>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału LM - rewanże [16-17 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Manchester United, Ol.Lyon, Arsenal i Bayern Monachium. Te zespoły już awansowały do cwiercfinałow Ligi Mistrzów. Jednak jeszcze faza 1/8 się nie skończyla i 4 mecze przed Nami. Emocji z pewnością również nie zabraknei jak podczas pierwszej tury meczów w tej fazie. Najciekawiej będzie na Stamford Bridge gdzie wróci Jose Mourinho. Czy jemu fani zgotują identyczne przywitanie jakiego doznał w dniu wczorajszym David Beckham? I najważniejsze pytanie to który z zespołów przejdize dalej. Chelsea która musi odrobic strate 1-2 z pierwszego meczu czy Inter zdoła obronic malutką zaliczke?
Na Camp Nou nie wyobrażają sobie by Barca nie przeszla Stuttgartu. Po 1 meczu i remisie 1:1 miny mieli jednak nietęgie. Z pewnością fani Barcy marzą o triumfie w LM na terenie wroga czyli Santiago Bernabeu. Jakiż wielki to bylby cios dla fanów &quot;Galactikos&quot; :p
Ponadto Bordeaux postara się o wyeliminowanie Olympiakosu Pireus, a Sevilla o pokonanie na Pizjuan CSKA Moskwa. Emocji nie powinno zabraknąc. A czy będą jakieś sensacje/niespodzianki przekonamy się już za tydzień. A tymczasem zapraszam do dyskusji na temat typów ;)
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Chelsea Londyn-Inter Mediolan
Stawiam w tym meczu na Chelsea, ale nie dlatego, że jej kibicuje dobrych kilka lat, ale dlatego, że są lepszą drużyną niż Inter. W ostatnim meczu w Mediolanie mecz powinien zakończyć się co najmniej remisem, bo Chelsea była lepszą drużyną według mnie tylko brakowało jej szczęścia, które było przy Interze:p Ale na Stamford Bridge powinno być inaczej.
Inter od tego meczu odnotował 2 porażki w lidze co może świadczyć, że są w lekkim dołku. Natomiast Chelsea wygrała 2-0 ze Stoke city w FA CUP i w lidze 4-1 z West Ham United co może świadczyć, że powoli wychodzą z tego lekkiego kryzysu po porażkach z Manchesterem City i właśnie Interem.
W bramce nie zobaczymy Petra Cecha, który leczy kontuzję i najprawdopodobniej zobaczymy Rossa Turnbulla młodego bramkarza Chelsea, który dopiero zbiera doświadczenie w europejskich pucharach, ale jest bardzo utalentowany i myśle, że sobie poradzi. Do kadry Chelsea wracają Carvalho i Zhirkov po drobnych urazach.
Myślę, to będzie trudny mecz dla Chelsea, ale odrobi ona straty z 1 meczu i awansuje do 1/4 finału CL, bo nie wyobrażam sobie żeby jej tam zabrakło;)
Chelsea-Inter typ 1
 
norbert176 0

norbert176

Użytkownik
Dokładnie, w ostatnim meczu według mnie lepszą piłkę grało chelsea niestety wynik był jak był czyli 2:1. W tym meczu dojdzie atut własnego boiska. Myślę że chelsea będzie chciało sie odegrać i w rezultacie wygra to spotkanie. Według mnie można śmiało postawić na gospodarzy tym bardziej że kurs jest przyzwoity ;)
Chelsea Londyn-Inter Mediolan
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Dokładnie, w ostatnim meczu według mnie lepszą piłkę grało chelsea niestety wynik był jak był czyli 2:1. W tym meczu dojdzie atut własnego boiska. Myślę że chelsea będzie chciało sie odegrać i w rezultacie wygra to spotkanie. Według mnie można śmiało postawić na gospodarzy tym bardziej że kurs jest przyzwoity ;)

Chelsea Londyn-Inter Mediolan
zarówno Ty jak i kolega wyżej razicie obiektywizem...

Oba zespoły miały w tym meczu sytuacje i równie dobrze jak remis mogłobyć 3:1 dla Interu. Kwestia szczęścia. A że Inter pięknie nie gra to wiadomo od dawna i stąd wrażenie że są słabsi. Ale ten zespół się bardzo zmienił i jest równorzędnym partnerem dla Chelsea. Czy Anglicy są lepsi okaże się po dwumeczu ale widzę że &quot;to już wiadomo&quot;
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
kwestia awansu to jedynie przypuszczenia. Inter stać na remis na Stamford Bridge. Wystarczy tylko chcieć. Jednakże Chelsea posiada bardzo dobrych piłkarzy i chociażby taki Drogba może wygrać mecz w pojedynkę. Myślę, że jedyny dobrym typem w meczu Interu to Under 2,5 gola. Choć też nie wiadomo czy któraś z drużyn nie pójdzie za ciosem bądź będziemy widzieć gole z obu stron po kilka razy. Trudny i ciężki mecz do typowania. Proponuję tylko oglądać :]
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Myślę, że jedyny dobrym typem w meczu Interu to Under 2,5 gola.
Oj, nie powiedziałbym. Wystarczy, że któraś z drużyn zdobędzie gola, druga będzie musiała się wręcz rzucić do odrobienia strat (przez co odkryje się, dając większe pole do popisu atakowi drużyny przeciwnej). Pamiętajmy, że w pierwszym meczy było 2-1 dla Interu, a to dość niebezpieczny wynik dla obu drużyn. Wszystko zależy od tego, kiedy padnie pierwszy gol. Jeśli w pierwszej połowie, a najlepiej do 30 minuty, under 2.5 będzie wtopą.
Inter ostatnio remis w lidze, chelsea gładkie zwycięstwo. Jednak liga krajowa to jedno, europejskie rozgrywki to drugie (patrz. Panathinaikos zbity na kwaśne jabłko w lidze europejskiej).
Osobiście sądzę, że Inter strzeli, Chelsea wygra (co nie oznacza, że awansuje), a co za tym idzie, goli w meczu będzie ponad 2.5 .
Teraz się tylko zastanawiam, którą z tych trzech tez uwiecznić ma kuponie...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
na wstępie powiem że kibicuje CFC

a teraz tak jeśli, myślicie że José Mourinho odpadnie z swoją byłą drożyną to jutro się bardzo zdziwicie, Chelsea ma o niebo większy potencjał niż Inter wiadomo było od dawna, tyle że większość piłkarzy obecnie grających w Londynie ściągną JM, zna ich jak własną kieszeń i raczej niczym go nie zaskoczą, Żyrkow jest piłkarzem który zaskoczyła w pierwszym meczy JM, no i chyba tylu piłakrzy w CFC nie grało za Mourinho, jedynym bólem Interu jest to że w ostatnim czasie słabo grają i myślę ze jeden gol to maksimum na co ich jutro bedzie stać i jeśli José coś wymyśli że by to wystarczyło np. do dogrywki to jutro Chelsea Londyn odpadnie :;/:, nie zakładam scenariusza podobnego do spotkań reszty angielskich drużyn w LM ponieważ Mourinho za dużo czasu spędziła w Anglii i wie jak za nimi trzeba grać. Jeśli Chelsea chce awansować to czyste konto jest priorytetem jeśli jej się to uda to gra dalej.
 
firu 0

firu

Użytkownik
Spotkanie - Sevilla - CSKA Moskwa
Typ - 1
Kurs - 1,57
Bukmacher - Betsson
Analiza -
We wtorkowy wieczor zostanie rozegrany mecz rewanżowy 1/8 finalu Champions League pomiedzy Sevillą a CSKA Moskwa. Pierwszy mecz obu drużyn rozegrany na Moskiewskich Lużnikach zakończył się remisem 1:1. Zatem dużo większe szanse na wygranie spotkania i awans mają Hiszpanie. Grają na własnym stadionie co jest wielkim atutem. CSKA będzie miała utrudnione zadanie ponieważ z ich składu wypadł Kiril Nababkin. Do składu Sevilli wrócil natomiast Luis Fabiano. Hiszpnie na pierwszy rzut oka wydajasiemieć lepszy skład, ale nie nalezy zapominać o trzech rosyjskich pilkarzach: Akinfeev, Aldonin, i ten wielce utalentowany Dzagoev. Wydaje mi sie, ze sevilla bedzie starała się zaatakować od pierwszej minuty i zyskać przewagę. Stawiam że Sevilla wygra jedną bramką. Wszystkiego dowiemy sie we Wtorek późnym wieczorem, teraz pozostaje nam tylko czekać.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea Londyn - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: We wtorek i w środe odbędą się mecze rewanżowe 1/8 Ligi Mistrzów UEFA. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu tego tygodnia, na Stamford Bridge Chelsea zmierzy się z Interem. Typuje tutaj zwycięstwo gospodarzy. Najważniejszym argumentem jest wynik pierwszego meczu. Na San Siro Inter wygrał 2:1, i to on jest w komfortowej sytuacji przed rewanżem. Chelsea która jeszcze nigdy nie zdobyła Pucharu Europy, bardzo chce dopiąć celu w tym sezonie. Trener Carlo Anchelotti wystawi najmocniejszy możliwy skład. Z tym że ten najmocniejszy, nie jest taki mocny jak za kadencji Jose Mourinho czy Guusa Hiddinka. Ba! Nie jest mocniejszy niż ten który dwa tygodnie temu przegrał w Mediolanie. Najważniejszym osłabieniem jest brak Petra Cecha. Bramkarz Chelsea doznał kontuzji właśnie w pierwszym starciu z Interem. Niezdolny do gry jest również Henrique Hilario co sprawia, że między słupkami zobaczymy trzeciego bramkarza, młodego i niedoświadczonego Rossa Turnbulla. W linii obrony też nie jest za wesoło. Kontuzje leczą Ashley Cole i Jose Bosingwa, obaj uważani za jednych z najlepszych bocznych obrońców na świecie. W ich miejsce zobaczymy prawdopodobnie Branislava Ivanovicia i Paulo Ferreire. Po obyczajowej aferze (każdy wie o co chodzi ;)) wyraźny spadek formy zanotował kapitan The Blues - John Terry. W sumie to nie dziwne, bo jest obecnie wygwizdywany na każdym stadionie w Europie, oczywiście za wyjątkiem Stamford. Natomiast z przodu ma czym Chelsea straszyć. Didier Drogba i Nicolas Anelka w linii ataku to ogromne zagrożenie. Na lewym skrzydle zagra Florent Malouda, który w ostatnim meczu ligowym przeciwko West Hamowi, dosłownie mnie zachwycił. Na prawej stronie solidny Joe Cole, a w środku Frank Lampard w parze z Mickaelem Essienem, lub Michaelem Ballackiem. Potężna siła. Rozpisałem się o Chelsea, więc zobaczmy nastroje w ekipie rywali. Inter gra brzydko, monotonnie, ale wygrywa. Złośliwi nazywają to &quot;Nowoczesny Futbol&quot;. Styl pozostawia wiele do życzenia, ale trenera Jose Mourinho bronią wyniki. Prowadzi w tabeli Serie A, i ma duże szanse na awans. Kadrowo nie ma większych osłabień. Szukałem zakładu pod tytułem &quot;Chelsea wygra, ale Inter awansuje&quot;, ale żaden z bukmacherów nie proponuje niczego takiego. Według mnie to całkiem prawdopodobne rozwiązanie. Chelsea bramek nastrzela - to pewne. Grają u siebie, i nie mają nic do stracenia. Natomiast słabo grająca obrona i niedoświadczony bramkarz to woda na młyn dla Interu. Za interem przemawia też element zaskoczenia. Chyba tylko Jose Mourinho wie kto wystąpi w ataku jutro wieczorem. Może Samuel Eto&#39;o i Diego Milito? Może Samuel Eto&#39;o i Goran Padev? A może to właśnie Eto&#39;o usiądzie na ławce, a w parze zagrają świetnie rozumiejący się Milito i Pandev? Dodatkowo do dyspozycji trenera jest jeszcze Mario Balotelli, który także może wybiec w pierwszym składzie. Atakami będzie kierował zapewne holenderski rozgrywający Wesley Sneijder, który będzie bardzo groźny dla Turnbulla, ze swoimi mocnymi i celnymi strzałami z dystansu. A pamiętajmy że Sneijder to jeden z niewielu piłkarzy na świecie, którzy są obunożni. I nie chodzi tu o niezłe czucie słabszej nogi. Sneijder nie ma słabszej nogii, poprostu gra zarówno lewą i prawą tak samo dobrze. To bardzo zwiększa pole manewru. Mourinho to geniusz trenerski, i wie jak załatwić Chelsea. Myślę że w meczu doczekamy się wyniku 2:1 dla Chelsea, a w dogrywce to Inter przeważy szalę na swoją korzyść. Transmisja meczu o 20:45 w nSport.
Pozdrawiam.
 
krisstofer1992 0

krisstofer1992

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea - Inter Kto pierwszy zdobędzie rzut rożny w 1 połowoie
Typ: 1
Kurs: 1.6
Buk: expekt
Analiza: Taki typ może bardziej zależący od szczęścia, bo ktoś może jakoś uderzyc ale przez przypadek piłka się odbije i wypadnie na rożny, jednak ja jestem pewien że to Chelsea go pierwsza zdobędzie. Chelsea choc grała lepiej to przegrała pierwszy mecz i teraz będzie musiała zaatakowac od pierwszej minuty. Już na Giuseppe Meazza Londyńczycy panowali na boisku, więc na Stamford powinni zamknąc podopiecznych Mourinho na własnym polu karnym. Lampard, Malouda oraz ofensywnie grający Ivanovic, często będą dośrodkowywac piłkę na głowę Drogby, gdzie obrońcy będą musieli wybijac piłkę byle dalej od bramki, i tu już można szukac szansy na cornera. Wystarczy że obrońca tylko zablokuje taką wrzutkę, a któraś piłka musi zostac odbita w stronę trybun ustawionych za bramką. Drogba jak wiemy potrafi również świetnie uderzyc z wolnego, jeżeli jednak nie trafi a będzie zamieszanie pod bramką to jest wielce prawdopodobne że obrońcy właśnie wybiją piłkę w stronę narożnika.

Chelsea będzie panowac na boisku, a drużyny które panują przeważnie we wszystkich statystykach są lepsze od drużyny przeciwnej, więcej rożnych, uderzeń na bramkę, lepsze posiadanie piłki, jednak nie zawsze przekłada się to na wynik w meczu.
 
billi 207

billi

Użytkownik
Chelsea - Inter

typ: Goscie over 1,5 gola
kurs: 4
bukmacher: Gamebookers

analiza:

W pierwszym meczu to Inter byl agresorem a Chelsea tworzyla tlo do ofensywnej gry Interu..faktem jest , ze grali u siebie , ale watpie,zeby przez ich gra miala sie az tak zmienic.W bramce gospodarzy wystapi 3 bramkarz Chelsea -Turnbull. Naprawde szczerze watpie aby potrafil dokonac tego czego nie potrafil dokonac Cech (2-1 ) , nie tak latwo jest bronic bramki przed blyskotliwym Pandev&#39;em , kreatywnym Seijder&#39;em , szybkim i skutecznym Milito no i oczywiscie przed byla gwiazda Barcy - Eto&#39;o.W skladzie Chelsea dalej nie zdolni do gry sa Bosingwa i Cole, a co za tym idzie wystapi prawdopodobnie, malo ograny Ferreira , ktorego lata swietnosci (moim zdanie) juz minely. Inter w ostatnich czasach nie zdobywal zbyt czesto 2 bramek , ale na moje oko teraz jest duza szansa na to , aby to zmienic
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Jest szansa,że Drogba strzeli.

Jeśli chodzi o ,,przewidywanie&quot; pierwszej połowy...trudno określić.Typuję wygraną Sevilli w całym meczu 2:1.Osobiście w obu meczach stawiam ciekawy zakład,jaki znalazłem w Expekt:

Chelsea-Inter Typ: 2 lub 3 gole kurs 1,95
Sevilla-CSKA Typ: 2 lub 3 gole kurs 1,95


Mnie to się widzi tak,lecz to tylko moje zdanie ;)
 
K 0

k0chas23

Użytkownik
Chelsea - Inter

Typ: Drogba strzeli jako pierwszy
Kurs: 4.50
Buk: bet365

Wg. Inter awansuje, ale Chelsea nie da na pewno tak łatwo za wygraną. Myślę, że na początku meczu rzuci się do odrabiania strat. Drogba jest najlepszym strzelcem Chelsea i w ostatnich meczach pokazuje swoją świetną formę. Mówi się, że 50% zespołu Chelsea to właśnie Drogba. Dlatego bardzo prawdopodobne jest, że to on strzeli bramkę jako pierwszy. Następnie Inter zacznie atakować, być może jakiś błąd małodogranego bramkarza Chelsea i awans Interu. Ładny kurs, polecam ✅
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Szczurek, co do tego zakładu, że Chelsea wygra, ale Inter awansuje to pokombinuj z dokladnymi wynikami 3:2 i 2:1 (wyzszych raczej nie powinno byc), skoro nie ma tego zakladu, a faktycznie wydaje sie ciekawy. Osobiscie uwazam, ze moze byc dogrywka, bo jeszcze sie nie doczekalismy takowej w tej fazie, a chyba dogrywka jest tu najbardziej prawdopodobna ze wszystkich par 1/8 finalu LM (takze jutrzejszych).
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Chelsea FC - FC Internazionale X2

Inter nie odpadnie, włosi to mistrzowie obrony! W tej chwili nie mają nawet jednego zespołu Włoskiego na tym etapie rozgrywek. Nie może tak być. Milan odpadł, zgodze się że byli słabsi, ale po zaliczce bramkowej u siebie jaką uzyskał Inter w pierwszym meczu, nie powinien odpaść. Catania 3-1 Inter świetna zasłona dymna przed meczem z Anglikami. Myślę ze na to spotkanie Inter wyjdzie ustawiony Ulatra defensywnie, bo wie że Chelsea zaatakuje od pierwszej minuty, wyszaleje się przez pierwsze 20-30 minut i co dalej? Presja będzie rosła a to będzie sprzyjało atakom Interu. Bo zacznie się coraz bardziej odkrywać a zmęczenie będzie robiło swoje. Ten bramkarz Chelsea to jakas pomyłka... On nie nadaje się nawet na ligę, a co dopiero na LM. Inter wie o tym i misle że Eto będzie próbował dużej ilości strzalów z każdego miejsca. Bo wystarczy strzał w światło bramki i szansa na gola wynosi 30%.. nie ma co oczekiwać po tym bramkarzu Rossa Turnbulla aby dokonywał rzeczy niewiarygodnych. Ale on będzie w razie porażki Chelsea usprawiedliwiony bo jest przecież mało doświadczony hehehe. Śmiać mi się chce z tego. X2 na Inter to idealne rozwiązanie. Całe włochy trzymają w tej chwili Kciuki za Inter, nawet sympatycy Milanu chcą aby Inter awansował. To jest juz wymowne i świadczy o tym jak bardzo włosi chcą pokonać w dwumeczu Chelsea. Nie mogą zawieść i nie przegrają. Sądze ze bedzie remis. Osobiście daje X2 na Iner.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chelsea FC - FC Internazionale X2

Inter nie odpadnie, włosi to mistrzowie obrony! W tej chwili nie mają nawet jednego zespołu Włoskiego na tym etapie rozgrywek. Nie może tak być. Milan odpadł, zgodze się że byli słabsi, ale po zaliczce bramkowej u siebie jaką uzyskał Inter w pierwszym meczu, nie powinien odpaść. Catania 3-1 Inter świetna zasłona dymna przed meczem z Anglikami. Myślę ze na to spotkanie Inter wyjdzie ustawiony Ulatra defensywnie, bo wie że Chelsea zaatakuje od pierwszej minuty, wyszaleje się przez pierwsze 20-30 minut i co dalej? Presja będzie rosła a to będzie sprzyjało atakom Interu. Bo zacznie się coraz bardziej odkrywać a zmęczenie będzie robiło swoje. Ten bramkarz Chelsea to jakas pomyłka... On nie nadaje się nawet na ligę, a co dopiero na LM. Inter wie o tym i misle że Eto będzie próbował dużej ilości strzalów z każdego miejsca. Bo wystarczy strzał w światło bramki i szansa na gola wynosi 30%.. nie ma co oczekiwać po tym bramkarzu Rossa Turnbulla aby dokonywał rzeczy niewiarygodnych. Ale on będzie w razie porażki Chelsea usprawiedliwiony bo jest przecież mało doświadczony hehehe. Śmiać mi się chce z tego. X2 na Inter to idealne rozwiązanie. Całe włochy trzymają w tej chwili Kciuki za Inter, nawet sympatycy Milanu chcą aby Inter awansował. To jest juz wymowne i świadczy o tym jak bardzo włosi chcą pokonać w dwumeczu Chelsea. Nie mogą zawieść i nie przegrają. Sądze ze bedzie remis. Osobiście daje X2 na Iner.
Całe Włoch trzymają kciuki, bo mogą stracić 4 drużyny w LM na rzecz Niemców, jak oglądałem jeden z meczy LM to komentator powiedziała, że Niemcy są już blisko, jeśli dalej byśmy włoskich drużyn już nie zobaczyli, to w LE aby juve pozostało, czyli może się zdarzyć że za rok tylko 3 drużyny będą mogły się obiegać o grę w LM

A ta zasłona dymna to trwa już od bodajże pięciu albo więcej kolejek w tył dokładnie tu chyba jakieś 2 kolejki wcześniej przed posadzeniem JM na trybunach.

Co do bramkarza to się nie wypowiadam bo nic o nim nie wiem. Ale jeśli myślisz że Chelsea ruszy na Inter od pierwszych minut to się możesz zdziwić, jak wiesz trener CFC to Włoch i bedzie bardziej skupiony na strzeleniu 1
bramki i zachowaniu czystego konta, które według mnie bedzie kluczowe do awansu.

Tak jak napisałem wyżej Inter strzeli maksimum jednego gola i to powiano wystarczyć albo do awansu albo do dogrywki skłaniał bym się przy tym drugim, a w dogrywce włoskim piłkarzom bedzie zależało na karnych które powiń wygrać. JM jako że zna większość piłkarzy tak tak jak w pierwszym meczu skupi się na wyłączeniu Lamparta, ale to może nie wystarczyć na tyle jak w pierwszym meczu. To spotkanie to takie piłkarskie szach i głównie zadecyduje element zaskoczenia, Chelsea mysi odmienić styl gry i najlepiej
zachować czyste konto, a inter musi zagrać swoje i to by wystarczyło tylko jest jedno ale, forma Interu w ostatnim czasie nie jest najwyższa. Ja daje 50% na 50% obu drużynom na awans skłaniając się na Inter bo liczę na jakiś cwaniacki ruch ze strony JM.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
kolejne mecze dzis.... kazdy skupia sie na zakladach 1x2, under -over a ja po raz kolejny skupie sie na zakladach kto odda wiecej strzalow celnych na bramke;
i tak gram na

chelsea odda wiecej strzalów 1,50 unibet (9/10)
barcelona odda wiecej strzalow celnych 1,25 unibet (10/10)


co tu duzo pisac ostatnio real nie zawiodl choc jakbym gral 1x2 to by zawiodl...
oto jak gra w strzalach celnych chelsea u siebie:
9-2
9-2
12-6
5-2
9-1
11-3
10-2
8-2
7-3
7-4

wiadomo byly tu mecze ze slabymi rywalami ktorzy murowali bramke ale byly takze spotkamnia z MU, liverpolem , arsenalem, MC a nawet w ostatnim meczu na san siro oddali wiecej strzalow.....
inter na wyjazdach:
4-4
7-5 (dla gosp)

woogole analizujac ostatnie mecze inter slabo sie preezentuje jezeli chodzi o strzaly celne nawet u siebie...

co do drugiego typu to kazdy wie jak bedzie wygladal mecz....

polecam czyste value...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
buzero drogi kolego, uważasz że Chelsea oddda więcej strzałów ? Trochę mnie to dziwi bo zwróć uwage kto broni w Chelsea! To Inter z racji słabego bramkarza gospodarzy będzie próbował częściej strzealać. No ale każdy ma prawo do własnego typu &lt;spoko&gt;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
buzero drogi kolego, uważasz że Chelsea oddda więcej strzałów ? Trochę mnie to dziwi bo zwróć uwage kto broni w Chelsea! To Inter z racji słabego bramkarza gospodarzy będzie próbował częściej strzealać. No ale każdy ma prawo do własnego typu &lt;spoko&gt;
ale typują kto odda więcej strzałów na bramkę nie ma znaczenia kto broni tylko kto strzela, a o różnicach między potencjałem Chelsea a Interu niema co dyskutować, o tym kto musi więcej strzelać również bo to jest wiadome od jakiś dwóch tygodni
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
piotrek21 nie prowokuj, kibice Realu są i zawsze będą !!

Chelsea - Inter

Nie będę tu pisał kto wygra, kto awansuje, mnie jedynie interesuje to ze Chelsea ma w bramce jakiegoś amatora... Próbując przewidzieć scenariusz meczu stawiam ze Chelsea strzeli szybko bramkę a potem będzie tylko obrona i kontry, nawet przy 2:0 Inter dalej ma o co walczyć bo 2:1 daje im dogrywkę. Włosi maja w swojej drużynie zawodników którzy są w stanie pokonać chociaż raz tego &quot;NoNejma&quot; w bramce Chelsea. A jeśli to Inter szybko strzeli to może być tak samo tylko w drugą stronę.
Tak więc mój typ:
Obie drużyny strzelą - TAK @1,85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom