>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

✪ NAJLEPSZY TEMAT NA TYM FORUM ✪

pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Tak jak w tytule ! Będzie wszystko jasno i przejrzyście, zobaczycie tutaj dużo plusów i koloru zielonego ! :cool:
Stawkowanie
1j - 10 j
1j - 100 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
#1
Querrey - Goffin
Goffin @ 1.50
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7.5 j
✅
#2
Cilić - Karlović
Cilić @ 1.50
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7.5 j
⛔
#3
Vinci - Giorgi
Giorgi @ 1.55
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7.75 j
⛔
#4
Pliskova - Errani
Pliskova @ 1.40
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7 j
ZWROT
#5
Pliskova + Giorgi + Goffin + Corić @ 4.88
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 9.75 j
⛔
#6
Legia X2 @ 1.50
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7.5 j

✅
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
#7
Oleksandriya - Hajduk Split
X2 @ 1.62
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.22 j

✅
Ostatnio czytałem wiele artykułów na temat tego co dzieje się u naszego wschodniego sąsiada z piłką nożną. Sytuacja jak wiadomo jest fatalna, wiele klubów się wycofało z rozgrywek, a liga została zmniejszona do 12-stu drużyn.
Dzisiejszy gospodarz Oleksandriya w pierwszej kolejce podejmowała Dynamo Kijów na wyjeździe gdzie wysoko przegrali 5:1, a w przerwie letniej z drużyny odeszło 3 podstawowych zawodników. Dziś podejmują zespół ze stolicy Chorwacji, drużyna która już 2 tygodnie temu nie była faworytem gdy przyszło im się mierzyć na wyjeździe z drużyną z Rumuni CSMS, a wywiozła dobry bramkowy remis 2:2, a większość spotkania zdecydowanie przeważali. Myślę, że dziś w tym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta, a kursy na gospodarzy zdecydowanie przesadzone. Idę w stronę Chorwatów.
#8
Heracles - Arouca
Powyżej 9.5 rożnych @ 1.65
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.3 j

✅
Spotkanie dwóch fajnych ofensywnych drużyn, Holenderska i Portugalska. Będzie w tym meczu na pewno dużo gry skrzydłami, fajnych , szybkich ofensywnych zawodników. Przeglądałem ten mecz typowo pod kątem rzutów rożnych, bo pierwsze co mnie zainteresowało to bramki, ale z kwestią czasu stwierdziłem że lepszy pomysł to rzuty rożne. Patrząc H2H obu zespolów ze spotkań ligowych z ostatniego sezonu, myślę że spokojnie powinno być tutaj spoko cornerów.
#9
Austria Wiedeń - Trnava
Austria (-1) @ 1.50
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3 j

⛔
Trnava to drużyna która bardzo słabo spisuję się w spotkaniach wyjazdowych. W ostatnim sezonie bilans spotkań wyjazdowych 4-3-9. Myślę, że zwycięstwo gospodarzy jedną bramka to cel minimum. Z Trnavy w tym okienku transferowym odeszło dość sporo podstawowych zawodników, zresztą nie ma co się oszukiwać że liga austriacka to zdecydowanie inny poziom.
#10
Basaksehir - Rijeka
Basaksehir DNB @ 1.55
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.1 j

ZWROT!
Chyba nie trzeba nikomu mówić jak gorącym kibicowsko terenem jest Turcja, szczególnie gdy jeszcze ma przyjechać do nich drużyna z Chorwacji.
Basaksehir w ostatnim sezonie świetnie grało przed własną publicznością, blians: 11-3-3 o czymś świadczy. Do tego gospodarze są zdecydowanie bogatszym klubem, ich wartość drużyny to prawie 60 mln euro , gdzie Rijeka 22 mln. Opcja remis nie ma zakładu , według mnie bezpieczna, bo to gospodarze są lepszym zespołem i do tego atut własnego boiska. Nie przegrają tego spotkania.
#11
Zagłębie Lubin - SönderjyskE
Który zespół więcej rożnych ? Zagłębie @ 1.55
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.1 j

✅
Drużynie z Lubina widać , że zdecydowanie zależy na tej lidze europy. Pierwsze spotkanie mają przed własną publicznością, muszą atakować od pierwszych minut i utrzymywać się przy piłce, myślę że to oni dziś będą dyktować warunki na boisku od pierwszych minut. Bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie z rzutami rożnymi w meczu przeciwko Serbom , gdzie nabili ich aż 8, czy z Korona Kielce 7. Według mnie bardzo dobry typ na to spotkanie!
#12
AZ Alkmaar - Giannina
Alkmaar strzeli w obydwu połowach @ 1.75
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.5 j

⛔
Alkmaar bardzo fajne wyniki w okresie przygotowawczym. 3:0 z Herta, wszystkie sparingi wygrane. Wcześniej oglądałem kilka spotkań z ostatniego sezonu w którym na prawdę grali fajną piłkę, myślę, że powinni sobie poradzić z jakimś przeciętniakiem z Grecji, liga Holenderska a Grecka to duża duża różnica.
#13
Panathinaikos - AIK
Panathinaikos @ 1.62
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.24 j

✅
Na koniec , na szybko bo nie ma czasu.
1 argument - Wartość obu drużyn 40 mln euro : 8.6 mln euro
2 argument - Pogoda. Ateny 35 stopni Wilgotność 16%. Solna 20 stopni Wilgotność 60%.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dziś mocniej.

#14
Salzburg - AC Wolfsberger @ 1.40
FC Kopenhaga - Nordsjaelland @ 1.35
Ako: 1.89
Stawka: 10 j
EW Wygrana: 18.9 j
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
#15
GKS Katowice - Wigry Suwałki
GKS @ 1.80
Stawka: 3 j
EW Wygrana: 5.4 j
Ostatnie 3 spotkania pomiędzy tymi drużynami to 3 zwycięstwa zespołu ze stolicy górnego śląska. Do tego GKS dokonał fajnych transferów , młody Kalinowski, wychowanek Legii który ostatni sezon spędził właśnie w Suwałkach, młody Zejdler który też powąchał trochę trawy w barwach Cracovii. Kadra wygląda na prawdę ciekawie, do tego znakomity według mnie trener - Brzęczek , który na pewno sobie to fajnie poukładał. Myślę, że w Katowicach cel jest jeden - ekstraklasa. Inauguracja przed własna publicznością ? Nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo Gieksy.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 1 @ 1.55
10 jednostek.

edit.
Wynik: 3:0
Zysk: 5.5 j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Washington Wizards - Sacramento Kings
Washington Wizards Powyżej 107.5 pkt @ 1.90
5 jednostek .
edit.
Wynik: 101 pkt.
⛔

Toronto Raptors - Philadelphia
Toronto Powyżej 111.5 pkt @ 1.90
5 jednostek .

edit.
Wynik: 122 pkt
Zysk: 4.5 j
✅
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Barcelona - PSG
Powyżej 57 @ 1.70
6 jednostek .

edit.
Wynik: 35:32
Zysk: 4.2 jednostki
✅
O&#39;Sullivan R. - Fu M.
O&#39;Sullivan R. (-2.5) 2 1.66
9 jednostek .

edit.
Wynik: 6:5
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom