>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 14-15.04.2015

Status
Zamknięty.
R 54

redlucas

Użytkownik
Dla mnie dzisiejsze mecze to wielka zagadka, jeśli chodzi o wyniki. Na moje oko, wydarzyć może się wszystko. Barcy i Bayernu przedstawiać się nie trzeba, ale PSG w LM to zawsze zupełnie inny zespół, niż gdziekolwiek indziej, a Porto u siebie zawsze jest groźne i to jest naprawdę bardzo dobra ekipa, bardzo dobrze ułożona. Nie zdziwi mnie nic. Jeśli miałbym grać coś o wynikach, to w pełni zgadzam się z Konar25. IMO mega pewny dubel, bardzo się zdziwię jeśli to nie wejdzie. Ja natomiast z dzisiejszej LM gram tylko to:

PSG - Barcelona
ilość kartek: poniżej 5,5✅ (gładko, 3 karteczki)
kurs: 1,61
bet365


Dla mnie najlepszy typ na dziś. Po pierwsze, to jest Liga Mistrzów, a nie rozgrywki krajowe i już 3 kartki powodują zawieszenie. Każdy ma to w głowie i zazwyczaj gracze bardziej uważają w LM. Niestety, nie udało mi się znaleźć informacji o zagrożonych zawieszeniem w jednym i drugim zespole. Jeśli ktoś by miał, to chętnie zobaczę ;) Dalej, jest to pierwszy mecz i przeważnie temperatura jest sporo niższa, niż w rewanżach.

Dalej, w pierwszym meczu grupowym w tegorocznej LM, mieliśmy 4 kartki, w rewanżu 1. Cofając się jeszcze bardziej, w zeszłorocznych zmaganiach ćwiećfinałowych w pierwszym meczu było co prawda 9 kartek, ale wówczas mecz prowadził Wolfgang Stark, który kocha rzucać kartkami, aż dziw, że czerwa nie było. W rewanżu za to mieliśmy 4 kartki. Także w 3 na 4 przypadkach mieliśmy under 5,5. Oba zespoły raczej się szanują i nie ma rąbanki w ich meczach.

Na koniec gwóźdź programu. Dzisiejsze zawody poprowadzi Mark Clattenburg, który mecze na szczycie potrafi prowadzić spokojnie, beż podkręcania temperatury kartkami. Ostatnio prowadził derby Manchesteru, United - Spurs oraz Liverpool - City. Jeśli chodzi o kartki, to kolejno 3, 2, 4. Jeśli chodzi o mecze w LM, to były overy w takich rąbankach, jak Basel-Porto, Shachtar-Bilbao, czy Malmo-Atletico. Ale tam raczej każdy sędzia rzucałby kartkami. Jednak ja też jestem zdania, że inaczej sędziuje się mecze grupowe, niż mecze na szczycie w 1/4, na które patrzy cały świat. I na potwierdzenie tego, dodaje jeszcze zeszłoroczny rewanż Realu z BVB, gdzie mieliśmy 3 kartki.

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xavy 386

xavy

Użytkownik
FC Porto - Bayern Monachium
poniżej 2,5 gola 1,68 @ Pinnacle​

Głównym jak dla mnie argumentem przemawiającym za tym typem jest to, że Bayern zagra dzisiaj bez swoich ofensywnych zabójców czyli duetu Ribbery-Robben. Zwłaszcza brak tego drugiego z pewnością osłabia znacząco siłę rażenia Bawarczyków. Ponadto obydwie ekipy kapitalnie grają w defensywie - straciły tylko po 4 gole w fazie grupowej. Podejrzewam, że głównym założeniem Smoków z Estadio Dragao będzie zagranie na zero z tyłu, co przy swojej publiczności spokojnie może się udać zważywszy na fakt powyższych osłabień Bayernu. Jeśli zawodnikom z Doniecka udało się zatrzymać u siebie rozpędzonych Monachijczyków (w składzie z Ribberym i Robbenem) to dlaczego miałoby się to nie udać lepszej - moim zdaniem - ekipie z Portugalii?​
 
againsttheodds 0

againsttheodds

Użytkownik
Dla mnie dzisiejsze mecze to wielka zagadka, jeśli chodzi o wyniki. Na moje oko, wydarzyć może się wszystko. Barcy i Bayernu przedstawiać się nie trzeba, ale PSG w LM to zawsze zupełnie inny zespół, niż gdziekolwiek indziej, a Porto u siebie zawsze jest groźne i to jest naprawdę bardzo dobra ekipa, bardzo dobrze ułożona. Nie zdziwi mnie nic. Jeśli miałbym grać coś o wynikach, to w pełni zgadzam się z Konar25. IMO mega pewny dubel, bardzo się zdziwię jeśli to nie wejdzie. Ja natomiast z dzisiejszej LM gram tylko to:
PSG - Barcelona
ilość kartek: poniżej 5,5
kurs: 1,61
bet365

Dla mnie najlepszy typ na dziś. Po pierwsze, to jest Liga Mistrzów, a nie rozgrywki krajowe i już 3 kartki powodują zawieszenie. Każdy ma to w głowie i zazwyczaj gracze bardziej uważają w LM. Niestety, nie udało mi się znaleźć informacji o zagrożonych zawieszeniem w jednym i drugim zespole. Jeśli ktoś by miał, to chętnie zobaczę ;)
Clattenburg bywa nieobliczalny, w tym sezonie ligii mistrzów ma średnią 7 kartek/mecz (sędziował cztery).
Co do zagrożonych zawieszeniem:
Matuidi i van der Wiel w PSG
w Barcelonie nikt.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie twierdzę, że granie underów dzisiaj to zły pomysł, ale przestrzegam przed sugerowaniem się wczorajszymi meczami. Nie ma nic gorszego niż takie patrzenie. Dzisiaj zupełnie inne drużyny, inne cele i potencjały i inny dzień. Bayern może, ale nie musi i wygrać z 4:0, z kolei PSG vs Barcelona też może zakręcić się over 2,5. Nie ruszam więc tych rynków. Moje typy na pierwszej stronie.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
PSG - Barcelona under 5.5 kartek @1.61 Bet365 ::: 2/10j✅✅
RedLucas ubiegł mnie w typie ???? Po przeanalizowaniu obu meczy ta opcja wydaje się najlepsza. Clattenburg nie rzuca kartkami na prawo i lewo, linia 5 kartek nie jest zbyt często przekraczana. Oba zespoły nie grają również nie wiadomo jak agresywnie, nie mają typowych wycinaczy. Agresji na pewno trochę będzie, lecz na pewno nie na 6 kartek. Nie będę się rozpisywał na ten temat, wyżej jest wszystko a przepisywać nie ma sensu. Dodam tylko, że na zwycięstwo Barcelony jest jak dla mnie zbyt niski kurs, mimo, że w drużynie z Paryża zabraknie m.in. Verattiego i Ibry, grają u siebie i Barcelonie łatwo nie będzie. Co do drugiego meczu, Bayern strasznie osłabiony, bez dwóch śmigieł - Robbena i Ribery&#39;ego i kilku innych ważnych zawodników. W meczu z BVB nie zachwycali, Neuer parę razy musiał się wysilić. Porto ma potencjał, więc nie ma sensu ładować się w wygraną Bayernu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Godzina 20:45
PSG - Barcelona

Dużo kłótni o ten mecz ale to dobrze w końcu od tego jest forum. Na początek kilka faktów. Brak Ibry to duże osłabienie, brak Luiza traktuje jak wzmocnienie bo gracz z jego głową mógłby nie wytrzymać ciśnienia i popełnić błędy jak to już robił wielokrotnie. Z Barcelona obrońcy muszą być bezbłędni i maksymalnie skupieni, bo gdy tacy nie są Barca to wykorzystuje bezlitośnie. Nie uważam też, że remis z Sevilla to zadyszka, drużyna Krychowiaka ma ostatnio świetną formę i taki wynik mnie nie dziwi. Dużo się pisze o tym, że PSG celuje w LM i że im na niej zależy. Ale celować to sobie może każdy, wygranie jej to całkiem inna sprawa. Skoro drużyna ma problemy bycia liderem w tak średniej lidze jaką jest Lique, to do LM jeszcze długa droga. Nazywanie PSG faworytem do wygrania Ligi Mistrzów to już gruba przesada. Patrząc na h2h owszem wygrali z Barcelona u siebie 3-2 ale Barcelona wtedy była w kiepskiej formie. Zresztą później przegrali na wyjeździe 1-3. Teraz będzie całkiem inaczej, Barcelona jest w świetnej formie. Doskonałym przykładem jest dla mnie dwumecz z City, którzy nic nie mieli do powiedzenia(pomijając fakt śmiesznego meczu w Barcelonie, gdzie City nie raczyło nawet zaatakować poważniej). I City i PSG jeszcze nie dorosło do takich rozgrywek i wciąż brakuje doświadczenia na terenach międzynarodowych. W związku z tym, że PSG ma tam statystykę, że u siebie nie przegrywa odpuszczam granie na czystą 2. Fajny typ ktoś podał wcześniej, Gol w obydwu połowach, niestety nie mogę znaleźć takiej opcji na Bet365. Tak jak wczoraj mnie trochę zawiodły derby Madrytu tak dziś wierzę, że obydwie drużyny są w stanie strzelić gola BTS 1,72. Nie gram o2,5 bo 1-1 jest bardzo prawdopodobne i znów gram remis za drobne 3,00. Gram też PSG +2 1,30 Bet365 jako Ako do innego kuponu. 1,30 to wciąż niezły kurs, a wygrana 2 bramkami jest bardzo mało prawdopodobobna.
Typy:
BTS Tak 1,72 Bet365 ✅✅✅ // faworyci LM, ta może za 5 lat
PSG +2 1,30 Bet365 (AKO) ZWROT
Za drobne: Remis 3,00 Bet365 ⛔⛔⛔

Godzina 20:45
Porto - Bayern

Nie lubię pisać o meczu, o którym nie mam nic do powiedzenia. Długo zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz. Gdyby nie te kontuzje grałbym na Bayern. Myślę, nad bramką Roberta ostatnio jest w formie i widać, że korzysta z szansy by pokazać Guardioli, że głupim pomysłem jest sadzanie go na ławkę. Osobiście uważam, że to będzie mecz bardzo zachowawczy z małą ilością bramek. Bayern będzie chciał strzelić bramkę i dowieźć remis aby załatwić sprawę u siebie tak jak z Szachtarem. Pamiętajmy, że drużyna z Monachium wciąż, jest bardzo silna w defensywie i traci mało goli. Uważałbym z graniem kartki poniżej 4,5 gdyż gra może być bardzo zacięta w środku pola.
Typy:
Under 2,5 1,61 Bet365⛔⛔⛔ //kompletnie inaczej to widziałem, zdarza się. Brawa dla Porto zapowiada się fajny rewanż.
Brak gola przed 32:00 1,83 Bet365⛔⛔⛔
Za drobne: Lewandowski gol 2,50 Bet365⛔⛔⛔
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Proszę Państwa o czym Wy mówicie? Nie wierze, że to powiem ale kompletnie zgadzam się z Adamo80. Wczorajsze pary a dzisiejsze to dwie zupełnie inne bajki.

Dla przykładu - dlaczego Barca ma się niby dziś oszczędzać?! Muszą wywieźć jak najbardziej korzystny wynik przed rewanżem na CN gdzie najprawdopodobniej powrócą wszyscy nieobecni względem, których odejmujecie animuszu drużynie z Paryża. Fakt ciężkiego ligowego meczu może działać tu w dwie strony.[Tu chyba nie muszę wspominać co będzie ważniejsze dla grajków z Katalonii] Z jednej Barca może oszczędzać się w pierwszym spotkaniu by mieć siły na sobotę i pocisnąć PSG u siebie a z drugiej upolować jak najlepszy wynik by w sobotę podejść na poważnie do meczu i mieć względnie spokojną głowę na wtorek. Spokojną? O nie! Przecież powrócą wspomniani wcześniej a nawet bez nich PSG może być nieobliczalne. Nie wiem jakie założenia taktyczne ma Enrique na ten mecz ale to nie Mourinhio. Obstawiam na ofensywę i jak najkorzystniejszy wynik w pierwszym meczu. Messi jest w kapitalnej formie i nie zdziwiłbym się gdyby wykreował nam dziś piękne widowisko.


W drugim meczu sytuacja jest troszkę inna. Tu Bawarczycy mogą postawić na kontrolę piłki i zwycięstwo minimalnym wkładem sił. Wszyscy wymieniają brak Robbery`ego i idącą za tym etiopię ofensywną a mi się chce śmiać jak coś takiego czytam. Nie rozumiem dlaczego Lewy Goetze i Muller mają dla Was AŻ TAK mniejszy potencjał w ataku. Ponad to odwoływanie się do meczów ligowych gdzie Bayern może grać na 20 % swoich możliwości jest dość średnią taktyką bukmacherską.

Podsumowując ja dziś bardziej rekreacyjnie aniżeli bukmachersko gram Messi gol(bo w formie a PSG ma mocne braki defensywne) @1.9 + Lewy gol(bo brak Robbery`ego wychodzi mu tylko na dobre i jest w formie) @2.6 Łącznie @5.07
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Z kartkami może być różnie. Ktoś szybko strzeli,zacznie się nerwówka przy większym możliwym wyniku. Dodatkowo ci co nie są zagrożeni przed rewanżem mogą żółte dostawać bo i tak anulują się wszystkie przed półfinałem.
Ja polecam zagrać Neymar strzeli bramkę. W ostatnim meczu ligowym był najlepszym zawodnikiem Dumy Katalonii. Poprzednie mecze z Paryżanami były bardzo dobre w jego wykonaniu, co potwierdza że lubi grać przeciwko tej drużynie. Będzie pewnie chciał się również pokazać Enrique z jak najlepszej strony aby ten go przestał tak często zdejmować z boiska.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Uważajcie nieco z tymi dzisiejszymi typami...
Injured: Mehdi Benatia
Injured: Tom Starke
Injured: David Alaba
Injured: Bastian Schweinsteiger
Injured: Arjen Robben
Injured: Franck Ribery
Injured: Javier Martinez


Injured: Thiago Motta
Injured: David Luiz
Suspended: Zlatan Ibrahimovic
Suspended: Serge Aurier
Suspended: Marco Verratti
Ja bym tutaj raczej stawiał na czyste zwycięstwo Barcelony i Bayern z lekką podbitką.
Patrząc na powyższe składy śmiem twierdzić, że w Paryżu padnie wieeele goli, ale tylko dla jednej drużyny, dla przyjezdnych, którzy dziś grają tylko bez Alvesa. Wiem dobrze, że Barca będzie w pełni chciała wykorzystać osłabienia PSG i już po pierwszym meczu przesądzić losy dwumeczu.
Bayern za to czeka cholernie trudny mecz. Granie underów głupie nie jest, ja jednak wolę zagrać z tym małym europejskim handicapem. Nie wierzę, że ekipa Guardioli przegra w Portugalii, nie wierzę po prostu, mimo tylu osłabień nie mogą sobie pozwolić na dodatkowy stres.
Dlatego idzie taki kupon:
Barcelona + Bayern(EH: +1)
2.39 @ Uniibet, stawka 5/10
 
wowu17 7

wowu17

Użytkownik
W drugim meczu sytuacja jest troszkę inna. Tu Bawarczycy mogą postawić na kontrolę piłki i zwycięstwo minimalnym wkładem sił. Wszyscy wymieniają brak Robbery`ego i idącą za tym etiopię ofensywną a mi się chce śmiać jak coś takiego czytam. Nie rozumiem dlaczego Lewy Goetze i Muller mają dla Was AŻ TAK mniejszy potencjał w ataku. Ponad to odwoływanie się do meczów ligowych gdzie Bayern może grać na 20 % swoich możliwości jest dość średnią taktyką bukmacherską.
Zgadzam się w pełni, braki są fakt duże, ale patrząc na skład to nie są to duże osłabienia, a siła rażenia bardzo duża i różnica klas zdecydowana.
Mój typ Bayern 1,9 pinnacle
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Porto - Bayern BTS @ 1,90 szybko i przyjemnie ...
Dla mnie perełka na dzisiaj.
Aż dziw bierze, że nikt o tym tutaj wcześnie nie napisał.
Bayern mimo osłabień to ekipa, która dziś nie może sobie pozwolić na niepotrzebny stres, jak ktoś wyżej napisał. Powinni zaatakować od początku i posiadaniem piłki męczyć obronę Porto. Jestem zdania, że po wczorajszym meczu dziś będą spotkania mocno overove. Argumenty za bramka dla Bayernu ?
1. Motywacja do bezstresowego rewanzu
2. 18/20 - w tylu ostatnich meczach na wyjezdzie strzelali gola
3. 2/2 - dwa razy grając w porto strzelali za każdym razem minimum gola.
Argumenty za golem dla Porto ?
1. Zero presji, to Bayern jest absolutnym faworytem. Mogą podejść do meczu na luzie i zagrać bardzo ofensywną piłkę.
2. 18/20 - tyle razy zdobywali gola na wlasnym boisku w ostatnich meczach...
Mnie to przekonuje i po takim kursie warto grać.
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
P$G vs Barca / Barca (-1) / @ 3,25 / william ✅
Porto vs Bayern / Bayern (-1) / @ 3,80 / william ⛔
Króciutko bo wiele już zostało powiedziane. Ja nie rozumiem co musiało by się stać, abyście uwierzyli w pewne zwycięstwo Barcy dziś, chyba musiało by wylecieć kolejnych kilku podstawowych zawodników, chodź i wtedy nie wiadomo. PSG bez Ibry czyli zdecydowanie &quot;członu&quot; ataku gospodarzy, Verattiego czyli zdecydowanie motoru napędowego tej ekipy kto ogląda ich mecze to wie o czym mówię, czy Luiza filara defensywy, w duecie z Silvą bardzo trudno gra się napastnikom innych ekip, ale duet Marquinhos-Silva to nie to samo, mało doświadczony Brazylijczyk mało gra a dziś zostaje wyrzucony na głęboką wodę i chcąc nie chcąc będzie musiał utrudniać życie Neymarowi, Suarezowi czy Messiemu. Środek pola PSG będzie wyglądał Cabaye - Rabiot - Matuidi, więc o czym my rozmawiamy, Barca zdominuję grę w środku pola bez dwóch zdań. Barca gra bardzo dobrze ostatnimi czasy i to nie podlega żadnej dyskusji, nie sugeruje się ostatnim remisem z Sevillą bo Barca pierwszą połowę tego meczu zagrała świetnie, lecz brakło trochę szczęścia i taki kurs na (-1) jak dla mnie jak najbardziej do gry.
Bayer bez Robbena czy Riberego, ale wystarczy popatrzeć jak grają ostatnimi czasy właśnie bez nich, Lewandowski z Muellerem świetnie się rozumieją i widać to na boisku, będzie grał młody Gotze i Thiago, szczególnie ten drugi jest głodny gry po kontuzji i będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Owszem Porto u siebie seria 10 meczów z rzędu wygrana, ale nie ma co się oszukiwać że z pionkami. Gdy przyjeżdżały lepsze ekipy to Porto często traciło punkty. Nie ma co więcej pisać, jak dla mnie śmieszny kurs na (-1) i do gry bez dwóch zdań.
 
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
FC PORTO - BAYERN MONACHIUM
Krotko i na temat. Bayern owszem ma wielkie braki kadrowe m.in Schweinsteiger, Javi, Alaba,Ribery,Robben,Benatia ale nie wydaje mi sie aby polegl dzis z takim rywalem jak Porto. Portugalczycy sa dobra druzyna , swietnie grajaca u siebie i zajmuje 2 miejsce w lidze ale moim zdaniem nie ma co porownywac ligi niemieckiej do portugalskiej bo dzieli je kilka szczebli. Patrzac na rywali Porto w LM to nie bylo tam zadnej TOPOWEJ druzyny bo grali z BATE, Szacharem , Basel , Blibao. Kazdego z tych rywali Bayern pokonalby. FC Porto gralo juz w LM z Szachatem u siebie i mecz zakonczyl sie wtedy tylko remisem 1:1. Zdaje sobie sprawe ze to bylo juz kilka miesiecy temu ale fakty mowia same za siebie.
Co do Bayernu wciaz w formie - mimo brakow graja dobrze a forma blysnie Lewandowski ktoremu widac nieobecnosc szczegolnie Robbena wychodzi na dobre. W tym skladzie przy tylu brakach Lewandowski raczej tylko Lewandowski jest w stanie strzelic - ewentualnie Muller - ostatnio swietny duet.
Po ciezkim wyjazdowym meczu na Ukrainie w LM (0:0) u siebie Bayern zmiotl Szachar 7:0. Dzis mysle ze Guardiola inaczej podejdzie do tego meczu i bedzie napewno chcial wywiezc korzystny wynik z Portugalii - cel to zdobycie gola na wyjezdzie. Bo jesli chodzi o rewanz w Monachium wiemy jak radzi sobie tam Bayern.
Moj scenariusz ? Porto wyjdzie ofensywnie 4-3-3 a Bayern bedzie kontrolowal gre w defensywie. Zapewne Bayern bedzie prowadzil gre wymieniajac podania z posiadaniem okolo 60%. Cel jest jedny - zdobyc bramke i kontolowac mecz do 90min. Skromne zwyciestwo jak najbardziej wchodzi w gre.
Typ: Bayern wygra - @2.10 - Bet365 ⛔ /// kontuzje podstawowych i bardzo waznych zawodnikow zrobily swoje... nie ma co przekreslac Bayernu bo przeciez na Alianz graja bardzo dobrze... zagrac na 0 z tylu i wygrac 2:0 po awans
za drobne Lewndowski strzeli - @2.62 - Bet365 ⛔

PSG - BARCELONA
Tu szybko. PSG na Parc des Princes gra bardzo dobrze i juz nie pamietam kiedy ostatnio tu przegrali.
Fakt bez Ibrahimovica traca mnostwo w ofensywie ale dzis zapewne jego miejsce zajmie Cavani ktory przeciez nie jest podworkowym grajkiem. Defensywa mocna z Thiago Silva na czele.
Barca standardowo z zabojczym trio z przodu wiec ma kto strzelac.
Dla mnie napewno PSG jest w stanie strzelic u siebie gola a Barca takze wsadzi cos zapewniajac sobie lepszy sytuacje przed rewanzem.
Typ: Obydwie druzyny strzela gola - @1.72 - Bet365 ✅

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak tytułem komentarza do gry Bayernu z Porto napiszę może kontrowersyjnie, że to nie Porto wygrało tylko Bayern przegrał. Gwiazdki w Bundeslidze przyzwyczajone, że nikt nie śmie wychodzić wysokim pressingiem stały z rozdziawionymi buziami. Ale pressing to jedno, a szkolne, juniorskie błędy Ramosa czy Dantego to drugie. Panowie i Panie przecież tak naprawdę żaden z tych 3 goli nie padł z jakiejś wyrafinowanej akcji Porto tylko z totalnych błędów defensywy. Tyle co do straconych goli, a co do nie zdobytych - niestety brak Robbena i Riberriego dał się odczuć - ofensywne poczynania na nie wiele się zdały, ale może i decydował o tym fakt tak szybkiej utraty bramek. Z tych powodów w rewanżu kiedy zagra Ribbery i Bastian Schweinsteiger mimo wszystko widzę awans (muszę widzieć bo już mam to zagrane ???? ), ale tak na poważnie to zobaczymy jakie kursy będą na ich awans jeśli coś 1,90 i więcej myślę, że do gry. Rewanż może być zupełnie innym spotkaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A ja gratuluję wszystkim, którzy grali w kierunku Porto. Ja kompletnie nie miałem pojęcia jak ten mecz ugryźć. Bliżej było mi do grania na gole niż typowania zwycięzcy. Potem miałem odpuścić ten mecz ale koniec końców dograłem w dublu over 1,5 po 1,45 i wpadło po 10 minutach. W ogóle nie spodziewałem się takiego wyniku. Wiedziałem, że Porto powalczy ale zwycięstwo 3:1 i tak może robić wrażenie. I o ile na Camp Nou Barca raczej dopełni formalności, tak w Monachium spotkanie zapowiada się arcyciekawie.
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Z kartkami może być różnie. Ktoś szybko strzeli,zacznie się nerwówka przy większym możliwym wyniku. Dodatkowo ci co nie są zagrożeni przed rewanżem mogą żółte dostawać bo i tak anulują się wszystkie przed półfinałem.

Ja polecam zagrać Neymar strzeli bramkę. W ostatnim meczu ligowym był najlepszym zawodnikiem Dumy Katalonii. Poprzednie mecze z Paryżanami były bardzo dobre w jego wykonaniu, co potwierdza że lubi grać przeciwko tej drużynie. Będzie pewnie chciał się również pokazać Enrique z jak najlepszej strony aby ten go przestał tak często zdejmować z boiska.
✅ ✅ ✅
Czyli z typem się nie pomyliłem, ale dla mnie to był pewniaczek. Żałuje że nie pograłem bramki Suáreza bo w weekend słabo zagrał, ale dzisiaj pokazał się z jak najlepszej strony.
W rewanżu też pogram bramkę Neymara i Messiego który będzie chciał nareszcie coś strzelić w LM.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Bardzo dobry mecz Barcy.. Ja się osobiście przyznam - zdygałem, bo na kuponie miałem połączonego Neymara z Suarezem, ale finalnie dałem tylko Neymara - obawiałem się Luisa, bo ostatni mecz zagrał naprawdę kiepsko, a tu nagle w Paryżu się odpalił jak za świetnego w jego wykonaniu sezonu w Liverpoolu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom