>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału Ligi Mistrzów [26-27 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
No przyznaje troszke sie zagalopowalem z tym Realem. Ale ostatni mecz z Vallecano pokazal jak sie ma ich obrona a typuje tutaj strzelca gola, a nie wynik takze mam nadzieje ze siadzie ;)
W ostatnim meczu Realu z Rayo, Real dosyć mocno rotował składem, poczytaj posty wyżej to zobaczysz jaki skład wyszedł, a jaki będzie grał z City, jest dosyć znacząca różnica...
btw przypuszczam, że jesteś fanem Barcelony tudzież strasznie nie lubisz Realu, co tak na siłę chcesz znaleźć argumenty przemawiające za tym, że grają słabo :grin:
 
F 38

freakzoid

Użytkownik
Akurat w tamtym meczy grało pół obrony z podstawowego składu (Pepe, Marcelo) teraz wróci Carvajal i Ramos. To już będzie normalnie wyglądać.
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Mój typ na to spotkanie to over 4.5 rożnych Realu. ✅
To już półfinały, i to jest City. Ciężki teren i Real dobrze o tym wie. Wątpliwe występ Benzemy, wg mnie to duża strata a na skrzydłach w Realu jest potężna moc. Nie spodziewam się pogromu Realu wręcz odwrotnie uważam że City lepiej nie mogło trafić w półfinałach.
Co do samego typu naprawdę ciężko stwierdzić jak to będzie wyglądać jednak no nie widzę opcji aby 5 kornerow gości nie wpadlo.
Real ma rewanż na Santiago. City będzie próbować strzelić gola jednak bardziej powinno im zależeć aby nic po stronie Realu nie wpadło.
Pozdrawiam!
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
M.City-Hala Madrid ;)
Auguero pow 1,5 faulowany @ 2,20 U.nibet

Fajny kursik ze Aguero zostanie sfaulowany min 2 razy. Widząc obronę Realu np taki nieporadny Casemiro jestem spokojny,nie wspominając o Ramosie czy Pepe;)
Jak malo merytorycznie to mogę polać wodę....
Pzdr all
Bet spoko,ale pisanie,ze Casemiro jest nieporadny to albo szczyt ignorancji albo nie widziales w ogole meczow Realu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Bet spoko,ale pisanie,ze Casemiro jest nieporadny to albo szczyt ignorancji albo nie widziales w ogole meczow Realu
Na Ronaldo jest również linia 1,5 i kursy po 1.85. Zagram over w takim razie. Ciekawe jakie limity mają na taki rynek...
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Co powiecie na to że będzie karny w meczu - 3.55 ?

Wiele karnych już w tym sezonie miał Real jak i City - stawka wysoka (finał LM) więc mogą zdarzać się błędy obrońców i to w polu karnym.
Dla mnie - warto spróbować ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Moim zdaniem City będzie miało tu więcej do powiedzenia, grają u siebie i muszą swój styl narzucić w innym razie nie mają czego szukać w rewanżu bo tam im łatwiej nie będzie, więc w jakieś ofensywne zakłady typu strzały na bramkę, rogi itd lepiej iść w stronę City bo mniejsze linie i lepsze kursy.
Wracając do obu drużyn to Real na wyjeździe jest do ukąszenia co nie raz, nie dwa udowodniono.City miało dołek, ale na etapie meczu z Dynamem Kijów, wyeliminowali PSG nad którym wzdycha 3/4 forum więc nie ma powodu by się przestraszyć Realu.Real to oczywiście nie jest bite ciele i wie jak się znaleźć pod grę rywala, wynikowo moim zdaniem każdy rezultat możliwy ale City zwalniać tempa nie będzie.
Man.City strzały na bramkę over 5,5 @2.55 betcity
dobra też opcja j/w na o 1,5 faula popełnionych na SA po 2,2
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Man.City strzały na bramkę over 5,5 @2.55 betcity
Problem z tymi zakladami jest taki, ze rozliczenie jest na podstawie oficjalnego serwisu UEFA a oni strzaly celne rozliczaja tylko jesli padnie gol badz pilka bedzie obroniona przez bramkarza. Nawet jesli pilka leci w strone bramki, i z lini wybije ja pilkarz grajacy w polu strzal bedzie zaliczony jako zablokowany a nie celny. To tylko taka uwaga by pamietac o tym ???? . Tak czy inaczej powodzenia i mam nadzieje, ze ci zaklad wejdzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
wiem ale to tak wszyscy teraz rozliczają, choć bywają wyjątki.pamiętam na mistrzostwach swiata to wszystko liczono i można się było nieźle obłowić:]
City to też nie jest ekipa która musi wejść z piłką do bramki, strzałów z dystansu, rogów, wolnych nie powinno braknąć także jakieś tam interwencje mniejsze lub większe powinny być.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
MC - REAL

@ BTS 1,55 sts
⛔ Bardzo słaby mecz. ????

Dwie strony postów i nikt nie wpadł na BTS w tym meczu ?
Jestem w lekkim szoku ????
Według mnie to bardzo, bardzo dobry typ na dzisiaj.
Siła ofensywna tych ekip poraża. Jestem pod wielkim wrażeniem, że MC wyeliminował PSG. Uważam, że Real awansuje do finału, ale kurs 1,35 to chyba lekka przesada. City nie ma specjalnie nic do stracenia. Półfinał to z pewnością wielki dla nich sukces. Cel na dzisiaj to strzelić gola/gole. Nie wierze, że celem jest gra na 0, czy remis. Real u siebie wiadomo jak gra i tam City bramkę straci, te wręcz pewne. Zatem jeśli myślą o grze w finale to strzelić gola dziś muszą. Szkoda, że nie zagra Yaya, bo on potrafi genialnie dograć piłkę, czy strzelić z dystansu. Jest jednak kapitalna forma u Kevina i wierzę, że gospodarze dziś pokażą klasę.
Jeśli chodzi o Real to oni ogólnie nie mają kłopotów z golami. Nie sądze, aby powtórzyła się wtopa z Wolfsburga. Myślę, że wyciągneli odpowiednie wnioski i będą chcieli tego gola strzelić za wszelką cenę dzisiaj. Real zagra właściwie w najsilniejszym zestawieniu i według mnie ma dużą szansę na wygranie tej edycji LM.
Wiem, że kurs 1,55 nie zachwyca, ale z drugiej strony każdy wyższy byłby wyjątkową głupotą ze strony B.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
epic 166

epic

Użytkownik
Man City over 1,5 @2,37 ⛔


Nie ma co ukrywać, Real w obecnym sezonie miewa problemy na wyjazdach.
Ostatni mecz na obcym stadionie, w którym nie stracił bramki był w lutym. Było to spotkanie przeciwko AS Romie wygrane 2:0. Z tego co pamiętam czyste konto Królewskich wynika bardziej z nieskuteczności Włochów niż z dobrej postawy defensywnej drużyny z Madrytu. Warto zauważyć, że jeszcze wcześniejszy mecz wyjazdowy bez straty bramki odbył się jeszcze w 2015 roku! Było to listopadowe spotkanie przeciwko Eibar, również zakończone dwubramkowym zwycięstwem. Od listopada Realowi bramki strzelali min. Sevilla(3), Shakhtar(3), Cadiz, Villareal, Valencia(2), Betis, Granada, Malaga, Levante, Las Palmas, Wolfsburg(2), Getafe i ostatnio Vallecano(2). Wiadomo każdy mecz rządzi się swoimi prawami, większość z wymienionych spotkań Real wygrał, mimo wszystko można zauważyć tendencję.
Co do City, dla mnie osobiście to największa zagadka tegorocznych półfinałów. Obecny sezon przypomina trochę parabole, The Citizens dobre mecze przeplatają gorszymi, jednakże fakt, że znaleźli się w tym miejscu o czymś świadczy. Premier Leauge już poza zasięgiem, została walka o najbardziej prestiżowe trofeum klubowe w Europie.
Biorąc pod uwagę siłę ofensywną City i atut własnego boiska stwierdzam, że jak najbardziej są w stanie pokryć tą linię. Bet365.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kocham Real uwielbiam ich grę ale kurna na litość boską co to są za kursy na awans do finału wystawione?!3.150 na drużynę ktora wyrzucila PSG? Mi to się wydaje ze w dalszym ciagu każdy traktuje City w kategorii no dobrze wydają miliony ale dalej nic nie grają.W tym sezonie dużo sie jednak zmienilo może w PL tego nie widac ale w LM juz tak.Mecze z PSG to byla wisienka na torcie Pellegriniego.Beda jaja jak wygra LM zagra szefom na nosie.Ja sam w niego nie wierzyłem ale no cóż.
Real jak to Real niby wszystko pięknie ale gra na wyjeździe katastrofa.Do tego w rewanżu nie będzie Wolfsbura ani Granady tylko City..City które idzie po swoje.Ja to widzę tak Real odpada z LM Barca i Atletico sie potykają i Real zdobywa mistrza.
Dlatego z przyjemnością pobieram
City awans 3.150
Pinnacle

Ps.kursy powinny być maks 2.50 na City po prostu jest sztucznie nadmuchany...bo Real odpadnie.
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik


Bacary Sagna otrzyma kartkę 4.25 Unibet / 4.20 Betsson / 4.50 Rivalo ⛔ ehh te gierki Zidane&#39;a

Uważam, że kartonik dla tego pana to dzisiaj ciekawa propozycja, szczególnie ze względu na kurs. Po fazie ćwierćfinałowej kartki zostały wyzerowane tak, aby nie było możliwości opuszczenia meczu finałowego z powodu zawieszenia za 3 żółte kartoniki, więc o jakimkolwiek kalkulowaniu dzisiaj nie ma mowy.

Zidane już nam potwierdził, że Cristiano i Benzema są zdolni do gry, ale mnie głównie interesuje ten pierwszy, bo właśnie w szczególności Sagna będzie odpowiedzialny za krycie Ronaldo. Każdy dobrze wie jaki styl gry ma Cristiano, jak często ma piłkę, jaką presję potrafi wywołać na arbitrze, jak potrafi dodać coś od siebie przy faulach. Jak zerkniemy sobie na kartki w 2-meczu między Realem i Wolfsburgiem to widać, że w obydwu spotkaniach kartonik obejrzał Vieirinha, czyli PO drużyny Wilków. Dodatkowo uważam, że to raczej Real będzie prowadził grę, jak PSG w 1/4, co przełoży się na częste próby Ronaldo, a City spokojnie będzie się bronić i czekać na swoją okazję.

Arbitrem tego spotkania będzie Cakir, który pokazał na 27 meczów tego sezonu 127 żółtych i 10 czerwonych, ale te statystyki nie mówią nam zbyt wiele, bo pan Cakir sędziuje w lidze tureckiej, a tam jest sporo ostrej gry, pyskówki itd., więc o kartki nietrudno.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo spoko wyglada over 8.5 rzotow roznych w Manchesterze @1.45. Zakładając, że City przejmie inicjatywe I zacznie atakowac bramje Realu mysle ze beda z tego jakies kornery. Bardziej jednak licze, ze to Real tych rogow wiecej bedzie wykonywal. W La liga real zdobywa sporo rogow w kazdym meczu. City tez sporawo. Laczac to do kupy uwazam, ze 9 rogow jak najbardziej do pokrycia. Kurs co prawda nie powala ale z ZAKSA I Belchatowem juz calkiem spokom wchodze w to jak w maslo. Co sadzicie?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Raz na jakiś czas piłkarscy bogowie lubią sobie płatać figle i z tego losowania par półfinałowych myślę, że mają ubaw. Widzi mi się tutaj pewien plan, gdzie do finału awansuje City wraz z Bayernem, a całą imprezę pozamiata Pellegrini i da pstryczka w nos Pepowi i całemu zarządowi.
Co do dzisiejszego meczu to moja wizja będzie taka &quot;odrealniona&quot;, dosłownie i w przenośni ;) Czuję, że Real dzisiaj polegnie sromotnie i nie, to nie fakt, że kibicuję tej innej ekipie z tej samej ligii, ale jakieś wewnętrzne przeczucie. Czuję, że to ten moment dla ekipy City, gdzie odpalą, gdzie dostaną jakieś odgórne błogosławieństwo, które pozwoli im na przełamanie tej niemocy pucharowej.
Widzę w komentarzach sporo gadaniny o formie obu ekip, ale obie strony &quot;konfliktu&quot; ciągną w swoją stronę i raz, że City grało ze Stoke, a Ci już na wakacjach z innej strony znów, że Real z ogórami i że w ogóle to Hiszpania i tam nie ma poważnych przeciwników. Ja zaś twierdzę, że na takim poziomie to dyspozycja dnia decyduje o wyniku spotkania, a nie to czy ekipa wygrywa od 10 spotkań czy w ostatnim meczu zremisowała z czerwoną latarnią ligii.
No i tak jak już wspomniałem widzi mi się, że dzisiaj rudy do spółki z Aguero rozmontuje kompletnie Real, City to nie Barcelona, która w klasyku z Realem biegała bo biegała, a Real wypruwał z siebie flaki. Tutaj będzie tempo na maksa od początku i myślę, że to zwykły &quot;pech&quot;, kilka centymetrów za nisko, za wysoko, niepotrzebny faul, frustracja, agresja, czerwona kartka zaowocuje tym, że to Manchester dziś &quot;zje&quot; królewskich. Czuję mocne 4-0 dla gospodarzy i to nie na przekór Realowi, ale bo tak...

PS. STOP HEJT PLZ ????

Edit: Dla Realu lepiej będzie jak benzyniak nie da rady ????
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Jak wyglądają prawdopodobne absencje Realu Madryt na mecz z Manchesterem City? Najbardziej zależy mi na osobach Benzemy i Ronaldo, którzy mają problemy zdrowotne.

Jeżeli ich dwóch nie zagra to nie oszukujmy się, ale siła ofensywna Królewskich spada mocno - bo o ile Bale gra ostatnio dobrze o tyle dalej już jest problem z formą wśród ofensywnych piłkarzy Realu.

Benzyna i Krystyna mają grać ???? http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=66334
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Mecz w Manchesterze, choć pewnie rozpocznie się standardowym wyczekiwaniem na błąd rywala, to powinien otworzyć się dość szybko, bo obie drużyny nie potrafią się tych błędów wystrzegać. Real na wyjeździe to zespół chimeryczny i choć motywacji dziś na pewno nie zabraknie, to Ramos i Pepe mogą kilka razy przedobrzyć i sprowadzić na swój zespół jakieś nieszczęście. Podobnie rzecz ma się w defensywie City, gdzie stoperzy popełniają dużo błędów w ustawieniu i przekazywaniu krycia. Potencjał ofensywny obu ekip wskazuje na to, że gole powinny dziś paść z obu stron.

Ze swoja audycją wraca BBC, bo Cristiano i Benzema biegali wczoraj po murawie Etihad, a obecność Bale&#39;a jest niekwestionowana, można nawet dodać, że to na nim będzie spoczywał spory ciężar kreowania ofensywnych akcji zespołu. Siła ognia gości jest moim zdaniem większa, ale decyduje się na powyżej jednej bramki Realu ze względu na pojedynek w środku pola - Fernando i Fernandinho to klasa o poziom niższa niż Modrić i Kroos (Casemiro celowo pomijam, bo on zagra stricte przed stoperami). Środek pola powinien zdecydować o większej ilości groźnych sytuacji pod bramką Harta i w tę stronę dziś uderzam.

Ostatni mecz, w którym za plecami wystąpił tercet Silva-De Bruyne-Navas to wygrany rewanż 1:0 z PSG. Co ciekawe, wówczas De Bruyne i Navas grali przez większą część meczu na tym samym, prawym skrzydle, pozostawiając lewą flankę otwartą dla Clichy&#39;ego. Dziś może być podobnie a wręcz powinno, bo Marcelo to najsłabszy defensywnie punkt w linii obrony Królewskich i bez odpowiedniej asekuracji będzie miał dziś spore problemy. Powinno to skutkować wieloma akcjami bokami boiska oraz rzutami rożnymi, których ze względu na styl gry upatruję głównie u gospodarzy - Real nastawi się na szybkie ataki wykorzystując zaangażowanie ofensywne Obywateli, natomiast gospodarze będą szukali przestrzeni na skrzydłach. Przy ofensywnie grających bocznych obrońcach Realu król wywalczania rzutów rożnych, Jesús Navas, powinien sam dorzucić 3-4 kornery.

BTS+over 2.5 @ 2.10 ⛔
Real over 1 @ 2.00 ⛔
City over 5,5 rzutów rożnych @ 2.00
⛔
bet365
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
M.City-Hala Madrid Auguero pow 1,5 faulowany @ 2,20 U.nibet Fajny kursik ze Aguero zostanie sfaulowany min 2 razy. Widząc obronę Realu np taki nieporadny Casemiro jestem spokojny,nie wspominając o Ramosie czy Pepe Jak malo merytorycznie to mogę polać wodę.... Pzdr all
Gdyby poszperać w statystykach fauli to Aguero w LM wcale tak rewelacyjnie pod ten typ nie pasuje:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom