>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów 12-13.05.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Nie spodziewam sie tutaj że Bayern postawi jakieś szalenie wymagające warunki Blaugranie, te wszystkie zapowiedzi przed meczem na Camp Nou dobrze wiemy jak sie skończyły. Nie kwestionuje w żaden sposób Monachijczyków bo myśle ze nawet grając tym składem który maja odprawili by z LM zarówno Juve jak i Real. Na to spotkanie sam osobiście zagrałem bezpieczną opcje na Barce i w razie remisu zwrot na Expekcie po 1,9. Do tego na Unibecie dorzuciłem rożne Barcy over 3,5 po 1,7 i rożne w całym meczu over 8,5 po 1,5. Nie udało mi sie znaleźć nigdzie opcji że to Bayern bedzie miał wieksze posiadanie piłki ale rownież nad tym typem nalezałoby sie poważnie zastanowić. Ciekawie wygląda również sprawa żółtych kartek na poszczególnych zawodników, mi brakło już funduszy na takie typy jednak spokojnie myśle ze Xabi Alonso, Mashe czy Schweinsteiger mogą takową otrzymać.

możesz uzasadnić czym się kierujesz grając over 8.5 rożne? przypominam, że w poprzednim meczu nie było klepania po koronce, tylko piłka ciągle krążyła gdzieś w okolicy pola karnego a mimo to było tylko 5 rzutów rożnych. teraz dodatkowo barca może po prostu zabić ten mecz strzelając pierwsza bramkę... dlatego ja osobiście bardziej skłaniałbym się w under 10 na bet365 po 1.90
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Bayern - Barcelona
Barcelona DNB ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 2/10
Barcelona -1 AH ::: 3,80 ::: Bet365 ::: 1/10

O tym meczu zostało już tak naprawdę napisane wszystko, a do godziny 20:45 dowiecie się jeszcze więcej. Więc co jedynie mi pozostaje to w dużym skrócie przytoczyć poprzednie argumenty które są w 100% słuszne.
- Bayern z 4 porażkami pod rząd.
- Bayern z kontuzjami, mocno osłabiony.
- Guardiola jedną nogą myślami już w Manchesterze City.
- Zła sytuacja w klubie, jakieś kłótnie, zwolnienie lekarza itd.
- 3:0 z poprzedniego meczu czyli nie oszukujmy się, ale Bayern zagra w tym meczu, a raczej wyjdzie na murawę bez wiary, bo wątpię by wierzyli w cud i nagle 4:0 z Barceloną. Mają podcięte skrzydła, ale te skrzydła psychiczne w głowie.
- Barcelona w świetnej formie, Bayern będzie musiał się otworzyć przed własną publicznością, a to daje nadzieje na mordercze kontry Barcelony, genialna postawa całej drużyny, obrony + Messi, Suarez, Neymar.
- Pierwszy mecz był 80% (20 minut drugiej połowy mniej więcej) toczony pod dyktando gospodarzy, poza pojedynczy akcjami Bayernu nic nie pokazał, za to sam mecz mógł się już rozstrzygnąć po pierwszej połowie gdyby nie skuteczność.
- Chęć rewanżu za pamiętne 7:0 z dwumeczu.
- Tyle okoliczności na gości, a kurs na nich jest delikatnie wyższy, moim zdaniem to value.
- Jeżeli Barcelona strzeli gola to już będzie kompletnie po zawodach, w zawodnikach będzie jeszcze więcej luzu, a to przełoży się na zabawę piłką która jest bardziej mordercza niż gra pod presją.
Myślę, że w tym meczu nie ma zupełnie sensu bawić się w kartki, rożne czy cokolwiek innego. Awans jest raczej przesądzony tak jak na to wskazują kursy. Jeżeli ma to wygrać Barcelona to myślę, że to będzie przynajmniej 2 bramkowe prowadzenie, o ile nie zobaczymy tutaj sensacji i upokorzenia Bayernu. Messi jest przecież cały czas głodny bramek i ściga się w odwiecznej rywalizacji z Ronaldo.
Wynik: 3:2 ⛔ @Edit: Barcelona zawiodła totalnie w 2 połowie, ale nawet im się nie dziwię, mając taką zaliczkę to sobie można podawać 45 minut.
Tu sie nie zgodze... nie ma mowy o tym ze juz latem Guardiola opusci Bayern na rzecz City... byly to tylko plotki ktore sam szybko Hiszpan rozwiał:
&quot;Powiedziałem już ze 200 razy - będę tutaj w przyszłym sezonie. Mój kontrakt jest ważny jeszcze przez rok. Zostaję&quot; - powiedział Guardiola.
Ok dzięki za sprostowanie, ale nadal mu do końca jakoś nie ufam. Po sezonie zobaczymy, bo deklaracji to ja od piłkarzy i trenerów czytam mnóstwo, a później okazuje się zupełnie co innego. ????
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
⚽ Bayern - Barcelona
- Guardiola jedną nogą myślami już w Manchesterze City.
Tu sie nie zgodze... nie ma mowy o tym ze juz latem Guardiola opusci Bayern na rzecz City... byly to tylko plotki ktore sam szybko Hiszpan rozwiał:
&quot;Powiedziałem już ze 200 razy - będę tutaj w przyszłym sezonie. Mój kontrakt jest ważny jeszcze przez rok. Zostaję&quot; - powiedział Guardiola.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
https://pl.expekt.com/expekt-choose-your-refund-bayern-munich-barcelona-cspo_ek_cyr0512

1 Wybierz jedną z powyższych opcji i wnieś zakłady na dokładny wynik, pierwszego strzelca lub Połowa/Cały.

2 Jeśli dojdzie do zdarzenia z wybranej przez Ciebie opcji, a Twoje zakłady okażą się nietrafione, zwrócimy Ci stawkę do 200 zł.

Barcelona dziś bez wątpienia jest faworytem. Bayern osłabiony, praktycznie bez argumentów w ofensywie. Wynik z pierwszego meczu mógł być znacznie wyższy, ale Duma Katalonii zbyt późno rozpoczęła strzelanie. Ciężko przewidzieć scenariusz drugiego spotkania, ale tym razem powinno być spokojniej. Barca skupi się na kontrolowaniu spotkania, a Bayern będzie stawiał wszystko na jedną kartę. Miejsce rozgrywania spotkania również ma tu ogromne znaczenie. Under jest tu dobrą opcją.

- Guardiola jedną nogą myślami już w Manchesterze City.
Guardiola jest profesjonalistą. Argument dobrany na siłę.

- Zła sytuacja w klubie, jakieś kłótnie, zwolnienie lekarza itd.
Jak wyżej. Większość tych aspektów to zwyczajne plotki. Jeśli ktoś jest profesjonalistą to do meczu podchodzi na pełnej koncentracji. To nie jest Ekstraklasa. Każdy ma świadomość, że sukces drużyny to także sukces poszczególnych zawodników.

Bayern - Barcelona
Poniżej 2,5 gola 2,30 Expekt
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Mam do was pytanie czy w tej ofercie od Bet365 na mecz Bayern-Barcelona mogę połączyć zakłady w taki sposób przed meczem poniżej 2,5 gola, a zaraz po rozpoczęciu zagrać podwójną szanse x2? Rozmawiałem o tym dzisiaj na czacie bet365, ale kompetencja tych ludzi powala mnie na kolana.
 
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Mam do was pytanie czy w tej ofercie od Bet365 na mecz Bayern-Barcelona mogę połączyć zakłady w taki sposób przed meczem poniżej 2,5 gola, a zaraz po rozpoczęciu zagrać podwójną szanse x2? Rozmawiałem o tym dzisiaj na czacie bet365, ale kompetencja tych ludzi powala mnie na kolana.
Tak
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Barcelona + oba zespoły strzelą gola @4.35 Fortuna ⛔
Barcelona -1 @3.90 Bet365 ⛔
Barcelona DNB @1.87 Fortuna ⛔
Suarez strzeli gola @2.7 Fortuna
⛔
Podczas pierwszych meczy półfinałowych pisałem o Barcelonie, że nie dadzą szans Bayernowi i tak było - dzisiaj myślę podobnie, swojego zdania nie zmienię. Jedynie czym się różni mój pogląd na ten mecz, to tym, że Bayern u siebie jest w stanie strzelić bramkę Barcelonie, ale ona i tak tego meczu nie przegra. Forma Barcelony jest stabilna już od dłuższego czasu i trafili z nią po prostu znakomicie. Dla tak funkcjonującego zespołu granie u siebie czy w delegacji to żadna różnica - grają po prostu świetnie. Bayern jak i Real czy Juventus nie mają do nich startu na ten moment. Jak dla mnie dzisiaj Barcelona wygrywa mecz, gdybym miał stawiać na jakiś dokładny wynik to myślę, że 3:1 jest tu bardzo realne. Co do strzelców to mam nadzieję, że Lewemu się uda coś strzelić na pożegnanie z tą edycją LM, a do bramki Bayernu myślę, że pakować piłkę do siatki będą Suarez oraz Messi, chociaż gol Neymara też na pewno całkiem realny.

Real - Juventus
Juventus awans @2.09 Fortuna ✅
Tevez strzeli gola @3.60 Fortuna
⛔
Nie lubię Realu i życzę im jak najgorzej. Juventus ma dobry wynik z pierwszego meczu, chociaż z drugiej strony Realowi wystarczy tylko 1:0, jednak myślę, że Juve stać na strzelenie gola i skarcić podopiecznych Carlo Ancelottiego. Jeżeli Juve otworzy wynik - co może się tak stać przez ich kontry, to pewnie się zamknie u siebie na połowie i będzie bronić wyniku, a Real będzie walił &quot;głową w mur&quot;.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Bayern - Barcelona / Typ : Bayern -1,5 roga AH @ 1,75 / Bet365 5-1 ✅✅

Dziś na Allianz Arena dojdzie do rewanżu pomiędzy dwiema świetnymi drużynami. Bayern spróbuje odgryźć się za dotkliwą porażkę na Camp Nou aż 3:0. Chyba każdy kto ogarnia piłkę europejską na bieżąco, zdaje sobie sprawę, że szanse Bayernu na awans - przy ich aktualnej formie, kontuzjach i świetnej dyspozycji Barcelony - są nikłe. W końcu Barca to główny kandydat do zwycięstwa w tegorocznej LM.
Jedno jest pewne, Bayern będzie na pewno ciągle napierał na defensywę Katalończyków i zapewne niejednokrotnie zakończy się to stałym fragmentem; jakimś wolnym lub właśnie rożnym. Barcelona zapewne przyjmie taktykę obronną nastawiając się na grę z kontry. Tylko gol Barcelony praktycznie zabija nam typ, bo wtedy Bayern musi strzelić aż 5 bramek żeby awansować, co jest rzeczą praktycznie niemożliwą. Jeśli Bayern strzeli na 1:0 to lepiej dla nas bo poczują krew i zaczną coraz to bardziej napierać na Barcę co tylko może przysporzyć rogów na korzyść Bayernu. Pique czy Mascherano sami czasami wybijają na rożny podczas dobrego dogrania. Dziś Bayern wystąpi bez nominalnych skrzydeł, ale myślę, że dadzą radę. Dziś oprócz własnie Robbena i Ribery&#39;ego zabraknie też Alaby, Badstuberka, Starke i Rode. W Barcelonie żaden zawodnik nie ma kontuzji. Podsumowując, biorąc pod uwagę jak może zagrać Barcelona i jak powinien zagrać Bayern, a dodatkowo gol dla Bayernu zwiększa nam liczbę ataków Niemców i prawdopodobnie rożnych, typ wydaje się naprawdę dobry.

Garść statystyk dodatkowo :
- w ostatnich 5 spotkaniach na własnym stadionie, Bayern czterokrotnie pokrywał taki handicap rożnych,
- w ostatnich 5 wyjazdach Barca dwukrotnie przegrała w rożnych.

Uważam, że to dobry typ i sam polecam go gram, powodzenia! ;)
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
O Realu na razie nie myślę, ponieważ kurs na nich według mnie jest przeciętny, więc jakichś godnych uwagi typów poszukam dopiero jutro. Dzisiaj sporo myślałem o meczu Barcelony z Bayernem.

Bayern Monachium v FC Barcelona

Już dzisiaj o 20:45 Barcelona przyjeżdża do Niemiec na pierwszy rewanż półfinału LM. Jakiego meczu będziemy świadkami? Czy Bayern coś dzisiaj wskóra? Czy Barcelona pójdzie kolejny raz po zwycięstwo czy może nie będą forsować tempa przed ważnymi meczami ligowymi?
Ja to widzę tak: Guardiola na pewno nie każe wyjść Bawarczykom na boisko tylko po to, by się nie zbłaźnić. Szanse na awans są BARDZO małe, jednak są, więc Lewandowski i spółka będą chcieli dzisiaj rozmontować drużynę Blaugrany. Jednak czy to się im uda? Zapewne będą musieli się otworzyć, a to stworzy kolejne szanse na bramki Messiego, który w ostatnim spotkaniu udowodnił Boatengowi ( xDD) i spółce, że jest zawodnikiem klasy lepszym od nich ????
Po drugie Barcelona nie wyjdzie dzisiaj tylko bronić wyniku. To jest Liga Mistrzów i o motywację nie trudno. Bayern strzeli pierwszy gola i co? Padaczka o wynik?
Wielu uważa, że Barcelona to odpuści. Ja tu widzę kolejną wygraną, może nie tak okazałą jak pierwsza, ale wygrana jedynym/dwoma golami bardzo prawdopodobna ????

Bayern w sobotę przegrał 4 spotkanie z rzędu, tym razem ulegając Augsburgowi 1:0 w ligowej potyczce. Zaczęło się od porażki w karnych z BVB, poprzez 0:2 z Leverkusen, dalej 0:3 z Katalończykami i w sobotę 0:1 ze wspomnianym Augsburgiem ;)
Za to Barcelona jest niczym maszyna nie do zatrzymania. Wygrywa mecz za meczem. Nie jest w naturze Barcy gra defensywna czy bronienie wyniku z pierwszego spotkania. Bayern będzie musiał z każdą minutą coraz więcej ryzykować. Według mnie Barcelona wykorzysta mniejsze skupienie Bayernu w obronie i wygra to spotkanie ????

Mój typ: Barcelona @2,63 (najwyższy obecnie kurs na rynku &amp; Bet365)
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Nie lubię Realu i życzę im jak najgorzej.
A co mnie obchodzi Twoja prywatna opinia o Realu? Ja nie lubię Barcelony i życzę im jak najgorzej... No ludzie, to nie forum kibicowskie, tylko bukmacherskie. Pisz o rzeczach, które mają znaczenie, a nie denerwuj kibiców Realu takimi wpisami.
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Został mi jeden mecz na kuponie za 100 do wygrania 8 tysięcy. I moje pytanie co sądzicie o powyżej 2.5 gola Bayern Barcelona? BO to mi zostało, puściłem na spontanie ten typ myśle że bayern ma szanse walnąć ze 2 bramki u siebie a barca bez problemu walnie jakąś.
 
R 190

rednee

Użytkownik
Został mi jeden mecz na kuponie za 100 do wygrania 8 tysięcy. I moje pytanie co sądzicie o powyżej 2.5 gola Bayern Barcelona? BO to mi zostało, puściłem na spontanie ten typ myśle że bayern ma szanse walnąć ze 2 bramki u siebie a barca bez problemu walnie jakąś.
Ja bym póścił kontre za jakieś 1-2 tyś na over po kurse ~2.3 i pare tysi zgarnął w obu przypadkach na Twoim miejscu.
Edit:
Nie doczytałem, że zagraleś over... Na under można kontre póścić jakaś, ale już troche mniej się opłaca.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wszystkich zapaleńców grających czystą Barcelonę przestrzegam przed tym. Sportowo oczywiście Barca jest w stanie to wygrać, jednakże z zaliczką 3:0 mogą potraktować ten mecz zupełnie towarzysko. Do tego nie grają przecież u siebie więc przed kim niby mają się popisywać. Remis czy nawet jednobramkowa przewaga Bayernu jest możliwa. Osobiście pograłem w tym meczu x2 i BTS. Każdy kto oglądał mecz rewanżowy z PSG powinien zauważyć przy stanie 2:0, że przestali grać. Myślę, że strzelą Bayernowi jedną bramkę i to będzie cały scenariusz na ten mecz. Typy na Barcelonę może uratować tylko motywacja związana z zemstą za poprzedni sezon.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Bayern-Barcelona / TYP 2, kurs 2.53 ( ja zagrałem za 2.63)
Dla mnie mecze pomiędzy Bayernem a Barcą to takie &quot;DERBY&quot; Europy. Czy Barca bedzie miała lepszą okazję ośmieszyć w dwumeczu Bayern niż w tym roku?? ( i to w półfinale LM). Wątpię ponieważ rzadko sie zdarza żeby w tak klasowej drużynie jaką jest Bayern było tyle kontuzjowanych zawodników, a Barcelona w tej chwili jest w kosmicznej formie, na pewno będą żadni rewanżu za ogromną porażkę w dwumeczu gdzie o wyniku pisał i mówił cały piłkarski świat (takich rzeczy sie nie zapomina). Wtedy sytuacja była odwrotna, Bayern był w kosmicznej formie a Barca odwrotnie, formy nie miała w ogóle. Pogrążyć Bayern na ich stadionie?? Jak nie dzisiaj to kiedy?? Wysoki wynik dwumeczu pójdzie w swiat i o Barcelonie będzie jutro we wszystkich gazetach sie pisało.
Gram win Barcy za 2tys. jak tylko zobaczyłem kurs na Barce w rewanżu od razu taką sumę odłożyłem, typ wejdzie będzie ponad 3 tys. na czysto , jeżeli nie trudno ,stracę pieniądze które przez ostatnie 3 tyg. wygrałem w buku, więc ze swojej &quot;kieszeni&quot; nie stracę, będę na 0.
Pozdr.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wszystkich zapaleńców grających czystą Barcelonę przestrzegam przed tym. Sportowo oczywiście Barca jest w stanie to wygrać, jednakże z zaliczką 3:0 mogą potraktować ten mecz zupełnie towarzysko. Do tego nie grają przecież u siebie więc przed kim niby mają się popisywać. Remis czy nawet jednobramkowa przewaga Bayernu jest możliwa. Osobiście pograłem w tym meczu x2 i BTS. Każdy kto oglądał mecz rewanżowy z PSG powinien zauważyć przy stanie 2:0, że przestali grać. Myślę, że strzelą Bayernowi jedną bramkę i to będzie cały scenariusz na ten mecz. Typy na Barcelonę może uratować tylko motywacja związana z zemstą za poprzedni sezon.
Adamo przestań przestrzegać bo ostatnio Ci to nie wychodzi :p
Juz ja widzę jak Barca potraktuje ten mecz towarzysko na co oni sie maja oszczędzać? Z Atletico mogą zebrać baty grają jeszcze o mistrzostwo z Deportivo u siebie wiec bądźmy poważni ONI NIE BEDA SIE OSZCZĘDZAĆ.
Takie posty tylko odwlekają ludzi od grania a w tym kursie ponad 2.5 na Barce jest mega value.
Oni przestali grac z PSG ale to w momencie jak zwycięstwo juz było pewne założe sie ze gdyby PSG strzeliło na 2:1 gra Barcy momentalnie wygladała by inaczej.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Został mi jeden mecz na kuponie za 100 do wygrania 8 tysięcy. I moje pytanie co sądzicie o powyżej 2.5 gola Bayern Barcelona? BO to mi zostało, puściłem na spontanie ten typ myśle że bayern ma szanse walnąć ze 2 bramki u siebie a barca bez problemu walnie jakąś.
Zamykaj, na pewno dają jakieś 6 - 6,5 za zamknięcie, skoro został jeden mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom