>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [7 - 8 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Mecz pewnie przejdzie do historii jak ten z Chelsea, gdzie sędzia pomógł Barcelonie niemiłosiernie.
Drugi karny z kosmosu, nie wspomnę to tym, że Neymar czy Suarez powinni zejść z boiska z czerwoną kartką.
Co do PSG, na tym poziomie nie można tracić 3 goli w 8 minut ;)
Verratti też powinien wyleciec i Kurzawa skoro jestesmy tacy drobiazgowi.
Będzie teraz ból dvpy tak samo jak wtedy Barca odrobiła 2-0 w dwumeczu z Milanem. PSG jest same sobie winne, mając 4-0 zaliczki grają od 4 minuty na czas no qrwa ludzie przecież to jest poruta, karne jak karne mniej oczywste byly gwizdane. Bol dvpy teraz maja Ci którzy po pierwszym meczu skreslili Barce, PSG takie bylo wykurviste modern futbol a tu graja na czas od pierwszego gwizdka. Mecz historyczny co by nie mowic, piekne obrazki jak stare chlopy na Camp Nou po bramce na 6-1 płakali ze szczescia. A w smutnej Polsce Janusze bukmacherki beda sie teraz szczypac czy byl karny czy nie. Jakie to Polskie
 
M 340

macvas

Użytkownik
Cavani stary piernik.. po trafionym golu miał jeszcze dwie sytuacje, którymi wybił by Barcy wszelkie argumenty do walki o korzystny wynik, do tego wcześniej był bodaj słupek.
Szanuję warsztat Emerego, ale jest ojcem tej klęski. To w jaki sposób ustawił zespół na rewanż, to była równia pochyła aby odpaść. Nie trzeba tutaj było jakiejś wyrachowanej gry, a wystarczyło iść na wymianę ciosów, co robili do tej pory na wielu frontach i czy to Barca czy nie, skończyłoby się pewnie typową BTS na poziomie 3:2 lub 4:2 dla Barcy, a tymczasem grali zachowawczo oddając pole gospodarzom, którzy w końcówce dopięli swego (Neymar pokazał 2w1 - dojrzałość oraz cwaniactwo) pomimo, że wszystko wskazywało na awans PSG.
Pobrałem te kursy na Barce, bo to jedna z niewielu ekip zdolnych powrócić zza światów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Serio? Koledzy powiedzcie mi czy znacie reguły tej gry? Nie każdy kontakt z przeciwnikiem to faul i jezeli ja biegnę a obrońca kładzie się przedemna a ja zamiast go mijac to wpadam w niego specjalnie i się wywracam to jest faul? Bo nawet komentatorzy czy inni obserwatorzy piszą na różnych Twitterach itp że karnego na NeymarE nie. Było a na Suarezie to już wgl nie ma mowy ale tu prędzej sędzia mógł się. Pomylić bo był tłok
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pierwszy karny to jest ewidentne cwaniactwo boiskowe Neymara. Zawodnik się przewrócił więc on to wykorzystał, wbiegł na niego i się przewrócił. Karny kontrowersyjny ale widzieliśmy większe babole.
Drugi karny też kontrowersyjny. Niby wielkiego kontaktu nie było ale jednak Suarez wychodził sam na sam więc też zachował się bardzo dobrze, wykorzystał dotknięcie w odpowiednim momencie i sędzia gwizdnął na &quot;11&quot;.
Szacun, po prostu ***** szacun dla Barcelony! Nikt im nie dawał szans. No może poza Adamo80, mną i jeszcze kilkoma śmiałkami, którzy się to nie wypowiadali. Niech to będzie przestroga, że nic nie jest pewne aż do ostatniego gwizdka. Dopóki piłka w grze...
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Serio? Koledzy powiedzcie mi czy znacie reguły tej gry? Nie każdy kontakt z przeciwnikiem to faul i jezeli ja biegnę a obrońca kładzie się przedemna a ja zamiast go mijac to wpadam w niego specjalnie i się wywracam to jest faul? Bo nawet komentatorzy czy inni obserwatorzy piszą na różnych Twitterach itp że karnego na NeymarE nie. Było a na Suarezie to już wgl nie ma mowy ale tu prędzej sędzia mógł się. Pomylić bo był tłok
Grałeś kiedyś w pilke ze wygadujesz takie rzeczy? Przy dryblingu ma sie milisekundy na reakcje i ciezko zaaragowac w pore jak ktos Ci sie rzuca pod nogi, tu nie ma zadnej premedytacji. Prawidlowo wykonany karny i jedynie Ci ktorzy maja bol dupy moga twierdzic inaczej ;)
Edit: Mowie o 1karnym, drugi Suareza to juz boisko spryt ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Serio? Koledzy powiedzcie mi czy znacie reguły tej gry? Nie każdy kontakt z przeciwnikiem to faul i jezeli ja biegnę a obrońca kładzie się przedemna a ja zamiast go mijac to wpadam w niego specjalnie i się wywracam to jest faul? Bo nawet komentatorzy czy inni obserwatorzy piszą na różnych Twitterach itp że karnego na NeymarE nie. Było a na Suarezie to już wgl nie ma mowy ale tu prędzej sędzia mógł się. Pomylić bo był tłok
Serio? Kolego, nie mów mi że znasz reguły bo tak nie jest. To co, Neymar miał poza boisko wyjść bo się jakiś fajtłapa wywrócił? Tu nie ma o czym mówić, karny w tej sytuacji powinien być na pewno. Można mieć wątpliwości co do drugiej sytuacji, chociaż ja na razie nie mogę znaleźć powtórki z perspektywy innej niż to co w tv pokazywali podczas transmisji. Ale obrońca który faulował jakoś dziwnie nie protestował. Poza tym, obrońca nie miał szans tej piłki wybić a Suarez byłby sam na sam.
 
M 340

macvas

Użytkownik
PSG i Arsenal od dobrej dekady jadą na tym samym wózku, w ćwierćfinale LM zawsze ktoś z tych wielkich zrobi im jesień średniowiecza.. Emery będzie miał jutro sporo memów, a dla Wengera to już chleb powszedni. Chłop się nawet zbytnio nie przejął.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ofensywne drużyny potrzebują szczęścia i defensywne.Kto już jaki futbol woli jego sprawa.Pisałem , że Barca zmiażdzy PSG i tak się stało.Ci co twierdzili inaczej i głośno krzyczeli nie ! nie ! mogą tylko pukać się w czoło bo nie użyli praktycznie żadnych argumentów wyzywając choćby od gimnazjalistów.Tym razem to ja miałem racje i troche się o tym wcześniej rozpisałem więcej niż w pięciu linijkach.Gwoli ścisłości żeby było jasne = zmiażdzenie nie jest awansem ale chodzi o sam mecz i wydżwiek tego co miało miejsce w Paryżu.Tu chodzi o umiejętność przewidywania i zwyczajną piłkarską wiedze.
jak czytam poniższy wpis to te dwie rzeczy rzuciły mi się w oczy ;)
a w życiu nie będzie overa i bts w tych meczach razem wziętych.Same over albo Bts mogą wejść ale nie to i to naraz.Bardzo dziecinnie myślisz.Nigdzie nie będzie np 1-1 ? albo 0-2 lub 0-3 ?
Już lepiej Monaco i Napoli pograć dwa mecze na Overy 3.5 Kursy niższy ale pewniejszy i nieco ponad 4.00 wyniesie a Barcelona i Arsenal to są mecze z typu o nic choć Barca może powalczyć w pierwszej połowie.
Barcelona - PSG over 2,5 + bts trafiony.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Grałeś kiedyś w pilke ze wygadujesz takie rzeczy? Przy dryblingu ma sie milisekundy na reakcje i ciezko zaaragowac w pore jak ktos Ci sie rzuca pod nogi, tu nie ma zadnej premedytacji. Prawidlowo wykonany karny i jedynie Ci ktorzy maja bol dupy moga twierdzic inaczej ;)
Edit: Mowie o 1karnym, drugi Suareza to juz boisko spryt ;)
W 100% prawidłowo wykonany karny, Messi się nie zatrzymał, dobrze uderzył ;) A co do prawidłowości jego podyktowania, to co chwilę widzimy, jak bramkarz wchodzi pod nogi napastnikowi i ten się na niego specjalnie kładzie, pomimo, że może uniknąć kontaktu. Kwestia tego, czy specjalne zaczepienie się o leżącego gracza to faul czy nie. Neymar specjalnie na niego wpadł, było to widać, sędzia pewnie się wybroni, ale w 2 sytuacji to 100% symulka, a nie spryt, zobaczcie sobie powtórki, Suarez prawie się udusił od tego &quot;uderzenia&quot;. Nie może byc tak, że kontakt, który praktycznie nie wpływa na akcję zawodnika, raptem kładzie go na murawie w konwulsjach. Dopóki będzie istniała tzw. &quot;interpretacja sędziego&quot; (w zamyśle - uniknięcie odpowiedzialności), dopóty będziemy mieli takie kontrowersje.
Tak na marginiesie, sam pisałem przed 1 meczem, że PSG to żadna wielka drużyna i choć nie wierzyłem w awans, to żadnego bólu dupy nie mam ;)
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
pomijając to ze dzisiaj mi wszystkie typy weszły i to mixy chyba po 8 roznych mozliwosci, to mam dziwne wrazenie po grze psg ze ten mecz byl ustawiony na awans Barcy :eek:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pierwszy karny prawidłowy nawet jak cwaniacki, gość się wyłożył na drodze do bramki Neymara, przecież to jak z ręką w polu karnym też nie zawsze są specjalne.Drugi to nie powinien być karny tylko wylot Suareza za 2 żółtą, ale się stało.PSG zjadła pycha przy dwóch kolejnych okazjach ,setkach, myśleli że mają już awans.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ok, jeżeli uważacie, że te 2 karne były to co powiecie o sytuacji Di Marii? Tam dopiero był faul skrobniety w nogę przy sam na sam i nie ma faulu? Neymar kopie rywala bez piłki i nie ma czerwa? Nie mówicie tu tylko o faulach graczy Psg bo coś innego zwykły faul a coś innego kopniecie rywala ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie oglądałem bo mam życie nie to co Wy.
Barca under 1.5 puerwszy mecz ✅
PSG awans ⛔
Także malutki minusik i się nie posrajcie bo i tak Wasze typy to kupa.
Będziecie mi tu pie rdolić czy ja mam typów nie dawać jak ja wyszedłem prawie na zero a Wy dzisiaj za 20 zł które wpłacacie co tydzień wygraliscie 2 stówki no płaczę
Brawo Adamo jednak weszło dzisiaj Ty jesteś wygrany.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Nie oglądałem bo mam życie nie to co Wy.
Barca under 1.5 puerwszy mecz ✅
PSG awans ⛔
Także malutki minusik i się nie posrajcie bo i tak Wasze typy to kupa.
Czyli oglądają tylko ci co nie mają życia? Kilkaset milionów ludzi ogląda piłkę tylko dlatego, że nie ma życia? Człowieku przestań się już kompromitować.
Jesteś po raz kolejny w plecy i taka jest prawda. Jesteś zwykłym pajacem, a nie typerem.
Spójrz na avatar i bij pokłony przez drużyną, która dokonała niemożliwego. Przeczytaj wszystkie swoje komentarze od momentu wygrania przez PSG pierwszego meczu. Jeśli sam się nie &quot;wyautujesz&quot; z tego forum to znaczy, że nie masz za grosz honoru. WYPAD!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeszcze tego nie zagrałem - napisałem, że się zastanawiam. Mam Barcę na innych kuponach więc nie wiem czy jest sens dokładać jeszcze. Gdybym jednak nie miał takiej sytuacji na pewno bym zagrał. Jak gracie jakieś wynalazki albo taśmy po 20 zdarzeń i kosmicznymi kursami też jest szkoda kasy. Wiadomo jak pisałem - Barcelona pewno tego nie odrobi, ale... jak jednak się uda kurs 10,00 przejdzie wam koło nosa. Jak znam siebie zagram to za jakieś małe pieniądze między 50zł a 100zł, ale jak pisałem wcześniej najbardziej polecam over 3 gole (azjan) jak ktoś chce pograć normalnie.

edit// pograne
LM: Barcelona vs PSG (awans Barcelona) kurs: 10,00 buk: Totolotek
✅✅✅✅
Powiem tak - jeśli to Barcelona ogarnie nie darowałbym sobie do końca życia, że tego nie zagrałem... Zazwyczaj gram na faworytów. W tym wypadku prawie wszyscy nie dają Barcelonie żadnych szans i jest ona dogiem (kto by się tego spodziewał jeszcze miesiąc temu ? ) Kurs 10,00 jest bardzo wysoki i widzę w nim spore &quot;value&quot;. PSG zagrało genialny pierwszy mecz, a Barcelona zagrała poniżej wszelkiej krytyki. Wcale to jednak nie oznacza, że PSG jest super mocną drużyną, a Barcelona w głębokim kryzysie. To co pisałem wcześniej - ta drużyna osiągnęła wszystko, ale dopiero odrobienie 4 bramek w 1/8 LM przeszło by do historii. Dla takiej drużyny jest to mega motywacja. Na koniec mały żart: czy mogło być gorzej ? Mogło kiedy do odrabiania były by 4 bramki w Paryżu, a nie u siebie :smile:
Zagrałem to za 100zł - do wyciągnięcia okrągły tysiączek :smile:
edit:// po meczu z Celtą
Po meczu z Celtą mam promyczek nadziei. Barcelona zagrała rewelacyjnie. To co wyprawiał Messi i Neymar w polu karnym to sztuka. Na trybunach były już wielkie napisy &quot;Remontada&quot;. Warto też dodać, że została z zawodników zdjęta presja w związku z odejściem Enrique. Myślę też, że nie ma presji na Barcelonę co do awansu. Neymar powiedział, że mają 1% szans i 99% nadziei. UEFA daje im 0%. W takiej sytuacji przystąpią do meczu bez kompleksów bez presji bo każdy liczy tylko na cud. W takiej sytuacji lepiej się gra. Jak dla mnie zagranie tego po kursie 10 czy jak ktoś pisał 12 jest value.
Ja powiem tak. O trio MSN to jestem spokojny. Problem może być po stronie defensywy bo PSG ma klasowych napastników i pomocników: DiMaria, Cavanii i z jakiejś kontry mogą coś strzelić i wtedy po zawodach. Żeby Barcelona awansowała cały zespół musi zagrać PERFEKCYJNIE - mecz życia, ale szczególnie defensywa musi być przez 100% czasu lub przy dogrywce jeszcze dłużej skoncentrowana tak jak by zależało do tego życia. Nie tylko ja, ale wielu obserwatorów sportowych pisze, że pierwszy mecz nie wygrało PSG z Barcą tylko Emery z Enrique. W końcu Emery miał silniejszy zespół niż Sevilla, a świetnie zna hiszpańskie kluby i samą Barcelonę. Całe trio MSN zostało całkowicie odcięte + słaba gra defensywy i środka. To był mecz wygrany taktycznie. Barcelona po prostu nie wiedziała co ma robić. I teraz znowu będzie pojedynek taktyczny.
Jeśli PSG zdobędzie bramkę będzie po awansie. Jak wam pisałem wcześniej - podałem typ na awans Barcelony, ale zagram jeszcze over 2,5 w jakimś dublu i over 3,5 w singlu bo te typy są jak dla mnie najpewniejsze. Albo Barcelona strzeli te 4 gole i nie straci żadnego o czym marzę i o co się modlę, albo PSG strzeli gola, a Barca będzie goniła. De facto w każdym scenariuszu powinny być bramki. Nawet w tym meczu z Bayernem gdzie też Barca miała odrabiać przegrała 0:4 więc i to nie wykluczone, że to PSG wygra wysoko. Tak czy inaczej Barcelona nie będzie miała nic do stracenia, a to stworzy albo okazje do kontr dla PSG albo Barca nastrzela.
edit// i tu garść typów na LM
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli)✅ + Napoli vs Real (powyżej 1,5 goli)✅ + Leicester City - FC Sevilla (powyżej 1,5 goli) + AS Monaco - Manchester City (powyżej 1,5 goli) kurs AKU: 2,05 buk: forBet
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli)✅ + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli)✅ + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (awans Dortmund)✅ kurs AKU: 3,32 buk: forBet ✅✅✅
Barcelona vs PSG (powyżej 3,5 goli)✅ + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli)✅ + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (awans Dortmund)✅ kurs AKU: 4,68 buk: forBet✅✅✅
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli)✅ + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli)✅ + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (pow 1,5 goli)✅ kurs AKU: 2,31 buk: forBet ✅✅✅
Szczególnie polecam ten pierwszy bet, który można pograć za większą stawkę. Jak widzicie obniżyłem progi overa od przewidywanych i dodałem większą ilość zdarzeń
To nie jest przekonywanie fanów i antyfanów Barcy przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Barcelona grająca u siebie może zagrać perfekcyjny mecz, który przejdzie do historii z małą pomocą ścian lub bez tej pomocy. Kurs na to wynosi 10 - 12. Nikt tutaj nie twierdzi, że Barca awansuje na 100% leczy jedynie to, że ten kurs to dobry kurs. Ja bym tego po kursie 5,00 nie proponował, ale po 10-12 już tak. To po prostu ocena szans w stosunku do tego co dają buki i nasze spojrzenie na to. Jeśli Barca zagra bardzo dobrze w środku i defensywie i nie pozwoli na strzelenie bramki PSG to MSN jest w stanie strzelić te 4 gole. Oni od miesiąca myślą tylko o tym i uważam, że nawet &quot;odejście&quot; Enrique jest częścią planu, a Bóg raczy wiedzieć czy nie poszły jeszcze jakieś nieformalne sprawy, o których się nigdy nie dowiemy. Myślę, że mecz z Celtą wygrany 5:0 miał być sprawdzianem jak to robić. Intuicyjnie czuję, że ten mecz przejdzie do historii, rozumowo wiem, że to mission immposible.
To jaka jest otoczka tego meczu niech będzie fakt, że Canal+ specjalnie zmieniło program aby nadać przed tym meczem film dokumentalny o wzlotach i upadkach Barcelony w historii. Możemy dzisiaj być naprawdę świadkami czegoś co przejdzie do historii i to bez względu na wynik. Np 4:0 i jakiś gol PSG w 90min albo 0:1 w 5 min i 6:1 na koniec.
JEDNAK STAŁ SIĘ CUD. JAK WAS TU PRZEKONYWAŁEM - TO JEST MECZ, KTÓRY BĘDZIE WYDAWANY NA DVD. DZISIAJ HISTORIA FUTBOLLU ZOSTAŁA NAPISANA NA NOWO...
Po 3:1 byłem pewien, że nie dadzą rady, szczególnie, że przestali grać. To co zdarzyło się od gola Neymara na 4:1 to była chyba interwencja jakiejś boskiej siły. Nie sam awans jest zdumiewający, ale to, że oni od 87 do 95 min. strzelili 3 gole ! Powiedzmy, że gol na 5:1 i faul na Suarezie trochę z kapelusza, ale to co zrobił Sergio Roberto i to podanie w ostatniej min. czasu doliczonego to coś co będzie się pokazywało wnukom. Długo już nie będzie takiego widowiska w piłce, a my byliśmy tego świadkami.
Co do PSG to nie wiem w jakim stanie był DiMaria, ale myślę, że gdyby grał od początku było by zupełnie inaczej. Jeszcze przed meczem dopytywałem o jego udział pisząc, że jest zawodnikiem kluczowym i chyba się sprawdziło. Co do analiz tych karnych to chyba ten na 3:0 na Neymarze i ten na 5:1 na Suarezie nie były do końca ok. Generalnie w takich meczach bardzo uważnie gwiżdże się karne. Zauważmy, że przy 1 karnym to sędzia bramkowy zmienił decyzję głównego. Myślę, że była pomoc sędziów o czym pisałem też przed meczem, ale nawet ona by nie wiele pomogła gdyby Barca sama nie wypracowała sobie 4 pozostałych goli w tym ta ostatnia Sergio Roberto co było nie z tej ziemi. PSG marnowało również od 3:1 sporo setek. Tak czy inaczej to co się dzisiaj stało to było coś więcej niż piłka nożna... Ja po prostu wciąż w to nie wierzę w to co się dzisiaj stało...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Proszę oceńcie obiektywnie i napiszcie czy on dostał w głowę, twarz czy szyję? Bo wszędzie się lapal padajac na murawę ???? awansować w taki sposób to lekka hańba ale szacun też że się nie poddali choć z tak grającym Psg mogli awansować w ładniejszym stylu ????
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Szkoda, forum straciło użytkownika, który wnosił sporo kolorytu i często ciekawe opinie. To ile osób ucieszyło się z tego, że się pomylił (co na marginesie jest śmieszne) tylko to potwierdza.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Ktoś pisał, że nie widział dobrze sytuacji z Suarez em, o to bardzo proszę macie tutaj
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=674704966044972&amp;amp;id=547999712048832

Proszę was nie mówcie już ze to cwaniactwo tylko poprostu nazywamy rzeczy po imieniu to. Jest nurkowanie i tyle. Pzdr
Z powodu jednej bramki uważasz ze sedzia gral pod Barcelone? A ile juz w tym sezonie pukntow natracili w lidze z powodu bledow sedziow? Barcelona co chwile byla pod polem karnym PSG i na pewno nie bylo latwo wszystkie te sytaucje poprawnie ocenic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom