>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 EURO bez depozytu z okazji EURO 2008 w Mybet

Status
Zamknięty.
novo 203

novo

Użytkownik
że też chce się wam rejestrować u takiego marnego buka tylko po to żeby otrzymać marne 1 euro , które w przyblizeniu warte jest 3,40 ? szanujcie się trochę
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
że też chce się wam rejestrować u takiego marnego buka tylko po to żeby otrzymać marne 1 euro , które w przyblizeniu warte jest 3,40 ? szanujcie się trochę
że też chce ci sie pisac takie bezsensowne posty...
 
A 0

archo

Użytkownik
Wygrałem pewną sumkę, proszę, powiedzcie mi co muszę zrobić aby ją wypłacić? Jakie obroty, wpłaty, skany itp.
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Musisz obrocic to jeden euro 3 razy po kursie 1.50. Podobno wczesniej przed wyplata, wplata 5 euro.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Minimalna wpłata przez MB wynosi 5 euro, ale nie wiem czy dokonanie depozytu jest konieczne do wypłaty kasy ugranej z bonusu. Napisałem już w tej sprawie do supportu. Jak odpiszą to dam znać
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Słuchajcie .. a jakie są warunki wypłaty gdyby ten obrócony bonus chciałbym wypłacić sobie na konto w banku ?
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Napisałem do ich supportu maila z pytaniem, czy należy dokonać jakiegoś depozytu, by wypłacić pieniądze ugrane z bonusa. Dostałem następującą odpowiedź:

&quot;Dzień Dobry,
minimalna wypłata to 10 eur
obrót należy wykonać tylko w zakładach sportowych.
Przy wypłacie przez Moneybookers konieczna będzie minimalna wpłata 50 eur.
Pozdrawiam serdecznie&quot;

50?!?! Albo sobie z ludzi jaja robią, albo ktoś z supportu machnął się i zamiast 5 (bo tyle przecież wynosi minimalna wpłata) napisał 50. Osobiście trochę mnie zatkało. Minimalna wypłata - 10, wpłata - 50? Napisałem jeszcze jednego maila z prośbą o wyjaśnienie. Jak dostanę odpowiedź napiszę na forum.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
za przeproszeniem chyba im odwaliło ????
Miejmy nadzieję, że to tylko pomyłka z ich strony i ktoś z supportu zamiast 5 napisał 50. Napisałem już drugiego maila w tej sprawie i pozostaje nam tylko czekać na odpowiedź. Jeżeli to 50 euro okaże się prawdą to nie wróżę im przyszłości. To nie bwin, ani expekt, żebym do nich prawie 200 zeta wpłacał:kwasny4565:
 
D 0

dj_eska

Użytkownik
Rejestrowałem się o godzinie 18.00 i do tej pory nie mam maila z kodem ????
Na 3 adresy już próbowałem ????
 
C 0

chromz

Użytkownik
czy jak najpierw zaczlalem grac nizszymi kwotami to czy dalej mam szanse na wyplacenie depozytu jesli obroce te 1euro 3x ?
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
czy jak najpierw zaczlalem grac nizszymi kwotami to czy dalej mam szanse na wyplacenie depozytu jesli obroce te 1euro 3x ?
Oczywiście. Tylko przed wypłaceniem będziesz musiał i tak dokonać depozytu (miejmy nadzieję, że tylko 5 euro, dalej czekam na odpowiedź supportu).
 
C 0

chromz

Użytkownik
czyli później wpłacam 5 euro a po chwili mogę wyciągnąć je razem z bonusem .czy muszę coś jeszcze obstawić bo jeśli nie to chyba mija sie to trochę z celem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom