>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 08-09.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Grosskreutz otrzyma kartkę / TAK 5.20 / Unibet 5.25 w Betsson
Chciałem pograć na Piszczka, ale nie widze niestety ani w betsson ani w unibet, wiec ide w kolege ktory zagra z nim na skrzydle. Co gra Real wiemy i pomimo braku Ronaldo to boki Borussi będą cały czas objeżdzane. Piszczek jest totalnie bez formy i Kevin będzie musial za niego dużo nadrabiac, a to czy na lewej flance zagra Bale czy Di Maria, jest mi obojetne. Oboje mają wielki luz w mijaniu przeciwnika. Skoro Borussia ma usiasc na Realu to tym lepiej dla Królewskich. Będą mogli grać swoje kontry, a to tym bardziej przekonuje mnie, że w pojedynkach 1vs1 będzie szansa na złapanie kartki przez Grosskreutza.

Taaaaa ???? przynajmniej ciekawe meczywo było!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bayern powyżej 1.5 kartki
2.00
Bet365
Bet365 przesadziło dając aż 3.5 linię na United a tylko 1.5 na Bayern!
Po kolei:
Sędzia - Szwed Eriksson. 10 meczy, 44 żółte i 4 czerwone.
Sędziował mecz Bayernu z Chelsea o Superpuchar Europy, kiedy pokazał 9 żółtych i czerwoną kartkę. Dwie żółte kartki dla Bawarczyków. Gwizdał także potyczkę Arsenalu z BVB, gdzie pokazał 5 kartek. Był rozjemcą potyczki City z Barcelona - 4 żółte i czerwona. Jak widać sędzia lubi pokazywać kartki, Bet365 wystawił linię na kartki na poziomie 4.5, bariera ta przez Szweda została przekroczona aż w 7 na 10 meczach. Patrząc na Bayern jako gospodarza i linię 1.5 kartki to ekipy będące gospodarzami spotkań łapały minimum 2 kartki w 6 meczach na 10.
Bayern u siebie rozegrał we wszystkich rozgrywkach 19 spotkań. W 7 z nich pokrywał linię 1.5 kartki, niby nie dużo ale wiedząc o tym,że w Niemczech zdemolowali rozgrywki myślę,że w tak ważnym meczu - w obliczu braku kilku zawodników i tak mocno surowym arbitrze ujrzymy 2 kartki dla gospodarza tego pojedynku.
Dla kontrastu MU linię 3.5 kartki na wyjeździe pokrył we wszystkich rozgrywkach 6 na 23 mecze. Biorąc pod uwagę,że konkurencja w Anglii jest większa jak w Niemczech to nie ma co na siłę się pchać w tak wystawiony kurs. Chyba,że ktoś zakłada czerwoną kartkę dla Diabłów to wtedy proszę bardzo.

 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Atletico Madryt v Barcelona [B]Atletico Madryt -0.5 1.800
(Handicap azjatycki - kartki)

bet365
warto za drobne spróbować
-1 kartki Atletico 2.40
-2 kartki Atletico 3.50
Atletico VS Barcelona
Także na kartki ale już inna opcja .Myślę ,żę mecz może wyglądać podobnie do pierwszego.Wysoki presing ze strony gospodarzy ,brak miejsca do gry dla barcelony.Ataki przerywane często ostrymi wejsciami. Jedna kartka więcej dla gospodarzy ,wydaje mi się bardzo realne ,w pierwszym meczu stosunek kartek 6;2 dla ekipy z Madrytu. Tu także powinno być ostro ,zawodnicy gospodarzy często łapią kartki ,mecz zapewne rozkręci się na maxa w 2 połowie ,Barcelona powinna coraz bardziej przeważać stwarzać sobie więcej dogodnych sytuacji ,przewiduje podobny przebieg meczu do pierwszego .Jedyną rzeczą która mnie niepokoi to sędzia tego meczu ,nie wiem czego spodziewać się można po jego sędziowaniu .On niechętnie wyciąga kartki jednak myśle ,że tu nie będział miał wyjscia .
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Sędzia: Howard Webb, Godz: 20:45
Spotkanie: Atl. Madrid - Barcelona
Typ: Atletico Madryt - Powyżej 3.5 kartki
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam do gorącej Hiszpanii gdzie zmierzą się dwie drużyny które elektryzują swoją grą. Mecz będzie owocować w gole, walkę o każdy metr boiska i nieodstawianie nóg. Atletico pokazało że może wygrać z Realem Madryt zaciekłością i wolą walki, myślę że z Barceloną będzie to samo. Stosunki Madryt - Barcelona nie należą do najprzyjemniejszych. Sędziować będzie słynny Howard Webb który potrafi i lubi pokazywać kartki. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padło aż 8 żółtych kartek (Barcelona - 2, Atletico Madryt - 6).
Howard Webb:
(Statystyki oparte na 109 meczach międzynarodowych)
????Czerwone Kartki - 21 (0.19 na mecz)
:zoltakartka:Żółte kartki - 445 (4.08 na mecz)
Myślę że z łatwością kurs zostanie pokryty.


Inne zakłady na Ligę Mistrzów:
1. Man Utd @ 11.00
2. Barcelona @ 2.25
3. Atletico Madryt - Powyżej rożne 4.5 @ 2.10
4. Barcelona - Powyżej kartki 2.5 @ 1.80
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Spotkanie.Atletico Madrid - Barcelona
Typ.x
Kurs.3,50
Bukmacher.Unibet
Data.09.04.2014 g.20.45
Analiza.
Dzisiaj rewanzowe spotkanie w Lidze Mistrzow pomiedzy zespolami Atletico Madrid - Barcelona, gdzie stawka awans do polfinalow.W pierwszym spotkaniu zanotowalismy remis 1-1 i co ciekawe byla to czwarta konfrontacja tych zespolow w tym sezonie i w trzech poprzednich meczach notowalismy takze remisy 0-0,0-0 i 1-1...Tak wiec dotychczas grali ze soba w tytm sezonie cztery razy i cztery razy notowalismy wynik remisowy ,wiec czemu dzisiaj maialo by byc inaczej...?Ja zaryzykuje wlasnie taki typ na dzisiejsze spotkanie tym bardziej,ze dzisiaj walka na calego i nikt nie odpusci...Barcelona wiadomo,ze mocniejsza kadrowo i sportowo i ma wiecej indywidualnosci,ale Atletico Madrid dzisiaj zagra u siebie i wedlug mnie tu sily sie wyrownuja i dodatkowo znalezli patent na Barcelone i z nia nie przegrywaja....Dodatkowo obie ekipy wystapia dzisiaj oslabione...I tak w Madrycie nie zobaczymy pomocnika Ardy Turana, a pod dużym znakiem zapytania stoi udział w pojedynku Diego Costy. Brazylijczyk znalazł się w kadrze meczowej, lecz wciąż narzeka na uraz.Natomiast w Barcelonie zabraknie kontuzjowanych podstawowego bramkarza Victora Valdesa oraz Gerarda Pique.
Tak wiec jak dla mnie powazniejsze oslabienia w Barcelonie i dodatkowo graja na wyjezdzie,co stawia obie ekipy na rowni przed pojedynkiem rewanzowym.Jak dla mnie piaty remis w sezonie jak najbardziej mozliwy..Typuje tutaj wynik 1-1 i dogrywke...
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
rozjechać Bayern potem dawać Real ;P
Widzę, że humorek dopisuje... ????

Bayern - MU
TYP: Bayern (-1,5) - KURS: 1,60 ✅
BUK: MILENIUM

Nie wierzę w Utd... Po prostu w głowie mi się nie mieści, by mogli coś ugrać na Allianz Arena. Dzisiaj Bayern zweryfikuje formę Manchesteru i mam nadzieję, że odprawi ich z kwitkiem, a sam pokaże, że to co się stało 8 dni temu to był jedynie wypadek przy pracy. Wyjazd to wyjazd, raczej to był cel minimum Pepa... Do tego dochodzą absencje ze strony Utd. Okazuje się, że nie zagra jednak RvP, Mata, Fellaini, Evans i Rafael. Pod znakiem zapytania stoi występ Rooneya, Giggsa, Evry i Younga... Jak zabraknie Rooneya to kto ma tam strzelać? Już brak cudotwórcy van Persiego to duży ubytek a jak zabraknie Wayne&#39;a to jestem pewien, że Bayern zniszczy MU. Liczę na wynik 2-0, może 3-1.

Atletico - Barcelona
TYP: Over 5,5 żółtych kartek w meczu - KURS: 1,55 ⛔
BUK: MILENIUM

Tutaj kompletnie nie jestem pewien wyniku końcowego. Dlatego właśnie idę w kartki, bo piłkarze Atletico mają gorące głowy. W pierwszym spotkaniu zupełnie nie rozumiem sędziego, który oszczędził co najmniej dwóch piłkarzy gości. Takie zagrania jak Gabiego z 67&#39; bodajże czy już faulu Koke na Neymarze z końcówki spotkania to żółć jak nic. Mam nadzieję, że Howard Webb dzisiaj ostudzi ten zapał piłkarzy Atletico do faulowania. Poza tym brak Ardy to spore osłabienie. Niewiadomo co z występem Costy. Może być tak, że znowu zejdzie w pierwszej połowie i tak się to skończy. Proponuję też linię o6,5 kartek za 1,85. Podaję kilka innych typów na to spotkanie:
Barcelona DNB @1,57 6/10 ⛔
Połowa lub koniec remis @1,67 5/10 ⛔
Awans Barcelony @1,70 5/10 ⛔
Rzut karny w meczu @2,70 3/10 ⛔
Czerwona kartka w meczu @2,45 3/10 ⛔
Wygra gość i under 2,5 gola @4,00 2/10 ⛔

Polecam i życzę pozytywnych emocji w trakcie dzisiejszego wieczoru! ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bayern-Manchester United:

Phil Jones kartka @3,5 Unibet⛔


Dziś krótka piłka.Jones prawdopodobnie znów zagra dziś na prawej obronie zamiast kontuzjowanego Rafeala.Za rywala będzie miał Ribery&#39;ego,który kręcił nim już w pierwszym spotkaniu.Jones przy Franzucie wygląda jak czołg,jest dużo mniej zwrotny i wolniejszy-po prostu nie jest to boczny obrońca.Do tego Ribery ma na swojej flance wsparcie świetnego Alaby.Sędziuje Eriksson,ale na tym etapie rozgrywek sędzia ma mniejsze znaczenie w kontekście ilości kartek-pokazał to wczoraj Proenca w Londynie.​
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
więcej żółtych kartek 1P/2P 2połowa Barcelona-Atletico kurs 1,50
Barcelona SN 1,25
Obserwuje Webba od dłuższego czasu i w pierwszej połowie stara się być cierpliwy, dużo poucza i rozmawia a dopiero w drugiej połowie sypie kartkami na lewo i prawo. W pierwszym meczu 3 w pierwszej i 5 w drugiej ale dodajac do tego zwyczaje Webba wydaje się to jeszcze bardziej prawdopodobne. Barcelona zeby myslec o awansie musi strzelić gola. Zagrałem tez opcje Atletico więcej kartek po kursie 1,80. W pierwszym meczu 6-2, Barcelona generalnie dostaje mało kartek a żeby zatrzymac Messiego i Neymara beda musieli duzo faulowac i generalnie Barcelona dłużej utrzymuje sie przy piłce.
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Atletico - Barcelona
Atletico hc -0,5 kartki 1.8 bet365
Patrząc po tym co widzieliśmy w pierwszym meczu i sytuacji jaka teraz jest,czyli to Barcelona musi strzelić i naciskać a Atletico za wszelką cenę nie dopuścić do straty bramki to zapowiada sie podobnie. Barcelona wiele kartek nie dostaję,za to Atletico odpowiednio nastrojone przez Simeone będzie im chciało wybić piłkę z głowy.
Skończy się pewnie w podobym stosunku kartek czyli 5-2,,6-3,4-1.
+
Evra kartka 4.50 unibet
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Widzę, że humorek dopisuje... ????

Bayern - MU
TYP: Bayern (-1,5) - KURS: 1,60
BUK: MILENIUM

Nie wierzę w Utd... Po prostu w głowie mi się nie mieści, by mogli coś ugrać na Allianz Arena. Dzisiaj Bayern zweryfikuje formę Manchesteru i mam nadzieję, że odprawi ich z kwitkiem, a sam pokaże, że to co się stało 8 dni temu to był jedynie wypadek przy pracy. Wyjazd to wyjazd, raczej to był cel minimum Pepa... Do tego dochodzą absencje ze strony Utd. Okazuje się, że nie zagra jednak RvP, Mata, Fellaini, Evans i Rafael. Pod znakiem zapytania stoi występ Rooneya, Giggsa, Evry i Younga... Jak zabraknie Rooneya to kto ma tam strzelać? Już brak cudotwórcy van Persiego to duży ubytek a jak zabraknie Wayne&#39;a to jestem pewien, że Bayern zniszczy MU. Liczę na wynik 2-0, może 3-1.
cudotworca Van Persie ???? - widze ze tez humorek dopisuje.
troche widze brak konsekwencji w logice. Skoro wyjazd i remis to byl cel minimum to nie uwazasz ze moze tu byc podobnie i cel minimum to zwyciestwo, niekoniecznie z handi? Oczywiscie moze to wejsc ale pakowanie sie po takim kursie jest uzywajac terminologii pokerowej EV-. Value bylo jeszcze wczoraj w MU+2 po 1.78 bo MU zlapal wiatr w zagle po tym meczu i trzybramkowe zwyciestwo Bayernu w tej fazie wydaje sie teoretycznie trudne. Teraz to dla mnie no bet. Bayern nie musi tu nic udowadniac moim zdaniem, bo liczy sie tylko i wylacznie awans i szykowanie sil na kolejnego rywala. MU trzeba przejsc i to jest cel, a nie przejscie i nastukanie 5 bramek, bo remis z MU nie jest czyms co by weszlo na ambicje graczom Bayernu - nie jest wstydem bo w kontekscie dwumeczu to dobry wynik. Gdyby ich 2-0 pogonil MU na Old Trafford to wtedy chcieli by, a nawet musieli wygrac tu wysoko. Przy takiej sytuacji jak teraz liczenie na gromienie przez Bayern po kursie 1.60 jak dla mnie nie ma sensu. Oczywiscie dla jasnosci, nie twierdze ze tak nie bedzie bo 2-0 satysfakcjonuje Bayern. Jednak gdyby MU trafil bramke to i 2-1 Bayern sie zadowoli i bedzie kontrolowal gre, bo tu chodzi o awans a nie o jakies zatargi ambicjonalne
 
mats 9

mats

Użytkownik
Widzę, że humorek dopisuje... ????


Bayern - MU
TYP: Bayern (-1,5) - KURS: 1,60
BUK: MILENIUM

Nie wierzę w Utd... Po prostu w głowie mi się nie mieści, by mogli coś ugrać na Allianz Arena. Dzisiaj Bayern zweryfikuje formę Manchesteru i mam nadzieję, że odprawi ich z kwitkiem, a sam pokaże, że to co się stało 8 dni temu to był jedynie wypadek przy pracy. Wyjazd to wyjazd, raczej to był cel minimum Pepa... Do tego dochodzą absencje ze strony Utd. Okazuje się, że nie zagra jednak RvP, Mata, Fellaini, Evans i Rafael. Pod znakiem zapytania stoi występ Rooneya, Giggsa, Evry i Younga... Jak zabraknie Rooneya to kto ma tam strzelać? Już brak cudotwórcy van Persiego to duży ubytek a jak zabraknie Wayne&#39;a to jestem pewien, że Bayern zniszczy MU. Liczę na wynik 2-0, może 3-1.
RvP to owszem był cudotwórca, ale w zeszłym sezonie. W tym sezonie nie odgrywa aż tak dużej roli. Obecnie mało gra, a jak gra to wcale nie błyszczy. Tak naprawdę bez niego obecnie gra United wygląda lepiej. Rooney zagra: http://manutd.pl/aktualnosci/20346/moyes-rooney-zagra-z-bayernem/.

Gdyby wyszedł dziś taki skład, byłoby naprawdę ciekawie:
De Gea; Jones - Vidić - Ferdinand - Evra; Fletcher - Carrick; Nani/Januzaj - Kagawa - Welbeck; Rooney. Obecnie gra United naprawdę zaczyna się kleić i nie twierdzę, że są faworytem, ale na pewno nie są aż takim underdogiem za jakiego ich wszyscy mają. Stawianie na Bayern to dla mnie za niskie value.

Atletico Madryt - FC Barcelona
Under 2.5 @1.85
Remis do przerwy @2.05
Expekt

Atletico zapewne wyjdzie defensywnie usposobione, z powodu braku Diego Costy o bramkę będzie trudniej. Jeśli zdołają coś ustrzelić w pierwszej połowie, liczę na to, że Barcelona rzuci się na rywala i zdoła odrobić stratę jeszcze w pierwszej połowie. W czterech ostatnich meczach tych drużyn under został pokryty.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Chodziło mi o całokształt i rewanż z Olympiakosem... Van Persie hat-tricka strzelił. A że te bramki były niezupełnie uczciwe (wątpliwy karny i wątpliwy rzut wolny) to już inna sprawa...
 
kens 17

kens

Użytkownik
Spotkanie: Atl. Madrid - Barcelona
Typ: Barcelona

Coż za mecz , ja mogę z ręką na sercu powiedzieć ze to Finał LM . Dlaczego finał ?
Drużyna bez takich pieniedzy i bez takich &quot;gwiazd&quot; czyli nasze Atletico , super forma , piekna pilka , z meczu na mecz graja co raz to lepiej , ale jeżeli chodzi o mojego lidera Barcelone to ma cos do udowodnienia jezeli chodzi o LM z przed roku. Zespół złozony z gwiazd ,wiem wiem gwiazdy nie graja , gra zespol , ale ten zespol jest stworzony z gwiazd , ktory prezentuja Profutbol . Jezeli chodzi o ostatni mecz , ktory mial miejsce nie dawno , chodzi mi tu o LM to wiemy ze Barcelona grala na swoim boisku i powinna to wygrac. Tak powinna bo stastyki to mowia , swietne posiadanie piłki , 3x wiecej sytuacji bramkowych niz Atletico , i 4x wiecej strzałow na bramke tych celnych własnie. Wiem ze statystyki w meczu nie graja bo sport jest nie przewidywalny , ale faworyt w tym meczu stoi dla mnie tylko po jednej stronie , stronie gosci Barcelony . Obydwa zespoly graja na podobnym poziomie , ale stawiam tutaj na Barcelone , Messi swietna forma . Zapowiada sie twardy mecz , nie wykluczam karnego jak to w meczu z Barcelona bywa , a jezeli chodzi o karne to wiem jak sie koncza w dla druzyny Barcelony , Karny=messi=bramka .
Taki wlasnie schemat. Valdes ktory jest kontuziowany czy to oslabienie? Dla mnie nie Pinto jest dla mnie wspanialym bramkarzem , i to so wlasnie chwile dla niego by sie pokazac i udowonic ze jest w stanie bezproblemowo zastapic Victora Duzo by tu pisac na temat tego meczu , dla mnie jednym slowem Barcelona , chociaz za ta druzyna nie przepadam .
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Bayern - MU ✅
Bayern -1.5 @ 1.88
Powiem szczerze: dziwi mnie ten hurra optymizm w stosunku do MU.
Każdy widzi &#39;przebudzenie&#39;, &#39;lepszą grę&#39; itd. a ja po pierwszym meczu widzę najzwyczajniejsze zlekceważenie przeciwnika.
Bayern ewidentnie podszedł do tego spotkania zbyt spokojnie, bez odpowiedniego zaangażowania, bo jakże by mogło być inaczej? Po losowaniu każdy mówił: &#39;Bayern trafił najlepiej, łatwiejszego rywala nie było&#39;.
Zlekceważenie spowodowało, że w końcu MU strzeliło. Podobny scenariusz widzieliśmy wiele razy w Bundeslidze, gdzie o motywację przed meczem było ciężko i w wielu meczach Bayern tracił bramkę pierwszy a do przerwy remisował/przegrywał.
Dziś nie ma mowy o takiej sytuacji, Bayern wie o co gra.
Siła rażenia ogromna. Do obrony wraca Dante.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Ja polecam dziś Atletico więcej kartek 1.8@[/B].Jak dla mnie typ warty gry , wiadomo , że to Barcelona musi atakować , a Atletico będzie się bronić także na pewno wyłamią parę kartek żeby tylko nie dopuścić Barcy do ich pola karnego.W pierwszym meczu również Atleti miało więcej żółtych także myślę , że dziś to się powtórzy mimo iż kibicuje im by awansowali.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Barca w pierwszym meczu zdominowała Atletico, ale jak zwykle w takich meczach czy to w zeszłym roku z Chelsea czy z Interem dawniej zabrakło skuteczności. Dziś scenariusz jest do przewidzenia, Barca od początku będzie kontrolowała mecz, Atletico jeden wielki AUTOBUS, ale nie wierzę w to, aby Blaugrana dziś nie strzeliła, to jest pewniak, widzę dzisiejszy mecz podobnie tak jak rewanż z Milanem (4:0), oczywiście to było na Camp Nou. Barcelona już nie raz pokazała, że w takich meczach potrafią, że tak powiem &quot;spiąć dupę&quot; i ogarnąć. Owszem Barce noszę w sercu, ale dziś jestem przekonany o awansie, dwie bramki Barcy i jest pozamiatane. Atletico nie da rady wytrzymać 90 minut wyłącznie się broniąc, sam Simeone przyznał po meczu z Villarrealem że widać duże zmęczenie u jego piłkarzy. Ja gram tutaj :

▶ Barcelona (-1) / @ 4.00
▶ Barcelona over 1.5 / 2.15

Bukmacher : WilliamHill
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madryt v Barcelona
powyżej 2,5 gola kurs: 1,975 buk: Bet365 ⛔
powyżej 3 goli kurs: 2,60 buk: Bet365 ⛔
Barcelona kurs: 2,25 buk: Bet365 ⛔
Barcelona AH:-1 kurs: 3,10 buk: Bet365 ⛔
Ostatnie 4 mecze tych drużyn to było 0:0 lub 1:1. Nie wierzę, że znowu będzie coś podobnego. Typ na przełamanie. Powiedzmy sobie tak: Barcelona musi strzelić żeby awansować, myślę, że może zrobić to dosyć szybko i na reakcję Atletico nie będzie trzeba długo czekać. Nie sądzę zresztą w ogóle aby znowu zastosowano tą samą taktykę co w Superpucharze czyli szachy. To jest LM i tu trzeba jakiegoś zaskoczenia. Wszyscy myślą, że Atletico postawi autobus, a może wcale tak nie będzie, może Atletcio zaatakuje co spowoduje otwarty mecz od pierwszych minut. Talent sztabów szkoleniowych na takim etapie rozgrywek LM przejawia się właśnie zupełnie nieoczekiwaną przez rywala taktyką. A szachy i 1:1 i 0:0 było już poprzednio w Superpucharze. Już dzisiaj gdzieś wyczytałem, że Messi ma być fałszywą 9. Atletico gra dobrze, nawet bardzo dobrze, ale utrzymywanie tak świetnej formy nie może trwać wiecznie. Zmęczenie widać było już z Villareal. Barcelona jest bardziej ograna w rozgrywkach międzynarodowych, lepiej znoszą presję i potrafili już odrabiać dlatego bardziej skłaniam się ku Barcelonie.

Jednak co warto podkreślić tak naprawdę ten mecz to jest jedna wielka niewiadoma więc o ile wczoraj z Chelsea byłem bardziej pewny swoich typów tak dzisiaj już tak nie jest więc sugeruję granie tych typów umiarkowanie niskimi stawkami. Jest możliwe, że żaden z nich nie wejdzie, ale nałóg hazardzisty zwyciężył ???? i małymi stawkami tak gram.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Spodziewam się ostrego meczu w Madrycie, pomiędzy Atletico i Barceloną. Stawka spotkania jest ogromna. Podopieczni Simeone nie przebierają w środkach, grają twardą piłkę, której jednym z elementów jest błyskawiczny doskok do przeciwnika i przerwanie akcji. Często kończy się to faulem. Z moich obserwacji wynika, że najczęściej kartoniki łapią pomocnicy, a wśród nich Gabi. Stąd typ:

Gabi dostanie żółtą kartkę
kurs: 2.2

betsson
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
United powyżej 2.5 rzutów rożnych 1.60 Totomix
wyjazdy:
Anfield 7 cornerów
Etihad Stadium 4 cornery
Emirates Stadium 5 cornerów
Stamford Bridge 4 cornery
u siebie
z City 5 cornerów
z Pool 3 cornery
z Arsenalem 5 cornerów
z Chelsea 4 cornery
w pierwszym meczu z Bayernem 3 cornery. wynik nie jest korzystny, więc United nie może skupić się jedynie na defensywie, ale musi myśleć o goszczeniu pod bramką rywala. Liczę, że w pewnym stopniu dojdą do głosu i tym samym będą mieli okazje na nabicie rożnych. Zwłaszcza w przypadku szybkiego prowadzenia Bayernu typu 2-0 i cofnięcia Bawarczyków
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom