>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy (16.03.2017) - czwartek - REWANŻE

Status
Zamknięty.
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
Mecz Krasnodaru jest na Europsorcie i tak btw. to FK Krasnodar a nie Kubań ;) To samo zrobił Eurosport. Przed tygodniem oglądaliśmy tam pojedynek Romy z Lyonem, ale dzisiaj już tego starcia nie ma.
By nie dyskutować, dodam typ od siebie który dzisiaj gram. Wygrana Besiktasu w mojej ocenie jest najciekawszą opcją na dzisiejsze granie. Turcy w pierwszym spotkaniu, na stadionie rywali, potrafili być stroną dominującą. W związku z tym uważam, że w rewanżu, na gorącym Vodafone Arena w Stambule Mistrzowie Turcji odprawią z kwitkiem najlepszą grecką drużynę.
Besiktas @1.75 bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam pograny awans Krasnodaru na kuponie z awansem Monaco i jak wejdzie ten Krasnodar to osiągnę kurs 11,45 (!)
Zgadzam się moderatorem Ibrisem, że warto dzisiaj iść w stronę ruskich gospodarzy. Również widziałem, że zagrali całkiem dobrze w defensywie i nieźle w ataku. Celta się męczyła. Do tego raczej małe zainteresowanie było tym meczem. Wiał wiatr po trybunach ???? Nie wiem więc czy Celta będzie nawet chciała się dzisiaj specjalnie wysilać. Oczywiście dochodzi trudny, zimny teren na którym piłkarze hiszpańscy i z Płd Ameryki nie są przyzwyczajeni grać.
Kaleshin i Kabore przestali pauzować za kartki, a Smolov pozbył się problemów zdrowotnych. To oznacza, że wszyscy zawodnicy znajdują się do dyspozycji trenera FK. Szczególnie istotny jest powrót do gry absolutnego lidera zespołu, Smolova.
za: premieradivision.pl
Za typem jednak najbardziej przemawia fakt, że do Krasnodaru wracają kluczowi zawodnicy o czym była mowa wcześniej.
Dlatego polecam grać awans Krasnodaru (kursy ok 2,70). Swoją tasiemkę podaję tylko informacyjnie bo pograna była wczoraj:
Monako vs Man. City (Monako awans) + FC Krasnodar - Celta de Vigo (Krasnodar awans) + Atletico Madryt - Bayer Leverkusen (Atletico awans) kurs: 11,45 buk: forBet
Tak więc polecam grać awans Krasnodaru⛔. Jako, że z natury rzeczy nie należy za bardzo ufać ruskim klubów - bez szaleństw ze stawką ????
edit// no jak zwykle ruskie mnie nie zawiedli - jak zawsze przegrywają ????
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Smokowski przed meczem Ajax - Legia tłumaczył na twiterze, że 3 kanały mają wykupioną LE i takie są po prostu warunki umowy. Pomyśleć, że to właśnie C+ nie pokazywał drugiego spotkania Legii w Amsterdamie.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
LE piłka nożna
Ajax - FC Kopenhaga
Amsterdam ArenA 21;05

Drużyna z Amsterdamu w pierwszym spotkaniu uległa w Danii 1-2.Dziś musi pokonać 1-0 2-0 Drużyne z Kopenhagi być zagrać
w następnej fazie rozgrywek UEFA.Zadanie nie bedzie łatwe , ale realne .Dunczycy muszą pilnowac swojego pola by nie zostać
skarconym przez druzyne Ajaxu i często kontratakować. Dunczycy zdają sobie sprawę że stoja przed szansą na awans do nastepnej
rundy i będą chceli wyliminować bardziej obyty na arenie miedzynarodowej zespól Ajaksu.Holendrzy to juz też nie taki mocny zespól
jak w latach dawniejszych, ale zawsze grożny. W ldze zajmuje 2 pozycje i bedzie próbowac gonić Feynord, ale dziś zadaniem dla
drużyny P. Bosza jest pokazanie dobrego futbolu i pokazać wyzszośc nad Dunczykami.Będzie nie łatwo , bo w składzie FC KOpenh.
jest A. Cornelius i F. Santander , którzy są łowcami bramek , własnie Cornelius zdobył jednego gola w poprzednim spotkaniu.
Moim zdaniem Ajax ten mecz wygra , ale czy przekonywująco ? Opcja o takim samym kursie to BTS. Duńczycy w lidze
bramki 54;9 jest to swietny bilans i zajmuą 1 pozycje 12 punktów przewagi nad drugim zespołem,więc gospodarze powinni czuć
rekspekt przed przeciwnikami dzisiejszego spotkania.Ajax 55;16 bramki ligowe więc obie są w stanie zdobyć gole.Remis wyeliminuje Ajax.

typ;1/kurs;1.85 Unibet ✅
typ;BTS obie /Tak kurs;1.80 Sportingbet ⛔
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, liga europy
Godzina: 21-05
Spotkanie: Roma - Lyon
Typ: Roma
Kurs: 1,75
Bukmacher: betsson

analiza:
Po emocjach związanych z Ligą Mistrzów i dość zaskakujacych w niej rozstrzygnięciach dziś czas na rewanże w Lidze Europy. Kilka spotkań jest raczej rozstrzygnięte, ale jedno zapowiada się nad wyraz ciekawie. To rywalizacja Lyonu z Romą. W pierwszym meczu jak dla mnie dość niespodziewanie wygrali francuzi aż 4-2, choć do przerwy to rzymianie prowadzili 2-1. Dla mnie to troszkę niespodzianka, bo osobiscie uwazałem włochów jako ten zespoł, ktory powinien zameldować się w ćwierćfinale LE. Po pierwszym meczu trochę sobie skomplikowali sytuacje, ale uważam ze wcale nie stoją na straconej pozycji w meczu rewanżowym. To że straty z pierwszych meczy można odrabiać juz pokazały niektore zespoły - Barca odrobiła cztery gole z Paryża, Leicester choć nie było faworytem w dwumeczu z Sevilla, czy Monaco, ktore w Manchesterze przegrali aż 3-5. Dwie bramki to dużo, ale nie jest to niemożliwe, zważywszy że Roma to bardzo mocna i klasowa drużyna. I to drużyna, ktora na własnym boisku jest niezwykle trudna do pokonania. W tym sezonie przegrali pierwszy mecz w sezonie w eliminacjach LM z Porto aż 0-3, później zanotowali serię szesnastu meczy bez porażki, tyle że w tym czasie zaledwie raz nie wygrali meczu (i było to w fazie grupowej LE z Austrią Wiedeń). Ostatnio ponieśli dwie porażki na Stadio Olimico - pierwszy w poprzedniej rundzie LE z Villareal 0-1, tyle ze w pierwszym meczu w Hiszpanii było 4-0 dla podopiecznych Spallettiego. Druga porażka to ligowa z Napoli, ktora zakończyła fantastyczną serię dwunastu ligowych zwycięstw w tym sezonie. Tak więc u siebie Roma gra praktycznie bezbłędnie. Dziś jesli marzą o awansie nie ma mowy o jakimkolwiek marginesie błędu. A moim zdaniem stać ich na wygraną i awans. Tym bardziej ze Lyon w lidze radzi sobie przeciętnie, a zdecydowanie lepiej radzi sobie u siebie niz na wyjazdach. Gdyby trochę lepiej grali na wyjazdach to może nie straciliby szansy na grę w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów, a tak strata do Monaco, Psg i Nice wynosi już trzynaście lub więcej punktów i jest to strata raczej nie do odrobienia na tym etapie rozgrywek. Roma dziś wystawia najsilniejszy możliwie skład ze swoimi gwiazdami - Dzeko, Salah, De Rossi, Strootman i mój ulubiony piłkarz ekipy z Rzymu Nainggolan to piłkarze którzy mają poprowadzić Romę do finału w Solnej. Moim zdaniem dziś znów zobaczymy comeback przegranego z pierwszego meczu. Stawiam na zwycięstwo, a nawet awans Romy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom