>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału Ligi Mistrzów 12-13.05.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;).
Mecz genialny, idea na Barcelonę była dobra, tylko ta II połowa... Na stojąco.
Pozdrawiam i gratuluję wygranych!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
No i co ? Miałem rację przestrzegając przed tą masówką na Barcelonę. Jak ludzie, którzy siedzią x lat w bukmacherce nie ogarniają, że jak ktoś jest pewny awansu i nie gra u siebie to mu wali czy wygra, przegra czy zremisuje.
Konar szykuj d.... ????
Dobra Konar, jak tak mówisz zagrałem czystą Barcelonę i Barcelona oraz +1,5 gola po 2,85. Jak nie wejdzie nogi z d..... porywam, a jak wejdzie mega punkcik reputacji ???? Oby nasza forumkowa masówka się nie wyp....
to po co grałeś jak od lat x siedzisz i przestrzegasz, a później grasz zupełnie na odwrót? Ciekawe jakby Barca nie stanęła i nie oddała 2 połowy czy też byś przytaczał cytaty jak to przestrzegałeś? Obierz jeden kierunek, a nie zmieniaj zdania co 5 min, bo najwygodniej wpasować się na za i przeciw, a później robić z siebie &quot;eksperta&quot;. To co zrobiła Barca w drugiej połowie to kryminał !
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Zadam dwa pytania:
1. Bayern dzisiaj zagrał tak samo jak tydzień temu? Czy od 3 razy lepiej?
2. Barcelona grała tak by zemścić się na Bayernie za tamto 0-7?
Domysły, i jakieś naiwne myślenie wygrało u niektórych nad racjonalizmem.
Juz ja widzę jak Barca potraktuje ten mecz towarzysko na co oni sie maja oszczędzać? Z Atletico mogą zebrać baty grają jeszcze o mistrzostwo z Deportivo u siebie wiec bądźmy poważni ONI NIE BEDA SIE OSZCZĘDZAĆ.
Takie posty tylko odwlekają ludzi od grania a w tym kursie ponad 2.5 na Barce jest mega value.
Liczę na przyznanie się do błędu. ????
To co zrobiła Barca w drugiej połowie to kryminał !
Kryminał bo Ci te HC z kosmosu na Barcelone nie wszedł? Przed nimi finał Ligi Mistrzów, finał Pucharu Hiszpanii, ważny mecz z Atletico. A oni tymczasem mając 5 bramek zapasu, mają walczyć i się starać? W imię czego bo nie rozumiem, skoro awans był zaklepany. Dobra decyzja Enrique :] Inne mecze sa wazniejsze.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Jak tam Panowie wygrane kupony ? Bo ja przytulilem za stowke Bayern win i mam 150 do przodu. Hejtujcie teraz ze na farcie ha ha ha
W pierwszym meczu pewnie grałeś win Bayern bo value , więc 100 w plecy to masz 50 zł do przodu i idiotyczny wpis na forum.;)
graty
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
to po co grałeś jak od lat x siedzisz i przestrzegasz, a później grasz zupełnie na odwrót? Ciekawe jakby Barca nie stanęła i nie oddała 2 połowy czy też byś przytaczał cytaty jak to przestrzegałeś? Obierz jeden kierunek, a nie zmieniaj zdania co 5 min, bo najwygodniej wpasować się na za i przeciw, a później robić z siebie &quot;eksperta&quot;. To co zrobiła Barca w drugiej połowie to kryminał !
Nie umiesz czytać ? Czy ja pisałem, że ja siedzę x lat ? Ja pisałem, jak się to dzieje, że osoby, które siedzą x lat tego nie ogarniają ? Ja nie siedzę x lat i może dlatego od czasu do czasu sugeruję się &quot;innymi&quot;. W każdym razie widząc co się dzieje już pod koniec I poł skontrowałem, a w ogóle to oczywiście grałem for fun. A i Konarowi też nie będę nic wyrywał, żartowałem ????
Grubo to ja pograłem na awans Barcy co sobie dzisiaj ładnie zaksięguję.
I piszę nie po to, żeby komuś dosrać tylko żebyśmy wszyscy się doskonalili i nikt z nas nie wtapiał kasy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;).
Mecz genialny, idea na Barcelonę była dobra, tylko ta II połowa... Na stojąco.
Pozdrawiam i gratuluję wygranych!
Nie żartuj, Mecz genialny może i był ale w żadnym stopniu nie przyczyniła się do tego barcelona, wręcz przeciwnie dawno nie widziałem ich tak bezradnych, Bayern był dzisiaj drużyną o klasę lepszą więc ten wynik to najmniejszy wymiar kary, ogólnie to Bayern w tym półfinale nie był wcale słabszy, trochę mieli pecha, dzisiaj od początku do końca totalna dominacja ( co zresztą widać po statystykach), Barcelona oddała aż 4 celne strzały, trochę szczęścia przy tych bramkach Neymara i tyle, i dlatego grają w finale, te dwie drużyny to podobny poziom co było widać w tych półfinałach, Barcelona zagrała lepiej u siebie, Bayern u siebie też totalna dominacja.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Zadam dwa pytania:
1. Bayern dzisiaj zagrał tak samo jak tydzień temu? Czy od 3 razy lepiej?
2. Barcelona grała tak by zemścić się na Bayernie za tamto 0-7?
Domysły, i jakieś naiwne myślenie wygrało u niektórych nad racjonalizmem.

Liczę na przyznanie się do błędu. ????
Bayern niczym wielkim nie zaimponował, jak Barcelonie się chciało w pierwszej połowie to widać było jak klepali na luzie, a jak ich rozmontowali przy golu wyrównującym pokazało faktycznie ten 3x lepszy Bayern. Od początku spotkania niepokoiła defensywa Barcelony, która grała bardzo niepewnie, popełniali sporo błędów. W drugiej połowie to były już wielbłądy i dziwnym trafem Barca znikoma aktywność w przodzie i nagle połowa koniec robi się 2/1 i rynek zarobiony ;)
Kryminał bo Ci te HC z kosmosu na Barcelone nie wszedł? Przed nimi finał Ligi Mistrzów, finał Pucharu Hiszpanii, ważny mecz z Atletico. A oni tymczasem mając 5 bramek zapasu, mają walczyć i się starać? W imię czego bo nie rozumiem, skoro awans był zaklepany. Dobra decyzja Enrique :] Inne mecze sa wazniejsze.
chodzi o defensywę, która swoją nonszalancją sprowokowała przegraną. Z Tobą nie można podyskutować, bo tylko będziesz ujadał, że ktoś nie ma racji, że komuś coś nie weszło. Napinaj się dalej, idąc Twoim tokiem postępowania napisałbym, że możesz teraz się poprężyć po wtopie w Katalonii, ale ja potrafię się przyznać do błędu i nie iść w zaparte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 33

damianus627

Użytkownik
Kto ogląda Barcelone ten wie jak grają gdy mają już korzystny wynik. Messi dwa razy podał do Suareza, ten do Neymara i było po dwumeczu. Gdyby było 1:1 po przerwie gra by tak nie wyglądała raczej na pewno.
Lepiej że ta porażka przyszła dzisiaj niż w niedziele z Atletico.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
chodzi o defensywę, która swoją nonszalancją sprowokowała przegraną. Z Tobą nie można podyskutować, bo tylko będziesz ujadał, że ktoś nie ma racji, że komuś coś nie weszło. Napinaj się dalej, idąc Twoim tokiem postępowania napisałbym, że możesz teraz się poprężyć po wtopie w Katalonii, ale ja potrafię się przyznać do błędu i nie iść w zaparte.
Sęk w tym że ja już przed meczem pisałem że nawet jak nie wejdzie to nie będę żałował, bo gram lekko bo kurs jest przesadzony. Więc do czego miałem się przyznawać bo nie bardzo rozumiem. Pisałem że kurs jest przesadza a nie Bayern pewniakiem ???? Dziwne żebym przyznawał się do błędu w meczu na którym zarobiłem. Na value przeważnie zarabia sie dzieki kontrze, ale ok, nie wnikam, nie szukam poklasku. Pozdrawiam. ????
PS: Pisałeś bzdury na temat jakiejś &quot;zemsty&quot; Barcelony. Druga połowa pokazała Ci ewidetnie że żadna zemsta nie była w głowie. Ale Ty dalej swoje, to dalej powtarzaj to. ;)
Kocham jak ktoś kto nie interesuje sie losami Barcelony chce wiedzieć dużo-więcej-najwięcej. Jeśli ktoś serio myślał że Messi będzie chciał upokorzyć Guardiole, to jest szaleńcem. Juz nie wspomne o waznych meczach przed Barcelona...Dobra nie wazna, no ofens.
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
Serio ludzie stawialiście Barcelone z HC? proponuję pooglądać trochę spotkań Barcelony na wyjazdach gdy mają przed sobą ważne mecze, Barcelona od kilku lat w takiej sytuacji gra podobnie, strzelają jedną bramkę a potem grają na dogranie meczu, a jak coś wpadnie to ok, grunt żeby dowieźć 3 pkt.
Sam zastanawiałem się czy włączać drugą połowę dzisiejszego meczu bo wiedziałem co się będzie działo w drugiej, Barcelona ma w sobotę ważniejszy mecz niż ten dzisiaj (no bo tu wystarczyło strzelić jedną i po zawodach), no i w sumie to się potwierdziło, totalnie oddana inicjatywa Beyernowi, 0 pressingu, 0 biegania, oddali ten mecz w drugiej połowie bo nic nie musieli, gdyby potrzebowali bramek to ten mecz był by zupełnie inny, ale po prostu nie było sensu się tutaj zbytnio męczyć.
No a te argumenty że chcą się zrewanżować za 0:7, tak już widzę jak rzucają wszystko i lecą na maksa żeby ładować bramki, walić to że w sobotę mają mecz o coś i mogą zapewnić sobie mistrzostwo, grunt żeby dzisiaj dowalić Bayernowi a w sobotę nie mieć siły biegać...
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Sęk w tym że ja już przed meczem pisałem że nawet jak nie wejdzie to nie będę żałował, bo gram lekko bo kurs jest przesadzony. Więc do czego miałem się przyznawać bo nie bardzo rozumiem. Pisałem że kurs jest przesadza a nie Bayern pewniakiem ???? Dziwne żebym przyznawał się do błędu w meczu na którym zarobiłem. Na value przeważnie zarabia sie dzieki kontrze, ale ok, nie wnikam, nie szukam poklasku. Pozdrawiam. ????
Chodziło o przyznanie do błędu po pierwszym meczu - choć tego nie wymagam, bo mi to do szczęścia niepotrzebne-, trochę domyślności. My zarobilśmy w pierwszym meczu, Ty w drugim, po co w ogóle to przytaczanie po meczu? Czemu to teraz służyć jak nie poklaskowi jaki to teraz jestem &quot;fifa rafa&quot;, bo drugi raz zagrałem przeciwko forum i tym razem się udało? Zamiast skakać do gardel to dyskutujmy bez podsycania, bo można rzeczowo podyskutować, a nie robić wycieczki osobiste. Chyba, że inaczej nie potraficie?
Zakończymy wątek tego dwumeczu zaprezentujcie spostrzeżenia na jutrzejsze spotkanie.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Barca wygrała dwumecz zasłużenie. Bayern pokazał pazur w Monachium i gdyby tylko Robben i Alaba byli w pełni sił to kto wie jak by się pototczyły sprawy. Nie mniej jednak awans zasłużony, jednak na rewanż za 0:7 trzeba będzie poczekać ???? .
Jedno spostrzeżenie: Barca wygląda na przemęczoną, od stycznia grają praktycznie bez rotacji. Dzięki wpadce Realu z Valencia (który poniekąd przewidziałem w pierwszym temacie LM), jest spokojna o Primera Division.
Moim zdaniem mecz najciekawszy z półfinałowych, chociaż od pewnego momentu o pietruszkę, a jutro zobaczymy walenie w mur Juventusu bez Modricia ale za to z Pogbą w Juve i płacz, niewidocznego, CR7 po 90 minutach. Chciałbym karne Buffon vs Casillas ale wynik pierwszego spotkanie to mocno utrudnnia. Argumenty typu Real u siebie to potęga można wsadzić między bajki. To że wygrywają 20:0 ze spadkowiczem, nic nie znaczy. Mecz z Valencią i Juve dobrze pokazał ich możliwości.

Juventus awans @ 2.120 Pinnacle ✅ (1:1*)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie umiesz czytać ? Czy ja pisałem, że ja siedzę x lat ? Ja pisałem, jak się to dzieje, że osoby, które siedzą x lat tego nie ogarniają ? Ja nie siedzę x lat i może dlatego od czasu do czasu sugeruję się &quot;innymi&quot;. W każdym razie widząc co się dzieje już pod koniec I poł skontrowałem, a w ogóle to oczywiście grałem for fun. A i Konarowi też nie będę nic wyrywał, żartowałem ????
Grubo to ja pograłem na awans Barcy co sobie dzisiaj ładnie zaksięguję.
I piszę nie po to, żeby komuś dosrać tylko żebyśmy wszyscy się doskonalili i nikt z nas nie wtapiał kasy.
Spoko Adamo ja sie nie przejmuje od początku mówiłem ze duzo pieniędzy na ten mecz nie postawie i tak zrobiłem zagralem sobie lekko kurs 4.20 i co moge powiedzieć? Barca jednak odpuściła a jest tak jak pisze boss ze oni juz jadą na oparach ten sezon.
Poważne granie zostawiam sobie na sobotę i mecz Atletico-Barca jak sie temat ujawni to wrzuce swoj typ.
Żałuje ze nie zagralem overa bo po pierwszej połowie mozna było rozliczać sam dałem sie wciągnąć w ta masówkę ale jak to mowia żyje sie dalej karuzela sie kreci jutro liczę na Juventus bo na niego pogralem mocniej niż dzisiaj.
Prywata dla pudziana :*
A i jeszcze jedno gdyby mieli grac drugi raz i tak gralbym Barce bo jak dla mnie Bayern nie ma argumentów w takim meczu a Barca to drużyna na która trzeba grac.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jest szansa, zeby doszlo do historycznego wydarzenia, Gran Derbi w finale LM. Tak sie zastanawiam czy Uefa wypusci to z rak, bo Z punktu widzenia sportowo-marketingowego mega wydarzenie ;)

Real awans 1.75?
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Orientujecie sie jak dzisiejszy arbitro zaopatruje sie na agresywnosc gry i częstotliwość rozdawania kartonikow? Kartki po cwiercfinalach zostaly wyzerowane, każdy z zawodników ma czyste konto i zagra w finale w przypadku awansu. Juventus 2 miejsce w klasyfikacji największej liczby kartek w Lm a Real wiadomo , ze każdy z zawodników odpowiedzialnych za defensywe nie przebiera w srodkach ich głowy szybko sie gotują i często łapią kartoniki. Obojętnie jak potoczy sie mecz któraś druzyna będzie gonila awans. Częste kontry i przecinanie akcji w bezpiecznej strefie boiska taki scenariusz bardzo prawdopodobny. To pol final drzwi do pilkarskiego raju na wyciagniecie dloni duzo fauli walki niemal zagwarantowane. Wczoraj gdzie sprawa awansu byla juz rozstrzygnięta 7 kartek. Polecam typ over 6 zoltych kartek Betsson - 1.75
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Real - Juve
Awans Real @ 1,75 Unibet !

Ja sobie dziś idę w stronę Realu. Wczorajsze rożne siadły w Bayernie to i tu wypadałoby coś ukąsić. Real u siebie jest bardzo silnym zespołem, mając w swoim składzie mnóstwo perełek, którzy z piłką potrafią zrobić dosłownie wszystko. Juve w mojej opinii już dawno powinni być za burtą Champions League. Ich gra mi się w ogóle nie podoba i do tego jakoś grają tak nie interesująco. Realowi wystarczy tylko jedna bramka, ale najważniejsze będzie to żeby nie stracić pierwsi bramki. Bo wtedy będzie jeszcze trudniej. Real świadomy jest, że w finale może się spotkać z Barceloną, dlatego podwójne wyzwanie z ich strony jest żeby zagrać w Berlinie. Natomiast Juve, w delegacjach już nie gra tak kolorowo mimo że z Borussią grali solidnie wygrywając aż 3-0. Dzisiaj już będzie inaczej. Real będzie też się bronił, ale i też atakował. Nie będzie to jednostronne spotkanie, ale to Real będzie grał pierwsze skrzypce. Juventus nie jest bez szans, ale i oni też momentami kuleją choć zaszli tu na prawdę daleko. Królewscy nie mogą zlekceważyć Starej Damy i grać z głową i pomyślnie. Nie będzie to łatwe spotkanie, spodziewam się zaciętego meczu z nawiązką dla Realu i jego awansu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus w rewanżu z Monako podobno zagrał tragicznie. Nie oglądałem, ale słyszałem opinie. Czy to prawda i jak to może się mieć do dzisiaj ?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Juventus w rewanżu z Monako podobno zagrał tragicznie. Nie oglądałem, ale słyszałem opinie. Czy to prawda i jak to może się mieć do dzisiaj ?
Dzisiaj mogą się cofnąć i znowu zagrać podobnie, ale tu jest walka o finał więc o oszczędzaniu zawodników Starej Damy mógłbym zapomnieć, ale tu raczej wyjdzie ten kto będzie bardziej skoncentrowany i będzie miał zimną krew. W mojej opinii będzie to Real. Jedna bramka do awansu, ale Juve też swoje akcje będą mieli. Jedynie co mnie martwi to mecz w lidze z Valencia, który pokrzyżował im można powiedzieć definitywnie szyki o walkę na Majstra w Hiszpanii. Real dziś ma też lekko pod górkę, ale nie są bez szans. Nie należy lekceważyć przeciwnika. Mogą szybko strzelić bramkę, ale i mogą się męczyć. Ronaldo na pewno ma niedosyt jak i reszta.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Orientujecie sie jak dzisiejszy arbitro zaopatruje sie na agresywnosc gry i częstotliwość rozdawania kartonikow? Kartki po cwiercfinalach zostaly wyzerowane, każdy z zawodników ma czyste konto i zagra w finale w przypadku awansu.
Ten sędzia prowadził w tym sezonie 16 spotkań, Liga Mistrzów, Liga Europy, Eliminacje Mistrzostw Europy, Qatar Stars League, Allsvenskan. Na te 16 spotkań, linie pokrył...jedynie raz. I to w meczu Polska - Irlandia, co najciekawsze.
Polecam typ over 6 zoltych kartek Betsson - 1.75
Znowu będzie że się czepiam. Ale jak można polecać typ na kartki, nie znając statystyk sędziego? Pomysł masz bardzo dobry, ale takie informacje są konieczne do sprawdzenia. Zwłaszcza jak widac sędzia Jonas Eriksson jest &quot;underowy&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom