>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europy (16.02.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ten mecz mi chodzi po głowie od zeszłego roku... ten kurs jest taki, że jednak się ugnę i zagram to za ekstra kwotę.
Dla mnie sytuacja jest taka: Olympiakos Pireus, który tak naprawdę w fazie grupowej LM postraszył tylko raz Arsenal (Arsenal w sumie i tak potrafi z każdym przegrać, ratują się golami w doliczonym czasie) nie raz tak było, wiec to dal mnie nie jest argument. U siebie w lidze albo męczą bułę z ogórkami, albo ich biją, bo co mają robić jak dysproporcje są w Grecji olbrzymie. Przyjeżdżają Turkowie, pewnie będzie szok, że przyjeżdża drużyna, która będzie grała inaczej niż przyzwyczajeni są piłkarze Olympiakosu.... Osmanlispor w lidze u siebie są przeciętni ale, na puchary spinają się niewyobrażalnie. Udowodnili to i mam nadzieję , że to potwierdzą ! Dla mnie wybór jest prosty.
Analiza z głowy, tak jak czuję i to co oglądałem (dużo oglądam meczy), a nie jakieś tabelki.
Olympiakos - Osmanli x2 (2.10) ✅✅
cicho myślałem, że turki wygrają, ale się bronili :/ no ale kurs wszedł i mam nadzieję, że papa się zgadza z tym typem , bo to obstawiliście ! ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Celta - Szachtar
Typ: BTS
Kurs: 1.75
buk: bet365
Wynik:​


Przed nami naprawdę obiecujące spotkanie jeśli chodzi bramki. Celta w tym sezonie spisuje się nadzwyczaj dobrze, lecz wcale mnie to nie dziwi, gdyż ten zespół od paru sezonów gra dobry futbol. W spotkaniach u siebie są nie pokonani od sześciu meczów. Na dodatek Celta strzela gole i również je traci. Podobnie jest z gośćmi, którzy przyjeżdżają ugrać do Vigo niezły wynik, a przynajmniej strzelić gola. Szachtar w fazie grupowej grał na tyle dobrze, że powinien w Vigo powalczyć o korzystny wynik i dlatego w tym spotkaniu możemy liczyć na gole dla obu drużyn.

19:00 Gent - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 1.85
buk: unibet
Wynik:​


Tottenham nie jest ostatnio w dobrej formie więc w pierwszym spotkaniu pewnie nastawi się na uważną grę w defensywie, lecz zapewne będzie chciał coś ustrzelić, aby móc spokojnie myśleć o rewanżu. Martwi mnie to, że Tottenham nie wygrał jeszcze ani jednego spotkania wyjazdowego zaliczając dwa remisy i dwie przegrane. Jednak parę tygodni temu goście byli w o wiele gorszej formie niż obecnie. Dziś liczy się dla nich zwycięstwo, dlatego kieruje Typ w ich stronę. Gospodarze zapewne postawią jakiś opór, lecz to goście na papierze są solidniejszą drużyną, i jeśli ekipa Pochettino traktuje te rozgrywki na poważnie to dziś potrzeba im zwycięstwa.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: AZ Alkmaar - Olimpigue Lyon
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,67
Bukmacher:

Analiza:

Przed nami nieco mniejsze emocje związane z Ligą Europejską. Drużyna z Holandii AZ Alkmaar spotyka się w 1/16 z drużyną z Francji Lyon. Ogólnym faworytem tego dwu meczu są zawodnicy z Lyonu.
W tym meczu stawiam na bts, nie od dziś wiadomo, że drużyna Alkmaar bardzo dużo strzela ale również i traci sporo bramek tak samo jak i Lyon.
Ostatnie 10 meczy Alkmaar to 15:15 w bramkach, natomiast Lyon na 10 ostatnich meczy to 22:12 w bramkach.
Dzisiaj na boisku nie zobaczymy:
Alkmaar - G. Coutinho, M. Johansson i prawdopodobnie R. Vlaar
Lyon - Rafael, M. Valbuena i prawdopodobnie E. Mammana

Moim zdaniem będzie to jedno ze spotkań w którym padnie najwięcej bramek w dwu meczu.
Przewidywalne składy obu ekip:
Alkmaar (1-4-3-3): Krul - Haps, Van Eijden, Chatzidiakos, Johansson - Seuntjens, Rienstra, Bel Hassani - Tankovic, Weghorst, Jahanbakhsh
Lyon (1-4-2-3-1): Lopes - Morel, Diakhaby, Yanga-Mbiwa, Jallet - Tousart, Gonalons - Cornet, Fekir, Ghezzal - Lacazette

Powodzenia
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem na Totki, angielskie kluby leją na LE. nie wiem jakim wyjdą składem ale z pewnością nie będą grać na maksa albo wyjdą rezerwy. Dla nich najważniejsza jest liga, taka angolska mentalność do tego na wyjazdach kluby z wysp grają słabo a Totki w LM mistrzów też się ośmieszyli nie wyszli w tak banalnej grupy.

a ode mnie typ

Bilbao -1,5 po 1,95 betgun 6/10

San Mames to prawdziwa twierdza basków, większość meczy tam wygrywają, czasem remis padnie ale ogólnie są u siebie bardzo mocni, solidna ekipa PD, hiszpańskie kluby poważnie traktują chyba jako jedyne z tych mocnych lig LE, więc powinni spokojnie sobie wypracować jakieś 2,3 bramki zapasu przed rewanżem. Widzi mi się coś 2-0 lub 3-0 może 3-1. APOEL jak cała cypryjska liga w pucharach potrafią zaskoczyć u siebie ale po za wyspą marne wyniki. Liczę na spokojną wygraną gospodarzy, nie ma żadnych osłabień.
 
S 52

szopson

Użytkownik
Anderlecht - Zenit Petersburg

Dziś na Constant Vanden Stock Stadium o godzinie 21:05 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Anderlechtem a Zenitem. Będzie to pierwsze spotkanie o awans do kolejnej fazy Ligi Europy. Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu. Nie wiadomo jak sprezentuje się drużyna gości, gdyż w rodzimej lidze panuje u nich przerwa. Dodatkowo jak to w przypadku LE nigdy nie wiadomo jak drużyny podejdą do spotkania, dlatego też ja gram w tym meczu BTS po kursie @1.7 Bet365.
W fazie grupowej Anderlecht stracił i strzelił gola w każdym swoim meczu. Fazę grupową ukończył z bilansem bramek 16:8. Zenit również może pochwalić się skutecznością gdzie strzelił 17 bramek tracąc przy tym 8, a wszystkie wyjazdowe ich mecze również zakończyły się BTSem.
Liczę, że kolejne ich mecze również będą obfitować w bramki z obydwu stron.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Europejska
Godzina : 21:05
Spotkanie : Man Utd - St Etienne
Typ : United i over 2,5
Kurs : 2,25
Bukmacher : bet365
Analiza :
Minęła piłkarska zima i wkońcu doczekaliśmy się tego na co czekali piłkarscy kibice w Europie, czyli powrót europejskich pucharów. Po dwóch dniach z Ligą Mistrzów dziś wieczór z ligą europy. Jestem dość zaskoczony tym, ze Mourinho aż tak poważnie traktuje te rozgrywki. Większość zespołów z najlepszych lig traktowało te rozgrywki po macoszemu, ale od kiedy UEFA zdecydowała ze zwycięzca automatycznie kwalifikuje się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów zespoły poczuły chęć na to trofeum. I chyba w to celuje Portugalczyk, bo dziś wystawia swoje największe armaty. Jedynym graczem, ktory nie ma zapewnionego miejsca w składzie to bramkarz Romero, ale akurat takie praktyki stosuje sie w większości klubów. I moim zdaniem to właśnie w ekipie z Old Trafford trzeba upatrywać faworyta do końcowego triumfu. Ale by tak się stało Czerwone Diabły muszą wykorzystywać atut własnego boiska, co w tym sezonie idzie im bardzo dobrze. Jedyną porażką jaką ponieśli były derby, ktore padły łupem City 2-1. Poza tą porażką kibice United już czternastokrotnie byli świadkami zwycięstw swoich pupili, a dziś powinni obejrzeć piętnasta wygrana u siebie, bo St Etienne do potentatów we Francji ne należa, a co dopiero w Europie. W lidze wygrali zaledwie trzy z dwunastu meczy, więc trudno się spodziewać by byli wstanie ugrać coś na wyspach. Moim zdaniem United dzis zdemolują swojego rywala i po pierwszym meczu będą już czekać na kolejnego rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom