>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [7 - 8 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Napoli - Real Madryt
Typ: Casemiro Otrzyma Kartke
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Na stadionie San Paolo w Neapolu zmierza sie dzisiaj w rewanzowym meczu druzyny Napoli i Realu. Pierwszy mecz u siebie wygrali zawodnicy Realu 3:1. Teraz czas na rewanz. Mysle ze kartek w tym meczu nie powinno zabraknac z racji wysokiej rangi spotkania. Po za tym obie druzyny sa usposobione ofensywnie. Stawka plus to ze jest to ostatni mecz w tej edycji LM jednej z ekip na pewno dostarcza nie lada emocji. Ja upatruje tutaj kartki dla Casemiro ktory jest pierwsza instancja obrony Realu. W tej edycji LM zawodnik Realu za duzo sobie nie pogral i jak na razie ma na swoim koncie tylko 1 zolta kartke (po otrzymaniu 3 zoltych kartek nastepuje pauza) wiec nie musi odstawiac nogi ani kalkulowac. Jesli bedzie grozna akcja na pewno Casemiro bedzie faulowal a spiec nie powinno zabraknac. Stawiam na kartke Casemiro. Na jutro mam przygotowana dla was prawdziwa petarde po swietnym kursie. Sledzcie forum!
P.S. do uzytkownika sensejjag. Smiac mi sie chce jak ktos pisze &quot;rzeźnik Pepe&quot; o zawodniku Realu. Rzeznikiem moze i on byl ale 5 lat temu. Teraz to zupelnie inny czlowiek i nie pamietam kiedy ostatnio dopuscil sie brutalnego faulu baa powiem wiecej nie pamietam kiedy Pepe dostal ostatnio chocby zotla kartke. To tak na przyszlosc. Samego typu na kartki nie neguje a wrecz popieram. Pozdro i bez spiny. ;)
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Ja myślę nad kartkami w meczu Arsenal - Bayern. Kurs prawie 2.00 na ponad 3 kartki. Nie wierzę w awans gospodarzy i myślę, że z biegiem minut na boisku i oni stracą nadzieję i zrobi się ciepło. Poza tym myślę nad drugim typem także kartkowym i ponownie w tym samym meczu: najwięcej kartek zdobędą godspodarze po kursie 2.12
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Witam,na wstepie dodam ze pilki noznej zwykle nie typuje lecz dzisiaj graja moi ulubiency(Fc Bayern z Lewandowskim na czele), no ale do rzeczy. Wrzucilem staty do Excela i jestem pewny paru oszacowan. W meczu Arsenal-Bayern bedzie przedzial goli 3-6 ale over 2.5 po kursie 1.5 to nie dla mnie. Inna ciekawostka z duzym prawdopodobienstwem ze bedzie roznica 2 goli. Pytanie tylko dla kogo.... Ja gram Arsenal -1.5 @ 8.5 i Bayern -1.5 @ 3.3, oboje w unibecie. &quot;Pseudo surebet&quot; wart ~2.3 kurs. #Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Barcelona-PSG czerwona kartka w meczu- TAK, kurs 4 William hill. Myśle, ze będzie sporo fauli i jeśli Barca będzie wygrywać to moze wdać sie nerwówka. Dobra sytuacja na czerwo zamienia dla gości jak i gospodarzy. Gdy po kolejnym faulu któryś z FCB nie wytrzyma albo z bezradności jakis głupi faul na czerwo. Taka moja luźna propozycja.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Borussia-Benfica
Typ: Bts - NIe
Kurs 1.91
Buk Bet 365
Analiza Już jutro rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Lidze Mistrzów w którym ekipa Borussi na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Benficy. Gospodarze w pierwszym spotkaniu przegrali z Lizbonie o:1 pomimo tego iż byli w tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym, który stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i nie wykorzystał rzutu karnego. Borussia Dortmund w dniu jutrzejszym jest dla mnie zdecydowanym faworytem do awansu do rundy następnej, Myślę że Borrusia jutro spokojnie poradzi sobie z niżej notowanym od siebie zespołem, który na wyjazdach w tym sezonie miewał już słabsze spotkania, wystarczy spojrzeć na mecze w swojej lidze z zespołami Setubal oraz Moreirense ze stycznia, które Benfica przegrała , Gospodarze przegrali na swoim stadionie w sierpniu roku poprzedniego z zespołem Bayernu i było to ich ostatnia porażka od kilku dobrych miesięcy dlatego jutro na pewno łatwo Benfice nie będzie nawet o strzelenie bramki, bowiem Borussia Jak chce to bronić potrafi bardzo dobrze , a goście grają underovo na wyjazdach,ale takich przeciwników jak Borussia miewają niezwykle rzadko bowiem w lidze Portugalskiej tak na prawdę nie ma zbyt mocnych rywali, stawiam tutaj na wygraną gospodarzy do połowy jak i na koniec tego meczu , liczę również iż Borussia nie straci w tym spotkaniu rewanżowym nawet jednego gola, myślę że wynik 3:0 jest jak najbardziej Realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Napoli-Real
Typ : Real pow. 1,5 gola
Kurs : 1,73
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :
Na dziś wybrałem spotkanie Ligi Mistrzów, pomiędzy ekipami Napoli i Realu. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla drużyny z Madrytu, Napoli zdobyło bramkę, która pozwala im myśleć jeszcze o awansie, lecz bramka padła po fatalnym błędzie bramkarza Realu.
Napoli grało w weekend ciężki mecz z AS Romą gdzie wygrało 2-1. Real zaś zagrał bez kilku podstawowych zawodników z Eibarem i wygrał 4-1.
W obu drużynach nie ma jakiś większych osłabień więc dziś przystąpią w najmocniejszych składach.
Odpoczęły dwie gwiazdy Realu, Ronaldo i Bale myślę, że dzisiaj obaj będą głodni gry i pokażą na co ich stać.
Napoli będzie musiało atakować, co dla realu jest dość dobrą opcją, bo oni lubią grać z kontry i wydaje mi się, że wpakują minimalnie 2 bramki do siatki gospodarzy.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Witam wszystkich. Mi na dzisiaj rzucił się w oczy tzw. dubelek śmierci a mianowicie BTSy. BTSy i w Londynie i Neapolu. Wszyscy doskonale wiemy jak potoczyły się pierwsze mecze. Pewne zwycięstwa faworytów. W parze Bayern - Arsenal awans już jest raczej przesądzony, w drugiej niby nie, ale o niespodziankę będzie niezwykle cięzko. Wszyscy wiemy jakim potencjałem w ofensywie dysponują wszystkie 4 drużyny gdzie prawie co kolejkę aplikują swoim rywalom po kilka brameczek. Obecna faza rozgrywek sprzyja otwartej grze - kto przegra odpada. Trzeba odrabiać straty w pierwszego, co za tym idzie trzeba podejść wyżej, zaatakować większą liczbą zawodników. Skutkiem ubocznym jest narażenie się na kontry, no niestety, ale dla nas to akurat dobra wiadomość. Liczę dzisiaj na 2 na prawdę dobre i otwarte mecze. Bramki powinny zacząć wpadać już w pierwszych minutach spotkania, a z biegiem czasu sytuacji będzie coraz to więcej i więcej. MUSI to wejść ???? Można powiedzieć, że we wszystkich meczach w tym roku każda z tych 4 drużyn strzeliła co najmniej 1 bramkę w meczu, tylko raz Napoli się to nie udało w meczu z Atalantą, wypadek przy pracy.
Napoli - Real BTS 1,34
Arsenal - Bayern BTS 1,43
AKO: 1,92
Fortuna
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Mecz Realu z Napoli powinien być dosyć przyjemny dla oka. Sporo akcji z obu stron, obędzie się raczej bez kalkulacji. Gospodarze mają swoją szansę, bo wynik nie jest taki tragiczny. Przy 0:3 miałbym wątpliwości, ale zdobyta bramka dużo im dała.
Real w ostatnich ligowych meczach pokazał, że ma problem w defensywie i przy odrobinie szaleństwa i finezji - rywale mogą dosyć sprawnie tworzyć sobie dogodne akcje do oddawania strzałów.
Arsenal z kolei musi zakończyć udział w tej LM z twarzą. Ludzie będą chcieli zobaczyć widowisko i z tego względu pachnie mi kanonadą. Najgorsze co może się im przytrafić to mecz kompletnie bez emocji i bramek - wtedy usłyszymy kolejne narzekania kibiców.
Napoli - Real | Over 13,5 rożnych 3,75 ⛔ 13
Arsenal - Bayern | Obie strzelą 1,53 ✅ 1:5
Ako: 5,74
Oddsring
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No ale Adamo nie ma tak naprawdę żadnych argumentów tylko jest jakieś naciąganie bo postawił na awans Barcy okrągłą stawkę i się sam nakręcił jakimiś banerami kibiców typu remontada.
Dajcie spokój z graniem na Barce jak zwykle el trio będzie niewidoczne ale nie dlatego że oni są słabi bo ja doskonale wiem że to jest najlepszy atak naszych czasów ale dlatego że pomoc tej drużyny nie nadaje się na walkę z taką drużyną jak PSG gdzie pomoc to najwięcej jakości.
Jak zwykle będzie to sako wysoki pressing i błędy nikt w PSG nie będzie odpuszczał bo kto normalny by odpuścił Barcelonie haha Adamo rozbawiasz mnie ????
PSG+1.5 do grania jak coś to przegrają nie więcej jak jedną bramką.
Przypominam, że moim głównymi zakładami są over 2,5 gola i over 3,5 gola. Awans Barcelony oczywiście polecam grać małymi stawkami, ale kurs jest taki, że nawet mała stawka może dać fajną wygraną. I ja nigdy nie pisałem, że PSG będzie cokolwiek odpuszczało. Po prostu moim zdaniem awans Barcy warto pograć po takim kursie - to wszystko, ale będzie bardzo trudno Barcelonie.
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Arsenal - Bayern
Typ: Bayern i BTS @3,1 Bet365
1-5

Składy podane, brak Özila może być poważnym osłabieniem w polu. Ramsey jak ktoś ogląda BPL nie jest w najlepszej formie, a na pewno nie w takiej jak Niemiec.
Powrót Welbecka do składu po kontuzji może dać świeżość w ataku. Powrót również rozgoryczonego Sancheza. To jest bardzo ważny mecz dla Wengera, ponieważ może być to jego ostatni mecz w LM z Arsenalem.
W składzie gości widzimy Robbena i Ribieriego, który pauzowali w ostatnim ligowym meczu, co daje do myślenia że pewnie powalczą z obroną Arsenalu, która prawdę mówiąc nie jest jakaś dobra.
Inne typy to:
Bayern -1
BTS

U 3.5
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez czuc w powietrzu wygrana lub remis arsenalu. Bayern awans ma a Arsenal u siebie powalczy. Co do neapolu. Dzis wg mnie real postawi na defensywe i do przerwy mozemy nie zobaczyc bramek. Napoli nie rzuci sie na rywala a bedzie klepac pilka, real postawi na defensywe i kontry i ciekawym typem jest ze real nie strzeli gola do przerwy. 2.0 kurs. Real ostatnio patola w obronie ale nie raz pokazywali, ze sa solidni w waznych meczach. Bramki padna w 2 polowie jak neapolowi bedzie czas uciekal. A arsenal 1x po 1.7 dobra opcja tez.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Przypominam, że moim głównymi zakładami są over 2,5 gola i over 3,5 gola. Awans Barcelony oczywiście polecam grać małymi stawkami, ale kurs jest taki, że nawet mała stawka może dać fajną wygraną. I ja nigdy nie pisałem, że PSG będzie cokolwiek odpuszczało. Po prostu moim zdaniem awans Barcy warto pograć po takim kursie - to wszystko, ale będzie bardzo trudno Barcelonie.
Tak samo polecam stawiać 2,5 i over 3,5. Gdyby to była Barca 2008-10 z Iniesta i Xavim w primetime, to by rozjechali PSG, a tak to bedzie bardzo ciezko o awans. Aczkolwiek wystarczy, ze Messi sie obudzi i bedzie mial swoj magiczny wieczor i nie bedzie co zbierac. Pytanie czy stac go na taki wieczor, bo w tym sezonie takiego nie mial jeszcze.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Arsenal Londyn - Bayern Monachium
typ: over 3,5
kurs: 2,20 ✅
bwin

W tym meczu wydaje się już oczywiste kto awansuje do 1/4 finału. Monachijczycy u siebie zaaplikowali rywalom pięć bramek i stracili jedno. Tylko wyjątkowa niedyspozycja &quot;Bawarczyków&quot; może pogrzebać ich zaliczkę. Wychodzi na to że po raz czwarty w okresie ostatnich dwunastu lat Bayern wyeliminuje Arsenal. Myślę że mimo tej porażki gospodarze będą chcieli wygrać te spotkanie a jeśli uda ich się strzelić dwie bramki to zawalczą o kolejne i może się ich posypać sporo. Moc Bayernu wydaje się ogromna gospodarze też raczej nie odpuszcza więc liczę na kilka ładnych bramek a jeśli mają padać gole to kto je ma strzelać jak nie król Bawari, Robert Lewandowski ????

typ: Lewandowski dwa lub więcej gola @ 4,00 ⛔
bwin
 
L 7

ludwiczek2

Użytkownik
Ja polecam zagrac bezpiecznie czyli
barca - psg powyzej 2,5 bramki kurs: 1,36
pozostale 3 spotkania powyzej 1,5 bramki kursy: 1,1 *** 1,14 *** 1,17
laczny kurs: 2,00
mysle ze to rozsadny i bezpieczny bet
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Barcelona - PSG
Typ : Neymar Otrzyma Kartke
Kurs : 4.00
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Niestety typ na Casemiro okazal sie nie trafny ale na dzisiaj mam dla was nie lada gratke bo kurs wynosi 4.00. Barcelona podejmie na Camp Nou zawodnikow PSG. W pierwszym meczu padl wynik 4:0 i teraz Barca bedzie musiala gonic. Czy im sie uda? Watpie.. natomiast moj typ to kartka dla Neymara. Nie wazne w jaka strone pojdzie mecz to typ ma duze szanse powodzenia. Moim zdaniem Neymar bedzie w tym meczu faulowany co moze spowodowac u niego zdenerwowanie, dyskusje z arbitrem i w konsekwencji karteczka. Brazylijczyk lubi rowniez zasymulowac faul aby wymusic jedenastke na arbitrze co rowniez moze poskutkowac kartka. No i teraz najwazniejsze. Podejrzewam ze kilka razy rywal zabierze mu pilke a ten w konsekwencji w koncu nie wytrzyma i sfauluje go co poskutkuje ukaraniem. Mecz jest bardzo prestizowy i nikt tutaj nie odpusci. Zreszta Neymar bardzo czesto jesli lapie kartki to wlasnie w meczach z silnym rywalem albo gdy ranga meczu jest wysoka. Nie warto sie pchac w handi w zadna strone bo kursy smieszne a mecz moze miec rozny przebieg. To samo jesli chodzi o gole rowniez kursy i linie sa niezadawalajace. Moj typ wydaje mi sie jest o niebo pewniejszy no i fajny kursik. Bardzo fajna opcja wydaje sie rowniez Neymar strzeli gola i otrzyma kartke po kursie 9.00. Neymar w dobrej formie strzeleckiej ostatnio mozliwa brameczka z jego strony. Ja jednak ide w bardziej pewny wariant.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja chcę jeszcze coś dodać apropos Barcelona vs PSG. Należy wziąć również pod uwagę fakt, że ściany pomogą gospodarzom. Generalnie nie wierzę w teorie spiskowe, ale całkowicie ich też nie odrzucam. Mecz gdzie taki zespół jak Barca - jako pierwszy w historii dokonuje Remontady odrabiając 4 bramki to mecz medialny, który się potem sprzedaje wraz z komentarzem na płytach DVD. To olbrzymie dodatkowe pieniądze z reklam. Gdybym był szefem zarządzającym tym cyrkiem to bardzo bym chciał aby Barcelona dokonała Remontady. Dlatego nie wiadomo czy nie będzie jakiegoś karnego z kapelusza itd. My typerzy musimy brać pod uwagę wszystkie czynniki. To jest może kontrowersyjne, ale należy i to brać pod uwagę.
Nie popieram Twojego typu na wans Barcelony i uważam, że będą to pieniądze wyrzucone w błoto, ale akurat tu masz sporo racji w tym co napisałeś. Piłka nożna to nie tylko sport, ale też biznes. Taki powrót to byłoby coś wielkiego. Na dodatek Barcelona to jest klub, który ma chyba najwięcej kibiców na świecie, do tego mnóstwo hejterów. Jednym słowem Barca budzi gigantyczne zainteresowanie i nie oszukujmy się- odpadnięcie tego klubu w tak wczesnej fazie z pewnością nie jest na rękę że tak powiem &quot;szefoctwu&quot;. Wobec tego uważam, że sędzia może być naprawdę stronniczy i gwizdać pod Barcelonę. W co zatem warto inwestować? Oto moje propozycje:
1. Rzut karny w meczu. Tu nawet nie musi być karnego z kapelusza. Niemal w każdym meczu piłki nożnej jest kilka sytuacji, które można odgwizdać lub nie i nikt do sędziego pretensji mieć nie będzie. W meczach Barcelony jest ich jeszcze więcej biorąc pod uwagę wyszkolenie techniczne ich gwiazd i oni tych karnych to mieli naprawdę sporo. Taki Messi czy Neymar potrafią tak zaczarować w polu karnym, że nietrudno o faul, dobrze symulować też potrafią. Zresztą PSG też może jakoś wywalczyć karnego.
2. Żółte kartki dla PSG. Linia 2,5 jak dla mnie jest jakimś nieporozumieniem. Barcelona będzie przez zdecydowaną większość meczu atakować, więc fauli ze strony PSG będzie mnóstwo. Do tego jeśli sędzia będzie przychylny gospodarzom, w co wierzę, to spokojnie choć 3 żółte kartki goście powinni wyłapać. Możliwe, że nawet czerwona się trafi.

Problem może się pojawić jeśli PSG szybko strzeli, to wtedy Barcelona może &quot;zgasnąć&quot; i zrobi się nudny mecz i żadna pomoc sędziego potrzebna nie będzie, ale z drugiej strony typy wtedy i tak mogą wejść, bo nawet jak na awans szans nie będzie, to chociaż o wygraną u siebie powalczą.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka nożna , Liga Mistrzów ⚽
Godz: 20:45
Spotkanie Borussia Dortmund - Benfica Lizbona
Typ: Awans Borussia
Kurs 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na ciekawy mecz w Lidze Mistrzów w którym zmierzy się Borussia Dortmund z Benfica Lizbona. W Pierwszym meczu w Lizbonie wygrali gracze Benfici 1:0 mimo ze Borussia grała zdecydowanie lepsze zawody. Udało mi się wytypować w tamtym meczu zakład po kursie 7,dzis nie wymysliłem nic dziwnego ale po oglądaniu meczów obu drużyn to Borussia wydaje się i jest zdecydowanym faworytem. Myśle, że nie będzie dziś niespodzianki i pewnie wygrają mecz gospodarze bo są po prostu lepsi.Nie ma co dużo pisac o tym meczu bo koledzy już wiele napisali Kurs 1.72 mysle że warto zagrać.
Gram również typ że Borussia wygra mecz do zera,kurs 2.30
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
areck 213

areck

Użytkownik
Barcelona - PSG
Barcelona/PSG (HT/FT)
41 @unibet (57 @oddsring)
⛔
Wiele zostało powiedziane w temacie tego meczu, walka, pressing, remontada etc.
Ale czy kogoś zdziwi scenariusz, w którym Barcelona atakuje w pierwszej połowie, strzela na 1:0, z takim wynikiem schodzi do szatni, po czym w drugiej nadal atak atak, nadziewa się na kontrę i mamy 1:1? Po czym tracąc wiarę w odwrócenie losów rywalizacji przechodzą obok meczu, a PSG strzela na 1:2? Kurs absurdalny, absolutnie wart dostrzeżenia, myślę, że prawdopodobieństwo podobne do Barca awans, lecz tutaj bukmacherzy płacą 4x więcej ;)
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
BCN-PSG godz 20:45
over 1gol+over 2kartki+ over 9rr @ 2,05 WillHill

Ja próbuję taki specjalny zakład w WH.
2 bramki wydają się logiczne w takim meczu.
Kartki-w pierwszym meczu były 4, dziś potrzebujemy o 1 mniej-nerwowe spotkanie, jakieś granie na czas, symulki....
Rożne-tu już mniej kolorowo,w 1 meczu zaledwie 6rr.Ale patrząc ostatnie na mecze ligowe obu drużyn: Barcelona sama nabila Celcie 10rr a PSG z Nancy sami 13.
Pzdr

Barca szacun,gratuluje wszystkim grającym na ich awans ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom