>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 17-18.02.2015

Status
Zamknięty.
johnq 309

johnq

Użytkownik
PSG - Chelsea
Typ: PSG czyste konto - NIE / @ 1.40 / Bet365 ✅

Ja tutaj wchodzę w bramkę dla Chelsea. Myślę, że to plan minimum i jednocześnie w pełni zadowoli Mou w perspektywie rewanżu u siebie. Nawet bramkowy remis daje tutaj lepszą wyjściową sytuację Chelsea. Wynik 0:0 jednak myślę, że nie urządza żadnej z drużyn. Chelsea ostatnie spotkanie grało prawie tydzień temu. Kilku zawodników odpoczywało min. Fabregas czy Courtois który myślę, że dziś stanie między słupkami. PSG miało kilka dni mniej odpoczynku, ostatnio zremisowali &quot;wygrany&quot; mecz grając w osłabieniu. Ktoś tutaj mówił o motywacji i zgadza się ale to działa w dwie strony. PSG owszem wygrało z Barcą w fazie grupowej ale po strzelonych bramkach pamiętam jak równie szybko dwie stracili. Myślę, że Chelsea tutaj jedną bramkę przynajmniej strzeli.

Shakhtar - Bayern
Typ: Bayern / @ 1.40 / Bet365 ⛔

Shakhtar nie gra u siebie. Nie są w trybie meczowym. Rozgrywali większość sparingów z drużynami &quot;egzotycznymi&quot; i co więcej wyniki nie zachwycają. Bayern już rozegrał kilka spotkań w lidzę. Wyniki na początku nie zachwycały ale ostatnio już coś zaskoczyło i myślę, że w odpowiednim momencie bo tuż przed Ligą Mistrzów. Nie wiem czy będzie to łatwe spotkanie dla nich ale myślę, że spokojnie wygrają.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽
PSG - CHELSEA
{Over 2,5} @ 2,28 Unibet ! ⛔ 1-1

Interesujący kurs na minimum trzy gole, w spotkaniu w Paryżu. Trzeba przyznać, że forma Paryżan ostatnio nie napawa optymizmem, bo ich mecze nie mają tego monolitu. Ale z pewnością dalej są trudnym zespołem do pokonania i dziś czas na granie na swoim boisku z Londyńczykami. Samo spotkanie zapowiada się ciekawie. Ibra uwielbia rywalizować z takimi ekipami jak Chelsea, bo wie że to nie będzie łatwe spotkanie, a jego determinacja będzie na pewno wielka. Cavani, Lavezzi też swoje dorzucą. Urugwajczyk jeszcze na MŚ tak nie błyszczał, dopiero tu się rozkręcił i ten sezon ma znacznie lepszy od poprzedniego. Natomiast ekipa Mourinho, to ambitnie i silnie stworzony team w którym ich celem jest zdobycie nie tylko Mistrzostwa Kraju, ale i Ligi Mistrzów. Żeby to drugie zrobić, muszą wygrywać już wszystko, a dzisiaj przejść do spotkania bardzo skupieni. Mecz nie będzie spacerkiem, ale spodziewam się wymiany ognia jak i z jednej jak i z drugiej strony. Bramki na pewno padną, bo zawodnicy są wręcz stworzeni do tego. Oczywiście wolałbym gładką wygraną The Blues, ale tak łatwo to nie będzie. Jeszcze jakiś czas temu było takie samo spotkanie gdzie ekipa PSG wygrała 2:0. Ja nie sugeruje się jednak statystykami i spodziewam się dzisiaj wyrównanego meczu z lekką nawiązką 3 goli minimum.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
. Mecz nie będzie spacerkiem, ale spodziewam się wymiany ognia jak i z jednej jak i z drugiej strony. Bramki na pewno padną, bo zawodnicy są wręcz stworzeni do tego.
Mourinho i wymiana ognia po za domem w fazie pucharowej? toż to oksymoron. Jose będzie nastawiony defensywnie.
Gdyby to było takie proste to we wszystkich meczach z udziałem drużyn z mega potencjałem w ofensywie byśmy grali over 2.5, a wiadomo, że tak to nie działa.
Cavani, Lavezzi też swoje dorzucą. Urugwajczyk jeszcze na MŚ tak nie błyszczał, dopiero tu się rozkręcił i ten sezon ma znacznie lepszy od poprzedniego.
Cavani pod formą, Lavezzi poniżej oczekiwań...
Jeszcze jakiś czas temu było takie samo spotkanie gdzie ekipa PSG wygrała 2:0.
Pisząc o takim samym spotkaniu masz na myśli poprzednią rywalizację PSG z Chelsea? Bo w Paryżu było 3-1 dla PSG, a w Londynie 2-0 dla Chelsea, więc do którego meczu się odnosisz, bo nie mogę wyłapać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 36

guxinimod

Użytkownik
Schaktar - Bayern Monachium
Typ Bayern -1,5 @2,07

Dzisiaj puszczam takiego singla. Bayern po dość niemrawym początku w lidze już w ostatnim meczu rozgromił Hamburgerów 8:0. Nie było to dzieło przypadku, drużynę niemiecką tworzą gwiazdy światowego formatu pod wodzą jednego z najlepszych trenerów - Pepa Guardioli.
Ukraińcy bez wątpienia będą chcieli wywieźć korzystny rezultat. Do tej pory zaszli już bardzo daleko w bardzo trudnej LM, więc na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Nie wydaje mi się jednak, by starczyło to na potężny Bayern.
Kurs na singla idealny, biorę.
Powodzenia, oby LM bez niespodzianek!
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
PSG - Chelsea
Chelsea 0.0 @ 2.00 bet365 ZWROT
Szejków interesuje dużo bardziej sukces europejski niż w lidze francuskiej, w której btw PSG nie potrafili mimo licznych szans już na wiosnę wskoczyć na miejsce lidera. Mają nie tylko problemy z koncentracją ale i z kontuzjami, Matuidi i Motta mają mieć badania, Marqinhos miał powstrzymywać Edena Hazarda, Lucas Moura, jeden z najlepszych w obecnej przeciętnej ekipe paryżan także niedostępny. O Pastore nie mówię. Cavani na skrzydle z problemami osobistymi i z Ibrą po kontuzji siedmiotygodniowej, Thiago Silva z Davidem Luizem nie potrafią organizować defensywy, nie widzę tego. W podobnych okolicznościach (kontuzje) wygrali na jesieni z Barceloną 3-1 i to jest mocny argument, dla którego pójście w czyste zwycięstwo to nie najbezpieczniejsza opcja.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pisząc o takim samym spotkaniu masz na myśli poprzednią rywalizację PSG z Chelsea? Bo w Paryżu było 3-1 dla PSG, a w Londynie 2-0 dla Chelsea, więc do którego meczu się odnosisz, bo nie mogę wyłapać?
Racja było 3-1. W Paryżu. Moja pomyłka. Jose będzie nastawiony defensywnie, ale nie sądzę aby ustawiali autobus pod bramką i stali i czekali aż się skończy gwizdek. Bo na bramkę ich jak najbardziej stać, zwłaszcza że Costa wraca a on ma ciąg na bramkę, nawet po kilku tygodniowej przerwie. Chelsea swoje dołoży. Cavani pod formą to był akurat na MŚ, tutaj chociaż widać że chce strzelać i robi to z łatwością,ale nie uważam że to na pewno dziś zrobi. Nie miej jednak na pewno nie będzie stał w miejscu. Paryżanie są świadomi jakiej rangi jest ten mecz a na 1-0 lub 0-0 bym się nie nastawiał. Z Barceloną zagrali świetne zawody, bez kompleksów dziś czuję podobny scenariusz, tylko mniej bramek ze strony gości. Ale strzelić coś strzelą..
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
żeby powstrzymać Real, nawet bez formy?
Powiem tak Real bez Ronaldo w dobrej formie traci 50% swojej gry w ataku a z tego hiszpanskie kluby żyją z gry szybkiej i ofensywnej do tego dodam że jeśli Di Mateo postawi autobus przy swojej bramce to Real będzie miał trudno wbić jedną bramkę nie mówiąc już o wygranej:grin:, Po za tym ciężko gra się w roli faworyta .Zgodzę się z tym że Real raczej awansuję dalej bo nikt nie wieży w inne rostrzygnięcie jednak nie sądzę by zapewnili sobie awans a Niemczech .Wszystko roztrzybnię się w Madrycie.


Robson // Już tyle razy upominałem Cię żebyś pisał czytelniej! Ludzie nie będą się domyślac co miałes na myśli, popraw ten post pod względem interpunkcji przede wszystkim ! Inaczej każdy kolejny w ten sposób będzie po prostu usuwany bo nie mamy zamiaru takich wypocin czytać
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
PSG - Chelsea
Chelsea @ 2.96 Pinnacle
Analizowałem pół dnia ten mecz, po czym sprawdziłem jaki buk oferuję największy kurs na Chelsea wpłaciłem kasę i zagrałem.
- Zacznę od formy obu zespołów. Co możemy powiedzieć o formie Chelsea ? Jest liderem w najlepszej lidze świata, przegrali dotychczas tylko 2 spotkania z czego jedno w pucharze FA, raczej nie traktował bym tej porażki zbyt poważnie. PSG ma problemy w &quot;średniej&quot; lidze francuskiej a to co zrobili w ostatnim meczu woła o pomstę do nieba w dodatku mieli 3 dni mniej odpoczynku od drużyny z Anglii. Co za tym idzie lepsze przygotowanie fizyczne oraz taktyczne Chelsea do tego meczu.
- Z ciekawostek chciałbym dodać jeszcze, że trener PSG Laurent Blanc nie radzi sobie z dyscypliną w zespole a większość kibiców jest za zwolnieniem obecnego trenera. W dodatku skrytykował ostatnie zachowanie Zlatana Ibrahimovica (zdjął koszulkę w meczu aby pokazać tatuaże z imionami głodujących dzieci). Nie od dziś znamy EGO Zlatana i myślę, że poleceń trenera w tym meczu na pewno nie będzie wykonywał.
PSG posiada Davida Luiza, który jest byłym zawodnikiem Chelsea, myślę ze to atut mieć obrońcę, który dobrze zna co niektórych zawodników przeciwnika.
The Blues natomiast mogą liczyć na Remiego oraz Zoume, którzy występowali w Ligue1 i znają graczy PSG. Jednak czy dostaną szansę wystąpienia w tym meczu? Zouma prezentuję się ostatnio w znakomitej formie więc może i tak. Nie zapominajmy też że Jose ma też wiele innych asów w rękawie jednym z nich jest Juan Cuadrado nowy nabytek niebieskich.
Najistotniejszy fakt jest taki, że do drużyny Chelsea wraca Fabregas i Costa. Co do pierwszego występ jest jeszcze nie pewny ale o tym napiszę niżej. Fabregas będzie odpowiedzialny za budowanie gry a gdy jest w dobrej dyspozycji potrafi to robić świetnie, natomiast Costa wiadomo jeden z najbardziej bramkostrzelnych piłkarzy świata był zawieszony na 3 mecze, więc teraz głodny gry będzie gryzł murawę. W tym sezonie w samej lidze zdobył już 17 goli, najlepszy strzelec PSG &quot;Ibra&quot; 16 w wszystkich rozgrywkach.
No dobrze to napiszę jeszcze o kontuzjach i &quot;boleściach&quot; zawodników obu drużyn.
- Chelsea: Jedynym zawodnikiem który na pewno nie zagra z PSG jest Mikel. Fabregas podobno ma grypę ale ile w tym prawdy to nie wiem mam nadzieję, że wystąpi i nie będzie to miało wpływu na jego grę. I to tyle ;)
- PSG: Lucas, Cabaye, Serge Aurier Ci napewno nie zagrają no i wielka strata moim zdaniem szczególnie tych dwóch pierwszych. Nie ma pewności również co do występu Marquinhosa oraz Matuidiego. Ponadto Thiago Motta narzeka na ból łydki ale jego występ nie jest zagrożony.
Podsumowując szeroki skład jakim dysponuję Chelsea powinien dać jej zwycięstwo. Mourinho ma bardzo wiele opcji nawet na pozycji bramkarza nie wiadomo tak naprawdę kogo wystawić. Cech w ostatnim meczu z Evertonem pokazał wielką klasę ale to przecież na Belga stawiał wcześniej Portugalczyk. Tak więc:
Fabregas - budowanie gry
Costa - rasowy napastnik
Hazard oraz Wilian - siła napędowa
Martwi mnie jedynie obrona której ostatnio przydarzają się głupie błędy, ale PSG również tam nie błyszczy.
Polecam również obejrzeć co o tym meczu ma do powiedzenia Roman ;)
https://www.youtube.com/watch?v=cB7UtPRjgLQ
Powodzenia w typowaniu wszystkich ;) oczywiście jak ktoś chce bezpieczniej zagrać to polecam z zwrotem w przypadku remisu.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Szachtar Donieck - Bayern Monachium​

Mój typ: Arjen Robben strzeli hattricka @ 95.00

Piękny valuebet dostajemy dzisiaj od Betsafe i Betssona - Robben jest w niesamowitym gazie, dlatego jak na moje oko kurs powinien wynieść tutaj maksymalnie 30-35. Zresztą śmiesznie wyglądają kursy na powyżej 1.5 gola Robbena dzisiaj - w Betssonie jest to 7.95, niezły rozstrzał... Ponadto na ten sam typ Unibet wystawił 46.00 co jest według mnie zdecydowanie bardziej adekwatne, natomiast Sportingbet daje tylko 19.00. Jeśli Bayern miałby się dzisiaj przejechać po Szachtarze jak po Romie to ten valuebet jest po prostu niewyobrażalnie dobry. Dopuszczam również możliwość, że Bayern dzisiaj we Lwowie polegnie. Szczerze polecam zainwestować parę złotych w ten typ. GL ;)
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz. 20:45
Spotkanie: Shakhtar - Bayern
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,0
Buk: WilliamHill



Analiza:

Po kilku miesiącach oczekiwania na europejskie boiska wraca Liga Mistrzów. We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane dwa mecze. Ten moim zdaniem ciekawsze PSG - Chelsea oraz Shakhtar - Bayern. Ja jednak tego pierwszego nie ruszam bo nie mam pojęcia jak to może się rozstrzygnąć. Jednak w wypadku tego drugiego mam moim zdaniem ciekawy typ. Szachtar w grupie LM awansował z drugiego miejsca, grając z Porto, Athletic B. oraz Bate Borysow. Widać zatem że grupa nie była mocno wymagająca. Zespołem do &quot;lania&quot; byli Białorusini, a Athletic nie był w dobrej dyspozycji. Jedynie Porto grało dobrze.Jak wiemy z powodu kłopotów na Ukrainie dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane nie w Doniecku, a w Lwowie. Ten fakt na pewno sprawia, że &quot;gospodarze&quot; będą mieli trudniej o dobry wynik w tym meczu. Do tego rozgrywki na Ukrainie jeszcze nie ruszyły, a to na pewno nie jest dobry znak dla Szachtaru. Ostatnio grali jedynie mecze towarzyskie i to z różnym skutkiem. Dzisiaj będzie to ich pierwszy bardzo ważny mecz po tak długiej przerwie. Nie wiadomo w jakiej są dyspozycji. Zagrają na pewno ofensywnie bo tak gra Szachtar. Na pewno spowodowane jest to tym, że w składzie mają bardzo wielu Brazylijczyków, a większość jest bardzo uzdolnionych i grających ofensywny futbol. Jeśli chodzi o gości to Bayern już od ponad dwóch tygodni gra o punkty w Bundeslidze. Na pewno jest to na plus bo są w rytmie meczowym. Co prawda nie zaczęli tego roku imponującą bo od wysokiej porażki z Wolfsburgiem oraz remisem z Schalke, to jednak dwa ostatnie spotkanie pokazało że już wszystko idzie w dobrym kierunku. Zwłaszcza ostatni mecz z Hamburgerem pokazał siłę ofensywną Bayernu strzelając aż 8 bramek! Już w grupie LM pokazali, że w tym roku będą walczyć o tytuł. Wygrali 5 z 6 meczy pewnie wygrywając grupę, a grali przecież z Manchesterem City, AS Romą i CSKA Mokswą. Strzelili aż 16 bramek co daje prawie 3 strzelone na mecz. Stawiam dzisiaj na bardzo otwarte spotkanie. Gospodarze grają ofensywną piłkę, tak samo i goście. Wiemy jaką siłą ofensywną dysponuje Guardiola. Myślę, że sam Bayern może pokryć ten over ale Brazylijczycy z Szachtara powinni też &quot;ukłuć&quot; przyjezdnych.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie LM PSG - Chelsea i mój typ następujący wynik do przerwy/koniec Chelsea/PSG.Nie będe zbytnio rozpisywał na temat formy obu drużyn bo chyba każdy &quot;swoje&quot; wie i nic nowego bym na ten temat nie wniósł , chcialbym tylko zaznaczyć aby ostatnie słabe wyniki PSG w lidze nikomu nie zaciemniły pola widzenia bo po prawdzie w lidze PSG nie ma rywali i tym samym ważnych rywali motywujących do gry , stąd pokpili sprawe i muszą gonić czołówke.Nie jest to może zachowanie w pełni profesjonalne ale dziwne by w zaistniałych okolicznościach w Lique było inaczej.Sporo mówi się o absencjach w ekipie mistrza Francji i jak ewentualnie wpłynie to na dzisiejszą gre i jakie ustawienie desygnuje Laurent Blanc.W dodatku dochodzą głosy o rzekomych konfliktach w szatni Francuzów , ja przynajmniej traktowałbym to z przymruzeniem oka na pewno odnośnie dzisiejszego spotkania.
Pamiętamy doskonale wynik sprzed roku w paryżu kiedy gospodarze ograli The Blues aż 3-1 i biorąc pod uwage lubowanie Mourinho w defensywie jest to wynik haniebny dlatego dzisiaj Mou już totalnie ustawi szereg londyńskich defensorów by straty bramkowe przed rewanżem wynosiły zero , oczywiście odbędzie się to kosztem ofensywy no ale coś za coś.Prawdopodobnie dzisiaj ujrzymy u Chelsea tylko dwóch zawodników odpowiadających za ofensywne kreacje czyli Hazarda i Coste , cała reszta w głównej mierze na pierwszym miejscu będzie odpowiadać za defensywe.Spodziewam sie , że pierwsze minuty meczu będą dla Paryżan zaskoczeniem i nieporadnością widząc aż tak defensywnego rywala a że drużyna nie jest po prostu przyzwyczajona do wielkich spotkań będzie waliła głową w mur i jednocześnie widzi mi się udana akcja Chelsea zwieńczona bramką , gdyby to nastąpiło cel staje się już tylko jeden dowieżć 1-0 do końca a w gospodarzach wywoła to frustracje i maksymalną jednocześnie koncentracje do odrabiania strat.Jeżeli mój scenariusz by się sprawdził Chelsea mogłaby zejść do przerwy z prowadzeniem 1-0.Druga połowa wyglądałby już na rozpaczliwe ataki PSG na zasadzie albo wszystko albo nic.Chelsea ma to do siebie , że z rywalem potrafiącym ostro twardo zaatakować a PSG ma jak najbardziej graczy ku temu może kompletnie się posypać i rozwścieczone PSG na fali rozpędu te bramki wdusi.Podwyższanie wyniku Chelsea mając super wynik 1-0 jakoś pomijam chociaż nie wiadomo co zrobi Hazard kiedy tylko otrzyma piłke.Po tej całej wyliczance wszystko skłania mnie ku typowi właśnie który napisałem na początku lub też dokładnemu wynikowi 0-1.
Do przerwy/koniec 2/1 38.00 Betfair
Dokładny wynik 0-1 8.8 Betfair
 
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Szachtar Donieck - Bayern Monachium ⛔⛔
Typ: Do przerwy/Koniec meczu 2/2
Kurs: 1,90 Bet365

Ryzykowne zagranie, bo mecz wyjazdowy, jednak rozpatrując potencjał obu zespołów przypuszczam, że Bayern przyciśnie od początku żeby zaklepać sobie spokojny rewanż, którym rozegrają pomiędzy meczami wyjazdowymi z Werderem i Hannoverem. Bawarczycy powoli odzyskują mechanizm gry, przypuszczam że zacznie się teraz ścieżka od zwycięstwa do zwycięstwa. Ukraińcy natomiast od dwóch miesięcy grają tylko mecze towarzyskie, trudno to nazwać jakimś wyzwaniem, dlatego ciężko też ocenić możliwości Szachtara. W fazie grupowej mieli łatwe starcia, więc nie można się tym sugrować.

PSG - Chelsea ⛔⛔
Typ: Chelsea
Kurs: 2.87 Bet365

Mecz ciężki do wytypowania, jednak skłaniam się ku Londyńczykom. To oni mają trenera, który uwielbia fazy pucharowe i Portugalczyk przechyli szalę zwycięstwa na stronę The Blues. PSG jak na taki skład i niezbyt konkurencyjną ligę zajmuje dopiero 3. miejsce. Ostatnio dwa remisy no i trzeba przyznać, gra nie powala. Obie drużyny ligowe starcie mają w sobotę na własnym stadionie z przeciętnymi rywalami, więc nie będzie oszczędzania się i odstawiania nogi. Decydujący będzie duet Costa-Fabregas i to im zaufam
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
PSG - Chelsea
Pierwszy typ ku któremu się skłoniłem to bramka w pierwszej odsłonie spotkania. W mojej opinii zarówno jedna jak i druga drużna będzie dążyła do jak najszybszego ukłucia przeciwnika. Szybko strzelona bramka pomoże ustawić grę do końca spotkania (zakładam scenariusz z &quot;partią szachów&quot; w drugiej połowie meczu). Bliżej realizacji powyższego celu powinna znaleźć się ekipa Mourinho, która powinna wykorzystać niepowalającą formę Paryżan z ostatnich spotkań. W ostatnim starciu między tymi drużynami we Francji w pierwszej połowie meczu padły 2 bramki (ostateczna wygrana PSG 3:1). Dziś spodziewałbym się odwrotnego scenariusza i ostatecznej wygranej Londyńczyków na co również stawiam swoje pieniądze (z podpórką w formie zwrotu w przypadku remisu).
1 połowa - pow. 0.75 @1.806 ✅ ✅ ✅
Chelsea 0.0 @2.020
ZWROT
Pinnacle
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Taka mała uwaga. PSG od swojej nowej ery jeszcze nie przegrało u siebie w Lidze Mistrzów i ich passa to 13 spotkań bez porażek w tym 6 wygranych z rzędu . Z kolei Chelsea na wyjazdach w LM sporo traci na wartości. Przeważają wpadki i brak wygranych niż spodziewane zwycięstwa.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.


W spotkaniu który będzie rozgrywany we Lwowie, idę trochę w nietypową stronę bo na spalone gospodarzy. Wysoka gra obrony Bayernu na pewno złapię na spalonym zawodników Shakhtara więcej niż jeden raz, &quot;gospodarze&quot; na pewno wiedzą że dużo więcej szans do zdobycia bramki będą mieli we Lwowie niż w Monachium i to tutaj będę próbować stwarzać sobie okazje.

Liczba spalonych w ostatnich spotkaniach Bayernu:
Bayern - Hamburger SV 9:5
Stuttgart - Bayern 5:3
Bayern - Schalke 5:8
Wolfsburg - Bayern 1:4

Liczba spalonych w fazie grupowej LM:
Bayern - CSKA 7:1
City - Bayern 7:0
Bayern - Roma 7:3
Roma - Bayern 3:3
CSKA - Bayern 3:3
Bayern - City 3:2

Porto - Shakhtar 2:4
Shakhtar - Bilbao 3:2
Shakhtar - BATE 3:0
BATE - Shakhtar 1:1
Shakhtar - Porto 2:4
Bilbao - Shakhtar 1:6

Powyższe statystyki jednoznacznie przedstawiają że Shakhtar w fazie grupowej w 5/6 spotkaniach pokrył próg 1.5.
Z drugiej strony Bayern który również łapał często na spalonych w fazie grupowej ale również i w Bundeslidze.

Drugi mój typ na to spotkanie to kartki, również gospodarzy. Wiadomo że zdecydowany faworyt tego spotkanie to drużyna gości. A Shakhtar pokazał już w fazie grupowej że lubi łapać kartoniki, szczególnie w spotkaniach w których nie są faworytami, lub przeciwnik stara się grać dużo piłką - taką drużyną na pewno jest Bayern.

Moje propozycje:
Liczba spalonych gospodarzy - POWYŻEJ 1.5 @ 1.50 ✅
Liczba pkt karnych gospodarzy - POWYŻEJ 20.5 @ 2.20 :plus
(ż.kartka - 10 pkt, cz.kartka - 25 pkt)
R.LewandowskI NIE STRZELI @ 1.60. ZWROT
(wiadomo Robert ostatnio nie zachwyca, a dzisiejsze spotkanie na pewno nie będzie spacerkiem dla Bayernu, kurs zachęcający)
// Unibet

vs.


PSG posiada wielu znakomitych ofensywnych zawodników, ale przeglądając statystyki ich spotkań widzę że nie nabijają oni zbyt wielu rzutów rożnych i właśnie swoje typy na tym spotkaniu opieram na rzutach rożnych.

Tak wyglądało to w fazie grupowej LM (r.rożne):
Barcelona - PSG 3:3
PSG - Ajax 4:3
PSG - Apoel 6:3
Apoel - PSG 4:6
PSG - Barcelona 3:8
Ajax - PSG 2:6

Chelsea - Sporting 4:5
Schalke - Chelsea 4:6
Maribor - Chelsea 2:6
Chelsea - Maribor 6:3
Sporting - Chelsea 2:12
Chelsea - Schalke 7:1

Próg 9.5 PSG w fazie grupowej przekroczyło w dwóch spotkaniach.
Chelsea również tylko 2 razy.

Jest to pierwsze spotkanie. Mourinho na pewno nie będzie przyjmował ofensywnej taktyki od pierwszych minut, dla niego to spotkanie może się skończyć bezbrakowym remisem i tak będzie z tego bardzo zadowolony.

Moje propozycje:
Ilość rzutów rożnych - Poniżej 9.5 @ 1.80 ✅
//Unibet

Dzisiaj skuteczność 100%. Do jutra !!! ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Spotkanie PSG - Chelsea ja bym raczej odradzał grać w kontekście 1x2, jeśli już to remis za małą stawkę. Jest zbyt wiele niewiadomych w tym meczu. Chelsea na wyjazdach gra na wynik - jak mają grać o wygraną to grają o wygraną, jak grają na remis to tak właśnie grają. Ich nie interesuje to, żeby olśniewać i w każdym meczu pakować po 3-4 bramki. Mourinho stosuje defensywną taktykę. Z tymi słabszymi drużynami to wiadomo, interesuje ich zawsze wygrana, ale już z mocniejszymi zespołami często Mourinho zadowala się remisem. W tamtym sezonie praktycznie wszystkie mecze wyjazdowe w lidze z topowymi zespołami kończyły się remisami. W obecnym sezonie również nie wygląda to tak kolorowo: 1:1 z Man United, 1:1 z Man City, 1:1 z Southampton, wygrana 2:1 z Liverpoolem, porażka 3:5 z Tottenhamem oraz 1:1 z Liverpoolem w pucharze. Takie wyniki osiągała Chelsea na wyjeździe z czołówką ligi. Moim zdaniem po raz kolejny Mourinho będzie grał na remis. To widać i po wynikach i po samej grze Chelsea, że Mourinho lubi tak grać na wyjazdach. W poprzednim sezonie Chelsea przegrała z PSG 1:3, co później spowodowało, że w rewanżu Chelsea do ostatniej minuty musiała drżeć o awans. Mourinho będzie chciał uniknąć takiego scenariusza. Rewanż Chelsea ma u siebie, więc remis ich w zupełności zadowoli.

PSG - Chelsea X @ 3,20 Bet365 ✅ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów, 20:45
PSG - Chelsea
Over 3.5 gola
5.00
Bet365

Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach 1/8 finały Ligi Mistrzów. W Paryżu zmierzy się ze sobą miejscowe PSG i Chelsea Londyn. Typuję w tym spotkaniu na over 3.5 gola. Po pierwsze ostatni mecz między tymi ekipami zakończył się wynikiem 3:1, a więc padł wynik over 3.5 gola. Było to w zeszłej edycji Ligi Mistrzów na etapie ćwierćfinałów. Po drugie obie drużyny w obecnej edycji Ligi Mistrzów w rozgrywkach grupowych notowały wysokie wyniki. PSG miało między innymi takie wyniki jak 3:2 z Barceloną czy 3:1 z Ajaxem Amsterdam. Chelsea Londyn z kolei zanotowała takie rezultaty jak 5:0 z Schalke, 3:1 z Sportingiem czy 6:0 z Mariborem. Jak widać obie drużyny w Lidze Mistrzów notują sporo wysokich wyników. Dzisiaj wbrew pozorom również może paść wysoki wynik. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
FC SHAKHTAR DONIECK VS. BAYERN MONACHIUM

17 Luty 2015 20:45, L&#39;viv Arena (Lwów)

TYP: 2
KURS: 1.40
STAWKA: 6/10 j
BUKMACHER:

Ojjj, przesadzili z tym kursem. Rozumiem - Bayern nie jest aktualnie w wysokiej formie, ale do cholery, grają przeciwko drużynie, która nie może grać w swoim rodzimym mieście!
Bardzo się dziwię, że Brazylijczycy, których w Shakhtarze pełno, jeszcze nie odeszli z drużyny. Sytuacja klubu jest niepewna, muszą tułać się po innych ukraińskich miastach, by mieć gdzie grać swoje mecze. Pomimo całej sytuacji &quot;Pomarańczowo-Czarni&quot; radzą sobie nie najgorzej. Pierwsze miejsce w lidze wprawdzie oddali Dynamu, ale wicelider nie jest chyba najgorszym punktem wyjścia na przyszłość.
Trudny terminarz Bayern ma za sobą. Ostatnio zespół dostał mały &quot;ochrzan&quot; od mediów po porażce z fenomenalnym Wolfsburgiem i remisie z Schalke na własnym stadionie. W ostatnim meczu rozbili aż 8-0 HSV, z którym zresztą lubią wygrywać duża ilością goli. W tymże meczu gola strzelił m.in. Lewandowski, który odblokował się po miesiącu przerwy od strzelania.

Moim zdaniem to największy value bet na dzisiejszą noc. Nie wiem czemu bukmacherzy próbują się dochować tutaj jakiejś niespodzianki. Guardiola na pewno nie pozwoli oddać meczu, by potem mieć nerwówkę u siebie. Nawet nie muszą wygrywać różnicą kilku goli... Wystarczy, że wywiozą stamtąd 0-1 albo 0-2. Takiego wyniku się zresztą spodziewam.
Gospodarze też nie mają co wojować. Skoro nie uciekli latem ani w dopiero co zakończonym zimowym okienku, to powinno się to zdarzyć za kilka miesięcy, naprawdę się zdziwię, jeśli będzie inaczej. Sytuacja polityczna na Ukrainie jest niestabilna i prędzej czy później odbije się to na tamtejszym futbolu. Ukraińcy nie mogli sobie poradzić w spotkaniach towarzyskich z Dynamo Zagrzebiem, przegrali też 4-2 z Atlético Mineiro. Za słabo jak na Bayern.

⛔ 6 j
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
PSG vs Chelsea
Gdybym chciał postawić na Chelsea to nie zrobię tego bo nie wiadomo czy Mourinho będzie się bronił czy co? Dwumecz z Liverpoolem w pucharze ligi i mecz z Evertonem to tragedia. Z kolei PSG po ostatnim meczu w lidze powinno się nauczyć gry do końca. Obie drużyny grają padaczkę, teraz tylko pytanie kto większą? Gdyby jakiś inny trener prowadził Chelsea to postawiłbym na nich bo mają lepszych piłkarzy i większe możliwości niż na to wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom