>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [12-13 kwietnia] - rewanże

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Man City - PSG

Szczerze powiedziawszy dziwię się, że jeszcze nikt nie poszedł w tę stronę. Jaką? Oczywiście, że karteczek. Nie ma się co zbędnie rozpisywać, dlatego napisze dlaczego warto się temu przyjrzeć. Po pierwsze jest to mecz rewanżowy LM. Jeśli gdzieś szukać kartek to właśnie tu. Po drugie wynik pierwszego spotkania, kwestię awansu pozostawia jako otwartą. Zważywszy na to, że spotykają się dwie drużyny z wielkimi ambicjami wątpie by ktoś odstawiał tam nogę. Po trzecie mecz sędziuje Velasco a więc arbiter bardzo szczodry w kartkach PATRZ TU. Po czwarte, tu nie jestem pewien więc jak się mylę proszę o poprawkę, po ćwierćfinałach karteczki się kasują. Przy takim scenariuszu jedyne czego można się obawiać to czerwonej. W każdym razie wyżej podałem trzy bardzo solidne argumenty.

Obie drużyny mają w swoich szeregach walczaków z gorącymi głowami. Chociażby to co podał wyżej bo86bo z Ibrą gdzie Unibet daje kurs 6 to wg mnie jest czyste value.

W każdym razie ja idę w over kartkowy. Powiedzmy sobie szczerze - chyba nikt nie spodziewał się linii 4.5. Dodatkowo dorzucam moich ulubieńców jeśli chodzi o kary indywidualne.

Over 5.5 kartek @1.83 bet365 ⛔⛔

Fernandinho kartka @2.9 Unibet✅✅
Veratti kartka @2.8 Unibet
Yaya Toure kartka @3.5 Unibet


PS. Jeśli chodzi o rozkminki na zasadzie 1x2 to ostrzegam Was przed przecenianiem City na podstawie obecności De Bruyne. Piłka nożna to sport, w której liczy się kolektyw a w tym momencie PSG miażdży obywateli pod tym względem.
Real - Wolfsburg


Na wstępie szczerze przyznam, że z liga niemiecką nie mam żadnej styczności a jeśli chodzi o mecze Wolfsburga to widziałem urywki z United i tyle. W związku z tym nie jestem w stanie odnieść się do wypowiedzi teixeira jakoby Niemcy mieli zagrać wyżej niż wszyscy się tego spodziewają. O ile przed pierwszym meczem spodziewałem się, że mogą oni namieszać tak teraz nie widzę powodu, dla którego mieliby grać w otwarte karty z Realem. Nie wiem jak z ich umiejętnościami kontrataku ale patrząc po składzie chyba spoko więc tym bardziej powinni zagrać cofnięci. Sugerują to też buki. Unibet na over posiadania Realu wystawił aż 62%(najwięcej widziałem 65 w przypadku Bayernu, który gra tiki takę a z kontry mało) podczas gdy bet365 na handicap rożnych wyznaczył ABSURDALNE -6. Mimo wszystko nie byłbym taki pewien z awansem królewskim a kurs 1.90 mnie w ogóle nie urządza.

Powyżej 12 RR @2.2 bet365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deepred 736,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ciężko powiedzieć jak potoczy się dzisiejsze spotkanie. Under? Dzisiaj albo warto iść w stronę kornerów, albo bramek. Jeśli VFL zamurują bramkę to Real będzie walił jak głową w mur. Poniżej 3,5 gola po kursie 1.90 wygląda dość interesująco. Zważywszy na to iż 3:0 gwarantuje awans Królewskich.
Nie zgadzam się z tym, że Wolfsburg zamuruje bramkę. Nie można cały mecz murować i nie stracić gola. Pokazało to ostatnio Atletico. Ktoś powie, że grali w 10, zgoda, ale oni w 10 bronią lepiej niż Wolfsburg będzie bronił dzisiaj w 11, bo oni nie mają w DNA takiego grania, jakie zaszczepił Simeone Materacom. Wydaje mi się, że owszem, będą grali defensywnie, ale nie będą wybijali na oślep, będą chcieli skontrować, a w Niemczech pokazali, że potrafią to robić, choć byli wtedy nieskuteczni.

Żeby nie offtopować:
Manchester City - PSG
Awans PSG [2,12] bet365

A ja nie wiem, czemu tak się wszyscy na to City rzucają. Panowie z Ashton Road nie przekonują mnie zupełnie niczym. Tracą bramki z przeciętnymi zespołami, takimi jak West Brom, a mają nie stracić w meczu z PSG? Wolne żarty. PSG osłabione brakiem Luiza i Matuidiego powinno chcieć kontrolować te zawody, bo są to poważne osłabienia w defensywie. Pokazali już, że mogą dominować Real na Bernabeu, więc zdominowanie City na Emirates nie powinno stanowić większego problemu. Nie za bardzo wiem, dlaczego Obywatele mieliby awansować? Nie są drużyną na granie w czwórce najlepszych w Europie. PSG od wielu sezonów gra w 1/4 i nie udawało im się do tej pory awansować, dlaczego mieliby odpaść City? Wydaje się, że są najsilniejszą z tych czterech drużyn, które ostatnio do ćwierćfinału dochodziły. Awans im się należy jak psu buda i idąc tym tropem proponuję pograć awans Paryżan, ponieważ w moim odczuciu są lepszą drużyną zarówno piłkarską jak i taktycznie są również bardziej zdyscyplinowani. Odcięcie De Bruyne w tym meczu załatwia sprawę, myślę, że jest to spokojnie do zrealizowania.​
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
REAL - WOLFSBURG
REAL -6 RR @ 2.00


Real musi cisnąć od początku. Już w pierwszym meczu byli dużo bardziej aktywni pod bramką Wilków i wygrali w rzutach rożnych 6-1.

Dziś czuję jeszcze większy nacisk, a co za tym idzie więcej rzutów rożnych dla gospodarzy. Dodatkowo Wilki na pewno nastawią się na kontrataki więc okazji do rożnych za wiele mieć nie będą.

Dodatkowo Real ma co odrabiać więc nie skończy się na jednej bramce i klepanku. Muszę wsadzić co najmniej 2, a żeby spokojnie grać to w sumie 4, bo przy 3-0 jakby Wolfsburg strzelił jedną to będzie problem.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Kurczątko czytam tutaj to jakoś wszyscy są sceptycznie nastawieni do tego Realu dzisiaj,ale nie rozumiem dlaczego wszyscy odnoszą sie do meczu sprzed tygodnia. To tak samo jakby sie odniesc np. do wyjazdowego meczu Realu ktory nie tak dawno byl grany z Las Palmas, Królewscy meczyli sie strasznie i dopiero na duzym szczesciu wpakowali gola w koncowce, analogicznie przyjezdza Las Palmas do Madrytu po tygodniowej przerwie, czy tez wszyscy ladowaliby w to ze Real bedzie sie meczyl? Nie sądze. Gospodarze maja nóż na gardle, grają dziś najmocniejszym mozliwym składem, a na dodatek Wolfsburg w tym sezonie na wyjazdach nie zachwyca. Madrytczycy u siebie graja calkiem inaczej przypomnijmy nawet niedawne 4:0 z Sevilla, lub 7:1 z Celtą Vigo, a nawet moge przytoczyc 4:0 z Eibar bo grali w dosc okrojonym składzie. Jezeli Celta nie jest podobnej klasy co VFL to juz Sevilla na pewno jak nie lepsza. Takze atut wlasnego boiska moze okazac sie tutaj kluczowy, osobiscie licze na Benzeme i oczywiscie na Ronaldo który pokazał w sobote ze moze podawac i stwarzac kolegom sytuacje strzeleckie. Wiadomo nie ukrywam jestem fanem Realu, ale duzo argumentów przemawia za gospodarzami i licze ze dzis te wygrane wysoko u siebie w lidze przełożą na Champions League.

Real Madyt -2 @2.25 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chelsea132 1

chelsea132

Użytkownik
REAL - WOLFSBURG
Awans Realu [1.85
] Bet365
O ostatnim mecz Realu z Wolfsburgiem można już zapomnieć, dziś to będzie zupełnie inna bajka. Real rzuci się odrazu do ataku bo nie ma innego wyboru, dużym atutem będzie własny stadion na którym Real na ostatnie 15 meczy na własnym stadionie przegrał tylko z Barceloną i Atlético Madrid a wiadomo że Wolfsburg odbiega od tych drużyn przynajmniej o jedną klasę. Wydaję mi się, ze będzie dogrywka po której Real wygra i zdobędzie awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Real - Wolfsburg


Na wstępie szczerze przyznam, że z liga niemiecką nie mam żadnej styczności a jeśli chodzi o mecze Wolfsburga to widziałem urywki z United i tyle. W związku z tym nie jestem w stanie odnieść się do wypowiedzi teixeira jakoby Niemcy mieli zagrać wyżej niż wszyscy się tego spodziewają. O ile przed pierwszym meczem spodziewałem się, że mogą oni namieszać tak teraz nie widzę powodu, dla którego mieliby grać w otwarte karty z Realem. Nie wiem jak z ich umiejętnościami kontrataku ale patrząc po składzie chyba spoko więc tym bardziej powinni zagrać cofnięci. Sugerują to też buki. Unibet na over posiadania Realu wystawił aż 62%(najwięcej widziałem 65 w przypadku Bayernu, który gra tiki takę a z kontry mało) podczas gdy bet365 na handicap rożnych wyznaczył ABSURDALNE -6. Mimo wszystko nie byłbym taki pewien z awansem królewskim a kurs 1.90 mnie w ogóle nie urządza.

Powyżej 12 RR @2.2 bet365
Sam sobie przeczysz. Skoro dajesz typ over 12 rr, a wcześniej piszesz, że -6 rr jest absurdalne
???? to kto wg ciebie te rogi nabije? Wfb nabije 4 rr albo wiecej? To stawiaj na over 2,5 rr wfb...
Dodatkowo piszesz ze wfb raczej skupi sie na defensywie, zenujaca analiza. Przestrzegam
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Nic bym nie pisał, ale znalazłem przesadzone kursy moim zdaniem za kilka &quot;groszy&quot; warto pograć przynajmniej tak sądzę:
Real Madryt awans po dogrywce @ 17 bet365
Real Madryt awans po karnych @ 41 bet365
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dodam od siebie tylko kilka faktów odnośnie rzutów rożnych jakie mają padać dziś na Bernabeu.


1. Pamiętny mecz gdy musieli odrabiać 1:4 z Lewym w Dortmundzie -&gt; http://pl.soccerway.com/matches/2013/04/30/europe/uefa-champions-league/real-madrid-club-de-futbol/bv-borussia-09-dortmund/1468959/
2. A tutaj ostatnie 1:2 z Turynu co też na Bernabeu musieli odrabiać -&gt; http://pl.soccerway.com/matches/2015/05/13/europe/uefa-champions-league/real-madrid-club-de-futbol/juventus-fc/2030153/
Odpowiednio 10-3 z BVB i 8-6 z Juve w rożnych było we wspomnianych meczach.

Są już też składy wyjściowe

Real Madryt: Navas; Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić; Bale, Ronaldo, Benzema.
Ławka: Casilla, Varane, Danilo, Isco, James, Lucas Vázquez, Jesé.

VfL Wolfsburg: Benaglio; Vieirinha, Naldo, Dante, Ricardo Rodríguez; Guilavogui, Luiz Gustavo; Bruno Henrique, Arnold, Draxler; Schürrle.
Ławka: Casteels, Schäfer, Caligiuri, Kruse, Dost, Träsch, Knoche.

PARIS SAINT-GERMAIN: Trapp – Marquinhos, Thiago Silva (c), Aurier - Maxwell, van der Wiel, Rabiot, Thiago Motta, Di Maria - Ibrahimovic, Cavani

Ławka rezerwowych: Sirigu, Kimpembe, Stambouli, Pastore, Lucas, Kurzawa, Ongenda

MANCHESTER CITY: Hart (c) - Otamendi, Clichy, Sagna, Mangala - Fernandinho, Fernando - Silva, Navas, De Bruyne - Aguero

Ławka rezerwowych: Caballero, Zabaleta, Kolarov, Bony, Delph, Yaya Touré, Iheanacho

Życzę wszystkim forumowiczom i kibicom wielu emocji i samych trafnych typów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Sam sobie przeczysz. Skoro dajesz typ over 12 rr, a wcześniej piszesz, że -6 rr jest absurdalne
???? to kto wg ciebie te rogi nabije? Wfb nabije 4 rr albo wiecej? To stawiaj na over 2,5 rr wfb...
Dodatkowo piszesz ze wfb raczej skupi sie na defensywie, zenujaca analiza. Przestrzegam
Ej ale spokojnie, ok? Napisałem, że jest to absurdalne handi gdyż jeszcze nigdy nie widziałem więcej niż -3 a najczęściej -1 lub -2. Ponad to źle interpretujesz moje słowa. Zagrać cofnięci =/= postawić autobus. Zagrać cofnięci = zagrać zachowawczo. Nie nadziewać się na bardzo dobre kontry Realu itp. Oczywiście wspomóc defensywę również ale jestem pewien, że Niemcy nie odpuszczą żadnej okazji do zaatakowania. Wolfburg ma dobry wynik więc najgorsze co może zrobić to zagrać wysoko. I idąc dalej - zdecydowanie bardziej wolę zagrać over 12 RR w meczu niż handi i over wfb bo spotkanie może przyjąć wiele scenariuszy a zwykły over pozostawia mi w tej kwestii elastyczność. Elo i zanim coś skrytykujesz zastanów się trochę nad tym.
 
delpiero88 48

delpiero88

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna- Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt-Wolfsburg
Typ: czerwona kartka- TAK
Kurs: 3,60
Bukmacher: unibet


Jakoś mam przeczucie, że to spotkanie będzie spotkaniem dość ostrym, i na pewno ze sporą ilością kartek. I to nie ważne jaki będzie wynik na boisku, to któryś z zespołów będzie próbował odmienić losy- w przypadku wyniku remisowego na pewno Real będzie bardziej zbulwersowany, a znając hiszpański temperament kartki zostaną pokazane. Ja jednak zakładam scenariusz kiedy to gospodarze będą prowadzili a to Wolfsburg będzie tą ekipą bardzie zirytowaną sytuacją na boisku i zacznie się kartkowanie. Dzisiaj sawody poprowadzi Victor Kassai. Może nie jest to sędzia pokazujący dużą ilość kartek, jednak w takim spotkaniu na pewo nie pozwoli zawodnnikom na ostrą grę i od razu będzie temperować graczy.Obaa zespoły w tej edycji wprawdzie bez czerwieni, jednak jest to spotkanie o wielką stawkę i na pewno nikt nogi nie odstawi. Tym bardziej goście, którzy stoją przed ogromną szansą na historyczny awans. Ja zaufam dzisiaj przeczuciu i postawie na czerwony kartonik po tak fajnym kursie.
 
larkspur 314,3K

larkspur

Użytkownik
Krotko ode mnie na temat dwoch meczy dzisiaj
Real - Wolfsburg

Real napewno stac na odrobienie strat z Niemiec i awans do polfinalu , ale czy tak bedzie ? Jesli Real dosc szybko nie strzeli gola to moga znowu meczyc sie tak jak w pierwszym meczu. Wolfsburg wtedy szybko strzelil dwa gole i cofnal sie do obrony. Dzis zapewne Wolfsburg bedzie musial to robic od pierwszych minut. Pojedyncze kontry powinni wyprowadzac a gdyby udalo im sie strzelic bramke to postawili by Real w bardzo niekorzystniej sytuacji. Taki przebieg meczu moze z kolei wywolac w Realu chaos i moga zaczac sypac sie kartki - tez ciekawa opcja na bet.
Moj typ to wynik 3:1 dla Realu bo po cichu licze na jedno uklucie Wilkow.
Wolfsburg powyzej 3.5 kartek - @2.00 Bet365
Wolfsburg +3 - @1.66 Bet365


Manchester City - PSG

Niby blizej awansu City po remisie 2:2 w Paryzu ale jak dla mnie sprawa awansu wciaz otwarta. PSG jest bardzo dobra solidna druzyna ale jakos co roku maja pecha i nie moga daleko zajsc w LM. City wcale nie jest rywalem z gornej polki , nie oszukujmy sie - PSG jest przed wielka szansa zagrac w polfinale i bardzo licze na ich awans.
Man. City powyzej 2.5 kartki - @1.72 Bet365
PSG awansuje - @2.10 Bet365
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Napisałem, że jest to absurdalne handi gdyż jeszcze nigdy nie widziałem więcej niż -3 a najczęściej -1 lub -2.
Jestem bardzo spokojny, tylko nie wprowadzaj w błąd. To że nie widziałeś to nie znaczy, że nie ma. Tydzień temu było handi -5 rr na Bayern także takie linie to nic niezwykłego.
Zawsze tak się dzieje, gdy jeden zespół jest mocno faworyzowany.
Od siebie polecam handi RR na Wfb na live przy lini +8 lub więcej.
 
elit39 0

elit39

Użytkownik
Nic bym nie pisał, ale znalazłem przesadzone kursy moim zdaniem za kilka &quot;groszy&quot; warto pograć przynajmniej tak sądzę:
Real Madryt awans po dogrywce @ 17 bet365
Real Madryt awans po karnych @ 41 bet365
tak spojrzałem ne te kursy i na to co zapodałeś i wbrew logice to są dobre typy. Mówie to już po fakcie a w zasadzie w trakcie trwania spotkania; dobra metoda wyj&quot;:#? buka. A w zasadzie nie - wziąć lokate. warto spróbować za drobne ja osobiście nie mam funduszy więc nie gram .
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pierwsze mecze trafione to lecimy na jutro dubel:
Benfica+1
Atletico+0.5
2.920
✅
Benfica jak gra caly sezon kazdy widzi w Monachium dostali szybkiego gola ale czy ta druzyna slabo wygladala?Nie!Powiem wiecej nie mozna ich do konca przekreslac.Gram bezpieczny zaklad w ich kierunku.

Na Atletico mialem grac singla +0.5 ale kursy tak polecialy ze sie nie oplaca.Moim zdaniem Barca nie wygra materace beda jezdzic na tylkach a nie przegraja.Barcelonie remis wystarczy jak cos.Nie bede lal wody Bo juz nie raz pisalem na temat ich meczow.

Powodzenia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
+1 to jest bezpieczny? chyba w wypadku doholowania 1-0 bo jakikolwiek gol Bayernu zdecydowanie otworzy spotkanie.takie zakłady to może są do przyjęcia w pierwszych meczach a nie w rewanżach gdzie gra się o awans nie dobre wrażenie.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Jak dla mnie ciekawymi typami są w obu meczach BTSy. Kurs w meczu w Madrycie 1,84 a w Lizbonie 1,96 kursy z Unibet. Dlaczego tak uważam. A no jeżeli chodzi o Madryt to sprawa dość prosta. Atletico musi wygrać musi bramkę strzelić. Wiemy, że to potrafią i z Barceloną na ostatnie pięć meczów 4 razy strzelali gola w tym jak wiadomo w ostatnim meczu tydzień temu. Barcelona traci gole ostatnio po nieszczęsnym wyjedzie reprezentacyjnym (to moim zdaniem posypało ogólnie grę Barcy) w każdym z 3 meczów także raczej tu inaczej nie będzie. A jeżeli myślą o awansie też muszą coś strzelić raczej na 0 zagrać nie umieją do tego nie podejmą takiego ryzyka zresztą co tu pisać mają MSN, które może po tej reprezentacji nie jest w pełni formy ale zawsze tego 1 gola strzelą na pewno. Wyniku nie podejmę się typować ale widzi mi się albo 1:1 albo 2:1 lub 1:2 cała masa może być opcji dlatego po dobrym kursie wejdę w BTS jak dla mnie powinno być maks 1,6 a jest ponad 1,8 ????
W Lizbonie sytuacja trochę trudniejsza. W pierwszym meczu też tam stawiałem BTS i Bayern plus BTS. Niestety Benfica albo nie umiała albo nie chciała się odkryć i przyjechała do Monachium po jak najmniejszą porażkę aby móc o coś walczyć jeszcze (i swoje uzyskała) 1:0 to jest wynik idealny pod mojego BTS. Bayern żeby awansować musi strzelić gola bo wtedy Benfica musiałaby strzelić 3. Oczywiście to się nie stanie nie ma takiej opcji ale jak widać Bayern nie musi wygrać nawet nie musi zremisować. Benfica to nie ogórki i nie mają nic do stracenia muszą ruszyć na Bayern i postarać się strzelić gola a nawet jak nie dla awansu to chociaż dla kibiców i samych siebie. Strzelają tych goli mnóstwo w swojej lidze Bayern to nie Academica jakaś ale też potrafią gola stracić ze Stuttgartem chociażby. Uważam że będzie 1:1 albo 1:2.
Jeżeli chodzi o braki to standardowe w Monachium czyli Badtuber, Benatia, Boateng, Robben jeżeli chodzi o Benficę to tu brakuje Jonasa to jest strata dla ofensywy ale z drugiej strony chłopina ostatnio nie błyszczał jest Mitroglou a ten ładuje bramkę z bramką i myślę że na osłabioną i nie specjalną linię obrony Bayernu znajdzie jakiś sposób. Zresztą Pep ostatnio nawet testował ustawienie z 3 obrońców w meczu z Stuttgartem i kilka okazji sprokurowali myślę że dziś też wyjdzie z tyłu z Alabą, Martinezem i Kimmichem i coś zmalują pod swoją bramką.
Także
Atletico - Barcelona BTS 1,84
Benfica - Bayern BTS 1,96
Ako 3,61 Unibet
Jeszcze jeden argument poza sportowy to wczoraj nie było BTS-ow to dziś trzeba to nadrobić ????
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Atletico Madryt Vs Fc Barcelona
Typ: powyżej 6,5 żółtej kartki
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsson
Witajcie. Zaciekawił mnie oto ten typ. Mecze miedzy tymi drużynami zazwyczaj maja dużą ilość kartek.
Barcelona 2-1 Atl. Madryt: 11 żółtek i 1 czerwień
Barcelona 2-1 Atl. Madryt: 5 żółtek i 2 czerwone
Atl. Madryt 1-2 Barcelona: 4 żółtek
Atl. Madryt 0-1 Barcelona: 8 żółtek
Atl. Madryt 2-3 Barcelona: 12 żółtek i 2 czerwone
itd.
Wydaje mi się że dziś nie będzie oszczędzania nóg szczególnie przeciwnika ???? .
Poza tym sędzią dzisiejszego spotkania będzie Włoch Nicola Rizzoli, a to jego ostatnie mecze i kartki:
Torino 1 - 4 Juventus Turyn x7
Tottenham Hotspur 1 - 2 Borussia Dortmund x3
Al Hilal Riyadh 2 - 0 Al Nasr Riyadh x6
Frosinone Calcio 2 - 0 Udinese x5
Carpi 1 - 1 Palermo x5
Atalanta 1 - 1 Inter Mediolan x9
Fiorentina 1 - 3 Lazio Rzym x7
Napoli 0 - 0 AS Roma x5
Wydaje się że ten sędzia lubi wyciągać z kieszenie żółty kartonik.
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
BET-AT-HOME
BEN- BAYERN X 4,06
Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce? TAK 1,97

W meczu Atletico-Barcelona może wydarzyć się dosłownie wszystko… Atletico będzie na pewno osłabione brakiem Torresa ale nadal ma Griezmanna który ma już 20 bramek w tym sezonie i zawsze może coś ustrzelić. Natomiast Barca na pewno nie da sobie wydrzeć awansu. Jest to mecz bardzo nieprzewidywalny tak więc kierowałbym się w stronę drugiego meczu…
Benfica zaprezentowała się z dobrej strony w pierwszym meczu i jestem zdanie iż zdobędą przynajmniej tą jedną bramkę. Mają naprawdę fajny skład,najwięcej strzelonych goli w lidze więc potencjał jest.
Kurs jest duży na Benficę i grubo się nad tym zastanawiałem ale Bayern już może skoncentrować się w zasadzie na Lidze Mistrzów i to jest teraz ich główny cel ( Borussia jpo remisie z Schalke już im nie zagrozi) więc o awans Bayernu jestem spokojny.
Ale...
Mają zaliczkę więc teoretycznie remis im wystarczy, Podsumowując Benfica przyciśnie i zdobędzie bramkę ale Bayern odpowie także golem.
Jak dla mnie bramkowy remis
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
julek 421

julek

Użytkownik
Atletico Madryt Vs Fc Barcelona
Typ: BTS
Kurs: 1,78
Bukmacher: oddsring

Przed nami mecz o półfinał LM. Do Madrytu przyjeżdża Barcelona z jedną bramkową zaliczką. Przed nami bardzo ciekawe spotkanie. Wspaniały atak przeciwko wspaniałej obronie, ale ta wspaniała obrona musi się trochę otworzyć, bo najprościej mówiąc musi wygrać. Barcelona strzela dosłownie w każdym meczu. Atletico gra u siebie i będzie atakowało. Idealny scenariusz na bts. Na osatnie 4 mecze tych drużyn w madrycie było dwa btsy. 2 lata temu Atletico pokonało Barcelone, rónież w ćwierćfinale LM 1:0 i awansowało do półfinału. Myślę że piłkarze Barcelony dzisiaj wezmą rewanż strzelą gola, również go stracą i awansują do półfinału.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Witam, patrząc po ofercie na mecz rewanżowy Atl.Madryt-Barca najbardziej optymalnym typem wydaje mi się opcja Messi strzeli gola @ 2,2 bet365. Po pierwsze dawno nie strzelił, po drugie Ronaldo wczoraj strzelił , a jak wszyscy wiedzą Ci zawodnicy lubią sobie stawiać poprzeczkę wyżej i rywalizacje między sobą, a po 3 taki kurs na Messiego to zwyczajny prezent.
drugim ciekawym typem na to spotkanie to Atletico Madryt zdobędzie powyżej 4,5 RR po kursie 1,72. Wczoraj puściłem singla na RR w meczu Realu linia była over 8,5 praktycznie po 60 minutach miałem 100% zysku. Dzisiaj nie powinno być inaczej Atletico nie ma nic do stracenia, Barca również. Typowanie w tym meczu 1x2 to wielka niewiadoma. Jestem całym sercem za Barcą ale obecna forma i ostatnie mecze spowodowały , że Blaugrana jest w dołku. Najbardziej bezpieczną opcją w tym meczu wydaje się typ na BTS, ale kurs nie powala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom