>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów [26-27 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
sporo jeszcze zostało czasu ale takie pierwsze przemyślenia do otwarcia dyskusji ...
M. City - Real
Jak dla mnie Real bedzie zadowolony z remisu w pierwszym meczu, przewagą City bedzie atut swojego boiska ale takze inna sytuacja w tabeli ligowej - mianowicie City bedace ostatnio w formie beda bronic trzeciego miejsca w tabeli (bezposredni awans do LM) podczas gdy Real dzieki 3 porazkom Barcy w lidze o dziwo nadal liczy sie w walce o mistrzostwo (nie, nie zapominam tez o Atletico ????) i chcac czy nie chcac musza dzialac na dwóch frontach. City graja we wtorek w Newcastle i w sobote u siebie ze Stoke, Real natomiast u siebie z Villarreal i na wyjezdzie w sobote z Rayo. Kluczowy wg mnie bedzie rewanz w Madrycie na poczatku maja.
A propos, ciekawe beda dwa spotkania ligowe tych druzyn w kontekscie tego meczu, trenerzy musza sporo rotować, trudniejsze spotkania ma przed soba druzyna Zidana.
pierwszy typ: 1X

Atletico - Bayern
Bayern przed wyjazdem do Madrytu rozegra jeszcze tylko jeden mecz na wyjezdzie z Herthą, natomiast Atletico musi jechac do Bilbao a potem w sobote podejmuje u siebie Malage. To moze miec znaczenie na tym etapie sezonu, tym bardziej ze Bayern ma na swoim podworku juz &quot;prawie&quot; pozamiatane a przed Atletico natomiast jeszcze wszystko jest mozliwe (czyt. czy uda sie przeskoczyc pograzona Barcelone w kryzysie?).
pierwszy typ: underowy remis
 
czerwo23 0

czerwo23

Użytkownik
Manchester City vs Real Madryt
City zaczęło gazować na koniec sezonu, a jednym z głównych powodów ich dobrej gry jest powrót Kevina De Bruyne i jego dobra dyspozycja. Angielska drużyna jest głodna sukcesu w Europie co może ich jeszcze bardziej napędzać. Na krajowym podwórku szansę na tytuł mistrzowski już raczej stracili więc śmiało mogą rzucić wszystkie swoje armaty na LM. Real gra różnie. Wygrał z Barceloną, aby później pojechać do Wolfsburga i pokazać tam wyśmienity festiwal nieskuteczności przegrywając 0:2. Mecz bardzo ciekawy i interesujacy OBY. Ja osobiście przy dobrym kursie stawiam zwycięstwo Manchesteru w pierwszym pojedynku.​


Atletico Madryt vs Bayern Monachium​

Atletico - według mnie najpoważniejszy kandydat do zwycięstwa tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz rozegrają u siebie więc nie chcąc jechać z nożem na gardle muszą wypracować dobry wynik już w pierwszym meczu. W Monachium już ich gra może nie być tak poukładana ponieważ Bayern zakladajac, że poniesie porażkę na wyjeździe będzie chciał ich wcisnąć do bramki + kibice i atmosfera na Alianz Arenie. Piłkarze Diego Simeone to prawdziwi gladiatorzy. Posiadają szczelną i konsekwentna formacje defensywną, a i w ataku mają kim postraszyć. Tutaj także moim zdaniem zwycięstwo gospodarzy w pierwszym meczu.​

Pozdrawiam!
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak wyglądają prawdopodobne absencje Realu Madryt na mecz z Manchesterem City? Najbardziej zależy mi na osobach Benzemy i Ronaldo, którzy mają problemy zdrowotne.

Jeżeli ich dwóch nie zagra to nie oszukujmy się, ale siła ofensywna Królewskich spada mocno - bo o ile Bale gra ostatnio dobrze o tyle dalej już jest problem z formą wśród ofensywnych piłkarzy Realu.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Jak wyglądają prawdopodobne absencje Realu Madryt na mecz z Manchesterem City? Najbardziej zależy mi na osobach Benzemy i Ronaldo, którzy mają problemy zdrowotne.

Jeżeli ich dwóch nie zagra to nie oszukujmy się, ale siła ofensywna Królewskich spada mocno - bo o ile Bale gra ostatnio dobrze o tyle dalej już jest problem z formą wśród ofensywnych piłkarzy Realu.
Jeśli chodzi o Ronaldo to zakładali absencje tylko w meczu z Rayo i póki co nic nie wskazuje na to żeby miał nie wystąpić w LM. Benzema poleci do Manchesteru ale decyzja czy zagra ma być podjęta dopiero we wtorek.
 
mfigzal 1K

mfigzal

Użytkownik
Manchester City vs Real Madryt
Dobry kurs na Manchester, który powinien pojechać ze skromną zaliczką do Madrytu. To jest piłka, wszystko może się wydarzyć, jednak watpliwą sprawą jest porażka Realu, gdy w ofensywie bedzie Ronaldo. Ten gwiazdor, jakoś działa na drużynę motywująco, po porażce w Wolfsburgu, u siebie zaczął szaleć, dostał skrzydeł i rewanż był bardzo ciekawy... Ciekawy wyniku czekam na ruchy kursów, kusi Man City, lecz Real to Real.. Mecz moim zdaniem będzie &quot;albo tak, albo tak&quot; tzn. będzie dominacja przez gospodarzy lub gości, będzie dużo kontr, a za tym udane próby wywalczenia bramki. Można dobrze postawić na rożne, lecz ja klasyczne 1X2, gdzie mój typ na chwilę obecna to czyste 2. Zachęcam do wypowiedzi, krytki. Pozdrawiam

Atletico Madryt vs Bayern Monachium
Zwycięstwo gospodarzy? Bardzo prawdopodobne, lecz proszę pamiętać o Lewandowskim, Robbenie, &quot;dobre chopoki, lubio szczelać&quot;, Diego Costa, widnieją tam nazwiska, wiadomo nazwiskami meczu się nie wygrywa.. Uparcie na wyjazdowe zwycięstwo Bayernu, dla którego ten mecz będzie ważny, finał LM, nie mogą pozwolić sobie na błędy. Kusi mnie DW 1-2, bo drużynę z Atletico stać na gola, na dobre widowisko, lecz Bayern po lekkiej nauczce wyjazdowej z Benfica, nie bedzie chciał powtarzać swojego błędu. Ciekawe widowsko, Atletico owszem - brawa. Drużyna bez sławy, takiej jak Real, bez kasy takiej jak Real, pokazuje bardzo dobry poziom.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Atletico - Bayern

W tym meczu ewidentnie śmierdzi mi remisem.
Z jednej strony zbliżony potencjał zespołów i z drugiej wysoka ranga meczu, a już poprzednie rundy w ich wykonaniu pokazały stykowe wyniki.
Atletico najpierw 2 remisy z PSV i szalony dwumecz z Barcą, ale został on już ustawiony czerwoną kartką Torresa w pierwszym meczu.
Bayern 2 remisy z Juve, a później minimalne zwycięstwo z Benficą u siebie i remis na wyjeździe.

X 3,25 unibet
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Atletico Będzie do końca walczyć o mistrzostwo Hiszpanii choć nie wydaje mi się żeby Barca to wypuściła z rąk a na arenie międzynarodowej mają szanse stworzyć historię.
Półfinał zagrają z Bayernem który oczywiście jest bardzo mocną drużyna ale nie żeby nie można jej pokonać…
Wiedzą że na stadionie w Monachium będzie niezwykle ciężko więc zrobią wszystko aby ugrać korzystny wynik w Madrycie.

Tutaj stawiam na zwycięstwo Ekipy Diego Simeone.

ATL-BAY 1 2.75

W drugim meczu stawiam na remis…
Real ma rewanż u siebie i w kontekście ciągłej walki o mistrzostwo BBVA nie rzuci się wszystkimi siłami na City i bramkowy remis wezmą w ciemno.
Manchester będzie walczył o dobrą pozycję w lidze więc i tu w pierwszym meczu nie będzie się wykańczał…

MAN-REA X 3.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jak wyglądają prawdopodobne absencje Realu Madryt na mecz z Manchesterem City? Najbardziej zależy mi na osobach Benzemy i Ronaldo, którzy mają problemy zdrowotne.

Jeżeli ich dwóch nie zagra to nie oszukujmy się, ale siła ofensywna Królewskich spada mocno - bo o ile Bale gra ostatnio dobrze o tyle dalej już jest problem z formą wśród ofensywnych piłkarzy Realu.
Tym bardziej warto zagrac na gola Bale&#39;a @ 3,05⛔ w U n i b e t. Ronaldo i Benzema zapewne zagraja w tym meczu, choc moga nie byc na 100% gotowi. Bale pod nieobecnosc ROnaldo wzial na siebie troche odpowiedzialnosci i strzelil 2 gole z Rayo. Jest w przyzwoitej formie. Patrzac na problemy zdrowotne innych zawodnikow to Bale zapewne moze liczyc na pelne 90+ minuty na boisku. Do tego wraca na Wyspy gdzie mysle, ze bedzie chcial pokazac sie z dobrej strony. Moim zdaniem jest to calkiem dobra opcja po dobrym kursie.

Co do City to roznica jaka widze w tym meczu a w dwoch poprzednich meczach na Etihad w LM (gdzie nie stracili nawet gola) jest taka, ze tym razem City gra pierwszy mecz u siebie. Poprzednio zarowno z Dynamem i PSG rewanze grali u siebie, po wywieznieniu dobrych wynikow z pierwszych spotkan, co pozwalalo im sie koncentrowac na obronie wyniku. Moim zdaniem w tych dwoch meczach domowych City zagralo najlepiej w obronie w calym sezonie. Z realem beda musieli zagrac nieco bardziej do przodu. Osobiscie widze tutaj gole po obu stronach i jednego z nich mysle, ze strzeli Bale.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Naprawdę zdziwiłbym się gdyby gospodarze tych dwóch półfinałowych meczy nie ugrali chociaż remisów na własnym boisku.
Co do City widać że ostatnie mecze grają na luzie , może ten remis w Newcastle trochę mógł zachwiać drużyną ale z drugiej strony trzeba powiedzieć że jakiegoś wybitnego meczu to oni tam nie zagrali , potem gładkie 4:0 ze Stoke w sobotę.
Myślę że jutro City łatwo skóry nie sprzeda i meczu nie przegra. Real na wyjezdzie traci bramki to jest fakt , bo chociażby Wolfsburg czy Vallecano pokazało że defensywa królewskich poniekąd kuleje .
Moje typy na ten mecz :
Manchester City 1X 1.55 bet365 ✅✅
over 2.5 1.7 bet365 ⛔⛔
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Manchester City - Real Madryt

City w gazie, Real gra w kratke. Jestem niemalze pewien ze City pokusie sie tu o gola, moze nawet o dwa i uda im sie to. Kto ogladał ostatnio mecze obu drużyn wie jak graja. Ide tu w strone city, a wlasciwie na zawodnika - Kevin&#39;a de bruyne. Gram sobie spokojnie swoim systemem na pewnych zawodnikow, progresja nie strzela - w nastepnym meczu podwajam stawke. Nie mowie ze to jest az taki super system bo nieraz kursy nierozpieszczaja a sa w granicach 2-3 ale za to daja pewny zysk. Na ten mecz kurs jest wrecz zachecajacy sprobowania ;)

Kevin de bruyne strzeli - 4.60 @Unibet
Patrzylem ostatni mecz odpoczywal, a wczesniej nie strzelal ???? Z moich statystyk wychodzi ze we wtorek powinien strzelic ;) Gram cos w stylu 7/10. Jak utopie to odrobie ale kurs fajny ;)


Atletico Madryt - Bayern Monachium

Jak dla mnie Atletico jest glownym faworytem z tych 4 zespolow ktore zostaly. Bardzo podoba mi sie ich gra i mysle ze padnie tu gol z ich strony. Skutecznosc Bayernu nie zachwyca, na poczatku sezonu szlo im duzo lepiej, teraz graja w kratke, coprawda wygrywaja ale zauwazylem ze w pierwszych polowach nie moga strzelic gola, dopiero w drugiej przyspieszaja. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale moze taktyka nieodpowiednia i dopiero korekta po naradzie z trenerem? Tutaj tez mysle ze Atletico strzeli i to w pierwszej polowie. Typ ode mnie to:


Griezemann strzeli - 3.05 @Unibet 7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Co do występów Ronaldo i Benzemy to ten pierwszy na pewno zagra, tylko pytanie czy będzie to całe 90 min, czy raczej zejdzie wcześniej. Natomiast Benzema nie powinien zagrać (problemy z udem) i z tego powodu nie trenował z drużyną.

Jeśli chodzi o City to Yaya Toure nabawił się urazu w meczu ze Stoke i także nie zagra.

Jest jeszcze kwestia meczu z Rayo Vallecano, w którym Real przegrywał 2:0, ale wyciągnął na 2:3. W tym meczu Zidane mocno porotował składem i było sporo problemów, ale wynikały one głównie, że kilku kluczowych graczy po prostu odposzywało przed 1/2 LM. Skład wyglądał następująco;

Navas
Danilo-Pepe-Varane-Marcelo
Kovacic-Kroos-Isco
Bale-Benzema-Jese

Szczególnie Danilo, Kovacic i Isco wyglądali bardzo mizernie. Na prawej stronie autostrada, a także środek pola funkcjonował bardzo słabo. Na City wrócą do składu Carvajal, Ramos, Casemiro, Modric i Ronaldo, czyli pięć bardzo ważnych zawodników pierwszego składu.

Ja osobiście bym się skłaniał, że będzie tutaj bramkowy remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czerwo23 0

czerwo23

Użytkownik
Diego Simeone podobno został zawieszony do końca sezonu i nie będzie mógł prowadzić meczów z ławki, czy kara obowiązywać będzie także w europejskich rozgrywkach?
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Najnowsze informacje o Cr7 i Benzemie:
Dziennikarze, którzy podróżowali do Manchesteru z drużyną podali najnowsze informacje o stanie Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy. Przypomnijmy, że obaj zawodnicy w ostatnim tygodniu mieli problemy z mięśniami uda.

José Luis Sánchez z La Sexty poinformował, że Portugalczyk podchodzi do starcia z Anglikami w perfekcyjnym stanie i na pewno jutro zagra od początku. Wątpliwości pozostają przy występie Francuza, który dzisiaj przejdzie próby w czasie treningu na obiekcie City. Informację o Benzemie potwierdzono także w radiu COPE. Występ napastnika ciągle stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Diego Simeone podobno został zawieszony do końca sezonu i nie będzie mógł prowadzić meczów z ławki, czy kara obowiązywać będzie także w europejskich rozgrywkach?
Nie, a przynajmniej artykuły to opisujące odnoszą się tylko do 3 spotkań w lidze krajowej.

Atletico Madrid - Bayern Monachium​


Jeśli ktoś nie doceniał Atletico przy okazji poprzedniego dwumeczu to teraz powinien pójść po rozum do głowy. Wiecie kto nie poszedł? Buki. Ale wszystko po kolei. A propos tego dwumeczu to o gospodarzach sporo napisałem przy okazji rewanżów. W związku z tym ODSYŁAM DO LEKTURY gdyż ze środową potyczką będzie miała sporo wspólnego. Dlaczego? A no dlatego, że Barcelona i Bayern to bardzo podobnie usposobione drużyny. Nic dziwnego skoro trenował je ten sam człowiek. Niby Barca Enrique jest trochę inna ale nikt nie zaprzeczy, że fundamentem obu drużyn jest gra na wiele podań, trzymanie piłki i ogólnie zamykanie rywala skupiając się na ofensywie a o defensywie zapominając.

Przyjrzyjmy się jednak bliżej drużynie z Niemiec. W lidze dzielą i gromią... I to jest ich największy problem. Jeśli na co dzień wychodzisz na murawę na totalnym luzie bo ligę wygrałeś w połowie sezonu to ciężko się przestawić na inny tryb. Oczywiście, że z założenia będzie totalna spina i motywacja bo to jednak Liga Mistrzów ale pojawia się pytanie czy odniesie ona taki sam skutek gdyby tryb skupienia był non stop. Historia mówi, że raczej nie. Jako student psychologii jest skłonny zaryzykować poparcie tej tezy.

Najpierw mieliśmy dwumecz w z Juventusem. Włosi byli skazywani na pożarcie gdyż względem poprzedniego sezonu przeszli niezłą rekonstrukcję. Jaki był efekt? Najpierw prowadzenie 0:2 by później Stara Dama wyrównała. Mecz skończył się remisem a Bawarczycy byli &quot;spokojni&quot; przed domowym spotkaniem. W pierwszej połowie doznali szoku bo skończyła się wynikiem 0:2 dla Włochów a na dodatek nie został uznany prawidłowo zdobyty przez nich gol. Oglądałem ten mecz i Niemcy w pierwszych 45u minutach nie istnieli(tak jak Juve u siebie). Druga połowa przyniosła niezły obrót akcji, który mimo wszystko byłby nieznaczący gdybyśmy mieli powtórki #INFANTINODOBOJU. W dogrywce wszystko się posypało dla Starej Damy ale wniosek jest jeden. Byli skazywani na porażkę a cholernie napsuli krwi podopiecznym Guardioli.

Kolejny dwumecz to Benfica. Bayern nie mógł lepiej trafić a znowu mieli problemy. Czymże jest skromne 1:0 na Allianz Arena gdy wszyscy przyzwyczajeni są do hokejowych wyników na tym stadionie? Szczególnie z Benficą, która była zdecydowanie najsłabszym zespołem na tym etapie. Rewanż i znowu nerwówka bo 2:2. Po Bayernie oczekuje się o wiele więcej w takich meczach. Powodów można szukać wielu. Zbyt szybko wygrana liga krajowa. Zbyt szybko ogłoszona zmiana trenera(choć tutaj było wiadome, że tak się stanie po 3 sezonach i Alonso również mówił o braku wpływu na ich grę). A może po prostu spadek formy?


W każdym razie Bawarczycy mierzyć się będą z drużyną świetnie zorganizowaną taktycznie. Poszczycić się oni mogą jedną z lepszych jak nie najlepszą defensywą na świecie. Lubią grać cofnięci a więc styl gry Bayernu bardzo im podchodzi. Nawet jeśli Bayern zdominowałby grę to nei miałby tyle miejsca ile rzeczywiście by chciał.Na Atletico gra u siebie a w przypadku Vicente Calderón jest to niemały atut. Jedynie w czym Bayern jest zdecydowanie lepszy od Barcy to stałe fragmenty. tak czy inaczej myślę, że remis to max co może wywieźć Guardiola. Nie sądzę by tak się jednak stało. Buki uraczyły nas smacznymi kursami i zamierzam wykorzystać sytuację.

Atletico DNB @1.9 ✅
Atletico win @3.00 ✅✅
Atletico + over 2.5 @5.50⛔
bet365



----------------------------------------​

Manchester City - Real Madrid​


Dwumecz, w którym najchętniej widziałbym obie drużyny jako przegrane ????

City w gazie, Real gra w kratke.

WUT? Za takie kłamstwa ????????????
Toż to City ostatnio niezasłużenie zremisowało ze spadkowiczem a to, że pokonali Stoke nie znaczy zupełnie nic gdyż Garncarze są już na wakacjach. Idąc dalej... Real gra w kratkę?

10 ostatnich spotkań 9 zwycięstw 1 porażka
15 ostatnich spotkań 12 zwycięstw 1 remis 2 porażki

W tym momencie mają serię 5 zwycięstw. Powiedz mi, co oznacza gra w kratkę wg Ciebie?


Tak czy inaczej - muszę przyznać, że obywateli skazywałem na odpadnięcie we wcześniejszych fazach. Z jednej strony mnie to smuci bo ich nie lubie ale z drugiej fajnie jest mieć jakiegoś reprezentanta BPL w półfinale. Może działa na mnie efekt zaskoczenia po wyeliminowaniu PSG ale City nie jest tutaj na pozycji straconej. A już na pewno nie na swoim terenie. Nie chcę mi się rozpisywać o spotkaniu ale zważywszy na ofensywne usposobienie obu drużyn oraz występujące problemy w defensywach fajnie jest tu pójść w jakiś overek bramkow y. Ja jednak odpuszczam to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
M.City-Hala Madrid ;)
Auguero pow 1,5 faulowany @ 2,20 U.nibet ✅ 2razy

Fajny kursik ze Aguero zostanie sfaulowany min 2 razy. Widząc obronę Realu np taki nieporadny Casemiro jestem spokojny,nie wspominając o Ramosie czy Pepe;)
Jak malo merytorycznie to mogę polać wodę....
Pzdr all
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Co powiecie o zagraniu over 4,5 kartki w meczu Atletico - Bayern ??
Półfinał a więc nikt nogi odstawiał nie będzie.
W Atletico jest paru &quot;rzeźników&quot;
Ponadto ciekawie wygląda Atletico strzeli po 1,44
Myśląc o awansie a ja uważam że szanse sa duże to trzeba cos u siebie strzelić
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
W Atletico ma ponoc Godin nie zagrać co...burzy defensywną ukladankę lekko mówiąc.
Hmm umknęło mi to ale gdziekolwiek bym nie patrzył to jest on jako niewiadoma a nie definitywne nie więc różnie z tym może być. Mimo wszystko nawet bez niego formacja defensywna powinna być bardzo szczelna bo siłą Atletico jest świetna i szybka asekuracja linii środkowych.

M.City-Hala Madrid
Auguero pow 1,5 faulowany @ 2,20 U.nibet

Fajny kursik ze Aguero zostanie sfaulowany min 2 razy. Widząc obronę Realu np taki nieporadny Casemiro jestem spokojny,nie wspominając o Ramosie czy Pepe
Jak malo merytorycznie to mogę polać wodę....
Pzdr all
Znalazłeś zajebiście ciekawą propozycję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 33

zerku

Użytkownik
No przyznaje troszke sie zagalopowalem z tym Realem. Ale ostatni mecz z Vallecano pokazal jak sie ma ich obrona a typuje tutaj strzelca gola, a nie wynik takze mam nadzieje ze siadzie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom