>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Łapiemy surebety :)

burgerck 40

burgerck

Użytkownik
#91 77zł – 7,26% LIVE
Ergotelis – Olympiakos
Over 4.5 -2.25 – 37 – Betsson ✅
Under 4.5 – 2.05 – 40 – Expekt
✅ 6,25 zł
#92 300zł – 3,10% LIVE
Ergotelis – Olympiakos
Over 5.5 - 5.3 – 58 – Betsson
Under 5.5 – 1.28 – 242 – Expekt ✅
✅ 9,76 zł
#93 121zł – 5,51% LIVE
Covilha – Benfica
Over 4.5 – 1.8 – 71 – Bet365 ✅
Under 4.5 – 2.55 – 50 – Uni bet
✅ 6,80 zł
Dzisiejszy dzień na ✅ 249,11 zł ????
18 dni, 93 kupony, 1632 zł zysku ????
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Ciężko powiedzieć, bo wypłacałem co chwilę z konta. Jak sprawdziłem z rachunkiem bankowym to suma wypłat wynosiła 2390 zł. Po kilku dniach przestałem wypłacać i gram tym co wpłaciłem + zyskiem.
Co do gry dzisiaj... Przerąbane w ogóle coś trafić, liczyłem, że się zarobi pare groszy jednak chyba muszę obejść się smakiem. Fakt, że siadłem do tego popołudniu ale w innych dniach jakoś to łatwiej przychodziło ;(
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Dziś dodatkowo jedynie siadł taki okruszek i jeden taki, że nawet nie warto go tu wklejać ;)
#95 53zł – 6,06% LIVE
Gil Vicente – Real Sporte
Gil Vicente nie straci TAK – 1.25 – 45 – Bet365
Real Sporte over 0.5 – 7 – 8 – Uni bet ✅
✅ 3 zł

łącznie: ✅1650 zł
 
G 0

geforce

Użytkownik
Ciężko coś trafić. A jeśli chodzi o surebety przedmeczowe to postawiłem bezpiecznego 1.95% i mi anulowali na jednym buku, od czego to zależy? Kursy były w porządku.
 
P 0

paramita

Użytkownik
Napisałeś, że w 18 dni wyszedłeś na plus około 1600 zł czyli powiedzmy około 90 zł zysku dziennie.
A powiedz ile średnio czasu na to poświęcałeś? Tak statystycznie przez te 18 dni, ile siedziałeś nad tym? Po 2h, 4h, 8h czy więcej?
I drugie pytanko czy ktoś kojarzy coś innego niż betburger tylko tańszego?
 
M 0

mlodymlody89

Użytkownik
Dlatego Geforce graj przede wszystkim live. Jeśli na live buk zaakceptuje stawkę i pozwoli na zakład, później juz go nie anuluje. Natomiast co do betburgera proponuje zrzutke na abonament, jeśli istnieje możliwość logowania na jedno konto w tym samym czasie na różnych IP.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Widzę, że całkiem nieźle idzie ;) Ale rad nie chcesz słuchać ????
Nie graj żadnych wynalazków typu kobiety, czy jakieś ligi arabskie, bo to wygląda jak prośba o przyznanie limitu, szczególnie w takich bukach jak betsson czy expekt.
Granie surebetów to maraton, a nie sprint. Pamiętaj o tym;)
pozdro
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Dzięki :) masz rację, ale to wszystko przez to że się bardzo napaliłem. No i jak wiesz z doświadczenia najwięcej sure jest właśnie na takie wydarzenia.. Ludzie nie trzeba tyle płacić... Ja gram dzięki temu co betburger oferuje za darmo i jak widać da się na tym zarobić. Co do czasu.. Ciężko zarobić poza weekendem. W soboty poswiecam na to dużo czasu, może z 8h. Na tygodniu to gram tak w międzyczasie, jak betburger wyda dźwięk :) Niepokoi mnie trochę dysproporcja u buków, mianowicie w b365 jestem na minusie, a w betssonie ponad 1500zł na plus.... Pożyjemy zobaczymy :) Zainteresowałem się teraz rynkami finansowymi na b365,póki co obserwuje, czytam ale przy odrobinie szczęścia da się wyciągnąć godną wypłatę :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Dlatego Geforce graj przede wszystkim live. Jeśli na live buk zaakceptuje stawkę i pozwoli na zakład, później juz go nie anuluje. Natomiast co do betburgera proponuje zrzutke na abonament, jeśli istnieje możliwość logowania na jedno konto w tym samym czasie na różnych IP.
Miałem przypadek że anulował. Uzasadnił to tym że kurs został wystawiony na podstawie innego wyniku niż faktyczny. A tak naprawdę to ***** prawda... Ale trafienie kursu 15 za 6zł ich chyba bardzo zabolało :) takie atrakcje zapewnia uni bet:p
 
endremix 38

endremix

Użytkownik
przepraszam za wpis ale nie mogę pisać na pw , mam pytanie na stronie betburger można ustawić tylko tych bukmacherów na których ma sie konto ? i zdarzenia dwu-drogowe ? już ogranąłęm ????
 
S 0

szybki19

Użytkownik
Siemka burgerck mam taka prośbe napisał bys do mnie wiadomość z jakims kontaktem do ciebie bo chciałbym ci zadac pare pytan . a tak na marginesie to tez jestem scyzorem ????
 
P 0

paramita

Użytkownik
mam pytanie na stronie betburger można ustawić tylko tych bukmacherów na których ma sie konto ? i zdarzenia dwu-drogowe ? już ogranąłęm ????
Da się? Bo też tego szukałem, szczególnie z bukami, bo zaczynając nie ma się wszędzie kont.
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
z lewej stronie w oknie bookmakers. Dziś trochę gram, ale nie bardzo mam czas ogarniać statystyki, wkleje bilans pod koniec dnia, może jak się uda skrócone kupony tj. miało to miejsce do tej pory. Jak ktoś gra to polecam mecz Bayernu z Romą, bo to kopalnia surebetów ????
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
#96 455zł - 12,64% LIVE
Roma - Bayern
RR over 10 - 2.5 - 205 - Bet365
RR under 10.5 - 2.05 - 250 - Betsson ✅
✅ 57,50 zł

#97 111zł - 6,23% LIVE
Roma - Bayern
RR over 8.5 - 1.66 - 71 - Bet365
RR under 8.5 - 2.95 - 40 - Uni bet ✅
✅ 7 zł
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
#98 300zł - 6,12% LIVE
Apoel - PSG
1DNB - 4.2 - 76 - Betsson
2DNB - 1.42 - 224 - Expekt ✅
✅ 18,08 zł
Uff dosłownie 10 sekund po zatwierdzeniu zakładów PSG strzeliło ;)
 
Do góry Bottom