>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łatwe sposoby zarobku

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciekawe czy się podzielisz tym sposobem.
Ja szukałem na różnych forach dotyczące hackingu, ale znalazłem tylko jeden post z taktyką, reszta wypowiedzi była negatywna...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dobra, już szósty raz się pytam chyba ???? No to jak jest z tymi automatami ? ???? Ciekawi mnie to bardzo, napiszcie mi na PM jak tutaj nie chcecie, ale najlepiej tutaj ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tylko była jedna mała rozbieżność... ja mówię o automatach typu jednoręki bandyta itp co można kasę zyskać, a Laha mówi o automatach z napojami typu pepsi, cola itp

A tobie o który automat chodzi? :]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
no i kolejny raz się nie zapisałem na borówkę :p nie ma to jak potężny leń ;)
To już chyba 3 rok z rzędu w którym miałem iść na zbiór i tego nie zrobiłem. Hmmmm trzeba w lotka wygrać i nawet o borówce nie będę myślał za rok ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ja już od kilku lat roznosze ulotki po mieście. Jak jest ładna akcja z wioskami koło miasta to wykaszamy z kumplem po 200-250 zł. To nam zajmuje jakieś 9 dni. Ja pracuje w tej firmie cały rok, a w wakacje zazwyczaj są 2 akcje ultokowe a całyum roku około 8 wiec przez cały rok ukulam ponad 1000zł. A praca wcale nie jest ciężka. Aktualnie roznosze ulotki jednej firmy. Rok temu jeszcze z banku jechałem to było więcej kasy. Od jakiś 3 lat zarabiam kase uczciwie. Nielegalnie (łagodnie mówiąc) zarabiałem ale już z tym skończyłem. W te wakacje byłem na zbiorze ogórków. Zarobiłem niewiele bo 150 zł w 7 dni. Średnio tak po 4 h dziennie co drugi dzień. 5 zł za godzine. Ale plecy bolały okrutnie perfidnie złośliwie pogardliwie. Jak narazie odpoczywam, od poniedziałku akcja z ulotkami bodajże a w sierpniu jak wróce z wakacji to na żniwa pomagać. :wowsdf: Kasa się kręci
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja tam jestem na etapie sprzedawania rzeczy, których nie używam (ostatnio 9 książek fantastyki poszło za 150zł)... no i oczywiście bukmacherka bez której żyć się nie da ;)
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
a ten eurobarre to szit.....za 44 sekundy daja jeden punkt, za 100 punktow daja ok 6,5-7 eurocentow.....niezbyt dobty interes....
 
E 0

emdoka

Użytkownik
a ja własnie dzis skonczyłem wakacyjna prace...213 godzin przepracowanych w ciagu nieco ponad 3 tygodni dało niezły efekt w postaci zarobionych 2 tys zł...a teraz zabawa...
 
Do góry Bottom