>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 11-12.03.2014

Status
Zamknięty.
skols13 573

skols13

Użytkownik
Co do meczu FC Barcelony z Manchesterem City, to nie opłaca się moim zdaniem grać na zwycięstow z którejś z drużyn. Kurs na City jest b.duży, co może zachęcić ludzi, ale myslę, że mało realny do trafienia. Jako kibic FC Barcelony, praktycznie oglądam każde spotkanie i nie przejmuje się jakoś wpadką w sobotę z Valladolid. Barca już nie jednokrotnie pokazała, że jak jest gorsze boisko to zapomina jak się gra w piłke i jeśli mądrze się broni drużyna przeciwna i gra z kontry, to może uzyskać korzystny wynik z Blaugraną. Jednak mecz rewanżowy odbędzie się na Camp Nou, Barca u siebie gra b.dobrze, tak jak już wyżej wspomniał &quot;dzipkis&quot; tylko Valencia w tym sezonie tam wygrała. Może i Barcelona w tym sezonie nie zachwyca, a ich forma w ostatnich spotkaniach nie jest zbyt wysoka, to zaliczka z pierwszego meczu myslę, że wystarczy, a w środe zagrają mądrze, beda sie długo utrzymywac przy piłce, co może wyprowadzić z równowagi Manchester. Anglicy na pewno będą musieli otworzyć się, zagrać na wymiane bo muszą jednak strzelić bramki, jeśli myślą o dalszej grze w tych rozgrywkach, a Barca ich skontruje i myslę, że spokojnie przynajmniej z jedną bramkę dorzucą ????
FC Barcelona - Manchester City
Typ: Obie drużyny trafią
kurs: 1,53
Sportingbet
Myślę, że może wejść, obrona Barcy gra różnie, zdarzają się jej błędy, co City może wykorzystac, natomiast w ataku ma kto strzelać i myśle, że przy dobrej kontrze, gdy City się odkryje coś ukują z przodu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

masonx

Użytkownik
Witam ????
Atletico - Ac Milan
poprzedni mecz na san siro powinien być wygrany, słupek, poprzeczka, słupek.. Atletico nie istniało za bardzo w tym meczu..
w międzyczasie milan grał z Juventusem oraz udinese.. 1 mecz zakończył się porażką 2:0 ,ale... pierwsza połowa należała do milanu, juventus którego pomoc jest uważana za najlepszą pomoc w serie a nie istniała - była przyćmiona przez trio kaka-poli-taarabt, niestety fatalny błąd w obronie podciął im skrzydła i skończyło się 2:0, natomiast z udinese milan wyszedł delikatnie mówiąc rezerwowym składem i przegrał po wyrównanej walce 1:0
warto napomnieć że na mecz z Atletico wracają kontuzjowani De Sciglio i Balotelli.
Jeśli chodzi o typ, bez wachania stawiam na milan.drużyna gra ładnie, kreuje sporo sytuacji bramkowych, których potem niestety nie wykorzystuje, ale na szczęście wraca balo więc licze że coś strzeli ????
 
cpajsport 0

cpajsport

Użytkownik
Atletico Madryt - AC Milan
Ciężki mecz do typowania i raczej mecz który nie będzie obfitował w bramki.
Wiem że takich kursów się nie gra ale under 4,5 po kursie 1,10 to chyba lekka pomyłka bukmachera.
Nie wydaję mi się aby był tam wynik typu 3-2 , 4-1.
Atletico będzie miało zaliczkę i zapewne będą czekac na to co zaprezentuje Milan.
Zespół z Madrytu nie stracił wielu bramek w LM w meczach u siebie więc jutro myślę że więcej jak 1 gola Milan nie strzeli.A Atletico ? nie sądzę aby mieli rozstrzelać Milan
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Atletico Madryt vs AC Milan

Typ : +1 AC Milan
Kurs : 2.60
Buk : WilliamHill
Jak dla mnie Perełka po dobrym kursie. W pierwszym spotkaniu Atletico wygrało 0:1 na San Siro, lecz po słabym meczu z ich strony. Kto oglądał mecz ten wie, iż Milan przez pewien okres czasu cisnął aż miło, ale w pewnym momencie Atletico się obudziło, lecz nadal nic z ich gry nie przewidywałem bramki. Spotkałem się z opiniami, iż &quot;Atletico zagrało defensywnie&quot;, ble ble ble... zagrali po prostu słabo a Milan może nie grał jakiegoś wielkiego meczu, ale na pewno nie zasłużyli na to, aby przegrać mecz na San Siro.
Na Calderon Atletico w lidze w tym sezonie nie przegrało, owszem, ale w końcu musi być ten pierwszy raz. Nie patrzę na mecze Milanu w lidze i nie uwzględniam ich gry tam a w Lidze Mistrzów. Milan w LM gra o wiele wiele lepiej, oni od początku sezonu w Seri A, można śmiało powiedzieć że grają fatalnie, ale w Lidze Mistrzów potrafili rozbić Celtic w Szkocji 0:3, potrafili ostro się postawić i zremisować z Barcą na CN 1:1. Milan w SA w Lidze Mistrzów dla mnie są to dwie inne drużyny.
Atletico jeszcze przed pierwszym meczem z Milanem odniosło trzy porażki z rzędu, owszem z dwa razy z Realem, ale grali wielki piach i między pierwszym meczem a drugim porażka z Almerią, to był znak że coś nie dobrego dzieje się w ekipie Simeone. Choć wygrali mecz z Milanem to było widać w ich ekipie tą samą słabą grę z w dwumeczu z Realem, czy w meczu z Almerią. Według mnie Atletico powoli wygasa i Milan jutro może ich dobić. Najprawdopodobniej będzie wyglądało to tak:
Milan:
Abiatti-De Sciglio, Rami, Bonera, Emanuelson De Jong, Essien, Kaka, Taarbat, Poli
Balotelli.
Atletico:
Courtois-Juanfran, Godin, Miranda, Filipe-Turan, Gabi, Diego, Koke-Villa, Costa
Wydaję mi się, że taki kurs na typ +1 w stronę Milanu jest nie mal że pewny. Osobiście uważam, że Milan jest w stanie wygrać w Hiszpanii, lecz remisem nie pogardzę. Polecam!
http://www.youtube.com/watch?v=MiRtiuAs2ac
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Psg Bayer
Bayer znacznie obniżył loty w porównaniu do pierwszej części sezonu. Obecnieznajduje się w słabej dyspozycji co potwierdza brak wygranej w lidze od 4 spotkań oraz deklasacja w pierwszym meczu przeciwko PSG. Paryżanie nie pozostawili złudzeń i suchej nitki. Losy awansu rozstrzygnięte. Skoro w Niemczech tak łatwo przyszło strzelać przy sprężonym Bayerze to w Paryżu przeciwko już rozprężonym Aptekarzom powinno też nie powinno być problemu. Jak wspomniałem awans przypieczętowany w pierwszym meczu, zatem Bayer powinien skupić sie na bardzo ważnej potyczce w lidze. Czeka ich wizyta w Monachium. Zatem wątpię, żeby rzucone zostały tu duże siły. Ciekaw byłem jaki kurs na handi zaproponują oddsmakerzy po pogromie w pierwszym meczu. Wynoszą one ponad @2 czyli mniej więcej tyle ile średnio można było łapać na PSG w pierwszym meczu, a był to wyjazd, a bramek nastrzelali jakby grali u siebie. W tak krótkim czasie niewiele się zmieniło, zatem
PSG -1.5 2.15
Bayern Arsenal
Bayern z pewnością wyciągnie wnioski z poprzedniego dwumeczu z Arsenalem i drugi raz nie zlekceważy rywala.. Bawarczycy powinni siąść od początku i spiąć się na maxa przypieczętowując awans, by nie było deja vu i nerwówki. A, że kanonada strzelecka trwa w najlepsze, więc nie widzę podstaw ku temu, by sądzić, że defensywa Arsenalu, która nie należy do najpewniejszych, była w stanie zatrzymać ten rozpędzony pociąg, który gra u siebie. Spójrzmy ile bramek Kanonierzy tracili w potyczkach na Anfield czy Eitihad. Z Poolem 5 bramek ( gdzie w Londynie nie zdobyli żadnej), z City 6. Bayern jest w jeszcze większym gazie i większym pewnikiem stabilności. Thriller z poprzedniego sezonu nie powinien mieć miejsca.
Bayern -1.5 1.82
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Twoim kolejnym argumentem jest to że przez pierwszą połowę meczu sprzed 2 tygodni Milan przeważał? Dobre. Z Udinese rezerwowy skład.. Hue hue. 3 piłkarzy może było oszczędzanych i nic więcej. Mówisz że grasz bez &quot;wachania&quot; (samo h ale już nieważne) Milan. Taki jesteś pewny? Trochę statystyk. Milan na wyjeździe w lidzę : 3-4-7, Atletico u siebie : 11-3-0. W fazie grupowej Włosi na wyjazdach po jednym razie wygrywali, przegrywali i remisowali (po karnym z kapelusza). To ma być argument przeciwko Atleti? Oni wygrali na tym etapie wszystko prócz jednego remisu z Zenitem. Fakt, Hiszpanie złapali ostatnio zadyszkę ale w ostatecznym rozrachunku i tak przewyższają obecny Milan Twojego typu nie rozumiem kompletnie, zwłaszcza że ostatnie 2 mecze to kolejne 2 porażki, dlatego wnioskuje że tutaj kierujesz się wyłącznie miłością do klubu
Bzdety to Ty piszesz. Ja po 1 połowie, mecz wyłączyłem bo Atletico było ciśnięte, a miałem ich na kuponie i nawet nie chciałem widzieć ile dostaną. Gra defensywna? Spoko! powiedz mi gdzie była u nich ta skuteczność? Trochę szczęścia że piłka nie weszła 3 razy do ich bramki. 1 polowa sytuacje bramkowe 6-2. I to AC Milan stwarzał sobie lepsze sytuacje bramkowe. Zanim zaczniesz p... głupoty na tym forum to się rozeznaj trochę w temacie albo oglądnij mecz. Każdy skreślał AC Milan że gdzie oni z Atletico wygrają a po 1 połowie musiałem mecz wyłączyć.
Według mnie &quot;perełką&quot; na to spotkanie jest gol dla gości po kursie 1,62
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Bzdety to Ty piszesz. Ja po 1 połowie, mecz wyłączyłem bo Atletico było ciśnięte, a miałem ich na kuponie i nawet nie chciałem widzieć ile dostaną. Gra defensywna? Spoko! powiedz mi gdzie była u nich ta skuteczność? Trochę szczęścia że piłka nie weszła 3 razy do ich bramki. 1 polowa sytuacje bramkowe 6-2. I to AC Milan stwarzał sobie lepsze sytuacje bramkowe. Zanim zaczniesz p... głupoty na tym forum to się rozeznaj trochę w temacie albo oglądnij mecz. Każdy skreślał AC Milan że gdzie oni z Atletico wygrają a po 1 połowie musiałem mecz wyłączyć.
Według mnie &quot;perełką&quot; na to spotkanie jest gol dla gości po kursie 1,62
Haha ???? kolejny. Zobaczymy czy jutro po meczu tak bd śpiewał. Atletico było nastawione na defensywe. Normalne na wyjeździe. W drugiej połowie wystarczyły delikatne przesuniecie do przodu i bramka. I ja nie mówiłem nic o skuteczności więc to twoje &quot;gdzie była u nich ta skuteczność&quot; nie wiem do czego się odnosi. ;-)
A i jeszcze jak oglądałeś tylko pierwszą połowę to sorry ale &quot;rozeznaj się w temacie albo oglądnij mecz&quot; ;)
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Haha kolejny. Zobaczymy czy jutro po meczu tak bd śpiewał. Atletico było nastawione na defensywe. Normalne na wyjeździe. W drugiej połowie wystarczyły delikatne przesuniecie do przodu i bramka. I ja nie mówiłem nic o skuteczności więc to twoje &quot;gdzie była u nich ta skuteczność&quot; nie wiem do czego się odnosi. A i jeszcze jak oglądałeś tylko pierwszą połowę to sorry ale &quot;rozeznaj się w temacie albo oglądnij mecz&quot;
Kolejny ? na 13 typów na LM siadło 11 które są opisane w wątkach. Ich skuteczność? 2 słupki i poprzeczka. Troszkę szczęścia i tyle. Ja nie jestem ani za tą ani za tą drużyną, ale OGLĄDAŁEM MECZ (chyba w przeciwieństwie do Ciebie). Jeśli uważasz że 1 połowa należała do Atletico to chyba oglądałeś inny mecz. Ładne spotkanie i niezasłużony remis oni mieli z Realem bo powinni wygrać, ale to są inne rozgrywki.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Milan nawet jak zagra mecz zycia to conajwyzej ugra remis, rossoneri nie maja zawodnikow ktorzy sa w stanie zagrac kilka spotkan pod rzad na najwyzszym poziomie, nie w tym sezonie. City bym nie skreslal, a to ze Neymar wraca to zaden plus, on umie tylko w kadrze blyszczec poki co. Pellegrini ma genialnych pilkarzy i w tym przypadku przy odrobinie szczescia City moze to odrobic
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Kolejny ? na 13 typów na LM siadło 11 które są opisane w wątkach. Ich skuteczność? 2 słupki i poprzeczka. Troszkę szczęścia i tyle. Ja nie jestem ani za tą ani za tą drużyną, ale OGLĄDAŁEM MECZ (chyba w przeciwieństwie do Ciebie). Jeśli uważasz że 1 połowa należała do Atletico to chyba oglądałeś inny mecz. Ładne spotkanie i niezasłużony remis oni mieli z Realem bo powinni wygrać, ale to są inne rozgrywki.
Ale ja nie pisałem o żadnej skuteczności. Więc mnie pytasz gdzie była ta skuteczność Milanu? ;d haha ???? uuoo! siadło ci 11 typów? ;o świetnie. W którym momencie napisałem że pierwsza połowa należała do Atletico? (oczekuje odpowiedzi). I jak oglądałeś mecz jak sam przyznałeś że po pierwszej połówce wyłączyłeś? ;)
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
oczekuje odpowiedzi muaha -ale ty grozny jesteś. Milan over0,5 jest jak najbardziej do grania pp obecnym kursie. Nikt nie twierdzi ze Milan wygra ale to jest piłka i wszystko moze sie zdarzyć tym bardziej przy małej zaliczce atl.madryt. Jest value w kursie na Milan i odpowiedzcie sobie sami czy grac zwycięstwo gosp. po marnym kursie czy np jak przytoczyłem wyżej Milan strzeli po kursie w granicach 1,7
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
oczekuje odpowiedzi muaha -ale ty grozny jesteś. Milan over0,5 jest jak najbardziej do grania pp obecnym kursie. Nikt nie twierdzi ze Milan wygra ale to jest piłka i wszystko moze sie zdarzyć tym bardziej przy małej zaliczce atl.madryt. Jest value w kursie na Milan i odpowiedzcie sobie sami czy grac zwycięstwo gosp. po marnym kursie czy np jak przytoczyłem wyżej Milan strzeli po kursie w granicach 1,7
Ale nikt nie prosił cię o komentowanie piszę że oczekuje odpowiedzi bo koleś przytacza rzekomo moje słowa, których ja nie pamiętam żebym powiedział.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
oo przepraszam nie wiedziałem ze nie moge sie udzielać na forum , ale dziecinny jestes strasznie. Postaw cały dom na zwycięstwo atl skoro taki pewny jestes i nie słuchasz argumentow innych i slepo wierzysz w swoja rację. Widze ze jestes osoba ktora jakby złapano za rękę na kradzieży to by powiedziała ze to nie jego ręką. Trzymaj sie dzieciaku bo nie bede juz ci odpisywał a zapewne bedziesz ujadał dalej do innych co maja inny pogląd na spotkanie od ciebie
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
ludzie, pomijając wszystkie analizy to kurs na Milan zwyczajnie zachęca by postawić drobne a value na pewno jest. Nie mówcie, że Milan nie ma kim tego zrobić bo jest Taarabt nieobliczalny Balo czy Kaka ktory po powrocie na San Siro gra swoje. Do tego doszedł Honda. Jak chcecie łapać jakieś marne kursy na wygraną Atletico czy BTSy lepiej spróbujcie uderzyć w gola dla zawodnika(te zaczynają się od 1.66 na Coste a dla Balo mamy już 3.20) albo overy kartkowe bo tych na pewno nie zabraknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Dokładnie jest value na Milan i trzeba to wykorzystać tym bardziej ze Milan ma tylko 1 bramkędo odrobienia bedzie walczył. Poprawa gry Milanu jest widoczna np w meczu z atl. czy z juve. Stwarzają soie sytuacje i w koncu to wykorzystają. Na bramkę w Madrycie stac ich napewno ,a jesli mecz sie dobrze ułoży i to oni strzela pierwsi to moze sie wydarzyć wszystko łącznie z awansem gości.
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Ale ja nie neguje typu przykładowo - bramka dla Milanu. Myślę że może wejść bo część meczu, np końcówka będzie pewnie polegała na &quot;wkopywaniu&quot; piłki w szesnastkę Atletico, bo tam będzie Balotelli.
Ja odradzałem gre na milan w postaci &quot;gość wygra&quot;.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z Atletico jest ten problem, że gra nierówno. Poprzegrywało wyjazdówki z cieniasami żeby zagrać świetny mecz z Realem na 2:2, a śmiało mogli nawet wygrać. Ostatni mecz ligowy w okrojonym składzie wygrali 0:2. Generalnie nie grają na wyjazdach za dobrze, ale u siebie potrafią zagrać. LM jest ZBYT WAŻNA, żeby zagrać słabo. Na wyjeździe z Milanem zagrali tak, żeby nie przegrać i nie tylko to się udało, ale i coś sami strzelili. Byli ustawieni defensywnie. Jednak 1 bramkowa przewaga to nic i Milan po strzeleniu bramki może spowodować dogrywkę, dlatego uważam, że tym razem zagrają tak żeby coś strzelić, żeby nie bać się przez 90 min, że dostaną. Jeśli chodzi o poziom czysto sportowy, to liga włoska w mojej subiektywnej ocenie, ale też wg rankingu UEFA (żebym się znowu nie naraził tym razem fanom piłki włoskiej, po przeprawie z fanami PL) stoi na niższym poziomie niż hiszpańska. Do tego sam Milan w tej lidze nie błyszczy, a Atletico to wciąż TOP 3 z Barceloną i Realem oraz szansą na mistrzostwo. Osobiście lekko gram na Atletico, lekko dlatego, że scenariusz na 0:0 lub 1:1 (co da też awans) jest możliwy, ale myślę, że ✅✅✅✅wygrają i to co najmniej 2 bramkami.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Starczy panowie bo się już robi zbyt napięta dyskusja i lecą już niepotrzebne słowa. Dyskusja jak najbardziej, ale na merytorycznym i kulturalnym poziomie.
Zapewniam, że ostrzeżenia nie są nikomu potrzebne.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Bayern Monachium - Arsenal Londyn, Powyżej 4.5 kartek @ 2,10 - Bet365, stawka: 7/10
Pojęcia zielonego nie mam o co chodzi w tym kursie, linii... Rozumiem, że &quot;Wielki Bayern&quot; ma zaliczkę 2:0 z Emirates Stadium, mam świadomość tego, że Arsenal nieco opadł w ostatnim czasie z sił, ale bez przesady... W tamtym roku przegrali na własnym stadionie 1:3, by w Niemczech wygrać 2:0 i mało brakowało do tego, że udałoby im się dokonać &quot;niemożliwego&quot;. Nie interesuje mnie arbiter, nie interesuje mnie to , że jest jaki jest wynik &quot;dwumeczu&quot;. Linia 4,5 w tym spotkaniu jest po prostu śmieszna, a kurs 2,10 to VALUE dnia, w które warto po prostu wejść... Jednak dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej o arbitrze... Norweg - Moen w Europejskich pucharach nie błyszczy jeśli chodzi o ilość kartek, ale w tym spotkaniu nie widzę innego scenariusza jak walka z obu stron, nie spodziewam się pogromu ze strony Bayernu, ale spodziewam się walki takiej jak w tamtym sezonie ze strony &quot;Kanonierów&quot; ... Ba! Myślę, że ktoś otrzyma nawet czerwień...
Spotkanie Atl. odpuszczam na &quot;analizę&quot; dlatego, że jakoś odstrasza mnie postać Clattenburga, ale znając życie linia 5,5 zostanie pokryta... Mimo to nie ryzykuje, znacznie lepiej wejść w mecz na Allianz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom