>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Ligi Mistrzów 11-12.03.2014

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od Unibet

Rewanżowe pojedynki w Lidze Mistrzów przed nami. We wtorek Bayern Monachium podejmie Arsenal Londyn. Wiele wskazuje, iż przewaga z pierwszego meczu powinna wystarczyć (2:0). Natomiast pojedynek Atletico z Milanem jeszcze nie jest finalnie rozstrzygnięty. Przewaga Hiszpanów z pierwszego meczu jest nikła (1:0). I mimo, iż Rossoneri nie grają najrówniej, to na pewno nie poddadzą się bez walki. Środowe mecze już raczej rozstrzygnięte. A na pewno ten z udziałem PSG i Bayeru - Francuzi rozbili Aptekarzy 4:0. Barca natomiast pokonała The Citizens 2:0. Zespół z Manchesteru będzie walczył, ale z jakim skutkiem :?:
Zapraszamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja chciałbym wszystkich przestrzec przed graniem na faworytów po kursach 1,30-1,40. Moim zdaniem gra na nich kompletnie się nie opłaca. PSG wygrało 0:4, fajnie... ale myślę, że nie będą piłować na siłkę wyniku. Przypomnę tylko fazę grupową na wyjeździe 0:5 z Anderlechtem, u siebie remis 1:1. Swego czasu Urugwaj w meczu barażowym do MŚ grał na wyjeździe z Jordanią, wygrał 0:5. U siebie grali w najsilniejszym składzie (Suarez, Cavani itd.), ludzie grali handicapy, a mecz skończył się wynikiem 0:0.
Manchester City do czasu czerwonej kartki i karnego grał jak równy z równym z Barceloną, można nawet powiedzieć, że do tego czasu to oni byli drużyną delikatnie dominującą. Warto przypomnieć, że do składu City wraca Aquero, a moim zdaniem Barcelona nie jest już tą mocną drużyną z przed kilku lat.
Arsenal rok temu na Allianz Arena skończył mecz wynikiem 0:2 i mało brakowało im do awansu. Tutaj podobnie było jak w Manchesterze w pierwszym meczu. Do czasu czerwonej kartki &quot;Nojer&quot; wybronił groźny strzał, akcję sam na sam, plus obronił żenującego karnego, można by rzec, że uratował Bayern od startu meczu 2:0.
Atletico Madryt wygrało na wyjeździe, ale co z tego? Kto oglądał mecz ten wie, że to Milan cisną ich aż miło się oglądało. Groźne strzały, sytuacje, poprzeczki, słupki, można by powiedzieć że zabrakło szczęścia. Atletico? Bodajże rzut różny w okolicach 80 minuty i Costa kończy golem. To by było na tyle ze strony Hiszpanów, nie bez powodu się mówi &quot;niewykorzystane sytuacje lubią się mścić&quot;.
Dziś są derby Madrytu, Atletico ostatnio gra coraz gorzej, zaraz się okaże, że zostanie im do gry tylko Liga Mistrzów. Milan jak to Włosi... Nieobliczalni, mogą sprawdzić niespodziankę, to tylko jest 0:1, potencjał w ofensywie mają. Ciężki mecz do wytypowania parząc przez pryzmat aktualnej formy podopiecznych Diego Simeone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zuzka-110407 0

zuzka-110407

Użytkownik
W nadchodzących meczach rewanżowych ja przymierzała bym się do grania na Milan, ewentualnie x2. Oglądałam pierwszy mecz tych ekip i tak jak kolega wyżej wspomniał nic specjalnego A. Madryt nie pokazało, oprócz oczywiście gola Costy, z główki jak dobrze pamiętam. Milan z kolei fajnie prowadził gre oraz stwarzał sobie sytuacje. Myślę, że mając to na uwadze oraz to, że to tylko jeden gol przewagi, Milan powalczy do końca i wygra to spotkanie. Niewiele już pamiętam z tamtego spotkania ale na pewno Milan był drużyną znacznie lepszą i to głównie na tym spotkaniu opieram swoje przypuszczenia/opinię.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Nie ma co porównywać fazy grupowej do fazy dwumeczu. Oczywiście, kursy mocno zaniżone, odradza się grę na gospodarzy, bo co? To są prestiżowe rozgrwyki, różnica klas ogromna, co potwierdziły pierwsze mecze, więc nie popadajmy też w paranoje.
Skoro Schalke, ze swoją beznadziejną defensywą, u siebie, przy przyczajonym początkowo Realu dało się tak rozgromić to nagle w Madrycie ma być cudowna metamorfoza? Na Sanatiago Bernabeu Real będzie prowadził atak, od samego początku, więc tych sytuacji bramkowych powinno być jeszcze więcej. Schalke po starciu z Królewskimi po raz drugi skarcone, tym razem w Monachium. Pewnych braków nie da się przeskoczyć.
Bayern z pewnością wyciągnie wnioski z poprzedniego dwumeczu z Arsenalem i drugi raz nie zlekceważy rywala. Kanonierzy w swoim stylu, powoli płyną, liga, Liga Mistrzów. Bawarczycy powinni siąść od początku i spiąć się na maxa przypieczętowując awans, by nie było deja vu i nerwówki.
Co do Milanu, to przytaczacie, że Atletico nie zagrało wielkiego meczu. Jeszcze nie oglądałem powtórki, więc Wam zaufam. Tyle, że Atletico na wyjeździe, a Atletico u siebie to jednak różnica . Skoro Milan u siebie nie był w stanie wykorzystać niemocy rywala to ma to zrobić w jaskini lwa, w której nikt nie zdołał jeszce wygrać w lidze, ani Barca, ani Real. Która nie została zdobyta także w fazie grupowej LM. Przecież w ogólnym rozrachunku ilan gra piach, defensywa słabiutka, od ofensywy oczekuje się więcej. Jeden mecz, w którym mieli przewagę, a i tak przegrali ma być światełkiem w tunelu? W czym tu upatrywać szanse? w tym, że jest wysoki kurs? ale przecież nie wziął się on z kosmosu tylko na podstawie słabej gry włoskiego klubu
P.S to co razi po oczach to kurs na mocno zawodzący MU
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Manchester City do czasu czerwonej kartki i karnego grał jak równy z równym z Barceloną, można nawet powiedzieć, że do tego czasu to oni byli drużyną delikatnie dominującą. Warto przypomnieć, że do składu City wraca Aquero, a moim zdaniem Barcelona nie jest już tą mocną drużyną z przed kilku lat.
Tylko że teraz zagrają na Camp Nou. I od początku zagra Neymar. :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak mamy teraz do czynienia z sytuacją, że wszyscy faworyci powygrywali lub powygrywali wysoko na wyjazdach i remisy czy nawet małe przegrane nadal będą promować ich awans. Czy to jednak oznacza, że grać na ich przeciwników ? Nie sądzę, to są wciąż zespoły lepsze sportowo i nie oddadzą ot tak u siebie zwycięstwa. Podejrzewam, że w jednym, dwóch przypadkach (np z PSG) może być jakiś remis, ale to wszystko. Skłaniam się więc ku grze na faworytów, ale raczej za małe stawki, a generalnie to lepiej sobie w tej sytuacji odpuścić granie bo kiedy lepszy nie musi, ale może, a słabszy (ale bez przesady) musi, na tym etapie rozgrywek LM może być różnie. Może czeka nas niespodzianka z Man City ? Z faworytów jak dla mnie można sobie zagrać Bayern, bo po zeszłorocznej wpadce są przeczuleni, a Arsenal gra słabo. W reszcie przypadków - Man City, kto wie czy nie będzie remisu lub wygranej City, Milan też może pokazać pazurki. Atletico ostatnio zagrało świetny mecz z Realem, ale mnie to i tak nie do końca przekonuje. PSG ma taką zaliczkę, że mogą wystawić jakiś rezerwowy skład i grać na remis. Jeśli się zdecyduję coś zagrać podam jeszcze typy.
Ostatecznie lekko gram tak:
Bayern Munchen vs Arsenal
Bayern Munchen (AH: -1, -1,5) kurs: 1,599 buk: Pinnacle
Bayern Munchen (AH: -1.5 i -2) kurs: 2,02 buk: Pinnacle

Atletico Madryt vs AC Milan
Atletico Madryt (AH: -1) kurs: 1,80 buk: Pinnacle
oraz: AKU:
Bayern Monachium + Atletico Madryt + Barcelona(DNB) kurs łączny: 2,20 buk: Betsafe
 
walt 33

walt

Użytkownik
Niby PSG może oszczędzić paru graczy, ale z tego co widzę to po spotkaniu rewanżowym z Leverkusen mają od razu spotkanie u siebie z Saint Etienne(4). Osobiście myślę, że czołowi piłkarze na pewno wystąpią. Ibra walczy o króla strzelców i na pewno będzie chciał popisać się jakimś świetnym zagraniem ????
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tak nudnego etapu LM już od lat nie widziałem. Nie ma się co oszukiwać- losy wszystkich dwumeczów są już przesądzone po pierwszych spotkaniach. Ktoś może napisać, że Milan przegrał tylko 0:1 z Atletico- fajnie, ale czy ktoś naprawdę wierzy, ze Milan w takim składzie wygra na wyjeździe z Atletico, z którym to ostatnio banda all-starów z Realu ledwie wyrwała remis? Moim zdaniem nie warto się oszukiwać.

PSG - Leverkusen - no tutaj to chyba nikt nie wierzy w awans Leverkusen. Pytanie tylko jak PSG podejdzie do tego meczu i czy ponownie rozgromi rywali, czy zadowoli się skromnym zwycięstwem czy nawet remisem.

Barcelona - MC i Bayern - Arsenal

Te dwumecze wyglądają najciekawiej. Oczywiście i tutaj losy rywalizacji są przesądzone, ale zastanawia mnie jak goście podejdą do swoich spotkań. Czy MC i Arsenal rzucą się na rywala starając się szturmować ich bramkę od samego początku, czy zagrają tak, by przegrać tylko minimalnie i by nie było obciachu w Europie? No cóż, angielskie drużyny są w tym sezonie słabe jak nigdy i naprawdę ciężko tu będzie o niespodziankę. Zwycięstwa Barcelony i Bayernu to chyba formalność.

Mega pewniakiem wydaje się być to, że Barcelona strzeli gola w obu połowach. Taka fajna lokata po dobrym kursie ????
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Może działacze na wyspach dojdą w końcu do wniosku, że taka intensywność rozgrywek w Anglii niemal już na starcie eliminuje angielskie drużyny w LM. Jak angielskie kluby mają rywalizować z takimi potęgami jak Bayern, który to już przed rozpoczęciem sezonu miał zapewnione mistrzostwo Niemiec? W dobrej sytuacji jest też PSG, które ligę ma już praktycznie wygraną i wszelkie siły może rzucić na LM. Hiszpańskie drużyny też lekko nie mają, ale jednak to nic w porównaniu z tym co muszą przejść angielskie zespoły, no i kadrowo mocno je przewyższają.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Mega pewniakiem wydaje się być to, że Barcelona strzeli gola w obu połowach. Taka fajna lokata po dobrym kursie
to, że w lidze u siebie często strzelają w obu połowach, nie znaczy, że w fazie pucharoej też tak będzie. W grupie u siebie z Celtikiem, Ajaxem czy Milanem wchodziło. Ale np. w zeszłym roku w fazie pucharowej u siebie wszedł Milan, ale PSG czy Bayern nie. City w defensywie broni lepiej imho niż Celtic, Ajax czy ten Milan. Żaden to pewniak i lokata, nawet mimo faktu, iż szanse na awans City ma iluzoryczne.
pzdr.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
A ja się właśnie zgodzę z SHAKALEM i również popieram uderzanie w stronę dogów. W mądrym tego słowa znaczeniu.

BAYERN - ARSENAL​


Wszyscy wiedzą co się działo dwa lata temu, rok temu oraz w tym roku w fazie grupowej. Czy we wtorek historia się powtórzy? Czy Kanonierzy kolejny raz po przegranym domowym meczu będą o mały włos od awansu? A może do trzech razy sztuka i w tym roku w końcu im się uda?

Z mojej perspektywy wygląda to tak - W pierwszym meczu ekipa Wengera wyszła na boisko bez żadnego strachu przed przeciwnikiem. Byli w natarciu i jestem PEWIEN, że gdyby nie zmarnowany karny oraz zasłużona czerwona ten mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. Pytanie tylko czy Londyńczycy mieliby tyle sił by być w natarciu cały mecz. Wenger zrobił to czego bardzo potrzebował jego najnowszy nabytek. Posadził go na ławce by się ogarnął i z miejsca widać efekty. Ozil w meczu z evertonem zaprezentował się conajmniej zadowalająco. Giroud po przerwie też ładna prezentacja. Ponad to po składach było widać oszczędzanie dział na bawarię. Bardzo cieszę się z tego powodu.

Bayern? Jak to Bayern... Są typowaniu na pierwszą drużynę, która wygra ligę mistrzów dwa razy z rzędu jednak jestem przekonania, że w tym roku to się nie uda. Oczywiście lige krajową mają zapewnioną więc wszystkie siły rzucą na europejskie rozgrywki ale mimo tych nazwisk i aktualnej prezencji uważam, że by w pełni zadziałała maszyna Guardioli potrzeba jeszcze sezonu. Nie mówię, że Arsenal ich wyeliminuje ale PSG, Real czy żądna zemsty Barca(o ile City nie sprawi niespodzianki) na pewno chetnie by to zrobiły i mają argumenty.

Jak według mnie będzie wyglądał ten mecz? Nie spodziewam się tutaj POGROMU anglików. Oczywiście mogą przegrać ale nie sądze by były to szczególne bęcki a raczej okolice remisu.

Nie przyglądałem się tutaj kwestion kartkowym bo to pozostawiam mikiemu czy bo86bo, którzy sa w tym dużo lepsi i od razu przekierowuję do ich typów w tych kwestiach.

Co ode mnie?
Absolutna perełka Arsenal +2 @2.00✅ bez mydła
Za drobne warto spróbować Arsenal @9 ⛔


Atletico - Milan​


Tutaj krócej. Derby z realem pokazały, że zniżka formy drużyny z hiszpanii to nie permanenta sprawa. Niemniej jednak w meczu na San Siro to Włosi zaprezentowali się lepiej i mieli przed sobą więcej okazji. Bez wątpienia Taarabt robi różnicę.

W tym meczu szukałbym !!!overów kartkowych!!!(poczekam, ąz wystawią linię) ale na pewno za drobne można spróbować Milan @6.5 zamiast szukać na siłę jakichś handicapów czy po marnym kursie atakować hiszpanów.
 
cpajsport 0

cpajsport

Użytkownik
Ja zastanawiam się nad typem obie strzela w meczu Bayern - Arsenal.
Otóż kurs na over 2,5 w meczu wynosi 1,45 - poniżej 2,5 to 2,55
Kurs na obie strzela to 1,90
A kurs na 3+ Bayernu 1,95
Do czego zmierzam.Jeśli w meczu ma paść &quot;faworyzowany&quot; przez buków over 2,5 to według mnie pokryć go będą musiały obie drużyny.Jeśli natomiast ostre strzelanie miałby urządzić sobie Bayern (w co wątpię) to juz lepiej grac 3+Bayernu.
Arsenal jeśli chcę cokolwiek zdziałać musi w meczu od poczatku przycisnąć i musi dążyć do strzelenia gola.Jeśli im się to uda to mecz może nabrać całkiem innego obrotu.Żeby jednak narzucic Bayernowi swój styl trzeba stanąć na naprawdę wysokim poziomie i wątpie aby Londyńczykom się to udało.
Co więc zagrać ? BTS ? Czy może under 2,5 lub 3,5 ? No bo jesli nie BTS to raczej under 3,5.
You know what I mean?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja się właśnie zgodzę z SHAKALEM i również popieram uderzanie w stronę dogów. W mądrym tego słowa znaczeniu.
Co ode mnie?
Absolutna perełka Arsenal +2 @2.00
Za drobne warto spróbować Arsenal @9
.
Akurat w tym jednym meczu spośród wszystkich 4 odradzałbym granie na Arsenal. Bayern nie powtórzy błędu z poprzedniego sezonu, są na pewno już zaszczepieni, przynajmniej na ten sezon. Arsenal za dobrze nie gra ostatnio nawet na ligowym podwórku, owszem z Evertonem ładnie wygrali, ale wcześniej tragedia, szczególnie na wyjazdach. Za to Bayern rozjeżdża co się da i gdzie się da. Dodatkowo przecież za każdy wygramy mecz w LM płacą nie małe pieniądze, choć dla Bayernu liczyć się będzie bardziej prestiż. Jeśli bym upatrywał gdzieś remisu lub przegranej faworyta to w każdym innym meczu, ale nie tym. I dlatego też buki wystawiły takie kursy. Takie jest moje zdanie. Zobaczymy czy miałem rację czy się myliłem we wtorek.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
to, że w lidze u siebie często strzelają w obu połowach, nie znaczy, że w fazie pucharoej też tak będzie. W grupie u siebie z Celtikiem, Ajaxem czy Milanem wchodziło. Ale np. w zeszłym roku w fazie pucharowej u siebie wszedł Milan, ale PSG czy Bayern nie. City w defensywie broni lepiej imho niż Celtic, Ajax czy ten Milan. Żaden to pewniak i lokata, nawet mimo faktu, iż szanse na awans City ma iluzoryczne.

pzdr.

Może przesadziłem z tą lokatą i troszkę &quot;przykozaczyłem&quot; za co przepraszam, ale naprawdę widzę tutaj duże value i ogromne szanse, że typ wejdzie. MC niestety defensywę ma fatalną, by nie powiedzieć, że nie ma jej w ogóle. Ich skład to mnóstwo wielkich gwiazd, świetna gra z przodu i katastrofalne błędy w defensywie na poziomie naszej Ekstraklasy... Barcelona zagra swoje- będzie się bawiła w podania, przedłużała grę, aż w końcu swoje szanse dostanie dzięki jakiemuś dobremu, szybkiemu podaniu. Z City jest ten problem, że jak sami nie zdominują ofensywą rywala, to nie mają czego szukać.

Wynik pierwszego meczu to 2:0 dla Barcelony, więc opcje są dwie:

1. City postawi wszystko na jedną kartę i zaryzykuje jakiś desperacki atak- wtedy bardzo możliwe, że nie raz poukładana Barcelona ich skontuje i strzeli kilka bramek.
2. City nie wierzy już w awans, skupi się na lidze i będzie chciało po prostu się nie zbłaźnić remisując lub minimalnie przegrywając.

Nie lubię Barcelony, nie wróżę im zwycięstwa w LM, ale u siebie od dawna są potęgą i taka jest prawda.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Guardiola przed meczem z Arsenalem ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Cała kadra zdrowa i gotowa do wtorkowego spotkania.
Brakuje oczywiście tylko Badstubera, ale go nie ma od półtora roku.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
To i ja się dołączę do dyskusji na temat wtorkowych i środowych spotkań.
Jeśli chodzi o mecz Bayernu z Arsenalem to moim zdaniem Bawarczycy nie dadzą jutro większych szans Kanonierom. Oczywiście wszyscy mają w pamięci potyczkę tych drużyn z sezonu 12/13 i niemal bliźniaczą sytuację. Pierwsze spotkanie na Emirates i pewna wygrana Bayernu 3:1. Rewanż na Allianz Arena miał być tylko formalnością, a jak się okazało niewiele zabrakło aby to Arsenal cieszył się z awansu do dalszej fazy. W tym sezonie sytuacja jest bardzo podobna jednak to Guardiola ma do dyspozycji praktycznie cały skład. Z kolei Arsene Wenger nie będzie mógł skorzystać z takich zawodników jak Walcott, Wilshere czy Ramsey. Oczywiście są jeszcze tacy zawodnicy jak Ozil czy Cazorla jednak wydaje mi się, że to będzie zdecydowanie za mało na tak dysponowany Bayern. Poza tym Guardiola to perfekcjonista i nie wyobrażam sobie, że jego drużyna może się potknąć w jutrzejszym spotkaniu. To tylko ogólnie przemyślenia, co do typów jutro na pewno się coś ode mnie pojawi.

Mega pewniakiem wydaje się być to, że Barcelona strzeli gola w obu połowach. Taka fajna lokata po dobrym kursie ????
Moim zdaniem nie warto pakować się w ten zakład po kursie 2,04. Oczywiście jest on śmiało do pokrycia bo jednak Barcelona u siebie jest mega mocna i tylko Valencii udało się w tym sezonie wywieźć komplet punktów z Camp Nou. Ale jak zobaczyłem mecz z Valladolidem to trochę zwątpiłem. I piszę to jako Cule. Nie mam tu zamiaru głaskać zawodników tylko dlatego, że jestem kibicem Barcelony. I nie przyjmuję do wiadomości, że murawa na boisku Valladolidu nie pozwała wymienić Katalończykom 3-4 podań. Sorry ale zawodnicy na takim poziomie nie mają prawa takich rzeczy mówić. Wiem, że Xavi powiedział to po tym jak jeden z dziennikarzy zadał mu pytanie odnośnie murawy. Nie mniej jednak taki argument można sobie wsadzić między bajki. I prawdę mówiąc jak miałem zamiar zagrać dubla Bayern &amp; Barcelona, tak po obejrzeniu sobotniego meczu trochę zwątpiłem. I tu nie chodzi o to, że Barca zagrała źle. Oni zagrali bez żadnego zaangażowania, zero intensywności. Skoro w meczu, który był bardzo ważny w kontekście walki o majstra nie potrafili się zmobilizować, to boję się myśleć jak podejdą do meczu, skoro spotkanie na Etihad wygrali 2:0. Oczywiście mogę się mylić i w środę możemy zobaczyć inną Barcę natomiast nie nastawiałbym się tutaj na gładkie zwycięstwo. Fakt, że City wczoraj również się nie popisało przegrywając 1:2 z drugoligowym Wigan i nie zaprezentowało jakiejś wybitnej gry, bardziej był to pokaz nieskuteczności.
Co do typu, że Barca strzeli gola w obydwu połowach to oczywiście może się tak stać natomiast kurs na to zdarzenie jest moim zdaniem nieadekwatny.
Jeśli chodzi o moje propozycje na to spotkanie to jutro powinienem coś skrobnąć równiez coś na temat tego meczu.
 
cimonekxd 7

cimonekxd

Użytkownik
Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na City, na pewno z niego skorzystam, bo to co dzieje się w tym momencie z Barceloną to tragedia.. (mówie to jako Katalończyk).
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na City, na pewno z niego skorzystam, bo to co dzieje się w tym momencie z Barceloną to tragedia.. (mówie to jako Katalończyk).
No to wytłumacz mi co się takiego dzieję ? Bo ja nic niepokojącego nie widzę w porównaniu np. do gry na początku sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na City, na pewno z niego skorzystam, bo to co dzieje się w tym momencie z Barceloną to tragedia.. (mówie to jako Katalończyk).
No słowo tragedia to chyba jednak przesada i mam nadzieję, że to nie jest przemyślenie po ostatniej wpadce ligowej, którą ja tłumaczę zmęczenim zawodników po meczach towarzyskich drużyn narodowych. Neymar np to wrócił z RPA, Messi z Rumunii (niby nie daleko), ale cały zespół miał mało odpoczynku. Niby na taką klasową ekipę to nie powinno działać, ale jakieś wytłumaczenie jest. Ja uważam, że City są w stanie powalczyć o awans, ale tylko powalczyć, raczej wszystko co osiągną to nie przegrają tego meczu. Generalnie też uważam, że kursy są wystawione nieprawidłowo i jakieś &quot;value&quot; jest na City. Dla mnie powinno być coś jak 1,90 na 1 i np 2x 1,80, ale i tak zagram coś lekko na Barcę.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na City, na pewno z niego skorzystam, bo to co dzieje się w tym momencie z Barceloną to tragedia.. (mówie to jako Katalończyk).
To jako ich kibic powinieneś wiedzieć jak teraz mecz Barcy w LM będzie przeciwko City wyglądał. Dolary przeciwko orzechom, że zagrają przynajmniej dobry mecz, a mecz w Valladolid będzie tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Przypomnij sobie co się wypisywało przed pierwszym meczem, że z tą obroną Barca nie ma czego szukać na Etihad... i co się stało? Wielki nic, powrót Aguero na niewiele się zda teraz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom