>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

J 4,7K

jojozg

Użytkownik
Że brak Żołnierewicza wytransferowanego do Kinga i grającego 5minut w ostatnim meczu Wilczka to jakaś ciekawostka ?
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Zapewne chodzi jeszcze o brak Kenica, ale to żadna nowosc. Dodam że start dzisiaj full sklad-nawet Dziemba wraca i ciężko sobie wyobrazić cokolwiek innego niż win Startu.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Co polecacie grać do połowy czy raczej cały mecz? Myślałem benson over 12.5. Kusi gruby handi w strone Lublina tylko pytanie jak im się będzie chciało. Over pluta 18.5 sporo ale tam nie ma kto rzucać
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Handi na Lublin spokojnie do gry-nawet bez dużego chcenia rezerwowa 5 Lublina jest obecnie lepsza od S5 arki. Sam pograłem dodatkowo Lublin -9,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1426
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Start, amatorka :D prowadzić + 17 i zjechać w 4 kwarcie na +2 , granie pelczarem i zrobienie -10 pkt mistrzostwo . Gordon sobie rzuca za 3 jak chce a oni go nie kryją, Gdynia ma trzy zagrywki Gordon za 3, dogranie do Boguckiego i indywidualne PLuty , jak Start miał ambicje top 5 , to raczej widzę ciężary bo są strasznie himeryczni...
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Cóż, Start pewnego poziomu nie przeskoczy i widac było w meczu rękę Gronka-czyli Arka powtarza do bólu akcje które akurat wychodzą a obrona na nie kompletnie nie reaguje. Mimo wszystko mecz pod kontrolą, gdyby nie faule Bensona to byłoby spokojnie -15, ale handi -9,5 weszło i tak.
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To że Toruń na tym etapie ma aż 3 zwycięstwa to tylko świadczy niedobrze o tej lidze. Dla mnie obecnie to top 3 najgorszy skład w lidze i gra/wyniki mocno ponad stan.

O Treflu można pisać elaboraty-generalnie jak pisałem uciekli spod topora wygrywając ze stalą i legią ale gra nadal pozostaje wiele do życzenia.

Nie ma po co porównywać potencjałów drużyn, bo przy ich pełnym wykorzystaniu, to Trefl powinien wygrać spokojnie 10 pkt, z grającym Tabakiem w ostatniej kwarcie. Game changerem dla Trefla może być Schenk-uspokoi tempo grajac na PG. Pokazał to zresztą w meczu z Legią.

Kursy na Trefla ładnie wzrosły. Generalnie idę tu w stronę drużyny zdecydowanie lepszej na papierze(mimo ciągłych mankamentów w grze), która powinna złapać pewność siebie po ostatnich meczach i nowym PG.

Trefl -4,5 1,94(dobre value)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2181
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Arka Gdynia - Trefl Sopot

Andrzej Pluta over 16,5 pkt @1,77 go+bet ⛔ (5 pkt .. 1/15 z gry 🤯)

W derbach Trójmiasta idę w lidera Arki. Piękna linijka na Andrzeja Plutę. Na innych bukmacherach mamy na niego nawet linię 23,5, ale nie dziwię się. Reprezentant Polski to lider Arki. W sezonie rzucił 166 punkty w 8 meczach, co daje blisko 21 pkt/mecz. Dodatkowo odszedł Żołnierewicz, który brał na siebie dużo rzutów. Ostatnio bez niego Pluta rzucił 32 pkt z Lublinem. Dziś Andrzej będzie miał sporo rzutów i myślę, że koło tych 20 pkt powinien się zakręcić.
 
Ostatnia edycja:
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Byłbym ostrożny z typem akurat w tym meczu. Do arki doszedł Alford który będzie odpalać dużo rzutów i na pewno trochę Plucie zabierze, to gracz o zupełnie innym profilu niż żołnierewicz. Aczkolwiek linia 16,5 bardzo niska-standardowej ponad 20 pkt bym na pewno nie ruszał.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Byłbym ostrożny z typem akurat w tym meczu. Do arki doszedł Alford który będzie odpalać dużo rzutów i na pewno trochę Plucie zabierze, to gracz o zupełnie innym profilu niż żołnierewicz. Aczkolwiek linia 16,5 bardzo niska-standardowej ponad 20 pkt bym na pewno nie ruszał.
16,5 to juz historia....21,5pkt obecnie
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Jak bym tego nie ruszal, Alford (jego skuteczność w lidze czeskiej w tym sezonie pomijam bo jest żenująca ale rzutów bierze bardzo dużo) to typowy strzelec i ma odciążyć właśnie Plutę.
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Kenic już normalnie trenuje 5 vs 5 i będzie w kadrze meczowej ale czy i ile zagra to będzie game time decision zależne od tego jak on sam się będzie czuć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
Z 622,2K
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Sląsk Wroclaw -Spójnia Stargard razem z dogrywką
Typ: over 157,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:To powinien być bardzo zacięty i wyrównany pojedynek ponieważ oba zespoły prezentują bardzo podobny poziom i trudno jest tutaj przewidzieć która drużyna ostatecznie wyjdzie zwycięsko z tego spotkania.Całkiem możliwe że w regulaminowym czasie gry padnie tutaj wynik remisowy i w celu wyłonienia zwycięzcy tego meczu potrzebna będzie do rozegrania dogrywka.Gospodarze tego pojedynku koszykarze Sląska Wrocław na razie grają poniżej oczekiwań i teraz zajmują oni dalekie 9 miejsce w tabeli z 13 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 4 spotkania i 5 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.Ich rywale drużyna spójnia Stargard grają lepiej i plasują się na 5 miejscu z bilansem 6 odniesionych zwycięstw i 3 mecze przegrali.Stawiam tutaj na wysoki wynik punktowy tego spotkania.
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Od jakiegos czasu nowy sponsor, zawodnicy posplacani, pełny skład do dyspozycji więc powinno być z górki. Sokół ma w tym meczu wszystko żeby wygrać: najlepszego zawodnika (Cheese), przewagę pod koszem (Kemp) i po prostu lepszych jakościowo zawodników(Sander/Berzins byliby z marszu gwiazdami w Toruniu). Może Torunia nie doceniam, ale jak pisałem dla mnie to top 3 najgorszych drużyn obecnie. Filipovic mimo dobrych cyferek kompletnie mnie nie przekonuje, rotacja polska to emeryci(Cel, Diduszko)+elektryczny Tomaszewski. Jedyny plus to Smith, tylko pytanie czy zawsze mu będą wpadać rzuty przez ręce.

Dla sokoła obecnie skończyły się wymówki - jest to dla nich mecz z gatunku must win i mają wszystkie argumenty żeby to zrobić. Dziwia mnie te kursy, byłem pewny że do meczu będą 50/50. Jak wczoraj pokazały ruchy buków na trefla, nie jest to jednak żaden wyznacznik.

Sokół +3,5 1,95(dobre value)
komedia, jeszcze wczoraj lukosmki mówił że pełny skład po czym kluczowy Sanders wyrzucony z klubu i bez Szczypiorskiego. Jak ktoś zagral-przepraszam.
 
Ostatnia edycja:
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Kempa bym odpuścił, linia podwyższona po meczu z legią ale tam nie grał Faye który już dzisiaj będzie do dyspozycji(Kemp grał 36 min). Z tego wszystkie chyba najlepiej wygląda under filipovica-gra bardzo chaotycznie, a jeśli Toruń chce wygrać to musi się odblokować przede wszystkim Smith z Diggsem którzy będą zabierać mu posiadania.
 
Do góry Bottom