>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

T 1,5K

torretoo

Użytkownik
ja zagrałem dubelka w unibecie: jonsson lepszy od golloba i herbi lepszy sajfudinowa i te kur..... UNIEWAŻNILI MI CAŁY ZAKŁAD ako 3,23
czy w UNIBECIE nie można łaczyć na GP ?
Jak to unieważnili? :? Grand Prix się odbyło więc nie powinno to mieć miejsca. Bo rozumiem, że masz zwrot stawki za która zagrałes na konto w Unibecie? Napisz do nich, jeśli nie można było by łączyć u nich zakładów np. na Grand Prix to byś nie mógł w ogóle wnieść zakładu ;)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jak to unieważnili? :? Grand Prix się odbyło więc nie powinno to mieć miejsca. Bo rozumiem, że masz zwrot stawki za która zagrałes na konto w Unibecie? Napisz do nich, jeśli nie można było by łączyć u nich zakładów np. na Grand Prix to byś nie mógł w ogóle wnieść zakładu ;)
Wydarzenie Stawka Kurs Wynik Wypłata
Grand Prix Chorwacji 2012 (Gorican)
Gollob, T - Jonsson, A
Head to Head
Najwięcej Punktów
Twój zakład: Jonsson, A
Odrzucono
&#39;
1,70 Jonsson, A &#39;

Grand Prix Chorwacji 2012 (Gorican)
Hancock, G - Sajfutdinov, E
Head to Head
Najwięcej Punktów
Twój zakład: Hancock, G
Odrzucono
&#39;
1,90 Hancock, G &#39;

Twój zakład: dwukrotne
30 zł 3,23 2 / 2 96,9 zł
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może miałeś akceptację stawki i Ci odrzucili? Coś tam masz &quot;odrzucono&quot; Dla lepszego obrazu wrzuć screen kuponu.
Nie chcę głośno nic mówić ale jeden z Twoich typów grałem w unibet (w nocy z czw. na pt.) i kasę mam na koncie...
Napisz do nich, jeśli nie można było by łączyć u nich zakładów np. na Grand Prix to byś nie mógł w ogóle wnieść zakładu
Można łączyć w unibet. Przynajmniej można było przed 4:00 w piątek. Problemy z łączeniem często są w sportingbet.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Jak bet365 rozliczy dzisiejsze spotkanie piratów gdy pobrałem na nich handi +8 ? Jest szansa na zwrot jak w betsyfie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
power30 18K

power30

Forum VIP
Pograłem zestawienie h2h w betssonie Holder-Buczkowski na Chrisa, a buk rozliczył mi jako przegrany. Buczek 6 - Chripsy 9. Betsson liczy tylko 5 startów jak ziemniak, czy to jest ich pomyłka ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pograłem zestawienie h2h w betssonie Holder-Buczkowski na Chrisa, a buk rozliczył mi jako przegrany. Buczek 6 - Chripsy 9. Betsson liczy tylko 5 startów jak ziemniak, czy to jest ich pomyłka ?
Czy co tydzień, albo co mecz muszą być takie same pytania? ludzie ogarnijcie się, od tego jest regulamin danego bukmachera (akurat Betsson ma sporo rozpisane) ewentualnie live chat.
 
P 0

przem10

Użytkownik
Wiam.
Wiem że była już o tym mowa ale jest tu dużo stron juz 26 i nie chce mi sie wszystkich przeglądać dlatego chciałbym się dowiedzieć jak w bukmacherze Tobet rozliczany jest żużel czy wszystkie biegi brane są po uwage nawet te gdzie zawodnik jedzie jako rezerwa taktyczna czy tylko 5 pierwszych i inny przydatne informacje. Z góry dzięki ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wszystkie biegi, chyba że pod typem jest napisane &#39;tylko pierwszych 5 biegów&#39; czy jakoś tak, na korzyść jest zwrot kasy gdy zawodnik zdobędzie dokładnie taka samą liczbe pkt jak była linia
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Grand Prix

Kto lepszy
Wytypuj, który z dwóch zawodników zajmie wyższe miejsce w biegu finałowym. Jeśli zawodnicy nie dotrą do biegu finałowego, zwycięzcą zostanie ten, który zdobył więcej punktów. Jeśli zawodnicy uzyskają taką samą liczbę punktów, zakłady zostaną zwrócone niezależnie od oficjalnych wyników.

Crump 10, AJ 8 w tej parze wygrał Crump
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Jako że widziałem dziś ofertę Betsafe zastanawiam się nad wpłatą drobnej sumki tam, pytanie czy warto tam grać żużel i czy rozliczanie zakładów jest podobne do tobetu ? A i co robią w przypadku remisu jak się stawia na zawodników ? Widzę że nie mają dodatnich punktów przy pojedynkach H2H. Wyczytałem na wcześniejszych stronach że liczą się zwycięstwa, a przy takiej same ich liczbie zakład jest rozliczany jako przegrany, funkcjonuje to dalej ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jako że widziałem dziś ofertę Betsafe zastanawiam się nad wpłatą drobnej sumki tam, pytanie czy warto tam grać żużel i czy rozliczanie zakładów jest podobne do tobetu ? A i co robią w przypadku remisu jak się stawia na zawodników ? Widzę że nie mają dodatnich punktów przy pojedynkach H2H. Wyczytałem na wcześniejszych stronach że liczą się zwycięstwa, a przy takiej same ich liczbie zakład jest rozliczany jako przegrany, funkcjonuje to dalej ?
Przeczytaj regulamin tam wszystko jest napisane.
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Siema, mój pierwszy post na tym forum także wszystkich witam ;)
Na jednym z kuponów miałem Kenneth Bjerre - Greg Hancock (1). Jeśli Kenia jutro braknie, a cały kupon siądzie, to jest to liczone po kursie 1.0? ;)
Stawiałem w Millenium ;)
 
Do góry Bottom