>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów 12-13.05.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Znowu będzie że się czepiam. Ale jak można polecać typ na kartki, nie znając statystyk sędziego? Pomysł masz bardzo dobry, ale takie informacje są konieczne do sprawdzenia. Zwłaszcza jak widac sędzia Jonas Eriksson jest &quot;underowy&quot;.
Racja, że zawsze lepiej sprawdzić statystyki sędziego. Tylko, że np wczorajsze spotkanie sędziował Mark Clattenburg, którego średnia żółtych kartek na mecz to bodajże 3.4, a mimo tego wczoraj sporo ich rozdał. Dodatkowo myślę, że Juve będzie wychodziło kontraatakami, a wtedy wiadomo - każdy faul jest &quot;nagradzany&quot; kartonikiem. Jak dla mnie ciekawy typ, więc pomyślę jeszcze nad nim ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Racja, że zawsze lepiej sprawdzić statystyki sędziego. Tylko, że np wczorajsze spotkanie sędziował Mark Clattenburg, którego średnia żółtych kartek na mecz to bodajże 3.4, a mimo tego wczoraj sporo ich rozdał. Dodatkowo myślę, że Juve będzie wychodziło kontraatakami, a wtedy wiadomo - każdy faul jest &quot;nagradzany&quot; kartonikiem. Jak dla mnie ciekawy typ, więc pomyślę jeszcze nad nim ????
Nie zaprzecze. Podobna sytuacje miałem we wspomianym wyżej Polska - Irlandia.
Dlatego powyżej napisałem że pomysł na mecz jest bardzo dobry. Ale statystyki wprowadzają znak zapytania.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja na dzisiaj tylko typ na żółte kartki, mianowicie over 2,5 zółtek Realu po kursie 1,75 na Unibecie, tam dokładnie chodzi o te pkt no ale wiemy o co biega. Zgadzam sie tutaj z kolegą sedanCFC co do tych kontr Juve i fauli przerywających te kontry. Włosi mogą troche prowokować, wszystko zależy jak potoczy sie mecz im dłużej niekorzystny wynik dla Realu tym wieksza szansa na zółtka;)
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madrid CF - Juventus F.C.
Typ: Drużyna kartki, Juventus - Powyżej 3,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sędzią spotkania jest Jonas Eriksson, opierając się tylko na statystykach typ mógłby wydawać się niezbyt pewny, natomiast jeśli zastanowić się nad rangą spotkania i sytuacją w jakiej znalazł się Real wtedy postać rzeczy się zmienia.
Mianowicie w przypadku gdy Real będzie miał niekorzystny rezultat gracze Juve będą zmuszeni do zatrzymywania ciągłych ataków Królewskich, z drugiej strony nawet jeżeli to Stara Dama będzie zmuszona atakować i gonić wynik to będzie narażona na kontrataki a wtedy o kartkę będzie jeszcze łatwiej, na taki scenariusz też właśnie liczę.
Do tego wszystkiego mecz może potrwać dłużej niż 90 minut co jest prawdopodobne przy obecnej defensywie realu.
Kilka suchych statystyk odnośnie Jonasa Eriksson&#39;a , w 2015 sędzia ten gwizdał min. w meczu Polaków z Irlandią - 8 kartek, w lidze mistrzów Porto z Basel - 6. Głównie właśnie tym meczem podpieram moją analizę, ponieważ poniekąd przypomina on mecz który odbędzie się dzisiaj na SB , Porto ze Szwajcarii wywiozło remis i u siebie chcieli przypieczętować awans, Basel broniło się i liczyło na kontrę lecz odpierając ataki zdążyli załapać aż 5 kartek. Gdy pomyślimy, że Juve przyjeżdża do Hiszpanii tylko bronić wyniku, scenariusz może być podobny.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ma ktos jakies info czy zagra Benzema? Bo z tego co widzialem, to nie ma go na liscie kontuzjowanych badz pauzujacych...
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
PRZEWIDYWANE SKŁADY:
REAL MADRYT: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Kroos, Isco, James - Bale, Benzema i Cristiano
Juventus: Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Pirlo, Marchisio, Pogba, Vidal - Morata i Tévez.

Co do meczu to ja postawiłem na Juve - awans.
Bonus urodzinowy więc 2 dychy można dac
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Napisze krótko i na temat.Pirlo absolutnie dzisiaj jest niepotrzebny w drużynie Juve , jego umiejętnośći rozgrywania , przetrzymywania piłki , uspokojenia gry lub też stałę fragmenty na niewiele się zdadzą a w defensywie kiedy to juve bedzie musiało totalnie bronić co dziś jest dla nich priorytetem Pirlo będzie kompletnie nie nadążał i będzie nieprzydatny.W poprzednich latach np w Barcelonie obowiązkowo musiał grać Xavi dziś nie wypada nie wystawić Pirlo a bardziej on zaszkodzi niż pomoże.Własnie tak to widze.
Ciekawym zakładem jest typ w ofercie specjalnej na Fortunie Tevez zdobędzie bramke i Real wygra 3-1.Kurs wynosi aż 35.Prawdopodobienstwo wg mnie o wiele większe.Żółte kartki do linii 6.5 też śmiało można grać.Awans oczywiście bardziej Real.Zbytnio nie rozwijając szybcy Madrytczycy powinni być nieuchwytni dla wolnych Turyńczyków choć pewnie i tak dobrze ustawionych lecz na niewiele się to zda.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real-Juventus
Typ: Lichtsteiner dostanie kartonik (kolor nie jest wazny) ✅✅✅ 76&#39; :zoltakartka: (wiecej szczescia niz rozumu ale weszlo ???? )
Kurs: 2,55
Bukmacher:
Junibet
Analiza: Zaczne od tego, ze Real dzisiaj na papierze powraca do skladu ktory byl ich najsilniejszym (procz braku Modricia) jakim dysponowali. Bez Benzemy, Bala i Modricia twor Realopodobny z Hernandezem w ataku i ustawieniem 2-4-4 zamiast 3-3-4 zupelnie mi nie odpowiadal i nie prezentowal sie az tak okazale jak nas Real do tego przyzwyczail. Do tego bardzo przecietna lawka rezerwowych nie dawala wielkiej nadziei na poprawe gry. Dzisiaj Real wyjdzie zapewne w ustawieniu 3-3-4 z Ronaldo, Benzema i Balem w ataku oraz Isco, Jamesem i Kroosem w pomocy oraz (szczegolnie w naszym przypadku waznym Marcelo na lewej stronie obrony) co wydaje mi sie dawac spora szanse na ofensywny futbol ze strony gospodarzy. Wracajac jednak do typu, to kilka argumentow za kartka dla Szwajcara. Po pierwsze bedzie gral po stronie Ronaldo isco i Marcelo. Duzy ciezar bedzie dzisiaj spoczywal na barkach Portugalczyka, presja wyniku i awansu do finalu LM, dlatego mysle, ze pilki do lidera ekipy z Madrytu (i w ogole na lewa strone) beda dzisiaj posylane czesto. Lichsteiner bedzie musial sobie jakos z szarzami Cristiano (i reszty) radzic...czy uda mu sie to bez faulowania(?), moim zdaniem nie, bo Lichsteiner to typ obroncy bardziej silowego niz technicznie uzdolnionego. Po drugie, mecz rozgrywany jest w Madrycie, wiec zakladam, ze jesli bedzie jakies &quot;wypaczenie&quot; sedziowskie to raczej w kierunku gospodarzy a nie gosci, wkoncu presja na sedziego tez bedzie spora, kibice w koncu na SB raczej nie zasnal. Nastepny argument jest taki, ze Lichsteiner to jak dla mnie taki pol obronca, pol pomocnik co oznacza, ze jego obowiazki nie zamykaja sie tylko w obronie lecz wychodza rowniez poza szeregi defensywne. Gosc czesto wlacza sie w ataki Juve (oczywiscie jest to w miare logiczne, gdyz ze slabszymi przeciwnikami w serie A Juve moze sobie na taka gre pozwolic) i mysle, ze dzisiaj to przyzwyczajenie bedzie widoczne. Nie wierze, by Juve przyjechalo po 0:0. Gra na styku moze zakonczyc sie mizernie, jak chociazby w meczu Real vs Atl w LM w tym sezonie ... wystarczyl jeden bald w 88 min i Atletico jechalo do domu (niedaleko zreszta oddalonego :p ). Mysle, ze Juve bedzie sobie dzisiaj stwarzac sytuacje, jesli nie z faktu poczatkowej taktyki, to z faktu, ze predzej czy pozniej Real cos ustrzeli i trzeba bedzie gonic wynik. Lichsteiner jak juz mowilem to skrzydlowy obronca/pomocnik ktory wlacza sie do akcji ofensywnych, oddaje strzaly (swoja droga zupelnie nie rozumiem kursu na gola Lichtsteinera @ 30 najwiekszy kurs z wszystkich zawodnikow ktory rowniez pogralem) i asystuje przy golach kolegow co tez swiadczy o tym, ze pod polem karnym rywala bywa. Mysle, ze dzisiaj bedzie pokazywal walecznosc na swojej flance i nie raz bedzie musial wracac sie do obrony po stracie pilki. W pierwszym meczu Lichsteiner kartonika nie zobaczyl, choc faulowal 3 razy (tyle ile Bonucci, czy Tevez ktorzy dostali kartoniki). Dzisiaj tez bedzie faulowal i mysle, ze na kartonik zapracuje bez specjalniego wysilku. Pozdro i powodzenia
Do tego zagrane
Gol Lichsteinera @ 30
Gola glowa Ramosa @ 16
Gol glowa Varane @ 18
I wsio ???? reszta na lajf
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real vs Juventus
remis - podwójna szansa (remis w I poł lub na koniec meczu) - kurs: 1,70 buk: Totolotek ✅ (pierwsze co zrobię jak tylko będą kursy to naprawdę grubo pogram na Barcelonę)
Tak się dzisiaj zastanawiałem co by tu pograć w dzisiejszej odsłonie LM i wpadł mi ten mam nadzieję genialny pomysł. Juventus jak i cała liga włoska jest znana z świetnej defensywy, murowania się itd. Realowi w środku brakuje Modrica, ale i BBC nie spisuje się ostatnio tak jak powinno. Najważniejsze jednak, że waga meczu jest olbrzymia i stracona bramka przez Real postawi ich w bardzo trudnym położeniu. Myślę więc, że mecz będzie przebiegał jak szachy. Nikt nie będzie chciał stracić bramki. Oczywiście Real musi strzelić, ale ważniejsze jeszcze żeby nie stracić. Myślę więc, że do przerwy będzie 0:0, a potem w jedną albo drugą stronę, albo zostanie to 0:0. Jeśli jednak to Real w I poł jednak zdobędzie tego gola, ✅Juventus jest w stanie doprowadzić w II poł do 1:1✅. Tak czy inaczej remis w tej lub tamtej połowie wejdzie. Myślę, że to sensowny, logiczny typ, a jak będzie zobaczymy. Osobiście z uwagi na kurs tylko 1,70 dołożyłem do dubelka Barcelonę(DNB) z Atletico w najbliższej kolejce PD.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Real Madryt - Juventus
Wczoraj szedłem za Bawarczykami, dzisiaj ide za Juve.., stara dama dawno nie gościła w progach takiego etapu ligi mistrzów, mistrzostwo kraju odpukane teraz tylko zdobyć Lige Mistrzów , upragnione trofeum dla każdej drużyny. Co tu duzo mowic nie lubie sie rozpisywać, Real słabsza forma jednak grają u siebie i są poniekąd faworytem do tego awansu ale nie zapominajmy że Juve strzeli jednego gola i real musi strzelić juz 2 do dogrywki! Wiadomo Ronaldo i spółka maja potencjał ale dlaczego Juve nie ma zagrac jak rowny z rownym? Jasne ze mogą ????

Awans Juve @ 2.10 ✅✅
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Real vs Juventus

remis - podwójna szansa (remis w I poł lub na koniec meczu) - kurs: 1,70 buk: Totolotek

Tak się dzisiaj zastanawiałem co by tu pograć w dzisiejszej odsłonie LM i wpadł mi ten mam nadzieję genialny pomysł. Juventus jak i cała liga włoska jest znana z świetnej defensywy, murowania się itd. Realowi w środku brakuje Modrica, ale i BBC nie spisuje się ostatnio tak jak powinno. Najważniejsze jednak, że waga meczu jest olbrzymia i stracona bramka przez Real postawi ich w bardzo trudnym położeniu. Myślę więc, że mecz będzie przebiegał jak szachy. Nikt nie będzie chciał stracić bramki. Oczywiście Real musi strzelić, ale ważniejsze jeszcze żeby nie stracić. Myślę więc, że do przerwy będzie 0:0, a potem w jedną albo drugą stronę, albo zostanie to 0:0. Jeśli jednak to Real w I poł jednak zdobędzie tego gola, Juventus jest w stanie doprowadzić w II poł do 1:1. Tak czy inaczej remis w tej lub tamtej połowie wejdzie. Myślę, że to sensowny, logiczny typ, a jak będzie zobaczymy. Osobiście z uwagi na kurs tylko 1,70 dołożyłem do dubelka Barcelonę(DNB) z Atletico w najbliższej kolejce PD.
BBC nie spisuje się ostatnio tak jak powinno, ponieważ były mecze w ostatnich tygodniach, że grało samo &quot;C&quot;, czyli Ronaldo. Bale bodajże wrócił na pierwszy mecz z Juve oraz zagrał z Valencią. Dla Benzemy dzisiejszy mecz jest pierwszym po kontuzji.

Typu samego w sobie nie neguję, wręcz uważam że jest dobry. Pozdrawiam
 
sm1939 103

sm1939

Użytkownik
REAL MADRYT - JUVENTUS TURYN
TYP : Dokładny wynik 1:1
Kurs : 7,50
Bukmacher : Bet365
Według mnie taki wynik jest najbardziej prawdopodobny ponieważ ostatnie mecze realu madryt nie zapowiadają jakiegoś super meczu w ich wykonaniu w dniu dzisiejszym a juventus jest w tym sezonie wyjątkowo dobrze dysponowanie zarówno na ligowych boiskach jak i w LM dlatego jak dla mnie ich awans do finału Lm jest już pewny, sam na awans juventusu zagrałem juz przed 1 meczem zagrałem na awans włoskiego zespołu a typ na ten dokładny wynik jest po prostu dla większych emocji podczas oglądania dzisiejszego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: 1 @ 1,67 bet365

Szczerze mówiąc nie widzę tu innego wyniku jak wygrana ekipy z Madrytu. Wiem wiem, że to półfinał LM i słabe ekipy już dawno pożegnały się z rozgrywkami. Dziwi mnie trochę, że po fazie grupowej większość skazywała Juve na pożarcie a teraz tak zdecydowanie część wchodzi w ich awans. Może i mistrz Włoch robił na kimś wrażenie ale to były dobre kilka jak nie kilkanaście lat temu. Do tego do składu wraca Benzema, gdyby go nie było to typ byłby dużo bardziej zagrożony bo atak bez BBC dużo traci na jakości. Prześledźmy na szybko drogę gości do półfinału w fazie pucharowej:
1/8 Dortmund - rozjechali ich w dwumeczu to fakt ale czy Dortmund w tym sezonie to naprawdę mocna ekipa ? No chyba nie bardzo skoro do pewnego momentu wszyscy drżeli o to aby nie spaść z Bundesligi.
1/4 Monaco - które jakimś cudem przeszło Arsenal, świetny pierwszy mecz ale w rewanżu gdyby lepsza skuteczność Arsenalu to z Monaco nie byłoby co zbierać. Z kolei Juventus nic z nimi nie pokazał. Bramka po rzucie karnym po bądź co bądź wyrównanym spotkaniu a w rewanżu to już bez komentarza, zamurowali się i czekali na końcowy gwizdek. Monaco niestety potrafiło przebić się przez ten mur, może i to czołowa drużyna tyle że ligi Francuskiej a nie Europy. Real ma w składzie takie armaty, że sytuacji będzie na pewno więcej.
No i teraz Real... Zaskoczyli mnie gracze z Turynu w pierwszy spotkaniu, nie spodziewałem się tak dobrej gry ale z mimo to wyniku wcale dobrego nie mają. Część tu wypisuje, że to dobry wynik dla Juve... no proszę was dobry wynik to jest na zero z tyłu i przynajmniej dwie bramki z przodu.
Droga Realu to z kolei:
Schalke - dziwny dwumecz, pierwsze spotkanie i totalna dominacja po czym na Santiago takie rzeczy. Nie wiem nawet za bardzo jak podejść do tego meczu, czy to kwestia olania przeciwnika po pierwszym meczu czy Real zagrał tak słabo a może Schalke zagrało mecz sezonu ?
Atletico - piekielnie ciężki rywal, w szczególności dla Realu, chyba nikomu nie muszę przytaczać ostatnich wyników tych drużyn. Absolutnie Atletico to czołówka Europy. Czerwona kartka przekreśliła ich szanse (utopili mi x2 ???? ) ale brawa dla Realu, że potrafili to wykorzystać i awansować do półfinału.
Argumenty, że Real obniżył loty nie przemawiają do mnie. Owszem nie grają tak porywająco jak wcześniej ale czy warto wyciągać takie wnioski po remisie z Valencia ? (Swoją drogą dobry mecz w którym brakowało skuteczności). Z Valencia, która jest na fali wznoszącej (chyba każdy pamięta ile krwi w lidze napsuła kilka kolejek wcześniej Barcelonie). Juventus faktycznie bardzo rzadko w tym sezonie przegrywał na wyjazdach. Tylko, że to były mecze ligi Włoskiej, w której nie ma dla nich poważnych rywali.
Podsumowując spodziewam się tu obrony Częstochowy przez gości, ważne aby Real dobrze wszedł w mecz, jeśli gra będzie się kleiła to Juve po pierwszej połowie może być już zmuszone odrabiać straty. A jeśli się otworzą to będzie gwóźdź do trumny. Nawet jeśli Real miałby dziś odpaść to nie po remisie czy porażce. Jeśli miałbym upatrywać tu szans niepowodzenia to jakiś rzut wolny (Pirlo), petarda z dalszej odległości Pogby czy to z gry czy z wspomnianego już rzutu wolnego, i w końcu &quot;popisy&quot; Casillasa w bramce.

Wcześniej zagrałem też:
Over 2,5 (w dublu z overem Bayern-Barca)
Awans Realu
A dziś za freebeta przyłożę na live:
Real -1,5 @ ok 2,70
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Ronaldo gol (kiedykolwiek) @ 1.83
Ronaldo 2 lub więcej bramek @ 4.50

Ja w tym meczu widzę tylko i wyłącznie awans Realu. Królewscy to zbyt solidna marka aby nie uporać się z Juventusem na własnym terenie. Fakt Juve gra bardzo dobry sezon ale na Real wydaje mi się że jest to zbyt mało. Być może drużyna z Madrytu nie zachwyca jak w poprzednim sezonie ale wciąż są piekielnie mocni.
Ja w tym spotkaniu odpuszczam typowania zwycięzców lub kwestie awansu. Skupie się na zawodniku Realu a mianowicie na Cristiano Ronaldo. CR7 jak do tej pory zalicza ciut gorszy sezon niż w poprzednim roku lecz tragedii nie ma. W moim odczuciu pojedynku z Messim są na równi. Różnica zasadnicza taka że Barca jest już w finale a Real musi jeszcze o ten finał powalczyć i mam nadzieję że Ronaldo w tym meczu znacząco pomoże. Wiadomo jak wygląda bilans bramkowy Messiego i CR7 w LM - Messi prowadzi jedną bramką odbierając CR7 tytuł lidera w pierwszym meczu Barcy z Bayernem kiedy to Argentyńczyk ukąsił 2 gole. Więc tym bardziej umacniam się w tym że Ronaldo za wszelką cenę poszuka dzisiaj bramki a może nawet i dwóch. To jest człowiek zaprogramowany do strzelania bramek, cały zespół go szuka aby tylko Ronaldo strzelił. Wiedzą jak bardzo Cristiano zależy na indywidualnych osiągnięciach. Wiadomo Ronaldo zawsze będzie mówił że zespół jest najważniejszy ale wyraźnie widać że przy okazji odnoszenia sukcesów z zespołem Ronaldo szuka i indywidualnych osiągnięć. W tym meczu też będzie dwoił się i troił aby coś ukuć. Stawiam na Ronaldo!
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Real - Juventus

TYP : awans Real @ 1,78

Zadzam się z typem Wonderkido, a wcześniej sugestiami Barichello.
Uważam, że względy sportowe to jedno, ale coś mi się wydaje że UEFA dołoży wszystkich możliwych starań, aby finał był marketingowo najgrubszą możliwą imprezą, a taką niewątpliwie będzie jak w nim wystąpi Real. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale wiadomym jest, że Fifa i Uefa to niezła mafia, która robi na co ma ochotę.
Ze względów sportowych to zwyczajnie uważam, że Real jest drużyną lepszą od Juventusu. Wynik 2:1 to bardzo dobry punkt wyjścia na ten mecz. Przecież gol dla Realu jest absolutną oczywistością. W tym momencie Juve musi się otworzyć i zaatakować, a to jest woda na młyn dla Realu, który na SB uwielbia kontry. Myślę, że Ligę Mistrzów wygra Barcelona, ale w finale przyjdzie im się mierzyć z Realem. Mnie pierwszy mecz nie przekonał… nie czułem tych zchwytów nad Juve. Owszem strzelili dwa gole, zaskoczyli pokonaniem Realu, ale według mnie nie byli tak piłkarsko lepsi, żebym dziś postawił na ich awans.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Napisze krótko i na temat.Pirlo absolutnie dzisiaj jest niepotrzebny w drużynie Juve , jego umiejętnośći rozgrywania , przetrzymywania piłki , uspokojenia gry lub też stałę fragmenty na niewiele się zdadzą a w defensywie kiedy to juve bedzie musiało totalnie bronić co dziś jest dla nich priorytetem Pirlo będzie kompletnie nie nadążał i będzie nieprzydatny.W poprzednich latach np w Barcelonie obowiązkowo musiał grać Xavi dziś nie wypada nie wystawić Pirlo a bardziej on zaszkodzi niż pomoże.Własnie tak to widze.
Tak sie jeszcze odniose do tego co napisales. Moim zdaniem Pirlo w tym meczu przyda sie (jesli wystapi) ekipie z Turyny z kilku powodow. Po pierwsze Pirlo ma ogromne doswiadczenie jesli chodzi o takie spotkania jak dzisiejsze. Pirlo gral w reprezentacji Wloch mecza o byc albo nie byc i doskonale wie jak takie mecze grac. Dodatkowo, choc jest to moja osobista opinia, Juventus dzisiaj nie moze sobie pozwolic na narzucenie przez Real swojego stylu gry. Jesli Real zacznie grac szybka pilke to Juventusowi bedzie wyjatkowo ciezko ugrac awans. Pirlo, a przynajmniej mam takie wrazenie, jest idealnym zawodnikiem ktory wlasnie spowolni gre w srodku pola (o czym tez napisales, choc twoim zdaniem nie bedzie to atut Juventusu). Nie wierze w to, by Real mial pilke &gt;60% czasu, a zatem goscie przy pilce tez beda i sposob gry, zwalnianie i wybijanie Realu z tempa, jest moim zdaniem dobra taktyka na sfrustrowanie gospodarzy. Tak wiec doswiadczenie po stronie Pirlo, bo pomimo tego, ze dla przykladu Pogba to swietny zawodnik mlodego pokolenia to ile Pogba rozegral spotkan na takim poziomie jak ten dzisiejszy? jakie ma doswiadczenie w graniu tak waznych spotkan o takie duze stawki? Osobiscie spodziewam sie po meczu ujrzec w statach wiecej podan Pirlo niz Pogby czy innego pomocnika oraz lepszy procent celnych podan Pirlo niz Pogby, Marchisio czy Vidala. Moim zdaniem koledzy beda do niego grali a i on bedzie chcial byc przy pilce. Kolejna sprawa, to fakt, ze gosc ma 39 lat (czy cos kolo tego) o niczym nie swiadczy. To jest pilka nozna a nie sprint na 100 metrow. To jest dyscyplina zespolowa gdzie ustawienie zespolu i wspolpraca ma duzy wplyw na przebieg meczu. Nawet jesli Pirlo nie wytrzyma pelnych 90 minut i zagra cos kolo 60-70 to i tak bedzie zapewne waznym ogniwem w zespole gosci. Do tego dochodzi jego talent strzelecki i umiejetnosc wrzutek jakich niewielu pilkarzy moze sie pochwalic. Ale to tak tylko na marginesie ???? Ja osobiscie za kilka zlotych zagralem over 1,5 gola Pirlo @ 100 w Betsyfie ...tak dla zabawy bo kurs nieadekwatny do jego umiejetnosci ????
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Real Madryt - Juventus
20:45​
Klasyk.
Juventus powrócił do elity, do należnego im miejsca. Czuję to dopiero teraz. Cały dzień myślałem tylko o tym spotkaniu, układałem scenariusze, ale wszystko i tak zależy od dwóch włoskich reżyserów.
Allegri powiedział, że dzisiejsze spotkanie to jego najważniejszy mecz w dotychczasowej karierze trenerskiej. Po przyjściu do Juve strasznie go hejtowałem, ale okazał się choler... prawdziwym profesjonalistą. Mega respekt dla niego za to, co osiągnął z bianconerimi, Conte nie dotrwałby do tej fazy LM.
Scudetto zapewnione, nadzieje na triplet nadal żywe. W pierwszym meczu Juventus dominował, ale trzeba przyznać, miał sporo szczęścia, a Real wolał zabezpieczać tyły niż ruszać do ataków. Nie pokuszę się o wytypowanie drużyny, która dołączy do Barcelony. Myślę, że szanse wbrew pozorom są dość wyrównane.
Natknąłem się na sporo komentarzy na temat pogody w Madrycie, a tam, jeszcze kilkanaście minut temu temperatura ok. 35. stopni Celsjusza, do tego wilgotność prawie 100%. Warunki anty-piłkarskie będą takie same dla obu drużyn, ale z pewnością może wpłynąć to na tempo gry, ilość zmian, może nawet na ilość strzałów ????
Szybkie wskazanie na:
Liczba zmian powyżej 5.5 - 1.50 /marathon.bet/,
Więcej żółtych kartek - Juventus 1.57 /marathon.bet/,
Chiellini otrzyma żółtą kartkę - 3.00 /bet.safe./
.
Wszystko &#39;for fun&#39;! GL!
Andiamo a Berlino!
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego bonusu na Bet365. Mogę przedmeczowy postawić za dyszkę a na live za 4 dyszki i w razie, gdy nie wejdzie ten na live to normalnie dostanę zwrot 40zł? Pozdro!
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Na wstępie od razu napiszę ,że od dziecka jestem kibicem realu i oglądam prawie wszystkie mecze z udziałem tej drużyny jednak postaram się jak jakobiektywniej opisać szansę drużyn w tym spotkaniu i spróbować coś ugrać.
Jak wiadomo realowi dziś wystarczy 1 bramka do awansu oraz czyste konto.Z moich obserwacji wynika ,że dziś jeżeli Tylko juve wyjdzie z zamiarem strzelenia jakiegoś gola, a nie bronieniem wyniku mają na to spore szanse. Gra defensywna królewskich ostatnio mocno szwankuje, ja tu widzę powody co najmniej 2, a nazywają się Carvajal oraz Marcelo, obu uważam za świetnych grajków natomiast ostatnio są po prostu bez formy .Od około mięsiąca real gra właściwie 2 w obronie.Obaj dziś pewnie wystąpią w podstawie bo z valencią grał Fabio oraz Arbelo. Pośrednio na defensywe wpływa brak modricia, i nie tyle brak odbiorów jest tu mocno odczuwalny co regulacja tempa gry, poprostu brakuje płynnego przejścia z def do ofensywy. Ale dość o tym.
Jeżeli real ma dziś awansować kluczowe jest zdominowanie środka pola , wyłaczenie pirlo i pilnowanie jak oka w głowie teveza.
Czy real strzeli myślę ,że tak statystyki mówią że real od 23 bodaj meczy nie przerwanie w LM strzela gola u siebie.Część ludzi widzi słabszą grę realu można się z tym zgodzić ,ale np na dobrą sprawę 1 poła z valencją 2 poprzeczki, słupek ,i najgorzej chyba strzelony karny CR7 w karierze. Królewscy spojojnie mogli wygrać z valencą brakło szczęścia i kuteczności.
Jednak dość o realu , wielką zagadką jest co zechcę zagrać Juventus.
Mają doświadczonych zawodników MS z 2006 roku w składzie , nie sądze by łatwo się cofneli oddali pełne pole gry realowi na pewno będą na max przeskadzać i wybijać graczy realu z rytmu zwalniać grę itp.W związku z wysoką tem przed meczem już kombinują aby była przerwa na uzupełnienie płynów oraz coś tam czytałe ,że wystosowali prośby bo biosko był tylko raz zroszone przed meczem w skrócie widać ,ze są nastawieni na wybijanie z z uderzenia.
Przechodząc jednak do tego co chciałbym zagrać typowanie 1x2 nie podejmuje się.Na pewno jest jakieś value na awans juve jednak czy na tyle duże aby zagrać to mocno raczej nie. Dziś pogram sobie rogi realu.
Real Madrid - Juventus :
Liczba rogów-gospodarze Powyżej 7,5
✅ / na styk
2
Betsson
Real musi atakować , jednak pewnie będzie meczęnie buły. Po stronie Bale nie najmłodszy już Evra który przy szybkości Bela może kilka razy ratować się rogiem.
Żeby dziś real triumfował maksymalnie trzeba rozciągnąc obronę włochów pownio być sporo dośrodkowań , dodatkowo królewscy u siebie zwykle nie zawodzą z nabijaniem kornerów. Według mnie linia spokojnie do ogarnięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom