>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Kolejka Bundesligi 05-07.08.2011

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

05-07.08.2011
Runda 1


Rozgrywki w Niemczech czas zacząć. Pierwsze spotkanie otwierające tegoroczny sezon zostanie rozegrane już w piątek na Signal Iduna Park.Obrońca tytułu zagra przeciwko przebudowanej ekipie z Hamburga.W sobotę zapewne najciekawszym spotkaniem będzie pojedynek Stuttgartu z Schalke. W niedziele na deser czeka nas potyczka Mainz z wicemistrzem oraz spotkania kandydata do mistrzostwa czyli Bayernu Monachium z Borussią Munchengladach gdzie powinniśmy zobaczyć grad bramek. Zapraszam do komentowania i pisana analiz.
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
cos cisza w tym temacie, wiec postaram sie przedstawic moje spostrzezenia odnosnie tej kolejki:
FC Köln - Wolfsburg Bundesliga 2,85 3,30 2,40
osobiscie sadze ze druzyna wilkow z Magathem w tym sezonie bedzie okupowala dolne rejony tabeli, kiedys bylem pewien podziwu do tego trenera ale teraz juz mnie on smieszy. Nie udana przygoda z S04, sprowadzenie nie tuzinkowych gwiazd typu Raul, Hunter oraz chyba najdrozszy z ostatnio sprowadzonych Jurado. Wydane grube milony na &quot;klasowych graczy&quot;, jak wszyscy wiemy niebyl to zbyt dobry ruch uwczesnego trenera i teraz zespol S04 boryka sie z powaznymi klopotami finansowymi.
Magath pare dni / tygodniu temu sprowadzil Klicha, bardzo pozytywne opinie na jego temat po czym teraz oddelegowal go do zespolu rezerw, do tego dochodzi porazka w pucharze z jakimis &quot;leszczami&quot;. Kolonia to zespol zadziorny, posiadajacy w swoich szeragach dosyc ciekawych graczy, mysle ze grajac u siebie beda chcieli dobrze rozpoczac sezon. 3 punkty jak najbardziej w zasiegu gospodarzy w najgroszym wypadku widze tutaj remis
typ 1 @ 2,85
Borussia Dortmund - Hamburger SV Bundesliga 1,65 3,65 5,30
tutaj widze faworyta w moim zespole : BVB. Ogladajac poczynania zolto-czarnych w pucharze z S04 bylem pelen podziwu do tych mlodych chlopakach ktorzy po ciezkim obozie treningowym byli w niezlym gazie. Teraz nogi powinny byc juz mniej zmeczone, morlane powinny byc na dobrym poziomie po przelamaniu sie w pucharze z 3 ligowcem ( dotychczas 3 ligowy odprawiali BVB w poczatkowych fazach tego pucharu )
BVB napewno bez Lucasa ale za to z Robertem w przodzie. Robert to calkiem inny zawodnik, zadziorny, walczacy jednak z dosyc slaba skutecznoscia. Licze jednak na to ze cos uda mu sie strzelic a mlode gwiazdy pokroju Gotze Kagawy i Gundogana beda w stanie pomoc mu w realizacji tego zadania. W ekipie Hamburga duzo bedzie zalezalo od formy bramkarza jednak mysle ze nie bedzie on mial &quot;dnia konia&quot; tak jak to mial bramkarz S04 w pucharze i 3 punkty w dosyc spokojnym stylu zostana na Westraflenstadion
typ 1 @ 1.65
Bayern München - Borussia Mönchengladbach Bundesliga 1,22 6,00 12,00
tutaj chyba nie trzeba sie zbytnio rozpisywac, faworyt do wygrania calej Bundesligi zaczyna swoje zmagania od meczu u siebie z druzyna Borussi. Posiadajac mocny sklad z Neuerem w bramce FCB nie powinno miec najmniejszych problemow z wygraniem pierwszego meczu. Zbyt klasowa druzyna aby zdazyl jej sie &quot;falstart&quot;. Druzyna gosci ma w swoich szeregach Rausa ktory moze probowac cos namieszac jednak mysle ze obroncy jak i bramkarz FCB stana na wysokosci zadania i zapewnia ze komplet punktow zostanie na AA.

typ 1 @ 1.22
Goście Strzelą Nie @ 1 ,90

kursy z Betsafe
pozdro
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Borussia Dortmund - Hamburger SV

Pierwszy mecz rozpoczynający sezon Bundesligi i zdawać by się mogło , że nie należy nic typować. Dla mnie jest to najlepsze spotkanie pod kątem bukmacherskim w pierwszej rundzie. Mistrzów Niemiec widzieliśmy już w akcji w rozgrywkach przed sezonowych gdzie w drugiej fazie radzili sobie świetnie. Początkowo zdarzały się wpadki ale nie jest to żaden powód do zmartwień. Borusii nie stawia się w roli faworyta do wygrania ligi ale &quot;maszynka&quot; jak grała tak gra wiec może być ciekawie. Największym osłabieniem wydaję się odejście Sahina ale został sprowadzony Gundogan by go zastąpić , który radzi sobie wyśmienicie w roli rozgrywającego , co można było zobaczyć w ostatnim turnieju towarzyskim gdzie pokonali Mainz i piątkowego rywala czyli Hamburger SV 2:0. BVB wystąpi na pewno bez Barriosa ale zastąpić go może przecież Zidan albo Lewandowski , szczerze wolałbym zobaczyć tego pierwszego bo niestety nasz rodak nie spisuję się rewelacyjnie , same przebłyski i przeplatanie występów lepszymi z gorszymi nie starczy na grę w podstawowej jedenastce. W Dortmundzie kto nie zagra to potrafi się wkomponować w ich piękny styl gry więc ciężko tutaj mówić o osłabieniach bo kto nie wejdzie z ławki to prezentuję równie wysoki poziom jak koledzy z podstawowej jedenastki. O Hamburgu wiele nie trzeba pisać , tak na prawdę musimy poznać tą ekipę od początku gdyż prawie cała kadra się zmieniła. Jak wcześniej wspominałem goście z Hamburga spotkali się z ekipą Kloppa w turnieju towarzyski i polegli 2:0. Wiadomo to sparingi ale tam już mogliśmy dostrzec różnice w jakości gry co może być pewnego rodzaju punktem odniesienia przed tym spotkaniem. Teraz w dodatku przyjdzie zagrać na wyjeździe, przeciwko ekipie, która prezentuję taki sam styl gry i poziom jak w poprzednim sezonie. Hamburg jest znany z tego , ze potrafi nawiązać walkę z najlepszymi ale jakoś ostatnio im to nie wychodziło tym bardziej teraz kiedy będą potrzebować czasu by się zgrać i złapać swój styl gry. Jedyne co mnie martwi to słaba skuteczność ekipy Kloppa ale mam nadzieję , że tym razem nie zawiodą i powinni spokojnie wygrać ale handicapu na początku sezonu nie zaryzykuję. Kursy poleciały już i zapewne polecą ja pobrałem trochę wcześniej. Borussia Dortmund
@ 1,73
Betsson
3/10 FT 3:1
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W prawdzie do pierwszej kolejki jeszcze tydzień, no ale już dziś nasuwa się kilka ciekawych typów, Tomson wspomniał o Borussii i w w pełni się zgadzam. Inne spotkanie, które na pewno ciekawie wygląda to spotkanie Herthy, chociaż jest też klika zespołów, które mogą w negatywny sposób zszokować formą, wiec na początek radze uważać między innymi na Bremę, Mainz i Leverkusen. Kolonia pokazała na wiosnę, że jest mocna i myślę, że w tym sezonie ma szansę powalczyć chociażby o Ligę Europy, ale na pocztem mają ciężkiego rywala Hoffenheim. Bliżej przyszłego weekendu na pewno coś napisze, a teraz zapraszam do tematu o DFB-Pokal :razz:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja nie jestem przekonany do BVB, te pierwsze mecze zazwyczaj z udziałem mistrzów nie są aż tak przewidywalne, moim zdaniem bardzo realny remis, po głowie chodzi mi 1:1, ale typować nie będę.

Wybrałem na razie jeden mecz, jedno-dwa zdarzenia, jeszcze będę się zastanawiać konkretniej.

1. FC Koln - Vfl Wolfsburg | Obie drużyny strzelą - TAK - 1,65 (Betsafe) ⛔


Wybieram taki typ bo nie licząc spotkania Bayernu z Gladbach to tutaj liczę na kilka goli, a i uważam, że stanie się to udziałem oby dwóch drużyn.Kolonia znów będzie walczyć o utrzymanie, jeśli będą grać tak dobrze u siebie jak w poprzedniej rundzie to nie powinno być z tym problemu, dobre wieści związane są z tym, że w zespole został duet napastników Novakovic - Podolski, w zasadzie cała jedenastka bazuje na tej z poprzedniego sezonu i nie powinno dojść w niej do zmian także w bramce na pewno zobaczymy Rensinga, obronę ma trzymać Geromel wraz z Mohamedem, w pomocy znani Chici, Jajalo oraz wzmocnienie bo właśnie Rietcher z Vfl.Doszło również do zmiany na stanowisku trenerskim, dziś coachem drużyny z Południa Niemiec jest Stale Solbakken, który w poprzednim sezonie z powodzeniem prowadził drużyny Kopenhagi.Sporo bo siedem sparingów oraz mecz pucharowy rozegrali gracze Koln, przegrali trzy mecze, ale we wszystkich tracili dość sporo goli, również coś utrzelili, wygrali też sporo, m.in ograli Panatę 2:1, Spartak 2:1 czy Kadrę Luksemburga 3:1, co znamienne to co chwilę powtarzały się nazwiska strzelców i wiedli prym Podolski, Novakovic, Jajalo czy Chici czyli zawodnicy, którzy są awizowani do gry w sobotnim meczu.W pucharze pokonali słaby zespół dość pewnie bo 3:0, bramki strzelali wyżej wymienieni gracze, a i w składzie nie było eksperymentów.Wolfsburg chcę się odbudować po poprzednim sezonie, celują w top5, ja jestem do tego sceptycznie nastawiony, co mnie się jedynie podoba w tym zespole to bardzo jakościowe wzmocnienia bo każdy z nowych graczy jest podstawowym ogniwem zespołu bo na pewno za takie trzeba uznać sprowadzenie do obrony Oschsa, Russa, do pomocy kadrowicza Trascha czy do ataku Ljakica.W pomocy będzie śmigać dobrze znany w Niemczech Salihamidzic.Trochę nie tęgie miny na staracie sezonu bo drużyna Magatha przegrała już w pucharze Niemiec z drużyną Red Bulla, tracą przy tym trzy bramki.W sparingach nie grali również na zero z tyłu, ale nadrabiają przy tym w ataku bo sprawdza się ten duet Mandzukic-Lakic ponieważ dość sporo strzelają, a że obrona nie jest wybitna to ich wyniki są wysokie.
Takie samo rozwiązanie widzę w sobotnie popołudnie w Kolonii, od dobrych kilku lat strzelają sobie sporo goli i liczę, że w pierwszej kolejce nie ograniczą się do kunktatorstwa i obejrzymy sporo bramek, a szansa jest na to spora.

Składy za kicker.de :


Rensing - Brecko, Geromel, Mohamad, Eichner - Chihi, Lanig, Riether, Jajalo - Novakovic, Podolski


Benaglio - Hasebe, Kjaer, Russ, M. Schäfer - Träsch, Josué - Ochs, Salihamidzic - Lakic, Mandzukic
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ja nie jestem przekonany do BVB, te pierwsze mecze zazwyczaj z udziałem mistrzów nie są aż tak przewidywalne, moim zdaniem bardzo realny remis, po głowie chodzi mi 1:1, ale typować nie będę. Wybrałem na razie jeden mecz, jedno-dwa zdarzenia, jeszcze będę się zastanawiać konkretniej.
Sam bym tego nie ruszał ale w rozgrywkach przedsezonowych BVB spisuję się tak samo jak w poprzednim sezonie w BL więc nie powinno być problemów z HSV tym bardziej , że tej ekipie będzie potrzebny czas aby powalczyć z najlepszymi. W ostatnich latach Borussia miała nie za dobre starty ale nie grali tego co obecnie więc nie ma się co martwić , w dodatku grają u siebie co jest kolejnym atutem.
 
R 28

roki1

Użytkownik
Jak gralby Barios to pozamiatane na sto procent.Teraz tez raczej pozamiatane, moze sie tylko trafic sytuacja jak w meczu z Schalke 100 okazji i dupa,ale racze to malo prawdopodobne.W kazdym badz razie i tak sypie na nich maszynka dziala zarąbiscie widac co graja kot w worku to nie jest wiec chyba na piatek bedzie to jeden z lepszych typow.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Borussia Dortmund - Hamburger SV

połowa/wynik końcowy
Typ: 1/1
Kurs: 2,30

bet-at-home

Nowy sezon w Bundeslidze zaczną Borussia Dortmund i HSV Hamburg. Drużyny grały ze sobą dwudziestego lipca w turnieju towarzyskim LIGA total Cup i zasłużenie wygrali wtedy dortmundczycy dwa do zera. Mistrzowie Niemiec nie licząc transferu Sahina utrzymali skład i zgranie na pewno będzie ich atutem. Hamburczycy przeszli za to rewolucję w składzie. Odeszli Van Nisterlooy, Trochowski, Pitroipa, Rozenhal, Mathijsen, Ze Roberto, Rosta, Alex Silva i Benjamin. Moim zdaniem minie trochę czasu zanim HSV będzie mogło rywalizować z drużynami pokroju Borussi Dortmund. W ekipie gospdarzy nie zagrają kontuzjowani nie zagrają kontuzjowani Barrios, Owomoyela, Schmelzer ale nie powinno to stanowić problemu dla Jurgena Kloppa. Z tego co wyczytałem na stronie klubu z Dortmundu prawdopodobnie zabraknie od pierwszych minut Jakuba Błaszczykowskiego a dwóch innych naszych rodaków Lewandowskiego i Piszczka zobaczymy w podstawowym składzie. W ubiegłym sezonie gospodarze łatwo pokonali HSV dwa do zera po bramkach Kagawy i Barriosa. dzisiaj na pewno można się spodziewać kompletu osiemdziesięciu tysięcy widzów a z taka publicznością zwycięstwo wydaje się być jeszcze łatwiejsze.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Mainz - Leverkusen
Gospodarze fatalnie w rozgrywkach przed sezonowych w dodatku odeszło paru wartościowych graczy , którzy potrafili robić różnice. Mam na myśli Holtbiego , który wrócił do Schalke z wypożyczenia oraz solidnego w obronie Fuchsa, w dodatku z napadu odszedł bramkostrzelny Schurle ale to nie koniec złych wieści.Dodatkowo Mainz odpadło po 120 minutowym boju z rumuńskim klubem Gaz Metan i zmęczenie na pewno da się we znaki w niedziele tym bardziej , że jest to początek sezonu i piłkarze jeszcze nie są na 100 % przygotowani do długiego sezonu.
Leverkusen w swoim składzie ma wielu wartościowych graczy ale warto przypomnieć ,że w tym sezonie nie zobaczymy Vidala oraz Hyppi jednak działacze nie spali i sprowadzili graczy , którzy mają zastąpić tych dwóch. Dutt obejmując stanowisko w Leverkusen zabrał ze sobą Topraka ,który ma zastąpić fina. Do składu zawitał również Oczipka występujący w ostatnim sezonie w St Pauli , który wraca do Bayeru po wypożyczenie trwającym 3 lata co pozwoliło mu z pewnością zdobyć cenne doświadczenie.
Jeśli chodzi o potencjał goście przeważają pod każdym względem. Mainz w okienku transferowym wyrządziło sobie myślę więcej szkód niż pożytku co widać po obecnych wynikach. W ubiegłym sezonie podopieczni Tuchela notowali fantastyczną serię ale teraz to na pewno się nie powtórzy. W dodatku to o czym pisałem wyżej czyli zmęczenie z pewnością wpłynie na przebieg tego spotkania. Leverkusen po ostatniej &quot;dziwnej&quot; porażce z prowadzenia 0:3 na 4:3 gdzie przy wysokim prowadzeniu &quot;staneli&quot; z pewnością będą chcieli się odkupić w oczach swoich fanów i zgromadzić komplet punktów. Warto dodać, że Dutt potrafił zgrać ekipę z mniejszym potencjałem czyli Freiburg , teraz ma szanse się wykazać na co na prawdę go stać bo skład ma spokojnie na TOP 3. Co do samego typu jeszcze się zastanawiam ale to takie wstępne info. Będzie edyta jak się zdecyduję.

Leverkusen (AH-0,25)
@ 1,71
Pinnacle
3/10
FT 2-0
 
horus 129

horus

Użytkownik


Bundesliga
Borussia Dortmund - HSV Hamburg
Data: 05.08.2011r.
Typ: over 2,5 ✅
Kurs: @1.79 |Betsafe
Wynik: 3:1
Pierwsze spotkanie w sezonie, a więc ze stawką delikatnie. Ten mecz traktuję jako takie przetarcie.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, lecz ja bym nie przekreślał szans HSV. Drużyna ta rozegrała bardzo wartościowe sparingi między innymi z Bayernem, Borussią Dortmund, FC Groningen i Valencią. W tych meczach potrafiła ograć Bawarczyków, oraz rozgromić drużynę z Holandii aż 4:0. Wyrównany bój był również z Valencią - ostatecznie przegrany 1:2.
Całkiem niedawno drużyna z Dortmundu w towarzyskim turnieju ograła właśnie HSV 2:0 - mecz trwał 60 minut, tak więc z racji tego, że dzisiaj czasu będzie więcej typuję over 2,5 gola. Wprawdzie w BVB nie zagra Lucas Barrios, lecz są zawsze groźni Götze, Kagawa czy też Großkreutz. Goście również mają kim straszyć w ofensywie. Elia, Son czy Petrić dają nadzieję na to, że Borussia dzisiaj nie zachowa czystego konta. Wyniki w sparingach HSV były overowe i dzisiaj sądzę, że również są duże szanse na przynajmniej 3 bramki w meczu. W Bundeslidze jak wiadomo pada sporo goli, tak więc kurs warty gry.
Przypuszczalne składy:
Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Löwe - Gündogan, S. Bender - M. Götze, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski
HSV: Drobny - Diekmeier, Mancienne, Westermann, Aogo - Rincon, Jarolim - Töre, Son, Elia - Petric​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
DORTMUND - HSV
Typ : Dortmund @ 1,518 Pinnacle✅ KO! 3:1
Wiem, że pierwszy mecz sezonu. Zawsze się mówi, że brakuje zgrania itp, ale takie argumenty nie pasują o BVB akurat. Widziałem ich gre z Schalke w Superpucharze, widziałem w Liga Total. Nic ze swojego ofensywnego usposobienia nie zmienili mimo iż odpadł Sahin wydawałoby się fundamentalna postać. Zastępuje go Gundogan i może to być kolejny strzął w 10. Na szpicy brak Barriosa z powodu kontuzji, więc szansa dla Lewandowskiego. Kagawa, Gotze fenomenalnie współpracują ze sobą. Na lewej obronie póki co Lowe, ale ten chłopak sprowadzony z 4ligi radzi sobie świetnie. Owszem nie jest to Schmelzer, ale potencjał w nim spory. No i wkońcu szersza ławka w BVB. Perisić, Zidan, Leitner, Kehl, Santana. No i ta ich mentalność wpojona przez Kloppa.
HSV za ciekawie nie wygląda. Odeszli van Nistelrooy, Mathijsen, Rozehnal ,Pitroipa, Trochowski, Ze Roberto, Choupo-Moting. W ich miejsce sprowadzono zaciąg młodych z Chelsea tj Mancienne, Bruma i Toere.A także Tavares z M&#39;Boro i Skjelbred z ROsenborga. Wrócił też Berg z PSV z wypożyczenia bodaj. Wiele zależeć będzie od tego jak spisywał się będzei Elia, a jest on strasznei chimeryczny. Talent ma spory, ale jakoś nie ptorafi tego sprzedać w meczach z dobrymi przeciwnikami. Guerrero zmęczony pewnie po Copa America. W ataku więc ma pokazać się przebojowy Koreańczyk Son. A co w pomocy ? Jarolim i Rincon przy formacji BVB wygląda to blado.
Licze na zgranie Dortmundczyków. HSV wcale mi się nie widzi w tym meczu. Nazwa nadal budzi respekt, ale personalnie wyglądają gorzej niż przed rokiem, a przecież już tam spisywali się kiepsko. Juz w Pucharze Niemiec się męczyli z Oldenburgiem wygrywając 2:1 ostatecznie. A Oldenburg to Oberliga czyli jak się nie myle czwartoligowiec...
Do dubla biorę śmiało BVB dzisiaj ;)
DORTMUND: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Löwe - Gündogan, S. Bender - M. Götze, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski
HSV : Drobny - Diekmeier, Mancienne, Westermann, Aogo - Rincon, Jarolim - Töre, Son, Elia - Petric
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Borussia Dortmund - Hamburger SV



No i sezon się zaczyna, na początek tak jak co roku szlagierowym spotkaniem zostanie zainaugurowana Bundesliga. Borussia Dortmund na Signal-Iduna Park będzie rywalizować z ekipą z Hamburga, obie ekipy w przewie pomiędzy sezonami poczyniły kilka zmian w składach, BVB nastawione na poszerzenie kadry mając w perspektywie walką na kilku frontach, w HSV pozbyto się kilku weteranów zastępując ich młodzieżą, nastawiając się na budowanie zespołu. Faworytem tejże rywalizacji jest zdecydowanie drużyna Klopp, ale mając na uwadze problemy ze skutecznością i brak podstawowego napastnika Lucasa Barrios można przypuszczać, że nie koniecznie mecz ułoży się po myśli Dortmundczyków. Faktycznie niedawno był mecz HSV-BVB zakończony zwycięstwem Borussii, ale nie przywiązywał bym do samego wyniku uwagi, dziś obie ekipy grają na inauguracje w zawsze specyficznym meczu, okraszonym swoistą oprawą, transmitowanym w publicznej telewizji itp. w praktyce mecz traktowany jest bardzo oficjalnie, co niewątpliwie wpływa na motywacje w obu zespołach. W spotkaniu zaliczanym do DFB-Pokal Borussia pokonała zdecydowanie słabszą drużynę, wynik 3-0 w prawdzie pozwala optymistycznie patrzeć na dyspozycje dzisiejszych gospodarzy, no ale dwie bramki Lewandowskiego, który pewnie wyczerpał limit na najbliższe dwa miesiące jakoś mnie nie przekonują ;), w prawdzie inne formacje, mam na myśli linię obrony, czy pomocy spisują się znakomicie, ale pressing i utrzymywanie się przy piłce nie gwarantuje bramek. Bardzo żałuje, że władzę BVB doszły do wniosku, że napastników którzy grali by tych wysuniętych już im nie potrzeba, bo na dzień dzisiejszy owa formacja jest na niskim poziomie oraz praktycznie niema możliwości roszady. Hamburger SV jeden z bogatszych klubów w Niemczech, a może i na świecie po nieudanym sezonie chce wrócić na szczyt, ale tym razem inną drogą, zarząd podjął decyzję, że teraz będą budować drużynę, młodymi, perspektywicznym graczami w oparciu i kilki znanych i doświadczonych piłkarzy. I takim oto sposobem Jarolim, Elia, Petric, Kacar i Guerrero dostali kolegów, których mają poprowadzić w drodze na szczyt. W między czasie w HSV objawił się koreański talent Heung-Min Son, chłopak był już jakiś czas w HSV ale dopiero teraz został tak na prawdę dostrzeżony. Co do samego spotkania to obawiam się, że będzie bardzo podobne do meczu o Super Puchar Niemiec, gdzie BVB dominowało Schalke przez cały mecz, ale nie potrafili tego udokumentować. Wydaje mi się, że Hamburg ma piłkarzy, którzy byli by wstanie zatrzymać ofensorów BVB z Lewandowskim na czele :;/:. Mimo to na stoperze zagra Mancienne dla mnie, znak zapytania, nie mam pojęcia jak zagra i czy poradzi sobie z indywidualnym akcjami Kagawa czy Götze. W prawdzie faworyta łatwo wskazać, ale ja osobiście jestem ostrożny z typem na Borussię, wydaje mi się że najrozsądniejszym typem jest under 2,5, sądzę że BVB da sobie radę i zatrzymają Sona, Elie i Petrica którzy stanowią największe zagrożenie, ale też nie sądzę że BVB na początek się rozstrzela zwłaszcza, że ani Lewy ani Zidan nie są w nadzwyczajnej dyspozycji. Co do typu na zwycięstwo BVB to się chyba powstrzymam, to jest pierwszy naprawdę poważny sprawdzian w tym sezonie dla BVB, wprawdzie był też mecz z S04, ale to było dość wcześnie w dodatku derby wiec myślę, że należy dziś spokojnie obejrzeć spotkanie.

Borussia Dortmund - Hamburger SV (Poniżej/powyżej: 2.5) Typ:poniżej Kurs:1,9
Robert Lewandowski (Borussia Dortmund) Typ: Nie strzeli Kurs:1.55
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
DORTMUND - HSV
3:1
Dzisiaj wieczorem rozpocznie się rywalizacja o mistrzostwo Niemiec w nowym sezonie. W inauguracyjnym spotkaniu na Signal Iduna Park Borussia podejmowac będzie HSV Hamburg. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Borussia, która w pięknym stylu zdobyła mistrzostwo w poprzednim sezonie, czeka cięzka walka o obrone tytułu, do którego aspiruje kilka klubów z Bayernem Monachium na czele. Zespół z Hamburga w poprzednim sezonie uplasował się na ósmym miejscu, co było dużym rozczarowaniem. Teraz podopieczni Michael Oenninga mają powalczyć przynajmniej o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. W obydwu klubach doszlo do kilku transferów. W Borussii przede wszystkim nie obejrzymy już Nuriego Sahina, który za 10 mln EUR przeniósl się do Realu. Nie ma także Dede i Hajnala. Sprowadzono jednak Gundogana z Norymbergii, a także Ivana Perisića i młodego Chrisa Lówe. W Dortmundzie jednak zatrzymano najwieksze gwiazdy jak Gótze, Kagawa, Barrios noi trener Jurgen Klopp został. Pilkarze Borussi mają już za sobą mecz w pucharze Niemiec, pewnie wygrany 3:0 dwie bramki Lewandowskiego. Zgranie Borussi w tym meczu będzie mialo kluczowe znaczenie piłkarze dobrze się znają, można tylko narzekać na brak Barriosa który leczy drobny uraz, a to na pewno będzie szansa dla Roberta. Myśle że trener Klopp dobrze zmobilizuje swoich pilkarzy i nie popelni juz takiego błedu jak w ubieglym sezonie przegrywając na inaugurację z Leverkusen. Hamburg pozbył się swoich największych gwiazd jak Ruud Van Nisterloy, Piotr Trochowski, bramkarz Rost, Ze Roberto, Pitroipa, Mathijsen, napewno to będzie spore osłabienie. Jak się wymienia prawie cala jedenastke to nie mozna od razu oczekiwąc dobrych wyników, zespól należy zgrać. Myśle że sukcesem bedzie strzelenie przez Hamburg bramki. HSV tez rozegral mecz w pucharze Niemiec wymeczone zwyciestwo na Oldenburgie nie moze napawac optymizmem. Myśle że Borussia zwycięzy u siebie a Hamburg nie strzeli gola.

Moje propozycje:
Typ:1 ✅
Kurs: 1,60
Borussia wygra do zera:
Kurs: 2,60⛔
Bukmacher: betclic
-------------------------------------------------------
HERTHA - NURNBERG
0:1
Hertha Berlin wraca po rocznej przerwie do pierwszej bundesligi. Zrobiła to w niezłym stylu, bo miała az 9 oczek przewagi nad drugim Augsburgiem. Berlińczycy po powrocie wzmocnili skład takimi piłkarzami jak. Tunay Torun, Peter Nieyemer, Thomas Kraft, Andreas Ottl czy Maik Franz. Zatrzymali w dodatku najlepszych graczy jak Lasogga czy Ramos, Natomiast Nurnberg został osłabiony pozbywając sie takich graczy jak Gundogan, Mintal czy Wolf, na pewno to bedzie duze osłabienie dla Norymbergi ci zadowdnicy stanowili o sile zespołu. Nurnberg w tamtym sezonie zajal wysokie 6 miejsce, ale sądze ze będzie to ciezko powtorzyc. Herthe stac na zwyciestwo w tym meczu w dodatku że graja przed własną publicznoscią. Stawiam na zwyciestwo Berlińczyków, a kurs zachecający 2,10.
Przewidywane składy:
Hertha: Kraft - Lell, Franz, Mijatovic, Kobiashvili - Niemeyer, Ottl - Ebert, Ramos, Torun - Lasogga
Nürnberg: R. Schäfer - Chandler, Klose, Wollscheid, Pinola - Simons - Eigler, Feulner, Hegeler, Esswein - Pekhart

Typ: 1⛔
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betclic
darius010// Bardzo dobry typ na Herthe, w 100% się zgadzam, dodam też od siebie, że ważnym atutem będzie własny stadion, w Berlinie może na trybunach usiąść 75 tys.
jose_bastiano// ...bardzo słaba gra Herthy, troche się na nich zawiodłem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziś raczej mistrz wygra, szkoda że taki mały kurs, Lewy na ataku może być ciężko o gole :p
HSV niestety nie ma czym postraszyć w ataku, tak jak Pitroipa napędzał ich to żaden inny go nie zastąpi. Jedyne co to stałe fragmenty mogą przynieść gościom korzyści.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
HSV niestety nie ma czym postraszyć w ataku, tak jak Pitroipa napędzał ich to żaden inny go nie zastąpi. Jedyne co to stałe fragmenty mogą przynieść gościom korzyści.
Właśnie dlatego się w pewnym sensie boję stawiać na BVB, mimo że są morowanym faworytem. Może być tak, że HSV postawi autobus, obrońcy będą rzucić na skrzydło do Elii, a ten rzuci Petricowi raz na głowę i bach... BVB ma problemy ze strzelaniem bramek, a Lewandowski w ogóle się tam nie odnajduje, bo co to za napastnik, który z S04 mógł robić co chciał, koledzy stali za plecami, a on ma dwie, trzy okazje w meczu i jescze je marnuje. Powiem szczerze dygam, że może być fix na początek w postaci remisu 1-1 ewentualnie 0-0.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Cóż, potwierdziło się, że o ile straty Rosta, Mathijsena, Van Nistelrooya mogą wyjść zespołowi na dobre, o tyle bez Ze Roberto i nielubianego przez kolejnych szkoleniowców Pitroipy może być w tym sezonie ciężko (o Trochowskim nie wspominam, bo z taką formą nadawał się naprawdę tylko do Hiszpanii, nie do Bundesligi ???? ). Na ich szczęście mają Westermanna i przede wszystkim Petricia, który w pojedynkę jest w stanie wprowadzić ich do pucharów. Co do BVB, nie cytujmy komentatora Matiego, który już na początku meczu gadał o tym, że niektórzy twierdzili, że to tylko jeden tak dobry sezon tej Borussii, ale nie mieli racji, bo w tym jest jeszcze mocniejsza. Pamiętamy, jak zaczął ligę w sezonie po równie ekscytującym wywalczeniu mistrzostwa Wolfsburg? Też dwubramkowa wygrana. I to z kim? Zdecydowanie z ekipą mocniejszą, niż w tej chwili HSV, bez dwóch zdań.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Bardzo dobra inauguracja ligi. Borussia moim zdaniem jest świetnie przygotowana do sezonu zarówno pod względem kondycyjnym jak i taktycznym. W skład wkomponował się Gundogan, na lewej obronie Lowe pokazał, że będzie wartościowym zmiennikiem, a formą błysnęli jak zwykle Kagawa i Gotze. Pierwsza połowa? Absolutna dominacja BVB. Naprawdę pozytywnie zaprezentował się Lewandowski, który starał się być aktywnym, co zresztą zaowocowało udziałem przy dwóch trafieniach. Piszczka nie muszę chwalić, bo z pewnego (dobrego) poziomu już chyba nie zejdzie. HSV momentami bezbarwny. Zero pomysłu na grę w ataku pozycyjnym, duże dziury w środku i błędy w defensywie. Jedynie na plus zapisał się Tore, tak chwalony za dynamikę i umiejętności techniczne. 3:1 to chyba najniższy wymiar kary, bo sytuacji było zdecydowanie więcej.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy 1. Bundesliga

Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim
Typ:
Hannover
Kurs: 2,10

bet365
Wystartował czterdziesty dziewiąty sezon niemieckiej Bundesligi. Zainaugurował go wczorajszy zwycięski pojedynek Borussii Dortmund z HSV Hamburg. Ja z dzisiejszej kolejki spotkań wybrałem pojedynek Hannoveru z Hoffenheim. Moim faworytem jest drużyna gospodarzy. W poprzednim sezonie zdobyli oni przecierz czwarte miejsce w tabeli wygrywając dwanaście z siedemnastu spotkań na swoim obiekcie. Z kadry zespołu praktycznie nie ubył nikt znaczacy a przyszło paru interesujących graczy. Zakupili chociaż by Artura Sobiecha z Polonii Warszawa. Polak ma stanowić alternatywę w ataku. Do tego na zasadzie wolnego transferu z Schalke 04 przeszedł Christian Pander oraz z drużyny Stabaek IF Norweg Henning Hauger. Teraz kilka słów o gościach. Ubiegły sezon zakończyli oni na jedenastym miejscu z zaledwie czterema wyjazdowymi zwycięstwami. Trener Stanislawski ma poważne braki kadrowe. W ubiegłym tygodniu do listy kontuzjowanych dołączył Vedad Ibisević. Już wcześniej znajdowali się na niej Andreas Ibertsberger, Matthias Jaissle , Gylfi Sigurdsson, Boris Vukcević i Manuel Gulde. Zatem był to trzon zespołu w poprzednim sezonie. Jeśli chodzi o transfery to do kadry dołączyli Sven Schipplock, Fabian Johnson, Knowledge Musona i młody bramkarz Koen Casteels. Odeszli tylko Alaba do Bayernu i Grahl do paderborn. Krótko mówiąc ja stawiam na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Werder - Kaiserlautern
typ: 2 kurs: 4,76 pinnacle


Oj Werder Werder, słabiutki jak rok temu, jedyne wzmocnienie w ataku to Ekici, na ile się zgrał z druzyna jak Gundogan w BVB tego nie wiem. Brak dziś Pizarro i Borowskiego.
Kaiserlauter natomiast odwrotnie, jedynie strata drewnianego Lakica , teraz mają trio w ataku Shechter, Sahan, Ilivevic bardzo dobrze se pogrywają co było widać w pucharze Niemiec. Jedynie co szwankowało zawsze u gosci to obrona i bramkarz, w tym sezonie zobaczymy kto będzie &#39;1&#39; gdyz w pucharze bronił młody Trapp. Jeśli Werder nie zaskoczy czyms nowym w porownaniu do tamtego sezonu nie widze raczej szans na wygrana gospodarzy.

oczywiście z podpórką też dobry kurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom