>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [12-13 kwietnia] - rewanże

Status
Zamknięty.
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Real vs. Wolfsburg

⛔

Taki kurs na kartki ?! W pierwszym meczu było 5 kartek - 4 po stronie Wilków.
Dzisiaj Real jest pod presją a wiadomo im później strzelą gola tym bardziej gra będzie brutalna i więcej nerwowości czyli o kartki łatwiej. Real musi dzisiaj przycisnąć od pierwszej minuty, będą ciągłe ataki szły lewą/prawą stroną czyli łatwo o kartki dla bocznych obrońców (Rodriguez) czy dla środkowych od Wilków, którzy będą mieli dzisiaj pełne ręce roboty.
Dodatkowo jeszcze Rodriguez wykonuje karne dla Wilków - może dostana karnego pod koniec meczu który da im awans i zdejmie koszulkę z radości ????

Kartka dla Ronaldo ? - łatwo może się dzisiaj zdenerwować, jak nic mu nie będzie szło to karteczkę wyłapie.

Powodzenia!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Real - Wolfsburg
Wiele zostało już tutaj napisane o tym meczu. Na początek dementuję plotkę o tym jakoby miało zabraknąć Benzemy - Karim ma się już lepiej i dziś będzie do dyspozycji Zizou. Poza tym nawet jeżeli Francuz usiadłby dziś na ławce to dobrą alternatywą jest przecież Jese, który ostatnio prezentuje się z bardzo dobrej strony.
Chyba każdy wie jak będzie wyglądał ten mecz i nic odkrywczego nie odkryje. Real będzie szturmował bramkę gości, natomiast &quot;Wilki&quot; będą nastawione na grę z kontry a to wychodzi im bardzo dobrze. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem są tutaj typy w kierunku rzutów rożnych o których wspomniał @Grac45. Jak dla mnie linia over 2,5 na korki gości jest zbyt niska i Wolfsburg, który potrafi błyskawicznie odpowiedzieć kontrą może tych stałych fragmentów sporo nabić, tym bardziej, że &quot;Królewscy&quot; są zmuszeni zagrać otwartą piłką. Z drugiej strony Rea, który powinien obijać bramkę gospodarzy z każdej strony. Szybcy skrzydłowi, mocno kreatywna i szybko przyśpieszająca gra druga linia to czynniki, które powinny powodować, że również i Real korków nabije sporo. Dlatego też moje propozycje na dziś wyglądają następująco:
Wolfsburg over 2,5 rzutu rożnego @ 1,66 Bet365 ✅
Over 11,5 rzutu rożnego @ 1,83 Bet365
✅
Poza tym gram Real awans po @ 1,90 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Real Madryt - Wolfsburg
Obie strzelą ::: 1,70 ::: 1/3 ⛔
Jaka jest sytuacja przed rewanżem? 2:0 dla Wolfsburgu. Co musi więc zrobić Real w takiej sytuacji by awansować dalej? Strzelić minimum 2 bramki. Co trzeba zrobić by zdobyć bramkę? Atakować.
Jednak jeżeli piłkarze skupiają się na ataku, to już nie myślą tak bardzo o obronie. Formacja defensywna nie będzie tak szczelna, do tego wydaje mi się, że Real to zespół który dość często traci bramkę.
Dla Wolsburgu cel w tym meczu jest jeden - strzelić bramkę, a wtedy Real będzie musiał władować aż 4 bramki by myśleć o jakimkolwiek awansie. Myślę, że to będzie dla nich zbyt hurraoptymistyczny scenariusz i koniec końców odpadną.
Niemieckie ekipy potrafią grać dobrze w ataku, zresztą strzelili dwie bramki u siebie to czemu nie mają zrobić tego na wyjeździe? W rewanżach zazwyczaj pada więcej bramek niż w pierwszych meczach, bo drużyny wtedy już nie mają nic do stracenia i grają na 200% gdy mają nóż na gardle.
Uważam, że Wolfsburg przejdzie dalej, trafią później na PSG, odpadną i w finale zagra w końcu PSG z być może Atletico Madryt. ????
Wynik: 3:0
⚽ Manchester City - PSG
PSG DNB ::: 1,73 ::: 1/3 ⛔
O PSG piszę od kilku dobrych sezonów i myślę, że nie ma sensu powtarzać się kolejny raz. Moim zdaniem jedna z najlepszych par do oglądania.
Wynik: 1:0
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Teraz muszą władować 3 żeby awansować, więc prościej dla nich nie tracić niż go szukać (przynajmniej do straty pierwszego gola) Wolf jest mimo wszystko przez was przeceniany, kto oglądał ich mecze w tym roku w BL wie o czym mówię (parę meczy im wyszło, ale większość pozostawia wile do życzenia)
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Wszystko wskazuje na zwycięstwo Realu, grają u siebie, mają za sobą kibiców no i oczywiście była by to dla nich tragedia gdyby odpadli z Ligi Mistrzów tracąc tym samym jakiekolwiek szanse na zdobycie trofeum w tym sezonie...
Tak więc spodziewam się ataku &quot;Królewskich&quot; od pierwszych minut ale to też stwarza szansę dla &quot;Wilków&quot; na kontrataki.
Potrafią to robić doskonale, mają potencjał w ofensywie ale na Santiago Bernabeu moim zdaniem nie będą w stanie tego zaprezentować...
Real zostawi w tym meczu 110% a na taki &quot;Losblancos&quot; nie dadzą rady...

UNIBET
REAL-VFL
ZWYCIĘSTWO 1 1.20
AWANS 1 1.90
LICZBA KARTEK PONAD 4.5 1.65
SUMA 3.76

Postawiłem na sporą ilość kartek gdyż myślę że będzie sporo walki i akcji ofensywnych a także podyktowane jest to tym że mecz sędziuje Kassai i myślę że może &quot;porzucać&quot; kartkami…
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Real Madryt - Wolfsburg
Wolfsburg -1.5 kartek 1.850 (azjan) bet 3 6 5 ✅✅✅:grin:

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Madrycie. Średnio widzę Real, ich pozycja dość ciężka. Wolfsburg wyprowadzał świetne kontry i oni tam jadą po jednego gola, ciężko w tej sytuacji wbić 4 Realowi. Kilka dni wcześniej ograli Barcelonę następnie zagrali w Niemczech tak jak w większości meczach bez pomysłu. Przechodzę do typu w pierwszym meczu stosunek kartek 4&gt;1 dla Niemców. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu będzie podobnie, goście będą przerywać grę, częściej faulować. W razie gdy los ważył by się do ostatniej chwili przedłużać ile się da. 2 Kartki więcej dla Wolfsburga według mnie bardo realne polecam.


Dodatkowo jak większość rożne tyle, że handi w czasie meczu zapewne pogram bo wyjsciowe -6 mnie odstrasza. W Anglii linia kartkowa 5.5 powinna zostać pokryta, sędziuje Hiszpan Velasco, a to dla tej linii pikuś.
Również kartki gram .
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
PSG @2.40 bet365

Zaczynając od początku, ktoś w poście wyżej napisał, że obok Matuidiego będzie brakować także Verattiego, nie wiem skąd ta informacja, skoro dzisiaj ma wybiec w pierwszym składzie.
A ty skąd masz swoją informację? Bo ja na oficjalnej stronie czytam, że Blanc powiedział na konferencji, że musi się stać cud, aby Veratti zagrał. Wziął do Manchesteru Verattiego, bo uważa, że każdy ze składu zasłużył na to, aby czuć się zaangażowany w ten, jak dotąd, najważniejszy mecz sezonu.

&quot;Marco Verratti is here because I decided to bring the entire squad. I think the entire squad deserves to feel involved in this match. Like I have already said, it will take a miracle to see Marco on the pitch tomorrow.&quot;

Źródło: psg.fr
 
P 20

pc3

Użytkownik
weźcie poprawkę na to, że może być zasłoną dymną ten niby brak Verrattiego, skoro ma wydarzyć się cud to pewnie się wydarzy ????
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Co do posta GrZyBu. Ktokolwiek interesuje się liga angielską wie jak ważnym zawodnikiem jest de Bruyne i akurat peszek dla PSG że wrócił na mecz z nimi. Forma u siebie City?? No są mocni, bardzo. Brak Yayi Toure i Kompanego może być odczuwalny. A pisanie &quot; patrzcie na wyniki&quot;, &quot;supermocny Dynamo Kijow&quot; błagam... to jest nowy mecz, nowa historia. Historyczna szansa awansu, wynik korzystny, skład bez zastrzeżeń i w formie. PSG miało szanse u siebie i jej nie wykorzystalo. Owszem napewno wyjdą mocno ofensywie nastawieni ale to City ustawia karty.
Pozdrawiam.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Real Madryt - VFL Wolfsburg
12.04.2016 godz. 20:45
Estadio Santiago Bernabeu
3:0
Powoli robi się masówka, na Real i trochę sie temu dziwie. Niemieckie drużyny to nie są frajerzy żeby roztwonić dwubramkowa zaliczkę, w dodatku bez straconej bramki u siebie. Fakt Real to wielki Real, Galacticos z Ronaldo, Benzemą, Balem i Modricem w składzie. Ale oglądałem pierwszy mecz i zawodnicy Wolfsburga gdyby mieli chłodniejszą glowę to mogli wygrać 3:0, 4:0, Real też mial swoje sytuację ale niestety nie udalo im sie ich wykorzystać, dlatego w wyniku takiego rezultatu stawiają sie w niezbyt komfortowej sytuacji. Wilki w Bundeslidze maja sezon stracony, nie mają praktycznie szans na puchary jedynie została im Liga Mistrzów, a więc na pewno wyjdą na przysłowiowej kur..:razz: Mogę przyznać że gra Wolfsburga, tęz mi sie nie podoba w tym sezonie w Bundeslidze, ale mecz z Realem mi się bardzo podobał, zagrali bez kompleksów i zrobili bardzo fajny wynik. Szcególnie słowa uznania należą się do Bruno Henrique, który nie miał problemów z kreowaniem sytuacji podbramkowych. To teraz Real będzie gral pod presją więc Wilkom powinno byc o dziwo łatwiej, jedna udana i kontra albo jakas gupia kartka Realu i może być pozamiatane. Zidane to żółtodziób w trenerce, Real to tak na prawde poważnie dopiero jego pierwszy wielki klub, fakt piłkarzem był genialnym, ale bycie zawodnikiem a dobrym trenerem to już troche 2 inne światy. Myśle że to będzie ciekawy mecz mam nadzieje że nie do jednej bramki i gram za średnią stawkę awans Wolfsburga.
Przewidywane składy:
Real: Navas - Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić - Bale, Benzema, Ronaldo
Wolfsburg: Benaglio - Vieirinha, Naldo, Dante, Rodriguez - Guilavogui, Luiz Gustavo - Henrique, Arnold, Draxler - Schurrle
Mój typ:

Wolfsburg awansuje:⛔⛔⛔
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Wolfsburg wcale nie da się tak zepchnąć do defensywy jak niektórzy tu sugerują. Będziecie zaskoczeni ty jak Niemcy będą się utrzymywać przy piłce,szczególnie w pierwszej połowie. Młodzi niemieccy piłkarze mają takie same umiejętność jak Bale czy Ronaldo. Dziś to pokażą. Wiele kuponów na całym świecie padnie. Real odpada,nie ma szans na żadną remontadę i przestańcie typować życzeniowo.
Typ Real-Wolfsburg 2 kurs 10.50 Bwin
Ewentualnie x2 za 4.60
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
. Młodzi niemieccy piłkarze mają takie same umiejętność jak Bale czy Ronaldo.
Wnioskuję z tego, że Twoim zdaniem Real w Bundeslidze byłby gdzieś około środka tabeli, no niech tam, koło 8 miejsca. A starsi piłkarze pewnie są jeszcze lepsi i real dostanie dzisiaj 5 do zera. Większych bzdur dawno nie słyszałem, ale gratuluję pomysłu.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Real strzeli gola w 1 połowie ✅
MC - PSG BTS ⛔ Ibra kompletnie zawiódł
@ AKO 1,85 sts
Ten wynik z Niemiec zaskoczył chyba każdego. Wolfsburg wytrzymał 90 min i osiągneli bardzo atrakcyjny wynik jak na dwumecz. Niestety dla nich grają rewanż z ekipą, która na własnym stadionie jest niezwykle silna i bardzo bramkostrzelna. Myślę, że nikt w Madrycie nawet nie dopuszcza do myśli, że gospodarze odpadną. Według mnie jeśli Real nie strzeli gola do przerwy to będzie miał kłopoty z awansem dalej. Po tak kiepskim pierwszym meczu zakładam, że Królewscy zaatakują na 110% możliwości od 1 minuty i gol w pierwszej połowie w moim odczuciu jest bardzo, bardzo realną opcją.
Do AKO dokładam BTS-a w Anglii. Osobiście jestem zdania, że PSG awansuje dalej. Wiadomo, że to 2:2 z Paryża w roli lekkiego faworyta stawia City, ale moim zdaniem dla PSG to wyjazdowe boisko nie zrobi aż takiej różnicy. Widać to było w Londynie gdzie większość grała 1X jako pewniaka na Chelsea. Niektórzy uważali, że jestem szaleńcem pisząc o lokacie na awans PSG jeszcze przed tamtym dwumeczem. Tymczasem Paryż wygrał dwa mecze. Dziś jednak wybieram BTS-a bo jest wedlug mnie zwyczajnie najpewniejszą opcją. MC u siebie...przed szansą na historyczny awans...nie wiadomo jak się zakończy ten sezon...możliwe, że City nie zagra w ogóle w przyszłym sezonie w LM. Dodatkowo wynik jest na tyle niebezpieczny, że jeden gol dla Paryża od razu eliminuje City z automatu. Patrząc na silę ofensywną City gol dla nich paść powinien. PSG bez gola odpada. Będzie przez 90 min napór na strzelenie bramki. No nie ma takiej opcji według mnie, aby Paryż dziś nie strzelił bramki. Szczególnie, że zabraknie Kompanego.
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Nikt nie wspomniał o bardzo ważnym czynniku jakim jest sędzia. W tym meczu gdzie presja stadionu jak i zawodników Realu, będzie ogromna i arbiter spotkania raczej będzie sędziował pod Real Madryt. Kto oglądał pierwszy mecz wie jak sędzia może wypaczyć wynik spotkania.
Osobiście bym się zastanowił na karnym dla realu oraz kartka czerwona dla gracza wolfburga. Ogólnie dużo kartek powinno być dzisiaj.
Przypominam, że jest to mecz o wszystko dla trenera Realu, ale także dla większości graczy realu, bo jeśli dziś nie awansują to na pewno posypią się głowy. Pytanie tylko jak dużo ich będzie.
Także dzisiaj mogą tu być niezłe cyrki i radzę się bacznie przyglądać pracy arbitra, bo może dzisiaj coś z kapelusza wyciągnie;)
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Zlatan: It’s an open match where anything can happen.


Q: Some of your key players are suspended (David Luiz and Matuidi), and although players like Veratti, Pastore and Trapp are on the squad, it’s not sure that they can play due to injuries. What are your thoughts on the squad tonight?


fragment wywiadu z Ibrahimoviciem.

Real strzeli gola w 1 połowie
MC - PSG BTS

@ AKO 1,85 sts

Ten wynik z Niemiec zaskoczył chyba każdego. Wolfsburg wytrzymał 90 min i osiągneli bardzo atrakcyjny wynik jak na dwumecz. Niestety dla nich grają rewanż z ekipą, która na własnym stadionie jest niezwykle silna i bardzo bramkostrzelna. Myślę, że nikt w Madrycie nawet nie dopuszcza do myśli, że gospodarze odpadną. Według mnie jeśli Real nie strzeli gola do przerwy to będzie miał kłopoty z awansem dalej. Po tak kiepskim pierwszym meczu zakładam, że Królewscy zaatakują na 110% możliwości od 1 minuty i gol w pierwszej połowie w moim odczuciu jest bardzo, bardzo realną opcją.
Do AKO dokładam BTS-a w Anglii. Osobiście jestem zdania, że PSG awansuje dalej. Wiadomo, że to 2:2 z Paryża w roli lekkiego faworyta stawia City, ale moim zdaniem dla PSG to wyjazdowe boisko nie zrobi aż takiej różnicy. Widać to było w Londynie gdzie większość grała 1X jako pewniaka na Chelsea. Niektórzy uważali, że jestem szaleńcem pisząc o lokacie na awans PSG jeszcze przed tamtym dwumeczem. Tymczasem Paryż wygrał dwa mecze. Dziś jednak wybieram BTS-a bo jest wedlug mnie zwyczajnie najpewniejszą opcją. MC u siebie...przed szansą na historyczny awans...nie wiadomo jak się zakończy ten sezon...możliwe, że City nie zagra w ogóle w przyszłym sezonie w LM. Dodatkowo wynik jest na tyle niebezpieczny, że jeden gol dla Paryża od razu eliminuje City z automatu. Patrząc na silę ofensywną City gol dla nich paść powinien. PSG bez gola odpada. Będzie przez 90 min napór na strzelenie bramki. No nie ma takiej opcji według mnie, aby Paryż dziś nie strzelił bramki. Szczególnie, że zabraknie Kompanego.

Chelsea to gorszy zespół od City a brak Kompanego to nie jest wielka strata.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Żarty się skończyły! Rewanżowe mecze 1/4 finału Champions League zapowiadają się arcyciekawie. Jako pierwsze spotkanie, które rozpatruje pod względem &quot;obstawy&quot; jest pojedynek między Madrytem, a Wolfsburgiem. Na początek trochę matematyki. Statystycznie nie wygląda to tak kolorowo dla Królewskich. Do tej pory w LM tylko w 12% przypadków udało się odrobić straty z pierwszego meczu gdzie widniał wynik 2:0.
Historia pokazuje, że RM był w stanie odrabiać takie straty, ale to prahistoria bo były to sezony 79/80 i 84/85. Czy Real napisze kolejny rozdział historii? Zadanie niesłychanie ciężkie ponieważ niemieckie zespoły na 45 przypadków kiedy to wygrywały pierwszy mecz 2:0 w 42 spotkaniach eliminowali przeciwników. Oczywiście nie grają statystyki, są dwa różne zespoły, inny stadion, inny sędzia.
Według mnie będzie to mecz podobny do tego, który miał miejsce wczoraj w Rzymie. Roma grała z Bolonią i okupowała bramkę gości nieustannie. Wynik:1-1 na pewno dla Romy niezadowalający, ale tylko i wyłącznie na własne życzenie. Nieskuteczność Giallorossich była niesamowita. Bologna miała 3,4 akcje, z których wykorzystała jedną i wywiozła remis z Olimpico. Statystyki po stronie Rzymian. 14 sytuacji bramkowych, 68% posiadania piłki, 15! korków. Dla mnie dziś będzie podobnie. Real będzie siedzieć na połowie Wilków, które będą kontrować, a co za tym idzie na pewno Navas będzie miał kilka nerwowych momentów kiedy to Schurrle z Draxlerem będą wychodzić z akcjami. Jeśli CR7 i Benzyna będą skuteczniejsi niż wspomniani Rzymianie może być różnie. Jedno jest pewne, sytuacji bramkowych nie zabraknie bo te determinuje wynik sprzed 6 dni.
Ale do meritum, czyli do typów. Jak koledzy wcześniej wspomnieli kornery w tym meczu powinny siedzieć. Z każdą minutą Real będzie co raz bardziej naciskać i Wilki nie będą miały wyjścia tylko wybijać piłkę gdzie popadnie. KORKI zdecydowanie.
Z racji odrabiania strat przez Real, Niemcy będą zmuszeni to gry faul, a co za tym idzie kartki. Jeśli Real będzie faulowany bo będzie atakować to na pewno goście będą kontratakować, a co za tym idzie faule taktyczne. Victor Kassai nie powinien dziś zawieść i kartki powinny się sypać. Vieirinha, Rodriguez, Luiz Gustavo, Arnold, Naldo, Pepe, Casemiro, Carvajal. Moi faworyci &quot;kartkowi&quot;. Do tego opóźnianie gry przez jednego bądź drugiego bramkarza i typ powinien siedzieć ;)

Over korków 11.5 --&gt; 1.83 Betano
Over korków 8.5 Realu --&gt; 1.80 Betano
Over kartek 5.5 --&gt; 2.25 Betano
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
Tak jak większość myślę, że Real na 100% wygra to spotkanie natomiast studziłbym emocje jakoby przejechali się po Wolfsburgu. Niemcy są silną ekipą. Mimo tego ze w lidze nie idzie im za dobrze to swoją klasę potwierdzili tydzien temu. Uważam, że real będzie to zacięty jednak Real wygra 2:0 i doprowadzi do dogrywki.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Man City - PSG
Powyżej 3,5 bramek (2,75) Unibet

Ja dzisiaj sobie idę w stronę bramek. Tym razem zaryzykuję bo linia jest wysoka, ale i kurs jest atrakcyjny więc trzeba spróbować bo w tym meczu może wydarzyć się wszystko. W pierwszym meczu dzisiejsi gospodarze dość solidnie zagrali w ofensywie w ostatnim meczu w Paryżu. Zdołali zdobyć dwie bramki i są bardzo blisko awansu, ale PSG grają bardzo dobre zawody na tej imprezie Champions League i nie będą dzisiaj na pewno stać w miejscu. Ibra kolejny sezon gra na najwyższych obrotach i co mecz ważny to i bramka, albo co najważniejsze widać w nim wiele walki. Sam potrafi zrobić ogromną różnicę, czasem tam ma &#39;kaprys&#39;&#39; żeby zdobyć kartkę, co dzisiaj też może być to prawdopodobne. PSG ten mecz muszą wygrać w miare pewnie, ale nie sądzę aby to była łatwa przeprawa. City też swoje szanse mieć będzie. Gole po obu stronach jak najbardziej możliwe. PSG już od pierwszych minut będzie się dwoić i troić żeby zdobyć szybko prowadzenie, ale czy City na to pozwolą? Zobaczymy. Nie miej jednak City też nie zawsze gra w gazie, czasem są pod formą. U siebie będą groźni, mogą być zbyt pewni awansu, a wiadomo jak to z pewnością bywa. Gram na minimum 4 gole! Ibra po awans... ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Real mocno zmotywowany dzisiaj. Ale w pierwszym meczu też byli zdeterminowani i wyszło jak wyszło... Nie zdobyli nawet 1 gola na wyjeździe. Wilki przypomnę że pokonały na własnym terenie Real Madryt 2:0 i do rewanżu przystąpią pełne nadziei na obronienie tej zaliczki. W Bundeslidze VFL nie błyszczy - dopiero 8 pozycja to dość mizernie jak na . Wyżej znajdują się takie zespoły jak: Mainz, Schalke czy chociażby Borussia Mönchengladbach. Jak na drużynę grającą w ćwierćfinale LM to mało optymistycznie wygląda.
Bukmacherzy też nieco większe szanse na awans dają Realowi. Różnica między kursami jest jednak absolutnie minimalna, co zapowiada wielkie emocje.
Ciężko powiedzieć jak potoczy się dzisiejsze spotkanie. Under? Dzisiaj albo warto iść w stronę kornerów, albo bramek. Jeśli VFL zamurują bramkę to Real będzie walił jak głową w mur. Poniżej 3,5 gola po kursie 1.90 wygląda dość interesująco. Zważywszy na to iż 3:0 gwarantuje awans Królewskich.
Real M - VFL Wolfsburg
Typ: under 3,5 gola
Kurs: 1.90
Otobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom