>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów [26-27 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
W 119

wrtu

Użytkownik
Panowie wszystko już wiem ;) Po meczu z Vilarealem Zidane był tak wkurzony na Ronaldo, że zszedł i nic mu niepowiedział, że postanowił iż nie zagra w tym meczu. Nie ma żartów. Info mam od kumpla z Madrytu ;) Ponodź jakiś konwlikt jest w drużynie.
 
typerwielki 14

typerwielki

Użytkownik
Może być to i suchar, ale w obiczu ostatniego meczu ligowego i nawet spotkań, które real pewnie wygrywał w moim odczuciu Real gra słabo pierwzą polówkę.

Z mojej strony FT/HT - City/Real [email protected]
Nie zeby cos, ale akurat Real to pierwsze polowki ma na odpowiednim poziomie 22/35 wygrane 1 polowy ;)
http://www.flashscore.pl/mecz/zHJZzuPJ/#tabela;ht_ft;overall

Malo tego, pierwsze 15 minut Real ma bardzo mocne (choc dzisiaj watpie, zeby tak bylo). Ktos nie tak dawno sie wypowiadal, ze Blancos maja najmocniejsze pierwsze 15 minut w Europie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
@bizziss

To on podał typ na faule na Aquero i to jemu się należą gratulację, że naprowadził i zachęcił do pogrania w tym kierunku. Natomiast reszta co powielała ten typ niech się nie kompromituje, jak ktoś wyżej napisał: nagle eksperci od typów na faule ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
co to znaczy że ktoś powiela typ?że ktoś zagra przykładowo na daną drużyna to reszta nie może bo plagiat buahaha?chyba im więcej typów na to zdarzenie tym się ktoś bardziej zachęca.zresztą tu nie karitas że ktoś komuś podrzuca typy.tu się dyskutuje a nie wyręcza kogoś kto chce sobie pomnożyć pieniążki a w główce nie ma pomysłów a tacy najbardziej szczekają.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dzisiejszy mecz to była stypa niegodna półfinału LM. Chyba nikt nie spodziewał się takiej nudy, bez bramek. Jedynie końcówka dawała jakąś nadzieję na rozstrzygające trafienie, skończyło się jednak bez goli. Mam nadzieję, że jutro będzie zupełnie inaczej.
 
T 6

typer84

Użytkownik
Atletico Będzie do końca walczyć o mistrzostwo Hiszpanii choć nie wydaje mi się żeby Barca to wypuściła z rąk a na arenie międzynarodowej mają szanse stworzyć historię.
Półfinał zagrają z Bayernem który oczywiście jest bardzo mocną drużyna ale nie żeby nie można jej pokonać…
Wiedzą że na stadionie w Monachium będzie niezwykle ciężko więc zrobią wszystko aby ugrać korzystny wynik w Madrycie.
Tutaj stawiam na zwycięstwo Ekipy Diego Simeone.
ATL-BAY 1 2.75
W drugim meczu stawiam na remis…
Real ma rewanż u siebie i w kontekście ciągłej walki o mistrzostwo BBVA nie rzuci się wszystkimi siłami na City i bramkowy remis wezmą w ciemno.
Manchester będzie walczył o dobrą pozycję w lidze więc i tu w pierwszym meczu nie będzie się wykańczał…
MAN-REA X 3.40
Z całego serca życzę zwyciestwa ekipie Simeone natomiast będzie im z pewnością bardzo ciężko. Bayern zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i przystąpi do meczu maksymalnie skoncentrowany. Jak będzie? Zobaczymy wieczorem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Atletico powinno być faworytem tego dwumeczu,wyeliminowali Barcelone a okazać się lepszą drużyną w dwumeczu od katalończyków to coś wielkiego.Jeśli defensywa Atletico powstrzymała takie trio jak Messi-Suarez-Neymar to Bayern jest dla nich do ogrania.Zresztą Bayern się męczył z Benfiką u siebie i na wyjeździe i ich gra też powalająco nie wygląda.Na chwilę obecną to Atletico prezentuje się najlepiej z całej czwórki drużyn które są w półfinałach.To co wyprawia Griezmann w tym sezonie to poezja a defensywa Simeone zagrała na zero z tyłu z Barcą to Bayern powinien mieć równie trudno.
Atletico win
3.0
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Dzisiejszy mecz to była stypa niegodna półfinału LM. Chyba nikt nie spodziewał się takiej nudy, bez bramek. Jedynie końcówka dawała jakąś nadzieję na rozstrzygające trafienie, skończyło się jednak bez goli. Mam nadzieję, że jutro będzie zupełnie inaczej.

dobry mecz na wagę finału Ligi Mistrzów.
Wiadomo że w meczu o taką stawkę będą kalkulacje.
piłka nożna to również defensywa a nie tylko bramki.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Posypuję głowę popiołem i biję się w pierś... Manchester to co zagrał to zakrawa o kpine. Gdyby Real choć troszkę mocniej przycisnął to spokojnie z 2-0 by wywieźli. Pellegrini chyba postradał rozum i jedyny atut jaki miał w tym dwumeczu oddał tak po prostu. Na Bernabeu o ile Real będzie grał w pełnym składzie to można śmiało grać handi w stronę królewskich. Obywatelom, miałem wrażenie czasami nawet nie chciało się biegać, a do akcji ofensywnej kiedy idzie 2-3 piłkarzy to trudno spodziewać się chociażby bramki. Pellegrini chyba wyszedł z założenia, że uda im się zrobić dwa razy 0-0 i potem może jakoś doczłapią do karnych i tam wygrają, ale przy takim zaangażowaniu to Real w rewanżu ich zmiecie. Strasznie zawiodłem się na City, a szczególnie na inżynierku, który za przeproszeniem wypusiaczył i ustawił całą ekipę mega defensywnie...
 
walus89 11

walus89

Użytkownik
Atletico powinno być faworytem tego dwumeczu,wyeliminowali Barcelone a okazać się lepszą drużyną w dwumeczu od katalończyków to coś wielkiego.Jeśli defensywa Atletico powstrzymała takie trio jak Messi-Suarez-Neymar to Bayern jest dla nich do ogrania.Zresztą Bayern się męczył z Benfiką u siebie i na wyjeździe i ich gra też powalająco nie wygląda.Na chwilę obecną to Atletico prezentuje się najlepiej z całej czwórki drużyn które są w półfinałach.To co wyprawia Griezmann w tym sezonie to poezja a defensywa Simeone zagrała na zero z tyłu z Barcą to Bayern powinien mieć równie trudno.
Atletico win
3.0
Z tego co się orientuję to Atletico dzisiaj bez Godina! Sam Simeone przyznał,że to ogromna strata i będzie im ciężko...boję się o to,że Bayern coś wciśnie a później kontra i HC siądzie...
Bayern -1,5 bet365 5,00
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Z tego co się orientuję to Atletico dzisiaj bez Godina! Sam Simeone przyznał,że to ogromna strata i będzie im ciężko...boję się o to,że Bayern coś wciśnie a później kontra i HC siądzie...

Bayern -1,5 bet365 5,00
Czy ktokolwiek widział kiedys żeby Atletico Simeone zostalo skontrowane??? O czym Ty gościu piszesz...
Tak jak czytam to w ogóle co tu się dzieje w tych dzialach piszą ze widowisko niegodne a co oni maja grać na 4:4 bo Wam sie nudzi przy laysach?

massimo Twoim podstawowym argumentem jest ze Atletico wyeliminowalo Barcelone tylko ze w tym okresie Barca dostawala baty od każdego a Atletico przegrali na wyjeździe takze tam nie ma sie czym zachwycać bo Barca to żaden wielki rywal byl na tamten moment.

A i jeszcze tak wszyscy co chca grać handi na Real powodzenia życzę ja gram X2 jeszcze sie zdziwicie znawcy na podstawie jednego meczu.

Ja jednak zagram tez na Atletico.Strata Godina będzie odczuwalna ale Atletico broni cala drużyna być może nawet nie będzie widoczny brak urugwajskiego obrońcy.Atletico dzisiaj musi ugrać przynajmniej remis aby liczyć sie dalej.Ja w Guardiole nie wierze i nie uwierzę chociaż może być podobnie jak z Pellegrinim.Hiszpan odwinie numer na koniec i jeszcze wygra LM.
Bliżej mi jednak do sympatii z Simeone i na niego liczę.
Atletico DNB
2.380
Pinnacle
✅
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czy ktokolwiek widział kiedys żeby Atletico Simeone zostalo skontrowane???
Tak w gwoli ścisłości, to tak, widzieliśmy. Rewanż w 1/4 pucharu króla z Barceloną, gdzie Atletico zostało pozabijane z kontry. Oczywiście to nic nie znaczy w dzisiejszym meczu, bo Guardiola jest zbyt głupi żeby zaskoczyć rywala, np. drastyczną zmianą swojego stylu, nastawieniu się na kontry, czy oddaniu piłki dla Atleti, ale skoro pytałeś to odpowiadam.
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik

Arturo Vidal otrzyma kartkę 3.00 Unibet ✅ świetny meczyk

Długo zastanawiałem się pomiędzy Filipe Luisem, a Arturo Vidalem. Za pierwszym przemawia to, że jest najczęściej łapiącym kartki piłkarzem Rojiblancos, będzie prawdopodobnie odpowiedzialny za Douglasa Coste, a bez wątpienia to jeden z trudniejszych do utrzymania zawodników Bayernu, a w dodatku style obu drużyn &quot;teoretycznie&quot; mówią nam, że to Bayern będzie częściej przebywał na połowie rywala. Więc czemu wybrałem finalnie Vidala? Arturo prawdopodobnie będzie odpowiedzialny za fenomenalnie grającego w tym sezonie Koke, który jest głównym playmakerem drużyny Simaone. Co więcej Koke jest najczęściej faulowanym zawodnikiem Atletico w tej edycji Champions League - 13 razy podczas przebytych 742 minut na boisku, a Arturo co ciekawe jest najczęściej faulującym zawodnikiem z obu tych drużyn - 19 popełnionych fauli w 677 minut, więc średnio fauluje co 35 minut. Jeszcze należy wspomnieć o lekkim ograniczeniu Chilijczyka w dwumeczu z Benficą, gdzie musiał uważać oby nie być zawieszonym. Teraz ma wyczyszczone saldo i śmiało może pokazać Koke, że to nie będzie dla niego łatwy mecz, a kto jak kto, ale Arturo potrafi ostro wejść. Ogólnie DM to najczęściej łapiąca kartki pozycja z tego co obserwuje i mimo, że sędziuje Clattenburg to Vidal kartonik powinien wyłapać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 66

kanarek

Użytkownik
Hiszpańska Marca informuje, że dzisiaj po raz kolejny Pep może posadzić na ławce Lewnadowskiego. Na szpicy zagra wtedy Muller, a w drugiej linii: Ribery, Thiago, Vidal, Costa i na piwocie Alonso. 4-1-4-1.
Under 2,5 już poleciał z 1.60 na 1,50.
Taki sam manewr sprawdził się w meczu z Benficą i być może tym razem Lewy również wystąpi jako joker.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
co to znaczy że ktoś powiela typ?że ktoś zagra przykładowo na daną drużyna to reszta nie może bo plagiat buahaha?chyba im więcej typów na to zdarzenie tym się ktoś bardziej zachęca.zresztą tu nie karitas że ktoś komuś podrzuca typy.tu się dyskutuje a nie wyręcza kogoś kto chce sobie pomnożyć pieniążki a w główce nie ma pomysłów a tacy najbardziej szczekają.
źle mnie zrozumiałeś, koleś dał typ, a nagle wysyp typów tzn. &quot;analiz&quot; na faule. Wszystko skopiowane od gościa, który to pierwszy wrzucił.

to buaha i &quot;szczekanie&quot; pozostawiam bez komentarza
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 370

golkiper

Użytkownik
Pełna zgoda z KRIS_nh. Gość znalazł perełkę, zrobił dobry research i nagle wysyp podobnych typów. To nie znaczy, że inni nie mogą tego zagrać czy się podpiąć, ale umówmy się nie był to typ na gole, BTS czy 1x2 tylko na b. rzadki rynek więc pisanie potem 3-4 kolejnych gości o tym typie bez zaznaczenia o pierwszym jest co najmniej słabe. Na dziś wpadł mi fajny typ :

Bayern poniżej 65,5% ball possesion. 1,95 Unikalny Bet

Linia wysoka według mnie Atletico wiadomo, królowie defensywy ale nie wydaje mi się, żeby Atleti dało się tak zepchnąć u siebie do defensywy. Nie dadzą klepać Bayernowi, tak jak lubią, bo to w pierwszym meczu u siebie byłoby zabójstwem. Simeone głupi nie jest, wydaje mi się, że mecz będzie zacięty i wyrównany. Bayern może mieć lekką przewagę w posiadaniu lecz nie większą niż 62-38 tak szacuję. Kurs fajny.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
D. Costa zaliczy asyste @ 5,5 U n i b e t ⛔

Troche dziwie sie, ze Bayern jest foworytem w tym meczu, bo Atl. Madryt to bardzo solidny zespol ktory u siebie nie tylko nie przegrywa ale w zdecydowanej wiekszosci wygrywa. Bayern, moim zdaniem, ostatnio meczy bule i nie gratak atrakcyjnego futbolu jak kiedys. Nie zmienia to jednak faktu, ze sa efektywni i wygrywaja co maja wygrac. Ciezko jest w tym meczu wytypowac zwyciezce dlatego wole isc w strone zawodnikow. Jest kilka ciekawych opcji ale ostatecznie wybralem sobie asysty Costy. Gosc jak ma dobry dzien jest w stanie wykreowac sporo dobrego w ofensywie Bayernu. W obecnym sezonie Bundesligi zaliczyl 9 asyst, a w Lidze Mistrzow 3. Oczywiscie nie jest to pewniak, ale mysle, ze warto zaryzykowac. Na niekorzysc tego zakladu moze byc fakt, ze Costa moze nie rozegrac pelnych 90 minut ale tak czy inaczej mysle, ze warto zainwestowac jakies drobniaki.

A tutaj macie dobre podsumowanie wczorajszego meczu... ????

https://www.youtube.com/watch?v=uvRD9VffRTU&amp;amp;feature=youtu.be
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Kto więcej zdobędzie rzutów rożnych?
Bayern 1.83
Bet365


Bayern będzie stroną prowadzącą grę. Prześledziłem ich ostatnie mecze i praktycznie z każdym zdobywają więcej rzutów rożnych. Zarówno z Juve, Benficą, Dortmundem, Schalke. Po takim kursie myślę, że warto spróbować. Dziwię się, że jeszcze tego typu nikt nie podał.
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
W meczu Atletico można postawić ciekawy typ , powyżej 27.5 faulu w meczu @1.70 unibet . Atletico dzisiaj na swoim boisku będą walczyć o dobry wynik natomiast bawarczycy także nie odpuszcza i dostosuje się do ostrej gry rywala . Linia na faule dość niska , myślę że zakład bardzo fajny jak na to spotkanie .
 
franzvii 1

franzvii

Użytkownik
Atletico Madryt - Bayern Monachium
typ: remis
kurs 3.10 bet365

jak dla mnie to będzie mecz &quot;tyki taki&quot; Guardioli i posiadanie piłki na rzecz Bayernu, ale obrona Atletico zrobi wszystko żeby nie przepuścić niczego na własnym terenie w pierwszym meczu, kontry mogą być ich zabójczą bronią ale nie wiem czy coś wpadnie, DW 0:0 1:1
powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom