>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 21-22.04.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
Kazdy twierdzi iz typ bardzo ciezki ale mimo wszystko wiekszosc idzie w strone Atletico. Value moze i jest ale czy az tak duze zeby grac na gosci?
Real moze i bez paru graczy z podstawowej 11stki ale wczoraj tak samo bylo z Bayernem a jak sie skonczylo to kazdy wie. Mecz derbowy, emocjonujacy obydwie strony, szansze wyrownane ale kto bedzie bardziej zdeterminowany aby wygrac?
Uwazam iz atut wlasnego boiska i chec zrewanzowania sie za ostatnie nieudane mecze przeciwko Atletico zawazy o awansie.
Po za tym ogladalem dwumecz z Bayerem i wedlug mnie Atletico nic wielkiego nie pokazalo po za graniem dlugich pilek.
Czysta 1 po 2.00 ale ja zagram troche bardziej asekuracyjnie:
Who will advance to next round?
Real Madrid 1,75
Pinnacle
Przecież to jest całkiem inna sytuacja niż we wczorajszym meczu Bayernu.
Ten argument o chęci zrewanżowania to jest podawany już od 5 poprzednich spotkań między nimi i jakoś we wcześniejszych meczach ta chęć nie pomagała. Skoro Real w pełnym składzie nie ograł Atletico to dlaczego ma to zrobić w dość poważnym osłabieniu?
Ello ziomki widać skupiliście się na meczu Realu z Atletico co według mnie jest sporą ruletką sportową i obstawianie na to czy wypadnie orzeł czy reszka za grubszą sumkę jest dość ryzykowne.
A to koniecznie trzeba grać grubo? Bo Liga Mistrzów?
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Ello ziomki ;) widać skupiliście się na meczu Realu z Atletico co według mnie jest sporą ruletką sportową i obstawianie na to czy wypadnie orzeł czy reszka za grubszą sumkę jest dość ryzykowne. Jak dla mnie to jedynym meczem wartym uwagi do obstawienia jest mecz Monaco - Juve. Te dwie drużyny różni styl, doświadczenie i kadra. Juve po kursie 2.40 to spore Value, które warto grać. Nie widzę innej opcji niż wygrana Starej Damy. Monaco gra dobrą piłkę w defensywie ale w ataku piach i to że udało im się wyeliminować taką drużynę jak Arsenal to dla nich i tak spory sukces natomiast Stara Dama zaskoczyła wszystkich wygrywając wyjazdowe spotkanie z Borussią Dortmund aż 0 - 3. Ok tyle o historii skupmy się na meczu, Juve ma spore doświadczenie w LM dobrych zawodników obrona to zgrany kolektyw i coś wydaje mi się że Monaco nie strzeli żadnej bramki, odkryją się i pokaże się szansa dla Juve dla tego moje typy na ten mecz to:

Juve wygra @2.40 Sportingbet
Juve wygra do zera @ 3.05 Sportingbet
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
A wiec ostatnie kolejka cwiercifinalow LM przed nami. Pod analize wzialem sobie derby Madrytu. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie wynikiem 0:0 co stawia teoretycznie obie druzyny przed dobra sytuacja, gdyz gosciom starcza wysoki remis, a gospodarzom nawet zwyciestwo 1:0. Obie druzyny graja na wysokim poziomie majac dobrych zawodnikow. Po stronie Realu pechowo wypadl Modric i Bale czyli 2 motory napedowe gospodarzy. Strata Modrica bedzie raczej bardziej odczuwalna. Nie ma sensu pisac o kazdym zawodniku krotkich wierszy itd. Czas skupic sie na typach, ktora wpadly mi w oko.

Pierwsza polowa ponizej 2.5 kartek @1.82 Bet-at-home✅✅
Troche statystyk. Na ostatnie 5 spotkan w 4 linia ta nie zostala pokryta. Sedzia spotkania bedzie Felix Brych. Statystycznie lubi i wie gdzie sa kartki , lecz nie bedzie to latwy mecz. Sedzia nie bedzie chcial od poczatku wprowadzac duzej nerwowosci i wypierac na sobie presji, wiec powinien powoli podejsc do sprawy kartek i najpierw napominac graczy a po przerwie dopiero kartkowac. Z drugiej strony sami zawodnicy nie beda chcieli szybko lapac kartek, by potem odstawiac nogi itd. Wiadomo sa pewniacy do kartek Mandzukic, Ramos , lecz malo prawdopodobne by juz w 1 polowie zlapali on jakis karton.
Over 10.5 roznego @1.80 Bet 365✅✅
2 typ co tu duzo mowic rozne. W spotkaniach obu druzyn czesto jest duzo roznych nabijanych. Styl obu zespolow sprzyja rowniez wydarzeniu, gdyz czesto graja oni skrzydlami z proba centry na nabiegajacych kolegow. Dlatego bez wiekszych slow, a patrzac na styl i wymiar spotkania rozne rowniez sa do gry.

E:Izzi ???? :cool::cool:
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Juventus faworytem w Monako? Biorąc pod uwagę jak Juventus często zawodził po za domem w rozgrywkach LM, wynik 1 spotkania, który sprawia, że Juve nie będzie się fatygowało w ataku, lecz skupiało na defensywie, jak rzadko Monaco przegrywa u siebie. Zobaczymy jaki będzie trend na rynku.
A typ na rewanże:

Od dawien nie ma miejsca na rewolucję na najwyższych szczeblach LM, kasa musi się zgadzać, zatem pora, by Porto pakowało manatki.
Bayern -1 1.83 Bet365 ✅
Bayern zmiótł :cool:
idąc dalej tropem marketingowym wchodzę w Królewskich. Przed rokiem półfinał z Bayernem, więc ewentualny wielki rewanż, dobrze by się sprzedało, kolejne Gran Derbi też.
Real 2.05 Bet365

przed rokiem zaskoczyło Atletico, dwa lata wcześnie BVB, może teraz pora na Monako?
Monaco -1.5 9.50 Fortuna
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Real Atletico
Rozpisałem się i mnie wylogowało i całą analize szlag trafił,więć krótko.Kolejne derby Madrytu i rewanz za zeszłoroczny finał LM.To bedzie walka totalna, nikt nie odstawi nogi...Osłabienia Realu (Benzema,Bale,Marcelo,Modric)jeszcze bardziej zaostrzą mecz więc gram over 7.5 kartek na Bet365(myślę że spokojnie 10 kartek zobaczymy).Wpływa to oczywiście również dobrze na sytuacje Atletico.Real jeszcze w tym sezonie z nimi nie wygrał, więc dlaczego tak osłabiony miałby wyeliminować lokalnego rywala.Simeone jest na tyle dobrym trenerem ze nie wypusci takiej szansy z rąk.Podsumowując:
Liczba kartek over 7,5: kurs 1.83 Bet365
Awans Atletico: kurs 2.25 Bet365
Zółta kartka Coentrao: kurs 2.20 Betsafe
Zółta kartka Gabi: kurs: 1.90 Betsafe
Zółta kartka Carvajal kurs: 2.15 Betsafe
Zółta kartka Mandzukic kurs: 2.00 Betsafe
Zółta kartka Ronaldo kurs: 3.45 Betsafe
 
damal123 4

damal123

Użytkownik
Skład Realu:
Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Coentrão; Pepe, Isco, Kroos, James; Chicharito, Cristiano.
Ławka rezerwowych: Keylor Navas, Arbeloa, Nacho, Khedira, Illarra, Lucas Silva, Jesé.
Będzie walka w środku pola. Pepe skończy z kartką zapewne.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
REAL MADRYT - ATLETICO MADRYT BTS @ 1,85 betsafe ⛔ 1-0

Rozum mówi mi Real , ale jest ta druga strona sympatia do Atleti . Tutaj poprostu moze wydarzyć się wszystko i najrozsądniejszym typem na to spotkanie jest , że obie druzyny strzelą .Jedna jak i druga druzyna ma czym postraszyć , a wynik bezbramkowy jest korzystniejszy napewno dla Atleti , które jak wszyscy wiemy strzeli bramke to każdy remis zapewni awans . Jak dla mnie jest to mecz 50/50 , a jak będzie pokaze nam za chwile boisko .
Tak jest teraz w Madrycie przed stadionem Bernabeu :


Znamy juz składy na spotkanie :
Real: Casillas - Carvajal, Varane, Pepe, Coentrao - Ramos, Kroos, James, Isco - Cristiano, Hernandez

Atletico: Oblak - Juanfran, Miranda, Godín, Jesús Gámez - Tiago, Koke, Saúl, Arda, Griezmann - Mandzukic
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.

Monaco gra przeciętnie u siebie. Na 17 meczów, 9 zremisowali. Średnia 1 gol na mecz. Ich główny dorobek punktowy pochodzi z wyjazdów. Juve za to na wyjazdach nie zachwyca. Ilość strzelonych bramek w lidze w tym sezonie na wyjazdach to 21 bramek w 15 meczach. Średnia 1,4 gola na mecz. Przy czym u siebie ta średnia wynosi 2,38! Nie widzę powodu dla, którego dzisiaj miałoby być inaczej. Remis w zupełności im wystarcza. Dla pewności strzelą może z jedną bramkę i dowiozą wynik. Rozpaczliwie walczące Monaco może coś strzeli, ale też w to wątpie. Grają u siebie gdzie w lidze im nie idzie. Widzę tu remis.
W Monaco nie zagrają dwóch defensywnych pomocników: Toulalan i Kondogbia oraz kontuzjowany od dawien dawna napastnik Traore.
Juve bez Romulo, Ceceresa, Asamoah i Pogby.
Monaco - Juventus X gość wygra zwrot @ 1,75 (totolotek)✅✅✅ 0:0
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak jest z kartkami jak ktoś złapie dziś z zawieszonych to pauza czy nie? Bo czytałem,że mają się zerować po ćwierćfinale?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No ostrzegałem przed forumkową masówką na rynki 1x2 w meczu Realu i hurraoptymizmem na Atletico i podałem typ na więcej żółtych kartek w II poł, ale jakiś nadgorliwy mod post mi usunął !!! Szkoda - może ktoś by przeczytał i nie stracił kasy. Ja osobiście wygrałem w 1/4 finału LM prawie wszystko. Typy na awanse Realu, Bayernu i Barcelony (mimo nerwów) na ✅✅✅, grubo zagrany Bayern niezły ✅. Podwójna szansa na remis na ✅ no i tą większą ilość ŻK w II poł grubo na ✅ Piszę tutaj bo już nie mogę edytować swojego pierwszego postu w tym wątku (za dużo minęło czasu).
Co do oceny dzisiejszego spotkania Realu - dość wyrównany pojedynek z niewielką przewagą Realu. Głupi faul Ardy i Brych go wywalił. Wszystkie obawy związane z osłabieniami Realu okazały się bezpodstawne. Real był maksymalnie skoncentrowany w defensywie, jak wczoraj Bayern, Atletico miało może ze 2 sytuacje, Real z 10.
Tak jak pisałem w wątku dotyczącym pierwszych z dwumeczy, fakt, że faworyci kończyli u siebie mógł mieć znaczenie. Mimo, że bardziej obawiałem się PSG w meczu z Barcą, większym zagrożeniem było Atletico. Co do półfinałów ciężko będzie coś grać, oprócz Juventusu dość wyrównany poziom. Osobiście obstawiam, że w tym sezonie LM zdobędzie Barcelona. Zobaczymy.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
No ostrzegałem przed forumkową masówką na rynki 1x2 w meczu Realu i hurraoptymizmem na Atletico i podałem typ na więcej żółtych kartek w II poł, ale jakiś nadgorliwy mod post mi usunął !!! Szkoda - może ktoś by przeczytał i nie stracił kasy. Ja osobiście wygrałem w 1/4 finału LM prawie wszystko. Typy na awanse Realu, Bayernu i Barcelony (mimo nerwów) na ✅✅✅, grubo zagrany Bayern niezły ✅. Podwójna szansa na remis na ✅. Piszę tutaj bo już nie mogę edytować swojego pierwszego postu w tym wątku (za dużo minęło czasu).
Co do oceny dzisiejszego spotkania Realu - dość wyrównany pojedynek z niewielką przewagą Realu. Głupi faul Ardy i Brych go wywalił. Wszystkie obawy związane z osłabieniami Realu okazały się bezpodstawne. Real był maksymalnie skoncentrowany w defensywie, jak wczoraj Bayern, Atletico miało może ze 2 sytuacje, Real z 10.
Po co teraz te teksty, że ostrzegałeś? Gol w 88min. Cię uratował, gdzie wszystko wskazywało na dogrywkę. Jedni mieli fart, drudzy pecha, chodzi mi o grających. Zbyt wielki minimalizm zgubił Atletico, spodziewałem się że będą grać defensywnie, ale żeby praktycznie nie próbować atakować i nastawiać się całkowicie na dogrywkę czy też karne to się nie spodziewałem. Szkoda że Real strzelił bo na dogrywkę można byłoby spokojnie zagrać ich zwycięstwo.
Zgadzam się w pełni z Tobą, że poziom był wyrównany, ale jednak musisz przyznać, ze we wszystkich statystykach Real był lepszy: strzały celne, posiadanie itd. Statystyki jednak nie grają i mogło się potoczyć różnie.
No tak tylko co z tego skoro było 0-0? Wiadomo, że Real nawet osłabiony będzie prowadził grę, ale po za rzutami rożnymi za dobrych okazji nie było. Była dobra sytuacja, ale Hernandez nie trafił, tylko że tam powinien być odgwizdany spalony. Konkretów brakowało. No ale tak jak mówię totalny minimalizm zgubił Atletico.
A to czy to Atletico chciało grać defensywnie czy musiało, bo Real ich zepchnął to inna sprawa.
Gdyby chciało to by podeszli wyżej, ale tak mieli nakazane i tak grali.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po co teraz te teksty, że ostrzegałeś? Gol w 88min. Cię uratował, gdzie wszystko wskazywało na dogrywkę. Jedni mieli fart, drudzy pecha, chodzi mi o grających. Zbyt wielki minimalizm zgubił Atletico, spodziewałem się że będą grać defensywnie, ale żeby praktycznie nie próbować atakować i nastawiać się całkowicie na dogrywkę czy też karne to się nie spodziewałem. Szkoda że Real strzelił bo na dogrywkę można byłoby spokojnie zagrać ich zwycięstwo.
Ja tylko ostrzegałem żeby lepiej nie ruszać 1x2, a nie grać na Real i podałem typ, że będzie więcej kartek w II poł co weszło jak w masło, a znając Brycha zawsze sobie zostawia zapas. Zgadzam się w pełni z Tobą, że poziom był wyrównany, ale jednak musisz przyznać, ze we wszystkich statystykach Real był lepszy: strzały celne, posiadanie itd. Statystyki jednak nie grają i mogło się potoczyć różnie. Najbardziej fani Atletico i obstawiający mogą mieć pretensje do Ardy bo ten faul był zupełnie nie potrzebny, tym bardziej, że miał już żółtą kartkę. A to czy to Atletico chciało grać defensywnie czy musiało, bo Real ich zepchnął to inna sprawa. Atletico zanim nie pojawiła się czerwona kartka miało przecież siłę w ataku, ale Real grał w defensywie mega bezpiecznie i mega skoncentrowany. Zasada była taka, każdy kto widzi zagrożenie wybija nie patrząc na nic. Dla mnie w zespole Atletico w tym dwumeczu objawienie to Oblak - jest po prostu genialny.
 
onos 28

onos

Użytkownik
Przecież to jest całkiem inna sytuacja niż we wczorajszym meczu Bayernu.
Ten argument o chęci zrewanżowania to jest podawany już od 5 poprzednich spotkań między nimi i jakoś we wcześniejszych meczach ta chęć nie pomagała. Skoro Real w pełnym składzie nie ograł Atletico to dlaczego ma to zrobić w dość poważnym osłabieniu?
No i ten... powiem Ci tylko ze takie mecze rzadza sie swoimi prawami. Cytujesz i podpisujesz sie pod moja wypowiedzia a nic nowego do niej nie wnosisz. Piszesz mi o Atletico ktore w meczach z Realem gralo z wiatrem i forma a w ostatnim miesiacu nie graja kompletnie nic. Tak jak pisalem wczesniej, ogladajac dwumecz z Bayerem czy pierwszy mecz z Realem widzialem broniace sie Atletico i nic wiecej. Takze czego mozna bylo spodziewac sie na Santiago Bernabeu. Real tez bez pomyslu ale wieksze prawdopodobienstwo bylo na bramke dla RM niz na 0:0 przez 120min. Jedyna szansa Atletico byly karne(nawet gdyby nie bylo czerwieni)
Tak czy siak, nie chce tutaj brnac w jakies klotnie i wymadrzanie sie po meczu(mimo ze typ mi siadl podwojnie) lecz pozdrawiam i zycze szczescia w nastepnych typach ;)
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
No i ten... powiem Ci tylko ze takie mecze rzadza sie swoimi prawami. Cytujesz i podpisujesz sie pod moja wypowiedzia a nic nowego do niej nie wnosisz. Piszesz mi o Atletico ktore w meczach z Realem gralo z wiatrem i forma a w ostatnim miesiacu nie graja kompletnie nic. Tak jak pisalem wczesniej, ogladajac dwumecz z Bayerem czy pierwszy mecz z Realem widzialem broniace sie Atletico i nic wiecej. Takze czego mozna bylo spodziewac sie na Santiago Bernabeu. Real tez bez pomyslu ale wieksze prawdopodobienstwo bylo na bramke dla RM niz na 0:0 przez 120min. Jedyna szansa Atletico byly karne(nawet gdyby nie bylo czerwieni)
Tak czy siak, nie chce tutaj brnac w jakies klotnie i wymadrzanie sie po meczu(mimo ze typ mi siadl podwojnie) lecz pozdrawiam i zycze szczescia w nastepnych typach :wink:
No i ten... powiem Ci tylko, że wiem jakimi prawami się rządzą takie mecze. Wyobraź sobie że nie oglądałem wczoraj pierwszego meczu w życiu. Cytuję i podpisuję się pod Twoją wypowiedzią i nic nie wnoszę? Odniosłem się do Twoich argumentów, gdyż pisanie, na temat wczorajszego meczu Realu, że sytuacja wygląda tak samo jak z Bayernem to kpina. Tam była zdecydowana różnica poziomu między drużynami co Bayern potwierdził już w pierwszej połowie, tutaj takiej nie było. Argument o chęci rewanżu za wcześniejsze porażki też był tydzień temu podawany i co jakoś Real też nie wygrał, a przecież Atletico też było bez formy. Ok w pełni się z tym zgadzam że Real tam był zdecydowanie lepszy i powinien w sumie o losach dwumeczu przesądzić już w tamtym meczu, jednak skończyło się na 0-0 i przewaga psychologiczna była już po stronie Atletico. Sam w swoim poście pisałem o tym, że to Real będzie stroną dominującą, a Atletico będzie się broniło, bo nie mogło być tutaj mowy o czymś innym, nawet mimo osłabień. Ale siła ognia Realu tak jak się spodziewałem była dużo mniejsza niż w pierwszym meczu i nie możesz zaprzeczyć. To że ktoś ma przewagę optyczną jeszcze nic nie oznacza, gdy brakuje konkretów. Piszesz mi o jakimś 0-0 po 120 minutach, jakbym grał na awans Atletico. A jasno i wyraźnie napisałem, że gram +0.5 AH, kurs był nie wieli mniejszy a ryzyko spadało. Generalni było tak jak napisałem, z tym że Simeone postawił w tym meczu bardziej na aspekt psychologiczny niż sportowy, bo z biegiem czasu to na Realu byłaby większa presja, i być może w dogrywce Atletico miałoby jakąś dobrą sytuację do kontry, gdyby grali 11 na 11(wiadomo to już tylko gdybanie), a kartka Turana to trochę skomplikowała i minimalistyczna taktyka zemściła się w samej końcówce. Szkoda że nie dociągnęli do dogrywki, bo wtedy sam bym już zagrał awans Realu, po tym czerwie Atletico to już całkowicie zrezygnowało z wyprowadzania ataków.
Tak czy siak, nie chce tutaj brnac w jakies klotnie i wymadrzanie sie po meczu(mimo ze typ mi siadl podwojnie) lecz pozdrawiam i zycze szczescia w nastepnych typach
No tak nie chcesz, ale jednak gdy okazało się, że typ siadł podwójnie to dopiero wtedy napisałeś. Mimo że po dodaniu mojego postu, który odnosił się do Twoich argumentów, byłeś zalogowany jeszcze kilkanaście minut. Widziałem bo czekałem, czy będziesz bronił swoich racji czy też nie. Daję sobie uciąć rękę, że gdyby Twój typ nie wszedł to nawet nie postawiłbyś ⛔ przy nim. Milczałbyś jak Hank, który taki był pewny Porto, tylko że on przynajmniej pisał coś przed meczem.A i jeszcze jedno, niby typ Ci siadł podwójnie ale sam podkreślałeś, że zagrasz trochę bardziej asekuracyjnie, czyli awans. To, że sobie pewnie dograłeś na live to już mnie mało obchodzi. Więc jak się z czymś nie zgadzasz, to pisz przed a nie po.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To ja tez cos napisze niezła lipe przedstawiłem w rewanżach Porto to w ogóle abstrakcyjny typ przykro mi ich było jak ich Bayern pozamiatał ale Bayern zagrał mecz ideał.
Zdziwiony jestem za to PSG bo na nich umoczyłem sporo kasy.Jak taki zespół moze grac tak nie wyraźnie to nie mam pojęcia.Dwumecz z Chelsea to było mistrzostwo swiata a z Barca zagrali jakby nie mieli jaj.Niby Ibra grał niezle Verratti to samo ale co pokazał taki Pastore gość za 40 pare baniek to tylko spuścić zasłonę milczenia.Wydaje mi sie tez ze czas Blanca chyba dobiega tam końca co on moze wiecej wycisnąć z tej ekipy? Oczywiscie Barca zagrała świetne zawody i jak zwykle ktoś z trójki Messi Suarez Neymar załatwił sprawę ale ze Paryżan nie było stac nawet na bramkę?
Real wczoraj pokonał słabe Atletico słabe bo oni za wiele w ofensywie w tym sezonie nie pokazują.Bronia nadal niezle ale ze strzelaniem z lepszymi jest problem i awans Realu to był obowiązek.
Mimo wszystko patrząc na formę Realu nie widzę ich w finale do tego brak Modricia.
Finał Barca-Bayern o ile drabinka pozwoli.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To ja tez cos napisze niezła lipe przedstawiłem w rewanżach Porto to w ogóle abstrakcyjny typ przykro mi ich było jak ich Bayern pozamiatał ale Bayern zagrał mecz ideał.
Zdziwiony jestem za to PSG bo na nich umoczyłem sporo kasy.Jak taki zespół moze grac tak nie wyraźnie to nie mam pojęcia.Dwumecz z Chelsea to było mistrzostwo swiata a z Barca zagrali jakby nie mieli jaj.Niby Ibra grał niezle Verratti to samo ale co pokazał taki Pastore gość za 40 pare baniek to tylko spuścić zasłonę milczenia.Wydaje mi sie tez ze czas Blanca chyba dobiega tam końca co on moze wiecej wycisnąć z tej ekipy? Oczywiscie Barca zagrała świetne zawody i jak zwykle ktoś z trójki Messi Suarez Neymar załatwił sprawę ale ze Paryżan nie było stac nawet na bramkę?
Real wczoraj pokonał słabe Atletico słabe bo oni za wiele w ofensywie w tym sezonie nie pokazują.Bronia nadal niezle ale ze strzelaniem z lepszymi jest problem i awans Realu to był obowiązek.
Mimo wszystko patrząc na formę Realu nie widzę ich w finale do tego brak Modricia.
Finał Barca-Bayern o ile drabinka pozwoli.
Oj ja przez to PSG, a właściwie przez Twoją zachętę straciłem trochę grosiwa na PSG strzeli ???? Oczywiście nie mam do Ciebie pretensji bo pistoletu mi nikt do głowy nie przyłożył i nie kazał tego grać, ale tak zachęcałeś... Co do meczu najgorsze było to, że od jakieś 70 min Barcelona mając 2:0 w zasadzie stanęła i rozdawała prezenty w swoim polu karnym, a te jełopy nie trafiały do pustej bramki, marnowali setkę za setką. Barcelona się tak rozluźniła, że nawet nie chciało im się wracać do obrony. To po prostu straszne jak bezpłciowo, bez walki do końca zagrało PSG. Może miał na to wpływ skandal z udziałem Ibry i nie za wesoła atmosfera w szatni, a może to, że widzieli, że już o nic nie grają ? A jednak grali o resztki honoru, które stracili po tym meczu.
 
H 902

hank

Użytkownik
No i ten... powiem Ci tylko, że wiem jakimi prawami się rządzą takie mecze. Wyobraź sobie że nie oglądałem wczoraj pierwszego meczu w życiu. Cytuję i podpisuję się pod Twoją wypowiedzią i nic nie wnoszę? Odniosłem się do Twoich argumentów, gdyż pisanie, na temat wczorajszego meczu Realu, że sytuacja wygląda tak samo jak z Bayernem to kpina. Tam była zdecydowana różnica poziomu między drużynami co Bayern potwierdził już w pierwszej połowie, tutaj takiej nie było. Argument o chęci rewanżu za wcześniejsze porażki też był tydzień temu podawany i co jakoś Real też nie wygrał, a przecież Atletico też było bez formy. Ok w pełni się z tym zgadzam że Real tam był zdecydowanie lepszy i powinien w sumie o losach dwumeczu przesądzić już w tamtym meczu, jednak skończyło się na 0-0 i przewaga psychologiczna była już po stronie Atletico. Sam w swoim poście pisałem o tym, że to Real będzie stroną dominującą, a Atletico będzie się broniło, bo nie mogło być tutaj mowy o czymś innym, nawet mimo osłabień. Ale siła ognia Realu tak jak się spodziewałem była dużo mniejsza niż w pierwszym meczu i nie możesz zaprzeczyć. To że ktoś ma przewagę optyczną jeszcze nic nie oznacza, gdy brakuje konkretów. Piszesz mi o jakimś 0-0 po 120 minutach, jakbym grał na awans Atletico. A jasno i wyraźnie napisałem, że gram +0.5 AH, kurs był nie wieli mniejszy a ryzyko spadało. Generalni było tak jak napisałem, z tym że Simeone postawił w tym meczu bardziej na aspekt psychologiczny niż sportowy, bo z biegiem czasu to na Realu byłaby większa presja, i być może w dogrywce Atletico miałoby jakąś dobrą sytuację do kontry, gdyby grali 11 na 11(wiadomo to już tylko gdybanie), a kartka Turana to trochę skomplikowała i minimalistyczna taktyka zemściła się w samej końcówce. Szkoda że nie dociągnęli do dogrywki, bo wtedy sam bym już zagrał awans Realu, po tym czerwie Atletico to już całkowicie zrezygnowało z wyprowadzania ataków.

Haha, no i co ze Porto przegrało, zagrali jak amatorzy, mówi sie trudno, tu dyskusje powinno sie prowadzić przed meczem

No tak nie chcesz, ale jednak gdy okazało się, że typ siadł podwójnie to dopiero wtedy napisałeś. Mimo że po dodaniu mojego postu, który odnosił się do Twoich argumentów, byłeś zalogowany jeszcze kilkanaście minut. Widziałem bo czekałem, czy będziesz bronił swoich racji czy też nie. Daję sobie uciąć rękę, że gdyby Twój typ nie wszedł to nawet nie postawiłbyś ⛔ przy nim. Milczałbyś jak Hank, który taki był pewny Porto, tylko że on przynajmniej pisał coś przed meczem.A i jeszcze jedno, niby typ Ci siadł podwójnie ale sam podkreślałeś, że zagrasz trochę bardziej asekuracyjnie, czyli awans. To, że sobie pewnie dograłeś na live to już mnie mało obchodzi. Więc jak się z czymś nie zgadzasz, to pisz przed a nie po.
Haha, no i co ze Porto przegrało, zagrali jak amatorzy, mówi sie trudno, tu dyskusje powinno sie prowadzić przed meczem, jak chcesz z siebie robić guru, bo trafiłeś Bayern, to moze tez wypowiedz sie na temat swoich wtop, bo jakoś słabo idzie jak na Vipa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Haha, no i co ze Porto przegrało, zagrali jak amatorzy, mówi sie trudno, tu dyskusje powinno sie prowadzić przed meczem, jak chcesz z siebie robić guru, bo trafiłeś Bayern, to moze tez wypowiedz sie na temat swoich wtop, bo jakoś słabo idzie jak na Vipa.
I co kolejny hejter na forum ? Scott prowadzi swoje typy bardzo dobrze i w bilansie całkowitym jest na duży plus w przeciwieństwie do ciebie. Nie masz swoich typów, 100 pkt reputacji ale atakujesz. Nie ma w tej odpowiedzi, żadnej merytoryki tylko po prostu atak na niezłego typera. A dyskusję powinno prowadzić się zawsze..., przed meczami, w trakcie i po bo... zespoły wciąż grają, nie ma zakłady nuklearnej i dobrze jest oceniać ich poziom także po spotkaniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom