>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów [26-27 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
W meczu Atletico można postawić ciekawy typ , powyżej 27.5 faulu w meczu @1.70 unibet . Atletico dzisiaj na swoim boisku będą walczyć o dobry wynik natomiast bawarczycy także nie odpuszcza i dostosuje się do ostrej gry rywala . Linia na faule dość niska , myślę że zakład bardzo fajny jak na to spotkanie .
Biorąc pod uwagę faule to może to jest ciekawe...
UNIBET
Liczba fauli na zawodniku ponad 1.5 kurs 2.20!
wysoki kurs a ruchliwy KOKE jak najbardziej może być faulowany 2 razy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Moim zdaniem wynik dzisiejszego spotkania to 1:0 ✅ bądź 2:0 dla Atletico, z zachowanym schematem bronienia na całym boisku, i zabójczą kontrą. Bayern powinien dominować w stałych fragmentach gry, oraz posiadaniu, jak i ogólnej inicjatywie na boisku. Posiada ktoś informacje na temat absencji w obu zespołach, oraz przewidywanych składach na dzisiejszy pojedynek?
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Ja właśnie myślę, że Atletico dziś nie da się zdominować. Grają u siebie, to jest pierwszy mecz, Bayern w obronie wygląda naprawdę kiepsko ostatnimi czasy. Myślę, że Bayern będzie się chciał utrzymywać przy piłce jednak szybki pressing Atleti może powodować, że Bayern będzie wybijany z rytmu. Simeone ma pomysł na filozofię ciągłego klepania, ala Barcelona,a wiadomo, że taką preferuje Pep. No ale zobaczymy. Bayernowi brakuje naprawdę mocnych przeciwników w lidze, Atletico gra cały czas na 1-0, balansuje nad przepaścią gra cały czas pod presją. Myślę, że to dziś wyjdzie i bawarczycy mogą się pogubić przy tak agresywnie grającym przeciwniku.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Atletico Madryt - Bayern Monachium
Total Ball Possesion 65,5% (2,00) Unibet
Over Bayern Possesion

✅ ✅ 69% ✅ ✅

Wczorajszy mecz w Manchesterze, był jednym z najgorszych meczy jakie oglądałem, dlatego też mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy znacznie lepszy pojedynek. Atletico, wyrzucili za burtę Barcelonę, ale i w tych dwóch meczach mieli dość niskie posiadanie piłki. Bayern, też od tego słynie, że tych podań klepie mnóstwo, więc w tym wypadku liczę że i tym razem kupon także się powiedzie. Bayern, będzie stroną dominującą a także będzie próbować ze wszystkich sił, zagrać jakiś korzystny wynik dla siebie, w meczu do rewanżu. Atletico nie ustawi autobusu pod bramką, będzie też się dwoić i troić żeby coś wturlać do bramki Neuyera. Ale żeby tak tez było trzeba dzisiaj się na prawdę zagrać konsekwentnie w ofensywie. Bayern też za dużo nie pozwoli, bo to dalej silna marka i ogromny potencjał. Pep nauczył ich podobnej gry jaką praktykował trenując jeszcze na Camp Nou. Po sezonie odchodzi do City, ale i jemu zależy na tym aby zakończyć sezon z kolejnym pucharem. Do tego jeszcze kawał czasu, ale i dzisiaj będzie trzeba zagrać w miarę pewnie. Linia posiadania piłki może trochę wysoka, ale patrząc na statystyki, to Bayern wielokrotnie ją pokonywał. To, że grają na Vincente Calderon, mnie nie zniechęca. Cóż zobaczymy po meczu...
 
P 6

pachuciak1989

Użytkownik
Stawianie Bayern jako faworyta jest co najmniej dziwne. Atletico to nie ogórki. Potrafią grać z takimi drużynami jak Bayern, co pokazali w dwumeczu z Barceloną. Styl gry zapewne będzie podobny, to Bayern będzie dłużej utrzymywał się przy piłce.

Chciałbym tutaj jednak zauważyć pewną rzecz.

Guardiola grał z Bayernem 2 razy w półfinale LM:

Sezon 2013/14
Real - Bayern 1:0
Bayern - Real 0:4

Sezon 2014/15
Barca - Bayern 3:0
Bayern - Barca 3:2

Bayern Guardioli w półfinałach LM ma bilans bramkowy 3-10. To że Bayern Guardioli często traci koncentracje pokazuje też mecz rewanżowy z Juventusem gdzie było już 0:2, a powinno być 0:3 tylko sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki.

Jeżeli miałbym cokolwiek grać na ten mecz (dla mnie to no bet) to skłaniałbym się w stronę Atletico z drobnym handicapem +0,5 ew +1,0
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie bayern wiecej roznych - 2,10, licze na to ze atletiko postawi autobus bayern bedzie sporo wrzucal i nastukaja wiecej roznych. warte grania?
 
harnas474 1,9K

harnas474

Użytkownik
W meczu Atletico można postawić ciekawy typ , powyżej 27.5 faulu w meczu @1.70 unibet . Atletico dzisiaj na swoim boisku będą walczyć o dobry wynik natomiast bawarczycy także nie odpuszcza i dostosuje się do ostrej gry rywala . Linia na faule dość niska , myślę że zakład bardzo fajny jak na to spotkanie .
Jak najbardziej popieram typ. Jeśli ktoś ma konto w Betano to mamy linie Over 26,5 faulu i kurs @1.83⛔.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ciezki mecz do obstawienia, jednak Bayern bez Boatenga strasznie sie gubi w obronie.. Spojrzmy na wyniki bawarczykow na wyjazdach,,, 0:0 z Dortmund, 2:2 z Benfica, Bayern nie imponuje i traci bramki na wyjazdach. Do tego Atleti w formie, malo traci, wygrywa do 0.. Caly stadion za Atleti i dzis powinni byc gora.. z Barca pokazali klase jesli chodzi o gre w defensywnie, strasznie pewna ekipa, nie zdziwi mnie jak w finale zagraja z Realem i tym razem odprawia Real Zidane z nawiazka .. Typ: Atleti win 3.1 Bet-at-home

1:0 Atleti win ✅✅✅ Świetny mecz na Calderon, rewanz bedzie mega..
 
R 0

racheck

Użytkownik
Bayern będzie dominował ale na pewno trzeba będzie uważać na kontry ze strony Atletico. Bardzo ważne będzie też to kto wyjdzie w obronie Bayernu. Moim zdaniem Bernat, Alaba, Martinez (ewentualnie Benatia, a Martinez jako defensywny pomocnik zamiast Alonso!) i Lahm wyglądają najlepiej na chwilę obecną, na pewno przed nimi Vidal i jeśli Guardiola chce wyjść ofensywnie to powinien postawić na Thiago (pewnie postawi na swojego ulubieńca Alonso). Ribery i Goetze są bez formy. Costa Coman Mueller i Lewandowski dadzą radę i wcisną jakąś bramkę. Obstawiam remis bramkowy ew. jednobramkowa wygrana Bayernu.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Atletico Madryt - : - Bayern Monachium


Drugi mecz półfinałowy ligi mistrzów, do Madrytu przyjeżdża Bayern który jest stawiany w roli faworyta, czy słusznie? moim zdaniem nie, gdyż Atletico napewno się postawi i jak to mówi Pudzian &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; będzie to mecz walki i miejmy nadzieję że i mecz z bramkami. Osobiście widzę tutaj zwycięstwo gospodarzy ale nie to chcę dzisiaj obstawić, chce postawić na inny bardzo ciekawy i wysokokursny typ,mianowicie to że nasz Robert strzeli w słupek albo poprzeczkę a strzał nie zakończy golem. Dlaczego akurat taki typ? a no po pierwsze dlatego że żaden inny ciekawy typ nie jest godny polecenia po drugie będzie mega presja na Robercie aby potwierdził swoją wielką klasę, którą napewno ma i być może strzeli kilka bramek, po trzecie skoro Lewy będzie się starał,walczył i napierał(a będzie tak napewno...) to dlaczego ma nie trafić chociaż raz w słupek albo poprzeczkę??? kto jak nie on będzie najwięcej strzelał na bramkę skoro jest największą gwiazdą?? i najlepszym napastnikiem bawarczyków. Moim skromnym zdaniem będą okazję a jak i okazję to i bramki jak również i słupki / poprzeczki więc warto się zastanowić nad tym typem




Mój typ:

ROBERT LEWANDOWSKI
zanotuje co najmniej 1 strzał który trafi w słupek albo poprzeczkę ( a strzał nie zakończy się golem)
kurs: 10.00
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
w kursie na over 2,5 @2,6 nie ma value?
wszystko zależy jak mecz się ułoży.jak Bayern szybko zdobędzie gola to Atletico prawdopodobnie zagra bardziej odważnie, remis bramkowy czy przegrana w pierwszym meczu u siebie to nie jest dobry grunt pod rewanż, z reguły pierwsze mecze rzadko kiedy są jakieś otwarte, każdy kalkuluje pod rewanż.Bayern będzie chciał zdobyć gola żeby się nie gotować w rewanżu, Atletico będzie chciało zagrać na 0 z tyłu.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Składy na dzisiaj:

Atletico: Oblak - Juanfran , Gimenez , Savic , Filipe Luis - Gabi , Augusto - Koke , Saul Niguez - Griezmann , Fernando Torres

Bayern: Neuer - Lahm , Javi Martinez , Alaba , Juan Bernat - Xabi Alonso - Thiago , Vidal - Coman , Douglas Costa - Lewandowski

W Bayernie przede wszystkim Muller na ławce. W Atletico zgodnie z tym co się pisało nie ma Godina.
 
nygusr9 0

nygusr9

Użytkownik
Atletico Simeone gra bardzo agresywnie, zwłaszcza z mocnymi rywalami. W meczach z Realem i Barceloną zawsze łapią mnóstwo kartek. Dlatego rozsądnym wydaje mi się typ na powyżej 2,5 kartki dla Atleti. W bet365 kurs 2.2. Nie znalazłem na ten mecz nic bardziej godnego zagrania, a chyba nikt jeszcze nie wrzucał tu tego typu.
 
W 9

w00ja

Użytkownik
Atletico
Los Colchoneros w ćwierćfinale Ligi Mistrzów trafili na rozpędzoną Barcelonę w momencie gdy drużyna Simeone miała problemy z kontuzjami czołowych obrońców, a do tego w ataku nie grała zbyt dobrze. Po raz kolejny okazało się jednak, że Atletico to zespół z wypracowanymi wcześniej schematami, grający prawdopodobnie najlepiej w obronie w Europie i drużyna Simeone po porażce 1:2 na Camp Nou w rewanżu u siebie wygrała 2:0 i awansowała dalej.
W 34 meczach najlepszej ligi w Europie Los Colchoneros stracili zaledwie 16 bramek i choć mają też nieraz ogromne problemy w ataku mają tyle samo punktów co prowadząca w lidze Barcelona, którą zatrzymali w ćwierćfinale LM. Szczególne wrażenie robi gra defensywy, która w tym sezonie częstokroć była pozbawiona najlepszych zawodników jak Godin czy Gimenez, ale Savic i młody Lucas Hernandez spisywali się równie dobrze. W ataku oczywiście jak w poprzednim sezonie bryluje Antoine Griezmann, ale warto też zwrócić uwagę na nadzwyczaj solidnego Fernando Torresa, który nie jest już zawodnikiem sprzed lat, ale można na niego liczyć.
Będzie to piąty półfinał Atletico w historii, zespół w ostatnich trzech edycjach Ligi Mistrzów dochodził co najmniej do ćwierćfinału, a dwa lata temu zameldował się w decydującym meczu przegrywając jednak po dogrywce z Realem Madryt. Ogólnie Atletico na razie ma bilans remisowy: dwa dwumecze wygrało i dwa przegrało. W europejskich pucharach również Los Colchoneros zagrają piąty raz z niemieckim zespołem: jak dotąd trzy razy awansowali i raz przegrali.
Atletico nie przegrało żadnego z czterech spotkań w półfinale europejskich pucharów u siebie. Atletico jest również niepokonane w ostatnich pięciu domowych spotkaniach w europejskich pucharach przeciwko drużynom z Bundesligi i przegrało tylko jeden z siedmiu ostatnich spotkań z drużynami niemieckimi. Ogólny domowy bilans w tych meczach to jedenaście wygranych, dwa remisy i dwie porażki.

Bayern
Ćwierćfinał z Benficą Lizbona, która wydawała się rywalem co najmniej dwie klasy gorszym niż Juventus, który nie był daleko od wyeliminowania Bayernu, wydawał się dla Bawarczyków zadaniem niezbyt wymagającym. Tymczasem Portugalczycy przegrali mecz na Allianz Arena tylko 0:1, a w rewanżu u siebie nawet prowadzili, później jednak stracili dwa gole i zremisowali 2:2 tracąc szansę na dokonanie wielkiej niespodzianki.
Bayern zdecydowanie prowadzi w lidze gdzie pewnie po raz czwarty zdobędzie tytuł. Wiadomo jednak, że to wygranej w Lidze Mistrzów brakuje Pepowi Guardioli najbardziej by uznać, że jego trzyletnia praca w stolicy Bawarii była okresem bardzo udanym. Bayern dwukrotnie w ostatnich latach dochodził do półfinału, tam trafiał jednak na Barcelonę i Real, które zamykały mu drogę do powtórzenia wyczynu zespołu Juppa Heynckesa.
Ogólnie jednak Bayern ma dużo większe doświadczenie w grze na tym poziomie niż rywale, bo w półfinale byli aż siedemnaście razy, przy czym dziesięć dwumeczów wygrali, a siedem razy nie awansowali do finału najważniejszych rozgrywek europejskich. Swoje ostatnie dwa wyjazdowe spotkania w europejskich pucharach Bayern zremisował 2:2, z Juventusem prowadził już jednak 2:0 pozwalając rywalom na strzelenie dwóch bramek w drugiej połowie meczu.
Bayern dziesięciokrotnie grał w półfinałach europejskich pucharów w hiszpańskimi drużynami i na razie bilans ma zdecydowanie pozytywny: wygrał siedem razy i trzykrotnie zremisował. Jeśli wziąć pod uwagę ogólny bilans dwumeczy w europejskich pucharach Bawarczycy mają już gorszy bilans, bo wygrywali dziewięciokrotnie i przegrywali osiem razy. W Hiszpanii na 23 spotkaniach Bayern przegrał aż dwanaście i wygrał ledwie sześć spotkań.

Atletico Madryt - Bayern Monachium 2.10 BTTS BET365 ⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Torres zagra cały mecz TAK
4.25
Unibet

Przejrzałem ostatnie 10 spotkań Atl. Madryt - dalej mi się nie chciało i tak, Torres jak grał w podstawie to został zmieniony tylko raz w ligowej potyczce z Betisem, kiedy to podopieczni Simeone wygrali 5-1. Nie ukończył także meczu z Barceloną ale to nie został zmieniony ale wyrzucony z boiska. Nawet jak gra w parze z Griezmanem to Francuz opuszcza boisko a doświadczony hiszpański napastnik pozostaje na placu gry.

Ciężki mecz do typowania, wczoraj trochę utopiłem dlatego dziś na spokojnie gram takiego wariata ale nie jest to niemożliwe a kurs moim zdaniem atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
furman19 928

furman19

Użytkownik
Atletico Simeone gra bardzo agresywnie, zwłaszcza z mocnymi rywalami. W meczach z Realem i Barceloną zawsze łapią mnóstwo kartek. Dlatego rozsądnym wydaje mi się typ na powyżej 2,5 kartki dla Atleti. W bet365 kurs 2.2. Nie znalazłem na ten mecz nic bardziej godnego zagrania, a chyba nikt jeszcze nie wrzucał tu tego typu.
Bardzo fajny typ nowego kolegi, również to pograłem Atletico będzie grało ostro i presingiem. Trzy karteczki dla nich to na prawdę niewiele, po takim kursie warto zagrać , oprócz tego karteczki na żywo trzeba śledzić.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Atletico może wyelminować Bayern bardzo bym tego chciał .Zespół Simeone grozny będzie przy stałych fragmentach gry oraz będą szczelnie bronić dostępu do swojej bramki ,bawarczycy grają klepankę a to odpowiada graczom gospodarzy potrafią z takimi zespołami grać w 1/4 ograli Barce a oba kluby grają podobnie nie sadze by w tym meczu oba zespoły strzeliły bramkę więc postawie że nie strzelą.
Obie strzelą: typ:NIE kurs:1,62
 
epic 166

epic

Użytkownik
Pod nieobecność ważnych, jak nie najważniejszych zawodników formacji defensywnej po obu stronach ośmielę się zaryzykować grę na bramki. Mam na myśli oczywiście po stronie Atletico Diego Godina a w zespole Bayernu Jeroma Boatenga. Cóż, obie ekipy mają kim straszyć w przodzie Griezmann, ostatnio w dobrej formie jest Torres. Bayern jak Bayern, tam każdy zawodnik formacji ofensywnej może postraszyć. Zanosi się na szachownice a jak dla mnie to spotkanie wcale nie musi być underowe. Kursy atrakcyjne.

over 2 @2,075
over 2.5 @2,70
BTS @2,20


Bet365
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Atletico - Bayern
Już za chwilkę 2 półfinał LM, miejmy nadzieję że bedzie bardziej emocjonujący od wczorajszego...Jak wielu z Was sądzę ze mecz będzie dosć ostry, więc stawiam dziś na kartkę dla Xabi-ego Alonso.Dlaczego hiszpan...Po pierwsze jest często karany, po drugie gra na pozycji która często zmusza go do fauli taktycznych, po trzecie jest to były zawodnik Realu Madryt,wiec raczej nie przepada za drużyna Atletico...Myslę że kartka dla niego jest bardzo prawdopodobna.Kurs 2.75 Betsafe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom