>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Typ nr 100 się zebździł ale liczę dziś na odrobienie z nawiązką.
#101 - New York Giants @ San Francisco 49ers
Typ: San Francisco 49ers @ 1.58 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !! ⛔ ⛔ ⛔

#102 - New York Giants @ San Francisco 49ers
Typ: San Francisco 49ers -3.5 @ 2.00 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Duża wtopa. Zanosiło się na wygraną SF, ale koniec końców oddali. Przepraszam za ten typ, choć w sumie zagrałbym go ponownie. Kto gra dalej ze mną, widzimy się w czwartek, później na napakowaną meczami niedzielę i mega hit w poniedziałek - Rams (9-1) vs Chiefs (9-1) w... Meksyku. Czytam, sprawdzam, analizuję żeby niedziela była syta. Ja tam jadę dalej po kasę, a czy Wy ze mną to już od Was zależy :bike::cash:
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Ostatnie 3 typy psu w wiadomo co, ale dziś chciałbym to odrobić. O 19 mamy 7 spotkań i ja wybrałem sobie typy w 4 z nich. Około 20 wrzucę typy na późniejsze mecze, w tym m.in grubasa. Kto jedzie dziś ze mną? Można się dołączać do peletonu :bike: :cash:
#103 - Tennessee Titans @ Indianapolis Colts
Typ: Tennessee Titans +3 @ 1.67 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !! ⛔ ⛔ ⛔

#104 - Jacksonville Jaguars @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers -2.5 @ 1.65 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !! ✅ ✅ ✅
#105 - Tampa Bay Buccaneers @ New York Giants
Typ: New York Giants @ 1.68 - Unibet ✅ ✅ ✅
#106 - Houston Texans @ Washington Redskins
Typ: Houston Texans @ 1.65 - Unibet ✅ ✅ ✅
Krótko o wszystkich typach.
Titans. Taka ekipa mało medialna, po cichu robiąca swoje. Do zeszłego tygodnia. Przyjechali cwaniaczki Brady i Belichick i dostali baty 34-10. Piękny występ obu formacji, difensu i ofensu. Wcześniej wygrana w Dallas. A jeszcze wcześniej bye week, który jak widać pozwolił poukładać pewne sprawy. I w tej chwili sprawa postseasonu jest jak najbardziej otwarta. Tennessee jest bowiem na 2 miejscu w dywizji i traci tylko jedną wygraną w stosunku do lidera z Houston. Dziś wyjazd do Lucka i spółki. Tej drużyny jakoś nie widzę. Jest niemrawa. I ok, może mają serię 3 W z rzędu, ale kim byli rywale? Bills, Raiders i Jaguars. Uważam, że skoro Titans potrafili się przejechać po Patriots, to są w stanie wywieźć z Indiany wygraną. Gram to podwójnie.
Jags 3-6 i ostatnie miejsce w dywizji. Playoffów raczej tu nie będzie. Notują serię uwaga 6 porażek z rzędu. Zostali między innymi rozjechani walcem przez Cowboys 7-40 którzy przecież też nie grają czegoś wielkiego. Tydzień później również w pałę, w tym razem z Houston i znów tylko 7 punktów po ich stronie. Bortles zawodzi i nie ciągnie tej ofensywy tak jak trzeba, ale potrafi mieć dzień konia raz na jakiś czas i liczę, że dziś go mieć nie będzie. Po drugiej stronie Steelersi, liderzy AFC North, którzy przegrali ostatnio we wrześniu. Notują serię 5 wygranych z rzędu. A więc mamy 6 porażek Jags i 5 wygranych Steelers. Uważam, że obie serie zostaną przedłużone. Pittsburgh nie gra koncertowo obrony, ale potrafi to naprawić ofensywą. Ostatnio przecież 52 punkty przeciwko Pante... Kotkom z Caroliny. Wcześniej 23, 33, 28, 41. No ale jak tu nie robić punktów skoro ma się przyszłego hall-of-fame&#39;ra na QB oraz świetnego RB. I nie mowa tu o Bellu, który koniec końców nie zameldował się w siedzibie na deadlinie i ostatecznie nie zagra w tym sezonie. Ale kogo w Pittsburghu obchodzi Bell, skoro mają niesamowitego Connera, który wyskoczył jak filip z konopii i stał się kolejną gwiazdą tej drużyny. Drugoroczniak, który urodził się w okolicach Pittsburga oraz skończył uczelnię o tej samej nazwie. Gra więc dla swojego miasta i wkłada w to całe serducho, wyniki nie kłamią. 85.7 rushing yards średnio na mecz. Potężna liczba. Do tego 10 TD + 1 TD podaniowy. Mamy najlepszego receivera w lidze, Antonio Browna, mamy JuJu, no ta ofensywa to po prostu ciężki pociąg towarowy. Liczę, że rozjadą nim przybyszów z Florydy. Gram tu podwójnie mały handicap.
Krótko o wszystkich typach. Giants pokazali ostatnio oznaki życia. Może nie skupiałbym się na samej ich wygranej, co na tym, jak ładnie w końcu współpracował Eli z Odellem. Tamten mecz był meczem o wszystko dla Manninga, bo przy przegranej trafiłby na ławę. Ale nie trafia. Dziś jednak znów siedzi na gorącym krześle. Wbrew temu co pokazuje wynik drużyny, jest tam komu grać i myślę, że u siebie nie dadzą się ograć i dadzą trochę radości swoim kibicom. Liczę, że Manning mając w tyle głowy, że zbenczowanie może go powoli zbliżać do końca kariery lub do bycia backupem grzejącym ławkę, zagra tak jak potrafi najlepiej, a że potrafi to wiemy znając liczbę jego pierścieni. Liczę na fajną współpracę wspomnianych numerów 10 i 13.
Texans jadą do stolicy w komfortowej myślę sytuacji. Są po bye weeku, przez co mieli 2 tygodnie na przygotowanie się pod rywali, obejrzenie taśm, zregenerowanie się fizycznie. Psychicznie pewnie mają się nieźle, notują bowiem serię 6 wygranych z rzędu. A co najśmieszniejsze, sezon zaczęli od 3 porażek. Było 0-3 i wielu już skreśliło Teksańczyków, a dziś jest 6-3 i prowadzenie w AFC South. Muszą jednak uważać, bo za plecami z zaledwie jedną wygraną straty są Titans o których pisałem wyżej. Trzeba więc wygrać kolejny mecz. Rywalami Redskins, którzy tydzień temu, no trzeba to przyznać, męczyli się z Tampą. Wiem, bo sam oglądałem cały mecz i większą część spotkania sprawa wygranej była otwarta. Tutaj również może być wyrównana gra, ale liczę na defensywę gości, szczególnie na gwiazdy - JJ Watta i Clowneya. Waszyngton ma też problem z kontuzjami. Szczególnie linia ofensywna. A ta jest bardzo potrzebna żeby bronić Smitha przed wyżej wymienionymi panami. Nie zagra podstawowy LT, czyli gość, który właśnie bierze na siebie próbującego dostać się do quarterbacka zawodnika defensywy. Drugi RT kontuzja, drugi RG kontuzja, drugi LG kontuzja. A niech jeszcze w czasie meczu któryś wypadnie, to Smith będzie każdy snap grał z duszą na ramieniu. Mało? Ostatecznie OUT jest Crowder, główny receiver Redskins. Wśród running backów na 5 tylko 2 może grać. Więcej prób czeka więc Petersona, który najlepsze lata ma już za sobą. Jak na ironię questionable jest nawet... kicker Hopkins który zmaga się z kontuzją pachwiny. Alex Smith nie robi szału. Skuteczność podań nie powala na kolana. W ostatnich 4 meczach rzucił po 1 TD na mecz. Podsumowując, czerowni jak cegła rozgrzani jak piec Texans odprawiający z kwitkiem każdego rywala od 6 spotkań konta przetrzebieni kontuzjami rywale ze stolicy. Mecz bardzo ważny dla gości i liczę, że dadzą z siebie wszystko i przedłużą serię wygranych o kolejne zwycięstwo.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
#107 - Philadelphia Eagles @ New Orleans Saints
Denver Broncos @ Los Angeles Chargers
Typ: Saints 1.32 + Chargers 1.30 @ 1.72 - Unibet ⛔⛔⛔
Rivers kretynie skończony...
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
W czwartek Święto Dziękczynienia w USA więc tradycyjnie 3 mecze. Pierwszy 18:30, później 21:30 a ostatni w nocy. Wpadnijcie do tematu, będą typy ????
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
W Unibecie macie 25% zwiększenia zysku do 115 PLN na dzisiejsze mecze.
#109 - Chicago Bears @ Detroit Lions
Typ: Detroit Lions @ 2.23 - Unibet ⛔⛔⛔
#110 - Chicago Bears @ Detroit Lions
Zawodnik z najwyższą liczbą przyłożeń (Stafford, Matthew - Daniel, Chase)
Typ: Matthew Stafford @ 2.25 - Unibet ⛔⛔⛔
Mecz o 18:30. Święto Dziękczynienia, więc musi być związany z nim klasyk, czyli mecz w Detroit. W tym roku podejmą oni Chicago Bears. I tak jak jeszcze parę dni temu chciałem walić w gości, tak teraz jednak gram na Lions. Ze składu wypadł Trubisky, podstawowy QB, zastąpi go Chase Daniel, który pałęta się w lidze od paru lat po klubach jako backup. Dziś na pewno będzie na krótkiej smyczy trenera. Motywacji Lwom nie zabraknie bo nie ma to jak w świąteczny dzień, w meczu w telewizji ogólnokrajowej, przed własną publicznością pokonać rywala z dywizji. A skoro już o dywizji mowa - Bears prowadzą z wynikiem 7-3, a Lions są ostatni z recordem 4-6. Ale, że jest to pojedynek wewnątrz dywizjonalny, to jest to mecz o przysłowiowe 6 punktów. Nic nie jest jeszcze stracone, bo Lions w dywizji wyprzedzają Packers jedynie o pół wygranej (bo mieli remis) oraz Vikings o 1.5 wygranej (również mieli remis). Jest to zatem cholernie ważny mecz, który właściwie może zadecydować czy Detroit jeszcze powalczy o playoffy, czy już będzie pozamiatane. Dla miasta, kibiców, dla klubu to wielki dzień i myślę, że gospodarze są w stanie wygrać. Co roku mocno spinają się na ten mecz, wygrali bowiem 4 z 5 ostatnich spotkań w Thanksgiving Day, z czego parę razy po prostu rozjechali przyjezdnych np. 45-14 przeciwko Eagles czy 40-10 przeciwko Packers. Trzeba też dodać, że w tym sezonie Lions u siebie na Ford Field są szczególnie groźni. Na swoim stadionie pokonali Patriots (26-10), Packers (31-23) oraz Panthers (20-19) w zeszłą niedzielę. Mam nadzieję, że nie oddadzą dziś swojej twierdzy i to Stafford i koledzy będą rwać kawałki pieczonego indyka czekającego na boisku po zakończeniu spotkania. Łatwo nie będzie, bo Bears mają Macka, bestię w obronie, ale uważam, że jednak brak Trubisky&#39;ego będzie miał mocny wpływ na grę ofensywy gości z Wietrznego Miasta.
Do tego gram jeszcze typ na to, że Stafford będzie mieć więcej TD od Daniela. Nie lubię przed meczami &quot;kozaczyć&quot;, no ale jednak porównanie obu zawodników to jak dobre Audi z Polonezem. Bears bardzo dużo grają dołem, nawet z Trubisky&#39;m, więc tutaj, mając krótką smycz, Daniel nie powinien rzucić więcej niż 1 TD. A od Stafforda wymagam i liczę na 2-3 przyłożenia. Kurs fajny więc biorę. Jeśli również gracie to wiecie co zrobić.
Typy na pozostałe mecze wkrótce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
wolf11 to jest kurs na to, że złapie podanie ten zawodnik albo zdobędzie TD rushem (wbiegnie z piłką w pole punktowe). Dlatego tak duże kursy. Mój typ to zakład na ilość podań na TD.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Czwartek udało się zamknąć wygranym grubasem. Dziś NFL Sunday.
Typy na wcześniejsze mecze, 19:00 start.
Na później również też coś będzie. Kto jedzie ze mną? :bike::cash:
#112 - Seattle Seahawks @ Carolina Panthers
Typ: Seattle Seahawks +3.5 @ 1.72 - Unibet ✅ ✅ ✅
#113 - Cleveland Browns @ Cincinnati Bengals
Typ: Cincinnati Bengals @ 1.85 - Unibet ⛔⛔⛔
#114 - San Francisco 49ers @ Tampa Bay Buccaneers
Typ: Tampa Bay Buccaneers @ 1.77 - Unibet ✅ ✅ ✅
#115 - New York Giants @ Philadelphia Eagles
Typ: Philadelphia Eagles -3.5 @ 1.79 - Unibet ⛔⛔⛔
#116 - Jacksonville Jaguars @ Buffalo Bills
Typ: Jacksonville Jaguars -2.5 @ 1.75 - Unibet ⛔⛔⛔
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
#117 - Pittsburgh Steelers @ Denver Broncos
Typ: Pittsburgh Steelers -3 @ 1.86 - Unibet ⛔⛔⛔
#118 - Green Bay Packers @ Minnesota Vikings
Typ: Green Bay Packers @ 2.55 - Unibet ⛔⛔⛔
#118 - Green Bay Packers @ Minnesota Vikings
Typ: Green Bay Packers +3.5 @ 1.90 - Unibet ⛔⛔⛔
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Masakra wczoraj. Pittsburgh najlepszy: fumble centymetr od goal line i ten pick Roethlisbergera na koniec. No jakby napluli mi w ryj. Packers? Po prostu przegrana, biorę na klatę. Dziś na noc postawiłem.
#119 - Tennessee Titans @ Houston Texans
Typ: Houston Texans -3 @ 1.72 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Niedziela, gramy! Ostatnia była bardzo zła, ale ostatnie dwa typy na plus co dało trochę oddechu. Przedłużmy tę serię. Na wcześniejsze mecze zagrałem takie oto typy i krótko opisałem dlaczego. Kursy mogą leciutko różnić się od aktualnych bo postawiłem to w nocy. Potem wrzucę również coś na mecze o 22. Kto jedzie dziś ze mną? :bike::cash:
#121 - Cleveland Browns @ Houston Texans
Typ: Houston Texans @ 1.42 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !! ✅ ✅ ✅
Texans jadą do Cleveland które gra fajny i satysfakcjonujący dla nich sezon. Tam jednak playoffów nie będzie, a u Teksańczyków wszystko wskazuje na to, że będą. Trzeba dokładać kolejne literki W i dziś jest ku temu piękna okazja. Drużyna O&#39;Brien&#39;a zaczęła od 0-3, a dziś mają bilans 8-3, tak, 8 wygranych z rzędu. Zdrowie w końcu dopisuje w obronie (JJ Watt był probable, ale już piszą, że jest expected to play, czyli po prostu zagra). Mamy genialnego Watsona, który nie widząc otwartych receiverów sam potrafi zdobyć cenne jardy. Nie widzę tu innego scenariusza niż wygrana gospodarzy.
#122 - Indianapolis Colts @ Jacksonville Jaguars
Typ: Indianapolis Colts @ 1.50 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!
W zeszłym sezonie Jaguars mogli nawet zagrać w SB, tak dziś są totalnie rozpieprzeni. Fournette, ich gwiazda na pozycji running backa i wielka broń w ofensywie jest zawieszony na ten mecz za zeszłotygodniową bijatykę w Buffalo. Ich starter na QB Blake Bortles został wysłany na ławę do końca sezonu. Powiadziano po prostu pas widząc, że nie będzie on ich przyszłościowym franchise quarterbackiem. Ma kontakt na duże pieniądze, ale jeszcze można zaoszczędzić trochę milionów zwalniając go w odpowiednim czasie. Zagra więc Cody Kessler, mało doświadczony QB, który wystąpił w 14 meczach NFL. Do tego przetrzebiona kontuzjami linia - tackle, guardzi, podstawowy center, wszyscy kontuzjowani. Colts po starcie 1-5 wygrali kolejne 5 meczów i teraz są już 6-5 i wciąż mają nadzieję na playoffy. Bohaterem ostatnich czasów nie tylko w Colts, ale w całym NFL jest Andrew Luck. Wielu zastanawiało się po kontuzjach będzie grał na takim poziomie jak na początku. I teraz pokazuje, że gra nawet lepiej. W tym sezonie ma 32 TD przy 11 INT! Co jeszcze bardziej efektowne, ma serię 8 spotkań z minimum 3 TD. Jaguars już zakopani głęboko w tabeli więc myślę, że będą odpalać tryb tankowania. Tak czy siak Colts dla mnie biorą ten mecz bo są czerwoni jak cegłą rozgrzani jak piec.
#123 - Carolina Panthers @ Tampa Bay Buccaneers
Typ: Carolina Panthers @ 1.54 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Panthers byli już 6-2, ale przegrali 3 kolejne mecze i wchodząc w tę kolejkę mają bilans 6-5. W dwóch ostatnich meczach zabrakło kropki nad i żeby wygrać. Przegrali bowiem różnicą 3 i 1 punktu. Dziś właściwie mają sytuację must-win game. Jeśli chcą zbliżać się do playoffów to Tampę trzeba dziś pokonać. Korsarze są w tej samej dywizji i zajmują ostatnią pozycję z bilansem 4-7 także tam playoffów już praktycznie na pewno nie będzie.
#124 - Denver Broncos @ Cincinnati Bengals
Typ: Denver Broncos -4 @ 1.86 - Unibet ✅ ✅ ✅
#125 - Baltimore Ravens @ Atlanta Falcons
Typ: Baltomore Ravens +2 @ 1.91 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom