>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 21-22.04.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Haha, kolego prosze Cie co to ma byc za analiza?, zero obiektywizmu wiec albo jestes &quot;typowym kibicem Bayernu&quot; i wierzysz w awans swojej druzyny co mnie oczywiscie nie dziwi bo kaźdy przed meczem swojego klubu jest optymistą, albo jestes zaslepiony samą marką jaką jest Bayern . Ale w takim razie opinia i analiza meczu od kogos takiego jest tutaj zbędna. &quot;Poza tym nie zapominajmy że w pierwszym meczu Porto dwa gole dostało za darmo i wiele osób patrzy tylko chyba na wynik który jest 3:1, Nie zapominajcie że to nie Porto strzeliło te dwa gole tylko Bayern je podarował rywalowi&quot;
To mnie w twojej &quot;analizie&quot; jezeli mozna to tak nazwac rozbawilo najbardziej. Nie wiem czy przypominasz sobie sytuacje które Porto sobie stworzylo i gdyby nie obrony Neuera w tych akcjach to skonczylo by się 5,6 golami. A chcialbym przypomniec , ze te sytuacje wybronil bramkarz którego nie powinno byc juz na boisku bo na poczatku meczu powinien otrzymac ewidentną czerwoną kartke za faul na Martinezie w polu karnym . Sędzia się poprostu wystraszyl i dal mu źółtą bo to Bayern... a w 1/8 gracz Szachtara otrzymal czerwien z miejsca w podobnej sytuacji i gdyby zamiast Bayernu byla na ich miejscu slabsza druzyna to sedzia nie zawahal by sie i odrazu pokazal by czerwień. A gdyby w tym meczu Neuer otrzymal czerwoną to Bayern nie mial by dzis o co grac bo Smoki by ich znokautowaly bo to co zagral Bayern to byla parodia i kabaret i to wlasnie pokazuje sile tej druzyny, gdy nie ma skrzydlowych. Nawet jesli Robben zagra dzis te 30 min to wiele nie pomoze bo wystawienie go bedzie tylko ryzykiem odnowienia kontuzji.
Nie widze dzis innej opcji niz awans Porto , oczywiscie jezeli tylko zrealizują dobrze zalozenia taktyczne trenera to nie dawal bym tu duzych szans Bayernowi. Jedyna nadzieja Bayernu jest szybkie strzelenie dwoch goli ale Porto o tym wie i zrobi wszystko by na to nie pozwolic a czas tu bedzie dzialal na niekorzysc Bayernu bo im dluzej beda bez gola tym czesciej beda sie otwierac i zostawiac wolna przestrzen atakujacym z kontry ofensywnym zawodnikom Porto.
Nie jestem fanem Bayernu, przecież nawet nie obstawiłem ani zwycięstwa w tym meczu ani awansu, to ja mam kontrargument na poziomie Twojego.
Jeśli zawodnicy Guardioli zrealizują założenia taktyczne trenera to Porto zostanie zmiecione z powierzchni ziemi i się skończy wynikiem 5:0.

Tutaj Muller Ci odpowiada na te Twoje brednie, 90 minut meczu to wystarczająco dużo żeby strzelić dwa gole, nawet jeśli do połowy będzie 0:0 to równie dobrze Porto może poczuć się już trochę pewnie i Bayern może to wykorzystać, ale równie dobrze to Porto może się rzucić im do gardła od początku i strzelić tego jednego gola który ich uciszy
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/516074/thomas-mueller-nie-mozemy-zagrac-jak-kamikaze-nawet-gdyby-do-przerwy-bylo-00

Mam to gdzieś kto awansuje, chociaż przyznam że gdyby była taka możliwość to wolałbym Porto wygrywające ligę mistrzów niż Bayern
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betme 138

betme

Użytkownik
Drogie dzieciaczki,
dziś będzie remis w pojedynku Messi - Ibrahimovic.
To genialni gracze, który mogą w pojedynkę wygrywać mecze. Barcelona będzie miała mnóstwo okazji do strzelenia bramki, ale Barca to też ekipa, która pewna swego marnuje wiele sytuacji.
Chętnych do strzelania jest wielu, a w LM wcale się łatwo nie strzela, więc może być tak, że ani Ibra, ani Messi nie trafi, moze obydwaj trafią po razie, po dwa ???? Prawdopodobiestwo trafienia typu przy tym kursie uważam za atrakcyjne ????
Messi vs. Ibra: remis w golach
2,37 bet365 ????
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
3 strony komentarzy z czego połowa to kłótnia. Rozumiem, że jest to forum i jak sama nazwa wskazuje jest od tego by dyskutować. Niektórzy jednak za wszelką cenę próbują przekonać innych do swoich poglądów.
Godzina: 20:45
Barcelona - PSG

Nie będę się tu za bardzo rozpisywać. Wszystko co miałem powiedzieć na temat tego dwumeczu już powiedziałem ostatnio i nic się nie zmieniło. Luiz pokazał to co przewidywałem i PSG to jeszcze nie ta drużyna by wygrywać puchary Europejskie. Najpierw proponuje skupić się na lidze by ją zdominować, a później można myśleć o Europie. Swoją drogą liczę, że Lyon zdobędzie mistrzostwo. Barcelona bez zmian wciąż świetna forma widać, że są na fali ciekawe ile będzie trwać ta seria. Myślę, że dziś będą chcieli szybko zdobyć gola. Potem zmuszą PSG grać pod ich dyktando i spodziewam się podobnego meczu do tego z City. Ciekawe czy Zlatan pokusi się o bramkę w Barcelonie. Pewniakiem dla mnie był typ Bayern over 1,5 ale kurs 1,15 jest po prostu śmieszny i odpuszczam. Moje typy, które gram w różnych kombinacjach.
Azjatycka Suma Goli Poniżej 3.0,3.5 1,95 Bet365 ✅✅✅
1 Połowa Barcelona Handi -0,5 1,82 Bet365 ✅✅✅
Barcelona strzeli w 1 połowie TAK 1,44 Bet365 ✅✅✅
PSG strzeli w 1 połowie NIE 1,44 Bet365 ✅✅✅✅

Godzina: 20:45
Bayern - Porto

Jestem strasznie ciekawy wyniku tego meczu. Czy Bayern się zrewanżuje i wygra lub czy Porto dokończy pogrom drużyny z Niemiec. Obydwie drużyny posiadają ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Osobiście tak jak już parę osób pisało, nie jestem przekonany do Guardioli. Owszem zdominowali ligę co nie powinno dziwić jak wykupili konkurencje, jednak na arenie międzynarodowej już nie jest tak pięknie. Rok temu pogrom w dwumeczu z Realem i teraz też nie jest za kolorowo. Osobiście kibicuję kuźni talentów piłkarskich z Portugalii. Może działacze w Monachium zrozumieją, że to nie jest odpowiedni trener dla ich drużyny. Muszę się przyznać, że w ostatnim meczu spodziewałem się underowego spotkania i wynik 3-1 nieźle mnie zaskoczył. Dziś spodziewam się również zaciętego meczu i dużej ilości kartek.
Powyżej 5,5 Kartek 1,83 Bet365✅✅✅
Bayern powyżej 1,5 Kartek 1,57 Bet365⛔⛔⛔
za drobne Rzut rożny przed 8:00 1,85 Bet365 ⛔
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
W meczu Bayernu z Porto warto pokusić się o typ na rzuty rożne. Bayern powinien dominować w tej statystyce. W Porto Niemcy wzięli górę w tej statystyce 6:3. U siebie będą musieli podkręcić tempo od pierwszej minuty. Porto na pewno będzie bronić, ale swoje do przodu też pograją. Ciężko porównać jakiś mecz z wymagającym rywalem z fazy grupowej, ale w wyjazdowym meczu z Bilbao czy z Basel ich ofensywa wyglądała bardzo dobrze i śmiało szli do przodu. Kilka rożnych od siebie dorzucą. Monachijczycy dorzucą 7-9 rożnych na nasze oko.

Bayern - Porto | Powyżej 11,5 rzutów rożnych 2,00 Rivalo
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jeszcze jedno na temat Barca-PSG wiem ze juz troche spamuje ale jeśli ktoś ma duzo na koncie i nie lubi zbędnego ryzyka to PSG +2.5 z Unibetu ✅ to moim zdaniem lokata życia nie wiem co musiało by sie stac zeby Barca wygrała 3 golami.W obecnej sytuacji jest to dla mnie niewyobrażalne dzisiaj bedzie wojna na Camp Nou PSG zgotuje im horror tak czuje.Kurs 1.30 nie powala 2 dni temu było 1.38 ale moim zdaniem pewka roku.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Jeszcze jedno na temat Barca-PSG wiem ze juz troche spamuje ale jeśli ktoś ma duzo na koncie i nie lubi zbędnego ryzyka to PSG +2.5 z Unibetu to moim zdaniem lokata życia nie wiem co musiało by sie stac zeby Barca wygrała 3 golami.W obecnej sytuacji jest to dla mnie niewyobrażalne dzisiaj bedzie wojna na Camp Nou PSG zgotuje im horror tak czuje.Kurs 1.30 nie powala 2 dni temu było 1.38 ale moim zdaniem pewka roku.
ja bym tego tak nie rozkminial za bardzo. Pewne jest ze to 1/4 finału i grają w tym momencie juz na granicy &quot;wybuchu głowy&quot; a to oznacza ze jedna bramka barcelony dzis strzelona przed psg i mega wynik mozliwy. Sam zagrałem grubo +2.5 psg ale teraz mam rozne mysl na temat tego spotkania ????

zastanawia mnie też wysokość zakładów na :

goals by home team :
0-1 @ 3.3
2 @ 3,75
3 or more @ 2.05


zeby nie spamowac bez sensu
Moj bet :

Bayern vs Porto bts yes

1.95 ✅✅
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Bayern Monachium – FC Porto
W sieci mamy do czynienia z żywą dyskusją, czy Bayern dzisiaj wygra, czy awansuje do półfinału Ligi Mistrzów. Jeszcze do godziny 16:00, byłem przekonany że Bayern to odrobi, nadchodziły przecież informacje od rana że Arjen Robben jest zdolny na 45 minut gry, że Ribery trenuje i możliwe że jest „tajna bronia” Pepa. Niestety, z korzystnych informacji potwierdziła się tylko jedna, i to w dodatku już wcześniej znana – dwójka bocznych obrońców Porto czyli Danilo i Sandro dzisiaj nie zagrają ze względu na kartki. Dlatego odpuszczam granie na awans, zwycięstwo. Bayern dużo traci bez Robbena i Ribery, ofensywa traci bardzo wiele na jakości. Tak naprawdę nie ma kto tego pociągnąć, Xabi Alonso to defensywny pomocnik, Bernat mnie nie przekonuje, Thiago potrafi rzucić świetną piłkę, ale potrzebuje wsparcia. Zostaje Lewandowski, Gotze i Muller. Ani Lewandowski, ani Muller to nie piłkarze którzy są od kreowania, to są ludzie od dołożenia nogi, tudzież dryblingu w polu karnym. Zostaje Mario, tylko że on w tym sezonie gra przeciętnie. Mimo wszystko Bayern jest faworytem, to wciąż Bayern, maszyna ze świetnym maszynistą który już pewnie po pierwszym meczu miał pomysł na rewanż.
Jak zagra dzisiaj Bayern Monachium? Według mnie łatwo przewidzieć przebieg tego spotkania, od pierwszych minut Bayern przejmie inicjatywę, będzie usypiał Porto aby w pewnym momencie przyspieszyć i stworzyć zagrożenie. Porto się cofnie, będzie liczyło na swoich szybkich zawodników typu Martinez, Tello, Quaresma w grze z kontry. Jakie wnioski z tego wynosimy? Że jeśli Bayern nie strzeli szybko dwóch bramek, a nie wierze w to bo Porto to nie są amatorzy. To Bayern dzisiaj zrobi ogromne posiadanie, w okolicach 67%, wchodze grubo w typ na posiadanie, nie ma tutaj innej możliwości. Ruchliwość, wymienność pozycji, podań, usypianie, tak dzisiaj zagra. Kolejny zakład w który inwestuje moje sztabki złota i jest to lokata 10% to typ z Unibet, kto będzie miał więcej strzałów na bramkę. Przecież Bayern będzie przez większość meczu zamykał Porto na swojej połowie, Porto jak odda 2-3 celne strzały na bramkę to będzie dobrze. Dzisiaj Bayern za pewne zrobi około 10 strzałów na bramkę. Dlatego inwestuje bez zastanowienia. Do tego poszukam jeszcze jakiś kartek, i wam również to radzimy bo to będzie mecz walki, a kartka Casemiro wygląda bardzo apetycznie, który ze średnia 3.4 faula na mecz, jest na pewno w czołówce tej klasyfikacji Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu żółtko dostał.
Casemiro dostanie żółty kartonik w meczu @ 2.0 ⛔
Bayern Monachium więcej strzałów na bramkę @ 1.10 ✅
Bayern Monachium powyżej 64.5% czasu przy piłce @ 1.70
⛔
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Bayern Monachium - FC Porto
Ricardo Quaresma strzeli ponad 1,5 gola @ 45 Betsafe


Myślę, że zdecydowanie można pograć ten typ za drobne, bo kurs jest mocno przeszacowany. Według mnie bardziej adekwatne byłyby okolice 25-30. Porto nastawi się na kontry, a to jest przez Ricardo baaardzo uwielbiane. Ponadto Quaresma jest zawodnikiem wykonującym rzuty karne w ekipie Smoków, więc to mocno uzasadnia ten typ. Powodzenia!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W takim razie powtórki kłamią,ewentualnie na ten mecz Sergio zamienił się z kimś innym swoją koszulką z nr 4????

Jeśli to jest Ramos to nie wiedziałem, sory!
Proszę później usunąć ten post tak samo jak mój wcześniejszy bo jest tu śmietnik.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Luis Suarez strzeli @2.05 Bet365 ::: 1/10j

Całoroczny moim zdaniem lekko się machną z tym kursem, w większości mamy kursy w okolicach 1,8 - 1,9. Luis w bardzo dobrej formie, wpasował się w styl Barcy i strzela bramkę za bramką. Razem z Messim strzelają mniej więcej tyle samo, Neymar ostatnio przygasł i zdobywa mniej goli. Luis w 4 z 6 ostatnich meczy zdobył przynajmniej bramkę. Jest to facet, który lubi również ugryźć czołowe drużyny w Europie, jak chociażby ostatnio PSG, Real, Manchester City czy wcześniej jeszcze Atletico. Moim zdaniem skoro ostatnio potrafił strzelić 2 bramki PSG, dzisiaj również jest w stanie zdobyć minimum jedną. Jego ciąg na bramkę, skuteczność i znakomici partnerzy w ataku i pomocy są w stanie stworzyć mu dogodną sytuację. A i sam Luis potrafi sam zrobić akcję i skutecznie ją wykończyć. Po takim kursie zaryzykuję.
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Neymar strzeli - @2,20 Fortuna
Neymar strzelił w tym sezonie Ligi Mistrzów 4 bramki, z czego 3 przeciwko Paryżanom. Strzelał w każdym meczu tych drużyn i widać że ma na nich sposób. Ostatnio Brazylijczyk wrócił do formy i licze że dzisiaj też strzeli bramkę i potwierdzi że jest ważny dla Barcy.
Dodatkowo można pograć że Messi strzeli @1,7
Jak wiadomo w weekend Leo strzelił bramkę numer 400, a po każdym jubileuszu odblokowuje się i strzela dużo bramek. Myślę że koledzy będą mu częściej podawać bo król strzelców jest w zasięgu, a pierwszy Luiz Adriano już nie gra.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Bayern...
Gdyby kurs był wyższy pewnie bym próbował. Za dużo tu chcę, za dużo tu musi. Robben, ciekawe co zagra po tej przerwie jeśli to nie ściema ze sztabu. Lewandowski... Co musi Porto? Przypilnować piłkę. Dobrym typem są kartki Bayernu, i rzuty rożne. W sporcie jednak nie wygrywa ten kto więcej miał rożnych, czy mniej kartek. Liczy się wynik i nawet po 1 kontrze 0:1 dla gości nikogo tu nie zaszokuje. Stawka jest wysoka. Faworytem jest Bayern i balon Bayernu pompujecie do maksimum do spółki z Guardiolami i mediami. &quot;Finał LM 2015? Ktoś z trójki Real, Barcelona, Bayern... Real skupi się na La Liga, więc reszta oczywista...&quot; My kibicujemy zdrowiu Lewandowskiego, skupi kilka fauli na nogach. Obie drużyny mają jeden priorytet - nie stracić gola - bo Bayernowi wystarczy jeszcze jeden i są w półfinale, albo bo Porto będzie trzeba wklepać trzy i myśleć o dogrywce... A sił na to team niemiecki obecnie nie ma... Presja wyniku i under 1,5 gola 4,70
Barcelona - PSG - obrona Paryżan pozostawia wiele do życzenia jeśli wspomnieć ostatnie starcie tej pary. To co zagrali w domu, było straszne. Tym razem myślę o śpiącej Barcelonie, sorry, nieskuteczniej. Under 2 5,50
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Do tego poszukam jeszcze jakiś kartek, i wam również to radzimy bo to będzie mecz walki, a kartka Casemiro wygląda bardzo apetycznie, który ze średnia 3.4 faula na mecz, jest na pewno w czołówce tej klasyfikacji Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu żółtko dostał.
Casemiro dostanie żółty kartonik w meczu @ 2.0
Apetycznie? Casemiro ma na swoim koncie 2 żk w Champions League, wiec jak dzisiaj dostanie kolejna to pauzuje w pierwszym meczu polfinalowym. (Oczywiscie jesli Porto sie w ogole w nim pojawia, w co szczerze watpie. Wiem, wiem nie ma Robbena, ani Frankiego w 18 meczowej.)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bayern Monachium – FC Porto
Nikt się chyba nie spodziewał, że rewanż akurat tego ćwierćfinału będzie budził największe emocje. Dziś Smoki staną przed wielką szansą na awans do półfinału ale będzie ciężko wywieźć dobry wynik.
W Bayernie sporo kontuzji: Javi Martinez, Benatia, Alaba, a przede wszystkim Ribery i Robben. Mimo pogłosek Robben nawet nie usiądzie na ławce. W Porto brak kontuzjowanego Tello oraz bocznych obrońców: Danilo i Alexa Sandro. To duża strata, nie tylko w obronie ale i w akcjach ofensywnych, bo obaj chętnie ganiają do przodu. W ataku Lopetegui wystawia Quaresme, Jacksona Martineza i Brahimiego, który mi szczególnie imponuje w tej ekipie. Wspomagani przez Herrere i Casemiro są bardzo niebezpieczni i pewnie nie raz zagrożą bramce Neuera. Guardiola zrezygnował z Dantego i w obronie obok Boatenga wystąpi Badstuber. Nie wydaje mi się, żeby Bawarczycy powtórzyli błędy z Porto ale mimo to będzie bardzo trudno zachować czyste konto. Dobrym sygnałem jest powrót Schweinsteigera ale dziś usiądzie na ławce.
Moim zdaniem, żeby Porto mogło myśleć o awansie, Smoki muszą strzelić dziś przynajmniej jedną bramkę. Guardioli pomysł na ten mecz to pewnie kontrola gry ale nie huraganowy atak od pierwszego gwizdka. Raczej z minuty na minutę będą próbować dokręcać śrubę rywalowi a Porto ma wyśmienitych graczy do kontrataków. Prędzej czy później Bayern rozbije mur gości, pytanie jak na to odpowiedzą gracze z Półwyspu Iberyjskiego.
Mój typ:
BTS 1,93 Unibet ✅
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Z tego co wiem to w tym roku po 1/4 kasują się kartki wszystkim graczom więc żaden zawieszony w półfinale nie będzie ;)
Sergio Busquets kartka tak
4.50
Unibet
Jedynym DM w Barcelonie a w PSG masa dziś kopaczy po nogach od Verratiego po Cabaye ;) Moim zdaniem wyłapie dziś Sergio karteczke
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
20 minut trwały emocje w tym meczu
Bayern -4
kurs: 5
Bet365
Czekałem na ten moment, gram na żywo na conajmniej 5:0 dla Bayernu, emocje się skończyły, Bayern przez 20minut pokazał to co potrafi najlepiej, czyli miażdżyć presją i posiadaniem, Porto musi się teraz otworzyć a to woda na młyn dla gospodarzy, 5:0 jak najbardziej realne bo Porto strzelające gola w tym meczu to conajmniej cud.
edti: analiza napisana przed 3 golem dla Bayernu
 
ototo 22

ototo

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
W tym spotkaniu jedyne czego można być pewnym to dużej ilości walki i agresywnej gry z obu stron, a co za tym idzie sporej ilości fauli oraz kartek. Dlatego ja zdecydowałem postawić na kartki dla poszczególnych zawodników.
Dani Carvajal - otrzyma kartkę @ 2,15 (UNIBET)
zawodnik, który gra agresywnie w ważniejszych meczach, dlatego liczę na ostrą grę z jego strony w jutrzejszym spotkaniu. Na pewno wykona nie jedno wejście wślizgiem, być może będzie musiał popełnić faul taktyczny, a w dodatku tydzień temu mocno iskrzyło między nim, a Mario Mandzukicem
Toni Kroos - otrzyma kartkę @ 3,50 (UNIBET)
 
snotje 5

snotje

Użytkownik
Tez sie zastanawialem nad pograniem kartek w tym meczu, ale jak zobaczylem, ze sedziowac bedzie Atkinson to juz tak rozowo te kartki nie wygladaja. Najgorszy u niego jest brak przewidywalnosci i nazwijmy to &quot;stabilnosci&quot; w ilosci pokazywanych kartek. W ostatnich 10 spotkaniach ma srednia 2,9 zoltej kartki na mecz a w calym sezonie srednio 3,9 zoltej kartki na mecz. W sobote sedziowal mecz Reading vs Arsenal w ktorym dal ledwo 2 i to druga w dogrywce choc wielu zawodnikow &quot;prosilo sie&quot; o upomnienie (chociazby Cazorla). W dodatku nie byl to jakis tam meczu, lecz polfinal FA cup w ktorym obu ekipom zalezalo na wygranej. Lacznie 29 fauli i tylko 2 kartki...troche slabo jak na moj gust i mysle, ze dzisiejszy mecz Bayernu bedzie bardzo podobny, czyli sporo puszczania gry i grozenia palcem a mniej kartek.
Jesli juz cos z kartek zagram to mysle, ze bedzie to indywidualna kara kartkowa dla Martins Indi z Porto. Gosc nie jest zagrozony absencja kartkowa w nastepnym meczu, Porto gra o awans wiec w obronie musza byc skoncentrowani i grac na maksa, bez poblazania, graja na wyjezdzie wiec spodziewam sie, ze sedzia jak juz to bedzie gwizdal przeciwko Porto. Martin gra na srodku obrony, ktoredy przeciskac sie bedzie Bayern (choc pod absencje w Porto nie wiem jak do konca ustawi swoj zespol Lopetegui ale mysle, ze cala linia obronna bedzie pod sporym naciskiem przez wiekszosc meczu). Bruno to jeszcze mlody zawodnik (23 lata) i nie raz pokazywal jakie potrafi walnac babole w obronie. Licze, ze dzisiaj tez popelni kilka bledow.
Martins Indi dostanie kartke @ 3 Unibet
⛔⛔⛔ czadu nie bylo z jego strony, ot wielka kloda biegala (chodzila) po boisku...
Nie zmienia to faktu, ze Atkinson po raz kolejny pokazal jak sie nie powinno sedziowac...Badstuber czerwo w 1 polowie za wjazd dwoma nogami powinien byc, do tej pory nie wiem czemu Bernat i Queresma nie dostali po kartce za to zdarzenie w rogu gdzie Queresma uderzyl w twarz Bernata a ten w zamian odepchnal napastnika Porto...i sporo innych sytuacji... jak taki sedzia dostaje fuche w 1/4 LM...no idea...
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Apetycznie? Casemiro ma na swoim koncie 2 żk w Champions League, wiec jak dzisiaj dostanie kolejna to pauzuje w pierwszym meczu polfinalowym. (Oczywiscie jesli Porto sie w ogole w nim pojawia, w co szczerze watpie. Wiem, wiem nie ma Robbena, ani Frankiego w 18 meczowej.)
Serio myślisz że przy wyrównanym meczu, analizowałby czy faulować czy nie faulować bo może nie zagram w kolejnej rundzie? Przeliczyłem się i jednak Porto to amatorzy, na pewno przy Bayernie i mecz zakończony w pierwszej połowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom