>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 18-19.02.2014

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Po zimowej przerwie wraca piłkarska Liga Mistrzów. Faza pucharowa, tu już nie ma miejsca na jakiekolwiek kalkulacje. Mecz i rewanż, każda bramka na wagę złota, dogrywki, konkursy rzutów karnych. Oj grubo zapowiada się wiosna z Ligą Mistrzów.

Startujemy we wtorek 19 lutego. I to od razu z grubej rury. Manchester City - FC Barcelona. Dla niektórych zapewne już przedwczesny finał. The Citizens są w piekielnej formie w tym sezonie, głównie na Etihad Stadium. Strzelają mnóstwo goli, każdego rywala (po za Bayernem) odprawiają z kwitkiem i sporym bagażem goli. Z drugiej strony Barcelona, która również w tym sezonie jest trudna do zatrzymania. Wielki dwumecz się szykuje.
Drugie wtorkowe spotkanie z bukmacherskiego pkt widzenia powinno być łatwiejsze do typowania. Bowiem, raczej nikt sobie nie wyobraża aby Ibry, Cavaniego czy innych gwiazd z Paryża zabrakło w ćwierćfinale. Aczkolwiek pierwsze spotkanie gramy na stadionie w Leverkusen więc wynik wcale nie musi być tak oczywisty.

Druga kolejka gier już dzień później. I znowu mamy kolejny mecz, gdzie nikt nie pogardziłby taką obsadą w finale. Arsenal na Emirates podejmie Bayern. Już w tamtym sezonie obie ekipy miały &quot;przyjemność&quot; spotkać się na tym samym etapie. Wtedy w dwumeczu lepszy okazał się Bayern, który na Emirates wygrał 1:3 by w rewanżu przegrać 0:2. Arsenal jednak gra dużo lepiej niż w poprzednim sezonie, dzielnie trzyma się w czubie Premier League i w tym sezonie do rywalizacji z Bayernem przystąpią już z Ozilem, który jednym niekonwencjonalnym podaniem potrafi stworzyć koledze okazję bramkową. Ale żeby zachować równowagę Bayern z tamtego sezonu, a ten z obecnego to również 2 różne ekipy. Przyszedł Thiago, przyszedł Gotze i przede wszystkim stery przejął Guardiola. Bawarczycy w tej parze są zdecydowanym faworytem, ale nie można z góry przekreślać szans Arsenalu na awans. Drugie środowe spotkanie to mecz na San Siro. Milan wpadł popadł w tym sezonie w głęboki kryzys, drużynę przejął Seedorf, który jednak nie ma wymarzonego startu w nowym klubie. Do tego dochodzi fakt, że dla Seedorfa będzie to debiut w LM. Atletico w cuglach wygrało swoją grupę, znakomicie spisują się w rozgrywkach La Liga i do rywalizacji z Milanem przystępują w roli faworyta. Zobaczymy jak się z tej roli wywiążą.

Oferta bukmachera Unibet



Zachęcam do dyskusji ;)
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Wreszcie wraca Liga Mistrzów ; ]
Swoje typy i krótkie analizy piszę już teraz, ponieważ obawiam się, że do dni meczy, kursy na wybrane zdarzenia mogą drastycznie pospadać.
Manchester City vs Barcelona
Typ : 1DNB
Kurs : 1.80

Każdy z nas widzi chyba w jakiej formie są teraz Citizens. Jadą z wszystkimi jak z przedszkolakami. W Premier League na chwilę obecną nie ma ekipy, która im dorównuje. Kilka miesięcy temu jeszcze można było im zarzucić, że nie radzą sobie na wyjazdach, że obrona szwankuje, a ich bramkarz często notuje kiksy. Teraz Pellegrini poukładał swoje gwiazdy w całość. Mało powiedzieć, że wygrywają z wszystkimi. Leją wszystkich strzelając większości drużyn po kilka bramek (ostatnio ośmieszyli na wyjeździe Tottenham 1:5). Na dzień dzisiejszy mają strzelonych 68 bramek, a swój mecz w 24. kolejce Premier League zagrają dopiero dziś.
W meczu z Barceloną prawdopodobnie nie zagra Aguero, który w meczu z Tottenhamem doznał kontuzji. Oczywiście to jest osłabienie, ale w kadrze City nie on jeden umie strzelać bramki. W ataku mają jeszcze m.in Dzeko i świetnie ostatnio dysponowanego Negredo. W pomocy zapewne zobaczymy Yaya Toure, który jak dla mnie jest w życiowej formie i na chwilę obecną nie wiem czy to nie najlepszy środkowy pomocnik w Europie.
W Barcelonie nie wszystko tak ładnie to wygląda jak u rywala. Drużyna po porażce u siebie z Valencią straciła fotel lidera Primera Division. Ze swoich ostatnich 4 meczy w lidze zdołali wygrać zaledwie jedno spotkanie. Wyraźnie ekipę z Barcelony dopadł lekki kryzys. Wiele czynników może na to wpływać m.in zamieszanie wokół klubu podczas rezygnacji Sandro Rosella bądź plotkami o nielegalnym transferze Neymara. Od dłuższego czasu kibice Barcy domagają się ściągnięcia do klubu klasowego stopera i nie ma się co dziwić. W meczu z Valencią obrona wyglądała jak dzieci we mgle. Messi, największa gwiazda Barcelony, też ostatnio nie zachwyca. W prawdzie wykorzystał w sobotę rzut karny, ale w jego grze nie było widać tego zaangażowania co kiedyś. W meczu z City pod znakiem zapytania stoi występ Neymara. Brazylijczyk leczy kontuzję, której doznał w meczu z Getafe.
Bukmacherzy w roli faworyta w dwumeczu stawiają ekipę z Hiszpani. Według mnie w tej rywalizacji nie ma wyraźnego faworyta, a jeśli już miałbym stawiać na awans którejś z drużyn, wybrałbym City. Niewątpliwie są w lepszej formie niż Barcelona i myślę, że udowodnią to na Etihad Stadium. Gram na gospodarzy jednak z podpórką ponieważ boję się, że mogą dostać w końcówce od sędziego jakiegoś karnego z kapelusza lub coś podobnego.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie wiem, czy City to wygrają, bo mimo wszystko to nie jest jeszcze doświadczona drużyna. Na pewno niejedno muszą przegrać. Poza tym zostało kilkanaście dni, podczas których może przebudzić się Messi, który stanowi ogromną wartość dodaną, zwłaszcza dla Barcelony w dołku.
Wielka szkoda, że nie zagra (chyba) Aguero. Z nim w składzie Katalończycy nie mieliby czego szukać w Manchesterze. Bez Kuna będzie nieco trudniej, ale ma godnych zastępców, a może właśnie dzięki jego absencji buki dają aż tak niesamowity kurs. Nawet największy kibic Barcelony po prostu MUSI zagrać cokolwiek w stronę City.
Ja wchodzę w czystą 1. Proponowany wyżej DNB za 1,8 to coś niespotykanego. Tłumaczę to właśnie tym doświadczeniem w CL, niemalże corocznymi półfinałami/finałami Barcelony. W obecnej formie City miażdży Hiszpanów, a kursy powinny oscylować w granicach 1,6-1,7 na City. 1,7 brałbym z pocałowaniem ręki. Przy 2,5 muszę całować już w coś innego.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wiem, czy City to wygrają, bo mimo wszystko to nie jest jeszcze doświadczona drużyna. Na pewno niejedno muszą przegrać.
Zwróć uwagę na to, że City już swoje przegrało w LM, szlify zebrali i to konkretne w dwóch poprzednich sezonach. No chyba, że Ci chodzi o tą konkretną fazę rozgrywek to faktycznie, mecz i rewanż to zupełnie inna gra jak faza grupowa.
Co do meczu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przynajmniej w tym pierwszym spotkaniu Obywatele powinni sobie poradzić z Barceloną. Hart znowu broni na poziomie, Kompany znowu w formie, druga linia z bardzo skutecznym Toure i przecinakiem Fernandinho nie do przejścia, Hiszpańskie skrzydła sieją dużo popłochu i nabijają asysty. No i atak. Fakt, Kuna zabraknie w pierwszym spotkaniu i będzie to mega osłabienie. Gdyby Argentyńczyk zagrał to nie miałbym wątpliwości co grać. Ale ma kto go zastąpić. Negredo również strzela sporo goli, Dżeko mimo że nie gra za wiele również nie zawodzi. A ostatnio przypomniał o sobie nawet Jovetić.
Mecz zapowiada się świetnie. Ale tak jak wyżej sawas pisał do meczu pozostało jeszcze sporo czasu więc różne (odpukać) rzeczy mogą się stać.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Manchester City vs Barcelona
Typ : 2
Kurs : 2,55
Długo zastanawiałem się nad tym meczem. Będzie to niewątpliwie trudne spotkanie- tak jak i niektórzy mówią przedwczesny finał/półfinał. Oglądając wczoraj 1 połowę meczu Manchester- Chelsea (chociaż mecze ligowe a liga mistrzów to inna bajka) zauważyłem bardzo wysoką 2 linię Manchesteru, która jest silna, ale gdy już przejdzie się tą linie, to powstają duże luki w obronie, które były wczoraj widoczne. Barcelona jest drużyną &#39;tiki taki&#39; i szukanie prostopadłych podań. Luki to są coś co lubią i sądzę że mogą sobie poradzić w tym meczu. Jeszcze nie ma kursów przynajmniej w fortunie na ilość żółtych kartek, ale pomimo czy próg by wynosił nawet 4,5 zagrałbym + ????
Bayer Leverkusen- PSG
Typ : 2
Kurs :2,3
Kolejny ciekawy mecz. Stawiam tu na zwycięstwo PSG, oglądam mecze drużyny z Niemczech i ta gra wcale się nie klei jak powinna. Oglądając mecz z ich z Freiburgiem to Freiburg wygrał zasłużenie. Dużym plusem na pewno Niemieckiej drużyny to są stałe fragmenty gry i jak wiadomo strzały głową, lecz zawodnicy z PSG są dość wysocy, więc może to być ich problem w najbliższym spotkaniu. PSG to drużyna solidna, a przede wszystkim mocna, Ibra robi swoje, Cavani robi swoje, Thiago robi swoje. Jedynym minusem jest to, że trener nie może kontaktować się z drużyną w żaden sposób podczas meczu jak i jego przerwy z powodów opóźniania meczów. Ale czy to jest problem by powstrzymać PSG? Nie sądzę. Dla odważniejszych grałbym z handicapem 1:0 na PSG, bo tak jak pisałem ta gra Bayernu nie wygląda zbyt dobrze.

AC Milan- Atletico Madryt
Typ : 2
Kurs : 2,3
Kolejny typ i na pewno nie ostatni który gram na drużynę gości. AC Milan dopiero się zaczyna odbudowywać, gra jeszcze nie wygląda tak jak powinna, natomiast co można powiedzieć o drużynie Atletico? Grają bardzo dobry futbol, podania dokładne, 2 linia gra świetnie, dobrze rozumieją się na boisku, a D. Costa to świetny zawodnik. Nie wiem skąd tak wysoki kurs na Atletico... Według mnie może być to czarny koń tych rozgrywek, o ile można ich nazwać czarnym koniem.
Arsenal- Bayern Monachium
Typ : 2
Kurs : 1.90
Długo myślałem nad tym spotkaniem, myślałem by postawić na Arsenal, jednak tego nie robię. Dlaczego? Ich gra wcale nie wygląda tak dobrze ostatnio jak to wygląda w lidze. Gra nie wygląda najlepiej, lekki hałas na boisku. Do tego Ramsey będzie pauzował przez 6 tygodni z powodu kontuzji. Jest to na prawdę dobry zawodnik, a jego zabraknie. Jest to na pewno drużyna do ogrania. Oglądając mecz Bayernu mnie w tym utwierdził 5 bramek, 5 różnych zawodników strzeliło. Byłem bardzo zaskoczony! Rzadko kiedy coś takiego się zdarza! WIELKIE WOW! ???? dla odważniejszych handicap 1:0 na drużynę z Bawarii! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Może komuś przyda się to info... W meczu MC - Barcelona w składzie City najprawdopodobniej nie zobaczymy nie tylko Aguero, ale zapewne też Fernandinho. Niestety napięty terminarz w Anglii już daje o sobie znać. Im bliżej pierwszego meczu tym coraz bliżej jestem pogrania czegoś w kierunku Barcelony, choć kibicowałem City. Światełkiem w tunelu dla City może być dość prawdopodobny powrót Samira Nasri, ale czy będzie on w optymalnej formie?
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Może komuś przyda się to info... W meczu MC - Barcelona w składzie City najprawdopodobniej nie zobaczymy nie tylko Aguero, ale zapewne też Fernandinho. Niestety napięty terminarz w Anglii już daje o sobie znać. Im bliżej pierwszego meczu tym coraz bliżej jestem pogrania czegoś w kierunku Barcelony, choć kibicowałem City. Światełkiem w tunelu dla City może być dość prawdopodobny powrót Samira Nasri, ale czy będzie on w optymalnej formie?
No nie do końca tak to aktualnie wygląda:

http://www.manchestercity.pl/news/fernandinho-wroci-na-barcelone-aktualizacja-8744.html

Co do Nasriego to MEN podaje,że raczej bez szans na jego występ z Barceloną.Aguero nie zagra na 100%.Co do typów to wstrzymałbym się do samego dnia meczowego,bo jeszcze może być różnie z kontuzjami w przypadku obu ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 4

krzysieksz

Użytkownik
Może byc tylko na niekorzyść City. O ile Barcelona, ma w przodzie w kim wybierać, to City, oprócz aktualnie jednej opcji z przodu, pamiętajmy, że Aguero jest kontuzjowany, nie ma ławki. Prawdopodobnie przez właśnie brak ławki mogą przegrać wszystko. Pamiętajmy, też, że Yaya Toure cały czas boryka się z bólami pleców, a kto go zastąpi w środku? Demichelis? w przypadku przeciągającej się absencji fernandinho, Pelegrini (swoją drogą marny trener) nie ma kogo wstawić w środek? No chyba, ze zagra na 3 napastników, ale cały schemat City sie wali. Ciągle powtarzanie, że Arsenal ma zły terminarz, jest głupotą, przy ich dużej (mimo kontuzji) ławce, City ma o wiele większy problem.
W tym meczu obstawiam remis
Kurs: 3.3
 
kalind 0

kalind

Użytkownik
Mimo wielkiej sympatii do Barcelony też obawiam się, że może być remis. Barcelona może mieć ciężko jeśli potwierdzi się Aguero i Fernandinho. Za to Bayern może spać spokojnie. Arsenalowi ostatnio nie wiedzie się za dobrze. Wczorajsza porażka 5:1 to potwierdza.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Mimo wielkiej sympatii do Barcelony też obawiam się, że może być remis. Barcelona może mieć ciężko jeśli potwierdzi się Aguero i Fernandinho. Za to Bayern może spać spokojnie. Arsenalowi ostatnio nie wiedzie się za dobrze. Wczorajsza porażka 5:1 to potwierdza.
Mecze na takim poziomie to loteria i wcale nie skreślałbym tutaj Kanonierów. Fakt, zaliczyli kompromitującą wpadkę z Liverpoolem jednak trzeba oddać, że The Reds prezentują się w tym sezonie wyśmienicie zwłaszcza na własnym stadionie i myślę, że do końca będą się bić o top 3-4, a może nawet o mistrzostwo. Arsenal ostatnio trochę przygasł ale te punkty ciuła więc nie można ich skreślać. Poza tym warto sobie przypomnieć mecz tych drużyn z ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu na The Emirates Bayern wygrał 3:1 i był teoretycznie w 1/4. W rewanżu pełen luz, bez ciśnienia jednak kiedy zrobiło się 0:2 dla Arsenalu to lekka nerwówka była bo brakowało jednego gola i Bawarczyków nie byłoby w ćwierćfinale. Oczywiście Bayern jest zdecydowanym faworytem i raczej to oni znajdą się w kolejnej fazie jednak jak wszyscy wiemy to jest piłka nożna i tu wszystko może się zdarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 50

radeknic

Użytkownik
Robinho z AC Milanu doznał kontuzji i najprawdopodobniej nie wystąpi w meczu z Atletico. W dodatku Balotelli ogłosił że odchodzi w lecie z AC Milanu, także atmosfera tam najlepsza nie panuje.
Ribery, także najprawdopodobniej nie wystąpi w meczu z Arsenalem, przechodzi rehabilitację.
Fatalna wiadomość dla ekipy Atletic Madryt, na 8 tygoni ze składu wypadł Tiago Mendles.
Kolejna absencja teraz dla drużyny PSG, Cavani nie wystąpi przeciwko Leverkusen. Wydaję mi się że to spore osłabienie.
Wciąż niezdolni do gry w zespole Manchester City będą: SergioAgüero, Fernandinho oraz Matija Nastasić, którzy nie zdążą się wykurować na mecz z Barceloną w Lidze Mistrzów.
//co jakiś czas, jak będą jakieś absencję, będę dopisywał do tego postu, by nie zaśmiecać forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kalind 0

kalind

Użytkownik
To prawda, info o braku Riberyiego na ten mecz w Bayernie jest potwierdzone. Mimo wszystko stawiam, że Bayern poradzi sobie z Arsenalem a Barca rozgromi City. Nie ma co gdybać do meczu tylko kilka dni ???? A gdzie oglądacie? Ja kupiłem wczoraj piwko i przypadkowo się dowiedziałem, że heineken daje kody na mecz na ich stronie liga.heineken.pl piwko plus wygrana barcy i jestem w niebie ????
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Przecież w pierwszym meczu City - Barcelona powinny być szaszki piłkarskie.
Jak gra Barca Martino w poważniejszych meczach ? zdecydowanie myśląc o obronie , czy to Real , Atletico trzykrotnie już w tym sezonie , innych poważnych rywali tak naprawde nie było bo trudno zaliczyć do nich Milan w sumie , dzisiaj z Sociedadem gdzie stawka była już poważna choć zaliczka pokażna z pierwszego meczu znowu było myślenie przede wszystkim o defensywie , kosztem ataku oczywiście ale te wszystkie typy na over albo na City wg mnie nie mają pokrycia z rzeczywistością.W porównaniu do poprzedników widać , że Martino jest rozumny jeśli chodzi o taktyke i pierwszy mecz zapowiada się dość nudno.Barcelona zagęści środek pola a City wiedząc , że jak zaangażują więcej graczy w atak skutek może być taki , że Barca pomimo skupienia na defensywie i raczej kontroli na całym boisku tak by City nie mogło się rozpędzić w każdej chwili mogą piłke przejąć i mając więcej miejsca na połowie City bramke zdobędą co oznaczałoby dla City katastrofe.Pellegrini CHYBA też pomyśli głównie o zabezpieczeniu własnej bramki , wiadomo , że to trener lubiący ofensywną gre ale czy inna gra z taką Barceloną ma sens ? Stawka jest poważna i na wesołą gre nikt sobie tu nie pozwoli wiedząc czym to grozi.Aguero ma nie wystąpić więc kto w City ma &quot;robić gre&quot; ? Toure i Silva tak po prawdzie , reszta zawodników prezentuje słabszy poziom techniczny , Nasri też się raczej nie wykuruje a nawet jeśli to nie będzie w rytmie gry , dalej w ataku przepychacz Negredo lub Dzeko , Milnerowi bliżej do wyrobnika , Navas jest typem szybkościowca a i reszta drużyny przypomina ogranych zawodników w Premiership pokroju Milnera.Barcelona totalnie zagęści środek zapewne grając bez klasycznego środkowego napastnika , którego role przejmie Fabregas , tyle , że w środku pola wraz z Xavim i Iniestą powinni rządzić na boisku.W pierwszym meczu widze szachy i typ under 1.5 nawet , na BWIN obecnie 4.75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barc_a 219

barc_a

Użytkownik

M anch e ster City vs FC Ba rcelo n a

|2| / @ 2.37 / WilliamHill✅✅
Właśnie dla takich meczy warto żyć! Bez dyskusyjnie najciekawsze spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów. Manchester City podejmuję na własnym stadionie Barcę. Podopieczni Pelegriniego na pewno będą chcieli strzelić bramkę i zagrać na zero z tyłu, ale nie będą się od początku bronić, co to to nie, City Pelegriniego i defensywny mecz? Nie ma takiej opcji. City od początku sezonu jest na wielkiej fali, i zmiata wszystko co stanie im na drodze, ale w ostatnim czasie z gry można stwierdzić, iż łapią mała zadyszkę i do tego odpada ze składu Aguero, który na pewno nie wystąpi w pierwszy meczu i również Nasri. Wiele osób zadawało sobie pytanie jak zatrzymać City? Oczywiście na Etihad bo na obcym podwórku już nie raz traciła punkty. Udowodniła nam to Chelsea. Wysoki pressing i City nie istnieje, a jeśli chodzi o słowo &quot;pressing&quot; to chyba każdemu przychodzi na myśl właśnie Barcelona. Ci którzy oglądali mecz z Chelsea to wiedzą, że 0:1 to jest najmniej surowy wynik dla City.
Barcelona. Podopieczni Taty Martino mają na ten mecz obrany cel : nie przegrać na Etihad i strzelić bramkę. Do składu Barcy wraca Neymar, który na pewno zagra z City, Brazylijczyk dużo wnosi do gry Barcy. Podopieczni Taty od początku zastosują wysoki pressing, ( Nie zgodzę się z przedmówcą, iż będą się bronili ) i City zgaśnie jak w meczu z The Blues, a jeśli Barca ma przewagę a szczególnie w meczach o taką stawkę to nie ma czasu na błąd czy tragiczną skuteczność jak od czasu do czasu Barcie się zdarza. Barca wie jak grać z Angielskimi drużynami, co udowodniała min. w meczach z Arsenalem czy z Manchesterem United dwu krotnie w finale Ligi Mistrzów. Jestem przekonany, że Xavi z Iniesta poradzą sobie w środku z Yaya Toure i Fernandinho/Milnerem. Negredo i Dźeko to już nie jest to co Aguero to nie ta siła rażenia. Messi...Messi zagra jak Messi. Zawsze mówi się przed trudnymi meczami Barcy, że &quot;Rywale pokryją Messiego i koniec&quot;, ale jakoś nigdy to się nie dzieję, przeciwnicy skupiają się bardziej na trzymaniu właśnie środka pola. Tylko raz pewien pan, czyli Mourinho wiedział co trzeba robić i w rewanżowym meczu z Barca, gdy był jeszcze trenerem Interu Mediolan, Messi w tym meczu nie był odstąpiony nawet na krok. Myślę iż różnicą w tym meczu może być właśnie Argentyńczyk. Bardzo ofensywnie włączać się będą boczni obrońcy Alba i Alves co będzie miało bardzo duże znaczenie. City nie grało jeszcze z takimi i wcale się nie zdziwię, jeśli na Camp Nou Barca wróci z niezłą zaliczką bramkową. Wynik? 1:2.
To, że kibicuję Barcie od lat, czuję do nich wielki sentyment i kibicuję im z całego serca, odkładam na bok, przy typowaniu tego spotkania.

!POWODZENIA!
&lt;mytubeelement data=&quot;{&amp;quot;bundle&amp;quot;:{&amp;quot;label_delimitor&amp;quot;:&amp;quot;:&amp;quot;,&amp;quot;percentage&amp;quot;:&amp;quot;%&amp;quot;,&amp;quot;smart_buffer&amp;quot;:&amp;quot;Smart Buffer&amp;quot;,&amp;quot;start_playing_when_buffered&amp;quot;:&amp;quot;Start playing when buffered&amp;quot;,&amp;quot;sound&amp;quot;:&amp;quot;Sound&amp;quot;,&amp;quot;desktop_notification&amp;quot;:&amp;quot;Desktop Notification&amp;quot;,&amp;quot;continuation_on_next_line&amp;quot;:&amp;quot;-&amp;quot;,&amp;quot;loop&amp;quot;:&amp;quot;Loop&amp;quot;,&amp;quot;only_notify&amp;quot;:&amp;quot;Only Notify&amp;quot;,&amp;quot;estimated_time&amp;quot;:&amp;quot;Estimated Time&amp;quot;,&amp;quot;global_preferences&amp;quot;:&amp;quot;Global Preferences&amp;quot;,&amp;quot;no_notification_supported_on_your_browser&amp;quot;:&amp;quot;No notification style supported on your browser version&amp;quot;,&amp;quot;video_buffered&amp;quot;:&amp;quot;Video Buffered&amp;quot;,&amp;quot;buffered&amp;quot;:&amp;quot;Buffered&amp;quot;,&amp;quot;hyphen&amp;quot;:&amp;quot;-&amp;quot;,&amp;quot;buffered_message&amp;quot;:&amp;quot;The video has been buffered as requested and is ready to play.&amp;quot;,&amp;quot;not_supported&amp;quot;:&amp;quot;Not Supported&amp;quot;,&amp;quot;on&amp;quot;:&amp;quot;On&amp;quot;,&amp;quot;off&amp;quot;:&amp;quot;Off&amp;quot;,&amp;quot;click_to_enable_for_this_site&amp;quot;:&amp;quot;Click to enable for this site&amp;quot;,&amp;quot;desktop_notification_denied&amp;quot;:&amp;quot;You have denied permission for desktop notification for this site&amp;quot;,&amp;quot;notification_status_delimitor&amp;quot;:&amp;quot;;&amp;quot;,&amp;quot;error&amp;quot;:&amp;quot;Error&amp;quot;,&amp;quot;adblock_interferance_message&amp;quot;:&amp;quot;Adblock (or similar extension) is known to interfere with SmartVideo. Please add this url to adblock whitelist.&amp;quot;,&amp;quot;calculating&amp;quot;:&amp;quot;Calculating&amp;quot;,&amp;quot;waiting&amp;quot;:&amp;quot;Waiting&amp;quot;,&amp;quot;will_start_buffering_when_initialized&amp;quot;:&amp;quot;Will start buffering when initialized&amp;quot;,&amp;quot;will_start_playing_when_initialized&amp;quot;:&amp;quot;Will start playing when initialized&amp;quot;,&amp;quot;completed&amp;quot;:&amp;quot;Completed&amp;quot;,&amp;quot;buffering_stalled&amp;quot;:&amp;quot;Buffering is stalled. Will stop.&amp;quot;,&amp;quot;stopped&amp;quot;:&amp;quot;Stopped&amp;quot;,&amp;quot;hr&amp;quot;:&amp;quot;Hr&amp;quot;,&amp;quot;min&amp;quot;:&amp;quot;Min&amp;quot;,&amp;quot;sec&amp;quot;:&amp;quot;Sec&amp;quot;,&amp;quot;any_moment&amp;quot;:&amp;quot;Any Moment&amp;quot;,&amp;quot;popup_donate_to&amp;quot;:&amp;quot;Donate to&amp;quot;,&amp;quot;extension_id&amp;quot;:null},&amp;quot;prefs&amp;quot;:{&amp;quot;desktopNotification&amp;quot;:true,&amp;quot;soundNotification&amp;quot;:true,&amp;quot;logLevel&amp;quot;:0,&amp;quot;enable&amp;quot;:true,&amp;quot;loop&amp;quot;:false,&amp;quot;hidePopup&amp;quot;:true,&amp;quot;autoPlay&amp;quot;:false,&amp;quot;autoBuffer&amp;quot;:false,&amp;quot;autoPlayOnBuffer&amp;quot;:false,&amp;quot;autoPlayOnBufferPercentage&amp;quot;:42,&amp;quot;autoPlayOnSmartBuffer&amp;quot;:true,&amp;quot;quality&amp;quot;:&amp;quot;hd720&amp;quot;,&amp;quot;fshd&amp;quot;:false,&amp;quot;onlyNotification&amp;quot;:false,&amp;quot;enableFullScreen&amp;quot;:true,&amp;quot;saveBandwidth&amp;quot;:false,&amp;quot;hideAnnotations&amp;quot;:true,&amp;quot;turnOffPagedBuffering&amp;quot;:false}}&quot; event=&quot;preferencesUpdated&quot; id=&quot;myTubeRelayElementToPage&quot;&gt;&lt;/mytubeelement&gt;&lt;mytubeelement data=&quot;{&amp;quot;loadBundle&amp;quot;:true}&quot; event=&quot;relayPrefs&quot; id=&quot;myTubeRelayElementToTab&quot;&gt;&lt;/mytubeelement&gt;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Bayer Leverkusen - PSG
PSG ::: 2,43 ::: Pinnacle ::: 2/10
PSG (-0,25 HA) ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 2/10
PSG (-1 HA) ::: 3,70 ::: Bet365 ::: 1/10

Ten typ zagrałem już jesienią, a o PSG pisałem wiele razy, ale napiszę jeszcze raz... Moim zdaniem aktualnie PSG to klub na poziomie Realu Madryt, Barcelony, Bayernu Monachium czy Manchesteru City. Różnica jest tylko taka, że np. kurs na Real na wyjeździe z Schalke wynosi około 1,60-1,70 natomiast na Paryżan wynosi w granicach 2,40-2,50 w meczu wyjazdowym do Niemiec.
Bayer to dla mnie tuż obok Zenitu jedna z najsłabszych drużyn w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Po pierwsze co najważniejsze, nie są aktualnie w formie. Po drugie są zdecydowanie słabsi, a Champions League ich moim zdaniem przerasta. W fazie grupowej zaliczyli u siebie blamaż z Manchesterem United aż 0:5, a na wyjeździe przegrali 4:2. Przypomnę wszystkim, że gdyby wygrał Szachtar Donieck na Old Trafford to nie oglądalibyśmy Bayeru w tej części sezonu.
PSG? Jak dla mnie to zespół kompletny. Warto pamiętać o tym, że Paryżanie przegrali tylko jedno spotkanie w Lidze Mistrzów odkąd przejął klub &quot;Szejk&quot;. Było to ostatnie spotkanie fazy grupowej dla PSG o nic, na wyjeździe z Benficą która walczyła o awans. Oczywiście nie zagrał w meczu podstawowy skład. Większość zwycięskich meczów PSG wygrywało ponad 2 bramkami.
Klub ze stolicy Francji ma na każdej pozycji lepszego zawodnika, są w lepszej formie i osiągają dobre wyniki. Motywacją są dla nich premie od &quot;Szejka&quot; za sukcesy w europejskich pucharach. Moim zdaniem właśnie pieniądze najbardziej &quot;nakręcają&quot; piłkarzy. W tym sezonie są jednym z głównych kandydatów do zdobycia głównego trofeum.
Na ostatnich 7 wyjazdowych meczów w Lidze Mistrzów wygrali aż 5 razy w tym 4 razy ponad 2 bramkami (jeden mecz wygrali 1:2 z Valencią na wyjeździe, ale pamiętam dobrze ten mecz, pokpili sprawę w ostatnich minutach i stracili bramkę, wcześniej mogli wrzucić bramkę na 0:3). W dwóch pozostałych meczach stracili punkty z Benficą w meczu o nic i rok temu z Barceloną zremisowali 1:1 na Camp Nou co uważam za świetny wynik.
Wynik: 0:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik

M anch e ster City vs FC Ba rcelo n a Właśnie dla takich meczy warto żyć! Bez dyskusyjnie najciekawsze spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów. Manchester City podejmuję na własnym stadionie Barcę. Podopieczni Pelegriniego na pewno będą chcieli strzelić bramkę i zagrać na zero z tyłu, ale nie będą się od początku bronić, co to to nie, City Pelegriniego i defensywny mecz? Nie ma takiej opcji. City od początku sezonu jest na wielkiej fali, i zmiata wszystko co stanie im na drodze, ale w ostatnim czasie z gry można stwierdzić, iż łapią mała zadyszkę i do tego odpada ze składu Aguero, który na pewno nie wystąpi w pierwszy meczu i również Nasri. Wiele osób zadawało sobie pytanie jak zatrzymać City? Oczywiście na Etihad bo na obcym podwórku już nie raz traciła punkty. Udowodniła nam to Chelsea. Wysoki pressing i City nie istnieje, a jeśli chodzi o słowo &quot;pressing&quot; to chyba każdemu przychodzi na myśl właśnie Barcelona. Ci którzy oglądali mecz z Chelsea to wiedzą, że 0:1 to jest najmniej surowy wynik dla City.
Barcelona. Podopieczni Taty Martino mają na ten mecz obrany cel : nie przegrać na Etihad i strzelić bramkę. Do składu Barcy wraca Neymar, który na pewno zagra z City, Brazylijczyk dużo wnosi do gry Barcy. Podopieczni Taty od początku zastosują wysoki pressing, ( Nie zgodzę się z przedmówcą, iż będą się bronili ) i City zgaśnie jak w meczu z The Blues, a jeśli Barca ma przewagę a szczególnie w meczach o taką stawkę to nie ma czasu na błąd czy tragiczną skuteczność jak od czasu do czasu Barcie się zdarza. Barca wie jak grać z Angielskimi drużynami, co udowodniała min. w meczach z Arsenalem czy z Manchesterem United dwu krotnie w finale Ligi Mistrzów. Jestem przekonany, że Xavi z Iniesta poradzą sobie w środku z Yaya Toure i Fernandinho/Milnerem. Negredo i Dźeko to już nie jest to co Aguero to nie ta siła rażenia. Messi...Messi zagra jak Messi. Zawsze mówi się przed trudnymi meczami Barcy, że &quot;Rywale pokryją Messiego i koniec&quot;, ale jakoś nigdy to się nie dzieję, przeciwnicy skupiają się bardziej na trzymaniu właśnie środka pola. Tylko raz pewien pan, czyli Mourinho wiedział co trzeba robić i w rewanżowym meczu z Barca, gdy był jeszcze trenerem Interu Mediolan, Messi w tym meczu nie był odstąpiony nawet na krok. Myślę iż różnicą w tym meczu może być właśnie Argentyńczyk. Bardzo ofensywnie włączać się będą boczni obrońcy Alba i Alves co będzie miało bardzo duże znaczenie. City nie grało jeszcze z takimi i wcale się nie zdziwię, jeśli na Camp Nou Barca wróci z niezłą zaliczką bramkową. Wynik? 1:2.
To, że kibicuję Barcie od lat, czuję do nich wielki sentyment i kibicuję im z całego serca, odkładam na bok, przy typowaniu tego spotkania.

!POWODZENIA!
Niestety, piszesz jak typowy kibic Barcy, a taki typer nie będzie obiektywny i nie przekaże rzetelnego typu. Co powiesz o zeszłorocznym półfinale z Bayernem? 0:7 w dwumeczu.
Lekceważysz rywala tak jak ja zlekceważyłem Man City w meczu w Monachium, to nie są chłopcy do bicia. Nieco rezerwowy skład ograł Bayern, a dzisiaj bez Aguero ograli Chelsea.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Man City - Barcelona
Wg mnie faworytem spotkania powinni być gospodarze, a nie goście. Wg kursów minimalnym faworytem jest Barcelona. Ja mam nieco inne zdanie. Wielka szkoda, że zabraknie Aguero. Gdyby zagrał, to w ciemno stawiałbym na City. W obecnej sytuacji trochę się wahałem, ale postanowiłem to zagrać. Zacznę od tego, że Barcelona ma zawsze sporo kłopotów w spotkaniach rozgrywanych na angielskich boiskach. Pełną historię potyczek Barcelony z angielskimi zespołami można zobaczyć tutaj: http://www.eurocupshistory.com/match/history_land/347-ENG/fc_barcelona_against_english_clubs. Bilans jest korzystny. Podliczyłem jednak bilans spotkań, w których Barcelona była gościem. Bilans jest bardzo słaby: 6-10-17. Z 33 spotkań na angielskiej ziemi Barcelona wygrała tylko 6. Ostatni raz zrobiła to w roku 2007, pokonując Liverpool 1:0. Trzeba jednak dodać, że był to drugi mecz 1/8 finału, a w pierwszym Liverpool zwyciężył 2:1, więc nawet porażka 0:1 premiowała ich do awansu. Kolejna wygrana to rok 2006. Wówczas Barcelona pokonała Chelsea 2:1, ale od około 40 minuty goście grali z przewagą jednego zawodnika. Barcelona, jak i inne hiszpańskie zespoły, ma zawsze sporo kłopotów z angielskimi zespołami. Zawsze te mecze są bardzo bardzo trudne. Do tego stopnia trudne, że stosunkowo często w ostatnich latach muszą pomagać im sędziowie. Praktycznie każdy korzystny wynik osiągnięty w Anglii przez hiszpańską drużynę, to w dużej części zasługa sędziów a po części szczęśliwych zbiegów okoliczności.

Man City spuścił ostatnio z tonu. Z rytmu wybiła ich kontuzja Aguero i porażka z Chelsea - pierwsza i jedyna ligowa porażka na Etihad. Przegrać z Chelsea to żaden wstyd, tym bardziej, że Mourinho jest mistrzem defensywy i potrafił zagrać bardzo skutecznie w obronie. Barcelona na pewno nie przyjedzie z zamiarem bronienia się, czyli zagra inaczej niż Chelsea. Man City lepiej prezentuje się w tych meczach, w których przeciwnik próbuje nawiązać walkę i nieco się otwiera, niż w spotkaniach, gdzie rywal stawia na defensywę. Czekałem też co pokażą piłkarze Man City w FA Cup z Chelsea i zaprezentowali się bardzo dobrze. Wydaje się więc, że po tej lekkiej zadyszce nie ma śladu. Bezdyskusyjnie należała im się wygrana w tym spotkaniu. Na pewno dobrą wiadomością jest powrót Nasriego, który zdobył nawet bramkę. Warto też dodać, że na Etihad gra się bardzo trudno i powie to każda drużyna, która przejechał tu w tym sezonie. The Citizens przegrali w tym sezonie tylko z Chelsea i z Bayernem, czyli z mocnymi firmami. Trochę też wg mnie niesłusznie lekceważy się City, patrzy się na to, że w ostatnich dwóch sezonach spisywali się bardzo słabo w LM i wciąż panuje taki pogląd, że ta drużyna jest tylko mocna w Premier League, a w Lidze Mistrzów jeszcze musi się ograć. Nie zgadzam się z ta opinią. Swoje już przecierpieli, nabrali doświadczenia i teraz czas pokazać coś więcej, a potencjał, i to spory, ku temu mają.

Man City - Barcelona
Typ: 1DNB
Kurs: 2,20
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Niestety, piszesz jak typowy kibic Barcy, a taki typer nie będzie obiektywny i nie przekaże rzetelnego typu. Co powiesz o zeszłorocznym półfinale z Bayernem? 0:7 w dwumeczu.

Lekceważysz rywala tak jak ja zlekceważyłem Man City w meczu w Monachium, to nie są chłopcy do bicia. Nieco rezerwowy skład ograł Bayern, a dzisiaj bez Aguero ograli Chelsea.
Ja tak nie uważam, zresztą sam się nie popisałeś... co ma do tego meczu zeszłoroczny mecz z Bayernem i przytoczone przez Ciebie 0:7? Kompletnie inny rywal, inny styl gry, inna Barcelona, podobnie zresztą jak inne City. W zeszłym roku faza pucharowa dla Barcy to była droga przez mękę i powolne dobijanie gwoździa, których końcem końców najwięcej wbił Bayern. Jeśli widzisz jakieś podobieństwa tegorocznej Barcelony do zeszłorocznej to mi się wydaje, że meczu żadnego to Ty nie oglądałeś.
Jasne, że to nie jest najwyższa forma tego zespołu, ale poprawę widać gołym okiem i mimo iż nadal widzę czasem panikę przy rożnych rywali, to i tak bardzo mało bramek tracą w ten sposób. Jest to oczywiście szansa dla City, ale mimo widocznego progresu in plus zespołu z Etihad w porównaniu z zeszłymi sezonami, to teraz spuścili z tonu widocznie (mimo dzisiejszej wygranej z Chelsea). Jak pisał kolega wyżej, bez Aguero brakuje im nieco polotu i uważam, że słusznie to Barca jest tu faworytem i choć jak najbardziej City u siebie może wygrać (1DNB świetna opcja jak dla mnie) to w dwumeczu nie daję im więcej szans jak 40%. Nie udźwigną pressingu i ciągłej presji na obrońców. Do bardzo fajnej formy wrócił Iniesta, odnalazł się Leon, w końcu tak jak potrafi gra Alex. Nie sądzę by Negredo, Silva, Yaya i spółka potrafiła w meczu u siebie ugrać coś więcej jak 2:1, 1:0. Dla mnie to będzie absolutny max. A skończy się zapewne 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
W Leverkusen kryzys i to bez dwóch zdań trzeba brać PSG po dobrych kursach. W zespole nerwówka, ciśnienie na wyniki co ewidentnie przerasta graczy. Strasznie słabo wyglądają w obronie co przy potencjale PSG powinno skończyć się klęską. Jest to już taka faza gdzie wszyscy grają na maxa więc wchodzę w przyjezdnych mocno póki kursy opłacalne. Ważnym aspektem tutaj będzie przygotowanie fizyczne, Leverkusen na bank odczuję trudy spotkania z Lautern i Schalke. Przeciwko niebieskim spotkania było naprawdę bardzo intensywne a to się odbiję na nich. Dziwne zachowanie Hyypi według mnie. Bez większych wywodów.
PSG (0) @ 1,70
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Osobiście jeszcze jakiś czas temu miałem mocno grać na końcowe zwycięstwo City ale teraz nawet nie postawię złotówki na przejście do ćwierćfinału bo są na to jak dla mnie nikłe szanse. Powód jest jeden, w Manchesterze grają trzy zespoły, Manchester United, Manchester City i Manchester City bez Aguero. No i właśnie, brak Aguero w pierwszym meczu jak dla mnie raczej przekreśla szansę City na przejście Barcelony bo mimo że MC gra świetnie u siebie to już na wyjazdach grają często dość przeciętnie mecząc się z jakimiś średniakami. Jeśli nawet Aguero zagra w drugim meczu to raczej nic już City tu nie zdziała jeśli uzyskają niekorzystny wynik u siebie. Barca dziś wygrała w lidze 6:0 a City, mimo że grało z drużyną mocną, to jednak ta mocna drużyna dziś kompletnie nic nie grała i tylko słaniała się po boisku a mimo że Manchester grał na Etihad Stadium to jakoś nic specjalnego nie pokazał na tle słabo grającej Chelsea.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom