>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 3

Status
Zamknięty.
M 0

markaka

Użytkownik
Trafiłem na ciekawe info, gdzie Cherry komentuje wejście na polski rynek przepływem graczy od nielegalnych do legalnych buków. W marketingu, ofercie i ogólnym podejściu mają stawiać na lokalne podejście, ciekawe jak to będzie finalnie wyglądało
 
a150pl 101

a150pl

Użytkownik
Od zakazu nie grałem na Unibet a tutaj wczoraj do mnie zadzwonili z Poznania i operator powiedzial że coś się zmieniło i można u nich legalnie grać z Polski i wyplacac na swoje konto bez obaw. Prawda czy fałsz?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Od zakazu nie grałem na Unibet a tutaj wczoraj do mnie zadzwonili z Poznania i operator powiedzial że coś się zmieniło i można u nich legalnie grać z Polski i wyplacac na swoje konto bez obaw. Prawda czy fałsz?
A co mieli ci innego powiedzieć? Chronią swoich interesów, tak samo kiedyś w betssonie mi powiedzieli że gra u nich jest legalna, bo Polska jest w unii i podlega przepisom unijnym , a betsson w unii jest legalny itd, dopóki unibet nie dostanie licencji zezwolenia ministerstwa finansow, dotąd nie może oferować swoich uslug na terenie Polski, smutne ale prawdziwe...
 
M 0

markaka

Użytkownik
kiedyś w betssonie mi powiedzieli że gra u nich jest legalna, bo Polska jest w unii i podlega przepisom unijnym , a betsson w unii jest legalny itd, dopóki unibet nie dostanie licencji zezwolenia ministerstwa finansow, dotąd nie może oferować swoich uslug na terenie Polski
Unibet też kiedyś stosował taki wybieg i powoływał się na unijne przepisy, ale na ten moment to chyba nawet takie uniki mają się na nic. Już kilka miesięcy temu komisja ue prześwietliła ustawę hazardową i uznali że jest zgodna z unijnym prawem. Ciężko dalej bronic takiego stanowiska
 
M 0

markaka

Użytkownik
Podobno na ten moment siedem nowych podmiotów w tym jeden zagraniczny stoją w kolejce po licencje. Info z twittera. Ktoś wie może kto to??
 
C 445

cristovao

Użytkownik
na pewno składają i nie odpuszczają ale lobby czuwa aby znaleźć jakieś małe haczyki i oddalić wnioski i znów z rok czekania na kolejne decyzje
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ciekaw jestem kiedy superbet dostanie licencje na neta, bo na naziemne juz dawno dostali a z tego co wiem, po otrzymaniu licencji na naziemne chyba od razu skladali na internetowe, widac ze dlugo z tym schodzi, polskie prawo eh...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Superbet na razie ma licencję na świadczenie zakładów tylko w punktach naziemnych. Przez internet możesz jedynie przygotować sobie kupon i zagrać go w punkcie naziemnym.
Dokładnie, nawet na dole pisze jak byk ze maja licencje tylko na razie na urzadzanie zakładów wzajemnych a nie internetowe, więc szkrot się ogarnij!
 
S 0

szkrot

Użytkownik
zmylilo mnie ta strona i ten bonus 150 % a mysle tak sobie nic nie daja za darmo jak inne ziemniaki? dziwne bo totalbet , wystartowal pozniej a dawno strone ma swoja i dawal 25 zl za darmo
 
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Witam. Kilka dni temu dzwonił do mnie Betsson z krótkimi pytaniami coś jakby ankieta. Na moje pytanie odnośnie uzyskania licencji odpowiedzieli, że Oni działają zgodnie z prawem. Szukałem w necie info czy uzyskali taką licencje, nic konkretnego nie znalazłem. Wie ktoś może czy uzyskali taką licencje ?
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Witam. Kilka dni temu dzwonił do mnie Betsson z krótkimi pytaniami coś jakby ankieta. Na moje pytanie odnośnie uzyskania licencji odpowiedzieli, że Oni działają zgodnie z prawem. Szukałem w necie info czy uzyskali taką licencje, nic konkretnego nie znalazłem. Wie ktoś może czy uzyskali taką licencje ?
Nie mają żadnej licencji.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Na moje pytanie odnośnie uzyskania licencji odpowiedzieli, że Oni działają zgodnie z prawem.
Betsson jest notowany na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i działa zgodnie z prawem. Natomist licencja potrzebna jest tylko i wyłącznie do tego, by golić Polaków na 12 procent od każdej wpłaty.
 
M 0

markaka

Użytkownik
Na moje pytanie odnośnie uzyskania licencji odpowiedzieli, że Oni działają zgodnie z prawem.
Trzeba było dopytać na jakie prawo się powołują. Nie mają licencji, więc to nie polskie prawo, ani też nie przepisy UE, bo komisja odcięła się od tego tematu. To, że są notowani na giełdzie w Szwecji nie znaczy, że mogą wprowadzać w błąd klientów w pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom