>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 9 kwietnia 2012

Status
Zamknięty.
B 38K

bosky

Użytkownik
A ja nigdy nie miałem problemów z obiektywizmem i mogę już teraz zaprosić Feekusa na zacny trunek jeśli Stal rzeczywiście będzie w finale ligi. Ja z kolei byłbym się w stanie założyć, że gorzowian tam zabraknie, kandydatów jest kilku, bardzo groźna mam wrażenie będzie leszczyńska ekipa, aczkolwiek słabego punktu doszukiwałbym się wcale nie w juniorach, tylko w Balińskim, który powoli schodzi z tonu. Ja wiem, że sparingi średnio odzwierciedlają formę, ale nikt nie lubi przegrywać, więc raczej śmiało można powiedzieć, że po Balonie można się spodziewać tendencji spadkowej. Kto drugi? Falubaz, Toruń? Obie ekipy moim zdaniem solidniejsze od Stali, zaznaczam, że w zeszłym sezonie też Stal była faworytem bukmacherów, a jak zwykle skończyło się na planach. Z pewnych punktów wymieniłbym Zagara, ktory pierwsze spotkania w sezonie zawsze ma nieziemskie, a potem już im dalej w las, tym coraz bardziej pogłębiająca się tendencja spadkowa. Duże są szanse na to, że Bartek Zmarzlik zapunktuje dość solidnie, Kasprzak pewnie będzie woził trójki tylko w Gorzowie, Jensen i Iversen są jak chorągiewka na wietrze, może być dobrze, a z drugiej strony patrząc na wyniki młodszego Duna na Jancarzu szału spodziewać się nie można.

Wracając jednak - już za niecały tydzień 1 kolejka!! Może pora na jakieś pierwsze przemyślenia?
Tarnów - Wrocław - Pierwszy test nowej ekipy Cieślaka, można powiedzieć, że mecz-zagadka, jednak zdecydowanym faworytem wydają się gospodarze. Czego się spodziewam? Słabej postawy Kacpra Gomólskiego, to przede wszystkim, bo ten transfer wydaje mi się mocno przereklamowany. Teoretycznie ładnie pojechać powinien Ułamek z Lindgrenem, ale tutaj należy postawić wielki znak zapytania ze względu na osobę Cieślaka i absolutną zmianę nawierzchni na obiekcie.
Bydgoszcz - Zielona Góra - Skład Polonii mnie nie przekonuje, z drugiej strony Falubaz, który pierwsze mecze zawsze ma bardziej niemrawe. Czego się spodziewać zatem? Wyrównanego meczu - kursy zapewne będą wyrównane. Ja stawiałbym jednak na miejscowych, ale tutaj niespodzianka nie jest wykluczona.
Leszno - Czewa - i tutaj spodziewam się miazgi, więc jeśli będzie przyzwoity handicap na Unię, to pobiorę śmiało. Pawliccy i inni młodzi typu Adamczewski pokazywali już niejednokrotnie, że u siebie są bardzo groźni. Unia w sparingach prezentowała się naprawdę pozytywnie, mi te argumenty wystarczą.
Gdańsk-Rzeszów - Pierwszy pojedynek dwójki skazywanej na pożarcie - arcyciekawe starcie Pedersen vs Crump, liczę na to, że wg bukmacherów faworytem będzie Gdańsk, moim zdaniem to przyjezdni tutaj powinni wygrać.
Gorzów - Toruń - wisienka na torcie. Krótko mówiąc - goście w Gorzowie dość niemrawo, Paluch wydaje się, że w miarę przygotował gorzowian - indywidualnie spodziewam się wtopy Jepsena i genialnego występu Zagara. Drużynowo jednak Stal powinna wyjść z pojedynku zwycięsko.
Oczywiście chciałem tylko szarpnąć temat - dużo więcej o konkretnych zdarzeniach kiedy pokażą się kursy.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie rozumiem tego Waszego hurraoptymizmu dotyczącego Leszna. Na dobrą sprawę tam jest tylko dwóch pewniaków - Hampel i Przemek Pawlicki. Troy jakby pół tonu niżej od wspomnianej wcześniej dwójki, troszkę mu na pewno brakuje do ich poziomu. Pavlic jak i Baliński powinni być mocni u siebie, ale wiadomo jak Balu zawodził czasem rok temu, a Królik nie prezentuje się jakoś wybornie, ciężka kontuzja oraz nie uważam go za zawodnika wysokiej klasy. Juniorka to handi na tor domowy jak u większości drużyn, jednak na wyjeździe to zawodnicy 1-5 muszą punktować i na nich liczyć należy, a nie bardzo ma kto tutaj zagwarantować pokaźne zdobycze. Żadnych alternatyw, gdyby ktoś nie trafił ze sprzętem, źle przepracował zimę albo odniósł uraz, bo wąska kadra nie pozwala na rotacje. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, co spowodowałoby jakiś zwrot akcji to nie widzę innej opcji jak finał Stal - Falu ;)
PS. A co to za zacny trunek? ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Co do Gorzowa w finale to jeśli tylko KK będzie woził te 10p na mecz i w pólfinałach nie trafią na Falubaz z którym porostu brakuje im szczęścia (pogoda, kontuzje) to spokojnie powinni zameldować sie w finale. Maja najbardziej wyrównany skład wg mojej opinii. Na wyjazdach może być rożnie, ale u siebie potrafią wypracowywać duże zaliczki punktowe dzięki czemu bonusy trafiają do zespołu Pana Palucha. Też bym sie wybrał na ten zacny trunek :razz:
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Żadnych alternatyw, gdyby ktoś nie trafił ze sprzętem, źle przepracował zimę albo odniósł uraz, bo wąska kadra nie pozwala na rotacje.
Jak to żadnych alternatyw ? Właśnie Leszno ma IMO najwięcej możliwości żonglowania składem. Bracia Pawliccy, Musielak i Adamczewski mogą być wystawiani na dowolnych pozycjach. Teoretycznie to Unia może np. wstawić Pawlickiego pod 7 jako jokera. U seniorów też jest sporo możliwości, Batchelor, Pavlic i Baliński walczą o 2 miejsca w składzie i jeśli przykładowo Balon będzie jechał słabo to Unia może wystawić za niego Chorwata.

Generalnie więc ja się przychylam do opinii, że to właśnie Unia Leszno jest głównym faworytem do mistrzowskiej korony. Jako drugiego finalistę widzę Stal Gorzów, która ma bardzo wyrównany skład i prawdopodobnie będzie młucić u siebie tak jak w sezonie 2011. Gorzej może być z wyjazdami, ale takie nazwiska jak Gollob, Kasprzak czy drewniany Zagar powinni uchronić Gorzów przed jakimiś dotkliwymi porażkami.

Jeśli chodzi o strefę spadkową to Gdańsk ma IMO najmniejsze szanse na utrzymanie. Niedoceniany jest Rzeszów, który spokojnie powinien uplasować się w środku tabeli, a przeceniany Wrocław, który kompletnie mnie nie przekonuje. Brak lidera gwarantującego pokaźne zdobycze punktowe, a jedynie kilku średniaków pokroju Bjerre, Lindgrena, Ułamka. Słaba juniorka. Coś a&#39;la Tarnów z poprzedniego sezonu.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
nie rozumiem tego Waszego hurraoptymizmu dotyczącego Leszna. Na dobrą sprawę tam jest tylko dwóch pewniaków - Hampel i Przemek Pawlicki. Troy jakby pół tonu niżej od wspomnianej wcześniej dwójki, troszkę mu na pewno brakuje do ich poziomu. Pavlic jak i Baliński powinni być mocni u siebie, ale wiadomo jak Balu zawodził czasem rok temu, a Królik nie prezentuje się jakoś wybornie, ciężka kontuzja oraz nie uważam go za zawodnika wysokiej klasy. Juniorka to handi na tor domowy jak u większości drużyn, jednak na wyjeździe to zawodnicy 1-5 muszą punktować i na nich liczyć należy, a nie bardzo ma kto tutaj zagwarantować pokaźne zdobycze. Żadnych alternatyw, gdyby ktoś nie trafił ze sprzętem, źle przepracował zimę albo odniósł uraz, bo wąska kadra nie pozwala na rotacje. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, co spowodowałoby jakiś zwrot akcji to nie widzę innej opcji jak finał Stal - Falu ;)
PS. A co to za zacny trunek? ????
Jak to żadnych alternatyw? Właśnie w tym sezonie możliwości zmian i kombinowania ze składem są największe dla Unii Leszno. Jest trójka seniorów Baliński-Pavlic-Batchelor z których jeden będzie grzał ławę. Zamiana pary Skónicki-Kołodziej na braci Pawlickich to ogromny plus w kontekście ustawiania par, czy też dokonywania zmian w samym meczu.
Po kilku sparingach i zawodach indywidualnych podzielę się kilkoma spostrzeżeniami.
Gorzów - Na tę chwilę największy faworyt do zwycięstwa w lidze. Myślę, że w końcu trafili ze składem, który rzeczywiście wydaje się być twardy jak Stal. U siebie chyba nie do ugryzienia. Jestem przekonany, że Kasprzak się tutaj odnajdzie i będzie o wiele skuteczniejszy niż w Tarnowie.
Bydgoszcz - Do tej ekipy mam duży respekt. Polonia zawsze na swoim torze była bardzo mocna i myślę, że podobnie będzie w tym roku. Może nie awansują do czwórki, ale 5-6 miejsce jest w ich zasięgu.
Gdańsk, Wrocław i Częstochowa wydają się być zdecydowanie najsłabsze. Brak dobrych juniorów bardzo się zemści na tych ekipach.
ps. Co do pierwszej kolejki to mam już pewne przemyślenia, ale myślę, że nie ma co się rozpisywać zanim buki nie wystawią oferty. Pozdrawiam
ps. Hah, widzę, że powtórzyłem trochę opinie powyżej. Dodając post nie zauważyłem tego...
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
@ bosky
Tarnów - Wrocław - ciekaw jestem na co stać ten cały &quot;dream-team&quot;, ale co jak co to nie powinni mieć problemów z pokonaniem Wrocka, gdzie tak naprawdę nie ma lidera, a jak może się skończyć sezon dla zespołu z &quot;wyrównanym składem gdzie każdy może być liderem&quot;, przekonaliśmy się już w Rzeszowie. Seba i Fredka na pewno nie zobaczą już zeszłorocznego betonu, więc nie liczyłbym zbytnio na ich skuteczność.
Bydgoszcz - Zielona Góra - tutaj zgodzę się co do przewidywania wyrównanego meczu, jednakże myślę, że gospodarzy stać na wygraną i chętnie pobrałbym jakiś dodatni hc na nich. Zakontraktowanie Holty to strzał we własną stopę, bo jest jednym z najbardziej przereklamowanych riderów i ja osobiście nie chciałbym widzieć go w swojej drużynie (na szczęście Marta szybko ogarnęła filozofię życia Norwega z polskim paszportem i raczej już nie będę musiał go oglądać ???? )
Leszno - Czewa - tu też zgoda, bo nie wiem co by się musiało stać, żeby goście tu cokolwiek urwali, a niewiadomą są jedynie rozmiary zwycięstwa miejscowych. Jakieś -18 było by spokojnie do wzięcia, choć ja osobiście nie lubię grywać tak wysokich hc. Czewa ma interesujący skład, ale Leszno to absolutny hegemon na własnym torze.
Gdańsk - Rzeszów - a ja tu z kolei liczę, że faworytem bukmacherów będzie Stal, bo wtedy bardzo chętnie zagram na Wybrzeże :grin:. Gdańsk to dla nas trudny teren i jakoś nie widzę tam szans na wygraną, mimo, że teoretycznie mają gorszy skład. Braknie Kilokarpi, Okoń poobijany, a Crump i Greg to za mało, by wygrać mecz. Są jeszcze Rico (forma niepewna, choć zapewnia, że jest dużo lepiej przygotowany na ten sezon) i juniorzy, ale i tak wątpię w powodzenie tego wyjazdu.
Gorzów - Toruń - w szlagierze też więcej szans widzę po stronie Gorzowa. Ward błyszczy, ale co z resztą to nie wiadomo. Przewiduję dość pewne zwycięstwo Stali, w rozmiarach 8-10 pkt.
Szkoda, że mi przyjdzie dłużej poczekać na poczucie zapachu metanolu :-(, ale już nie mogę się doczekać inauguracji przy H69 :cool:.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
zacnym trunkiem może być cokolwiek, whisky np. ???? cały myk w przypadku Gorzowa polega na tym, że niewiele się zmieniło, a wasze notowania wzrosły. Nie wiem czy już podawałem wyżej ten argument - Stal w ubiegłych latach też była faworytem bukmacherów. Jak zwykle wyszło jak wyszło.
Odnosząc się do postu niccolo:
&quot;Zakontraktowanie Holty to strzał we własną stopę, bo jest jednym z najbardziej przereklamowanych riderów i ja osobiście nie chciałbym widzieć go w swojej drużynie (na szczęście Marta szybko ogarnęła filozofię życia Norwega z polskim paszportem i raczej już nie będę musiał go oglądać :smile ???? &quot;
ja bym raczej powiedział, że Norweg miał beznadziejny poprzedni sezon, a w tym bardzo prawdopodobne, że go powtórzy. Tylko że to nadal jest taka marka, która swoje punkty do mety będzie wozić, zatem - biorąc pod uwagę fakt, że jest jeszcze Jonsson, Davidsson którego zaczynam coraz bardziej doceniać, chociaż teraz przez kontuzję może gorzej wejść w sezon, Dudek czy tak naprawdę nieobliczalny Krzysiek Jabłoński oraz PePe oczywiście, Falubaz będzie bardzo groźny.
Nie szalałbym też z tym interesującym składem Czewy. Cały myk polega na tym, że w ubiegłym sezonie idealnie wystrzeliło dwóch zawodników. Osobiście absolutnie nie wierzę, że ta sytuacja w tym roku się powtórzy i bliżej mi do teorii, że zawalał Lwom mecze będzie Grisza, który w sparingach jeździł dość niemrawo. Z drugiej strony nazwisko to on ma jednak bardziej osławione od Daniela, który pokazał się dawno temu w Gorzowie, pośmigał sobie z juniorami i odpuścił polską ligę, aby nagle wozić komplety w ekstralidze.
Generalnie stawiasz na miejscowych - słusznie zapewne, bo jednak handi swojego toru to duże wsparcie, ale podejrzewam, że ktoś zaskoczy i widzę w tej roli - podobnie jak w zeszłym roku z resztą - Rzeszów.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Generalnie stawiasz na miejscowych - słusznie zapewne, bo jednak handi swojego toru to duże wsparcie, ale podejrzewam, że ktoś zaskoczy i widzę w tej roli - podobnie jak w zeszłym roku z resztą - Rzeszów.
Jeżeli za mistrza długich torów Stal zastosuje ZZ co da dodatkowe biegi dla Australijczyka, Walasa czy Okonia to myślę ze powinni dać sobie rade, tym bardziej ze w Wybrzeżu nie pojedzie Swider. Jednak ja tutaj bym szedł w jakiś over poszczególnych zawodników.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Myślę,że na 1 kolejkę o ile będzie rozegrana(w Bydzi pada dziś ostro,ma padać do poniedziałku podobno), zagram tripla Bydgoszcz,Leszno i Tarnów czyste zwycięstwa.Powinno wyjść z tego ako w okolicach 2,5 być może. W Gdańsku no bet biorąc pod uwagę z/z u gości,choć wydaje mi się że mimo wszystko wygra Wybrzeże a zdecydują o tym juniorzy.Gorzów zapewne będzie faworytem u buków,więc zobaczymy jakie handi na Toruń zaproponują. Jak będzie +8,5 to biorę,bo uważam że gości stać na zdobycie 41 pkt,tylko żeby bliźniacy coś dorzucili to będzie dobrze bo Kangury swoje zrobią.
 
L 1

lejek

Użytkownik
Prognozy pogody są optymistyczne na najbliższe dni. W lany poniedziałek praktycznie w całej Polsce słoneczko. Tylko czy zdążą ogarnąć to w dniu zawodów? Póki co widze tylko śnieg za oknem (Gdańsk) ???? . Jednak zabawie się w typy:
Tarnów - Wrocław 57:33
Bydgoszcz - Zielona Góra 49:41
Leszno - Częstochowa 53:37
Gdańsk - Rzeszów 51:39
Gorzów - Toruń 49:41
Jeśli jednak będe stawiać, to zrezygnuje z Wybrzeża (brak Świdra).
&quot;Niestety, podczas jednego z pierwszych treningów na torze przy ul. Zawodników uraz żużlowca odnowił się. Prezes Maciej Polny twierdził, że do meczu pierwszej kolejki nowy zawodnik gdańskiego zespołu będzie gotowy do jazdy. Dziś dowiedzieliśmy się oficjalnie, że niestety tak się nie stanie - Występ Piotra w pierwszym meczu jest wykluczony. Jedziemy z zastępstwem zawodnika - powiedział Stanisław Chomski.&quot;.
Największą zagadką będzie postawa MadMaxa. Może zrobić dwucyfrówkę, albo nie zdobyć nawet punktu. Na Szymko bym nie liczył, oby Pieszczek zdobył z 5 oczek, Chrzanowski zapewne podobnie.. Jonasson pewne 12 punktów w 6 biegach, Nicki 13-14. Zatem wszystko zależy od Bogdana.
Rzeszów ma przede wszystkim mocnych liderów (Greg,Crump). Ponadto nieprzewidywalną 2gą linię: Kilokarpi, Lee, Okoń. Zagadką są juniorzy, ale wątpie aby punktowali na wyjazdach.

Napewno pewniakiem jest Tarnów, który rozwali u siebie Spartę. Tam gdzie Cieślak, tam sukcesy. Mają bardzo mocną paczkę w tym roku. Moim zdaniem to jedyny pewniak na tą kolejke, aczkolwiek kurs na Tarnów będzie oscylował w granicach 1.03-1.05...
Największe emocje w Gorzowie. Coś mi podpowiada, że to Apator zwycięży, mimo że wytypowałem Gorzów. Są silni, z niesamowitym Darcy&#39;m oraz mocnym Holderem czy Sullivanem. Dużo zależeć będzie od postawy Kasprzaka w tym meczu. Gorzów ma jednak lepszych juniorów. Zobaczymy.
Co do meczu w Bydgoszczy. Miejscowa Polonia ma dość solidny skład na środek tabeli. Lider Falubazu, AJ fatalnie zaczął sezon. Mimo że zna Bydgoski owal jak własną kieszeń, być może nie jest dobrze przygotowany sprzętowo na początku sezonu. Stawiam na Polonię.
Leszno - Częstochowa? Podobnie jak w Tarnowie. Lekkie baty. Cze-wa ma ambitny skład, ale na wyjazdach wątpliwe żeby wygrywali. Tymbardziej na Smoku. Kurs będzie niewarty świeczki, pewne 1.01.
Ewidetnie kursy na faworytów będą niskie. Dlatego zabawie się w overy na poszczególnych zawodników.
Z tego miejsca polecam over Jonassona na przynajmniej 10,5 punkta. 6 biegów, THJ jest świeny na naszym torze, a kurs będzie zacny.
pozdrawiam
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rzeszów ma przede wszystkim mocnych liderów (Greg,Crump). Ponadto nieprzewidywalną 2gą linię: Kilokarpi, Lee, Okoń. Zagadką są juniorzy, ale wątpie aby punktowali na wyjazdach.
Fin nie wystąpi po upadku jaki odniósł na Wyspach, ale z takim KSM-em chyba możliwe jest z/z za niego? nie jestem pewny, ale wszystko na to wskazuje. Byłbym wdzięczny za jakieś konkretne info.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jason Crump (Australia) - 9,49 (GP)
Grzegorz Walasek - 7,35
Joonas Kylmaekorpi (Finlandia) - 7,12
Rafał Okoniewski - 6,58
Lee Richardson (Wielka Brytania) - 5,89
Z/Z możesz przecież zrobić za każdego. Joonas ma trzecią średnią, więc w tym przypadku wszyscy zawodnicy mogą za niego startować.
Regulamin :
2. Zawodnik posiadający pierwszą, drugą lub trzecią średnią indywidualną (SI) w
składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu otrzymujący status zawodnika
zastępowanego może być zastępowany przez pozostałych zawodników bez
ograniczeń, z zastrzeżeniem postanowień art. 719.
3. Zawodnik posiadający czwartą lub piątą średnią indywidualną (SI) w składzie
aktualnej na dzień zawodów kadry klubu otrzymujący status zawodnika
zastępowanego może być zastępowany przez pozostałych zawodników w ten
sposób, że:
1) zawodnik posiadający czwartą SI może być zastępowany przez zawodników z
trzecią lub niższą SI,
2) zawodnik posiadający piątą SI może być zastępowany przez zawodników z
czwartą lub niższą SI,
z zastrzeżeniem postanowień art. 719.

za http://www.speedwayekstraliga.pl/regulaminy.php
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Z/Z możesz przecież zrobić za każdego. Joonas ma trzecią średnią, więc w tym przypadku wszyscy zawodnicy mogą za niego startować.
Regulamin :
otóż to na zz będzie przynajmniej te 5 p czego Kuciapa nie bylby wstanie zagwarantować nawet u siebie .
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Na temat Szymki rozmawiałem ostatnio ze znajomym z Piły, mówił, że nieziemskie katusze przeżywał w 2 lidze, to co dopiero tutaj. 0 jak nic, a co za tym idzie argument, że Gdańsk ma mocniejszą parę juniorską można wsadzić między bajki. Rozbraja mnie również przekonanie co do punktów Jonassona, myślę, że już pokazał w sparingach ze Stalą na co go stać, a w pierwszym meczu sezonu tylko mnie utwierdzi w przekonaniu. Ale jeśli pokaże się na niego jakaś wyższa linia (daj boziu te 12 punktów o których pisałeś) to biorę ją z pocałowaniem ręki.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Największą zagadką będzie postawa MadMaxa. Może zrobić dwucyfrówkę, albo nie zdobyć nawet punktu. Na Szymko bym nie liczył, oby Pieszczek zdobył z 5 oczek, Chrzanowski zapewne podobnie.. Jonasson pewne 12 punktów w 6 biegach, Nicki 13-14. Zatem wszystko zależy od Bogdana.

pozdrawiam
Po tym co napisales postanowilem sprawdzic średnia Thomas H. Jonasson i wyglądała nie najgorzej bo miał 4 średnia na własnym podwórku. Przed nim byli Sajfutdinow, Walasek i Buczkowski ponadto zbliżone średnie mieli Woffinden, Gapiński i Antonio. W SE w każdej z drużyn jest przynajmniej 2 riderów na których THJ możne tracić punkty i pisanie ze zdobędzie on 12 w meczu to porównanie go do żużlowców typu Pepe, Gollob, Hampel i wielu innych, co jest &quot;lekkim&quot; nadużyciem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Na temat Szymki rozmawiałem ostatnio ze znajomym z Piły, mówił, że nieziemskie katusze przeżywał w 2 lidze, to co dopiero tutaj. 0 jak nic, a co za tym idzie argument, że Gdańsk ma mocniejszą parę juniorską można wsadzić między bajki. Rozbraja mnie również przekonanie co do punktów Jonassona, myślę, że już pokazał w sparingach ze Stalą na co go stać, a w pierwszym meczu sezonu tylko mnie utwierdzi w przekonaniu. Ale jeśli pokaże się na niego jakaś wyższa linia (daj boziu te 12 punktów o których pisałeś) to biorę ją z pocałowaniem ręki.
Ja widziałem Marcela w czerwcu w Bydgoszczy podczas eliminacji MIMP i zrobił 10 pkt przegrywając tylko z Janowskim,Pulczyńskim,Woźniakiem i Curyło.Pamiętam,że jeździł poprawnie więc nie wiem skąd takie męczarnie w Pile.Znajomość toru pozwoli mu z pewnością skutecznie powalczyć ze słabymi juniorami gości i dla mnie nie są to bajki tylko fakty.Pogadaj sobie z juniorami w jakimkolwiek klubie co myślą o torze w Gdańsku;)
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Ja widziałem Marcela w czerwcu w Bydgoszczy podczas eliminacji MIMP i zrobił 10 pkt przegrywając tylko z Janowskim,Pulczyńskim,Woźniakiem i Curyło.Pamiętam,że jeździł poprawnie więc nie wiem skąd takie męczarnie w Pile.Znajomość toru pozwoli mu z pewnością skutecznie powalczyć ze słabymi juniorami gości i dla mnie nie są to bajki tylko fakty.Pogadaj sobie z juniorami w jakimkolwiek klubie co myślą o torze w Gdańsku;)
Napisał bosky -&gt;

Na temat Szymki rozmawiałem ostatnio ze znajomym z Piły, mówił, że nieziemskie katusze przeżywał w 2 lidze, to co dopiero tutaj. 0 jak nic, a co za tym idzie argument, że Gdańsk ma mocniejszą parę juniorską można wsadzić między bajki. Rozbraja mnie również przekonanie co do punktów Jonassona, myślę, że już pokazał w sparingach ze Stalą na co go stać, a w pierwszym meczu sezonu tylko mnie utwierdzi w przekonaniu. Ale jeśli pokaże się na niego jakaś wyższa linia (daj boziu te 12 punktów o których pisałeś) to biorę ją z pocałowaniem ręki.
Ludzie bez obrazy ale gadacie takie farmazony na temat Szymki, że szkoda gadać. MARCEL Szymko w Pile jeździł w 2009r. Mamy sezon 2012 więc nie wiem skąd te porównania. Wiadomo człowiek inaczej jeździ jak ma 17 lat, a 20.
Pewnie boski mylisz go ze starszym bratem Cyprianem, który ma 22 lata i owszem jeździł w Pile w 2009/10/11 roku bez rewelacji. . .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom