>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

✪ NAJLEPSZY TEMAT NA TYM FORUM ✪

pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Tak jak w tytule ! Będzie wszystko jasno i przejrzyście, zobaczycie tutaj dużo plusów i koloru zielonego ! :cool:
Stawkowanie
1j - 10 j
1j - 100 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
#1
Querrey - Goffin
Goffin @ 1.50
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7.5 j
✅
#2
Cilić - Karlović
Cilić @ 1.50
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7.5 j
⛔
#3
Vinci - Giorgi
Giorgi @ 1.55
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7.75 j
⛔
#4
Pliskova - Errani
Pliskova @ 1.40
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7 j
ZWROT
#5
Pliskova + Giorgi + Goffin + Corić @ 4.88
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 9.75 j
⛔
#6
Legia X2 @ 1.50
Stawka: 5 j
EW Wygrana: 7.5 j

✅
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
#7
Oleksandriya - Hajduk Split
X2 @ 1.62
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.22 j

✅
Ostatnio czytałem wiele artykułów na temat tego co dzieje się u naszego wschodniego sąsiada z piłką nożną. Sytuacja jak wiadomo jest fatalna, wiele klubów się wycofało z rozgrywek, a liga została zmniejszona do 12-stu drużyn.
Dzisiejszy gospodarz Oleksandriya w pierwszej kolejce podejmowała Dynamo Kijów na wyjeździe gdzie wysoko przegrali 5:1, a w przerwie letniej z drużyny odeszło 3 podstawowych zawodników. Dziś podejmują zespół ze stolicy Chorwacji, drużyna która już 2 tygodnie temu nie była faworytem gdy przyszło im się mierzyć na wyjeździe z drużyną z Rumuni CSMS, a wywiozła dobry bramkowy remis 2:2, a większość spotkania zdecydowanie przeważali. Myślę, że dziś w tym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta, a kursy na gospodarzy zdecydowanie przesadzone. Idę w stronę Chorwatów.
#8
Heracles - Arouca
Powyżej 9.5 rożnych @ 1.65
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.3 j

✅
Spotkanie dwóch fajnych ofensywnych drużyn, Holenderska i Portugalska. Będzie w tym meczu na pewno dużo gry skrzydłami, fajnych , szybkich ofensywnych zawodników. Przeglądałem ten mecz typowo pod kątem rzutów rożnych, bo pierwsze co mnie zainteresowało to bramki, ale z kwestią czasu stwierdziłem że lepszy pomysł to rzuty rożne. Patrząc H2H obu zespolów ze spotkań ligowych z ostatniego sezonu, myślę że spokojnie powinno być tutaj spoko cornerów.
#9
Austria Wiedeń - Trnava
Austria (-1) @ 1.50
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3 j

⛔
Trnava to drużyna która bardzo słabo spisuję się w spotkaniach wyjazdowych. W ostatnim sezonie bilans spotkań wyjazdowych 4-3-9. Myślę, że zwycięstwo gospodarzy jedną bramka to cel minimum. Z Trnavy w tym okienku transferowym odeszło dość sporo podstawowych zawodników, zresztą nie ma co się oszukiwać że liga austriacka to zdecydowanie inny poziom.
#10
Basaksehir - Rijeka
Basaksehir DNB @ 1.55
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.1 j

ZWROT!
Chyba nie trzeba nikomu mówić jak gorącym kibicowsko terenem jest Turcja, szczególnie gdy jeszcze ma przyjechać do nich drużyna z Chorwacji.
Basaksehir w ostatnim sezonie świetnie grało przed własną publicznością, blians: 11-3-3 o czymś świadczy. Do tego gospodarze są zdecydowanie bogatszym klubem, ich wartość drużyny to prawie 60 mln euro , gdzie Rijeka 22 mln. Opcja remis nie ma zakładu , według mnie bezpieczna, bo to gospodarze są lepszym zespołem i do tego atut własnego boiska. Nie przegrają tego spotkania.
#11
Zagłębie Lubin - SönderjyskE
Który zespół więcej rożnych ? Zagłębie @ 1.55
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.1 j

✅
Drużynie z Lubina widać , że zdecydowanie zależy na tej lidze europy. Pierwsze spotkanie mają przed własną publicznością, muszą atakować od pierwszych minut i utrzymywać się przy piłce, myślę że to oni dziś będą dyktować warunki na boisku od pierwszych minut. Bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie z rzutami rożnymi w meczu przeciwko Serbom , gdzie nabili ich aż 8, czy z Korona Kielce 7. Według mnie bardzo dobry typ na to spotkanie!
#12
AZ Alkmaar - Giannina
Alkmaar strzeli w obydwu połowach @ 1.75
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.5 j

⛔
Alkmaar bardzo fajne wyniki w okresie przygotowawczym. 3:0 z Herta, wszystkie sparingi wygrane. Wcześniej oglądałem kilka spotkań z ostatniego sezonu w którym na prawdę grali fajną piłkę, myślę, że powinni sobie poradzić z jakimś przeciętniakiem z Grecji, liga Holenderska a Grecka to duża duża różnica.
#13
Panathinaikos - AIK
Panathinaikos @ 1.62
Stawka: 2 j
EW Wygrana: 3.24 j

✅
Na koniec , na szybko bo nie ma czasu.
1 argument - Wartość obu drużyn 40 mln euro : 8.6 mln euro
2 argument - Pogoda. Ateny 35 stopni Wilgotność 16%. Solna 20 stopni Wilgotność 60%.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dziś mocniej.

#14
Salzburg - AC Wolfsberger @ 1.40
FC Kopenhaga - Nordsjaelland @ 1.35
Ako: 1.89
Stawka: 10 j
EW Wygrana: 18.9 j
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
#15
GKS Katowice - Wigry Suwałki
GKS @ 1.80
Stawka: 3 j
EW Wygrana: 5.4 j
Ostatnie 3 spotkania pomiędzy tymi drużynami to 3 zwycięstwa zespołu ze stolicy górnego śląska. Do tego GKS dokonał fajnych transferów , młody Kalinowski, wychowanek Legii który ostatni sezon spędził właśnie w Suwałkach, młody Zejdler który też powąchał trochę trawy w barwach Cracovii. Kadra wygląda na prawdę ciekawie, do tego znakomity według mnie trener - Brzęczek , który na pewno sobie to fajnie poukładał. Myślę, że w Katowicach cel jest jeden - ekstraklasa. Inauguracja przed własna publicznością ? Nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo Gieksy.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 1 @ 1.55
10 jednostek.

edit.
Wynik: 3:0
Zysk: 5.5 j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Washington Wizards - Sacramento Kings
Washington Wizards Powyżej 107.5 pkt @ 1.90
5 jednostek .
edit.
Wynik: 101 pkt.
⛔

Toronto Raptors - Philadelphia
Toronto Powyżej 111.5 pkt @ 1.90
5 jednostek .

edit.
Wynik: 122 pkt
Zysk: 4.5 j
✅
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Barcelona - PSG
Powyżej 57 @ 1.70
6 jednostek .

edit.
Wynik: 35:32
Zysk: 4.2 jednostki
✅
O&#39;Sullivan R. - Fu M.
O&#39;Sullivan R. (-2.5) 2 1.66
9 jednostek .

edit.
Wynik: 6:5
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom