>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

C 0

cere8

Użytkownik
Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi w opcji H2h, na przykładzie :

Hcap Tie Craig Cook +1 (Robert Lambert -1 vs. Craig Cook +1)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi w opcji H2h, na przykładzie :
Hcap Tie Craig Cook +1 (Robert Lambert -1 vs. Craig Cook +1)
Do końcowego wyniku dodajesz 1 punkt Cookowi.
Np.
5. Cook (2,1,1,0) suma 4 +1
12. Lambert (2,0,1,1) suma 4
Oboje mają po 4 oczka, ale zakłąd wygrywa Cook bo buk daje mu handicap +1 czyli jest 5 do 4 w punktach. Taka sama sytaucja jak w piłce nożnej np Legia - Lech +1 wynik 0 - 0 to wygrywa Lech bo dodajesz im do końcowego wyniku jedną bramkę.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
&quot;Hcap Tie Craig Cook +1 (Robert Lambert -1 vs. Craig Cook +1)&quot; mogliby napisać (Robert Lambert 0 vs. Craig Cook +1) lub (Robert Lambert -1 vs. Craig Cook 0) gdyż jest to bardzo mylące, przynajmniej ja tak uważam.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Piszą przy Cook +1, a przy Lambert -1 ponieważ gracz może zagrać Cooka i w tym wypadku dodaje się &quot;oczko&quot;, ale może też zagrać Lamberta i wtedy odejmuje &quot;oczko&quot;. Wiem to jest mylące, ale cóż zrobić.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Czy jest w Expekcie godna oferta na Ekstra i Iszą ligę? Bo bet nie działa, a expekt jest ok, tylko nie pamiętam czy są jakieś ciekawe handi i wszystkie mecze?
E: ok, zaufałem expektowi, mają angielską. Ale jak ktoś ma info odnośnie ich oferty na polskie tory to proszę napisać. ????
 
K 128

konju1

Użytkownik
Czy jest w Expekcie godna oferta na Ekstra i Iszą ligę? Bo bet nie działa, a expekt jest ok, tylko nie pamiętam czy są jakieś ciekawe handi i wszystkie mecze?
E: ok, zaufałem expektowi, mają angielską. Ale jak ktoś ma info odnośnie ich oferty na polskie tory to proszę napisać. ????
Podobna oferta jak na angielską. Czyli mecz + handi + 2/3 pojedynki zawodników. Tylko Enea Ekstraliga. Bez I ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 310

slawek-80

Użytkownik
Zainteresowany jestem graniem żużla i założyłem konto na bwin w euro gdyż od 2 lat mieszkam na stałe w Niemczech i posiadam konto niemieckie w euro. Jakieś 4 lata temu miałem założone konto w PLN w Polsce. Czy mogę mieć jakieś problemy z wypłatą jeżeli będę korzystał z nowego konta?
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
A czy nie będę miał żadnych problemów z weryfikacją konta? Przy polskim koncie musiałem przesłać skan dowodu, tutaj na niemieckim też pewnie tak będzie. W dowodzie mam cały czas adres zameldowania w Polsce, a przy zakładaniu konta podałem adres zameldowania w Niemczech?
 
M 32

molpl

Użytkownik
Witam wczoraj trafiłem na buka Betgun, załozyłem konto i pogralem bo ich oferta mi najbardziej odpowiadała, a dzisiaj czekam i czekam na oferte zuzla i nic. Moze mi ktos napisac czy oni zawsze maja oferte na zuzel?
 
W 0

wrona81

Użytkownik
Witam wszystkich, zarejestrowałem się, bo chcę spróbować pograć przede wszystkim skupiając się na żużlu. Jakby nie było na niczym się tak nie znam jak na tym sporcie i razem z Wami dzieliłbym się swoimi typami i spostrzeżeniami. Mam już kod Ukash, tylko mam pytanie do Was, na dzień dzisiejszy który buk ma najlepszą ofertę żużlową. Waham się między Betssonem, a bet 365 . Którego buka byście mi doradzili?
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Oba buki mają najbogatszą ofertę. Zaletą Bet365 jest to, że masz tam live, a do tego zaczęli wrzucać ofertę z I ligi. Z kolei w Betssonie masz więcej par h-2-h do wyboru i częściej się mylą. Minusem Betssona/Betsafe jest to, że bardzo szybko spadają tam kursy. Jeżeli naprawdę nie możesz grać u obu buków i musisz wybierać, postaw na Bet365.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Oba buki mają najbogatszą ofertę. Zaletą Bet365 jest to, że masz tam live, a do tego zaczęli wrzucać ofertę z I ligi. Z kolei w Betssonie masz więcej par h-2-h do wyboru i częściej się mylą. Minusem Betssona/Betsafe jest to, że bardzo szybko spadają tam kursy. Jeżeli naprawdę nie możesz grać u obu buków i musisz wybierać, postaw na Bet365.
Zgodzę się z tym, że najlepiej grać u obu + Sportingbet czasami coś wrzuci dobrego jak i Expekt ( jednak tutaj już H2H tylko single ) ale jak wybierać to Betsson/Betsafe. Według mnie oferta par H2H daje możliwość sklejenia świetnego dubla/tripla bez żadnych handicapów jak u Bet365, a spadki kursów to nie problem, po prostu w niedziele trzeba nastawić się na regularne sprawdzanie oferty między 13-15. Ale zdecydowanie najlepiej w obu bukach mieć konta.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Czy w Betsafe punkty za jockera są wliczane w punktacje zawodnika?
Z regulaminu: Jokery i punkty bonusowe nie liczą się (z tego powodu punkty wyglądają następująco: trzy za wygranie wyścigu, dwa za drugie miejsce i jeden za trzecie miejsce)
 
motorhead 214

motorhead

Użytkownik
Mam pytanie.Postawiłem dziś over 7 pkt Protasiewicza w meczu Elitserien.W drugim starcie wykluczenie i niezdolny do dalszej jazdy.Orientuję się ktoś,jak to jest rozliczane w Bet365.Czy musi mieć conajmniej 3 starty,by zakład został rozliczony?
 
Do góry Bottom