>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 9 kwietnia 2012

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Jędrzejak +0.5 - Tai Woffinden 2 2.0

Kolejne spotkanie typowane na walkę Dawida z Goliatem jednak handi zaproponowane przez Tybet jest dosc duże, dlatego postanowiłem zagrac h2h pomiędzy zawodnikami Sparty. Kieruje się tutaj głównie objeżdżeniem Taja, na wyspach brytyjskich. Jędrzejak natomiast niemiał jeszcze możliwości zbyt wielu startów 1-2 sparingi i kryterium asów, w którym zdobył 3 oczka, ponadto średnia wyjazdowa Jędrzejaka 1.3 z zeszłego sezonu świadczy ze jest on zawodnikiem własnego toru.
Typu nie neguję i w ogóle na moje zdanie nie ma wpływu dzisiejszy występ w Zielonej Górze &quot;Ogóra&quot;. Chodzi mi tylko o to, że to jest para średniaków, a w takich parach może odpalić jeden lub drugi. Na pewno za &quot;Tajskim&quot; przemawia jak to wyżej opisałeś objeżdżenie na &quot;wyspach&quot;. A za Tomkiem? właśnie wielu stawiałoby na niego w tej parze po przez osiągnięty dzisiaj przez niego wynik. Jednak dla mnie ten typ to klasyczny NB. Po Twoim poście zastanawiam się nad graniem tej Stali -10,5. Ale cierpliwie poczekam może ktoś wystawi linię o 2 punkty niższą. Powodzenia z typem na Taia ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tauron Azoty Tarnów - Betard Sparta Wrocław H(0 - 22) 2 2,00 61-29⛔

Emil Sajfutdinov over11,5pkt 1,85 14pkt✅:cool:


Tomasz Gollob over11,5pkt 1,60 [12pkt]✅

Pierwszy kupon który zagrałem to dodatnie handi na Wrocław.Na karteczce miałem zapisane grać do -15pkt Tarnów jednak w przypadku aż 22pkt postanowiłem zagrać na Wrocław tym bardziej że kurs 2,00. Wrocław potrzebuje 35pkt w meczu aby kupon wszedł. Ułamek(8pkt),Jędrzejak(8pkt),Woffinden(7pkt),Lindg ren(12pkt) do tego napewno 1pkt mają juniorzy w pierwszym biegu i wychodzi już 35pkt. Oczywiście każdego seniora liczę po 6 startów bo sądzę że Klindt będzie najsłabszy i za Niego będą rezerwy. Punkty na zawodników myślę że nie są jakieś wygórowane i patrząc na kurs warto pograć to spotkanie.

Kolejny kupon over11,5pkt Emila. Młody Rosjanin zaczął sezon dobrze(patrząc na Jego jazde w meczach towarzyskich). W GP również pojechał dobrze chociaż liczyłem na więcej.U siebie na torze będzie w tym sezonie piekielnie mocny!Patrząc na jutrzejszy mecz to Emil według mnie zdobędzie 12-14pkt. Objechać Go może Protasiewicz i ewentualnie AJ nie wierzę że Holta w Bydgosczy będzie w stanie wygrać z Sajfutdinowem.Kurs jak i linia wystawiona odpowiednia.

I na koniec Tomek Gollob.U siebie na torze jednak rewelacyjny.W tamtym sezonie średnio 2,5pkt na bieg u siebie w Gorzowie. Jutro podejrzewam że będzie podobnie i ok 13-14pkt zdobędzie.Dobrze że nie jeździ w parze z juniorami bo tak to często się zdarzało że jadąc 5:1 puszczał juniora przed siebie. Podejrzewam że w kolejnych kolejkach już będą overy 12,5 więc taki trzeba pobrać i zagrać.
Wszystko Tobet
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zastanawia mnie linia na Crumpa ? 14,5 to lekka przesada a w taktycznych tez raczej nie pojedzie jak Marma jest faworytem.. Rozumiem ze za Kylmakorpiego przewidziane jest ZZ jak w Anglii i czy JC moze go zastepowac ?
edit : torretto juz wyjasnil ze za Kylma jest ZZ

Handicap na Wrocław wydaje sie lekko przesadzony.. Fredka i Ułamek jezdzili tam przez dluzszy czas wiec tor znaja lepiej niz polowa obecnego skladu. Dziadek Herbi w lidze nie walczy jak w GP na 100% a tym bardziej w meczu ktory bedzie na 100% wygrany wiec tutaj bym upatrywal lekkiego odpsuzczenia. Z Madsenem i Vaculikiem , Fredka, Ułamek Tai i Jedrzejak powinni spokojnie powalczyc. Za Lamparta zapewne bedzie jechal Janowski wiec tutaj dorzucajac Koldiego mocniejsza ekipa Tarnowa bez dwoch zdan ale zeby handicap wynosil az +22 ? Rezerwy tragiczne ale straca tylko 4 pkt. Jedrzejak zrobil rok temu 1,3,3,3 wiec tor mu pasuje, wczoraj pokazal niezla forme. Tajski daje rade w Anglii wiec tez pozytywnie. Ulamek z Fredka znaja tor wiec mimo przecietnej formy powinni cos ogarnac. Klindt niewiadoma, juniorzy tragedia. Jeszcze nic nie zagralem ale ten typ wpadl mi najbardziej w oko.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Soltysiao, ten temat przewijał się już wyżej, KiloKarpi ma trzecią średnią w zespole, więc Crumpie jak najbardziej pojedzie 6 razy. Ja bym tutaj jednak się skupił na Kangurze -0,5 w parze z Pedersenem, wygląda naprawdę dobrze. Osobiście typowałem w totomixie i pobrałem handi na Zieloną, Gorzów oraz over 11,5 Emila. Dwa ostatnie zakłady uważam za naprawdę prawdopodobne, z resztą o tym już zostało wiele napisane, z kolei Zielonki nie wiem czy nie skontruję. W Bydgoszczy ponoć beton, tak podpowiada mi sama Bydgoszcz, czyli sami strzelają sobie w piszczel, bo najkrócej mówiąc to już było i się nie sprawdziło. Dodatkowo Falubaz chyba radzi sobie jednak na betonie lepiej, zatem wiele sugeruje, że typ wejdzie, tylko ten Jankowski i Jabłoński w składzie...
Na temat Jonassona swoje już napisałem i zdania nie zmieniam, a teraz dołączam do Szweda Woffiego. Pobieranie go w parze z Jędrzejakiem, jeszcze z ujemnym handi to czyste szaleństwo. Kiedy on był dobrym żużlowcem ja się pytam? W 1 lidze? czy może wcześniej we Włókniarzu? Jeszcze za 17-18 latka chyba osiągał stosunkowo najlepsze wyniki, tylko że minęło ładnych parę lat, a on zamiast iść do przodu najzwyczajniej się cofa. Jak dla mnie 3-4 punkty i na 4 startach zakończy udział w zawodach.
Z kolejnymi typami i przemyśleniami czekam na oferty innych buków.
edit: pisząc, że Ułamek i Lindgren jeździli w Tarnowie zauważyłbym też kontrargument, że przyszedł w zimie Cieślak i przez 3 miesiące trąbił, że zmienia nawierzchnię oraz sposób przygotowania toru. ????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nie będę się rozpisywał bo i po co linia -18,5 jest piękna na Leszno. Unia lubi pognębić rywala u siebie na początku sezonu i od zawsze tak było (jeśli oczywiście skład pozwalał), żeby przyciągnąć kibiców i pokazać, że liczą się w walce o najwyższe cele. Można sobie gadać, że Czewa ma ciekawy skład, eksperymentalny i nieprzewidywalny tylko z doświadczenia wiem, że drużyny cechujące się takimi zaletami przeważnie w kolejnym sezonie jeżdżą w lidze niżej. Sprawa jest prosta jak się Unii będzie chciało to będzie 60-30 a jak nie to 55-35 tak czy siak wejść musi;]
Tak tak jestem z Leszna nie znam się na żużlu i kieruje mną nieuzasadniony hurraoptymizm ????
 
robsoneczek 0

robsoneczek

Użytkownik
37pkt Lwów ?
Czy Lwy są w stanie uzbierac az 37pkt na trudnym terenie w Lesznie ? Uważam że jest to zadanie jak najbardziej do wykonania. Mamy początek sezonu, Częstochowianie podbudowani ustabilizowaniem sytuacji finansowej i po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym z pewnością będą starali się o niespodziankę. Wiadomo, wygraną trzeba wykluczyc jednak zdobycz w postaci 37pkt nie jest wynikiem nierealnym, zważywszy na słabą formę u progu sezonu Damiana Balińskiego, koniecznośc jazdy Kamila Adamczewskiego. Bracia Pawliccy także nie są kimś z kim nie można nawiazac walki. Laguta wraz z Nermarkiem są w stanie wygrac chyba z każdym oprócz Jarka Hampela. Jakieś pkt powinni dorzucic także Harris i Mirek Jablonski, zdecydowanie ten drugi, który od początku sezonu udowadnia że występ w barażach nie był dziełem przypadku. Zengota nie może sobie pozwolic na słabszy występ, bo każde jego potknięcie będzie chciał wykorzystac Rafał Szombierski. Zapowiada się ciekawe popołudnie, na torze powinniśmy ujrzec dośc sporo walki. Jedni i drudzy będą starali się wywrzec jak najlepsze wrażenie na początku sezonu. Mi nic innego nie pozostaje jak trzymac kciuki za Częstochowskie lwy.



Unia Leszno - CKM Wlokniarz Czestochowa H(0 - 18.5) 2

Bukmacher: Tobet
Łącznie: 2,0
Ocena: 6/10
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Poczytałem sobie cały temat i musze przyznać, że kilka osób posiada pojęcie i umie się wypowiedzieć argumentując przy tym swoje typy. Postanowiłem pomóc wam w wyborze typów i dorzucić trochę swoich przemyśleń, ale zanim to zrobie musze pogrzebać troszkę iw swoich przedsezonowych notatkach i podam wam to co uważam za istotne.

1.Już w pierwszych wersach tych przemśleń zauwżam słabiutkiego Sebastiana Ułamka na początku sezonu. Nie wiem co jest tego przyczyną, czy słabo przepracowana zima, czy raczej cały czas dopasowywnie sprzętowe, bo to zawsze Seba miał dobre. Czemu jak na razie jest słaby nie wiem, a osobiście nie spytam bo go nie lubie za pewne układy w naszym częstochowskim klimacie (chociać ostatnio nabił punktów pomagając własnie sprzętowo chłopakom w barażach)Ostatni wystę 6 kwietnia chyba najlepszy więc forma jakby powoli rośnie,ale szału nie ma

Birmingham Brummies - 37
1. Bjarne Pedersen - 5+1 (3,0,1*,1)
5. Sebastian Ułamek - 9 (2,3,3,0,1)
Swindon Robins - 53
1. Troy Batchelor - 9+2 (0,3,2,2*,2*)

*********************************************************
2. Tajski w dobrej formie co potwirdził w kilku meczach.
******************************************
O poniżej jak punktowali zawodnicy w ostatniej kolejce na wyspach.

Poole Pirates - 52
1. Chris Holder - 15 (3,3,3,3,3) &gt;&gt; rewelacyjna forma
3. Darcy Ward - 12+2 (3,2,2*,3,2*)&gt;&gt;&gt;bardzo dobra forma
5. Adrian Miedziński - 8 (3,2,3,0)&gt;&gt; Adrian sie budzi
Coventry Bees - 38
1. Chris Harris - 8+1 (2,3,2,1*,0)&gt;&gt;&gt;słaby Harris
4. Edward Kennett - 8 (2,3,2,1)
5. Scott Nicholls - 8 (2,2,1,2,1)
*********************************************************

Kings Lynn - 43
1. Niels Kristian Iversen - 9+1 (3,2,3,1*,0)
2. Daniel Nermark - 5+2 (2*,1*,2,0)&gt;&gt;&gt; cieniutko Daniel!!!
3. Maciej Janowski - 6+2 (0,2*,1,2*,1)
5. Mads Korneliussen - 7+1 (1,2*,2,2)
6. David Howe - 8+1 (1,3,0,1*,3,-)
Peterborough - 47
1. Kenneth Bjerre - 5 (1,1,0,-,3)
7. Michael Jepsen Jensen - 17 (3,3,3,3,3,0,2)
*********************************************************
The Lakeside Hammers - 55
1.
Peter Karlsson - 12 (2,3,2,2,3)
3. Davey Watt - 14 (3,3,3,3,2)
5. Lee Richardson - 11+3 (2*,3,3,1*,2*)
Eastbourne Eagles - 36
3. Simon Gustafsson - 13 (3,2,2,3,3,0)
5. Lewis Bridger - 10 (1,2,4,2,0,1)
6. Denis Gizatullin - 3+2 (1,1*,1*,0)
**********************************************************

Coventry Bees - 44
1. Chris Harris - 5 (1,3,1,d)&gt;&gt;&gt; tragedia!!!
4. Edward Kennett - 9 (2,3,1,3,0)
5. Scott Nicholls - 8 (2,2,1,2,1)
Poole Pirates - 49
1. Chris Holder - 8+1 (0,0,3,3,2*)
3. Darcy Ward - 18 (3,3,6!,3,3)&gt;&gt;&gt; po prostu maszynka do robienia punktów!!!!
4. Dennis Andersson - 5+1 (1,0,2*,2)
5. Adrian Miedziński - 8 (3,2,2,1)
***********************************************************
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
co do 12 punktów Lindgrena to wydaje się lekka przesadą po pierwsze dlatego że Fredka w tamtym roku będąc jeźdźcem jaskółek nie licząc bonusów nie zdobył 12 p ( z bonusem 11+2 z Lesznem a właściwie to z Hampelem bo tylko on tam jechał oraz ze słaba Częstochową ) dlatego bym tu stawiał bardziej na 6-8p. I najważniejsze to co napisał Boksy, jest Cieślak w Tarnowie wiec beton odpada.
Co do typu na Woffiego to wiem ze jest trochę ryzykowny tym bardziej ze jada razem w parze, ale należny, że podczas jego ostatnim roku w Czestochowie zmarł mu ojciec i chłopak na pewno to przeżył. Przeszedł ligę niżej żeby się odbudować i wydaje mi się ze to mu się udało. Poza tym porostu jakoś nie widzę w tym meczu (sezonie) Jędrzejaka, jakieś takie przeczucie.
Robsoneczek jeżeli to nie byłoby Leszno to bym się zgodził z tymi 37 punktami, jednak tor jaki przygotowuje trener Jankowski pozostawia wiele do życzenia ekipom przyjezdnym. Osobiscie widze max 31p dla Częstochowa.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
1. Chris Holder - 15 (3,3,3,3,3) &gt;&gt; rewelacyjna forma
A widziales GP w jego wykonaniu i dwa zera pare godzin wczesniej ? Jak dla to Holder jest wlasnie nie w formie jesli chodzi o jego calkowity potencjal. Mimo to rozwazam handi na Toruń...
A teraz mam pytanie do ludzi z Bydgoszczy. Jakie sa plany na jutrzejszy mecz jezeli chodzi o tor ? Ma byc podobny do tego z Asów ? Jak stan zdrowia Gapy ? Nie wiem jak podejsc do pary Gapa-Kosciecha w ktorej ten pierwszy jest dla mnie zdecydowanym faworytem ale wydarzenie z ostatniego tygodnia i upadek i slabe wystepy jednak mnie zniechecaja do tego typu... Tak patrzac dla Kosciechy przeciez moze zabraknac miejsca w nominowanych..
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Zgredziu, wszystko jest elegancko, tylko że to jest liga angielska. Gdyby Wyspy miały być jakimkolwiek wyznacznikiem umiejętności albo formy zawodnika, to Stuart Robson od kilku sezonów jeździłby w ekstralidze, a Chris Harris byłby ceniony wyżej od Pedersena.
I, podobnie jak Pierzakrys, nie widzę 12 oczek Lindgrena. Z innej beczki nie postawiłbym żadnego z handicapów w Lesznie. Decydować będzie forma juniorów, a po nich absolutnie nie wiadomo czego się spodziewać. Generalnie, nie ma co się spodziewać w tym sezonie pogromów, każdy ze składów ma jakąś lukę, więc przy uwzględnieniu zmian taktycznych, nie powinno być zbyt wielu wyników 60:30.
edit: Soltysiao: ze swojej strony jedyne, co mogę poprzez znajomą z Bydgoszczy przekazać, to:

&quot;Musimy też między sobą porozmawiać o torze, który podczas Kryterium był piekielnie twardy, a nam ciężko było się do niego dopasować. Z pewnością jednak dogadamy się tak, by stał się naszym handicapem już w najbliższy poniedziałek
- twierdzi &quot;Buczek&quot;.&quot;
za nicesport.pl
A od siebie dodam zapowiedź z Gorzowa z kilkoma przemyśleniami.
http://nicesport.pl/zuzel/112938/w-gorzowie-rewanz-za-walke-o-braz-w-sezonie-2011
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A widziales GP w jego wykonaniu i dwa zera pare godzin wczesniej ? Jak dla to Holder jest wlasnie nie w formie jesli chodzi o jego calkowity potencjal. Mimo to rozwazam handi na Toruń...

A teraz mam pytanie do ludzi z Bydgoszczy. Jakie sa plany na jutrzejszy mecz jezeli chodzi o tor ? Ma byc podobny do tego z Asów ? Jak stan zdrowia Gapy ? Nie wiem jak podejsc do pary Gapa-Kosciecha w ktorej ten pierwszy jest dla mnie zdecydowanym faworytem ale wydarzenie z ostatniego tygodnia i upadek i slabe wystepy jednak mnie zniechecaja do tego typu... Tak patrzac dla Kosciechy przeciez moze zabraknac miejsca w nominowanych..
Pozwolę sobie odpowiedzieć: na pewno nie będzie taki tor jak na KA i na pewno nie będzie twardszy;) Buczek,Gapa i juniorzy zdecydowanie chcą przyczepny tor,Emil co prawda woli twardy,ale musi ustąpić. W ZG zapewne się ucieszą na kopę,ale jednak geometria obu torów jest różna więc nie powinni przesadzać z optymizmem.
 
L 32

luntrus

Użytkownik
W tej Zielonce to wcale jakaś przesadna kopa nie bywała. Fakt - trochę się sypało, ale w gruncie rzeczy pod tą warstwą luźnej nawierzchni dość twardo było. Wystarczy poczytać wypowiedzi zawodników. Poza tym nie jest to aż takie kluczowe w tym pojedynku - tak mi się wydaje. Tutaj dużo będzie zależeć od przeciętnych zawodników, więc różnie może być. Ciężki mecz do typowania. Mimo wszystko chyba trochę lepiej stoją gospodarze. ;)

Za to ciekawi mnie Gorzów, bo ich cała &quot;potęga&quot; to własny tor i jak go przygotowywali na bardzo szybki, trzymający, to śmigali niemiłosiernie. Ktoś tu wspominał mecz z Unią - tam nawet chyba sobie odpuścili spasowanie maszyn na start i nastawili się na trasę, w efekcie jak tyczki ich mijali. Pytanie czy o tej porze roku uda im się przygotować taki tor? Może nie być łatwo.

No i Chomski w Gdańsku ma spory ból głowy, bo będzie ZZ raczej, a większość teamu zmaga się z różnymi urazami. Nikogo nie wykluczą z meczu, ale jechać sześć biegów, na dość wymagającym torze, to może być wyzwanie.

Z kolei Tarnów i Leszno to będą pojedynki bez historii. Pytanie jak gospodarze będą spasowani z torem - jeżeli dobrze to spokojnie 20+ w obu meczach. Jeżeli nie to zobaczymy trochę więcej walki, ale dobicie do 40 przez którychkolwiek gości to nieco abstrakcja.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Wiadomo ,że w składzcie częstochowy nie pojedzie cieniujący od początku Szombierski. To ,że Harris może pojachać słabo wiem. Ale to,że tor może mu spasować też wiem i po wyprawach angielskich wiem ,ze min 6-7pkt przywiezie. Griszka może objechać nawet Jarka i to może być kluczem don zwycięstwa dla tych, którzy uwarzają ,że +18pkt dla Leszna to zwykłe ciacho. Jest jeszcze taki koleś co Czaja się nazywa.Niejeden sie zdziwiłby gdyby ten nieznany junior objechał by Leszczyńskich kozaków. Osobiście ostrzegam! nie widze za bardzo szanswy na zwycięstwo CKM-U ,ale pryzywoite 52:38 JEST w ich zasięgu!
 
robsoneczek 0

robsoneczek

Użytkownik
37pkt Lwów ?
Czy Lwy są w stanie uzbierac az 37pkt na trudnym terenie w Lesznie ? Uważam że jest to zadanie jak najbardziej do wykonania. Mamy początek sezonu, Częstochowianie podbudowani ustabilizowaniem sytuacji finansowej i po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym z pewnością będą starali się o niespodziankę. Wiadomo, wygraną trzeba wykluczyc jednak zdobycz w postaci 37pkt nie jest wynikiem nierealnym, zważywszy na słabą formę u progu sezonu Damiana Balińskiego, koniecznośc jazdy Kamila Adamczewskiego. Bracia Pawliccy także nie są kimś z kim nie można nawiazac walki. Laguta wraz z Nermarkiem są w stanie wygrac chyba z każdym oprócz Jarka Hampela. Jakieś pkt powinni dorzucic także Harris i Mirek Jablonski, zdecydowanie ten drugi, który od początku sezonu udowadnia że występ w barażach nie był dziełem przypadku. Zengota nie może sobie pozwolic na słabszy występ, bo każde jego potknięcie będzie chciał wykorzystac Rafał Szombierski. Zapowiada się ciekawe popołudnie, na torze powinniśmy ujrzec dośc sporo walki. Jedni i drudzy będą starali się wywrzec jak najlepsze wrażenie na początku sezonu. Mi nic innego nie pozostaje jak trzymac kciuki za Częstochowskie lwy.



Unia Leszno - CKM Wlokniarz Czestochowa H(0 - 18.5) 2

Bukmacher: Tobet
Łącznie: 2,0
Ocena: 6/10✅
 
robsoneczek 0

robsoneczek

Użytkownik
Wysokie zwycięstwo Tarnowian.
Zwycięstwo jest niemal pewne. Pozostaje pytanie tylko w jakim stosunku ? Wrocławianie na moje oko niczym konkretnym nie imponują, nie posiadają nawet zdecydowanego lidera. Zespół zdecydowanie tworzony na walkę o utrzymanie ze zbieraniny &quot;odpadków&quot; ligowych. Jedyną sensowną walkę może nawiazac Jędrzejak i Fredka, chociaz też w to wątpię. Juniorzy Wrocławscy nie będą istniec przy znakomitych a nawet najlepszych w lidze Tarnowian. Skład Jaskółek naszpikowany gwiazdami po same uszy. Dwójka mistrzów świata, znakomity znawca tarnowskiego owalu Janusz Kołodziej, znakomity w meczach u siebie Martin Vaculik. Będzie pogrom...i to wielki. Przysłowiowe spotkanie Dawida z Goliatem. Wynik 55:35 biorę w ciemno.





Tauron Azoty Tarnow - Betard WTS Wrocław( 0-19,5) 1

Łącznie: 1,85
Bukmacher:Betsafe
Ocena: 10/10✅
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ocena 10/10 takiego meczu.... Robsoneczek, nie skomentuje..

Betsafe wrzucił ofertę i wydaje mi się, że jest co wybrać...
Zestawienie Grega Walaska i Lee Richardsona to swego rodzaju nieporozumienie. Walasek na polskich torach jest niezwykle solidny i dwucyfrówke napewno dziś przywiezie, bo vis a vis niemal tylko Pedersen. Forma Anglika jest wątpliwa, na Wyspach tez nie zachwycał. Kurs 1.75 w ich bezpośrednim zestawieniu przyjmuje bardzo chętnie.
Druga para to Łaguta z Batchelorem. Troy na wyspach również tak sobie, Griszka natomiast będzie jedynym pewnym punktem skreślanego przez Was Włókniarza. Dodatkowy start w postaci RT powinien Łotyszowi dać spokojny zapas nad Kangurem. Kurs również 1.75 i postanowiłem skorzystać.

Walasek v Richardson @ 1.75 ✅
7/10

G.Łaguta v Batchelor @ 1.75 ✅
3/10
oba betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ja z kolei już jakiś czas temu zniechęciłem się do bukmacherów internetowych przez megaproblemy z wypłaceniem kasiory - z moneybookers włącznie, zatem typy podam z ziemniaka. Jeśli znajdą się odpowiedniki u internetowców, to rewelacja, a i na pewno jest spora rzesza czytelników grających w ziemniakach.
Kościecha under 7,5 punktu - 1,80. Robert jedzie w parze z Gapą, to nie jest zawodnik na którym mógłby nałapać się punktów. Najprawdopodobniej pojedzie 4 razy. Rywali też nie ma takich przypadkowych - dla mnie to zawodnik na 4-5 punktów dziś. w 8 nie wierzę.
Zagar over 9,5 - 1,95 - no tutaj to już zdecydowanie okazja. Nie pamiętam kiedy ostatnio Matej zaczął słabiej inaugurację, a teraz wydawało się, że nie jest w najgorszej formie już na treningu. Nie owijając w bawełnę - widzę dzisiaj trzy dwucyfrówki gorzowian i Zagar jest właśnie jednym z tych zawodników. On zawsze dobrze wchodzi w sezon, a dalej bywa już gorzej.
oba typy z milenium
Do tego utrzymuję, że Gorzów wygra co najmniej 10 punktami - jw.
Zgredziu - znów muszę zanegować niestety, bo nie każdy z zawodników będzie jechał na 100% kilka dni przed inauguracją, kiedy na torze pada śnieg, a co za tym idzie jest nieziemsko niebezpiecznie. Średni wyznacznik formy, obawiam się.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Polonia Bydgoszcz-Falubaz ZG(+4,5) 2 @ 1,85 Tobet
Takie kursiwa mi się podobają. Kurs na Polonię, to kompletne nie porozumienie, bo do Bydzi przyjeżdża mistrz kraju, a nie ekipa, która ma walczyć o środek tabeli. Wiem, że odszedl Herbie, ale AJ, Pepe i Holta to zawodnicy, którzy powinni gwarantować wysoką zdobycz punktową co mecz. Wielu wiesza psy na Norwegu za poprzedni sezon ale chyba nie pamięta, że ten jeździl praktycznie caly sezon 2011 z kontuzją nadgarstków, a teraz po ich wyleczeniu powinno być tylko lepiej. Od Jankowskiego nie oczekuje nic, ale już od Jabola bym oczekiwal po 5-7pkt. Na juniorce wiadomo dzielić i rządzić będzie Dudek i jego postawa ma ogromne znaczenie dla rywalizacji w tym meczu. Poloniści poza Emilem nie mają zawodników gwarantujących dobre wyniki. Gapa, Kostek, Artiom czy Buczek to zawodnicy, którzy potrafią zdobyć ponad 10pkt ale też potrafią zawalić mecz, także od ich &quot;kaprysu&quot; zależeć będzie jak Polonia będzie wyglądala w tym sezonie. Juniorzy ciekawi, bo Woźniak i Curylo to nieźli zawodnicy, którzy w domu powinni powalczyć z Dudkiem.
Jak dla mnie będzie to wyrównane spotkanie, stąd też dodatni handicap na mistrza biorę z pocalowaniem ręki.

Stal Gorzów-Apator Toruń(+10,5) 2 @ 2,00 Tobet
Kursy z kosmosu jak dla mnie... Apator jeden z faworytów do wygrania ligi, ma nie zdobyć 40pkt na inaugurację? Raczej malo to prawdopodobne, gdyż mając taką czwórkę: Holder, Ward, Sullivan i Miedziński to naprawdę można objechać każdego. Wszechobecne podniecanie się Stalowcami mnie dobija powoli, bo jest Gollob, a dalej? Kasprzak ma ogromny potencjal ale go marnuje z roku na rok i jest strasznie chimeryczny, podobnie jak Zagar i Puk. U siebie jednak powinni być skuteczni ale dzisiaj dla nich prawdziwy test, bo mają naprzeciw siebie naprawdę mocnych rywali. Na juniorce też mniej więcej wyrównanie, bo o ile Zmarzlik powinien wygrywać z braciami Pulczyńskimi, o tyle Cyfer będzie z nimi raczej przegrywal. Do tego Emil Pulczyński najprawdopodobniej dzisiaj będzie zastępowal będącego pod nr2 Pawla Przedpelskiego.
W mojej ocenie, tylko przez pryzmat wlasnego toru, to lekkim faworytem są gospodarze ale skoro goście mają tylu klasowych jeźdźców, to czego mieliby nie zdobyć tych 40pkt?

Jakby co, to moje typy na inauguracyjną kolejkę są &quot;na sucho&quot; czyli po prostu ich nie gram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom