>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Kolejka Bundesligi 05-07.08.2011

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Hertha BSC - 1. FC Nürnberg​


Bundesliga po rocznej przerwie wraca do Berlina, nie muszę chyba mówić jak bardzo jest to ważne wydarzenie da tamtejszej ludności. Stadion Olimpijski w Berlinie mogący pomieścić 75 tysięcy widzów na pewno będzie pełen, mobilizacja w zespole gospodarzy na pewno niesamowita, pierwszy mecz po powrocie musi być wygrany. Do tego bardzo dobre wyniki w sparingach, w prawdzie przegrana na własnym boisku z Realem Madryt 1-3, ale po bardzo dobrym spotkaniu Berlińczyków. W klubie z Berlina dokonano kilka dobrych transferów, zaczynając od byłego bramkarza Bayernu: Thomas Kraft czy innych ciekawych graczy jak: Tunay Torun, Andreas Ottl w klubie byli też już inni ciekawi zawodnicy między innymi Ramos, Kobiashvili czy Ebert. Skład wydaje się bardzo fajnie sklejony, na pewni Hertha ma w tym sezonie większe perspektywy niż tylko utrzymanie. Norymberga miała dobry poprzedni sezon, ale raczej spodziewam się, że w tym roku już nie będzie tak kolorowo, piłkarze którzy się wybili odeszli, nowych trzeba od nowa wkomponować do zespołu zespołu. Swoją drogą FCN też miała dobre sparingi, myślę że z formą będzie dobrze, ale przede wszystkim na ich zwycięstwa trzeba będzie liczyć w meczach u siebie. Mecz na pewno będzie ciekawy, spodziewam się że atut własnego boiska zaowocuje i Hertha pierwszy mecz po powrocie wygra.

Składy:

Hertha: Kraft - Lell, Franz, Mijatovic, Kobiashvili - Niemeyer, Ottl - Ebert, Ramos, Torun - Lasogga

Nürnberg: R. Schäfer - Chandler, Klose, Wollscheid, Pinola - Simons - Eigler, Feulner, Hegeler, Esswein - Pekhart

Hertha Berlin - 1. FC Nürnberg Typ:1 Kurs:2,1



VfB Stuttgart - FC Schalke 04


Inne spotkanie, które mnie zainteresowało to niemiecki klasyk, Stuttgart vs Schalke. Mecz bardzo ważny dla obu ekip, VfB walczy na własnym stadionie o odkupienie po nieudanym sezonie, Schalke pod wodzą Rangnick będzie chciało dobrze zacząć sezon. W poprzednich spotkaniach Stuttgart w dobrym stylu pokonał Wehen w pucharze Niemiec, Schalke po karnych pokonało lokalnego rywala BVB w Super pucharze, mimo że w samym mecz nic specjalnego nie pokazali, za to już w następnym pokazali kunszt strzelecki deklasując Teningen 11-1. Dziś spodziewam się meczu walki i bramek po obu stronach, obie drużyny będą chciały dobrze zacząć, obie mają dobrych ofensorów, jednostronnego widowiska się raczej nie spodziewam, a typ obie strzelą wydaje mi się bardzo prawdopodobny.


Składy:

Stuttgart: Ulreich - Boulahrouz, Tasci, Maza, Molinaro - Kvist, Kuzmanovic - Harnik, Hajnal, Gentner - Cacau

Schalke: Fährmann - Höger, Höwedes, Papadopoulos, Fuchs - Matip, Holtby - Baumjohann, Raul, Draxler - Huntelaar



Stuttgart-Schalke (obie druzyny strz.gola) Typ:Tak Kurs:1,5
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
No niestety tak jak w przypadku HSV tak dziś w meczu wilków nie widzę dużych szans dla gości, w ataku oprócz dwójki chorwackich napastników (albo jednego i Helmesa) nie mają nikogo, Josue i Trasch nie mają parcia do przodu, stary Salihamidzic czy nowy nabytek Ochs który będzie probować się przedzierac :d Kolonia dziś bez dziadów w pomocy , skład dośc ofensywny, tak jak to robią u siebie na stadionie. Nowy trener z Kopenhagi i dziś powinni pyknąc VfL
Koln @ 2,9 pinnacle
 
M 2

maciek8787

Użytkownik
Hertha-Nurnberg
Hertha po powrocie do bundesligi będzie chciała pokazać dobry futbol, po kilku ciekawych transferach może narobić szumu,ale ich celem jest utrzymanie.Natomiast Nurnberg opuściło kilku dobrych zawodników zastąpionych zawodnikami z niższych lig,co nie oznacza że łatwo oddadzą 3 pkt. Biorąc pod uwagę niezły kurs postawiłbym
X2 kurs 1,75
Mainz-Leverkusen

Wydaje mi się że bukmacherzy nie wierzą w Mainz a dobrze wiemy że u siebie zawsze są grozni grając nawet z najlepszymi dlatego warto zaryzykować za taki kurs 1x kurs 2,00 Bwin
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Mainz - Leverkusen

Mainz ostatnio spisuje się bardzo słabo. W Lidze Europejskiej odpadli z Rumuńską drużyną Gaz Metan Medias. U siebie jak i na wyjeździe zremisowali 1:1 . W pucharze Niemiec przeszli do następnej rundy ale po męczarniach. Mecz wygrany po dogrywce. Pozbyli się kilku naprawde dobrych piłkarzy np: Fuchs, Karhan czy napastnik Schurrle. W jutrzejszym meczu nie będzie mógł zagrać Adam Szalai. Przejdźmy do drużyny ,,Aptekarzy&quot;. Odszedł Arturo Vidal i zakończył kariere Sami Hyypia. Kupili za to Karima Bellarabi który w minionym sezonie w 3 lidze strzelił 8 bramek w 35 meczach, z wypożyczenia powrócił Oczipka oraz jak wyżej wspomniałem o kupnie Schurrela. Co prawda przegrali ostatni mecz w pucharze Niemiec po dogrywce z Dynamem Drezno. H2H wskazują na wyrównany pojedynek, lecz ja typuje:

Mainz - Bayer 2 @ 1,90 Bet365⛔
over 2,5 bramek @ 1,95 Bet365⛔
over 9,5 rożnych @ 1,90 Bet365✅

E: Josed faktycznie mój błąd. Juz poprawiłem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
MAINZ - LEVERKUSEN
Typ : Over2,5gola @ 1,971 Pinnacle⛔2:0
Rozsądnym wydaje się tutaj także typ na Leverkusen. Jak wiemy Mainz póki co falstart zanotowalo. Męczarnie z rumuńskim Gaz Metan. O ile widizałem do 60min pierwszy mecz na własnym stadionie to mieli ogromną przewage. Wiele świetnych okazji, ale najzwyczajniej ich nie wykorzystywali. A w Rumunii gra się ciężko, to i tak odpadnięcia nie da się wytłumaczyć za bardzo. Skład wiadomo nie ten co wojował w Bundeslidzei przed rokiem. Ale są nowi Pospech, Ujah czy Choupo Moting. Braki uzupełniono nawet ciekawie.
Leverkusen też za dobrze nie zaczęło, no może zaczęło, ale źle skończyło. Mowa o 3-0 do przerwy z Dreznem w DFB Pokal i porażce 3:4. W bramce z wiadomych przyczyn nie ma Rene Adlera. Kontuzja wyeliminowała go na długi czas więc stanie nieopierzony 21latek mająćy na koncie 5 meczów w Bundeslidzie Giefer. Obrona także przeszła pewien retusz. Odszedł Hyypia na emeryture i teraz pare stoperów tworzą Toprak i Reinartz. Na mnie to wrażenia nie robi. Ale im idziemy dalej od bramki w przód tj do ataku i pomocy to mamy same znakomitości. Renato Augusto, Sam czy Derdiyok. Ponadto Schurrle, notabene sprowadzony z Mainz gdzie zdobył 15 goli i 3 asysty w poprzednim sezonie.
Mainz ma co do udowodniania chociaż jest po 120min rywalizacji w LE. Ale mając u siebie mecz do pewnego momentu powinni starać się o gole. A takowe mniemam, że padną w tym starciu bo jest komu strzelać. Co do wygranej Aptekarzy to także jest to kuszące jak wspomniałem, ale jednak wybrałem over. Zobaczymy czy słusznie ;)
MAINZ : Wetklo - Bungert, Svensson, Noveski, Pospech - Polanski, Soto - Risse, Ivanschitz, Stieber - Ujah
LEVERKUSEN : Giefer - Balitsch, Toprak, Reinartz, Kadlec - L. Bender, Rolfes - Sam, Renato Augusto, Schürrle - Derdiyok
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik


Bundesliga
Spotkanie: Bayern - M&#39;Gladbach
Typ: Bramki: Poniżej 3,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betsson
Stawka: 6/10
Wynik: 0-1
✅✅✅
Analiza:
Nowy sezon Bundesligi 2011/12 czas zacząć w Monachium. Po zeszłym nieudanym sezonie wymaganie są bardzo duże wobec Bawarczyków przede wszystkim odebrać tytuł mistrzowski BvB z tego powodu wzmocnioną bardzo mocno linie defensywy do której to było najwięcej zastrzeżeń w ubiegłym sezonie. Klub wzmocnili
Manuel Neuer, Rafinha czy Jerome Boateng do zespołu sprowadzono także bramkostrzelnego Nilsa Petersena.
Zmiana nastąpiła także na ławce trenerskiej Louisa van Gaal zastąpił Jupp Heynckes, który w przeszłości już pracował w Monachium.
Bawarczycy ostatnie spotkania mogą zaliczyć do udanych. Przyzwoity występ na AUDI Cup oraz pewne zwycięstwo w DFB-Pokal z Eintrachtem Braunschweig napawają optymizmem.
M&#39;Gladbach cel na bieżący sezon jest wprost przeciwny do tego jaki ma jej dzisiejszy rywal - utrzymanie. Drużyna Borussii Moenchengladbach również awansowała do drugiej rundy Pucharu Niemiec, a mecze sparingowy także wypadły dobrze. 0-0 z Porto, a także Sunderlandem, porażka 0-1 z FC Saarbucken i zwycięstwo 5-2 z Aberdeen.

Statystyki: ostatnie dziesięć spotkań w ,których mierzył się oba zespoły, czterokrotnie zwyciężali Bawarczycy, tylko raz Borussia i aż pięciokrotnie spotkania kończyły się remisem. Ostatni sezon to zwycięstwo Bayernu na Allianz Arena 1-0 i remis 3-3 na Borussia Park.
Braki kadrowe w drużynie Bayernu zabraknie brazylijskiego obrońcy Breno także niepewny jest występ Francka Riberyego, który w ostatnim czasie nabawił się urazu kostki.Natomiast Borussia będzie osłabiona brakiem takich zawodników jak Michael Bradley i Mohamadou Idrissou.
Przypuszczalne składy:
Bayern: Neuer - Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm - Luiz Gustavo, Schweinsteiger - Robben, Kroos, T. Müller - Gomez
M&#39;Gladbach: ter Stegen - Jantschke, Brouwers, Dante, Daems - Nordtveit, Neustädter - Reus, Arango - Hanke, de Camargo

Podsumowując Bayern powinien sobie poradzić z dzisiejszym rywalem, który będzie ustawiony defensywnie i liczył na jakże zbawienny jeden punkt. Bramki Bawarczycy raczej stracić nie powinni linia defensywna wygląda bardzo dobrze, bardziej bym się obawiał gry pozycyjnej nowy trener = nowa filozofia gry, drużyna będzie potrzebowała trochę czasu na oswojenie się z nową taktyka.
Spodziewam się 2-0 dla gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom