>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [7 - 8 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
ktos pytał sie o to wczoraj czy były kupony z dokładnym wynikiem Real i bayern. dzis znajomy pokazał mi kupon jego kumpla z dokładnymi wynikami realu i Bayernu. Za 2.5 euro ponad 4000 wyciągnął.
W williamhill znalazłem takie cos na Barca-Psg. Obie strzela w obu połowach po ponad jednym rożnym.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Panowie czy Trapp , Meunier , Marquinhos , Kurzawa , Rabiot grali w trakcie swoich karier naprawde ważne spotkania ? o ogromną stawke ? czy nawet Draxler czy Matuidi ? Ba nawet Cavani ? coraz bardziej wydaje mi się , że PSG może żeżreć trema i brak obycia w takich bojach.Bo co innego umiejętności a co innego doświadczenie i sprzedanie tych umiejętności na boisku
Bez przesady. Jakoś w pierwszym meczu czynniki, o których piszesz w przypadku tych zawodników nie miały miejsca. Ba, taki Rabiot w opinii wielu rozegrał jedno z lepszych spotkań w karierze. Tym bardziej teraz, mając taką zaliczkę nie powinno mieć to znaczenia. Ogólnie moim zdaniem czynnik psychologiczny, trema, stres i tego rodzaju historie są czynnikiem znacznie przecenianym w przypadku gier zespołowych (nie mówię tutaj oczywiście o konkursie jedenastek np).
Co do samego meczu, to może forma Barcelony poszła nieco do góry przez ten prawie miesiąc i na pewno są w stanie kilka goli wcisnąć, niemniej jednak na ich awans szans tutaj nie widzę. Mecz musiałby się naprawdę świetnie dla Barcelony ułożyć, już do przerwy minimum dwa gole trzeba by wcisnąć. Nie mówiąc o tym, że gol dla PSG w zasadzie kończy nam tutaj zabawę. A okazji do kontr Paryżanom brakować nie powinno, a wtedy tacy goście jak Di Maria i Draxler swoje zrobią. Dlatego moim zdaniem bez tego rodzaju historii jak szybka czerwona kartka dla PSG, goście ten awans dość spokojnie dowiozą. Coś w stylu 2-1, 3-1 mi się tutaj widzi, może nawet wyższy wynik, także wszelkie typy na overy do gania jak najbardziej.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Panowie czy Trapp , Meunier , Marquinhos , Kurzawa , Rabiot grali w trakcie swoich karier naprawde ważne spotkania ? o ogromną stawke ? czy nawet Draxler czy Matuidi ? Ba nawet Cavani ? coraz bardziej wydaje mi się , że PSG może żeżreć trema i brak obycia w takich bojach.Bo co innego umiejętności a co innego doświadczenie i sprzedanie tych umiejętności na boisku
Panowie! Skończcie tę napinkę na awans Barcelony!
Wczoraj niektórzy nadmuchali balonik na awans Napoli. I choć Real nie pokazal niczego wielkiego, to wystarczył S. Ramos i dwa dobre dośrodkowania byście mogli przekonać się ile Napoli jest rzeczywiście warte.
Napisalem, by grać na Real i zarobiłem trochę kasiorki.

Dziś jak czytam wypociny niektórych tzw. &quot;typerów&quot;, to conjones mi opadają!

Niektórzy coś napominają o value w kursie na awans Barcelony
VALUE jest w kursie na awans PSG. 8% w suchym, wystarczy zagrać na awans PSG!
Gdyby kurs na awans Barcelony wynosił 50, to dopiero wtedy można by debatować, czy jest to VALUE. Powtarzam - debatować!
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzia: 20:45
Spotkanie: Napoli - Real Madryt
Typ: 2/obie strzela ✅
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami mecze rewanżowe ligi mistrzów, już we wtorek pierwsze dwa spotkania, Arsenal - Bayern (tutaj wszystko rozstrzygnięte) i właśnie Napoli - Real i ja przy okazji przybliżę nam trochę to drugie spotkanie.
Na początku najważniejsza wiadomość obie ekipy nie mają problemów z kontuzjami w zespole, wszyscy najlepsi piłkarze gotowi do gry a co za tym idzie trenerzy z bólem głowy na kogo postawić.
Moi przedmówcy stawiają na wygraną Napoli ja jednak postawię w tym meczu na Real a dlaczego? Nie zapominajmy, że Real Madryt jest NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE DRUŻYNĄ W KONTRATAKACH... i właśnie tutaj upatruję wiele wiele okazji na strzelenie gola przez Real. Napoli MUSI atakować od 1 minuty, mają przecież do odrobienia 2 bramki a to będzie świetna okazja dla Realu na szybkie ataki.
Obie ekipy ostatnie spotkania nie grają najlepiej, Napoli na 5 ostatnich meczy, 3 porażki i 2 zwycięstwa, Real natomiast na 5 ostatnich meczy 3 zwycięstwa 1 remis i 1 porażka ale te wygrane no nie były przekonujące. Dopiero w ostatniej kolejce obie ekipy w końcu pokazały dobry futbol, Napoli ograło Romę 2:1 na wyjeździe co jest nie lada wyczynem zaś Real ograł Eibar aż 4:1.
To, że obie drużyny strzelą w tym meczu to jestem praktycznie pewny i tutaj raczej wszyscy się zgodzą lecz ja typują końcowe zwycięstwo jednak drużyny gości, którzy nie oszukujmy się, są dużo bardziej doświadczeni w tego typu meczach.
Pierwszy mecz Real nie pozostawił złudzeń ekipie z Napoli ogrywając ich pewnie 3:1 i gdyby nie pomyłka K. Navasa w tym meczu było by 3:0 i spokojny rewanż. Ta 1 bramka jednak daje nadzieje.
Przewidywalne składy obu ekip:
Napoli (1-4-3-3): Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Hamsik, Zieliński, Diawara - Insigne, Mertens, Callejon
Real (1-4-3-3): Navas - Marcelo, Ramos, Pepe, Carvajal - Kross, Casemiro, Modric - Ronaldo, Benzema, Bale
Powodzenia.
Napoli potrafiło zagrać jedynie 45 minut dobrze, w 2 połowie już Real pełna kontrola meczu. Graty dla tych co typowali na Real i są na plusie lecz chyba więcej było tych którzy stawiali na Napoli.
Zaraz podam analizę do dzisiejszego meczu i stawiam na Barce że wygra i obie strzelą po kursie ponad 2 lecz od razu mówię, awans Barcy bez szans... Analiza potem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mch91 261

mch91

Użytkownik
Podpisuję się pod tym co napisał bmw14.5
PSG to nie jest Gijon czy Celta, żeby dać sobie strzelić 5 czy 6 bramek. Uważam, że stawianie na awans Barcelony to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Nikt w historii LM nie odrobił 4 bramkowej straty z pierwszego meczu a w ogóle w europejskich pucharach zdarzyła się jedna taka sytuacja i miała miejsce 32 lata temu w meczu miedzy Realem a M&#39;gladbach. Jestem ciekawy kto z tych &quot;typerów&quot; którzy proponują awans Barcelony postawił wiecej niż 50 zł na własnie ten typ. Wczoraj parę osób próbowało przekonać, że 1x na Arsenal to jest Value a wiemy jak się to skończyło.
Jeśli chodzi o typy to uważam, że PSG wyjdzie mega skoncentrowane na ten mecz i do przerwy nie ujrzymy bramek na CN ponieważ Paryżanie zwłaszcza w tym pierwszym meczu w obronie wyglądali kapitalnie. Poza tym Emery dał odpocząć niektórym zawodnikom w weekend więc ze świeżością tez nie powinno być problemu.
Drugą ciekawą opcja na przekór wszystkim jest under 3,5 bramki ponieważ tak jak pisałem wcześniej uważam, że PSG wyjdzie nastawione na bronienie wyniku i kontry przez co mecz może być mało atrakcyjny i może paść w nim mało bramek
Typy:
remis do przerwy - kurs 2,45
under 3,5 bramki - kurs 1,94
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Borussia Dortmund- Benfica Lizbona czerwona kartka- tak 3,2 Fortuna⛔
Ten mecz może mieć 2 scenariusze i w każdym z nich widzę powodzenie tego typu. Pierwszy, napór Borussii, zdecydowana przewaga, gorące portugalskie głowy prowadzą do agresywnych zachowań.
Drugi Borussia ciśnie ale wciąż się nie udaje, awans się wymyka, walka za wszelką cenę, żółte kartki, gra się otwiera, kontry Benfiki coraz groźniejsze, przerywanie taktyczne gry.
Uważam że będzie mecz walki.
Porażka po całości z tą LM, chyba dusza romantyka się załączyła zamiast chłodnej głowy :wink:
 
A 85

aksior

Użytkownik
Panowie czy Trapp , Meunier , Marquinhos , Kurzawa , Rabiot grali w trakcie swoich karier naprawde ważne spotkania ? o ogromną stawke ? czy nawet Draxler czy Matuidi ? Ba nawet Cavani ? coraz bardziej wydaje mi się , że PSG może żeżreć trema i brak obycia w takich bojach.Bo co innego umiejętności a co innego doświadczenie i sprzedanie tych umiejętności na boisku
żartujesz prawda? czy chodzisz do gimnazjum? (bo jeśli tak to może i lepiej że je likwidują hehe)
Zobacz gdzie PSG zaszło w zeszłym roku w Lm i kogo wyrzucili za burtę! To że dzisiaj są tutaj gdzie są to nie jest przypadek! Katarscy miliarderzy szejkowie kazdego roku lądują tam setki mln euro. Jak sami mówią &quot;kupią kazdego&quot; i ominą wszelkie bzdurne limity uefa. Ot taka filozofia bogaczy bliskiego wschodu ????
Tutaj nie ma mowy o przypadku, na tym etapie futbol jest już bardzo wyrównany wśród największych top 10 drużyn europy..decyduje dyspozycja dnia zawodników, indywidualności, przypadek, pomoc/błąd sędziego czy choćby czerwona kartka (np wczoraj bayern w pierwszej połowie prawie nie istniał, red card odmienił zupełnie obraz meczu).
Dlatego uważam że dzisiaj PSG strzeli 1,5 gola. przebieg meczu będzie oczywisty...Barcelona musi atakować i to zacięcie od 1 minuty...to kosztuje siły, a PSG podobnie jak Monaco w tym sezonie grają otarty futbol...(duży progres francuskich drużyn ) na 100% będą kontrować i wykorzystywać dziurawą obronę Barcelony. A potencjał jak widać maja ogromny..Mają też świadomość że jeden gol na wyjeździe przekreśli jakiekolwiek szanse Barcelony ???? także jestem spokojny o to że PSG strzeli gola, a może nawet 1,5 (kurs warty ryzyka). widowisko może jedynie zepsuć to że w jakimś głupim faulu sędzia ukarze PSG czerwoną kartką (wówczas będą się raczej bronili). miejmy nadzieję że tak się nie stanie! Dla ryzykantów loterii można pokusić sie o jakiegoś karnego...szanse w tych atakach barcelony że ktoś przypadkowo zahaczy ręka czy poskrobie po piętach neymara w polu karnym są na poziomie 75%.
Dla fanów Barcelony powiem krótko i dosadnie- nie łudźcie się na awans barcy ???? równie dobrze możecie puść totolotka a wygrana dużo większa za 3 zł ???? )
drugie spotkanie natomiast to czysta formalność Borussi..tylko niefart jaki miała i słaba dyspozycja dnia Abemayunga proponuje iść w handicap -1 a nawet handi -2. 9uważam że dzisiaj gola strzeli Abemayoung a nawet dwa gole ustrzeli+ deblele gol). Borussia miała miażdżąca przewagę na wyjeździe, sporo setek zmarnowanych i karniak a do tego słupki...u siebie po ostatnich dwóch dobrych ofensywnych meczach handi -1, czy nawet -2 to tylko czysta formalność ????
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
Ludzie, ale o czym tu dyskusja?
Fani i antyfani Barcy probuja na sile kogos przekonac do danego typu
Pamietajcie, ze kursy na awans sa potezne co obrazuje jakie maja szanse
Chca grac za te pare zloty awans Barcy to niech graja, ich sprawa, ale na sile szukac jakichs dziwnych argumentow przeciwko Barcelonie i PSG to lekki kabaret.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wczoraj wyniki były dość przewidujące, może rozmiar wygranej Bayernu troszkę wysoki lecz Arsenal po stracie 1 gola całkiem się rozsypał i przestał grać.
Dziś kolejne emocje, przed nami 2 kolejne mecze, Dortmund musi odrobić porażkę 0:1 z Benficą a Barcelona musi gonić PSG po katastrofalnym pierwszym meczu w Paryżu 0:4.
Moim typem dnia na dzisiaj jest zwycięstwo Barcelony oraz to, że obie drużyny strzelą gola.
Barcelona nie ma żadnych szans na awans do kolejnej fazy, lecz zwycięstwo w tym meczu jest prawdopodobne.
Kontuzje w obu ekipach:
Barcelona - J. Mathieu, A. Vidal oraz A. Gomes
PSG - T. Motta
Barcelona po porażce w Paryżu rozegrała 4 mecze ale tylko 1 wziąłbym pod uwagę, zwycięstwo w Madrycie z Atletico 2:1 reszta meczy to wygrane ze słabymi drużynami, męczarnia z Leganes 2:1, wygrana 6:1 z Gijon i ostatnie zwycięstwo 5:0 z Celtą i już hurra optymizm przed meczem z PSG ale ludzie chyba nie wiedzą, że Celta to nawet nie połowa Paryża (tak tak Celta ograła Real w pucharze, ale Real puchar od dawien dawna traktuje na luzie).
Paryż również po rozbiciu Barcy rozegrał 4 pojedynki, 0:0 z Toulouse, 5:1 z Marsylią na wyjeździe, 2:0 w Pucharze Francji z Niort oraz 1:0 z Nancy. Tylko przypomnę, że w tym meczu z Nancy Paryż zagrało mecz bez: A. Rabiota, A. Di Maria, Marquinhos, B. Matuidi, J. Draxler ...
Dzisiaj Paryż ma w głowie to, że mają 4 bramki przewagi i to, że wystarczy im tylko 1 gol do pełnego spokoju. Barcelona zapewne rzuci się do ataku od 1 minuty i wierzę w to, że chociaż 1 kontratak Paryż wykorzysta i strzeli bramkę. Paryż nie będzie miał ciśnienia aby ten mecz wygrać, Barcelona już tak.
Typuję 2/3:1 dla Barcy. Lecz awans od 1 do 90 minuty jest bezpieczny dla Paryża.
Przewidywalne składy obu ekip:
Barcelona(1-3-4-3): Ter Stegen - Umtiti, Pique, Mascherano - Rafinha, Busquets, Iniesta, Rakitic - Neymar, Suarez, Messi
PSG(1-4-3-3): Trapp - Kurzawa, Silva, Marquinhos, Meunier - Matuidi, Rabiot, Verratti - Draxler, Cavani, Di Maria
Powodzenia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ludzie, ale o czym tu dyskusja?
Fani i antyfani Barcy probuja na sile kogos przekonac do danego typu
Pamietajcie, ze kursy na awans sa potezne co obrazuje jakie maja szanse
Chca grac za te pare zloty awans Barcy to niech graja, ich sprawa, ale na sile szukac jakichs dziwnych argumentow przeciwko Barcelonie i PSG to lekki kabaret.
To nie jest przekonywanie fanów i antyfanów Barcy przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Barcelona grająca u siebie może zagrać perfekcyjny mecz, który przejdzie do historii z małą pomocą ścian lub bez tej pomocy. Kurs na to wynosi 10 - 12. Nikt tutaj nie twierdzi, że Barca awansuje na 100% leczy jedynie to, że ten kurs to dobry kurs. Ja bym tego po kursie 5,00 nie proponował, ale po 10-12 już tak. To po prostu ocena szans w stosunku do tego co dają buki i nasze spojrzenie na to. Jeśli Barca zagra bardzo dobrze w środku i defensywie i nie pozwoli na strzelenie bramki PSG to MSN jest w stanie strzelić te 4 gole. Oni od miesiąca myślą tylko o tym i uważam, że nawet &quot;odejście&quot; Enrique jest częścią planu, a Bóg raczy wiedzieć czy nie poszły jeszcze jakieś nieformalne sprawy, o których się nigdy nie dowiemy. Myślę, że mecz z Celtą wygrany 5:0 miał być sprawdzianem jak to robić. Intuicyjnie czuję, że ten mecz przejdzie do historii, rozumowo wiem, że to mission immposible.
To jaka jest otoczka tego meczu niech będzie fakt, że Canal+ specjalnie zmieniło program aby nadać przed tym meczem film dokumentalny o wzlotach i upadkach Barcelony w historii. Możemy dzisiaj być naprawdę świadkami czegoś co przejdzie do historii i to bez względu na wynik. Np 4:0 i jakiś gol PSG w 90min albo 0:1 w 5 min i 6:1 na koniec.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Ja gram over 3,5 kartek graczy Barcelony. To jest mecz o awans wiec gospodarze nie beda kalkulowac i przebierac w srodkach.
Kurs: 7.0
Buk: Betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Wszyscy się emocjonują nad meczem, którego scenariusz jest bardzo ciężki do przewidzenia. Są argumenty i za jednymi i za drugimi, a wy tak jakoś przeciągacie linę na jedną bądź drugą stronę zamiast patrzeć obiektywnie.
Ja się dzisiaj skupiam na drugim spotkaniu, które będzie rozegrane w Dortmundzie. Oglądałem ostatni mecz i pech jakiego doświadczyło BVB ciężko opisać. Akcja szła za akcją i ciągle to samo. Bicie głową w mur, plus ta dziwna blokada Aubameynga, któremu dali strzelić karnego z wiadomym efektem. Jestem całkowicie pewny, że Benfica nie da rady w dniu dzisiejszym utrzymać zera w wyniku przy swojej nazwie. Już u siebie ciągle się bronili przeprowadzając może 2-3 kontry.
Aż szkoda nie skorzystać z kursów i pobrać

handi -2 Dortmund
kurs 2.43 Unibet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie skupcie się na tych, a nie na słownych zaczepkach i przekomarzaniu się!
Następne posty nie na temat będą usuwane i będą leciały kartki​
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Barcelona vs Paris Saint-Germain
Czy piłkarzy FC Barcelony stać na odwrócenie losów dwumeczu i odrobić na Camp Nou aż czterobramkową stratę do Paris Saint-Germain? Wydaje się to być mission impossible, ale jeśli któraś z drużyn miałaby to osiągnąć, to byłaby to właśnie ta prowadzona przez genialnego Argentyńczyka, Leo Messiego. Zawodnik – jak i jego koledzy z zespołu – są ostatnio w ogromnym gazie i z pewnością będą chcieli pokazać swoim kibicom, że walczą do końca. Jeżeli myślisz, że w rewanżu Barca okaże się lepsza, to możesz skorzystać ze specjalnej oferty firmy Betsson, przygotował 15 złotych bez ryzyka do wykorzystania na któryś z środowych meczów Ligi Mistrzów, dlatego jeżeli jesteś zdania, że mistrzowie Francji nie dadzą się Dumie Katalonii, to możesz tę piętnastkę wykorzystać na spotkanie Borussii Dortmund Łukasza Piszczka z Benficą.
Odbierz zakład bez ryzyka
Od upokarzającej porażki 0:4, Barcelona wygrała swoje wszystkie cztery spotkania w La Liga, strzeliła w nich aż 15 bramek, z czego aż sześć zdobył Messi. Jednak w grze Argentyńczyka trafienia to nie wszystko. La Pulga podaje, drybluje i praktycznie ciągnie za sobą całą drużynę, co było widać przede wszystkim w meczach z Leganes, Atletico Madryt czy – ostatnio – z Celtą. Dwie absolutnie genialne bramki, przy których Messi nic nie robił sobie z asysty obrońców ekipy z Vigo, a do tego dwa ostatnie podania sprawiły, że kibice Barcelony coraz częściej zaczęli używać wyrazu „remontada”, oznaczającego odrobienie strat.
Oprócz 29-latka, świetną formą w ostatnich meczach może się także popisać Neymar, który stara się dotrzymywać kroku swojemu starszemu koledze, jeżeli chodzi o magiczne zagrania na boisku. Brazylijczyk do tej pory głównie asystował i czarował dryblingami, ale w dwóch minionych spotkaniach wpisał się na listę strzelców, najpierw ładując bramkę z wolnego, a później popisując się genialnym lobem. Sam piłkarz zapowiadał ostatnio, że zarówno on, jak i jego drużyna zamierzają powalczyć do końca i nawet, jeżeli istnieje tylko jeden procent szans na sukces, to zamierzają dać z siebie wszystko.
Nikt nie ma wątpliwości, że wynik 0:4 powinien zapewnić Paris Saint-Germain awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Wystarczy jedna udana kontra PSG, a zadanie Barcelony z piekielnie trudnego stanie się mniej wykonalne, ponieważ w takim przypadku Duma Katalonii będzie musiała zdobyć aż sześć goli. Ale nikt nie powiedział, że chcący coś udowodnić Messi, Neymar i spółka wygrają z Paryżanami 2:0 lub 3:1 i choć odpadną z Champions League, to po raz ostatni w tej edycji dadzą ci zarobić!
 
D 13

dzeydzey

Użytkownik
Barcelona/PSG (HT/FT)
41 @unibet (57 @oddsring)

Podbijam tym użytkownika areck. Wart zagrania po takim kursie za drobne i równie prawdopodobny co awans Barcy.

Jeśli ekipa z Katalonii marzy o awansie muszą wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie. Za duża strata do odrobienia. Gdyby to były dwie bramki, a tak to trzeba liczyć na niedyspozycję strzelecką PSG. Myślę, że Barcelona będzie atakować i wpadną juz przed przerwą 2 bramki do siatki (niekoniecznie paryżan).

Over 1.5 ht @1.9
Over 2.5 i BTS tak @1.61
Bet365


Według mnie warty pogranie jest także over PSG 1.5, jesli w składzie zobaczymy Di Marie.

Over 1.5 PSG @2.5
Bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Według mnie warty pogranie jest także over PSG 1.5, jesli w składzie zobaczymy Di Marie.
No właśnie - zagra DiMaria ? Ktoś pisał o jakiś jego problemach zdrowotnych, coś więcej ? Dla mnie to kluczowy zawodnik PSG, nawet bardziej niż Cavanii.
 
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
20:45 | Signal Iduna Park (Dortmund)
Borussia Dortmund - Benfica (rewanż)
Typ: Awans Borussii Dortmund
Kurs: 1.61

Zacznę od tego typu, który wydaje się być bardzo pewny. Borussia Dortmund w pierwszym meczu do jakiego doszło w Lizbonie miała solidnego pecha. A może raczej była niesamowicie nieskuteczna? To pozostawiam Waszej opinii osobistej, niemniej przejdźmy do sedna. Wyjazdowe starcie pokazało, że vice-mistrzowie Niemiec to o prostu drużyna, która lepiej gra w piłkę od Mistrzów Portugalii. Gospodarze pierwszego meczu strzelili jednak o tego jednego, jedynego gola więcej przez co w rewanżu to minimalnie oni są w lepszym położeniu. Autobus, jakaś kontra i awans ekipy z Półwyspu Iberysjkiego do ćwierćfinału Ligi Mistrzów może stać się faktem prawda? Może tak się stać jednak ja przewiduje inny scenariusz. Borussia gra ostatnio bardzo ofensywny, skuteczny futbol czego efektem jest na przykład ostatnie rozbicie &#39;Aptekarzy&#39; z Leverkusen 6:2. Widzę tutaj awans ekipy Thomasa Tuchela do najlepszej ósemki Champions League. Zabezpieczam się jednak możliwością rozstrzygnięcia tego pojedynku w dogrywce czy nawet rzutach karnych, ale na pobocznym kuponie, za drobniejszą stawkę gram handicap na Borussię, który sprawi, że kwestia awansu rozstrzygnie się w 90 minutach.

20:45 | Camp Nou (Barcelona)
FC Barcelona - PSG (rewanż)
Typ: FC Barcelona
Kurs: 1.53

To drugie zdarzenie z mojego dubla na dzisiejszy wieczór. Spotkałem się już dzisiaj chyba z dosłownie każdym scenariuszem na ten rewanż: Barca rozbije PSG bo Enrique powiedział, że mogą strzelić sześć, Barca wygra ale nie awansuje, PSG zacznie kontrować i dobije Mistrzów Hiszpanii, nudny mecz zakończony remisem, bla bla bla bla bla bla. Ktoś na pewno trafi ze swoją analizą na ten mecz bo jest ich mnóstwo ;) Moim zdaniem Suarez, Messi, Neymar i spółka ograją dzisiaj Mistrzów Francji, jednak nie da im to awansu. Pierwszy mecz rozstrzygnął kwestię promocji do ćwierćfinału. I nie piszę to by wbić szpilkę w kibiców Barcelony. Patrzę po prostu na to w spokojny sposób. PSG będzie broniło swojej dużej przewagi zdobytej w pierwszym meczu. W związku z tym bardzo cicho myślę o występie Grześka Krychowiaka, który do przerywania akcji rywali nadaje się bardzo dobrze, ale tą kwestię zostawię. Wracając do typu, wydaje mi się, że jest on adekwatny do oferowanego kursu. Barcelona powinna wygrać ten mecz, ale nie w takich rozmiarach, by przywrócić sobie nadzieję na awans do ćwierćfinału.

Awans Borussia Dortmund - 1.61
FC Barcelona - 1.53

AKO: @2.48
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Ja myślę że warto grubo wejść w gola Barcelony w 1 połowie.
Kurs 1,44 , nie mają nic do stracenia , tutaj trzeba się rzucić na PSG od razu a nie czekac co pokaże gość.
Wydaje mi się że pierwsze 20 minut to będzie piekło dla PSG.
Bramka dla Barcy strzelona szybko podziała na nich jeszcze bardziej mobilizująco.
Tu nie ma co czekać , tutaj trzeba atakować.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jeżeli ktoś grywa tylko w ziemniakach, to w STS macie awans Borussii po 1.8 w hicie dnia. Dla mnie bardzo dobry bet. Nie wierzę żeby niemiecka drużyna mając tylko bramkę straty a do tego grająca u siebie odpadła z Ligi Mistrzów.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co do wczorajszych meczy kto grał na pełnym ryzyku mógł wyrwać nie zle siano (1/2,1/2), po kursie 399!, dw(1-5,1-3), kurs:610! Mega ja osobiscie pograłem 2x bts przed meczem i dołozyłem na live efekt 1250pln do przodu :grin:
Dzisiaj gdybym miał stawiać postawiłbym w ako over 1,5 Borussia Dortmund + bts&lt;tak&gt; i over 2,5 w meczu Barcelony z PSG .Dlaczego ponieważ Barcelona nie ma nic do stracenia odkryją się i zaatakują od pierwszych minut to będzie piekło dla PSG i nie zwykle ciężki rewanż skoro Real nie potrafi wygrywać w miarę rególarnie na CN to co dopiero mowa o PSG ,ktoś powie że wygrali w Paryżu do zera ale wg mnie do bardziej Barcelona przegrała ten mecz niż PSG go wygrało gdyby ,goście zagrali na swoim optymalnym poziomie nie było by wyniku do zera na pewno a sytułacja Barcy przed rewanżem była ny zupełnie inna. Co do drugiego meczu Borussia gra niesamowicie na swoim podwórku są wstanie wygrać z każdym i nie sądzę by dziś odpali.
Barcelona:pSG BTS&lt;tak&gt;+over 2,5 Kurs:1,57 ✅
Borussia Dortmund:Benfica Lizobona over 1,5-&gt;BvB-&gt;kurs:1,28 ✅
AKO:2,00 &lt;nad stawką=&quot;&quot; się=&quot;&quot; zastanawiam=&quot;&quot;&gt; Bet 365

Poprawiona Barcelona na live kolejny dubelek siada + live czyli dokładnie dwa dni cztery kupony i 3,5k do przodu udana LM w tym tygodniu.

&lt;/nad&gt;&lt;/tak&gt;&lt;/tak&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom