>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów [26-27 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Manchester City - Real Madryt
Powyżej 2,5 bramek (1,90) B365

Dzisiejsze starcie w Manchesterze niezwykle zapowiada się ciekawie. Do Manchesteru przylecieli już zawodnicy Realu. Którzy marzą o tym aby w dzisiejszym meczu nie wypaść blado. Ale żeby tak też się stało trzeba coś strzelić, żeby w rewanżu na swoim boisku mieli lepszy bilans bramkowy, żeby móc awansować do finału. City, zatrzymali groźne PSG z Ibrą na czele to teraz będą planować jak tu powstrzymać Ronaldo, który ten lekko boryka się z urazem uda. Taki Ronaldo, też nie lubi przegrywać, bo kto tak na prawdę lubi ale i on musi jasno postawić sobie cel w tym meczu, żeby City nie było takie pewne, że na swoim terenie wygrają. Aguero upolował hattricka przeciwko Chelsea, więc jego forma na mecze z tymi z górnej półki jest solidna. Na pewno będzie mecz szybki, naszpikowany akcjami. Nie wydaję mi się, żebyśmy widzieli mecz do jednej bramki. Jak tylko jedna ze stron strzeli bramkę, to worek z bramkami już się rozwiąże. Widzę tutaj minimum 3 gole, bo City też ma coś w tym meczu do powiedzenia, a Real też tanio skóry nie sprzeda. Próbuje.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Raz na jakiś czas piłkarscy bogowie lubią sobie płatać figle i z tego losowania par półfinałowych myślę, że mają ubaw. Widzi mi się tutaj pewien plan, gdzie do finału awansuje City wraz z Bayernem, a całą imprezę pozamiata Pellegrini i da pstryczka w nos Pepowi i całemu zarządowi.
Co do dzisiejszego meczu to moja wizja będzie taka &quot;odrealniona&quot;, dosłownie i w przenośni ;) Czuję, że Real dzisiaj polegnie sromotnie i nie, to nie fakt, że kibicuję tej innej ekipie z tej samej ligii, ale jakieś wewnętrzne przeczucie. Czuję, że to ten moment dla ekipy City, gdzie odpalą, gdzie dostaną jakieś odgórne błogosławieństwo, które pozwoli im na przełamanie tej niemocy pucharowej.
Widzę w komentarzach sporo gadaniny o formie obu ekip, ale obie strony &quot;konfliktu&quot; ciągną w swoją stronę i raz, że City grało ze Stoke, a Ci już na wakacjach z innej strony znów, że Real z ogórami i że w ogóle to Hiszpania i tam nie ma poważnych przeciwników. Ja zaś twierdzę, że na takim poziomie to dyspozycja dnia decyduje o wyniku spotkania, a nie to czy ekipa wygrywa od 10 spotkań czy w ostatnim meczu zremisowała z czerwoną latarnią ligii.
No i tak jak już wspomniałem widzi mi się, że dzisiaj rudy do spółki z Aguero rozmontuje kompletnie Real, City to nie Barcelona, która w klasyku z Realem biegała bo biegała, a Real wypruwał z siebie flaki. Tutaj będzie tempo na maksa od początku i myślę, że to zwykły &quot;pech&quot;, kilka centymetrów za nisko, za wysoko, niepotrzebny faul, frustracja, agresja, czerwona kartka zaowocuje tym, że to Manchester dziś &quot;zje&quot; królewskich. Czuję mocne 4-0 dla gospodarzy i to nie na przekór Realowi, ale bo tak...
PS. STOP HEJT PLZ ????
Edit: Dla Realu lepiej będzie jak benzyniak nie da rady ????
Już dawno takich głupot nie czytałem, możesz być z siebie dumny ;) Żadnych argumentów, ale Real dostanie 4:0 bo tak. Nie wiem jak ktoś z takim stażem na forum może pisać takie rzeczy, no ale pewnie też już myślałeś we wrześniu że Barca leci po tryplet, a MSN strzeli milion bramek, no ale niestety. Opinia takiego typowego 12 letniego kibica Barcy.
Co do meczu to przyznam, że mimo iż zdawałem sobie sprawę, że PSG jest przeceniane to byłem pewien ich awansu, ale jednak City zaskoczyło potężnie. Jednak dzisiaj spotykają się z najbardziej utytułowaną i doświadczoną drużyną rozgrywek i jako że oglądam często i City i Real to nie widzę zbyt wielu szans Anglików w dzisiejszym starciu. Oczywiście może zdarzyć się wszystko, ale myślę że ujrzymy dzisiaj jednak pewne zwycięstwo Realu. Brak osłabień, plus parcie na trofeum sprawi, że Królewscy podejdą do tego meczu skupieni na 200%, a umiejętnościami to nie ukrywajmy że przerastają Obywateli o klasę. Dodam od siebie ciekawą statystykę a mianowicie City nie wygrało z żadnym rywalem z pierwszej siódemki Premier League. Ich bilans to 3 remisy i aż 8 porażek !
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
No tak spodziewałem się wypowiedzi w podobnym tonie ;) Proszę wrócić do starszych edycji LM i popatrzeć co i jak ;) Borussia z Realem też nie miała szans, po zwycięstwie u siebie też miała dostać łomot na wyjeździe a skończyło się wiadomo jak... A argumenty pokroju &quot;Opinia takiego typowego 12 letniego kibica Barcy&quot; to proszę zachować dla siebie. Poza tym nie podawałem żadnych argumentów, gdyż tak jak wspomniałem to jest tylko moje przeczucie. Twoje argumenty za zwycięstwem Realu jak 200% zaangażowania, parcie na trofeum to można przypisać każdej ekipie grającej w fazie pucharowej LM.
Poza tym gdyby statystyki grały to każdy z nas bujał by się teraz w hamaku gdzieś naście tysięcy kilometrów stąd.
Mądrzejsi będziemy przed 23 i wtedy zweryfikujemy postawę obu ekip.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Panowie, jak zwykle nie wychodzicie z formy porównując teraźniejsze spotkania do tych sprzed lat ????
Bardzo fachowe posunięcie.
Seria, w której Real traci dużo goli na wyjeździe trwa od dłuższego czasu, ale każda kiedyś się kończy - może to będzie dzisiaj. Za to City nie wygrywa z czołówką tabeli swojej ligi, ale też mogą się odblokować po dzisiejszym spotkaniu. Wszyscy liczą na bramki, a ja się nie zdziwię się jak po ostatnim gwizdku wynik na tablicy świetlnej będzie wyglądał 0-0 lub 1-1. Każdy mecz to czysta karta, a z tym pisaniem 4-0 dla którejś ze stron to takie wróżenie z fusów. Jakaś szansa może na taki rezultat jest, ale sędzia musiałby bardzo pomóc którejś z ekip, a druga strona musiałby zaprezentować się fatalnie. Jednak pamiętajcie, że to dwumecz i wszystko można odwrócić w rewanżu.
 
harnas474 1,9K

harnas474

Użytkownik
Na Ronaldo jest również linia 1,5 i kursy po 1.85. Zagram over w takim razie. Ciekawe jakie limity mają na taki rynek...
Również jak koledze wyżej wpadł mi w oko typ na Ronaldo. Minimum 2 faule popełnione na Portugalczyku w mojej opinii są bardzo prawdopodobne. Wczoraj na konferencji prasowej Zidane powiedział, że Ronaldo będzie gotów do gry na 100%. City grając u siebie pierwszy mecz musi walczyć o jak najlepszy wynik. Patrząc w statystyki w 1/8 i 1/4 LM City faulowało średnio 13,5 razy na mecz.

City - PSG - 18
PSG - City - 15
City - Dynamo - 11
Dynamo - City - 10


Jak widzimy w meczach z Dynamo tych fauli było mniej co spowodowała to różnica klas tych zespołów (City jest zwyczajnie półkę wyżej). W meczach z PSG piłkarze Pellegriniego faulowali częściej gdyż rywal trudniejszy. W dzisiejszym meczu zespół z Manchesteru czeka trudniejsze zadanie - Real Madryt. Hiszpańska ekipa z Ronaldo na czele będzie chciała wywieżć chociażby jeden punkt. W pierwszej połowie drużyny pewnie będą się wyczuwać, czekać na błąd rywala. W drugiej City powinno coraz odważniej iść do przodu aby wypracować sobie jakąś zaliczkę na drugi mecz a co za tym idzie Real będzie atakował z kontry. Obrońcy City za wszelką cenę nie będą chcieli dopuścić do straty gola i będą się ratować faulami. Dodatkowo wiedząc, że Ronaldo potrafi dobrze strzelać z dystansu, po otrzymaniu piłki piłkarze City od razu będą przy Portugalczyku. O tym jak będzie, przekonamy się dzisiejszego wieczoru.

Liczba fauli popełnionych na Cristiano Ronaldo - ponad 1,5 @1,85 Uni.bet ZWROT

Dodatkowo również polecam:

Liczba fauli popełnionych na Sergio Aguero - ponad 1,5 @2,20 Uni.bet ✅

Najbardziej wysunięty napastnik drużyny City. W meczu z PSG był faulowany 3 razy co świadczy o tym iż jest wielkim zagrożeniem dla defensywy przeciwnika.

Liczba popełnionych fauli - ponad 25,5 @1,95 Uni.bet ✅


P.S. To moja pierwsza analiza na forum, mam nadzieję, że typ będzie na plus. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
realadi 241

realadi

Użytkownik
Sporo napisane o dzisiejszym meczu. Jako fan La Liga uwazam ze w obu pojedynkach gora moga byc zespoly z hiszpanii. Real trafil dobrze bo jako tako potrafia sobie radzic z ekipami ktore nie muruja bramki. Z Atletico na 90%by odpadli z bayernem bylyby wielkie mecze z gradem goli a city? No wlasnie mam przeczucie ze tu bedzie 1-1 dajace duze szanse na awans. Jakos nie moge sobie wyobrazic zwyciestwa anglikow ale i win realu malo prawdopodobny. Jako obserwator tej druzyny radzę stawiac remis albo dokładny 1-1. Co do Atletico,u siebie sa megskoksami i nawet Lewy tego nie zmieni. Bayern max 1 gol tutaj w 93 minucie po dobitce z karnego z pozycji spalonej ale bez jaj tak serio znow najbardziej prawdopodobny wynik 1-1bo Griezman wtoczy ta jedna brame a i bayern przy odrobinie szczescia pyknie gola. Przepraszam za ten haos i bledy ale pisze z telefonu. Przekonajmy się kto ma rację,pozdro
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Gdyby poszperać w statystykach fauli to Aguero w LM wcale tak rewelacyjnie pod ten typ nie pasuje:
To co Ty zaznaczyłeś, to są odbiory wykonane przez Aguero (śr. 1 na mecz), dalej są faule dokonane przez Aguero (0.9 na mecz). Nie ma tam danych dotyczących fauli popełnionych NA Aguero.

Edit:

Od siebie proponuję overka. City musi mieć korzystny wynik już u siebie, więc będą od początku atakować. Real z BBC też powinien strzelić bez problemu, bo to drużyna, które strzela mnóstwo bramek. Co więcej, oba zespoły nie mają najlepszych linii defensywnych, a już zwłaszcza obrońcy City pozostawiają wiele do życzenia.

Stąd:
over 2,5 - kurs 1,82
 
franzvii 1

franzvii

Użytkownik
Manchester City - Real Madryt

X 3.4 b win
✅✅
Real na wyjazdach gra średnio w tym sezonie, chodź Bale wziął ciężar gry w ostanim meczu na siebie i wygrali, chodź wiadomo nie ta klasa przeciwnika, ManCity gra kiepsko z czołówką PL chodź też nie można porównywać LM do PL
oba kluczy walczą jeszcze o coś w tym sezonie, ale myślę że pierwsze spotkanie będzie badaniem przeciwnika, dlatego taki typ
powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
witam,
ja dzisiaj znalazłem znakomity kurs na to spotkanie w unibecie ;)
już ktoś tutaj dzisiaj pisał, kto będzie krył Ronaldo - B.Sagna.
generalnie wydaje mi się , że Ronaldo nie będzie sie trzymał tylko i wyłącznie lewej strony boiska , a więc poszperałem i znalazłem wydaje mi się prezent na to spotkanie, a mianowicie Liczba fauli popełnionych na Cristiano Ronaldo - ponad 1,5 @1,85 Uni.bet ZWROT
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Teraz nagle kazdy &quot;znalazl&quot; typ na faule.... Od ponad 2 lat tu zagladam i jakos rzadko sie pojawiaja takie bety a teraz wszyscy sa megatyperami i &quot;odkrywają&quot; genialne kursy. Smieszne to.... Każdy juz wie o tym wiec po co powtarzac?
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Widzę, że Panowie szukacie liczby fauli na Kunie, liczby fauli w meczu, a mało kto poruszył temat kartek. Sędziuje Pan Cakir z Turcji. Średnia tego Pana to troszkę ponad 4 kartki na mecz. Dziś buki wystawiły linie 4,5 po kursie 2.0. Ciężko stwierdzić czy City i RM będą grać tak agresywnie żeby wyłapać 5 kartek. Ja jednak poszukam jednej kartki dla jednego z graczy. A mam tu na myśli Fernandinho. Facet jest najczęściej faulującym zawodnikiem w drużynie obywateli i dzisiaj wydaje mi się, że kartonik wyłapie. Liczę na jego ostrzejsze wejście czy też bardziej prawdopodobny faul taktyczny za który zostanie upomniany przez Turka. W rewanżowym meczu z PSG kartkę wyłapał, więc czemu dziś miałby tego nie uczynić mając na przeciw siebie CR7 czy Bale&#39;a?
Fernandinho kartka TAK --&gt; 2.25 Betano
 
zirike 0

zirike

Użytkownik
Proponujecie faule na Aguero a ja za to skłaniam się ku faulom gwizdanym na Cristiano ???? pow. 1,5 faula po kursie 1,85 (Unibet)to jak dla mnie promocja. Biorąc pod uwagę, że Ronaldo lubi się często powywracać to bardzo możliwe. Te 2 faule wg. mnie to za niska linia, nic tylko korzystać.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Radzę, sie wstrzymać z betami w stronę Realu. Zidane wszystkich oszukał i Ronaldo na ławce...
Nie ma go w skladzie, wiec na lawce tez go nie bedzie. Po co cala ta zaslona dymna Zidana z gadka, ze Ronaldo w 100% zdrowy? Moim zdaniem Zidane zaczyna kombinowac i bawic sie w niepotrzebne gierki przedmeczowe. Nie lubie trenerow ktorzy przekombinowuja sprawe. Potem sie okaze, ze to mu wyjdzie bokiem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom