>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Świetny system]**[14 etapów]**[Niemalże 100% skuteczność]

mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam chciałbym Państwu polecić system którym sam gram i przynosi mi on stałe zyski, nie są to jak narazie wielkie pieniądze ale wszystko zależy od wkładu początkowego. Ja zdecydowałem się na to przeznaczyć kwotę 200 zł i starczy mi ona na 14 etapów gry. Mój system jest tzw. progresja na kupony piłki nożnej. Zawsze 2 mecze na jednym kuponie, tak aby AKO było równe +/- 5.00 . Za kwotę startową czyli 200 zł, obojętnie na którym etapie wytypuje poprawny kupon zgarniam 10 zł na czysto. Możecie Państwo zainwestować większą kwotę startową wtedy automatycznie wygrana będzie większa.


Będę w tym temacie dodawał na bieżąco swoje typy tak aby się nimi z Wami podzielić.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Tyle czasu czekać, aby wygrac 10zł ???? co prawda &quot;lepszy rydz, niz nic&quot;. Być może kogoś to zainteresuje.


Kolego, na przyszłość nie wysyłaj postów co minute tylko używaj opcji &quot;Edytuj&quot; (prawy dolny róg posta)


Pozdrawiam.
 
ace 3

ace

Użytkownik
progresja dla mnie to najlepszy sposób do bankructwa, biorąc pod uwagę iż obstawiasz zdarzenie (2) o kursie 5,0 praktycznie liczysz tylko na przypadek, przy takim kursie nie ma mowy o jakiejś analizie, wolałbym już grać 2 single progresją ... dodatkową piszesz że od dłuższego czasu przynosi Ci to stałe zyski .. napisz coś więcej.. ile grasz, co ile trafiasz i jaki masz średni zarobek miesieczny
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
powiem tak na jednym kuponie gram dwa mecze o kursie np. 2.30 co łącznie daje mi AKO +/- 5.00 średnio gram dwa kupony na dzień w weekendy może nawet 3 , zależy od granych spotkań. No i przy wyborze meczy kieruje się m.in pozycją w tabeli , head 2 head i ostatnimi meczami obu drużyn. Średnio udaje mi się trafiać za 4-5 razem , nieraz nawet za pierwszym. Gram tym systemem już ponad miesiąc i policzyłem, że przez ten czas zarobiłem 140 zł . Wiesz nie jest powiedziane, że dla 10 zł zysku nie opłaca się tak grać. Ja mam kwotę w puli 200 zł a Ty możesz równie dobrze mieć 1000 zł wtedy zarobisz aż 50 zł na jednej wygranej.

A pozatym póki co jak pisałem niespełna 2 miesięcy trafiłem max za 6 razem więc teoretycznie przede mną było aż 8 prób. A na koniec dodam, że wręcz nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby 14 kuponów z rzędu przegrać.

Z resztą będę na bieżąco aktualizował ten temat i wrzucał swoje typy na kolejne etapy. Póki co jestem na etapie 2/14 i mój dzisiejszy typ znajdziesz wyżej
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Temat progresja już był poruszany wielokrotnie wystarczy zobaczyć temat przyklejony. Mnie to nie przekonuje jak widać nie tylko mnie, wtopisz i temat się zakończy. Tylko po co kolejny nic nie wnoszący temat?
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Ja może czegoś nie rozumiem. Te 200 zł to jest na 14 progresji tak? Czy jak to w końcu? Czy na dzień dobry mam postawić 200 zł a później stopniowo zwiększać stawkę. (zrozumiałem, że to 1 ). I na których poziomach jak ma stawka wyglądać?
Jak na 1 poziomie jak na 2 etc?
 
F 0

frank365

Użytkownik
Tam pisałeś chyba ze grasz miesiąc czy cos tym systemem co to jest miesiąc ? hehe long run dla mnie to przynajmniej rok :? Progresja dla mnie to głupota ale każdy ma swoje zdanie, ja wole grać single, czasami grać za więcej coś czego jestem bardziej pewien. Wcale nie oznacza ze jak nie trafiłeś 5 poprzednich kuponów to szanse na wejście 6 są większe niż poprzednich 5... bla bla

Powodzenia bo się przyda.
 
K 0

kosiarz_pl

Użytkownik
Skoro grasz kupon ako z kursem 5.0, to masz ~20% szans na jego trafienie. (nie licząc prowizji)
W 100 próbach trafisz około 20 razy. Skoro z każdego trafionego kuponu masz zysk 10 zł, to &quot;zarobisz&quot; 200 zł.
Ale przy 14 L pod rząd tracisz 200 zł. Masz ~ 4,4% szans na jego trafienie. Optymistycznie 4 razy na 100 prób. Więc 4 razy tracisz 200 zł.

Aby czerpać z tego zyski musisz więc być regularnie lepszy od buka czy giełdy zakładów, łowcą wartościowych kursów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Skoro grasz kupon ako z kursem 5.0, to masz ~20% szans na jego trafienie. (nie licząc prowizji)
W 100 próbach trafisz około 20 razy. Skoro z każdego trafionego kuponu masz zysk 10 zł, to &quot;zarobisz&quot; 200 zł.
Ale przy 14 L pod rząd tracisz 200 zł. Masz ~ 4,4% szans na jego trafienie. Optymistycznie 4 razy na 100 prób. Więc 4 razy tracisz 200 zł.

Aby czerpać z tego zyski musisz więc być regularnie lepszy od buka czy giełdy zakładów, łowcą wartościowych kursów.

Nie ważne czy grasz jakimkolwiek systemem czy nie, to żeby czerpać zyski nie możesz być regularnie gorszy od buka, nie tylko tyczy się to tego systemu, ale też wszystkich innych.

Jeżeli grasz kupon AKO, to masz wyższe szanse niż na singlu, tak podpowiadałaby logika, opierająca się na tym, że wystawiane kursy odzwierciedlają prawdopodobieństwo. Dla mnie to trochę słaba logika, no ale jak kto woli.
 
K 0

kosiarz_pl

Użytkownik
Jeżeli grasz kupon AKO, to masz wyższe szanse niż na singlu, tak podpowiadałaby logika, opierająca się na tym, że wystawiane kursy odzwierciedlają prawdopodobieństwo. Dla mnie to trochę słaba logika, no ale jak kto woli.
Logika? Logika wskazywałaby, że to jest samo... np. dwa po dwa, to byłoby to samo co jeden za 4.
Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę marżę bukmachera a i różnie też bywa z jej rozkładem, jak i samym prawdopodobieństwem oszacowania danego zdarzenia, to sprawy się komplikują.
Korzystniejsze jest zwykle obstawienie jednego zdarzenia po kursie &quot;x&quot; niż kilku na jednym kuponie z łącznym kursem &quot;x&quot; (ako). To samo by się też tyczyło sytuacji np. 2 vs 4, 3 vs 6, 4 vs 5 zdarzeń na kuponie, etc.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Logika? Logika wskazywałaby, że to jest samo... np. dwa po dwa, to byłoby to samo co jeden za 4.
Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę marżę bukmachera a i różnie też bywa z jej rozkładem, jak i samym prawdopodobieństwem oszacowania danego zdarzenia, to sprawy się komplikują.
Korzystniejsze jest zwykle obstawienie jednego zdarzenia po kursie &quot;x&quot; niż kilku na jednym kuponie z łącznym kursem &quot;x&quot; (ako). To samo by się też tyczyło sytuacji np. 2 vs 4, 3 vs 6, 4 vs 5 zdarzeń na kuponie, etc.
Uważasz, że tak samo jest prawdopodobne trafienie jednego meczu o kursie 4 i 2 meczów o kursach 2??


No jeżeli tak uważasz to nieźle, pozdrawiam.
 
Do góry Bottom