>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 08-09.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Trzeba było zacząć od tego jak zespół ma wygrać broniąc się prawie cała jedenastką we własnym polu karnym . Niestety magik na ławce trenerskiej nie podobał zadaniu raczej taktyka dzida na Welbecka nie zadziałała . Napastnik jest niestety chyba odczuwał skutki kontuzji z Dannego napastnik żaden a na Rvp to trzeba jeszcze sporo poczekać .
Jeżeli łysy z Uefa źle nie polosuje to finał obecnie najciekawiej by się przedstawiał Bayern vs Real chociaż z chęcią bym zobaczył czarnego konia Atletico ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
już mogę smiało z góry powiedzieć zakładam 1/10 że pary 1/2 finałów lm będą następujące.
Real Madryt:Atletico Madryt
Bayern:Chelsea
Będzie przynajmniej jeden hiszpański oponent w finale i będzie to Real zagra najprawdopodobniej z którymś z dwójki Chelsea/Bayern żadna tajemnica :] Nie wiem po co w ogóle są te losowanie półfinałowe to dla mnie bez sens nie lepiej jest rozlosować pary w ćwierć finale by każdy wiedział na kogo trafi w 1/2.Tam pod stołem będą pięknie rozdawane pieniążki :]
Atletico Madryt:Barcelona typ:Awans Atletico,Kurs:2,25
✅
To była pewna lokata :cool:
Ja nie potrzebuje oglądnąć 30 spotkań by dostrzec że Barcelona ma problem ! Wystarczył mi urywek meczu Barcelony z Valladolidem by wiedzieć wszystko. Na tym etapie rozgrywek nie liczy się ilośc strzelonych bramek w krajowej lidze czy pucharach liczy się przede wszystkim taktyka i przygotowanie fizyczne oraz ogień w oczach:grin:.
Trafiłem 3z4 typów które podałem.
 
B 0

bartos124

Użytkownik
Ligę Mistrzów w sezonie 2013/14 wygra pogromca Barcelony czyli Atletico Madryt, coś w tym jest 2 lata temu Chelsea ograła Barcę i wygrała Ligę Mistrzów,a rok temu to Bayern ograł Barcę i wygrał Ligę Mistrzów,a w tym roku będzie to Atletico Madryt? Ja tak stawiam po niezłych kursach u buków 5,50-6,00.
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
tak jest od roku 2008 ???? ale ja stawiam na Atleti nie dlatego, że wygrali z Barcą tylko dlatego, że nie ma tak solidnej drużyny w lidze mistrzów, w tym roku, a kurs jest bardzo zachęcający.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Nie wiem czy taka zależność znowu się sprawdzi, ale wiem napewno, że w finale będzie jedna hiszpańska drużyna. Inter również wygrał ligę, po tym jak wyeliminował Barcelonę w sezonie 2009/10. Może w tym coś jest. Uważam, że Atletico zasługuje na wygraną, z Diego Simeone oni wygrali Ligę Europy, Superpuchar (z Chelsea 4:1), teraz przyszła kolej na LM. On pewnie powtórzy los Guardioli i zostanie najlepszym trenerem Atletico wszechczasów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom