>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 14-15.04.2015

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Bo brak Ibry to żadna strata, ale jak można polemizować z kimś kto na temat tego meczu kto ma logo FCB w avatarze, dyskusja z Tobą jest jak namawianie muzułmanina na chrześcijaństwo, bez sensu i nie osiągnie się nic poza stratą czasu. Ktoś coś napiszę o Barcelonie to piszesz jakieś bzdury byle tylko zaprzeczyć. PSG ma Thiago Silve i Davida Luiza, Więc nawet jeśli Barcelona będzie ćwiczyć stałe fragmenty gry przez najbliższe kilka tygodni i tylko ten jeden element gry będą ćwiczyć to czy to coś zmieni w kontekście tych dwóch obrońców? Obaj są silni i wysocy czyli praktycznie poza zasięgiem większości graczy Barcelony.
Nie jestem fanem ani jednych ani drugich więc staram się być obiektywny.
To, że kibicuje Barcelone w bukmacherce nie ma żadnego znaczenia. Ale akurat w tym przypadku jestem jakoś dziwnie spokojny o awans Barcelony do 1/2. Nie byłem tak spokojny w przypadku starcia z City więc to nie jest tak, że jestem ślepo zapatrzony w swój klub i w każdym meczu widzę ich jako zwycięzcę, co mi zarzucasz. Po prostu, takie mam przeczucie i mam do tego pełne prawo. Poza tym ja podaje konkretne argumenty na poparcie swojego zdania, Ty natomiast napisałeś, że &quot;piszę bzdury byle tylko zaprzeczyć&quot;, a właśnie ten fragment jest prawdziwą bzdurą. A jeśli uważasz, że tak jest to przytocz konkretne przykłady do których będę mógł się odnieść bo rzucić w powietrze &quot;piszesz bzdury&quot; może każdy.
Piszesz, że Thiago Silva i David Luiz świetnie grają z głowy. Oczywiście się z tym zgadzam ale np. Real też ma zawodników, którzy świetnie grają głową - Ronaldo, Sergio Ramos, Pepe - którzy też często gęsto trafiali do siatki Barcelony. Z resztą, w meczu na Bernabeu Pepe trafił po rzucie rożnym. Ale już w rewanżu dla Realu żaden gol ze stałego fragmentu nie wpadł. Wpadł za to dla Barcelony po golu Mathieu. Widać, że stałe fragmenty gry to jest jeden z kilku elementów, które Luis Enrique znacznie poprawił. A skoro tak to czemu mam nie uważać, że zagrożenie ze strony PSG będzie mniejsze niż kilka miesięcy temu? To nie jest moje czcze gadanie, to o czym mówię to są FAKTY, a z nimi się nie polemizuje.
Jeszcze raz zaznaczam - to, że jestem kibicem Barcelony w bukmacherce nie ma żadnego znaczenia. Tutaj wszelkie sympatie schodzą na dalszy plan. Nie gram nigdy przeciwko nim, ale jeśli nie jestem pewien ich zwycięstwa to nie gram w ogóle.
Żeby nie było - rozumiem, że jak widzisz kogoś, kto pisze coś odnośnie drużyny, której logo ma w awatarze to to będą bzdury. Ale z drugiej strony nie możesz na to patrzeć stereotypowo bo tu chyba głównie chodzi o treść, a nie o to co kto ma w awatarze. Jeśli dany użytkownik pisze z sensem to moim zdaniem to jest najważniejsze, a nie to komu kibicuje. Poza tym oceniasz mnie na podstawie tego postu, a w całej dyskusji wiele razy pisałem, że bardzo szanuję PSG za to w jakich okolicznościach wyeliminowali Chelsea ale z drugiej strony będąc blisko klubu, któremu kibicuje jestem doskonale zorientowany co się dzieje. Moje zdanie jest takie, że mecz będzie podobny do tego co widzieliśmy w grupie i najlepsze bety to BTS i overy bramkowe bo kilka goli powinniśmy tu zobaczyć. Ale biorąc pod uwagę formę jaką oba zespoły prezentują w obecnej chwili a także fakt, że PSG wystąpi bez swoich dwóch kluczowych zawodników uważam, że Barcelona będzie miała łatwiejsze zadanie niż w fazie pucharowej. Nie twierdzę, że to wygrają ale moim zdaniem w Paryżu Barcelona nie przegra.
Na sam koniec zachęcam do dorzucenia paru słów od siebie na temat tego spotkania bo jak na razie naskoczyłeś na mnie, nie podając żadnych swoich argumentów, nie odnosząc się w żaden sposób do meczu. Krótko mówiąc, napisałeś same bzdury.
Z resztą, jeśli uważasz, że brak Ibry to żadna strata to o czym my w ogóle rozmawiamy?!
 
S 135

seba96

Użytkownik
PSG - Barcelona
Choć do meczu w Paryżu zostało jeszcze ponad tydzień czasu, ja już teraz postaram się wytypować zwycięzcę tego spotkania. Analizując ten mecz głównie zwracam uwagę na bardzo złą sytuację kadrową Paryżan. Jak wiemy za kartki zawieszeni są Veratti i Ibrahimović. Wczoraj PSG grało mecz ligowy z OM, wprawdzie wygrany, lecz okupiony dwiema kontuzjami. Urazów doznali David Luiz i Thiago Motta. Kontuzje jakich się nabawili to urazy mięśniowe, które wykluczają ich na minimum trzy tygodnie. Oczywiście jest końskie łożysko, którym podobno leczył się Diego Costa przed finałem LM, ale niestety na niewiele się to zdało.
Wśród kontuzjowanych graczy PSG znajdują się również Lucas Moura i Yohan Cabaye. Obaj zawodnicy swoje ostatnie mecze rozegrali 14. lutego i od tego czasu nie byli na murawie przez choćby jedną minutę. Wprawdzie Cabaye znalazł się wczoraj na ławce, ale potrzebuje jeszcze dużo czasu, aby dojść do odpowiedniej formy.
Podsumowując, liczne braki w kadrze PSG, mogą odbić się na wyniku pierwszego meczu. Paryżanie nie dysponują szeroką ławką rezerwowych i na ten moment wygląda to po prostu źle.
Kurs na zwycięstwo Barcy w tej chwili to 1.9 w Bet 365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt + Barcelona + Bayern (awanse) kurs AKU: 2,09 buk: Totolotek
Real Madryt(DNB) + Barcelona(DNB) + Bayern (DNB) kurs AKU: 3,00 buk: Totolotek
Real Madryt + Barcelona + Bayern kurs AKU: 7,63 buk: Totolotek
Atl. Madryt vs Real Madryt kurs: 2,50 buk: Totolotek
FC Porto vs Bayern M. (AH:-1,5) kurs 2,70 buk: Totolotek
Igrzyska czas zacząć... Wybrałem do grania faworytów w 3 parach, odpuściłem Juventus bo moim zdaniem Monako jest nieobliczalne, a włoskim drużynom z natury nie ufam. Najmocniej zagrany zakład główny na awanse. Argumenty: Realowi liga się wymyka, mieli ostatnio gorszą formę. 9:1 z Grenadą nie liczę bo pobicie Grenady nawet 20:0 o niczym nie świadczy, ale dysponując takimi zawodnikami jakich mają, nawet mimo gorszej formy i to w LM pokonają Atletico, które też w żadnej optymalnej formie nie jest. Barcelona vs PSG - najbardziej wyrównany pojedynek, ale gram na Barcę nawet nie dlatego, że jest obecnie na fali wznoszącej, ale z powodu osłabień w PSG, o których wyżej piszecie. Bez tych osłabień nie wiem czy bym ryzykował. Bayern to w zasadzie formalność, nawet bez Robbena. Porto to inny poziom. Głównie jednak gram na awanse ponieważ rewanże wszystkich moich drużyn są u siebie i nawet straty z pierwszego spotkania będę mogli (oby nie musieli) odrabiać już u siebie - to bardzo komfortowa pozycja bo znając wcześniejszy rezultat można dobrać odpowiednio taktykę na rewanż już u siebie. Jeśli chodzi o zakłady w opcjach DNB i czyste jedynki to po takich ładnych kursach za małe stawki zagrałem. Głównie uważam, że jest value na Real Madryt bo Atletico obecnie to nie jest sezon wcześniej. Pewno buki kierowały się gorszą formą Królewskich, ale jeśli nie ma kontuzji w zespole to tak naprawdę z formą drużyny jako całości można popracować. Wystarczy, a wierzę, że tak będzie Real zagra na takim poziomie jak w Grand Derbi z Barceloną, a powinien chociaż nie przegrać z Altetico. Co prawda przegrali wtedy, ale pierwsze 20 min grali bardzo dobrze. Cały zresztą mecz był bardzo wyrównany. Robię wbrew zasadom, że już teraz to wszystko zagrałem, a przecież jeszcze przed wszystkimi zespołami inne mecze i mogą się np. zdarzyć kontuzje, ale to już po prostu ryzyko w obawie na spadki kursów od przyszłego poniedziałku.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Bo brak Ibry to żadna strata
Ostatnie 5 meczów to 6 goli Ibry. Dzisiaj w meczu z St. Etienne dorzucił kolejne dwa trafienia. Nadal twierdzisz, że brak Zlatana to żadna strata?
Nie jestem fanem ani jednych ani drugich więc staram się być obiektywny.
Peszek bo pisząc takie bzdury jak powyżej wychodzisz na kompletnego ignoranta.
EDIT: Ibrakadabra dorzucił jeszcze jednego gola. Aktualny bilans to 6 meczów i 9 goli. Nadal chcesz polemizować?
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
PSG - Barcelona
Choć do meczu w Paryżu zostało jeszcze ponad tydzień czasu, ja już teraz postaram się wytypować zwycięzcę tego spotkania. Analizując ten mecz głównie zwracam uwagę na bardzo złą sytuację kadrową Paryżan. Jak wiemy za kartki zawieszeni są Veratti i Ibrahimović. Wczoraj PSG grało mecz ligowy z OM, wprawdzie wygrany, lecz okupiony dwiema kontuzjami. Urazów doznali David Luiz i Thiago Motta. Kontuzje jakich się nabawili to urazy mięśniowe, które wykluczają ich na minimum trzy tygodnie. Oczywiście jest końskie łożysko, którym podobno leczył się Diego Costa przed finałem LM, ale niestety na niewiele się to zdało.
Wśród kontuzjowanych graczy PSG znajdują się również Lucas Moura i Yohan Cabaye. Obaj zawodnicy swoje ostatnie mecze rozegrali 14. lutego i od tego czasu nie byli na murawie przez choćby jedną minutę. Wprawdzie Cabaye znalazł się wczoraj na ławce, ale potrzebuje jeszcze dużo czasu, aby dojść do odpowiedniej formy.
Podsumowując, liczne braki w kadrze PSG, mogą odbić się na wyniku pierwszego meczu. Paryżanie nie dysponują szeroką ławką rezerwowych i na ten moment wygląda to po prostu źle.
Kurs na zwycięstwo Barcy w tej chwili to 1.9 w Bet 365​
Właśnie biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wspomniane osłabienia paryżan nie mam cienia wątpliwości, że Barcelona w tym meczu wygra.
Szkoda dla widowiska, bo byłoby mega ciekawie w starciu optymalnych jedenastek. Ale my tu mamy zarabiać pieniążki a kurs 1,9 w tym wypadku łykam z pocałowaniem w rękę ;)
Następnie Atletico - Real - pierwsza ekipa bezapelacyjnie ma sposób na królewskich o czym można chociażby się przekonać po ostatnich H2H.
Real złapał zadyszkę, myślę, że spokojnie można łapać 1 w opcji DNB.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Właśnie wyczytałem, ze z powodu kontuzji na mecz z Eintrachtem Guardiola dysponował kadra tylko 15 zawodników warto wsiąść to pod uwagę podczas typowania meczu z Porto.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Właśnie wyczytałem, ze z powodu kontuzji na mecz z Eintrachtem Guardiola dysponował kadra tylko 15 zawodników warto wsiąść to pod uwagę podczas typowania meczu z Porto.
Lewandowski,Muller,Goetze,Lahm,Alonso,Neuer,Dante, tych 7 zawodników jest zdrowych a o kilku innych nie wspomne bo nawet jak do tej siódemki Guardiola by dolozyl czterech juniorów to i tak Porto nie ma czego szukac
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Szczególnie Lewandowski ostatnio w formie niezłej. Widać, że brak Robbena służy współpracy Lewandowskiego z całym zespołem. Wczoraj na tle Eintrachtu świetnie to wyglądało, dobrze rozumiał się z Mullerem, a i było widać, że Thiago swoimi podaniami i zagraniami wiedział jak i chciał Lewandowskiego uruchamiać. W ogóle ten Thiago to ma zadatki na artystę, Barca zrobiła mega błąd, że go puściła, z powodzeniem mógłby zastąpić Xaviego dając tej drużynie nową jakość. Wydaję mi się, że z grającym na własnym stadionie ofensywny futbol Porto Bayern będzie czuł się jak ryba w wodzie i powinien spokojnie tymi 2 bramkami wygrać.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Szczególnie Lewandowski ostatnio w formie niezłej. Widać, że brak Robbena służy współpracy Lewandowskiego z całym zespołem. Wczoraj na tle Eintrachtu świetnie to wyglądało, dobrze rozumiał się z Mullerem, a i było widać, że Thiago swoimi podaniami i zagraniami wiedział jak i chciał Lewandowskiego uruchamiać. W ogóle ten Thiago to ma zadatki na artystę, Barca zrobiła mega błąd, że go puściła, z powodzeniem mógłby zastąpić Xaviego dając tej drużynie nową jakość. Wydaję mi się, że z grającym na własnym stadionie ofensywny futbol Porto Bayern będzie czuł się jak ryba w wodzie i powinien spokojnie tymi 2 bramkami wygrać.
Zgadzam się co do Thiago i Barcelony. I nie tyle są debilami, że go puścili bo na to nie mieli za bardzo wpływu - Bayern wpłacił klauzulę, a wtedy klub nie ma nic do gadania. Można było tego uniknąć, wystarczyło aby Thiago rozegrał określoną ilość meczów, a jego klauzula urosła by do 60 mln euro (o ile dobrze pamiętam). Sami strzelili sobie w kolano bo widząc jak mizernie prezentuje się w tym sezonie Andres Iniesta aż samo przychodzi na myśl, że brakuje to dokładnie kogoś takiego jak starszy z braci Alcantara.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co by sie nie działo z Bayernem to i tak wszyscy Janusze pójdą w jego strone.Przerwa na reprezentacje nie dawna brak Robbena Ribieriego itd.Zwyciestwo z Eintrachtem wrażenia nie robi wiadomo jak to Bayern gra w Bundeslidze.Porto raczej sie nie otworzy w tym meczu bo to Bayern bedzie prowadził grę swoją tiki taka.Przy tych całych nieszczęściach w postaci kontuzji moim zdaniem jak cos grac w tym meczu to tylko Porto +1
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co by sie nie działo z Bayernem to i tak wszyscy Janusze pójdą w jego strone.Przerwa na reprezentacje nie dawna brak Robbena Ribieriego itd.Zwyciestwo z Eintrachtem wrażenia nie robi wiadomo jak to Bayern gra w Bundeslidze.Porto raczej sie nie otworzy w tym meczu bo to Bayern bedzie prowadził grę swoją tiki taka.Przy tych całych nieszczęściach w postaci kontuzji moim zdaniem jak cos grac w tym meczu to tylko Porto +1
Tak na drodze dyskusji bez hejterstwa mam pytanie: czy tylko przewidujesz tu remis lub przegraną Bayernu czy w ogóle brak awansu do 1/2 finału i uważasz, że Porto jest w stanie pokonać Bayern w dwumeczu ? Moim zdaniem Bayern rzeczywiście bez Robbena i Riberiego to nie jest optimum i to wszyscy doskonale wiedzą, ale Porto i liga portugalska to kilka poziomów niżej. Więc tak naprawdę pytanie w tym dwumeczu brzmi - na ile Porto jest silne w rozgrywkach międzynarodowych. Kto zna dobrze ligę portugalską i Porto może by się wypowiedział na ten temat - jakie są po ich stronie argumenty.
 
mike13 48

mike13

Użytkownik
Atl. Madryt - Real Madryt (6.5)
liczba żółtych kartek w meczu
Typ: + 1.75
POR - BAY: Lewandowski R. (BAY)
zawodnik : strzeli gola
Typ: tak 2.50
PSG - Barcelona
wynik meczu/obie drużyny strzelą
Typ: X/tak 4.50
Juventus - Monaco
mecz
Typ: Juventus 1.47

Tak to widzę;)

W meczach drużyn z Madrytu pada wiele kartek, wystarczy zobaczyć na statystyki. Kurs może nie za wysoki ale dosyć pewny.
Tak naprawdę w Bayernie do strzelania został tylko Robert, który w dodatku jest w mega formie.
W Paryżu zobaczymy naprawdę piękny futbol. PSG jest mega zdeterminowane ale Barca naprawdę gra cudownie, Czuje że obie strzelą a czy będzie remis to zobaczymy.
Nie widzę innego scenariusza niż zwycięstwo Juventusu(1:0 czy 2:0).
 
ziroxxx 792,6K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
PSG- Barcelona: BTTS @ 1.72 bet365 ✅
Typuję na bramki strzelone przez obie ekipy. Za równo PSG jak i Barcelona wyeliminowały bardzo trudnych przeciwników z Anglii. Manchester City i Chelsea odpadły w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Obie ekipy spotkały się juz w tegorocznej fazie grupowej Ligi Mistrzów. Na własnym boisku PSG pokazało, że potrafi walczyć z liderem La Liga. Trzykrotnie Paryżanie obejmowali prowadzenie w tym meczu, ostatecznie wygrywając 3:2. Losowanie dla tych drużyn nie uśmiechnęło się, ponieważ podobnie jak rok temu PSG i Barca spotkały się w ćwierćfinale. Do półfinału awansowała wtedy Barcelona. We wszystkich tych czterech meczach zobaczyliśmy wiele bramek. BTTS pojawił się w każdym spotkaniu.
10.12.14 Barcelona- PSG 3:1
30.09.14 PSG- Barcelona 3:2
10.04.13 Barcelona- PSG 1:1
02.04.13 PSG- Barcelona 2:2
We Francji w obu meczach pojawiło się aż 9 bramek. Obie ekipy są w formie są liderami w swoich ligach i zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Wiele osób przedstawiało swoje argumenty na temat tego meczu. Brak Zlatana, ostatnia wpadka Barcelony w lidze itd. Wiele czynników może zdecydować kto wygra, ale bramek nie zabraknie. Nie wyobrażam sobie aby Barcelona na czele z Messim, Neymarem i Suarezem nie strzeliła bramki w jakimkolwiek spotkaniu. PSG na własnym boisku bardzo dobrze się spisuje i brak bramki z ich strony też byłoby zaskoczeniem. Taka ciekawostka w ostatnich dwóch meczach BTTS pojawił się bardzo szybko. W jednym meczu do 12 minuty, a w drugim do 19 minuty.
 
moriarty80 4

moriarty80

Użytkownik
Myślę nad dublem juve plus psg 1X..juventus z sentymentu doceniam monaco wydaje się,że będzie mordercza walka na wyniszczenie ale włosi mają więcej argumentów jak dla mnie a co do psg to przede wszystkim zastrzyk pozytywnej energii i ognia po wyeliminowaniu chelsea kurs koło 2 i zagram to w singlu grubiej a juve do dubelka słabiej troszkę..troszeczkę...co myślicie?nie chodzi mi o moją gównianą&quot;analizę&quot;ale o ten zestaw warto?
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Pilka nożna | Liga Mistrzów
Juventus-Monaco
TYP: OBIE STRZELĄ
Kurs 2.61 Bet-at-home

Co patrzą moje oczy?! Kurs 2.61 na to, że obie ekipy strzelą bramkę. Biorę w ciemno. Dlaczego. Ano, dlatego, że Monaco na wyjeździe strzela bramki na zawołanie. I nie wiem, dlaczego, ale lepiej im się gra na wyjazdach niż u siebie. Juve, Juve, niby ligowy mecz przegrali, ale zawsze niebezpieczni. Kurs moim skromnym zdaniem powinien być w granicach 1,7 na to, że obie strzelą a nie 2,61. To z lekka przesada. Albo padnie mały wynik, albo chłopaki się rozstrzelają…
Powodzenia.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Lewandowski,Muller,Goetze,Lahm,Alonso,Neuer,Dante, tych 7 zawodników jest zdrowych a o kilku innych nie wspomne bo nawet jak do tej siódemki Guardiola by dolozyl czterech juniorów to i tak Porto nie ma czego szukac
No to jest chyba delikatna przesada z Twojej strony. Przecież Porto to nie są ogórki tym bardziej u siebie. Bayern mimo tego, że sobie radzi w obliczu tylu kontuzji to tak czy siak na pewno nie będzie im łatwo w Portugalii. Co więcej nie zdziwi mnie tu remis lub zwycięstwo gospodarzy. Guardiola może i ma smykałkę i &quot;magiczne&quot; podejście ale niestety jesli nie ma się wszystkiego co najlepsze to w takiej rywalizacji już zawodnicy z głębokich rezerw na pewno nie będą tak miarodajni jak Robben, Ribery czy Boateng. Zresztą zestawienie środka obrony to będzie nie lada sztuka, jesli zagra Rafinha to Bayern będzie miał spore problemy, Badstuber niby solidny ale mimo wszystko w mojej ocenie to jest gracz na średni poziom Bundesligii. W pomocy niespełniony talent Thiago, który jest zagubiony w Niemczech niczym dziecko we mgle. Na tych słabych punktach powinien oprzeć grę swoje drużyny trener Porto. Oczywiście Bayern na pewno będzie groźny w ofensywie, ale tak jak już napisałem Porto u siebie to bardzo dobra ekipa i myślę że mała niespodzianka nie będzie tu zaskoczeniem, a na pewno doda koloru tej rywalizacji ;)
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Atletico Madrid v Real Madrid
Powyżej 6.5 kartek 1.825
(Azjatycka suma kartek)

Wynik między takimi drużynami na prawdę bardzo ciężko trafić jak w innych meczach na szczycie.W lidze Atletico zniszczyło u siebie real aż 4;0 ,trudno przypuszczać , że tym razem będzie podobnie.Stawka ogromna ,do tego rywalizacja między ekipami z Madrytu.Jedyny pewny zakład,który można grac co meczy między tymi zespołami.W ostatnich 6 meczach tylko raz sędzia pokazał 7 kartek we wszystkich pozostałych dużo więcej.Dla mnie nie ma co kombinować,kartki na bank będą sypać.


b e t 3 6 5
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Juve - Monaco - Remis do przerwy @2.00 Betgun
Uważam, że do przerwy w meczu Juve z Monaco zobaczymy remis, najprawdopodobniej bezbramkowy - ale typ zostawiam na samym remisie. Tutaj nie jest potrzebna żadna analiza, a zwykłe myślenie i &#39;czuj&#39;. Nie sądze aby obie ekipy od razu wystartowały z kopyta juz w pierwszej połowie. Bedą się &quot;wąchać&quot; i badać swoje słabe punkty. Nie zobaczymy gry ofensywnej, a raczej zrównoważoną w środku pola gry. W tym spotkaniu faworyta upatruję w Juve, jednakże warto nie zapomnieć o silnej defensywie Monaco oraz o ich umiejętności kontrataku. Nie polecam grania taką taktyką na mecz Atletico z Realem, gdyż obie druzyny znają się znakomicie i w derbowym pojedynku będzie wojna, bez żadnych rozeznań. Wracając do naszego meczu, obie ekipy grały ostatni raz w meczu nieoficjalnym w 2009 roku, zaś w oficjalnym dopiero w 1998 w LM. Reasumując, według zdrowego myślenia i bez opierania się statystykiami/analizami powinniśmy po peirwszej połowie ujrzeć wynik remisowy. Za taki kurs na pewno warto zagrać. Tak więc powodzenia!
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Myślę nad dublem juve plus psg 1X..juventus z sentymentu doceniam monaco wydaje się,że będzie mordercza walka na wyniszczenie ale włosi mają więcej argumentów jak dla mnie a co do psg to przede wszystkim zastrzyk pozytywnej energii i ognia po wyeliminowaniu chelsea kurs koło 2 i zagram to w singlu grubiej a juve do dubelka słabiej troszkę..troszeczkę...co myślicie?nie chodzi mi o moją gównianą&quot;analizę&quot;ale o ten zestaw warto?

PSG nie warto. Z prostej przyczyny. Bez Ibry ta drużyna traci 30% wartości.
Do tego dochodzi absencja Luiza i Thiago Silvy. Jak już to coś w stronę Barcy albo wogóle nie ruszać tego meczu.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja przeglądając ofertę wyszukałem moim zdaniem dwa zawyżone względem innych bukmacherów kursy na moim zdaniem prawdopodobne wydarzenia:

Neymar strzeli bramkę ▶ 3.90 Pinnacle
Paryżanie bez Zlatana, więc siła ofensywna mocno nadszarpnięta. Zwiększają się szanse na czyste konto Barcelony na Parc de Princes. - Logicznym jest więc, aby Katalończycy wyszli mocno zaangażowaniu w grę do przodu. Liderem w ofensywie jest oczywiście Messi, ale wypychanie Neymara na koniec tej trójki z kursem 3.90 na bramkę jest dla mnie nieadekwatny do dyspozycji jaką prezentuje w ostatnim czasie Brazylijczyk.

FC Barcelona wygra do zera ▶ 3.54 Marathonbet​
Jak wyżej, nie ma Zlatana - inne buki nie wychodzą znacząco ponad kurs 3.00 na to zdarzenie, więc 0.50 więcej to moim zdaniem value.


Poza tym nie bardzo rozumiem kurs 1.80 na Bayern Monachium? Ja rozumiem, że plączę się trochę kontuzji przy podopiecznych Pepa Guardioli, ale moim zdaniem solidny system gry szybko sprowadzi na ziemie potrafiących grać finezyjnie i z polotem Portugalczyków. Porto u siebie gniecie każdego kto by nie przyjechał, ale tym razem przyjeżdża faworyt do wygrania Ligi Mistrzów, który ma względny spokój na swoim podwórku i co ważne - jest w optymalnej dyspozycji.

W sumie to co wyżej plus: Bayern Monachium + Real Madryt nie przegra + FC Barcelona nie przegra = 3.20 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom