>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europy (16.02.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ten mecz mi chodzi po głowie od zeszłego roku... ten kurs jest taki, że jednak się ugnę i zagram to za ekstra kwotę.
Dla mnie sytuacja jest taka: Olympiakos Pireus, który tak naprawdę w fazie grupowej LM postraszył tylko raz Arsenal (Arsenal w sumie i tak potrafi z każdym przegrać, ratują się golami w doliczonym czasie) nie raz tak było, wiec to dal mnie nie jest argument. U siebie w lidze albo męczą bułę z ogórkami, albo ich biją, bo co mają robić jak dysproporcje są w Grecji olbrzymie. Przyjeżdżają Turkowie, pewnie będzie szok, że przyjeżdża drużyna, która będzie grała inaczej niż przyzwyczajeni są piłkarze Olympiakosu.... Osmanlispor w lidze u siebie są przeciętni ale, na puchary spinają się niewyobrażalnie. Udowodnili to i mam nadzieję , że to potwierdzą ! Dla mnie wybór jest prosty.
Analiza z głowy, tak jak czuję i to co oglądałem (dużo oglądam meczy), a nie jakieś tabelki.
Olympiakos - Osmanli x2 (2.10) ✅✅
cicho myślałem, że turki wygrają, ale się bronili :/ no ale kurs wszedł i mam nadzieję, że papa się zgadza z tym typem , bo to obstawiliście ! ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Celta - Szachtar
Typ: BTS
Kurs: 1.75
buk: bet365
Wynik:​


Przed nami naprawdę obiecujące spotkanie jeśli chodzi bramki. Celta w tym sezonie spisuje się nadzwyczaj dobrze, lecz wcale mnie to nie dziwi, gdyż ten zespół od paru sezonów gra dobry futbol. W spotkaniach u siebie są nie pokonani od sześciu meczów. Na dodatek Celta strzela gole i również je traci. Podobnie jest z gośćmi, którzy przyjeżdżają ugrać do Vigo niezły wynik, a przynajmniej strzelić gola. Szachtar w fazie grupowej grał na tyle dobrze, że powinien w Vigo powalczyć o korzystny wynik i dlatego w tym spotkaniu możemy liczyć na gole dla obu drużyn.

19:00 Gent - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 1.85
buk: unibet
Wynik:​


Tottenham nie jest ostatnio w dobrej formie więc w pierwszym spotkaniu pewnie nastawi się na uważną grę w defensywie, lecz zapewne będzie chciał coś ustrzelić, aby móc spokojnie myśleć o rewanżu. Martwi mnie to, że Tottenham nie wygrał jeszcze ani jednego spotkania wyjazdowego zaliczając dwa remisy i dwie przegrane. Jednak parę tygodni temu goście byli w o wiele gorszej formie niż obecnie. Dziś liczy się dla nich zwycięstwo, dlatego kieruje Typ w ich stronę. Gospodarze zapewne postawią jakiś opór, lecz to goście na papierze są solidniejszą drużyną, i jeśli ekipa Pochettino traktuje te rozgrywki na poważnie to dziś potrzeba im zwycięstwa.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: AZ Alkmaar - Olimpigue Lyon
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,67
Bukmacher:

Analiza:

Przed nami nieco mniejsze emocje związane z Ligą Europejską. Drużyna z Holandii AZ Alkmaar spotyka się w 1/16 z drużyną z Francji Lyon. Ogólnym faworytem tego dwu meczu są zawodnicy z Lyonu.
W tym meczu stawiam na bts, nie od dziś wiadomo, że drużyna Alkmaar bardzo dużo strzela ale również i traci sporo bramek tak samo jak i Lyon.
Ostatnie 10 meczy Alkmaar to 15:15 w bramkach, natomiast Lyon na 10 ostatnich meczy to 22:12 w bramkach.
Dzisiaj na boisku nie zobaczymy:
Alkmaar - G. Coutinho, M. Johansson i prawdopodobnie R. Vlaar
Lyon - Rafael, M. Valbuena i prawdopodobnie E. Mammana

Moim zdaniem będzie to jedno ze spotkań w którym padnie najwięcej bramek w dwu meczu.
Przewidywalne składy obu ekip:
Alkmaar (1-4-3-3): Krul - Haps, Van Eijden, Chatzidiakos, Johansson - Seuntjens, Rienstra, Bel Hassani - Tankovic, Weghorst, Jahanbakhsh
Lyon (1-4-2-3-1): Lopes - Morel, Diakhaby, Yanga-Mbiwa, Jallet - Tousart, Gonalons - Cornet, Fekir, Ghezzal - Lacazette

Powodzenia
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem na Totki, angielskie kluby leją na LE. nie wiem jakim wyjdą składem ale z pewnością nie będą grać na maksa albo wyjdą rezerwy. Dla nich najważniejsza jest liga, taka angolska mentalność do tego na wyjazdach kluby z wysp grają słabo a Totki w LM mistrzów też się ośmieszyli nie wyszli w tak banalnej grupy.

a ode mnie typ

Bilbao -1,5 po 1,95 betgun 6/10

San Mames to prawdziwa twierdza basków, większość meczy tam wygrywają, czasem remis padnie ale ogólnie są u siebie bardzo mocni, solidna ekipa PD, hiszpańskie kluby poważnie traktują chyba jako jedyne z tych mocnych lig LE, więc powinni spokojnie sobie wypracować jakieś 2,3 bramki zapasu przed rewanżem. Widzi mi się coś 2-0 lub 3-0 może 3-1. APOEL jak cała cypryjska liga w pucharach potrafią zaskoczyć u siebie ale po za wyspą marne wyniki. Liczę na spokojną wygraną gospodarzy, nie ma żadnych osłabień.
 
S 52

szopson

Użytkownik
Anderlecht - Zenit Petersburg

Dziś na Constant Vanden Stock Stadium o godzinie 21:05 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Anderlechtem a Zenitem. Będzie to pierwsze spotkanie o awans do kolejnej fazy Ligi Europy. Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu. Nie wiadomo jak sprezentuje się drużyna gości, gdyż w rodzimej lidze panuje u nich przerwa. Dodatkowo jak to w przypadku LE nigdy nie wiadomo jak drużyny podejdą do spotkania, dlatego też ja gram w tym meczu BTS po kursie @1.7 Bet365.
W fazie grupowej Anderlecht stracił i strzelił gola w każdym swoim meczu. Fazę grupową ukończył z bilansem bramek 16:8. Zenit również może pochwalić się skutecznością gdzie strzelił 17 bramek tracąc przy tym 8, a wszystkie wyjazdowe ich mecze również zakończyły się BTSem.
Liczę, że kolejne ich mecze również będą obfitować w bramki z obydwu stron.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Europejska
Godzina : 21:05
Spotkanie : Man Utd - St Etienne
Typ : United i over 2,5
Kurs : 2,25
Bukmacher : bet365
Analiza :
Minęła piłkarska zima i wkońcu doczekaliśmy się tego na co czekali piłkarscy kibice w Europie, czyli powrót europejskich pucharów. Po dwóch dniach z Ligą Mistrzów dziś wieczór z ligą europy. Jestem dość zaskoczony tym, ze Mourinho aż tak poważnie traktuje te rozgrywki. Większość zespołów z najlepszych lig traktowało te rozgrywki po macoszemu, ale od kiedy UEFA zdecydowała ze zwycięzca automatycznie kwalifikuje się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów zespoły poczuły chęć na to trofeum. I chyba w to celuje Portugalczyk, bo dziś wystawia swoje największe armaty. Jedynym graczem, ktory nie ma zapewnionego miejsca w składzie to bramkarz Romero, ale akurat takie praktyki stosuje sie w większości klubów. I moim zdaniem to właśnie w ekipie z Old Trafford trzeba upatrywać faworyta do końcowego triumfu. Ale by tak się stało Czerwone Diabły muszą wykorzystywać atut własnego boiska, co w tym sezonie idzie im bardzo dobrze. Jedyną porażką jaką ponieśli były derby, ktore padły łupem City 2-1. Poza tą porażką kibice United już czternastokrotnie byli świadkami zwycięstw swoich pupili, a dziś powinni obejrzeć piętnasta wygrana u siebie, bo St Etienne do potentatów we Francji ne należa, a co dopiero w Europie. W lidze wygrali zaledwie trzy z dwunastu meczy, więc trudno się spodziewać by byli wstanie ugrać coś na wyspach. Moim zdaniem United dzis zdemolują swojego rywala i po pierwszym meczu będą już czekać na kolejnego rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom