>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Grand Prix Australii [24 - 26 marca 2017]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Palmer Jolyon Nie ukończy wyścigu @2,75✅✅ Expekt
Powtórzę typ Robsona ale uważam go za bardzo dobry kąsek jutrzejszego wyścigu.
Palmer w Australii ma katastrofalny weekend. Na treningach 20 okrążeń, problemy z bolidem (hamulce), brak przygotowań do wyścigu. Ostatnie miejsce w kwalifikacjach z ogromną stratą. Bolid oraz sam Palmer nie są przygotowani do ukończenia jutrzejszego wyścigu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gmark 765

gmark

Użytkownik
Coz, nowy regulamin wiec postaram sie po raz kolejny wrocic do F1 mimo iz moje srebrne strzaly nie sa juz srebrne i nie zdobi ich West a japonska Honda.

Grosjean Romain - Magnussen Kevin, ten typ podał robson i nie ma sensu powtarzać.
A moim zdaniem ten typ nie ma sensu po tym kursie, gdyz Romain nie slynal z konczenia wyscigow na Melbourne. Dobrze - zaliczyl zyciowy wynik (biorac pod uwage ze byl to debiut Haas) rok temu, ale dotychczas na 5 wyscigow na Albert Park ukonczyl wlasnie tylko dwa. Jest to agresywnie jezdzacy kierowca a Melbourne to jest tor starej daty ktory nie wybacza bledow.

Dla lubiacych szybkie emocje i szybkie rozliczenia polecam cos takiego na start.

Koniec Pierwszego Okrazenia
Sebastian Vettel - 3. lub gorszy 2,75 bet365
.
Wnioskuje to na podstawie doswiadczenia ale postaram sie wam przyblizyc dlaczego tak wybieram.
Od lat wiadomo ze parzysta strona na starcie toru Melbourne jest bardzo brudna. Na przestrzeni lat od zawsze bylo bardzo trudno zawodnikom nie stracic pozycji startujac z brudnej czesci toru. Przypomnialem sobie dla statystyk kilka ostatnich startow - startujacych tylko z 2 pozycji (gram akurat Vettela bo za nim stoi Mercedes ktory jest oczywiscie najmocniejszy silnikowo)
2016 - Rosberg spadek
2015 - Rosberg utrzymal 2. pozycje lecz do pierwszego zakretu Massa sie z nim zrownal
2014 - Riccardo - spadek
2013 - Webber - spadek
2012 - Button - swietny start
2011 - Hamilton utrzymal 2. pozycje lecz do pierwszego zakretu Webber sie z nim zrownal
2010 - Webber - spadek
2009 - Barichello - spadek
2008 - Kubica - swietny start
2007 - Alonso - spadek
2006 - Fisichella - spadek
Dalej juz nie chcialo mi sie sprawdzac, moze dlatego ze byly to czasy dominacji Ferrari a nie jestem fanem.
Czyli jak widac na 10 ostatnich startow tylko 4 razy typ nie wszedl. Zwykly Value bet.

Daniel Ricciardo - Zakonczy w TOP 6 - TAK 1,72. Bet365.
Red Bull jest aktualnie trzecia/druga sila w F1. Riccardo jest srednio szybszy o sekunde na okrazeniu od obu Toro Rosso, Massy i Grosjeana - ktorzy wyprzedaja go na starcie. Layout toru w Melbourne pozwala wyprzedzac - nie bylo z tym problemu w poprzednich latach. Powinno obyc sie bez problemow, no chyba ze sie Daniel znowu zgruzuje.

Najszybsze okrazenie:
Lewis Hamilton 2,20 Bet365

Ten zaklad to spore value gdyby spojrzec na wydarzenie
Najszybszy w kwalifikacjach, najszybszy w wyscigu i najszybsze okrazenie.
Dowolny kierowca TAK 2,25 Bet365
Napisze krotko, najszybszy kierowca, najszybszy bolid. Dochodzi troche loterii pod koniec gdy bolidy beda juz lekkie ale wciaz uznaje to za value.

Liczba Sklasyfikowanych Kierowcow: Ponizej 15,5 1,57 Bet365.
Przed pierwszymi sesjami testowymi bylo mozna lapac ta linie po 2,50. Pewnie Stroll i Palmer ja zanizyli. Co tu duzo mowic, Australia - tor starej daty bardzo szybki a przy tym bardzo niebezpieczny - bandy sa stosunkowo blisko a pobocza zamiast betonu maja klasyczne zwirowe pulapki z ktorej trudno sie wygrzebac. Mamy dwoch (prawie trzech) debiutantow, nowe niesprawdzone w boju maszyny, problem z silnikami Hondy, angola co przejechal 20 okrazen w testach - moim zdaniem powinno pojsc gladko. Linia ta w ostatnich latach sie nie sprawdzila tylko raz, wyscig wtedy ukonczylo 16 zawodnikow lecz warto dodac ze startowalo 22 a nie 20 aut jak teraz. Dodam tez ze w 2008 roku wyscig ukonczylo tylko 6 bolidow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam
Dawno już w tym dziale nie nie pisałem, wiec może kilka przemysleń co do wyścigu.
Jak najbardziej zgadzam się z kolegami wyżej , że nie dojedzie do szachownicy Stroll i Palmer. Od poczatku weekendu mozna zauważyć że mają problemy z torem i bolidem a kursy zachęcają. Ja chciałbym się podzielić takim spostrzeżeniem dotyczącym samego momentu startowego. Z pierwszej lini ruszją Ham i VET a wg mnie lepiej startują Ferarki . Można to było zaobserować w tamtm sezonie, czesto z dalszego pola wyskoczył Czerwony bolid. Wiadomo nowy sezon, nowe rozdanie ale do czego pije.
Typ: Zwycięca 1 okrążenia: kierowca z 1 miejsca na starcie
typ : nie
kurs 2,37 ,buk Fortuna
I druga teoria na poparcie typu. Tak sobie myślę, że zza pleców zajętych sobą HAM i VET może wyskoczyć ktoś z dwójki Bottas-Raikkonen, bo moment startowy obu kierowcom wychodzi całkiem nieźle. A i samemu Hamiltonowi zdarza się , że nie zawsze ten element wychodzi doskonale. Wiec liczę, że któraś z tych rzeczy zaskoczy.
Co do miejsc na mecie to widze tak :
Raikkonen 1-6 kurs 1,25
Grosjean 1-10 kurs 1,4
Riccardo 1-10 kurs 1,2
ako 2,1
Drugi zestaw
Hulkenberg 1-10 kurs 1,63
Verstappen 1-6 kurs 1,35
ako 2,2
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czas przestawiamy w przód a nie cofamy do tyłu.
tak tak chodzilo mi o to ze do przodu przestawiamy. tak czy siak jak ustawisz budzik w tel na 8 to obudzisz sie w polowie wyscigu bo telefon sam Ci zmieni godzine na wlasciwa. Wyscig o 7.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Info do Heros123. Blad jest w 1 poscie. Podales ze wyscig jest o 8 a jest o 7! Czas do tylu cofamy w nocy ale wyscig tak czy siak jest o 7!
Faktycznie, moje niedopatrzenie.
A moim zdaniem ten typ nie ma sensu po tym kursie, gdyz Romain nie slynal z konczenia wyscigow na Melbourne.
Moim zdaniem ma sens, więc go gram ;)
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Lewis Hamilton - Valtteri Bottas + Massa w TOP10 @ 1.68, Unibet ✅✅

Zacznę może od Massy. Dla niego przełomowym momentem były właśnie kwalifikacje, bo dopiero na nich wypróbował mieszankę ultramiękką i widać, że mu siadła. Siódma pozycja nie wzięła się z niczego, opony musiały odegrać znaczną rolę, bo na treningach Brazylijczykowi szło dość słabo poza pierwszym treningiem, jedynym, na którym zdołał wskoczyć do pierwszej dziesiątki. Problem w tym, że tam czasy były słabiutkie, wiadomo, pierwsze jazdy po torze w nowym sezonie... W każdym razie dziś wyglądał dobrze, a że Stroll znajdzie się gdzieś na totalnym końcu stawki i nie wiadomo w ogóle, czy dokończy wyścig, to Felipe będzie oczkiem w głowie i wierzę, że Williams dobierze mu najlepszą możliwą taktykę.
A wybór Hamiltona nad Bottasem jest prosty. Oczywiście, że obaj dysponują prawdopodobnie najlepszymi bolidami w stawce, ale wydaje mi się, że ten drugi ma blokadę psychiczną. Nie bez powodu każdy trening prócz trzeciego, gdzie wyprzedził Hamiltona o 0,011 sekundy, kończył właśnie za Brytyjczykiem. Wydaje mi się, że on doskonale zdaje sobie sprawę, kto jest w tym zespole niepodważalnym kierowcą numer jeden. Bottas będzie toczył zażartą walkę z Kimim o podium, ale Vettela i Hamiltona nie dogoni, jeśli któryś z nich nie wypadnie poza tor czy coś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
heros123 1K

heros123

Użytkownik

Świetna ta nowa F1, oby dalej to tak wyglądało, że Ferrari będzie do końca walczyć z Mercedesem. Świetny wyścig Seba, nie dał odskoczyć na początku Lewisowi, a potem, gdy Lewis utknął za Maksem, skrzętnie to wykorzystał i wyszedł na czoło stawki. Jeśli chodzi o wyniki, to raczej bez zaskoczeń. Z przodu Ferrari i Mercedesy, dalej Williams, Force India i Toro Rosso. Szkoda, że nie udało się dowieźć tego punktu Fernando, bo był na 10 pozycji jakiś czas, ale potem stracił dwie pozycje, a na końcu musiał wycofać się z wyścigu. No i oczywiście trzeba wspomnieć o ogromnym pechu Daniela przed własną publiką. Miałem nadzieje, że powalczy o punkty, a tu już na samym wyjeździe problemy, co skutkowało końcem marzeń o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Dopiero się skończył jeden wyścig, a ja już wyczekuję GP Chin. Oby tak dalej Formuło 1 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wygrywa kierowca, który przejechał więcej okrążeń.
A dlaczego Panowie wcześniej zaznaczyli zwrot w przypadku Grosjeana z Magnussenem?
e: gdybym wiedział to bym nie pytał. Uszczypliwość totalnie zbędna.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A dlaczego Panowie wcześniej zaznaczyli zwrot w przypadku Grosjeana z Magnussenem?
Ponieważ Milenium tak rozlicza te typy. Więc jak mieliśmy zaznaczyć?



W dwóch słowach pdosumowania całego weekendu.

Wyszło bardzo dobrze pod względem typowania. Większość typów w całym dziale trafiona, dziekuję za dyskusję, liczę, że z każdym kolejnym Grand Prix będziemy się jeszcze więcej udzielali i dyskutowali. Sezon zaczął się znakomicie. Może wyścig nie był porywający, ale miał kilka momentów kulminacyjnych, jak chociażby Hamitlon za Verstappenem, Toto Wolff ciskający pięścią, czy efektowny tak Hulka i Ocona na Alonso.

Największy pechowiec dziś: Ricciardo
Największy przegrany: Grosjean, znowu awarie, brawo @GMark za wyczucie. Na szczęście Magnussen tez awaria. Groszek ciągle te hamulce przeklęte eh
Największy wygrany: Vettel

No i panowie &quot;Forza Ferrari, Grande Machina!&quot; :cool:
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Za nami pierwszy wyscig. Gratulacje dla Seba i Scuderii Ferrari za swietna strategie. Brawo za typy oraz dla kazdej osoby ktora udzielala sie tutaj w watku. Mam nadzieje ze przy okazji nastepnego wyscigu dyskusji rowniez nie zabraknie oraz ze bedziemy sie dzielic swoim spostrzezeniami rownie owocnie co przy tym GP. Do zobaczenia za 2 tygodnie w Chinach!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom