>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europejskiej [1 kwietnia ] - pierwsze mecze

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdecydowałem się zainwestować w Valencia - Atletico x2 - 1,94 w Tobet. ✅ ✅ Wcześniej trochę na temat tego meczu napisałem. Dodam tylko jako przypomnienie, że w tym sezonie drużyny mierzyły się ze sobą już dwukrotnie w lidze [2:2 na Mestalla i 4:1 na Vicente Calderon dla Atletico].

Ciekawie wygląda również typ na wygraną Benfici. Nie mniej jednak ja odpuściłem to spotkanie typersko.

Dla mnie no bet to mecz Fulham z Wolfsburgiem.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hamburger SV vs Standard Liege 2 (DNB)), 5.25 Gamebookers 1/10 ⛔ i over 2.5, 1.88 Ladbrokes 2/10 ✅ i 2 (+1.25 AH), Canbet 1.71 3/10 ✅* *half won ;) 2:1.
Dzisiaj w Hamburgu zapowiada się ciekawa batalia. Na Nordbank Arena Hamburger musi dać z siebie wszystko, jednak nie będzie to takie proste. Standard nie gra w ćwierćfinale bez powodu. Zagrali świetnie przeciwko Panathinaikosowi, a wcześniej średnio przeciwko Salzburgowi. Hamburg miał troszkę więcej szczęścia we wcześniejszych fazach - z Anderlechtem i PSV. Dzisiaj znowu Niemcy muszą się zmierzyć z sąsiadami z Beneluksu.
Hamburger w lidze gra ogólem niezły futbol, są na 6tym miejscu i wciąż mają szanse na top4. Jednak ostatnia forma w Bundeslidze nie wygląda optymistycznie: WPRP. Ostatnie zwycięstwo w lidze odnieśli prawie miesiąc temu i to z najgorszą ekipą ligi, Herthą (1:0 w Hamburgu). Potem nadszedł czas na słabe występy, a zaczęło się od porażki z Beyerem (2:4) w Leverkusen, tydzień później wymęczony remis z liderem Schalke (2:2). Natomiast w poprzedniej kolejce zagrali słabo z Borussia M&#39;Gladbach i ostatecznie przegrali 0:1. Stracili jakby taką pewność siebie, ale jednak faktem jest to, że słabszą formę w lidze przeplatają dobrymi występami w LE. W końcu są już w 1/4 finału. Hamburg na Nordbank arena gra nieźle: 7-5-2. W drużynie ostatnio zaczęto mówić o konflikcie Van Niesterlooya i trenera Labbadii, co może (lecz nie musi) być jedynie przeszkodą w grze Hamburgera. Do tego brak Elii i Jansena może mieć również ważne konsekwencje. Labbadia musi dzisiaj zmotywować ekipę, ale ja w to za bardzo nie wierzę, za dużo szumu wokół jego osoby, poza tym rywal jest także mocny.
Standard to drużyna, która robi wszystko by zajść jak najdalej w europejskich pucharach. Najpierw wspaniały wyczyn bramkarza Standardu, Bolata w meczu ostatniej szansy z AZ. A następnie bardzo dobre występy to z Salzburgiem to z Panathinaikosem. W Jupiler Pro League nie zachwycają, ale w Lidze europejskiej dają z siebie wszystko, grają po prostu na maksa. W lidze zaczęły się PO i Standard walczy właśnie o LE. Wygrali ostatnio w nieco nerwowy sposób z Charleroi, bo 2 gole w ostatnich 3, 4 minutach zdobył najlepszy obok Jovanovica zawodnik drużyny, Mbokani. Jednak wcześniejsze występy nie są dobre, bo przegrali u siebie z Gentem 0:2, a wcześniej zremisowali z Waregemem 1:1, w meczu w którym wszystko mogło się zdarzyc w ostatnich 15 minutach - marna skuteczność. Dzisiaj motywacja drużyny trenera d&#39;Onofrio jest znów na najwyższym poziomie. Dla nich to już jest sukces, ale szczerze to nie musi być koniec, bo ich rywal także nie jest aż tak wymagający. W dzisiejszym pojedynku zagrają sami najlepsi: Witsel, Jovanovic, Mbokani, Bolat czy też de Camargo. Do kadry nie został powołany wciąż leczący się Defour oraz Sarr. Ławka rezerwowych jest dość dobra: Traore, Dalmat albo Camara będą do dyspozycji trenera. Goście na wyjazdach lubią robić niespodzianki, a w Belgii na stadionie rywala grają dobrze: 4-5-6.
Ostatnimi laty obie ekipy nie spotkały się ze sobą. Przed tym spotkaniem buki wystawiły strasznie niskie kursy na gospodarzy, co jest dla mnie nonsensem i nieopłacalnym wyrzucaniem piniędzy przez typerów. Jak już to warto grać +1.25, +1.5, x2, 2 (DNB) albo nawet 2 dla ryzykantów za mniejsze pieniądze. Poza tym wygląda też na to, że będzie to otwarte spotkanie, bo jeśli Standardowi uda się strzelić ( w co nie wątpię) to Hamburg może zagrać tak ambitnie jak Arsenal wczoraj.
Powodzenia.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Co do meczu Valencii bardzo ciekawy typ na X2 ale mimo wszystko ryzykowny. Valencia to Valencia. Widzieliśmy jak grali z Bremą. Oczywiście dochodzą do tego te wszystkie absencje ale myślę, że waleczność w tej drużynie będzie mimo wszystko. Myślę, że zamiast ryzykować X2 lepszym typem jest , że OBIE STRZELĄ @1.57. Oczywiście niski kurs ale nie będziemy musieli się martwic potem o wynik.
Over w tym meczu też bardzo prawdopodobny.
Ogólnie nie lubię Ligi Europejskiej bo często mnie zawodzi ale ten typ czyli Obie strzelą i Over 2,5 jako jedyne godne uwagi dziś. Reszta meczów niby w niektórych przypadkach oczywista a dobrze wiemy jakie niespodzianki się mogą wszystkim drużynom przytrafić.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
jeżeli chodzi o typ Valencia - Atletico X2, to uważam, że to chyba najlepsza z możliwych opcji. Over jest dosyć ryzykowny zwłaszcza, że Valencia ostatnio z tego co widzę przestała grać tak ofensywnie jak przed paroma kolejkami. Ostatni mecz z Werderem (1-1), był gorzej jak słaby w wykonaniu. To samo tyczy się spotkania z Malagą (1-0). Co do gry Madrytu mam mieszane uczucia, zwłaszcza po spotkaniu z Realem. Oglądałem pierwszą połowę spotkania z niedowierzaniem. Reyes rządził, grał doskonale. Gdyby nie seria dosyć dobrych ale i też przypadkowych akcji Realu, mielibyśmy sensacje na skalę Europejską. Teraz przed Atletico spotkanie w którym raczej się nie odsłoni szczególnie, takie mam przeczucie. obydwie drużyny zagrały porównywalnie w ostatnich meczach LE, no może Atletico miało większą szansę, w końcu grało w przewadze 2 zawodników. Czuję, że na Mestalla padnie remis 1-1, albo co również biorę pod uwagę wygrana 0-1 ew. 1-2. Nie daje zbytnio szans nietoperzom, jakoś ich gra nie przekonuje mnie do siebie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Valencia - Atletico Madryt
Chyba nikt jeszcze nie zwrocił uwagi na problemy w Valencii. Valencia przed meczem z Atletico ma 3 zdrowych tylko obroncow: Maduro, Dealbert i Bruno. Kontuzje: Mathieu, Miguel, David Navarro, Marchena, Alexis... poza tym nie zagraja Banega, Albelda i Alejandro Dominguez. Prawdopodobnie na lewej obronie należy spodziewać się występu Jordiego Alby, który niedawno debiutował w zespole jako... skrzydłowy.

Jeśli chodzi o Atletico to warto zwrócić, że ta drużyna rozegrała w obecnym sezonie już 49 spotkań!!! Forlan, Simao czy Assuncao spędzili na boisku grubo ponad 3500 minut [Forlan nawet ponad 4000 minut!]. I m.in. stąd bierze się chimerycznośc tego zespołu.
Marca awizuje Alexisa na lewej obronie wiec mozliwe ze sie wyleczy na ten mecz.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czuję, że na Mestalla padnie remis 1-1, albo co również biorę pod uwagę wygrana 0-1 ew. 1-2. Nie daje zbytnio szans nietoperzom, jakoś ich gra nie przekonuje mnie do siebie.
Skłaniam się ku podobnemu rezultatowi. Popieram więc obie strzelą, ale z overem także byłbym ostrożniejszy. ;)

cygeiro jeśli chodzi o Alexisa to też zweryfikowałem swoje wiadomośći i ma zostać postawiony na nogi ;) Nie mniej jednak i tak Valencia osłabiona poza obroną warto zwrócić uwagę też na pozycje def. pomocnika.
 
the_name 0

the_name

Użytkownik
Spotkanie:Valencia CF - Atletico Madryt [Liga Europejska]
Typ:Ile goli padnie w 1. połowie? Over 1,5
Kurs:2.35
Buk:BWIN
Analiza:
Witam. Swojego typu na dziś postanowiłem poszukać w meczu Ligi Europejskiej pomiędzy Valenicą a Atletico. Dwie drużyny, którym siły ofensywnej pozazdrościć może nie jeden silniejszy klub. W Valencji Villa, Joaquin, Hernandez a w Atletico Aguero, Forlan, Reyes, to nie są przypadkowe nazwiska, to świetni ofensywni zawodnicy, którzy moim zdaniem zapewnią nam dziś świetne widowisko w ofensywie z obu stron. W tym meczu nie będzie zabawy w ostrożną grę byle nie stracić gola, defensywy obu klubów nie spisują się najlepiej, ale to nawet dobrze, jeden stracony gol powinien rozwiązać z nimi worek. O tym jak strzela Valencia i przy okazji traci bramki, przekonaliśmy się w rewanżowym meczu z Werderem (4:4), Atletico strzelać też potrafi co również pokazał w poprzednim meczu ze Sportingiem (2:2). Stawiam na walkę od pierwszych minut meczu i dwie bramki w pierwszej części spotkania. Wydaje mi się, że Atletico szybko strzeli bramkę gospodarzą a ci nie pozostawią tego bez żadnych działań i pierwsza połowa skończy się wynikiem 1-1. Mój typ to więcej niż 1,5 gola w pierwszej części spotkania.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Benfica - Liverpool
Mascherano dostanie kartkę
2.55
unibet
Zapowiada się ciekawy mecz, Benfica tanio skóry nie sprzeda, a Liverpool za wszelką cenę będzie chciał wygrać to spotkanie i zagrać na zero z tyłu. Będzie na pewno walka z obu stron. Mascherano naprzeciw siebie będzie prawdopodobnie miał 2 ofensywnych pomocników Aimara i Martinsa, którzy potrafią bardzo dużo, zwłaszcza Aimar. Ciężko będzie go zatrzymać Javierowi zwłaszcza podczas kontrataków drużyny portugalskiej i bardzo prawdopodobne jest, że będzie musiał popełnić jakiś taktyczny faul, za co jak wiadomo grozi żółta kartka. Do tego dochodzi jeszcze temperament Mascherano, który jest wszem i wobec znany. Także po takim kursie warto.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Spotkanie: Benfica - Liverpool
01.04.2010 21:05
Typ: under 2.5
Kurs: 1.65
Buk: expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.05 odbędzie się ćwierćwinał Ligii Europejskiej w Portugalii. Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie, z tego powodu,że Benfica szukając awansu musi dzisiaj zagrać bardzo dobre spotkanie i strzelić jak najwięcej bramek. Liverpool to wielkie rozczarowanie tego sezonu. Myślę, że choć w małym stopniu będą chcieli zrekompensować kibicom ten nie udany sezon i postarają się powalczyć o Ligę Europejską. W ekipie gospodarzy jak i gości występuje wiele gwiazd, dzieki którym możemy obejrzeć dzisiaj dobre spotkanie z wieloma bramkami. Liverpool bardzo mało bramek strzela na wyjazdach. Gospdoarze również nie mają powalającego bilansu bramek zdobytych u siebie, dlatego mój typ dzisiaj to under 2.5
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: Benfica - Liverpool
Typ: Over 3.5
Kurs: 4.4
Buk: Betfair
Analiza: Pierwszy spotkanie w ramach 1/4 finalu pucharu Europa League na Edtadio da Luz w Lisbonie loklane benfica podejmuje Liverpool C.F. Gospodarze w tym sezonie swietnie sobie radza w Lidze gdzie sa na pierwszej pozycji oraz na europejskich arenach. W tej educji Europa League Benfica na swoim boisku jest nie pokonana i ma dobre bilans 5-1-0 bramki 18-2. Na odwrot Liverpool spisuje sie ponizej oczekiwan w lidze gdzie walczy tylko o udzial w eliminacji lidze mistrzow. Na europejskich arenach the reds odpadli w fazy grupowej lidze mistrzow co bylo wilka sensacja i wilkim cioles dla fanow druzyny. Goscie zeby uratowac sezonu musza zajsc jak najdalej w tych rozgrywkach. Zadanie ten im z pewnoscia nie ulatwi Benfica ktore bedzie chcial wykorzestac atut wlasnego boiska i uzyskac przewage przed rewanzowym spotkanie. Moim zdaniem spotkanie bedzie bardzo taktyczne dopoki nie padnie pierwszego gola, wtedy sytuacja sie zmieni i obraz gre ulegnie zmiane. Napewno ta sytuacja beda w stanie wykorzestac dobry napastnicy oba zespolow zeby zdobywac kolejne gole. Faworetym tego spotkanie jest Benfica ktore w lidze wygral u siebie 11 z 12 spotkan. Licze jednak ze Liverpool ktore w lidze nie wygral poza wlasnym boisku od 6 spotkan dzis przelamie sie i zagra o dobry wynik. Przed nami ciekawy spotkanie w ktorym Liverpool bedzie chcial zrewanzowac sie po tym jak zostal wyeliminowany 4lat temu z 1/8 Lidze Mistrzow przez Benfica. Dltego na dzis wybralem z w to spotkanie Benfica i Liverpool padnie powyzej 3,5 gole.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Spotkanie: HSV Hamburg - Standard Liege
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1,9
Bukmacher: Tobet

Jak dla mnie bardzo fajny typ po dobrym kursie. HSV ostatnio nie imponuje formą. Cztery ostatnie mecze bez zwycięstwa, jednak udało im się awansować do ćwierćfinału LE po porażce 3:4 w Brukseli z Anderlechtem. Po meczu ligowym z Borussią M&#39;gladbach mówi się o konflikcie na linii trener Bruno Labbadia - Ruud Van Nistelrooy. Jednak do składu HSV wraca po kontuzji Paolo Guerrero, w ataku powinniśmy zobaczyć także Mladena Petricia, pamiętać należy też o Marcusie Bergu. HSV dzisiaj bez Eljaro Elii i Marcella Jansena. Drużyna Standardu Liege sezon ligowy ma już praktycznie stracony, walczy tylko o awans do LE w następnym sezonie. Całą swoją uwagę powinni więc skupić na europejskich pucharach, w których idzie im bardzo dobrze. Standard pokazał, że umie strzelać bramki na wyjazdach pokonując w Atenach Panathinaikos 3:1. Dzisiaj zagrają najprawdopodobniej w najsilniejszym składzie. Nie odważę się typować zwycięscy tego meczu, ale sądzę, że będzie to niezłe widowisko z dużą ilością goli.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Atletico
Typ: over 11,5 rożnych
Kurs: 2,12
Buk: Unibet

Spotkanie dwóch overowych ekip. Obie drużyny mają bardzo silną formację ataku, która potrafi rozmontować każdą obronę świata. Do tego Atletico gra strasznie nierówno w obronie i pozwala rywalom na bardzo wiele w okolicach własnego pola karnego. Hiszpanie lubią grać szybko, finezyjnie, z polotem, często zapominając o trzymaniu szyków defensywnych. Spodziewam się otwartego meczu i mimo że może nie być gradu bramek bo jak wiadomo mecz o dużą stawkę i obie ekipy mogą od początku się nie otworzyć, to okazji na pewno nie zabraknie zarówno z jednej jak i drugiej strony, a jeśli są okazje i strzały to są i rożne. Czy aż 12? Zobaczymy
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Hamburg-standart 0:1
typ X(zwyciestwo hamburga jedna bramka)
kurs:3,60
Gamebookers
ANALIZA:
przed nami 1 ze spotkan cwiercfinalowych Pilkarskiej Ligi Europejskiej. Naprzeciwko siebie stana Niemiecki Hamburg oraz Belgijskie Standart Liege. Gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali Inny belgijski zespol Anderlecht Bruksela zwyciezajac wpierw na wlasnym terenie 3-1 by tam przegrac 3-4 i awansowac to tych ze cwierfinalow. Ich dzisiejszy rywal rozprawil sie stosunkowo gladko z Panathinaikosem Ateny zwyciezajac dwukrotnie. Faworytem dzisiejszego spotkania sa dla mnie Hamburczycy, ktorzy przystapia do tego spotkania podwojnie zmobilizowani, bowiem final tegorocznych rozgrywek ma sie odbyc wlasnie na ich stadionie. stawiam na jednobramkowe zwyciestwo Hamburga.
 
A 0

arko12

Użytkownik
W dzisiejszym dniu dojdzie to ciekawego spotkania dwoch hiszpanskich druzyn ktore maja w swoich szeregach wielu dobbrych napsatnikow Villa , Mata,Zigic w valenci a po drugiej stronie Forlan i eduardo powinni nam zapewnic spora liczbe bramek tym bardziej ze ani valencia ani atletico nie sa druzynami defensywnymi a lubiacymi grac ofensywnie szybka i widowiskowa piłke.
Jesli szybko padnie 1 gol mecz powinien sie bardziej otworzyc i my
sle ze wtedy over 4,5 gola bedzie mial duze szanse powodzenia.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Spotkanie: Valencia CF - Atletico Madryt
Typ: Czerwona kartka w meczu? - Tak ⛔
Kurs: 3,1
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Pluję sobie w brodę, bo analizę do tego typu miałem napisać parę godzin wcześniej, kiedy kurs wynosił jeszcze 3,55, a teraz jest już &quot;tylko&quot; 3,1, co i tak wygląda nieźle, bo na przykład w betsafe jest na to tylko 2,55! Ale do rzeczy. Przed nami bratobójczy pojedynek w ćwierćfinale Ligi Europejskiej. Faworytem tej hiszpańskiej konfrontacji są raczej Nietoperze, sprawiający w tym sezonie lepsze wrażenie niż nierówno grający Rojiblancos. Jednakże pewne jest także to, że Atletico, które w lidze już nic w tym sezonie nie ugra, będzie chciało powetować sobie to w pucharze, gdzie spisują się jak na razie znakomicie. Przechodząc do istoty typu, trzeba zauważyć to, co w ostatnich tygodniach rzucało się w oczy przy okazji meczów Valencii, czyli ogrom czerwonych kartek, które otrzymywali w większości spotkań (w niektórych nawet dwie!). Przyznam, że to rzadko spotykana sytuacja, żeby takiej klasy zespół, tak często kończył mecze w zdekompletowanym składzie. Co ciekawe, podobne skłonności wykazują gracze z Madrytu, którzy w pięciu ostatnich meczach ligowych trzykrotnie grali w osłabieniu. Można oczywiście powiedzieć, że to była liga, a więc inna stawka, ale moim zdaniem nie ma to wielkiej różnicy. Obydwa zespoły spotkały się ze sobą dość niedawno, bo końcem lutego i wtedy byliśmy świadkami dość ostrego meczu, bo sędzia pokazał 8 żółtych kartek i aż dwie czerwone, obie dla graczy z Valencii. Osobiście uważam, że dziś także nikt nie będzie odstawiał nogi i czeka nas prawdziwa wojna, co w połączeniu z południowym temperamentem może spowodować, że któraś ekipa (a może nawet obie) skończy spotkanie w niepełnym składzie.

Parę kartek było, ale niestety same żółte :razz:.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom