>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Grand Prix Australii [24 - 26 marca 2017]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Grand Prix Australii​


24 marca - Piątek
Trening 1 - 02:00
Trening 2 - 06:00
25 marca - Sobota
Trening 3 - 04:00
Kwalifikacje - 07:00
26 marca - Niedziela
Wyścig - 08:00


Po czterech miesiącach wraca F1, piękna sprawa:grin:. Zapowiada się niesamowity sezon, duża rewolucja jeśli chodzi o przepisy, całkiem inne bolidy, inna aerodynamika i przede wszystkim dużo szersze opony. Kto w tych warunkach najlepiej się odnajdzie? Kto przygotował najlepszy bolid? Czy ktoś zagrozi w tym sezonie Mercedesowi? Na te i inne pytania niedługo będziemy dostawać odpowiedzi. A tak a propos walki ostatniego pytania, to są na to duże szanse. Świetne wyniki w testach osiągnęło Ferrari. Ja wiem, że na to nie ma co patrzeć, ale delikatną uwagę można do tego przywiązać. Tak jak pisałem, kapitalne testy w wykonaniu Ferrari, którzy byli najszybsi, a na drugim biegunie McLaren, totalne dno i masa awarii, głównie awarie silnikowe. Miejmy nadzieję, że już w Melbourne będzie dużo lepiej. W każdym razie, już za tydzień zaczynamy wielkie ściganie. Ja już zacieram ręce i nie mogę się doczekać;)

PS. Dla tych co jeszcze nie wiedzą, cały sezon zostanie pokazany w Eleven.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Widzę, że pojawiła się już oferta na forbecie, więc podam kilka typów teraz, bo kurs z czasem na pewno spadnie.

Kwalifikacje - sobota
Fernando Alonso - Nico Hulkenberg @ 1,95✅
Fernando Alonso - Sergio Perez @ 1,85✅

Jak dla mnie, to oba te typy to perełki, patrząc na kursy. Proponuję te typy opierając wiedzę głównie na testach. Ja wiem, że testy są, delikatnie mówiąc, słabym wyznacznikiem, ale tutaj nie można przejść obojętnie. Do rzeczy. Mogę powiedzieć, że ja nie gram na Hulka i Pereza, ale gram przeciwko McLarenowi. Testy pokazały, że McLaren jest w bardzo głębokim kryzysie i nie sądzę, aby tak szybko się wykaraskali z tego. Po 1) silnik jest dalej mega awaryjny, podczas testów wykorzystali chyba 8 czy 9 silników, więc to pokazuje jak ogromny problem ma Honda, a po 2) w nadwoziu również są chyba jeszcze spore braki, więc tutaj też za dużo nie odrobią. Zarówno Hulk jak i Perez zaliczyli niezłe testy, obaj weszli do pierwszej 10, więc są nadzieje na niezły sezon dla nich. Dla McLarena nie widzę póki co nadziei na dobre wyniki, jeśli się nie poprawią, to zostanie im walka z Sauberem na dnie stawki. Mam nadzieję, że tak nie będzie i powalczą o coś więcej. Na obecną chwilę nie liczyłbym na spektakularne wyniki z ich strony.

PS. Wrzucam zdjęcie z podsumowaniem testów:

 
Otrzymane punkty reputacji: +34
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Fernando Alonso - Lance Stroll @ 1.8
Hamilton Lewis
- Verstappen, Max @ 1.25
ako: 2.25 (minus podatek)
Bukmacher: iforbet/Totolotek
Gram juz teraz takie cos co moim zdaniem ma najwieksze szanse na wejscie. O ile po pierwszych treningach podejrzewam ze bukmacher wystawi kurs na pare Hamilton - Verstappen o tyle mysle ze pozniej raczej nie bedzie nam dane obstawic na Strolla w parze z Alonso gdyz roznice pomiedzy bolidami sa przepascia. Stroll testy przeszedl z przebojami. Na poczatku kilka razy rozbil bolid ale pozniej juz szlo mu calkiem przyzwoicie. Co innego Alonso ktory dysponuje tragicznym bolidem McLarena ktory ma ogromne problemy z jednostka Hondy ktora jest strasznie awaryjna. McLaren jesli nic nie poprawi do startu (a nic tego nie wskazuje) bedzie bic sie z Sauberem ktory dysponuje w tym roku silnikami w zeszlorocznej specyfikacji. Williams za to wydaje sie ze jest 4 sila i co najwazniejsze przejechali spora ilosc kilometrow na testach raczej bez wiekszych awarii. Mysle ze Stroll podciagnie sie i tak duzej roznicy miedzy nim a Massa juz nie bedzie. Alonso raczej walka w ogonie stawki.
Co do Hamiltona to tutaj Mercedes podejrzewam mimo dobrych wynikow Ferrari jest glownym faworytem do wygrania kwalifikacji. Red Bull z problemami i na testach prezentowali sie wyraznie gorzej od obu teamow. Hamilton raczej powinien byc wyzej niz Verstappen jesli nie dotknie go zadna awaria.
Edit: z forbeta juz zdjeli cala oferte na F1. Grajcie jak cos na Totolotku tylko przez apke wtedy potracaja tylko 6% od stawki zamiast 12% (taka promke teraz maja)
Polecam ciekawy artykul ze szczegolowym podsumowaniem testow:
http://www.cyrkf1.pl/podsumowanie-testow-przed-sezonem-2017/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę panowie już grzeją silniki i nie mogą się doczekać nowego sezonu, super! Super widzieć ponownie te same twarze niezwykle zapalone pasją do F1, witam serdecznie w kolejnym sezonie ;) Mam nadzieje, że razem tutaj będziemy dyskutować przez kolejne miesiące i coś nam z tego wyjdzie.
Powyższe typy, które proponujecie są bardzo dobre. Niestety, ale jak piszecie McLaren po raz kolejny dał ciała. W magazynie ElevenF1, który mam nadzieje, że oglądacie (w każdy wtorek o 21:00 na Eleven Sports jakby ktoś był nie doinformowany), Sokół powiedział, że tam są spięcia na linii Honda - McLaren. Japończycy myślą, że potrafią sami najlepiej z silnikiem sobie poradzić i nie słuchają nikogo z boku.
Nawet jak pokazywali wywiady z Alonso to ten ironicznie już odpowiadał, szkoda mi strasznie Fernando, ale z taką formą to nawet w &quot;GP2&quot; by nie walczyli o wysokie lokaty chyba... Trudno oczekiwać diametralnej zmiany nagle w Australii.

PS. Jest gdzieś w ogóle oferta jeszcze poza totolotek? Bo przejrzałem Bwin, Sportingbet czy milenium i kicha... Mam nadzieje, że bukmacherzy w ciągu całego sezonu dadzą nam pograć ciekawe zakłady, bo w tamtym roku już kolorowo nie było, kilka par na krzyż i eh.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Widzę panowie już grzeją silniki i nie mogą się doczekać nowego sezonu, super! Super widzieć ponownie te same twarze niezwykle zapalone pasją do F1, witam serdecznie w kolejnym sezonie ;) Mam nadzieje, że razem tutaj będziemy dyskutować przez kolejne miesiące i coś nam z tego wyjdzie.
Powyższe typy, które proponujecie są bardzo dobre. Niestety, ale jak piszecie McLaren po raz kolejny dał ciała. W magazynie ElevenF1, który mam nadzieje, że oglądacie (w każdy wtorek o 21:00 na Eleven Sports jakby ktoś był nie doinformowany), Sokół powiedział, że tam są spięcia na linii Honda - McLaren. Japończycy myślą, że potrafią sami najlepiej z silnikiem sobie poradzić i nie słuchają nikogo z boku.
Nawet jak pokazywali wywiady z Alonso to ten ironicznie już odpowiadał, szkoda mi strasznie Fernando, ale z taką formą to nawet w &quot;GP2&quot; by nie walczyli o wysokie lokaty chyba... Trudno oczekiwać diametralnej zmiany nagle w Australii.

PS. Jest gdzieś w ogóle oferta jeszcze poza totolotek? Bo przejrzałem Bwin, Sportingbet czy milenium i kicha... Mam nadzieje, że bukmacherzy w ciągu całego sezonu dadzą nam pograć ciekawe zakłady, bo w tamtym roku już kolorowo nie było, kilka par na krzyż i eh.
grzejemy silniki poki bukmacher rozdaje kase! co do bukmacherow to na kwalifikacje rynek H2H niestety tylko totolotek na ten moment ma oferte i totomix ale to w sumie chyba to samo bo kursy i pary takie same z tego co widzialem. reszta bukow czeka chyba na treningi i pozniej dopiero pewnie cos wystawi. ja tak jak mowilem pobieram Strolla z Alonso juz teraz bo podejrzewam ze po treningach takiej pary z takim kursem nigdzie nie znajdziemy. Chyba ze chodzi Ci o typ na Win albo top 3 kwalifikacji to u zagranicznych sa na to kursy wystawione ale nie oplacalne jest to - za duzo niewiadomych. Z H2H u zagranicznych tylko oferta na wyscig. Po treningach bedzie mozna fajne bety na niedojechanie do mety poszczegolnych zawodnikow lapac. Na ten moment np taki Alonso stoi 2.10 na to ze ukonczy wyscig czyli buki faworyzuja to ze Alonso nie ukonczy bo daja na to mniejszy kurs. Haasy moim zdaniem zaraz po McLarenach sa do odstrzalu jesli chodzi o niezawodnosc. Spore problemy mieli z hamulcami na testach. Wiecej bedziemy wiedziec po treningach na ktore z niecierpliwoscia czekam. Gdyby ktos jeszcze widzial cos ciekawego na rynku bukmacherskim to zapraszam do podzielenia sie tym tutaj na forum ????
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Po 2 treningach chyba wielkiego zdziwienia nie ma. Mercedes dalej na czele. Sprawdzila sie teoria ze podczas testow ukrywali swoj prawdziwy potencjal. Ferrari jak zwykle zawiodlo bo mieli walczyc z Mercedesem a tutaj niestety chyba pozostanie im walka z Red Bullami chociaz to na razie tylko treningi wiec zbyt daleko idacych wnioskow nie mozna wyciagac. Do tych co pograli moje typy.. Hamilton bezpiecznie w swojej lidze natomiast co do pary Stroll-Alonso.. Analizujac kursy ktore sa teraz mozna wysnuc jeden wniosek. Jesli na Strolla kurs w kwalifikacjach na to ze bedzie w top 3 wynosi 50 a na Hulkenberga 60 a w parze Hulkenberg-Alonso kurs na Hulka wynosi 1.50 to mozna sie domyslac ze na Strolla jakby buki wystawily kursy w tej chwili bylo by jakies 1.35-1.40. To taka moja luzna analiza. Madrzejsi bedziemy jutro. ????
Edit: Totolotek sie machnal i przez jakis czas mozna bylo lapac Strolla w parze z Alonso po 2.25. Teraz juz 1.45.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Niestety poki co dominacja Mercedes nadal trwa... Ale kwalifikacje sa dopiero jutro i tam beda pierwsze odpowiedzi ;) na typy jeszcze przyjdzie czas. Poki co pierwsze wnioski wizualne, a te tez ważne przecież.
Mi sie bardzo spodobało to jak pokazują teraz czasy mikrosektorow przy okrążeniu danego kierowcy. swietna sprawa, w dodatku pokazuje na którym miejscu z danym tempem okrążenia kierowca moze byc sklasyfikowany. W 1 treningu brakowalo ogolnej klasyfikacji generalnej kierowców w całym treningu, ale podczas drugiej sesji widziałem ze juz było i to. W dodatku po wypadnieciu Ericssona pokazali komunikat orzy VSC wiec poki co zmiany na tym polu na plus oceniam.

No,ale najważniejsze to co na torze będzie! Mercedes niestety znowu z przodu, ale wierzę w Czerwone bolidy.
Forza Scuderia Ferrari!!

PS. Na konferencji juz jaja były haha. Dziennikarz pyta co by chcieli dodać do tego sezonu.
Ricciardo: -wyścig w Las Vegas
Vettel: - wyścig w Niemczech
Alonso: -jednakowe silniki dla wszystkich
Hamilton: - pod warunkiem, ze nie bedzie to Honda
I wszyscy w śmiech hahahaha ????
Takie konferencję to sie chce oglądać.
Oj super sezon sie szykuje! Pierwsze dwie sesje treningowe obejrzane urywkami tylko, ale dzis w nocy juz będzie ogień. Fajnie, ze Eleven tak opakowane Grand Prix robi. Swietnie sue to ogląda i słucha. Czekamy na ofertę bukmacherów i będziemy myśleć. Liczę, ze dyskusji nie zabraknie. Macie juz jakieś pomysły? ;)
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Jeśli chodzi o ofertę na jutrzejsze kwalifikacje, to jest jakiś dramat. Mało zakładów, mało par, nawet betsson nie ma oferty. W tamtym sezonie było dużo dużo lepiej jeśli o to chodzi. Ale co nieco i tak rzuciło mi się w oczy.

Kwalifikacje - sobota
Zdobędzie pole position - Lewis Hamilton @ 1.30✅ Unibet
Jak dla mnie największa perła na jutro. Nie ma co się rozpisywać, bo kto oglądał treningi ten wie o co kaman. Lewis wygrał oba treningi i do tego oba o ponad 0.5 sekundy, krótko mówiąc - pozamiatał. Dodam tylko, że nawet Toto Wolff powiedział, że Lewis jeździł dzisiaj w swojej lidze. Kurs do dubla.

Fernando Alonso - Nico Hulkenberg @ 1.50✅ Betclic
O tym typie pisałem kilka dni temu TUTAJ, więc nie ma sensu się powtarzać. Dodam tylko, że w obu treningach Hulk był dużo szybszy od Fernando.

Jeszcze typ na sucho:
Carlos Sainz - Fernando Alonso @ 1.55✅ betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeśli chodzi o ofertę na jutrzejsze kwalifikacje, to jest jakiś dramat. Mało zakładów, mało par, nawet Betsson nie ma oferty. W tamtym sezonie było dużo dużo lepiej jeśli o to chodzi. Ale co nieco i tak rzuciło mi się w oczy.
No niestety z roku na rok jest gorzej pod tym względem, aż szkoda komentować...

Sam wyszukałem coś takiego póki co.

GP Australii kwalifikacje sobota 7:00
Nico Hulkenberg - Lance Stroll
Typ: Hulkenberg @ 1,85 Bwin
✅✅ 12-19

Hulkenberg to bardzo dobry kierowca, nie ma co do tego wątpliwości. Doświadczeniem zjada na śniadanie Strolla. Nastolatek na testach w Barcelonie przeszedł szkołę życia. Kilka razy rozwalił bolid, widać niedoświadczenie. Nie będzie raczej od razu drugim Verstappenem. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo może zamknąć mi usta szybko hehe, ale na teraz tak to oceniam.
Renault chyba dobry bolid na ten sezon przygotował. Hulk zadowolony z jazd w piątek i przewiduje poprawę jeszcze.

Nico Hulkenberg (P9/P9): Można powiedzieć, że był to niezły piątek i mamy dobrą bazę do pracy. Wykonaliśmy solidny progres z balansem i ustawieniami, jak również lepiej poznaliśmy opony. Nasz R.S.17 spisuje się dobrze na Albert Park i wiemy, że możemy się jeszcze jutro poprawić dzięki temu co dzisiaj poznaliśmy.
Na 1 treningu Stroll stracił 0,6 sek do Hulka
Na 2 treningu przewaga wzrosła do ponad 1,0 sek na korzyśc Hulkenberga oczywiście.

Massa wcale jakoś lepiej niż Stroll nie jeździł. Owszem ma doświadczenie i w ogole, ale Williams chyba od początku nie będzie tak mocny. Zapłaci trochę frycowego. Hulk będzie wyżej wg mnie.


GP Australii kwalifikacje sobota 7:00
Awansuje do Q3
Typ; Carlos Sainz @ 1,80 Bwin
✅✅8 msc

Po testach mówiło się głównie o Ferrari, że świetni itp, ale podkreślano też dobrą formę Torro Rosso. Nie tylko ładne malowanie (choć ja uważam, że to z poprzedniego sezonu było i tak lepsze), ale i na torze dobra jazda. Dzisiaj Sainz także udowodnił, że ma dobre tempo.
W 1 treningu 11 miejsce, ale w 2 treningu już był 7.
Jak by się tak zastanowić kto wejdzie do Q3 to jest sześciu pewniaków: 2x Mercedes, 2x Ferrari, 2x Red Bull, ale dalej jest wg mnie taka grupka jak Hulkenberg, Sainz, Massa, Grosjean, Kwiat i Perez. Tak mi się to widzi teoretycznie. Sainz to świetny kierowca, udowodnił to w poprzednim sezonie.
Specyfika bolidu Torro Rosso chyba sprzyja też pętli w Melbourne. Wiadomo, że nie ma się co odwoływać do poprzedniego już sezonu, bo inne bolidy itp, ale Verstappen był na P5 wtedy na starcie, a Sainz P7. Ogólnie to Hiszpan prezentował się świetnie na przestrzeni całego sezonu. Dzisiaj tempo też dobre, w 2 treningu bardzo dobre nawet. Powinien awansować do Q3 moim zdaniem.
Zresztą na temat Sainza warto oddać głos Mikołajowi Sokołowi, który oceniał poprzedni sezon i jako top10 kierowców całego sezonu Sainza umieścił na 5 miejscu pisząc tak:

Najbardziej niedoceniany kierowca w stawce, kropka. W moim rankingu jest wyżej niż kiedykolwiek w wyścigu Formuły 1, ale jego postawa za kierownicą Toro Rosso naprawdę robi wrażenie. Zwłaszcza w sezonie 2016, kiedy za jego plecami pracowała stara wersja jednostki napędowej Ferrari, z końca 2015 roku. W drugiej połowie mistrzostw nikt nawet nie zakładał, że ekipa z Faenzy zdobędzie jakiekolwiek punkty, ale chyba zapomniano poinformować o tym Sainza: szóste lokaty po efektownej i skutecznej jeździe w USA i deszczowej Brazylii sprawiły, że na koniec sezonu Carlosowi zabrakło ledwie siedmiu punktów do startującego Williamsem Felipe Massy. Jasne, to Max Verstappen zwrócił na siebie uwagę agresją czy brakiem pokory, ale nie tylko moim zdaniem Sainz niekoniecznie odstaje od objawienia ostatnich dwóch sezonów. Jest w stanie jeździć szybko i skutecznie, a że bez fajerwerków – cóż, jeden agresor w rodzinie Sainzów wystarczy. Mam nadzieję, że przygoda z Formułą 1 nie zakończy się w tym przypadku na Toro Rosso, ale do tego potrzebny jest jeden z dwóch scenariuszy: rozłam między kierowcami seniorskiej ekipy Red Bulla lub wypuszczenie Sainza na rynek. Chętni na pewno się znajdą, już się zresztą znaleźli.
http://sokolimokiem.com/noty-za-styl-sezon-2016/


Może w przeczesywaniu oferty coś się jeszcze rzuci w oczy, ale póki co gram tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Już słychać ryk silników i czuć zapach palonych opon. Tak, po absolutnie szalonym i historycznym sezonie Grand Prix 2016, startują tegoroczne zmagania o Mistrzostwo Świata Formuły 1! Sezon – jak zwykle – rozpocznie GP Australii. To właśnie od zwycięstwa na torze w Melbourne rok temu swój marsz po pierwszy w karierze triumf w Grand Prix rozpoczął Nico Rosberg. Mistrz świata postanowił zakończyć swoją przygodę z wyścigami, a to sprawia, że czekają nas szalone zawody! Betsson skutecznie podgrzewa atmosferę przed pierwszym w sezonie wyścigiem i wszystkim nowym klientom, którzy dokonają depozytu, rozdaje po 30 złotych w Zakładzie Bez Ryzyka! Czyli nic nie ryzykujesz, a możesz tylko wygrać.

Faworytem do rozpoczęcia sezonu od zwycięstwa bez dwóch zdań jest Lewis Hamilton. Brytyjczyk lubi ścigać się na torze w Melbourne, co w czasie swojej długiej i pełnej sukcesów kariery pokazał wielokrotnie. Dwa lata temu był najszybszy i wygrał GP Australii, a rok temu dał się wyprzedzić tylko Nico Rosbergowi i na metę dotarł jako drugi. Grand Prix 2016 upłynęło pod znakiem niezwykle zaciętej i trwającej do samego końca sezonu rywalizacji pomiędzy Hamiltonem a późniejszym Mistrzem Świata i wszystko wskazuje na to, że bez Niemca na torach to właśnie kierowca ze stajni Mercedesa będzie głównym faworytem do sięgnięcia po czwarty w swojej karierze tytuł. Szanse Lewisa Hamiltona na zwycięstwo w GP Australii idealnie oddaje kurs w Betsson, który wynosi 2.30. Pozostali faworyci bukmachera na dojechanie do mety jako pierwszy? Ścigający się w barwach Ferrari Sebastian Vettel (4.60) i kolega Brytyjczyka z zespołu Mercedesa – Valtteri Bottas (7.00). Co ciekawe, w Mercedesie Bottas zastąpił Nico Rosberga – czy zastąpi go także w rywalizacji z Hamiltonem?

Grand Prix 2017 przynosi ze sobą sporo zmian. Te przede wszystkim dotyczą bolidów, które w tym roku, ze względu na większe gabaryty i lepszą przyczepność, będą mogły rozwijać jeszcze większe prędkości. Emerytowany mistrz Rosberg przyznał, że obecny sezon zapowiada się na prawdziwe starcie gladiatorów. Który z nich uderzy jako pierwszy i rozpocznie sezon od zwycięstwa? Wykorzystaj bonus od Betsson i wnieś trzydziestozłotowy Zakład Bez Ryzyka na swojego faworyta już teraz.

Odbierz zakład tutaj
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Sebastian Vettel - Daniel Ricciardo @ 1.35, 1xBet - kwalifikacje ✅✅
Zacznijmy od tego, że Ferrari od początku weekendu nie jeździ na 100% swoich możliwości, mówi to każdy. Na pierwszym treningu Niemiec przejechał prawie najmniej kółek ze wszystkich, bo tylko 10, stąd prawdopodobnie tak dalekie miejsce. Zresztą nie tylko dlatego, bo sam Seba przyznał potem, że mieli z rana trochę problemów. Dopiero na drugiej sesji powoli pokazał pazura i uzyskał drugi czas. Ktoś powie, że to aż pół sekundy za Hamiltonem. OK, ale mi wciąż gdzieś z tyłu głowy siedzi, że ten sezon może być powrotem starego dobrego Vettela. Ferrari przygotowało chyba jedyną jednostkę, która może zagrozić dominacji Mercedesa.
Ricciardo dziś też tracił do Vettela pół sekundy. Na niego to jednak za dużo. W dodatku dziś mieli trochę problemów z samochodem i czeka ich trochę poprawek. Daniel nie powinien w żaden sposób zagrozić pozycji Vettela.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Daniil Kvyat (Toro Rosso) vs Jolyon Palmer (Renault) Kwalifikacje
Toro Rosso na przestrzeni ostatnich lat dobrze sobie radzilo w kwalifikacjach na Albert Park. Zazwyczaj byli w dziesiatce.Kvyat jest zadowoloncy z piatkowych treningow i jak sam mowi da sie wiecej wycisnac z bolidow i jest zdowolony wykonanego programu. Czego nie mozna powiedziec o brytyjczyku, Palmer mial problem z bolidem podczas pierwszego treningu a w drugim rozbil bolid. Jak sam przyznal spedzil na torze 10 okrazen co jest bardzo malo , dodajac do tego sporo pracy calej zalodze. Mozna powiedziec ze w Toro Rosso panuje dobra atmosfera a bolidy Renault-a maja mieszane uczucia po piatkowym treningu a u Palmera wkradla sie nie pewnosc, czy zespol zdarzy z usunieciem usterek, nawet jezeli to Kvyat nawet potrafil zrownac sie w drugim treningu Hulkenberg-em wiec czemu nie mial by byc lepszy od Palmer-a.
D.Kvyat 1,65 B&amp;W
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ciekawe kwalifikacje za Nami. Były problemy, Q1 beznadziejnie się oglądało. Nie wiedziałem co się dzieje na torze, kto jakie czasy, bo awaria techniczna była i w ogóle bez grafik eh, masakra. Oj Liberty Media już podpadają na początku, wczoraj chwaliłem za nowości graficzne i czasy mikrosektorów, a dziś spora wpadka. Na szzęście ogarnęli potem i już było lepiej.

Walka o pole position jakaś tam była jednak. Ferrari nie odstaje jak po wczorjaszych treningach się wydawało. Fajnie, że Seb jest blisko. Lewis jednak włączył swoje &quot;Hammer time&quot; i pozamiatał. Ale i tak fajnie się to śledziło.

Fatalny dziś był dzień dla Palmera, Strolla i Ricciardo. Myślałem, że Daniel powalczy o coś, a jednak błąd i zakończył na bandzie. Jutro za to będzie niesamowita walka o odrabianie pozycji. No i w czołówce liczę na ciekawe wydarzenia. Stroll otrzymał karę +5 na starcie za wymianę skrzyni biegów po tym jak w 3 sesji treningowej zaliczył kontakt ze ścianą.

Moje typy ładnie weszły, mam nadzieję, że komuś pomogłem jakoś tymi opisami ;) Z Hulkenbergiem było łatwo bo Stroll jak wspomniałem dostał karę po 3 treningu już i mechanicy musieli mu tam szybko składać bolid. Z Sainzem było gorąco w pewnym momencie w Q2, ale ostatecznie Carlos wszedł do top10 jak przewidywałem.

Ustawienie na starcie:
1. Hamilton; 2. Vettel;
3. Bottas; 4. Räikkönen;
5. Verstappen; 6. Grosjean;
7. Massa; 8. Sainz;
9. Kwiat; 10. Ricciardo;
11. Pérez; 12. Hülkenberg;
13. Alonso; 14. Ocon;
15. Ericsson; 16. Giovinazzi;
17. Magnussen; 18. Vandoorne;
19. Palmer; 20. Stroll (+5)

Kwalifikacje już jednak są przeszłością, czas na szukanie propozycji na wyścig. Oferta nieco szersza więc mam nadzieje, że także swoimi propozycjami sypniecie. Oto mój zestaw.

GP Australii - wyścig niedziela 7:00
Nie ukończy wyścigu
Typ: Jolyon Palmer @ 2,75 Expekt
✅✅

W teorii najłatwiej postawić na to, że Alonso i Vandoorne nie dojadą do mety w wyścigu. Kursy jednak na to są zbyt oczywiste bo rzędu @1,5 i @1,8. Wolę zaryzykować jednak na Palmera. Bo jak prześledzimy weekend to od samego początku Palmer ma wielkie kłopoty z bolidem. W czasie 1 treningu Palmer rozbił swój bolid już na samym początku i przejechał tylko 4 okrążenia. 2 trening to dłuuugie przebywanie w garażu Palmera w związku z wykryciem przez mechaników błędu w działaniu przekładni.
W sobotę trening nr 3 to niby przejechanych 12 okrążeń, ale tempo fatalne. Identycznie jak podczas kwalifikacji, po których z ust Brytyjczyka sporo narzekań

Jolyon Palmer (P19): Dzisiaj nic nie poszło zgodnie z planem. Kompletnie nie miałem przyczepności i zmagałem się z hamulcami, więc musimy zrozumieć co poszło nie tak. Wczoraj bolid zachowywał się dużo lepiej i był szybszy na miękkich oponach z mocno zatankowanym zbiornikiem. Sezon rozpoczął się dla mnie całkowicie inaczej niż tego oczekiwałem, lecz zobaczymy co jutro się wydarzy.
Zatem każda sesja to BIG PROBLEM z jego bolidem. Dlaczego więc podczas wyścigu miałoby wszystko pójść po jego myśli? Kurs uważam, za dużą okazję więc gram. W Bwin dla porównania @2,30, że nie sklasyfikowany, a

GP Australii - wyścig niedziela 7:00
Sergio Perez - Fernando Alonso 1 @ 1,30✅7-OUT
Romain Grosjean - Kevin Magnussen 1 @ 1,25▶ obaj OUT
Carlos Sainz top10 @ 1,40✅8msc
AKO @ 2,06 Milenium

Perez otarł się o top10. Force India lepsze niż McLaren. Mimo doświadczenia Alonso i tak dziś wycisnął maxa z tego bolidu. Force India walczy o punkty. McLaren nei wiadomo czy dojedzie nawet... Poza tym Force India ma silnik Mercedesa, a McLaren Honda i wszystko na temat.

Grosjean świetny dziś. Miał szanse na lepszy wynik nawet, ale zdaje się, że ostatni zakręt na dohamowaniu zblokował koła i tam stracił, choć i tak P6 to dla Romka super sprawa.
Jego zespołowy kolega Magnussen z problemmai i wystartuje z końca z P17 wiec to już spory handicap na korzyść Romana wg mnie.

Konsekwentnie wierzę w Sainza w ten weekend. Chwaliłem go wczoraj, potwierdził to. Sądzę, że punkty w wyścigu dowiezie. Byle bez przygód. Bo o formę Toro Rosso jestem spokojny.


GP Australii - wyścig niedziela 7:00
Nico Hulkenberg - Danił Kwiat
Typ: Kwiat @ 2,02 Bwin
✅✅11-9

Wysoki kurs na Kwiata. Zaskakująco wysoki. Wiem, że Hulkenberg fajnie się prezentował na treningach, wysokie pozycje. Chwaliłem go wczoraj i zdania w sumie nie zmieniam. Dziś był również blisko Q3, bo setne ułamki sekund przesądziły, że skończył na P12, a nie w top10, ale jednak Kwiat i ogólnie Torro Rosso ma dobre otwarcie sezonu. Jeżdżą pewnie i zajęli dobre pozycje startowe. Kwiat z P9. Jak mówią w Torro Rosso chcą być czwartą siłą w tym sezonie. To zadanie może im się sprawdzić. Walka będzie wyrównana. Kurs widzę value jednak, dałbym z @1,8 max na Kwiata w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: F1
Godzina:
7:00
Spotkanie: Lance Stroll ukonczy wyscig?

Typ:
NIE ✅✅✅ siedzi, problemy z hamulcami
Kurs:
2.55
Bukmacher:
Expekt

Analiza:
Niestety moj typ na kwalifikacje zostal przez utopiony przez Strolla. Byc wolniejszym w Q1 od zespolowego kolegi o ponad 2 sec to brzmi jak niesmieszny zart. Bolid ma potencjal ale widac ze mlodzian nie potrafi tego wykorzystac. Moze z czasem bedzie lepiej. Natomiast co do typu.. Stroll podczas testow kilka razy popelnial duze bledy bo albo wypadal z toru i robil piruety w polapkach zwirowych albo rozbijaj sie o bandy. To samo bylo zreszta w 3 treningu kiedy tuz przez kwalifikacjami rozbil bolid o bariery. Jutro presja bedzie ogromna. Trzeba bedzie gonic stawke. Wyscig jest dlugi i mysle ze Stroll popelni gdzies blad uszkadzajac swoj bolid. Mozliwe tez jest to ze podczas zbyt optymistycznego manewru wyprzedzania gdzies na poboczu zakonczy wyscig. W tym roku zdecydowanie trudniej bedzie wyprzedzac przez co Strolla czeka nie lada trudne zadanie. Do tego tegoroczne konstrukcje bolidow duzo trudniej sie prowadza w porownaniu do lat ubieglych. Duzo bardziej sie slizgaja, sa niestabilne i latwym zadaniem nie jest wyprowadzenie kontry podczas uslizgu. Przekonal sie o tym kierowca Red Bulla Daniel Ricciardo ktory jest przeciez zawodnikiem nietuzinkowym rozbijajac samochod w kwalifikacjach w Q3. Jest to pierwszy wyscig calkowicie nowego sezonu stad tez mozliwy jest po prostu jakis defekt. Stroll startowal bedzie z ostatniego pola mimo zajecia przed ostatniego miejsca w kwalifikacjach ze wzgledu na przymusowa wymiane skrzyni biegow po crashu w 3 treningu co wiaze sie z kara +5 pozycji na starcie. W 1 zakrecie bedzie bardzo ciasno i tam rowniez moze sie sporo dziac, jakis kontakt z innym bolidem.. no chyba ze Williams pusci Strolla do wyscigu z alei serwisowej.. Kurs na to zdarzenie bardzo dobry biorac powyzsze aspekty pod uwage. Ja pogralem po 2.75 w Unibet ale juz spadl kurs do 2.30. W bwinie stoi ten zaklad po 1.95 takze duzo nizej. Ja to gram!

 
Otrzymane punkty reputacji: +106
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@ranczo0123, sam rozważałem też typ na Strolla, że nie będzie widział flagi w biało czarną szachownicę. W sumie nadal to rozważam jeszcze. Jak mówisz, na testach już miał przygody i rozbijał bolid. Teraz w 3 treningu to samo, składali mu bolid na szybko. Młody niedoświadczony, może wygrał Formułe Europejską, ale nie ma co ukrywać, w Williamsie jest tylko dlatego,że ma budżet. Czytałem w F1 Racing, że 20mln zapłacił w tamtym sezonie za możliwość testów bolidami na torach europejskch, i drugie 20 mln podobno wniósł w możliwość startów w tym sezonie. Czyli jakby nie było &quot;pay driver&quot;.
Jak pisałem przed kwalifikacjami, wg mnie jeszcze nieokrzesany jest i na dystansie wyścigu jak wspomniałeś może mieć kłopot.
Sam to chyba również pogram ;)
A co myślisz o moich propozycjach? Może coś jeszcze innego pograłeś na wyścig?
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
@ranczo0123, sam rozważałem też typ na Strolla, że nie będzie widział flagi w biało czarną szachownicę. W sumie nadal to rozważam jeszcze. Jak mówisz, na testach już miał przygody i rozbijał bolid. Teraz w 3 treningu to samo, składali mu bolid na szybko. Młody niedoświadczony, może wygrał Formułe Europejską, ale nie ma co ukrywać, w Williamsie jest tylko dlatego,że ma budżet. Czytałem w F1 Racing, że 20mln zapłacił w tamtym sezonie za możliwość testów bolidami na torach europejskch, i drugie 20 mln podobno wniósł w możliwość startów w tym sezonie. Czyli jakby nie było &quot;pay driver&quot;.
Jak pisałem przed kwalifikacjami, wg mnie jeszcze nieokrzesany jest i na dystansie wyścigu jak wspomniałeś może mieć kłopot.
Sam to chyba również pogram ;)
A co myślisz o moich propozycjach? Może coś jeszcze innego pograłeś na wyścig?
Twoje propozycje rowniez wydaja mi sie bardzo racjonalne. Kurs na Palmera ze nie ukonczy zdecydowanie za wysoki i spore value po tej stronie. Zreszta tak samo jak w przypadku Kvyat-Hulk kurs na Kvyata bardzo kuszacy i sam go pobieram. Mam nadzieje ze Rusek pozbieral sie juz mentalnie po poprzednim sezonie i nie zrobi zadnego glupstwa zaraz po starcie.. Jesli nie bedzie zadnych problemow po 1 okrazeniu i zadnych problemow technicznych Toro Rosso powinno tutaj byc wysoko. Widac ze maja potencjał. Jeszcze kilka slow co do twojego tripla. Jemu daje najmniejsze szanse na wejscie z tego wzgledu ze 3 typy na jednym kuponie i to jeszcze na wyscig prosza sie o klopoty. Oczywiscie bardzo racjonalna kazda z propozycji ale na samym poczatku sezonu gdzie ta niezawodnosc bolidow na pewno nie bedzie na najwyzszym poziomie takiego tripla bym odpuscil. Szczegolnie uwazalbym tutaj na zawodnikow Haasa ktorzy mieli problemy podczas testow z hamulcami i nie wiadomo czy na dystansie calego wyscigu dadza rade. Oczywiscie zycze powodzenia! ;) Jak znajde jeszcze jakas ciekawa propozycje to ja tutaj wam podrzuce.
 
W 0

wiko

Użytkownik
Podzielam opinie kolegów i również stawiam że Lance Stroll nie ukończy tego wyścigu.✅✅✅✅✅✅ Skusiła mnie ciekawa propozycja na Expect mianowicie zwycięzca grupy 2:
Massa
Perez
Sainz
Hulkenberg
Kurs na Masse wynosi 2.1, ✅✅✅✅✅✅✅ a brazylijczyk jak do tej pory świetnie prezentuje się w nowym bolidzie i bedzie liderem Williamsa. W kwalifikacjach Romain Grosjean pojechał świetnie, dlatego williams nie jest za &quot;Wielką trójką&quot;. Patrząc na tą grupę, to wydaje mi się że w normalnych warunkach tj. bez deszczu i wypadków nikt nie będzie w stanie z nim powalczyć
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
GP Australii - wyścig niedziela 7:00
Hulkenberg Nico - Palmer Jolyon @ 1.25✅
Grosjean Romain - Magnussen Kevin @ 1.25
Raikkonen Kimi - Ricciardo Daniel @ 1.28✅
Massa Felipe - Stroll Lance @ 1.13✅
AKO: 2.26 (1.80)✅ milenium

O Palmerze wsponiał już robson. Zawsze uważałem, że Palmer jest słabym kierowcą i nie nadaje się do F1, dzisiaj to potwierdził. Nieudany dzisiejszy dzień jak i cały weekend do tej pory, mało jeździł, do tego dzisiaj ostatnie miejsce w kwalifikacjach - jedna wielka mizeria. Hulk pokazuje cały czas, że jest dużo lepszym kierowcą, dobre treningi w jego wykonaniu, niezła jazda, dobre miejsca. Kwalifikacje zakończył na 12 miejscu, ale to i tak powinno wystarczyć na pokonanie słabego Palmera.

A propos Kimiego i Daniela, to tutaj sytuacja wydaję się prosta i logiczna. Kimi 4 miejsce dzisiaj, za Mercedesami i Sebem, czyli bez zaskoczeń. A Daniel? No cóż, bardzo szkoda tego wypadku w kwalifikacjach, bo gdyby nie to, to pewnie biłby się o 3-4 miejsce, a tak jest dopiero 10. Nie wydaję mi się, aby był w stanie dojechać do czołowej czwórki, za duża strata.

Ostatnia para bardzo krótko. Stroll problemy przez cały weekend, dzisiaj wypadek, uszkodzona skrzynia biegów i przez to jutro wystartuje z ostatniego pola. Felipe dzisiaj dobry przejazd, co poskutkowało 7 lokatą. Jak widać, różnica kolosalna.

Grosjean Romain - Magnussen Kevin, ten typ podał robson i nie ma sensu powtarzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom