>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

C 0

cere8

Użytkownik
Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi w opcji H2h, na przykładzie :

Hcap Tie Craig Cook +1 (Robert Lambert -1 vs. Craig Cook +1)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi w opcji H2h, na przykładzie :
Hcap Tie Craig Cook +1 (Robert Lambert -1 vs. Craig Cook +1)
Do końcowego wyniku dodajesz 1 punkt Cookowi.
Np.
5. Cook (2,1,1,0) suma 4 +1
12. Lambert (2,0,1,1) suma 4
Oboje mają po 4 oczka, ale zakłąd wygrywa Cook bo buk daje mu handicap +1 czyli jest 5 do 4 w punktach. Taka sama sytaucja jak w piłce nożnej np Legia - Lech +1 wynik 0 - 0 to wygrywa Lech bo dodajesz im do końcowego wyniku jedną bramkę.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
&quot;Hcap Tie Craig Cook +1 (Robert Lambert -1 vs. Craig Cook +1)&quot; mogliby napisać (Robert Lambert 0 vs. Craig Cook +1) lub (Robert Lambert -1 vs. Craig Cook 0) gdyż jest to bardzo mylące, przynajmniej ja tak uważam.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Piszą przy Cook +1, a przy Lambert -1 ponieważ gracz może zagrać Cooka i w tym wypadku dodaje się &quot;oczko&quot;, ale może też zagrać Lamberta i wtedy odejmuje &quot;oczko&quot;. Wiem to jest mylące, ale cóż zrobić.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Czy jest w Expekcie godna oferta na Ekstra i Iszą ligę? Bo bet nie działa, a expekt jest ok, tylko nie pamiętam czy są jakieś ciekawe handi i wszystkie mecze?
E: ok, zaufałem expektowi, mają angielską. Ale jak ktoś ma info odnośnie ich oferty na polskie tory to proszę napisać. ????
 
K 128

konju1

Użytkownik
Czy jest w Expekcie godna oferta na Ekstra i Iszą ligę? Bo bet nie działa, a expekt jest ok, tylko nie pamiętam czy są jakieś ciekawe handi i wszystkie mecze?
E: ok, zaufałem expektowi, mają angielską. Ale jak ktoś ma info odnośnie ich oferty na polskie tory to proszę napisać. ????
Podobna oferta jak na angielską. Czyli mecz + handi + 2/3 pojedynki zawodników. Tylko Enea Ekstraliga. Bez I ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 108

slawek-80

Użytkownik
Zainteresowany jestem graniem żużla i założyłem konto na bwin w euro gdyż od 2 lat mieszkam na stałe w Niemczech i posiadam konto niemieckie w euro. Jakieś 4 lata temu miałem założone konto w PLN w Polsce. Czy mogę mieć jakieś problemy z wypłatą jeżeli będę korzystał z nowego konta?
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
A czy nie będę miał żadnych problemów z weryfikacją konta? Przy polskim koncie musiałem przesłać skan dowodu, tutaj na niemieckim też pewnie tak będzie. W dowodzie mam cały czas adres zameldowania w Polsce, a przy zakładaniu konta podałem adres zameldowania w Niemczech?
 
M 32

molpl

Użytkownik
Witam wczoraj trafiłem na buka Betgun, załozyłem konto i pogralem bo ich oferta mi najbardziej odpowiadała, a dzisiaj czekam i czekam na oferte zuzla i nic. Moze mi ktos napisac czy oni zawsze maja oferte na zuzel?
 
W 0

wrona81

Użytkownik
Witam wszystkich, zarejestrowałem się, bo chcę spróbować pograć przede wszystkim skupiając się na żużlu. Jakby nie było na niczym się tak nie znam jak na tym sporcie i razem z Wami dzieliłbym się swoimi typami i spostrzeżeniami. Mam już kod Ukash, tylko mam pytanie do Was, na dzień dzisiejszy który buk ma najlepszą ofertę żużlową. Waham się między Betssonem, a bet 365 . Którego buka byście mi doradzili?
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Oba buki mają najbogatszą ofertę. Zaletą Bet365 jest to, że masz tam live, a do tego zaczęli wrzucać ofertę z I ligi. Z kolei w Betssonie masz więcej par h-2-h do wyboru i częściej się mylą. Minusem Betssona/Betsafe jest to, że bardzo szybko spadają tam kursy. Jeżeli naprawdę nie możesz grać u obu buków i musisz wybierać, postaw na Bet365.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Oba buki mają najbogatszą ofertę. Zaletą Bet365 jest to, że masz tam live, a do tego zaczęli wrzucać ofertę z I ligi. Z kolei w Betssonie masz więcej par h-2-h do wyboru i częściej się mylą. Minusem Betssona/Betsafe jest to, że bardzo szybko spadają tam kursy. Jeżeli naprawdę nie możesz grać u obu buków i musisz wybierać, postaw na Bet365.
Zgodzę się z tym, że najlepiej grać u obu + Sportingbet czasami coś wrzuci dobrego jak i Expekt ( jednak tutaj już H2H tylko single ) ale jak wybierać to Betsson/Betsafe. Według mnie oferta par H2H daje możliwość sklejenia świetnego dubla/tripla bez żadnych handicapów jak u Bet365, a spadki kursów to nie problem, po prostu w niedziele trzeba nastawić się na regularne sprawdzanie oferty między 13-15. Ale zdecydowanie najlepiej w obu bukach mieć konta.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Czy w Betsafe punkty za jockera są wliczane w punktacje zawodnika?
Z regulaminu: Jokery i punkty bonusowe nie liczą się (z tego powodu punkty wyglądają następująco: trzy za wygranie wyścigu, dwa za drugie miejsce i jeden za trzecie miejsce)
 
motorhead 214

motorhead

Użytkownik
Mam pytanie.Postawiłem dziś over 7 pkt Protasiewicza w meczu Elitserien.W drugim starcie wykluczenie i niezdolny do dalszej jazdy.Orientuję się ktoś,jak to jest rozliczane w Bet365.Czy musi mieć conajmniej 3 starty,by zakład został rozliczony?
 
Do góry Bottom