>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

J 6,7K

jojozg

Użytkownik
Że brak Żołnierewicza wytransferowanego do Kinga i grającego 5minut w ostatnim meczu Wilczka to jakaś ciekawostka ?
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Zapewne chodzi jeszcze o brak Kenica, ale to żadna nowosc. Dodam że start dzisiaj full sklad-nawet Dziemba wraca i ciężko sobie wyobrazić cokolwiek innego niż win Startu.
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Co polecacie grać do połowy czy raczej cały mecz? Myślałem benson over 12.5. Kusi gruby handi w strone Lublina tylko pytanie jak im się będzie chciało. Over pluta 18.5 sporo ale tam nie ma kto rzucać
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Handi na Lublin spokojnie do gry-nawet bez dużego chcenia rezerwowa 5 Lublina jest obecnie lepsza od S5 arki. Sam pograłem dodatkowo Lublin -9,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1426
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Start, amatorka :D prowadzić + 17 i zjechać w 4 kwarcie na +2 , granie pelczarem i zrobienie -10 pkt mistrzostwo . Gordon sobie rzuca za 3 jak chce a oni go nie kryją, Gdynia ma trzy zagrywki Gordon za 3, dogranie do Boguckiego i indywidualne PLuty , jak Start miał ambicje top 5 , to raczej widzę ciężary bo są strasznie himeryczni...
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Cóż, Start pewnego poziomu nie przeskoczy i widac było w meczu rękę Gronka-czyli Arka powtarza do bólu akcje które akurat wychodzą a obrona na nie kompletnie nie reaguje. Mimo wszystko mecz pod kontrolą, gdyby nie faule Bensona to byłoby spokojnie -15, ale handi -9,5 weszło i tak.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To że Toruń na tym etapie ma aż 3 zwycięstwa to tylko świadczy niedobrze o tej lidze. Dla mnie obecnie to top 3 najgorszy skład w lidze i gra/wyniki mocno ponad stan.

O Treflu można pisać elaboraty-generalnie jak pisałem uciekli spod topora wygrywając ze stalą i legią ale gra nadal pozostaje wiele do życzenia.

Nie ma po co porównywać potencjałów drużyn, bo przy ich pełnym wykorzystaniu, to Trefl powinien wygrać spokojnie 10 pkt, z grającym Tabakiem w ostatniej kwarcie. Game changerem dla Trefla może być Schenk-uspokoi tempo grajac na PG. Pokazał to zresztą w meczu z Legią.

Kursy na Trefla ładnie wzrosły. Generalnie idę tu w stronę drużyny zdecydowanie lepszej na papierze(mimo ciągłych mankamentów w grze), która powinna złapać pewność siebie po ostatnich meczach i nowym PG.

Trefl -4,5 1,94(dobre value)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2181
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Arka Gdynia - Trefl Sopot

Andrzej Pluta over 16,5 pkt @1,77 go+bet ⛔ (5 pkt .. 1/15 z gry 🤯)

W derbach Trójmiasta idę w lidera Arki. Piękna linijka na Andrzeja Plutę. Na innych bukmacherach mamy na niego nawet linię 23,5, ale nie dziwię się. Reprezentant Polski to lider Arki. W sezonie rzucił 166 punkty w 8 meczach, co daje blisko 21 pkt/mecz. Dodatkowo odszedł Żołnierewicz, który brał na siebie dużo rzutów. Ostatnio bez niego Pluta rzucił 32 pkt z Lublinem. Dziś Andrzej będzie miał sporo rzutów i myślę, że koło tych 20 pkt powinien się zakręcić.
 
Ostatnia edycja:
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Byłbym ostrożny z typem akurat w tym meczu. Do arki doszedł Alford który będzie odpalać dużo rzutów i na pewno trochę Plucie zabierze, to gracz o zupełnie innym profilu niż żołnierewicz. Aczkolwiek linia 16,5 bardzo niska-standardowej ponad 20 pkt bym na pewno nie ruszał.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Byłbym ostrożny z typem akurat w tym meczu. Do arki doszedł Alford który będzie odpalać dużo rzutów i na pewno trochę Plucie zabierze, to gracz o zupełnie innym profilu niż żołnierewicz. Aczkolwiek linia 16,5 bardzo niska-standardowej ponad 20 pkt bym na pewno nie ruszał.
16,5 to juz historia....21,5pkt obecnie
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Jak bym tego nie ruszal, Alford (jego skuteczność w lidze czeskiej w tym sezonie pomijam bo jest żenująca ale rzutów bierze bardzo dużo) to typowy strzelec i ma odciążyć właśnie Plutę.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Kenic już normalnie trenuje 5 vs 5 i będzie w kadrze meczowej ale czy i ile zagra to będzie game time decision zależne od tego jak on sam się będzie czuć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
Z 738,6K
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Sląsk Wroclaw -Spójnia Stargard razem z dogrywką
Typ: over 157,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:To powinien być bardzo zacięty i wyrównany pojedynek ponieważ oba zespoły prezentują bardzo podobny poziom i trudno jest tutaj przewidzieć która drużyna ostatecznie wyjdzie zwycięsko z tego spotkania.Całkiem możliwe że w regulaminowym czasie gry padnie tutaj wynik remisowy i w celu wyłonienia zwycięzcy tego meczu potrzebna będzie do rozegrania dogrywka.Gospodarze tego pojedynku koszykarze Sląska Wrocław na razie grają poniżej oczekiwań i teraz zajmują oni dalekie 9 miejsce w tabeli z 13 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 4 spotkania i 5 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.Ich rywale drużyna spójnia Stargard grają lepiej i plasują się na 5 miejscu z bilansem 6 odniesionych zwycięstw i 3 mecze przegrali.Stawiam tutaj na wysoki wynik punktowy tego spotkania.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Od jakiegos czasu nowy sponsor, zawodnicy posplacani, pełny skład do dyspozycji więc powinno być z górki. Sokół ma w tym meczu wszystko żeby wygrać: najlepszego zawodnika (Cheese), przewagę pod koszem (Kemp) i po prostu lepszych jakościowo zawodników(Sander/Berzins byliby z marszu gwiazdami w Toruniu). Może Torunia nie doceniam, ale jak pisałem dla mnie to top 3 najgorszych drużyn obecnie. Filipovic mimo dobrych cyferek kompletnie mnie nie przekonuje, rotacja polska to emeryci(Cel, Diduszko)+elektryczny Tomaszewski. Jedyny plus to Smith, tylko pytanie czy zawsze mu będą wpadać rzuty przez ręce.

Dla sokoła obecnie skończyły się wymówki - jest to dla nich mecz z gatunku must win i mają wszystkie argumenty żeby to zrobić. Dziwia mnie te kursy, byłem pewny że do meczu będą 50/50. Jak wczoraj pokazały ruchy buków na trefla, nie jest to jednak żaden wyznacznik.

Sokół +3,5 1,95(dobre value)
komedia, jeszcze wczoraj lukosmki mówił że pełny skład po czym kluczowy Sanders wyrzucony z klubu i bez Szczypiorskiego. Jak ktoś zagral-przepraszam.
 
Ostatnia edycja:
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Kempa bym odpuścił, linia podwyższona po meczu z legią ale tam nie grał Faye który już dzisiaj będzie do dyspozycji(Kemp grał 36 min). Z tego wszystkie chyba najlepiej wygląda under filipovica-gra bardzo chaotycznie, a jeśli Toruń chce wygrać to musi się odblokować przede wszystkim Smith z Diggsem którzy będą zabierać mu posiadania.
 
Do góry Bottom