>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W betsafe miałem zdarzenie Protas-Davidsson 1. Wiadomo jak się skończyło, jednak buk anulował to zdarzenie, pewnie z powodu ich regulaminu : &quot;Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej 3 wyścigach by zakład był ważny.&quot;
Ale w statystykach ma zapisane trzy biegi. Wykluczenie to wykluczenie. Takie samo wykluczenie za spóźnienie się na start jak i za spowodowanie upadku przeciwnika. Jak myślicie (O (M) także zapewne ma taki problem) idzie wykłócic się o wygraną?
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Napisz do ich pomocy itd, może coś ugrasz choć z bukami ciężko, z doświadczenia to wiem. Jednak mogli by Ci to wytłumaczyć w rozsądny sposób, widać jak o klienterie dbają...Wygrasz grosze i już problemy...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Napisałem do nich, i ja nie liczę na ich rozsądne wytłumaczenie, tylko na poprawne rozliczenie zakładu, bo racja jest mojsza ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Stawiał ktoś półfinały szwedzkie na awans w Unibet ? Zrobili zwroty ze względu na złe kursy, Vetlanda przegrała, teraz wchodzę i co ?? Kasy nie ma na koncie, bo zwroty zostały cofnięte, ale zakład jest &quot;cancelled&quot;, a wypłata &quot;w trakcie&quot;...
O ch. tu chodzi ??!!
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Stawiał ktoś półfinały szwedzkie na awans w Unibet ? Zrobili zwroty ze względu na złe kursy, Vetlanda przegrała, teraz wchodzę i co ?? Kasy nie ma na koncie, bo zwroty zostały cofnięte, ale zakład jest &quot;cancelled&quot;, a wypłata &quot;w trakcie&quot;...
O ch. tu chodzi ??!!
Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli zakład jest błędnie wystawiony to takie zdarzenia lepiej omijać szerokim łukiem, bo w przypadku wygranej zakład zostanie anulowany, a w przypadku przegranej mogą go zatwierdzić i zasłaniać się swoim regulaminem.
W przypadku Twojego zakładu z góry było wiadomo że nastąpiła pomyłka (pisałem o tym na forum) bowiem początkowo były wystawione kursy 1,17 na Vetlande i koło 4 na Indianernę, a później wystawili drugi zakład z odwrotnymi kursami.
Jedyne co Ci pozostało to pisać do nich i liczyć na łaskawość. Jeżeli możesz to odpisz później jak ta sprawa się skończyła.
 
M 0

mulka

Użytkownik
Witam czy w millenium przy zdarzeniu jakie wynikło wynik meczu i wyniki zawodników zostaną uznane jako zwrot? proszę o pomoc
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Witamy
Najprawdopodobniej ze wszystkich zdarzeń zostaną zrobione zwroty stawek.
Pozdrawiamy

WZB Milenium
czy dobrze rozumiem że będzie zwrot kasy nawet jak reszta typów wejdzie ?
 
mietek_rzul 3

mietek_rzul

Użytkownik
grał ktoś tą pare Kasprzak - Dudek w expekcie ?
postawiłem na KK i mam rozliczony jako wygrana, a myślałem że bedzie zwrot, bo chyba minimum 3 biegi powinny być...
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja mam następujące pytanie... Na unibecie jest już wystawiona oferta head to head i napisane kto więcej pkt? Czy zawodnik na którego postawię może byc niżej w klasyfikacji końcowej, a przykładowo miec więcej pkt?
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Ja mam następujące pytanie... Na unibecie jest już wystawiona oferta head to head i napisane kto więcej pkt? Czy zawodnik na którego postawię może byc niżej w klasyfikacji końcowej, a przykładowo miec więcej pkt?
Na GP w Gorican miałem postawione na Jonssona w parze z Gollobem i zakład rozliczyli mi jeszcze przed finałem (obaj w nim jechali) więc wnioskuje z tego że liczą tylko rundę zasadniczą.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Miałem zagrane że Tarnów wygra UNIBET po kursie 7 .Zakład widniał jako wazny przez tydzień i jego rozstrzygniecie nastąpi dziś ,i co zrobił UNIBET jak sie dowiedział że zz za Sulivana.ANULOWAŁ ZAKŁAD ZAMRAŻAJĄC KASE PRZEZ 7 DNI !!!!!!BRAWO UNIBET !!!!!!11
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Miałem zagrane że Tarnów wygra UNIBET po kursie 7 .Zakład widniał jako wazny przez tydzień i jego rozstrzygniecie nastąpi dziś ,i co zrobił UNIBET jak sie dowiedział że zz za Sulivana.ANULOWAŁ ZAKŁAD ZAMRAŻAJĄC KASE PRZEZ 7 DNI !!!!!!BRAWO UNIBET !!!!!!11
mają taki zapis: 5.11.7 Jeśli data wydarzenia, które jeszcze się nie rozpoczęło, zostanie przesunięta o 7 pełnych dni po pierwotnej dacie, lub przed nią, ogłoszonej przez odpowiedni związek sportowy, wszystkie zakłady zachowają ważność, nawet jeśli czas rozpoczęcia nowego meczu został przesunięty o więcej niż 36 godzin w którąkolwiek stronę. W przypadku, gdy wydarzenie, które jeszcze się nie rozpoczęło, zostanie przesunięte o więcej niż pełen tydzień, lub jeśli wydarzenie to się rozpoczęło, ale jego oficjalny rezultat nie został ogłoszony w ciągu 36 godzin, zakłady zostaną unieważnione.

I tu rozchodzi się pewnie o to że tydzień minie o 17 a mecz o 17.30..to znaczy takie będzie zapewne ich tłumaczenie.Ale spróbuj do nich napisać cytując ten pkt regulaminu-bo można się spierać kiedy mija pełny tydzień ????
 
Do góry Bottom