>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

vader 2,8K

vader

Forum VIP
To jest po prostu SKANDAL!
Jeśli nie przywrócą tych zakładów to opiszę to dokładnie.
Póki co polecam dzwonić na infolinie do Piotra - 0800702073. Połączenie darmowe ;)
Pan Piotr już się tym zainteresował i czeka na decyzję &quot;fachowców&quot;.
Tydzień czasu wisi zakład, mam maila, że mecz przełożony o tydzień i zakłady ważne. ZZ za Saletrę i analityk dostał sraczki. Ale mnie to gó wno obchodzi. Dzisiaj Tarnów jest po @2.40 a ja miałem @7.00 Jak chcieli anulować to mogli to zrobić zaraz a nie po tygodniu!
Polecam dzwonić na infolinie, podobno jest sporo ludzi co tak chce unibet ich wydymać.
zostanie przesunięta o 7 pełnych dni po pierwotnej dacie, lub przed nią, ogłoszonej przez odpowiedni związek sportowy, wszystkie zakłady zachowają ważność
I tu rozchodzi się pewnie o to że tydzień minie o 17 a mecz o 17.30..to znaczy takie będzie zapewne ich tłumaczenie
7 pełnych dni. Niech w ch nie lecą. Godzina spotkania była znana kilka dni. Mogli to anulować wcześniej a nie dzisiaj gdy wiadomo, że Toruń jest osłabiony i kurs @7.00 to kosmos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
pytanie z innej beczki
Grałem wczoraj na SPORTINGU na żywo żużel GP. Strona im padło ok godz 20
ale systwm zakłady przyjmował normalnie jeszcze przed tym jak strona padlo.I tak w biegu 11 zagrałem na win Crumpa po kursie 3,8 i system zatwierdził jak zawsze ,nie zwróciłem tylko uwagi czy kasa zeszła z salda.Po godzinie jak juz stronka działała nie mam zakładu w historii ???? ((Tak jakby go wogóle nie było.W sumie zagrałem 2 zakłady na biegi ,jeden przegrany drugi wygrany ,ale żadnego nie ma w historii.Moze ktos miał podobna sytuację???
J ;// Ja mam podobną sytuację ale z betsafe i nie dotyczy żużla. Jak widać coraz więcej buków przyjmuje taktykę &quot;krojenia&quot; userów ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Oczywiście unibet zrobił co chciał.
Po kolei. Unibet tydzień temu jako pierwszy wystawił ofertę na Ekstraligę.
Toruń - Tarnów: @1.10, @20, @7.00
Po pojawieniu się oferty w tobet pograłem siurka, w unibet Tarnów @7.00 i remis @20. (zasugerowałem, że można to pograć tutaj -&gt; #9).
Co z meczem się stało to wiadomo.
Tobet dał zaraz zwrot.
Unibet przez chwilę rozliczył jako porażka wpisując wynik 40:0.
Później wróciło jako &quot;w trakcie&quot; --&gt; &gt; CYK &lt;
Napisałem do nich jaki mają plan działania.
Dostałem taką odpowiedź --&gt; &gt; CYK &lt;
I zmienili w zakładzie datę na 23.09.12 - &gt; CYK &lt;
Zatem czekałem cały tydzień na mecz... dzisiaj rano zwrot &gt; CYK &lt;
Napisałem maila, dzwoniłem kilka razy i rozmawiałem z konsultantem i dostałem taką odpowiedź -&gt; &gt; CYK &lt;
To jest po prostu śmiech na sali.
Morał jest taki, że zakłady zostały anulowane dlatego, że dzisiaj jest zupełnie inna sytuacja w składzie Torunia. Tarnów teoretycznie ma większe szanse na wygraną. Stąd ich baran analityk, nie chce być na minusie anuluje zakłady a powód podaje sam siebie wykluczający.
Unibet = żenada.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Stąd ich baran analityk, nie chce być na minusie anuluje zakłady a powód podaje sam siebie wykluczający.
Baran działa ostro od półfinału Elitserien..
Vetlanda kursy były odwrotnie wystawione, pograne po 4.50, 4, 3.75, potem zakłady zostały odkręcone na właściwe kursy, zrobiono zwroty i co ?
Vetlanda przegrywa 1.mecz 8 punktami i zwroty zostają cofnięte:!:???? a pieniądze choć były po zwrotach na koncie znikają w cudowny sposób (cóż za samowolka:zoltakartka ???? , konsultanci twierdzą, że zakład będzie rozliczony po 2.meczu, jeden, że będą zwroty, 2.że postawiłem na awans i będzie rozliczony po 2.spotkaniu(no jakbym nie wiedział, co stawiałem:]), Vetlanda wygrywa wysoko i pieniądze po tygodniu zawieszenia wracają na konto...
Ciekawe co by było, gdyby odpadli... Czy też zrobiliby zwroty ? A może postanowiliby, że grałem awans, awansował przeciwnik i zakład jest przegrany ?
Reasumując, mają debila od żużla, który kombinuje, jak może, żeby być na ✅
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Panowie jak tobet rozlicza nieodbyte spotkanie (chodzi o wczorajszy final)? bet365 praktycznie od razu oddalo kase, a tobet uparcie ja sobie mrozi, czekaja do jutra na spotkanie? Ale to wiecej niz 48h jest...
Vader//Betsafe zrobił już zwrot.
JEST ZWROT
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Na czacie uzyskałem informacje , że jeżeli jest więcej niż 36h do nowego terminu to będzie zwrot. Niestety dalej pieniądze są zamrożone mimo,że nowy termin jest znany.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tak krótko i na temat. Kilku użytkowników tego forum napisało do mnie PW(pewnie nie tylko do mnie ale ja akurat tu odp.) z pytaniem gdzie najlepiej ulokować pieniądze przed rozpoczynającym się sezonem żużlowym dlatego odp. wszystkim tutaj.
Ja proponuje tak:
Tobet - bogata oferta na Ekstralige , I lige , jest możliwość typowania II ligi. Liga Szwedzka i Angielska również jest wystawiana. Na SGP bardzo dużo typów do tego dochodzi kto wygra poszczególny bieg ile pkt itd.
Betsafe - wydaje mi się że troche się ogarnęli ale tylko trochę bo jeszcze czasami można znaleźć naprawdę super typ z pięknym kursem. Dlatego lokuje pieniądze w Betsafe bo czekam na takie potknięcia przy wystawianiu kursów a wtedy z miłą chęcią korzystam z tego.
bet365 - szeroka oferta na Ekstralige , dobre kursy , ciekawie wystawiane pary.
Expekt - tu nie mam za dużego doświadczenia bo pod koniec tamtego sezonu złożyłem pierwszy depozyt ale wiem od osob grających żużel że również jest ciekawa i dobra oferta.
Sportingbet - jeszcze jakiś czas temu mieli fajną oferte jednak w tamtym roku troszkę mnie irytowali wystawiając tylko kursy na mecz + handi,rzadko można było się doszukać zdobyczy pkt zawodników bądź h2h w naszej lidze. Co do SGP to lubią wystawiać przysłowiowych słabeuszy z tymi najmocniejszymi ale kursy wtedy wynoszą 1,10 , 1,20.
Unibet - Dziwny regulamin dotyczący żużla, dobra oferta na zawody w Szwecji.
Bwin - nie gram bo mnie oszukali ale wiem że też mają jakieś tam zakłady niech się wypowie ktoś kto wie jak to tam wygląda.
Buki naziemne tez mają często dobrą ofertę jednak ja u nich nie gram.
Wiem,że krótko ale może troszkę przybliżyłem gdzie warto grać.
Acha a co do kwot jakie trzeba wpłacać oczywiście tych minimalnych to chyba każdy umie samemu sobie poszukać i znaleźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 32

luntrus

Użytkownik
Bet365 w sezonie 2011 wystawiał regularnie ofertę na I ligę, więc gdyby tak trochę więcej osób ich &quot;zaatakowało&quot;, to może byłaby szansa. Poza tym w Milenium się to dość często zdarzało i od wielkiego dzwonu w sts, ale tam to parę razy raptem.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tak jak to opisał RADULA jest kilku bukmacherów, u których można z powodzeniem stawiać żużel. w tamtym roku grałem głównie w bet365 i Tobet, choć pod koniec sezonu spróbowałem betsafe i myślę że ten bukmacher do żużla jest dobry. A to dlatego że wystawia &#39;ciekawe&#39; pary h2h i bardzo często można pograć ładne perełki. Nie wiem jak Sportingbet, bo nie grałem u nich ale kilka razy sprawdzałem ich ofertę i wydawała się w miarę obfita.
Ważną sprawą w typowaniu żużla jest szybkość wystawiania kursów przez buki. Na początku poprzedniego sezonu mistrzem w tej dziedzinie był tobet, który pierwsze kolejki wystawiał już w piątek wieczorem! Słabo w tej dziedzinie wypadają bwin i bet365, gdzie na ligę polską albo kursy były zaledwie 2-3 godziny przed meczem a nieraz się zdarzało że w ogóle nie wystawiali kursów.
Myślę, że ligą która jest fajna do stawiania jest liga angielska a chodzi mi tu głównie o 2h2. Często oddsmakerzy trochę są nieobeznani w realiach speedwaya w Anglii i wystawiają kosmiczne pary.
Powodzenia w ogrywaniu buków w 2013 roku. ;)
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Ma ktoś informacje o ofercie na 1 i 2 lige? Oprócz Tobet? wiem tylko ze fortuna ma miec 1 lige
Fortuna do poprzedniego sezonu miała tylko ekstraligę ,być może od tego sezonu wprowadzą do oferty pierwszą ligę
Wiem napewno że Milenium bardzo rozszerzy ofertę na pierwszą ligę mają być po trzy linie na under/over na punkty zawodników i na mecze podobnie jak do tej pory było w ekstralidze oraz więcej pojedynków zawodników.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Betsafe ma bardzo dobra oferte jesli chodzi o lige szwedzka i polska, ale jest jedno ALE ... Trzeba czekac na kursy w przypadku naszej ligii praktycznie juz z samego rana bo kursy leca na łeb , ale skoro mecze(pary) sa proste nikogo to nie powinno dziwic, a Szwecja tak jak u nas najlepiej łapać odrazu po wystawieniu oferty
 
speedwayfans 7

speedwayfans

Użytkownik
Na początku poprzedniego sezonu mistrzem w tej dziedzinie był Tobet, który pierwsze kolejki wystawiał już w piątek wieczorem!
to by się zgadzało ze oferta w Tobet była wystawiana w piątek wieczorem szkoda tylko ze po kilku kolejkach z tego zrezygnowali, zdarzyło się chyba 1 lub 2 ze oferta była w sobote ale reszte sezonu wystawiali ok 9:30/10:00 w dzień meczu
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Warto wspomiec jeszcze o bet getgun&#39;ie. Na Polską ligę prawie zawsze 3 linie handi oraz pary h2h, tak jak u większości oferta wystawiana w niedziele w południe. Duża oferta na GP zaczynają wystawiać już od czwartku/ piatku.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Powie mi ktoś, jak w Betsafe mogę sprawdzić jakie zakłady zagrałem ?
Jakoś nie mogę się połapać...
zaloguj się i tam nad tym okienkiem gdzie tworzy Ci się kupon gdy dodajesz zdarzenia masz &quot;historia zakładów&quot; ;) a teraz dobranoc bo zaraz się przewrócę :? :grin:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Betsafe pokazuje tylko zawodnika na którego grałeś. Nie pokazuje rywala. Napisz mi na PW kursy, to może uda mi się rozszyfrować, bo grałem dużo par i wiele z ich kursów sobie zapisałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 12

travian_1221

Użytkownik
Wystarczy mi info na kogo grałem, jak spojrzałem w &quot;historie zakładów&quot;, to przeciwnik mi się przypomniał. ????
Dzięki za pomoc.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Po decyzji Speedway Ekstraligi o sprzedaży praw telewizyjnych do Enea Ekstraligi pojawiły się wątpliwości dotyczące cen pakietów, dzięki którym będzie można oglądać spotkania żużlowe.
Udziałowcy Speedway Ekstraligi w styczniu zadecydowali o sprzedaży praw do Enea Ekstraligi platformie NC +. Prezes Wojciech Stępniewski tłumaczył, że przy wyborze kierowano się przede wszystkim jakością, jaką gwarantuje nowa platforma. Niewiadomą pozostawała jedynie cena pakietów, w których dostępne będą kanały, dzięki którym możliwe będzie oglądanie na żywo rozgrywek Enea Ekstraligi. Prezes Stępniewski zapowiadał jedynie, że będą one dostępne w najniższych pakietach platformy NC+. Te informacje potwierdza Michał Stryjecki. - Rozgrywki Enea Ekstraligi będzie można oglądać na kanale nSport HD. Potwierdzamy wypowiedź prezesa Stępniewskiego. Żużlowe rozgrywki Enea Ekstraligi będą dostępne już dla widzów podstawowych pakietów. Z kolei najtańszy pakiet z ofertą CANAL+: CANAL Silver, w ramach którego będzie można oglądać Drużynowy Puchar Świata i Speedway Grand Prix kosztuje 79 zł - powiedział dla SportoweFakty.pl pełniący obowiązki dyrektora do spraw public relations w NC + Stryjecki.
Oferta programowa NC + nie przewiduje w tym momencie kanału nSport HD w najniższym pakiecie, który kosztuje 39 zł. Mecze Enea Ekstraligi będzie można jednak oglądać już za 49 zł. Skąd taka oferta? - Posiadacze podstawowego pakietu NC + za 39 zł będą mogli dokupić za 10 zł pakiet, który będzie zawierał program nSport HD. Dzięki temu będzie można oglądać na żywo mecze Enea Ekstraligi - wyjaśnił Stryjecki.
Przypomnijmy, że NC + poza prawami telewizyjnymi do Enea Ekstraligi dysponuje również prawami do Drużynowego Pucharu Świata i Speedway Grand Prix. Canal+ Sport, na którym do tej pory można było oglądać turnieje Grand Prix jest dostępny w pakiecie za 119 zł. Pełen pakiet żużla będzie już jednak dostępny za 79 zł. - To prawda, że Canal+ Sport dostępny jest w pakiecie za 119 zł. Jednak oferta pakietu Canal+ Silver zawiera już programy Canal+ Family, na których również dostępne będą zawody DPŚ i Grand Prix - zakończył Stryjecki.
Ściemy ciąg dalszy;) Pan zapomniał dodać,że za te 79 zł owszem będzie pełna oferta żużlowa,ale GP na C+Family to będą retransmisje a nie relacje na żywo_Ot taki drobny szczególik.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W sportingbecie 1start - (W,) wystarczy do rozliczenia normalnego h2h ?? Nie jest tak, że 3 starty ??
e; dobra, stronę wcześniej wynalazłem &quot;w SB wystarczy jeden start / R_26&quot;:;/:
 
Do góry Bottom