>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ivibet

machlak 305

machlak

Użytkownik
Witam

Gra ktoś albo grał na bukmacherze ivibet.io?
Bo znalazłem tego buka i wygląda spoko kursy praktycznie identyczne jak rusek, dużo opcji wpłat i wypłat, ładna strona itp

Zastanawia mnie czy warto tam wpłacić pieniądze i przechodzić proces weryfikacji czy jednak strata czasu? Co o nim myślicie

Tutaj w rankingu bukmacherów dostępnych dla Polskich graczy jest bardzo wysoko
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
To jest buk z softem z 20bet. Tutaj masz dyskusję o tym buku:

 
machlak 305

machlak

Użytkownik
To jest buk z softem z 20bet. Tutaj masz dyskusję o tym buku:

No dobra ale to jest dyskusja o 20bet a ja pytam o grę w tym ivibet konkretnie bo w 20bet dawno temu grałem limity wjechały i konto zablokowałem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wysłałem link do strony, na której parę osób się wypowiedziało na temat ivibet, co nawet widać w opisie linku. Masz problemy ze wzrokiem, czy w czym problem?

Jak dzielą ten sam soft to limity przejdą Ci na tego buka pewnie.
Limity ze strony na stronę przechodzą jedynie na sofcie 1xbet.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wysłałem link do strony, na której parę osób się wypowiedziało na temat ivibet, co nawet widać w opisie linku. Masz problemy ze wzrokiem, czy w czym problem?



Limity ze strony na stronę przechodzą jedynie na sofcie 1xbet.
jeszcze betsson/betsafe przechodziły i lsbet/tornadobet przechodzą a tak to nikt tego nie praktykuje. No i jeszcze 18bet na mnie przerzcucił limity na wszystkie strony z tym softem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A to dziwne, ja obskoczyłem z 10 stron z softem 18bet, po otrzymaniu limitów zaczynałem nową i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że byłem od razu limitowany.

sorry za januszowe pytanie, ale jak mam limity w 1xbet, to czy 20bet, ivibet, czy 888 beda dzialac mi normalnie?
Na 888 i 22bet dostaniesz limity po 15 minutach od założenia konta (chyba że założysz na innego maila/telefon), 20bet nie jest powiązany z wyżej wymienionymi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A to dziwne, ja obskoczyłem z 10 stron z softem 18bet, po otrzymaniu limitów zaczynałem nową i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że byłem od razu limitowany.
ja po ograniu kilku buków z softem 18bet mam z miejsca limity 5zł i nie mogę grać zakładów :) >100k w 18bet to pewnie przez to. Nawet kursy mi ścieli na handicapy azjatyckie o 0,1 xd mam limity w sharks do którego należy 18bet i bellonaN.V do któego należy 1bet. Pewnie indywidualny przypadek
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Panowie a poleci ktoś jeszcze jakiegoś buka z softem ruska 1xbet? Dodam że grałem na 22bet, 888 Starz, Paripesa i Sapphire bet. Jest jeszcze coś podobnego z tym samym softem dostępne dla Polaków?
 
P 19,5K

player31

Użytkownik
Witam

Gra ktoś albo grał na bukmacherze ivibet.io?
Bo znalazłem tego buka i wygląda spoko kursy praktycznie identyczne jak rusek, dużo opcji wpłat i wypłat, ładna strona itp

Zastanawia mnie czy warto tam wpłacić pieniądze i przechodzić proces weryfikacji czy jednak strata czasu? Co o nim myślicie

Tutaj w rankingu bukmacherów dostępnych dla Polskich graczy jest bardzo wysoko
gralem na ivibet i to sporo - o dziwo pozwolili mi pograc okolo miesiaca. pozniej na zdarzenia ktore gralem wjechaly limity - pozostale takie jak p.nozna czy kosz nie mam limitow. Buk wyplacalny - zrobilem na nim ladna sumke, ale minusem jest czas oczekiwania na wyplate - ok 5 dni po poprawnej weryfikacji. poza standardowymi dokami nic wiecej nie chcieli tak jak np 888starz. Generalnie polecam
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
gralem na ivibet i to sporo - o dziwo pozwolili mi pograc okolo miesiaca. pozniej na zdarzenia ktore gralem wjechaly limity - pozostale takie jak p.nozna czy kosz nie mam limitow. Buk wyplacalny - zrobilem na nim ladna sumke, ale minusem jest czas oczekiwania na wyplate - ok 5 dni po poprawnej weryfikacji. poza standardowymi dokami nic wiecej nie chcieli tak jak np 888starz. Generalnie polecam
Czyli ogólnie jak zweryfikuje na początku te wszystkie dokumenty, jak dowód, rachunek i wyciąg z jeton to problemów później przy wypłacie nie będzie? Ja ogólnie gram tylko kosza i i nie za duże stawki. Szkoda ze nie mają apki jeszcze bo nie widziałem ale buk istnieje dopiero od zeszłego roku to może niedługo ogarną 😉
 
ranczo0123 483,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie a poleci ktoś jeszcze jakiegoś buka z softem ruska 1xbet? Dodam że grałem na 22bet, 888 Starz, Paripesa i Sapphire bet. Jest jeszcze coś podobnego z tym samym softem dostępne dla Polaków?
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Ooo właśnie zapomniałem wymienić na tym też kiedyś grałem ale on chyba nie miał takiego samego softu jak ruski. W każdym bądź razie konto dawno zablokowane tam bo mnie zlimitowali.

Może ktoś zna coś jeszcze?
 
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Ja gwałce Ivibeta już chyba z 15 konta, żadne limity z 20beta nie przechodzą bo rotuje ludźmi i na tym i na tym.
Ivi ma o wiele szybsze wypłaty niż 20bet, generalnie osobiście polecam
Top wypłata zrealizowana na ivi to 9,5k$
 
Do góry Bottom